Pregled svih liga

2. Hrvatska kuglačka liga istok


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Željezničar Bel
Belišće
2 2 0 0 4 14.0 2.0
2. Nove nade
Požega
2 2 0 0 4 13.5 2.5
3. Silos
Đakovo
2 2 0 0 4 13.0 3.0
4. Nova Gradiška
Nova Gradiška
3 2 0 1 4 12.0 12.0
5. Zanatlija SB
Slavonski Brod
2 1 0 1 2 9.0 7.0
6. Obrtnik Pž
Požega
2 1 0 1 2 9.0 7.0
7. Brod
Slavonski Brod
2 1 0 1 2 8.0 8.0
8. Šećerana Viro
Virovitica
2 1 0 1 2 7.0 9.0
9. Slavonski Banovac
Pakrac
2 1 0 1 2 7.0 9.0
10. Osijek II
Osijek
2 0 0 2 0 3.5 12.5
11. Željezničar Os
Osijek
2 0 0 2 0 3.0 13.0
12. Slatina
Slatina
3 0 0 3 0 5.0 19.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Šećerana Viro Obrtnik Pž ŠD TVIN
1-4
6.0 : 2.0 (3134 : 3028) 11.09.2021 18:00 Željko Medved, A
Mirjana Žagar, B
| | |
1 2 Željezničar Bel Slatina Belišće
1-4
7.0 : 1.0 (3264 : 3200) 11.09.2021 17:00 Goran Mlinarec, A
| | |
1 3 Brod Silos SRC Vijuš
5-8
2.0 : 6.0 (3125 : 3132) 12.09.2021 15:00 Božidar Krajačić, A
Jelena Puškarić Županić, D
| | |
1 4 Nova Gradiška Zanatlija SB Exit
1-4
5.0 : 3.0 (3145 : 3094) 11.09.2021 18:00 Maja Biželj, B
Zrinko Kapetanić, C
| | |
1 5 Slavonski Banovac Željezničar Os Gradska kuglana Pa
1-4
5.0 : 3.0 (3323 : 3224) 11.09.2021 17:00 Tomislav Luksetić, B
Lidija Jirasek, B
Ivan Hofman, D
| | |
1 6 Nove nade Osijek II Gradska kuglana Pž
1-4
5.5 : 2.5 (3271 : 3206) 11.09.2021 17:00 Hrvoje Bakić, A
Stipo Andrijević, B
Ljuban Vijačkić, D
| | |
2 7 Obrtnik Pž Osijek II Gradska kuglana Pž
1-4
7.0 : 1.0 (3041 : 2951) 18.09.2021 18:00 Hrvoje Bakić, A
Stipo Andrijević, B
Nenad Vasić, D
| | |
2 8 Željezničar Os Nove nade Željezničar
1-4
0.0 : 8.0 (3300 : 3448) 18.09.2021 17:00 Jasmin Tatar, C
Ivan Kovačević, B
| | |
2 9 Zanatlija SB Slavonski Banovac SRC Vijuš
1-4
6.0 : 2.0 (3213 : 3180) 18.09.2021 18:00 Krešimir Grčević, A
Marko Liović, C
| | |
2 10 Silos Nova Gradiška Fortuna
1-4
7.0 : 1.0 (3307 : 3107) 18.09.2021 17:00 Ivan Perković, B
Ante Lovričić, A
| | |
2 11 Slatina Brod ŠD TVIN
1-4
2.0 : 6.0 (2969 : 3042) 18.09.2021 14:00 Ivan Lukačić, B
Valentino Grivić, B
| | |
2 12 Šećerana Viro Željezničar Bel ŠD TVIN
1-4
1.0 : 7.0 (3000 : 3203) 18.09.2021 18:00 Željko Kermend, B
Mirjana Žagar, B
| | |
3 13 Željezničar Bel Obrtnik Pž Belišće
1-4
25.09.2021 17:00 Goran Mlinarec, A
| | |
3 14 Brod Šećerana Viro SRC Vijuš
5-8
25.09.2021 17:30 Igor Krajnović, A
Jelena Puškarić Županić, D
| | |
3 15 Nova Gradiška Slatina Exit
1-4
6.0 : 2.0 (3075 : 2996) 23.09.2021 18:00 Matej Zboril, A
Josip Bošnjak, C
| | |
3 16 Slavonski Banovac Silos Gradska kuglana Pa
1-4
25.09.2021 17:00 Tomislav Luksetić, B
Lidija Jirasek, B
Ivan Hofman, D
| | |
3 17 Nove nade Zanatlija SB Gradska kuglana Pž
1-4
25.09.2021 17:00 Hrvoje Bakić, A
Milan Burivoda, D
| | |
3 18 Osijek II Željezničar Os Pampas
1-6
25.09.2021 18:30 Miroslav Liović, A
Marina Matković, B
| | |
4 19 Obrtnik Pž Željezničar Os Gradska kuglana Pž
