Pregled svih liga

1. Hrvatska kuglačka liga - žene


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Mlaka
Rijeka
10 9 0 1 18 65.0 15.0
2. ŽKK Istra
Poreč
10 8 0 2 16 51.0 29.0
3. Admiral
Zagreb
10 7 0 3 14 45.0 35.0
4. ŽKK Split
Split
10 6 1 3 13 45.0 35.0
5. Rijeka
Rijeka
10 4 1 5 9 33.0 47.0
6. Siscia
Sisak
9 4 0 5 8 34.0 38.0
7. Zagreb
Zagreb
10 4 0 6 8 37.0 43.0
8. Endi-Tekstilac
Zagreb
9 3 0 6 6 30.0 42.0
9. Podravka
Koprivnica
10 3 0 7 6 32.0 48.0
10. ŽKK Plitvice
Plitvička jezera
10 0 0 10 0 20.0 60.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Rijeka ŽKK Plitvice SRC Mlaka
1-4
6.0 : 2.0 (3325 : 3106) 11.09.2021 12:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, B
| | |
1 2 Podravka Admiral Kuglana 2
1-6
3.0 : 5.0 (3249 : 3297) 11.09.2021 13:00 Stjepan Bračko, A
Helena Bolić, B
| | |
1 3 ŽKK Istra ŽKK Split Dom obrtnika
1-4
6.0 : 2.0 (3372 : 3245) 11.09.2021 14:00 Nikolina Liović, A
Iva Matošević, C
| | |
1 4 Endi-Tekstilac Siscia Pongračevo
1-6
6.0 : 2.0 (3065 : 3014) 11.09.2021 16:00 Nikola Filipović, A
| | |
1 5 Zagreb Mlaka Pongračevo
1-6
1.0 : 7.0 (3104 : 3216) 11.09.2021 13:00 Nikola Filipović, A
| | |
2 6 ŽKK Plitvice Mlaka Hotel Jezero
1-4
2.0 : 6.0 (3254 : 3461) 18.09.2021 13:00 Vladimir Rapaić, A
Davor Matasić, A
| | |
2 7 Siscia Zagreb SRC Sisak
1-4
5.0 : 3.0 (3279 : 3228) 18.09.2021 15:00 Davorka Novak, A
Tomislav Pejak, B
| | |
2 8 ŽKK Split Endi-Tekstilac Poljud
1-6
6.0 : 2.0 (3395 : 3198) 18.09.2021 12:00 Denis Brajdić, A
Elda Sinovčić, B
| | |
2 9 Admiral ŽKK Istra Grmoščica
5-8
2.0 : 6.0 (3399 : 3461) 18.09.2021 11:00 Vedran Štajdohar, A
Ivan Jurišić, A
| | |
2 10 Rijeka Podravka SRC Mlaka
1-4
5.0 : 3.0 (3322 : 3169) 18.09.2021 12:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, B
| | |
3 11 Podravka ŽKK Plitvice Kuglana 2
1-6
6.0 : 2.0 (3254 : 3113) 25.09.2021 14:00 Stjepan Bračko, A
Siniša Brez, B
| | |
3 12 ŽKK Istra Rijeka Dom obrtnika
1-4
6.0 : 2.0 (3274 : 3208) 25.09.2021 14:00 Nikolina Liović, A
Iva Matošević, C
| | |
3 13 Endi-Tekstilac Admiral Pongračevo
1-6
3.0 : 5.0 (3041 : 3127) 25.09.2021 16:00 Vedran Štajdohar, A
Gordana Senta, A
| | |
3 14 Zagreb ŽKK Split Pongračevo
1-6
6.0 : 2.0 (3188 : 3155) 25.09.2021 13:00 Vedran Štajdohar, A
Gordana Senta, A
| | |
3 15 Mlaka Siscia SRC Mlaka
1-4
7.0 : 1.0 (3382 : 3208) 25.09.2021 13:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, B
| | |
4 16 ŽKK Plitvice Siscia Hotel Jezero
1-4
1.0 : 7.0 (3091 : 3275) 02.10.2021 13:00 Krešimir Mesić, A
Dražen Draženović, C
| | |
4 17 ŽKK Split Mlaka Poljud
1-6
5.0 : 3.0 (3377 : 3376) 02.10.2021 12:00 Denis Brajdić, A
Elda Sinovčić, B
| | |
4 18 Admiral Zagreb Grmoščica
5-8
6.0 : 2.0 (3441 : 3315) 02.10.2021 11:00 Nikola Filipović, A
Mirela Đeri, B
| | |
4 19 Rijeka Endi-Tekstilac SRC Mlaka
1-4
6.0 : 2.0 (3178 : 3117) 02.10.2021 12:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, B
| | |
4 20 Podravka ŽKK Istra Kuglana 2
1-6
2.0 : 6.0 (3225 : 3306) 02.10.2021 14:00 Stjepan Bračko, A
Zdravko Vučić, B
| | |
5 21 ŽKK Istra ŽKK Plitvice Dom obrtnika
1-4
5.0 : 3.0 (3240 : 3206) 06.11.2021 14:00 Nikolina Liović, A
Iva Matošević, C
| | |
5 22 Endi-Tekstilac Podravka Pongračevo
1-6
6.0 : 2.0 (3151 : 3096) 06.11.2021 16:00 Vedran Štajdohar, A
Mirela Đeri, B
| | |
5 23 Zagreb Rijeka Pongračevo
1-6
8.0 : 0.0 (3201 : 3052) 06.11.2021 13:00 Vedran Štajdohar, A
Mirela Đeri, B
| | |
5 24 Mlaka Admiral SRC Mlaka
1-4
7.0 : 1.0 (3473 : 3296) 06.11.2021 13:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, B
| | |
5 25 Siscia ŽKK Split SRC Sisak
1-4
6.0 : 2.0 (3321 : 3266) 06.11.2021 15:00 Vladimir Vukmanović, A
Mirna Matić, B
| | |
6 26 ŽKK Plitvice ŽKK Split Hotel Jezero
1-4
1.0 : 7.0 (3055 : 3257) 13.11.2021 13:00 Krešimir Mesić, A
Monika Milanović, C
| | |
6 27 Admiral Siscia Grmoščica
5-8
7.0 : 1.0 (3466 : 3238) 13.11.2021 11:00 Gordana Senta, A
Kristijan Kerhin, B
| | |
6 28 Rijeka Mlaka SRC Mlaka
1-4
1.0 : 7.0 (3282 : 3394) 21.11.2021 11:00 Boris Sanković, A
Dino Kos, B
| | |
6 29 Podravka Zagreb Kuglana 2
1-6
5.0 : 3.0 (3278 : 3230) 13.11.2021 13:00 Stjepan Bračko, A
Siniša Brez, B
| | |
6 30 ŽKK Istra Endi-Tekstilac Dom obrtnika
1-4
7.0 : 1.0 (3286 : 3106) 13.11.2021 14:00 Nikolina Liović, A
Iva Matošević, C
| | |
7 31 Endi-Tekstilac ŽKK Plitvice Pongračevo
1-6
7.0 : 1.0 (3099 : 2969) 21.11.2021 15:00 Vedran Štajdohar, A
Kristijan Kerhin, B
| | |
7 32 Zagreb ŽKK Istra Pongračevo
1-6
2.0 : 6.0 (3109 : 3115) 20.11.2021 13:00 Lucija Marta Jelavić, A
Kristijan Kerhin, B
| | |
7 33 Mlaka Podravka SRC Mlaka
1-4
6.0 : 2.0 (3387 : 3269) 20.11.2021 13:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, B
| | |
7 34 Siscia Rijeka SRC Sisak
1-4
6.0 : 2.0 (3205 : 3151) 20.11.2021 15:00 Davorka Novak, A
Tomislav Pejak, B
| | |
7 35 ŽKK Split Admiral Poljud
1-6
5.0 : 3.0 (3311 : 3239) 20.11.2021 12:00 Denis Brajdić, A
Elda Sinovčić, B
| | |
8 36 ŽKK Plitvice Admiral Hotel Jezero
1-4
3.0 : 5.0 (3272 : 3352) 27.11.2021 13:00 Krešimir Mesić, A
Monika Milanović, C
| | |
8 37 Rijeka ŽKK Split SRC Mlaka
1-4
4.0 : 4.0 (3266 : 3260) 27.11.2021 12:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, B
| | |
8 38 Podravka Siscia Kuglana 2
1-6
5.0 : 3.0 (3197 : 3116) 27.11.2021 13:00 Stjepan Bračko, A