1-4
27.09.2021 18:00 Franjo Soldo, A
Antonio Kopić, D
| | |
4 20 Zanatlija SB Osijek II SRC Vijuš
1-4
02.10.2021 18:00 | | |
4 21 Silos Nove nade Fortuna
1-4
02.10.2021 17:00 Ivan Perković, B
Nikolina Kuić, D
| | |
4 22 Slatina Slavonski Banovac ŠD TVIN
1-4
02.10.2021 14:00 Valentino Grivić, B
Robert Kereta, B
| | |
4 23 Šećerana Viro Nova Gradiška ŠD TVIN
1-4
02.10.2021 18:00 Ivan Lukačić, B
Željko Kermend, B
| | |
4 24 Željezničar Bel Brod Belišće
1-4
02.10.2021 17:00 Goran Mlinarec, A
| | |
5 25 Brod Obrtnik Pž SRC Vijuš
5-8
09.10.2021 17:30 | | |
5 26 Nova Gradiška Željezničar Bel Exit
1-4
09.10.2021 18:00 | | |
5 27 Slavonski Banovac Šećerana Viro Gradska kuglana Pa
1-4
09.10.2021 17:00 Tomislav Luksetić, B
Lidija Jirasek, B
Ivan Hofman, D
| | |
5 28 Nove nade Slatina Gradska kuglana Pž
1-4
09.10.2021 17:00 Hrvoje Bakić, A
Nenad Vasić, D
| | |
5 29 Osijek II Silos Pampas
1-6
09.10.2021 18:30 Mario Liović, A
Marina Matković, B
| | |
5 30 Željezničar Os Zanatlija SB Željezničar
1-4
09.10.2021 17:00 Željko Hidek, A
Jasmin Tatar, C
| | |
6 31 Obrtnik Pž Zanatlija SB Gradska kuglana Pž
1-4
16.10.2021 18:00 Hrvoje Bakić, A
Stipo Andrijević, B
| | |
6 32 Silos Željezničar Os Fortuna
1-4
16.10.2021 17:00 Ivan Perković, B
Nikolina Kuić, D
| | |
6 33 Slatina Osijek II ŠD TVIN
1-4
16.10.2021 14:00 Valentino Grivić, B
Robert Kereta, B
| | |
6 34 Šećerana Viro Nove nade ŠD TVIN
1-4
16.10.2021 18:00 Željko Kermend, B
Ivan Lukačić, B
| | |
6 35 Željezničar Bel Slavonski Banovac Belišće
1-4
16.10.2021 17:00 Goran Mlinarec, A
| | |
6 36 Brod Nova Gradiška SRC Vijuš
5-8
16.10.2021 17:30 | | |
7 37 Nova Gradiška Obrtnik Pž Exit
1-4
23.10.2021 18:00 | | |
7 38 Slavonski Banovac Brod Gradska kuglana Pa
1-4
23.10.2021 17:00 Tomislav Luksetić, B
Ivan Hofman, D
| | |
7 39 Nove nade Željezničar Bel Gradska kuglana Pž
1-4
23.10.2021 17:00 Hrvoje Bakić, A
Stipo Andrijević, B
| | |
7 40 Osijek II Šećerana Viro Pampas
1-6
23.10.2021 18:30 Miroslav Liović, A
Marina Matković, B
| | |
7 41 Željezničar Os Slatina Željezničar
1-4
23.10.2021 17:00 Željko Hidek, A
Jasmin Tatar, C
| | |
7 42 Zanatlija SB Silos SRC Vijuš
1-4
23.10.2021 18:00 | | |
8 43 Obrtnik Pž Silos Gradska kuglana Pž
1-4
30.10.2021 18:00 Hrvoje Bakić, A
Mirjana Horvat, D
| | |
8 44 Slatina Zanatlija SB ŠD TVIN
1-4
30.10.2021 14:00 | | |
8 45 Šećerana Viro Željezničar Os ŠD TVIN
1-4
30.10.2021 18:00 | | |
8 46 Željezničar Bel Osijek II Belišće
1-4
30.10.2021 17:00 Goran Mlinarec, A
| | |
8 47 Brod Nove nade SRC Vijuš
5-8
30.10.2021 17:30 | | |
8 48 Nova Gradiška Slavonski Banovac Exit
1-4
30.10.2021 18:00 | | |
9 49 Slavonski Banovac Obrtnik Pž Gradska kuglana Pa
1-4
06.11.2021 17:00 Tomislav Luksetić, B
Ivan Hofman, D
| | |
9 50 Nove nade Nova Gradiška Gradska kuglana Pž
1-4
06.11.2021 17:00 | | |
9 51 Osijek II Brod Pampas
1-6
06.11.2021 18:30 | | |
9 52 Željezničar Os Željezničar Bel Željezničar
1-4
06.11.2021 17:00 | | |
9 53 Zanatlija SB Šećerana Viro SRC Vijuš
1-4
06.11.2021 18:00 | | |
9 54 Silos Slatina Fortuna
1-4
06.11.2021 17:00 Ivan Perković, B
Nikolina Kuić, D
| | |
10 55 Obrtnik Pž Slatina Gradska kuglana Pž
1-4
13.11.2021 18:00 | | |
10 56 Šećerana Viro Silos ŠD TVIN
1-4
13.11.2021 18:00 | | |
10 57 Željezničar Bel Zanatlija SB Belišće
1-4
13.11.2021 17:00 | | |
10 58 Brod Željezničar Os SRC Vijuš
5-8
13.11.2021 17:30 | | |
10 59 Nova Gradiška Osijek II Exit
1-4
13.11.2021 18:00 | | |
10 60 Slavonski Banovac Nove nade Gradska kuglana Pa
1-4
13.11.2021 17:00 Tomislav Luksetić, B
Lidija Jirasek, B
| | |
11 61 Nove nade Obrtnik Pž Gradska kuglana Pž
1-4
20.11.2021 17:00 | | |
11 62 Osijek II Slavonski Banovac Pampas
1-6
20.11.2021 18:30 | | |
11 63 Željezničar Os Nova Gradiška Željezničar
1-4
20.11.2021 17:00 | | |
11 64 Zanatlija SB Brod SRC Vijuš
1-4
20.11.2021 18:00 | | |
11 65 Silos Željezničar Bel Fortuna
1-4
20.11.2021 17:00 Ivan Perković, B
Nikolina Kuić, D
| | |
11 66 Slatina Šećerana Viro ŠD TVIN
1-4
20.11.2021 14:00 | | |
12 67 Obrtnik Pž Šećerana Viro Gradska kuglana Pž
1-4
15.01.2022 18:00 | | |
12 68 Slatina Željezničar Bel ŠD TVIN
1-4
15.01.2022 14:00 | | |
12 69 Silos Brod Fortuna
1-4
15.01.2022 17:00 | | |
12 70 Zanatlija SB Nova Gradiška SRC Vijuš
1-4
15.01.2022 18:00 | | |
12 71 Željezničar Os Slavonski Banovac Željezničar
1-4
15.01.2022 17:00 | | |
12 72 Osijek II Nove nade Pampas
1-6
15.01.2022 18:30 | | |
13 73 Osijek II Obrtnik Pž Pampas
1-6
22.01.2022 12:30 | | |
13 74 Nove nade Željezničar Os Gradska kuglana Pž
1-4
22.01.2022 17:00 | | |
13 75 Slavonski Banovac Zanatlija SB Gradska kuglana Pa
1-4
22.01.2022 17:00 Tomislav Luksetić, B
Ivan Hofman, D
| | |
13 76 Nova Gradiška Silos Exit
1-4
22.01.2022 18:00 | | |
13 77 Brod Slatina SRC Vijuš
5-8
22.01.2022 17:30 | | |
13 78 Željezničar Bel Šećerana Viro Belišće
1-4
22.01.2022 17:00 | | |
14 79 Obrtnik Pž Željezničar Bel Gradska kuglana Pž
1-4
29.01.2022 18:00 | | |
14 80 Šećerana Viro Brod ŠD TVIN
1-4
29.01.2022 18:00 | | |
14 81 Slatina Nova Gradiška ŠD TVIN
1-4
29.01.2022 14:00 | | |
14 82 Silos Slavonski Banovac Fortuna
1-4
29.01.2022 17:00 | | |
14 83 Zanatlija SB Nove nade SRC Vijuš
1-4
29.01.2022 18:00 | | |
14 84 Željezničar Os Osijek II Željezničar
1-4
29.01.2022 17:00 | | |
15 85 Željezničar Os Obrtnik Pž Željezničar
1-4
05.02.2022 17:00 | | |
15 86 Osijek II Zanatlija SB Pampas
1-6
05.02.2022 18:30 | | |
15 87 Nove nade Silos Gradska kuglana Pž
1-4
05.02.2022 17:00 | | |
15 88 Slavonski Banovac Slatina Gradska kuglana Pa
1-4
05.02.2022 17:00 Tomislav Luksetić, B
Lidija Jirasek, B
| | |
15 89 Nova Gradiška Šećerana Viro Exit
1-4
05.02.2022 18:00 | | |
15 90 Brod Željezničar Bel SRC Vijuš
5-8
05.02.2022 17:30 | | |
16 91 Obrtnik Pž Brod Gradska kuglana Pž
1-4
12.02.2022 18:00 | | |
16 92 Željezničar Bel Nova Gradiška Belišće
1-4