Siniša Brez, B
| | |
8 39 ŽKK Istra Mlaka Dom obrtnika
1-4
1.0 : 7.0 (3351 : 3432) 27.11.2021 14:00 Patrick Demarki, A
Nikolina Liović, A
| | |
8 40 Endi-Tekstilac Zagreb Pongračevo
1-6
3.0 : 5.0 (3061 : 3166) 27.11.2021 16:00 Lucija Marta Jelavić, A
Kristijan Kerhin, B
| | |
9 41 Zagreb ŽKK Plitvice Pongračevo
1-6
6.0 : 2.0 (3211 : 3039) 04.12.2021 13:00 Lucija Marta Jelavić, A
Kristijan Kerhin, B
| | |
9 42 Mlaka Endi-Tekstilac SRC Mlaka
1-4
8.0 : 0.0 (3446 : 3196) 04.12.2021 13:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, B
| | |
9 43 Siscia ŽKK Istra SRC Sisak
1-4
3.0 : 5.0 (3166 : 3205) 04.12.2021 15:00 Dragan Glajh, A
Mirna Matić, B
| | |
9 44 ŽKK Split Podravka Poljud
1-6
7.0 : 1.0 (3387 : 3284) 04.12.2021 12:00 Stanko Čota, A
Elda Sinovčić, B
| | |
9 45 Admiral Rijeka Grmoščica
5-8
6.0 : 2.0 (3426 : 3236) 04.12.2021 11:00 Nikola Filipović, A
Mirela Đeri, B
| | |
10 46 ŽKK Plitvice Rijeka Hotel Jezero
1-4
3.0 : 5.0 (3149 : 3358) 15.01.2022 13:00 Krešimir Mesić, A
Monika Milanović, C
| | |
10 47 Admiral Podravka Grmoščica
5-8
5.0 : 3.0 (3318 : 3292) 15.01.2022 11:00 Nikola Filipović, A
Ivan Jurišić, A
| | |
10 48 ŽKK Split ŽKK Istra Poljud
1-6
5.0 : 3.0 (3372 : 3303) 15.01.2022 12:00 Denis Brajdić, A
Elda Sinovčić, B
| | |
10 49 Siscia Endi-Tekstilac SRC Sisak
1-4
ODGOĐENO 15.01.2022 15:00 Vladimir Vukmanović, A
Mirna Matić, B
| | |
10 50 Mlaka Zagreb SRC Mlaka
1-4
7.0 : 1.0 (3459 : 3275) 15.01.2022 13:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, B
| | |
11 51 Mlaka ŽKK Plitvice SRC Mlaka
1-4
22.01.2022 13:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, B
| | |
11 52 Zagreb Siscia Pongračevo
1-6
ODGOĐENO 22.01.2022 13:00 Nikola Filipović, A
Kristijan Kerhin, B
| | |
11 53 Endi-Tekstilac ŽKK Split Pongračevo
1-6
22.01.2022 16:00 Nikola Filipović, A
Kristijan Kerhin, B
| | |
11 54 ŽKK Istra Admiral Dom obrtnika
1-4
22.01.2022 14:00 Nikolina Liović, A
Damir Miloš, B
| | |
11 55 Podravka Rijeka Kuglana 2
1-6
22.01.2022 13:00 Stjepan Bračko, A
Siniša Brez, B
| | |
12 56 ŽKK Plitvice Podravka Hotel Jezero
1-4
12.02.2022 13:00 Vladimir Rapaić, A
Dražen Draženović, C
| | |
12 57 Rijeka ŽKK Istra SRC Mlaka
1-4
12.02.2022 12:00 | | |
12 58 Admiral Endi-Tekstilac Grmoščica
5-8
12.02.2022 11:00 | | |
12 59 ŽKK Split Zagreb Poljud
1-6
12.02.2022 12:00 | | |
12 60 Siscia Mlaka SRC Sisak
1-4
12.02.2022 15:00 | | |
13 61 Siscia ŽKK Plitvice SRC Sisak
1-4
19.02.2022 15:00 | | |
13 62 Mlaka ŽKK Split SRC Mlaka
1-4
05.02.2022 13:00 | | |
13 63 Zagreb Admiral Pongračevo
1-6
19.02.2022 13:00 | | |
13 64 Endi-Tekstilac Rijeka Pongračevo
1-6