12.02.2022 17:00 | | |
16 93 Šećerana Viro Slavonski Banovac ŠD TVIN
1-4
12.02.2022 18:00 | | |
16 94 Slatina Nove nade ŠD TVIN
1-4
12.02.2022 14:00 | | |
16 95 Silos Osijek II Fortuna
1-4
12.02.2022 17:00 | | |
16 96 Zanatlija SB Željezničar Os SRC Vijuš
1-4
12.02.2022 18:00 | | |
17 97 Zanatlija SB Obrtnik Pž SRC Vijuš
1-4
19.02.2022 18:00 | | |
17 98 Željezničar Os Silos Željezničar
1-4
19.02.2022 17:00 | | |
17 99 Osijek II Slatina Pampas
1-6
19.02.2022 18:30 | | |
17 100 Nove nade Šećerana Viro Gradska kuglana Pž
1-4
19.02.2022 17:00 | | |
17 101 Slavonski Banovac Željezničar Bel Gradska kuglana Pa
1-4
19.02.2022 17:00 Tomislav Luksetić, B
Ivan Hofman, D
| | |
17 102 Nova Gradiška Brod Exit
1-4
19.02.2022 18:00 | | |
18 103 Obrtnik Pž Nova Gradiška Gradska kuglana Pž
1-4
26.02.2022 18:00 | | |
18 104 Brod Slavonski Banovac SRC Vijuš
5-8
26.02.2022 17:30 | | |
18 105 Željezničar Bel Nove nade Belišće
1-4
26.02.2022 17:00 | | |
18 106 Šećerana Viro Osijek II ŠD TVIN
1-4
26.02.2022 18:00 | | |
18 107 Slatina Željezničar Os ŠD TVIN
1-4
26.02.2022 14:00 | | |
18 108 Silos Zanatlija SB Fortuna
1-4
26.02.2022 17:00 | | |
19 109 Silos Obrtnik Pž Fortuna
1-4
05.03.2022 17:00 | | |
19 110 Zanatlija SB Slatina SRC Vijuš
1-4
05.03.2022 18:00 | | |
19 111 Željezničar Os Šećerana Viro Željezničar
1-4
05.03.2022 17:00 | | |
19 112 Osijek II Željezničar Bel Pampas
1-6
05.03.2022 18:30 | | |
19 113 Nove nade Brod Gradska kuglana Pž
1-4
05.03.2022 17:00 | | |
19 114 Slavonski Banovac Nova Gradiška Gradska kuglana Pa
1-4
05.03.2022 17:00 Tomislav Luksetić, B
Lidija Jirasek, B
| | |
20 115 Obrtnik Pž Slavonski Banovac Gradska kuglana Pž
1-4
12.03.2022 18:00 | | |
20 116 Nova Gradiška Nove nade Exit
1-4
12.03.2022 18:00 | | |
20 117 Brod Osijek II SRC Vijuš
5-8
12.03.2022 17:30 | | |
20 118 Željezničar Bel Željezničar Os Belišće
1-4
12.03.2022 17:00 | | |
20 119 Šećerana Viro Zanatlija SB ŠD TVIN
1-4
12.03.2022 18:00 | | |
20 120 Slatina Silos ŠD TVIN
1-4
12.03.2022 14:00 | | |
21 121 Slatina Obrtnik Pž ŠD TVIN
1-4
19.03.2022 14:00 | | |
21 122 Silos Šećerana Viro Fortuna
1-4
19.03.2022 17:00 | | |
21 123 Zanatlija SB Željezničar Bel SRC Vijuš
1-4
19.03.2022 18:00 | | |
21 124 Željezničar Os Brod Željezničar
1-4
19.03.2022 17:00 | | |
21 125 Osijek II Nova Gradiška Pampas
1-6
19.03.2022 19:00 | | |
21 126 Nove nade Slavonski Banovac Gradska kuglana Pž
1-4
19.03.2022 17:00 | | |
22 127 Obrtnik Pž Nove nade Gradska kuglana Pž
1-4
26.03.2022 18:00 | | |
22 128 Slavonski Banovac Osijek II Gradska kuglana Pa
1-4
26.03.2022 17:00 Tomislav Luksetić, B
Ivan Hofman, D
| | |
22 129 Nova Gradiška Željezničar Os Exit
1-4
26.03.2022 18:00 | | |
22 130 Brod Zanatlija SB SRC Vijuš
5-8
26.03.2022 17:30 | | |
22 131 Željezničar Bel Silos Belišće
1-4
26.03.2022 17:00 | | |
22 132 Šećerana Viro Slatina ŠD TVIN
1-4
26.03.2022 18:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Ivan Živković