19.02.2022 16:00 | | |
13 65 ŽKK Istra Podravka Dom obrtnika
1-4
19.02.2022 14:00 | | |
14 66 ŽKK Plitvice ŽKK Istra Hotel Jezero
1-4
26.02.2022 13:00 | | |
14 67 Podravka Endi-Tekstilac Kuglana 2
1-6
26.02.2022 13:00 | | |
14 68 Rijeka Zagreb SRC Mlaka
1-4
26.02.2022 12:00 | | |
14 69 Admiral Mlaka Grmoščica
5-8
26.02.2022 11:00 | | |
14 70 ŽKK Split Siscia Poljud
1-6
26.02.2022 12:00 | | |
15 71 ŽKK Split ŽKK Plitvice Poljud
1-6
05.03.2022 12:00 | | |
15 72 Siscia Admiral SRC Sisak
1-4
05.03.2022 15:00 | | |
15 73 Mlaka Rijeka SRC Mlaka
1-4
05.03.2022 13:00 | | |
15 74 Zagreb Podravka Pongračevo
1-6
05.03.2022 13:00 | | |
15 75 Endi-Tekstilac ŽKK Istra Pongračevo
1-6
05.03.2022 16:00 | | |
16 76 ŽKK Plitvice Endi-Tekstilac Hotel Jezero
1-4
12.03.2022 13:00 | | |
16 77 ŽKK Istra Zagreb Dom obrtnika
1-4
12.03.2022 14:00 | | |
16 78 Podravka Mlaka Kuglana 2
1-6
12.03.2022 13:00 | | |
16 79 Rijeka Siscia SRC Mlaka
1-4
12.03.2022 12:00 | | |
16 80 Admiral ŽKK Split Grmoščica
5-8
12.03.2022 11:00 | | |
17 81 Admiral ŽKK Plitvice Grmoščica
5-8
19.03.2022 11:00 | | |
17 82 ŽKK Split Rijeka Poljud
1-6
19.03.2022 12:00 | | |
17 83 Siscia Podravka SRC Sisak
1-4
19.03.2022 11:00 | | |
17 84 Mlaka ŽKK Istra SRC Mlaka
1-4
19.03.2022 11:00 | | |
17 85 Zagreb Endi-Tekstilac Pongračevo
1-6
19.03.2022 12:00 | | |
18 86 ŽKK Plitvice Zagreb Hotel Jezero
1-4
26.03.2022 11:00 | | |
18 87 Endi-Tekstilac Mlaka Pongračevo
1-6
26.03.2022 12:00 | | |
18 88 ŽKK Istra Siscia Dom obrtnika
1-4
26.03.2022 11:00 | | |
18 89 Podravka ŽKK Split Kuglana 2
1-6
26.03.2022 12:00 | | |
18 90 Rijeka Admiral SRC Mlaka
1-4
26.03.2022 11:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Valentina Gal
Mlaka
5.00
2904
598.80
3502.80
583.80
2. Željka Orehovec
Podravka
5.00
2902
557.60
3459.60
576.60
3. Matea Juričić
Rijeka
5.00
2855
600.60
3455.60
575.93
4. Nataša Ravnić
ŽKK Istra
5.00
2847
576.00
3423.00
570.50
5. Amela Nicol Imširović
Admiral
5.00
2814
596.80
3410.80
568.47
6. Ana Vidan
ŽKK Split
5.00
2781
614.60
3395.60
565.93
7. Dražena Smuđ
Siscia
4.00
2265
563.00
2828.00
565.60
8. Milana Pavlic
Mlaka
5.00
2819
573.75
3392.75
565.46
9. Mirna Bosak
Mlaka
4.50
2539
560.00
3099.00
563.45
10. Venesa Bogdanović
Mlaka
5.00
2795
583.00
3378.00
563.00
11. Valentina Pavlaković
ŽKK Istra
5.00
2819
550.00
3369.00
561.50
12. Tihana Čavlović
Admiral
5.00
2794
554.60
3348.60
558.10
13. Marijana Liović
ŽKK Istra
4.75
2629
569.20
3198.20
556.21
14. Danica Torović
ŽKK Split
5.00
2779
552.67
3331.67
555.28
15. Valentina Smuđ
Admiral
4.00
2200
564.75
2764.75
552.95
16. Iva Cindrić
Admiral
4.00
2173
587.50
2760.50
552.10
17. Valeria Špiljar
Zagreb
4.33
2377
549.89
2926.89
549.14
18. Maja Nanić
ŽKK Istra
5.00
2732
558.60
3290.60
548.43
19. Matea Gašparović
ŽKK Split
4.00
2172
568.80
2740.80
548.16
20. Tamara Sinković
Mlaka
4.00
2177
563.75
2740.75
548.15
21. Paula Polanšćak
Zagreb
5.00
2753
534.95
3287.95
547.99
22. Leonarda Majer
Zagreb
5.00
2768
515.25
3283.25
547.21
23. Ines Kolar
ŽKK Plitvice
4.00
2167
548.80
2715.80
543.16
24. Gordana Balent
Rijeka
4.00
2169
541.99
2710.99
542.20
25. Đurđica Strinić
ŽKK Split
5.00
2699
548.86
3247.86
541.31
26. Aleksandra Lukčin
Podravka
5.00
2702
544.60
3246.60
541.10
27. Vana Varga
Admiral
4.00
2135
570.00
2705.00
541.00
28. Sara Pejak
Siscia
4.50
2429
531.75
2960.75
538.32
29. Marija Zver
Podravka
5.00
2692
529.80
3221.80
536.97
30. Monika Matiša
Podravka
5.00
2668
550.00
3218.00
536.33
31. Klara Pereković
Siscia
4.00
2123
552.50
2675.50
535.10
32. Katja Oplanić
ŽKK Istra
5.00
2656
546.00
3202.00
533.67
33. Anamarija Antonić
Rijeka
4.00
2133
531.71
2664.71
532.94
34. Lucija Pavlek
Endi-Tekstilac
4.00
2155
506.00
2661.00
532.20
35. Valerija Smuđ
Siscia
4.50
2357
552.00
2909.00
528.91
36. Ivana Juričić
Rijeka
4.00
2118
526.03
2644.03
528.81
37. Ana Laus
ŽKK Split
5.00
2643
528.00
3171.00
528.50
38. Ljiljana Bolić
Podravka
4.75
2505
530.80
3035.80
527.97
39. Ana Grčić
Rijeka
4.25
2217
540.40
2757.40
525.22
40. Sanja Gizdulić
Rijeka
5.00
2619
530.40
3149.40
524.90
41. Maria Gračan
ŽKK Plitvice
5.00
2608
538.60
3146.60
524.43
42. Ana Rapo
ŽKK Plitvice
5.00
2606
533.40
3139.40
523.23
43. Ivanka Tomljanović
Endi-Tekstilac
4.00
2096
513.60
2609.60
521.92
44. Sanja Majhen
Admiral
4.00
2054
552.33
2606.33
521.27
45. Katarina Zajec
ŽKK Istra
4.50
2327
538.40
2865.40
520.98
46. Martina Lozić
Endi-Tekstilac
3.50
1835
509.00
2344.00
520.89
47. Lejla Štrbac
Siscia
5.00
2629
486.22
3115.22
519.20
48. Dijana Mlinarić
ŽKK Plitvice
4.00
2079
498.00
2577.00
515.40
49. Tanja Mileta
Endi-Tekstilac
4.00
2042
512.00
2554.00
510.80
50. Nada Kordić
Endi-Tekstilac
3.69
1891
499.00
2390.00
509.59
51. Tanja Galac
ŽKK Plitvice
4.00
2009
533.09
2542.09
508.42
52. Gordana Gračan
ŽKK Plitvice
4.15
2075
497.23
2572.23
499.46

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Valentina Gal
Mlaka
5.00
2904.00
580.80
5.00
2994.00
598.80
10.00
5898.00
589.80
2. Željka Orehovec
Podravka
5.00
2902.00
580.40
5.00
2788.00
557.60
10.00
5690.00
569.00
3. Anita Mehesz
Mlaka
3.00
1740.00
580.00
3.00
1663.00
554.33
6.00
3403.00
567.17
4. Matea Juričić
Rijeka
5.00
2855.00
571.00
5.00
3003.00
600.60
10.00
5858.00
585.80
5. Nataša Ravnić
ŽKK Istra
5.00
2847.00
569.40
4.00
2304.00
576.00