Silos
1.00
558
615.00
1173.00
586.50
2. Robert Bakić
Nove nade
0.50
287
0.00
287.00
574.00
3. Vlado Turkalj
Nove nade
0.50
317
544.00
861.00
574.00
4. Zvonko Gnezda
Slavonski Banovac
1.00
545
601.00
1146.00
573.00
5. Darko Zovko
Nove nade
1.00
555
591.00
1146.00
573.00
6. Milan Lončar
Željezničar Bel
1.00
573
0.00
573.00
573.00
7. Marijan Matijević
Nove nade
1.00
597
542.00
1139.00
569.50
8. Darko Jozipović
Slavonski Banovac
1.00
558
573.00
1131.00
565.50
9. Slavko Ivić
Željezničar Bel
1.00
550
563.00
1113.00
556.50
10. Tomislav Ranogajec
Željezničar Os
1.00
568
541.00
1109.00
554.50
11. Tomislav Čakalić
Nove nade
1.00
559
546.00
1105.00
552.50
12. Ivo Klasan
Željezničar Os
1.00
541
563.00
1104.00
552.00
13. Damir Šimunović
Željezničar Os
1.00
550
553.00
1103.00
551.50
14. Marko Ferić
Brod
1.00
532
566.00
1098.00
549.00
15. Željko Lončar
Nove nade
1.00
573
525.00
1098.00
549.00
16. Goran Parač
Silos
1.00
521
574.00
1095.00
547.50
17. Damir Franjković
Nova Gradiška
1.00
529
565.00
1094.00
547.00
18. Dražen Nekić
Osijek II
2.00
1089
0.00
1089.00
544.50
19. Nikola Martinović
Zanatlija SB
1.00
526
561.00
1087.00
543.50
20. Božo Madunić
Željezničar Os
1.00
500
586.00
1086.00
543.00
21. Nedeljko Jeličić
Željezničar Bel
1.00
525
560.00
1085.00
542.50
22. Zdenko Poleto
Nove nade
1.00
560
523.00
1083.00
541.50
23. Božidar Petrovečki
Slavonski Banovac
1.00
546
536.00
1082.00
541.00
24. Zvonko Mihaljević
Silos
1.00
557
523.00
1080.00
540.00
25. Denis Leko-Mlivić
Silos
1.00
557
520.00
1077.00
538.50
26. Siniša Salai
Željezničar Bel
1.00
538
0.00
538.00
538.00
27. Ivan Babić
Brod
1.00
529
546.00
1075.00
537.50
28. Mario Drempetić
Zanatlija SB
1.00
522
548.00
1070.00
535.00
29. Branimir Mutnjaković
Željezničar Os
1.00
518
546.00
1064.00
532.00
30. Pavle Filipović
Nova Gradiška
1.00
564
494.00
1058.00
529.00
31. Marko Tomić
Željezničar Os
1.00
547
511.00
1058.00
529.00
32. Duje Matić
Zanatlija SB
1.00
520
537.00
1057.00
528.50
33. Željko Vaška
Slatina
1.00
533
519.00
1052.00
526.00
34. Dario Andrejev
Željezničar Bel
1.00
505
546.00
1051.00
525.50
35. Marko Oršulić
Obrtnik Pž
1.00
529
521.00
1050.00
525.00
36. Željko Poljak
Nova Gradiška
1.00
524
0.00
524.00
524.00
37. Milan Tutnjević
Osijek II
2.00
1047
0.00
1047.00
523.50
38. Zdenko Strugačevac
Željezničar Bel
1.00
512
534.00
1046.00
523.00
39. Đuro Soldić
Obrtnik Pž
1.00
523
0.00
523.00
523.00
40. Božidar Krajačić
Zanatlija SB
1.00
505
540.00
1045.00
522.50
41. Davor Špelić
Slavonski Banovac
1.00
516
528.00
1044.00
522.00
42. Željko Kermend
Slatina
1.00
540
501.00
1041.00
520.50
43. Gabrijel Skok
Brod
1.00
519
0.00
519.00
519.00
44. Srećko Belac
Slavonski Banovac
1.00
519
0.00
519.00
519.00
45. Željko Španić
Slatina
1.00
537
499.00
1036.00
518.00
46. Marijan Šakota
Osijek II
2.00
1036
0.00
1036.00
518.00
47. Igor Strugačevac
Zanatlija SB
1.00
522
509.00
1031.00
515.50
48. Gojko Bašić
Obrtnik Pž