9.00
5151.00
572.33
6. Dražena Smuđ
Siscia
4.00
2265.00
566.25
4.00
2252.00
563.00
8.00
4517.00
564.63
7. Mirna Bosak
Mlaka
4.50
2539.00
564.22
2.00
1120.00
560.00
6.50
3659.00
562.92
8. Milana Pavlic
Mlaka
5.00
2819.00
563.80
4.00
2295.00
573.75
9.00
5114.00
568.22
9. Valentina Pavlaković
ŽKK Istra
5.00
2819.00
563.80
3.00
1650.00
550.00
8.00
4469.00
558.63
10. Amela Nicol Imširović
Admiral
5.00
2814.00
562.80
5.00
2984.00
596.80
10.00
5798.00
579.80
11. Venesa Bogdanović
Mlaka
5.00
2795.00
559.00
5.00
2915.00
583.00
10.00
5710.00
571.00
12. Tihana Čavlović
Admiral
5.00
2794.00
558.80
5.00
2773.00
554.60
10.00
5567.00
556.70
13. Ana Vidan
ŽKK Split
5.00
2781.00
556.20
5.00
3073.00
614.60
10.00
5854.00
585.40
14. Danica Torović
ŽKK Split
5.00
2779.00
555.80
4.50
2487.00
552.67
9.50
5266.00
554.32
15. Leonarda Majer
Zagreb
5.00
2768.00
553.60
4.00
2061.00
515.25
9.00
4829.00
536.56
16. Marijana Liović
ŽKK Istra
4.75
2629.00
553.47
5.00
2846.00
569.20
9.75
5475.00
561.54
17. Tea Miljković
Zagreb
3.29
1814.00
551.37
2.23
1157.00
518.83
5.52
2971.00
538.22
18. Paula Polanšćak
Zagreb
5.00
2753.00
550.60
4.75
2541.00
534.95
9.75
5294.00
542.97
19. Valentina Smuđ
Admiral
4.00
2200.00
550.00
4.00
2259.00
564.75
8.00
4459.00
557.38
20. Valeria Špiljar
Zagreb
4.33
2377.00
548.96
4.67
2568.00
549.89
9.00
4945.00
549.44
21. Maja Nanić
ŽKK Istra
5.00
2732.00
546.40
5.00
2793.00
558.60
10.00
5525.00
552.50
22. Magdalena Škreblin
Admiral
3.00
1636.00
545.33
2.00
1115.00
557.50
5.00
2751.00
550.20
23. Tamara Sinković
Mlaka
4.00
2177.00
544.25
4.00
2255.00
563.75
8.00
4432.00
554.00
24. Iva Cindrić
Admiral
4.00
2173.00
543.25
4.00
2350.00
587.50
8.00
4523.00
565.38
25. Matea Gašparović
ŽKK Split
4.00
2172.00
543.00
5.00
2844.00
568.80
9.00
5016.00
557.33
26. Gordana Balent
Rijeka
4.00
2169.00
542.25
4.12
2233.00
541.99
8.12
4402.00
542.12
27. Ema Tročak
Endi-Tekstilac
2.00
1084.00
542.00
4.00
2082.00
520.50
6.00
3166.00
527.67
28. Ines Kolar
ŽKK Plitvice
4.00
2167.00
541.75
5.00
2744.00
548.80
9.00
4911.00
545.67
29. Aleksandra Lukčin
Podravka
5.00
2702.00
540.40
5.00
2723.00
544.60
10.00
5425.00
542.50
30. Đurđica Strinić
ŽKK Split
5.00
2699.00
539.80
3.50
1921.00
548.86
8.50
4620.00
543.53
31. Sara Pejak
Siscia
4.50
2429.00
539.78
4.00
2127.00
531.75
8.50
4556.00
536.00
32. Lucija Pavlek
Endi-Tekstilac
4.00
2155.00
538.75
5.00
2530.00
506.00
9.00
4685.00
520.56
33. Mia Amber Berić
Endi-Tekstilac
2.00
1077.00
538.50
2.00
1033.00
516.50
4.00
2110.00
527.50
34. Marija Zver
Podravka
5.00
2692.00
538.40
5.00
2649.00
529.80
10.00
5341.00
534.10
35. Vana Varga
Admiral
4.00
2135.00