1.00
507
519.00
1026.00
513.00
49. Damir Ferenčević
Slatina
1.00
525
500.00
1025.00
512.50
50. Josip Glavaš
Nova Gradiška
1.00
508
517.00
1025.00
512.50
51. Denis Drašković
Slatina
1.00
561
461.00
1022.00
511.00
52. Kristijan Puškarić
Brod
1.00
507
0.00
507.00
507.00
53. Zlatko Javor
Brod
1.00
500
512.90
1012.90
506.45
54. Zoran Rudnički
Osijek II
2.00
1010
0.00
1010.00
505.00
55. Zlatko Pofuk
Osijek II
1.67
840
0.00
840.00
502.99
56. Branko Kušt
Silos
0.75
377
0.00
377.00
502.67
57. Zoran Bošnjak
Obrtnik Pž
1.00
515
489.00
1004.00
502.00
58. Miroslav Mitrović
Brod
0.50
231
522.00
753.00
502.00
59. Lovro Buzov
Zanatlija SB
1.00
499
0.00
499.00
499.00
60. Zvonko Strinavić
Nova Gradiška
1.00
503
493.00
996.00
498.00
61. Siniša Ljubomiroski
Slatina
1.00
504
489.00
993.00
496.50
62. Ivica Hormot
Slavonski Banovac
1.00
496
0.00
496.00
496.00
63. Željko Rakitić
Brod
0.50
224
513.00
737.00
491.33
64. Dražen Dujmović
Obrtnik Pž
1.00
480
498.00
978.00
489.00
65. Darko Janjiš
Obrtnik Pž
1.00
474
495.00
969.00
484.50
66. Josip Vuković
Osijek II
1.30
625
0.00
625.00
480.77
67. Bane Tomašić
Nova Gradiška
1.00
479
0.00
479.00
479.00
68. Ivan Funarić
Silos
1.00
453
503.00
956.00
478.00
69. Tomislav Kovačević
Silos
0.25
109
0.00
109.00
436.00

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Vlado Turkalj
Nove nade
0.50
317.00
634.00
1.00
544.00
544.00
1.50
861.00
574.00
2. Marijan Matijević
Nove nade
1.00
597.00
597.00
1.00
542.00
542.00
2.00
1139.00
569.50
3. Robert Bakić
Nove nade
0.50
287.00
574.00
0.00
0.00
NaN
0.50
287.00
574.00
4. Milan Lončar
Željezničar Bel
1.00
573.00
573.00
0.00
0.00
NaN
1.00
573.00
573.00
5. Željko Lončar
Nove nade
1.00
573.00
573.00
1.00
525.00
525.00
2.00
1098.00
549.00
6. Tomislav Ranogajec
Željezničar Os
1.00
568.00
568.00
1.00
541.00
541.00
2.00
1109.00
554.50
7. Pavle Filipović
Nova Gradiška
1.00
564.00
564.00
1.00
494.00
494.00
2.00
1058.00
529.00
8. Denis Drašković
Slatina
1.00
561.00
561.00
1.00
461.00
461.00
2.00
1022.00
511.00
9. Zdenko Poleto
Nove nade
1.00
560.00
560.00
1.00
523.00
523.00
2.00
1083.00
541.50
10. Tomislav Čakalić
Nove nade
1.00
559.00
559.00
1.00
546.00
546.00
2.00
1105.00
552.50
11. Darko Jozipović
Slavonski Banovac
1.00
558.00
558.00
1.00
573.00
573.00
2.00
1131.00
565.50
12. Ivan Živković
Silos
1.00
558.00
558.00
1.00
615.00
615.00
2.00
1173.00
586.50
13. Zvonko Mihaljević
Silos
1.00
557.00
557.00
1.00
523.00
523.00
2.00
1080.00
540.00
14. Denis Leko-Mlivić
Silos
1.00
557.00
557.00
1.00
520.00
520.00
2.00
1077.00
538.50
15. Darko Zovko
Nove nade
1.00
555.00
555.00
1.00
591.00
591.00
2.00
1146.00
573.00
16. Slavko Ivić
Željezničar Bel
1.00
550.00
550.00
1.00
563.00
563.00
2.00
1113.00
556.50
17. Damir Šimunović
Željezničar Os
1.00
550.00
550.00
1.00
553.00
553.00
2.00
1103.00
551.50
18. Marko Tomić
Željezničar Os
1.00
547.00
547.00
1.00
511.00
511.00
2.00
1058.00
529.00
19. Božidar Petrovečki
Slavonski Banovac
1.00
546.00
546.00
1.00
536.00
536.00
2.00
1082.00
541.00
20. Zvonko Gnezda
Slavonski Banovac
1.00
545.00
545.00
1.00
601.00
601.00
2.00
1146.00
573.00
21. Dražen Nekić
Osijek II
2.00
1089.00
544.50
0.00
0.00
NaN
2.00
1089.00
544.50
22. Ivo Klasan
Željezničar Os
1.00
541.00
541.00
1.00
563.00
563.00
2.00
1104.00
552.00
23. Željko Kermend
Slatina
1.00
540.00
540.00
1.00
501.00
501.00
2.00
1041.00
520.50
24. Siniša Salai
Željezničar Bel
1.00
538.00
538.00
0.00
0.00
NaN
1.00
538.00
538.00
25. Željko Španić
Slatina
1.00
537.00
537.00
1.00
499.00
499.00
2.00
1036.00
518.00
26. Željko Vaška
Slatina
1.00
533.00
533.00
1.00
519.00
519.00
2.00
1052.00
526.00
27. Marko Ferić
Brod
1.00
532.00
532.00
1.00
566.00
566.00
2.00
1098.00
549.00
28. Ivan Babić
Brod
1.00
529.00
529.00
1.00
546.00
546.00
2.00
1075.00
537.50
29. Marko Oršulić
Obrtnik Pž
1.00
529.00
529.00
1.00
521.00
521.00
2.00
1050.00
525.00
30. Damir Franjković
Nova Gradiška
1.00
529.00
529.00
1.00
565.00
565.00
2.00
1094.00
547.00
31. Nikola Martinović
Zanatlija SB
1.00
526.00
526.00
1.00
561.00
561.00
2.00
1087.00
543.50
32. Nedeljko Jeličić
Željezničar Bel
1.00
525.00
525.00
1.00
560.00
560.00
2.00
1085.00
542.50
33. Damir Ferenčević
Slatina
1.00
525.00
525.00
1.00
500.00
500.00
2.00
1025.00
512.50
34. Željko Poljak
Nova Gradiška
1.00
524.00
524.00
0.00
0.00
NaN
1.00
524.00
524.00
35. Milan Tutnjević
Osijek II
2.00
1047.00
523.50
0.00
0.00
NaN
2.00
1047.00
523.50
36. Đuro Soldić
Obrtnik Pž
1.00
523.00
523.00
0.00
0.00
NaN
1.00
523.00
523.00
37. Mario Drempetić
Zanatlija SB
1.00
522.00
522.00
1.00
548.00
548.00
2.00
1070.00
535.00
38. Igor Strugačevac
Zanatlija SB
1.00
522.00
522.00
1.00
509.00
509.00
2.00
1031.00
515.50
39. Goran Parač
Silos
1.00
521.00
521.00
1.00
574.00
574.00
2.00
1095.00
547.50
40. Duje Matić
Zanatlija SB
1.00
520.00
520.00
1.00
537.00
537.00
2.00
1057.00
528.50
41. Srećko Belac
Slavonski Banovac
1.00
519.00
519.00
0.00
0.00
NaN
1.00
519.00
519.00
42. Gabrijel Skok
Brod
1.00
519.00
519.00
0.00
0.00
NaN
1.00
519.00
519.00
43. Branimir Mutnjaković
Željezničar Os
1.00
518.00
518.00
1.00
546.00
546.00
2.00
1064.00
532.00
44. Marijan Šakota
Osijek II
2.00
1036.00
518.00
0.00
0.00
NaN
2.00
1036.00
518.00
45. Davor Špelić
Slavonski Banovac
1.00
516.00
516.00
1.00
528.00
528.00
2.00
1044.00
522.00
46. Zoran Bošnjak
Obrtnik Pž
1.00
515.00
515.00
1.00
489.00
489.00
2.00
1004.00
502.00
47. Zdenko Strugačevac
Željezničar Bel
1.00
512.00
512.00
1.00
534.00
534.00
2.00
1046.00
523.00
48. Josip Glavaš
Nova Gradiška
1.00
508.00
508.00
1.00
517.00
517.00
2.00
1025.00
512.50
49. Gojko Bašić
Obrtnik Pž
1.00
507.00
507.00
1.00
519.00
519.00
2.00
1026.00
513.00
50. Kristijan Puškarić
Brod
1.00
507.00
507.00
0.00
0.00
NaN
1.00
507.00
507.00
51. Zoran Rudnički
Osijek II
2.00
1010.00
505.00
0.00
0.00
NaN
2.00
1010.00
505.00
52. Božidar Krajačić
Zanatlija SB
1.00
505.00
505.00
1.00