533.75
4.00
2280.00
570.00
8.00
4415.00
551.88
36. Monika Matiša
Podravka
5.00
2668.00
533.60
5.00
2750.00
550.00
10.00
5418.00
541.80
37. Anamarija Antonić
Rijeka
4.00
2133.00
533.25
3.50
1861.00
531.71
7.50
3994.00
532.53
38. Ivanka Kragić
ŽKK Split
3.00
1594.00
531.33
5.00
2725.00
545.00
8.00
4319.00
539.88
39. Katja Oplanić
ŽKK Istra
5.00
2656.00
531.20
4.50
2457.00
546.00
9.50
5113.00
538.21
40. Klara Pereković
Siscia
4.00
2123.00
530.75
4.00
2210.00
552.50
8.00
4333.00
541.63
41. Ivana Juričić
Rijeka
4.00
2118.00
529.50
4.38
2304.00
526.03
8.38
4422.00
527.68
42. Ana Laus
ŽKK Split
5.00
2643.00
528.60
2.00
1056.00
528.00
7.00
3699.00
528.43
43. Ljiljana Bolić
Podravka
4.75
2505.00
527.37
5.00
2654.00
530.80
9.75
5159.00
529.13
44. Kristina Lončarević
Zagreb
3.48
1834.00
527.01
4.00
2148.00
537.00
7.48
3982.00
532.35
45. Lejla Štrbac
Siscia
5.00
2629.00
525.80
1.96
953.00
486.22
6.96
3582.00
514.66
46. Martina Lozić
Endi-Tekstilac
3.50
1835.00
524.29
5.00
2545.00
509.00
8.50
4380.00
515.29
47. Ivanka Tomljanović
Endi-Tekstilac
4.00
2096.00
524.00
5.00
2568.00
513.60
9.00
4664.00
518.22
48. Sanja Gizdulić
Rijeka
5.00
2619.00
523.80
5.00
2652.00
530.40
10.00
5271.00
527.10
49. Valerija Smuđ
Siscia
4.50
2357.00
523.78
4.00
2208.00
552.00
8.50
4565.00
537.06
50. Ana Grčić
Rijeka
4.25
2217.00
521.65
5.00
2702.00
540.40
9.25
4919.00
531.78
51. Maria Gračan
ŽKK Plitvice
5.00
2608.00
521.60
5.00
2693.00
538.60
10.00
5301.00
530.10
52. Ana Rapo
ŽKK Plitvice
5.00
2606.00
521.20
5.00
2667.00
533.40
10.00
5273.00
527.30
53. Irma Šimić
Zagreb
3.75
1953.00
520.80
3.50
1878.00
536.57
7.25
3831.00
528.41
54. Dijana Mlinarić
ŽKK Plitvice
4.00
2079.00
519.75
3.50
1743.00
498.00
7.50
3822.00
509.60
55. Katarina Zajec
ŽKK Istra
4.50
2327.00
517.11
5.00
2692.00
538.40
9.50
5019.00
528.32
56. Tea Durbas
Siscia
2.75
1414.00
514.18
1.04
518.00
498.08
3.79
1932.00
509.76
57. Sanja Majhen
Admiral
4.00
2054.00
513.50
3.00
1657.00
552.33
7.00
3711.00
530.14
58. Nada Kordić
Endi-Tekstilac
3.69
1891.00
512.47
3.00
1497.00
499.00
6.69
3388.00
506.43
59. Tanja Mileta
Endi-Tekstilac
4.00
2042.00
510.50
4.00
2048.00
512.00
8.00
4090.00
511.25
60. Lana Buhinjak
Podravka
3.25
1642.00
505.23
3.50
1810.00
517.14
6.75
3452.00
511.41
61. Ivanka Šego
ŽKK Split
3.00
1515.00
505.00
0.00
0.00
NaN
3.00
1515.00
505.00
62. Tanja Galac
ŽKK Plitvice
4.00
2009.00
502.25
4.11
2191.00
533.09
8.11
4200.00
517.88
63. Gordana Gračan
ŽKK Plitvice
4.15
2075.00
500.00
2.89
1437.00
497.23
7.04
3512.00
498.86
64. Ana Jularić
Rijeka
3.00
1488.00
496.00
2.50
1329.00
531.60
5.50
2817.00
512.18
65. Ivana Rapo
ŽKK Plitvice
3.85
1889.00
490.65
4.50
2346.00
521.33
8.35
4235.00
507.19

Anita Safrany
Mlaka
1.00
578.00
578.00
1.00
556.00
556.00
2.00
1134.00
567.00
Maja Belošević
Zagreb
1.52
860.00
565.79
1.59
844.00
530.82
3.11
1704.00
547.91
Anamarija Grdić
Mlaka
1.25
678.00
542.40
2.00
1080.00
540.00
3.25
1758.00
540.92
Ema Tomašić
Rijeka
0.75
406.00
541.33
0.00
0.00
NaN
0.75
406.00
541.33
Kristina Juras Kovač
Endi-Tekstilac
0.81
437.00
539.51
2.00
1114.00
557.00
2.81
1551.00
551.96
Nika Grubišić
Mlaka
1.25
649.00
519.20
3.00
1681.00
560.33
4.25
2330.00
548.24
Dorotea Osrečki
Zagreb
1.00
516.00
516.00
0.25
107.00
428.00
1.25
623.00
498.40
Melinda Petrić
Podravka
0.50
257.00
514.00
1.00
554.00
554.00
1.50
811.00
540.67
Ankica Glajh
Siscia
0.75
384.00
512.00
1.00
534.00
534.00
1.75
918.00
524.57
Narda Štulić
Zagreb
1.00
511.00
511.00
2.05
999.00
487.32
3.05
1510.00
495.08
Lucija Sever
Siscia
2.00
1018.00
509.00
3.00
1664.00
554.67
5.00
2682.00
536.40
Anja Vicković
Zagreb
1.63
828.00
507.98
2.96
1510.00
510.14
4.59
2338.00
509.37
Dora Štetić
ŽKK Istra
0.75
380.00
506.67
2.50
1315.00
526.00
3.25
1695.00
521.54
Ana Gerovac
Admiral
1.00
505.00
505.00
1.00
556.00
556.00
2.00
1061.00
530.50
Petra Birt
Siscia
1.50
756.00
504.00
1.00
505.00
505.00
2.50
1261.00
504.40
Ana-Marija Grčić
Podravka
1.50
742.00
494.67
0.50
275.00
550.00
2.00
1017.00
508.50
Ana Butković
Siscia
1.00
476.00
476.00
0.00
0.00
NaN
1.00
476.00
476.00

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Mlaka
5.0
11013
5866
16879
562.63
61
5.0
11144
6003
17147
571.57
37
10.0
22157
11869
34026
567.10
98
2. ŽKK Istra
5.0
10931
5459
16390
546.33
92
5.0
10990
5533
16523
550.77
96
10.0
21921
10992
32913
548.55
188
3. Admiral
5.0
10839
5472
16311
543.70
98
5.0
11249
5801
17050
568.33
74
10.0
22088
11273
33361
556.02
172
4. Zagreb
5.0
10735
5479
16214
540.47
82
5.0
10619
5194
15813
527.10
107
10.0
21354
10673
32027
533.78
189
5. ŽKK Split
5.0
10839
5344
16183
539.43
121
5.0
11198
5644
16842
561.40
76
10.0
22037
10988
33025
550.42
197
6. Podravka
5.0
10824
5286
16110
537.00
140
5.0
10736
5467
16203
540.10
115
10.0
21560
10753
32313
538.55
255
7. Rijeka
5.0
10827
5178
16005
533.50
142
5.0
11115
5258
16373
545.77
136
10.0
21942
10436
32378
539.63
278
8. Siscia
5.0
10746
5105
15851
528.37
155
4.0
8766
4205
12971
540.46
102
9.0
19512
9310
28822
533.74
257
9. Endi-Tekstilac
4.0
8641
3976
12617
525.71
157
5.0
10513
4904
15417
513.90
178
9.0
19154
8880
28034
519.15
335
10. ŽKK Plitvice
5.0
10564
4869
15433
514.43
200
5.0
10759
5062
15821
527.37
171
10.0
21323
9931
31254
520.90
371
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više