540.00
540.00
2.00
1045.00
522.50
53. Dario Andrejev
Željezničar Bel
1.00
505.00
505.00
1.00
546.00
546.00
2.00
1051.00
525.50
54. Siniša Ljubomiroski
Slatina
1.00
504.00
504.00
1.00
489.00
489.00
2.00
993.00
496.50
55. Zvonko Strinavić
Nova Gradiška
1.00
503.00
503.00
1.00
493.00
493.00
2.00
996.00
498.00
56. Zlatko Pofuk
Osijek II
1.67
840.00
502.99
0.00
0.00
NaN
1.67
840.00
502.99
57. Branko Kušt
Silos
0.75
377.00
502.67
0.00
0.00
NaN
0.75
377.00
502.67
58. Božo Madunić
Željezničar Os
1.00
500.00
500.00
1.00
586.00
586.00
2.00
1086.00
543.00
59. Zlatko Javor
Brod
1.00
500.00
500.00
0.62
318.00
512.90
1.62
818.00
504.94
60. Lovro Buzov
Zanatlija SB
1.00
499.00
499.00
0.00
0.00
NaN
1.00
499.00
499.00
61. Ivica Hormot
Slavonski Banovac
1.00
496.00
496.00
0.00
0.00
NaN
1.00
496.00
496.00
62. Josip Vuković
Osijek II
1.30
625.00
480.77
0.00
0.00
NaN
1.30
625.00
480.77
63. Dražen Dujmović
Obrtnik Pž
1.00
480.00
480.00
1.00
498.00
498.00
2.00
978.00
489.00
64. Bane Tomašić
Nova Gradiška
1.00
479.00
479.00
0.00
0.00
NaN
1.00
479.00
479.00
65. Darko Janjiš
Obrtnik Pž
1.00
474.00
474.00
1.00
495.00
495.00
2.00
969.00
484.50
66. Miroslav Mitrović
Brod
0.50
231.00
462.00
1.00
522.00
522.00
1.50
753.00
502.00
67. Ivan Funarić
Silos
1.00
453.00
453.00
1.00
503.00
503.00
2.00
956.00
478.00
68. Željko Rakitić
Brod
0.50
224.00
448.00
1.00
513.00
513.00
1.50
737.00
491.33

Željko Vidaković
Osijek
0.70
367.00
524.29
0.00
0.00
NaN
0.70
367.00
524.29
Tomislav Kovačević
Silos
0.25
109.00
436.00
0.00
0.00
NaN
0.25
109.00
436.00
Igor Pofuk
Osijek
0.33
143.00
433.33
0.00
0.00
NaN
0.33
143.00
433.33

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Šećerana Viro
0.0
0
0
0
0
2.0
4157
1977
6134
511.17
53
2.0
4157
1977
6134
511.17
53
2. Nove nade
1.0
2253
1195
3448
574.67
17
1.0
2145
1126
3271
545.17
6
2.0
4398
2321
6719
559.92
23
3. Željezničar Os
1.0
2198
1026
3224
537.33
28
1.0
2194
1106
3300
550.00
13
2.0
4392
2132
6524
543.67
41
4. Željezničar Bel
1.0
2169
1034
3203
533.83
18
1.0
2203
1061
3264
544.00
20
2.0
4372
2095
6467
538.92
38
5. Slatina
1.0
2227
973
3200
533.33
17
1.0
2045
924
2969
494.83
52
2.0
4272
1897
6169
514.08
69
6. Slavonski Banovac
1.0
2123
1057
3180
530.00
32
1.0
2222
1101
3323
553.83
26
2.0
4345
2158
6503
541.92
58
7. Silos
1.0
2091
1041
3132
522.00
27
1.0
2215
1092
3307
551.17
24
2.0
4306
2133
6439
536.58
51
8. Nova Gradiška
1.0
2104
1003
3107
517.83
34
1.0
2125
1020
3145
524.17
18
2.0
4229
2023
6252
521.00
52
9. Zanatlija SB
1.0
2082
1012
3094
515.67
37
1.0
2161
1052
3213
535.50
34
2.0
4243
2064
6307
525.58
71
10. Osijek II
2.0
4176
1981
6157
513.08
65
0.0
0
0
0
0
2.0
4176
1981
6157
513.08
65
11. Brod
1.0
2081
961
3042
507.00
38
1.0
2123
1002
3125
520.83
33
2.0
4204
1963
6167
513.92
71
12. Obrtnik Pž
1.0
2071
957
3028
504.67
46
1.0
2046
995
3041
506.83
40
2.0
4117
1952
6069
505.75
86
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više