Pregled svih liga

3. Hrvatska kuglačka liga jug


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Sinj
Sinj
8 7 0 1 14 44.0 20.0
2. Imotska krajina
Imotski
9 7 0 2 14 49.0 23.0
3. PZC
Split
7 6 0 1 12 40.0 16.0
4. Trogir
Trogir
9 5 0 4 10 40.0 32.0
5. Brodosplit
Split
8 4 0 4 8 36.0 28.0
6. Županijske ceste
Split
9 3 0 6 6 34.0 38.0
7. Poštar II
Split
7 1 0 6 2 19.0 37.0
8. KKGO Marjan
Split
9 0 0 9 0 2.0 70.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 2 Sinj Trogir Marija
1-4
5.0 : 3.0 (3166 : 3156) 24.09.2021 17:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, B
| | |
1 3 KKGO Marjan Imotska krajina Poljud
1-6
1.0 : 7.0 (2665 : 3042) 22.09.2021 20:00 Ivanka Kragić, A
Elda Sinovčić, B
| | |
1 4 Županijske ceste Brodosplit Poljud
1-6
6.0 : 2.0 (3192 : 3080) 22.09.2021 17:00 Jasmina Marinović, B
Ante Šarić, D
| | |
2 5 Imotska krajina Županijske ceste GSC Makarska
1-4
5.0 : 3.0 (3093 : 2984) 02.10.2021 17:00 Boško Lišnić, A
| | |
2 6 Trogir KKGO Marjan Marija
1-4
8.0 : 0.0 (3151 : 2633) 28.09.2021 17:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, B
| | |
2 7 Poštar II Sinj Poljud
1-6
2.0 : 6.0 (2857 : 3108) 02.10.2021 18:00 Dražen Babić, B
Ante Šarić, D
| | |
3 9 Sinj PZC Marija
1-4
6.0 : 2.0 (3216 : 3158) 08.10.2021 17:00 Tomislav Odrljin, A
Željko Krstić, B
| | |
3 10 KKGO Marjan Poštar II Poljud
1-6
1.0 : 7.0 (2701 : 2877) 06.10.2021 20:00 Tomislav Odrljin, A
Valentina Prpić, B
| | |
3 11 Županijske ceste Trogir Poljud
1-6
3.0 : 5.0 (3178 : 3184) 06.10.2021 17:00 Ivanka Kragić, A
Višnja Dragičević, B
| | |
3 12 Brodosplit Imotska krajina Poljud
1-6
6.0 : 2.0 (3139 : 3091) 04.10.2021 19:30 Stanko Čota, A
Hrvoje Marinović, B
| | |
4 13 Trogir Brodosplit Marija
1-4
6.0 : 2.0 (3355 : 3121) 12.10.2021 17:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, B
| | |
4 14 Poštar II Županijske ceste Poljud
1-6
3.0 : 5.0 (3043 : 3165) 16.10.2021 18:00 Denis Brajdić, A
Dražen Babić, B
| | |
4 15 PZC KKGO Marjan Poljud
1-6
8.0 : 0.0 (3235 : 2756) 11.10.2021 19:30 Ivanka Kragić, A
Valentina Prpić, B
| | |
5 18 Županijske ceste PZC Poljud
1-6
3.0 : 5.0 (3144 : 3163) 20.10.2021 17:00 Jasmina Marinović, B
Ante Šarić, D
| | |
5 19 Brodosplit Poštar II Poljud
1-6
6.0 : 2.0 (3174 : 2934) 18.10.2021 19:30 Stanko Čota, A
Valentina Prpić, B
| | |
5 20 Imotska krajina Trogir GSC Makarska
1-4
8.0 : 0.0 (3298 : 3120) 23.10.2021 17:00 Boško Lišnić, A
| | |
6 21 Poštar II Imotska krajina Poljud
1-6
2.0 : 6.0 (3074 : 3122) 30.10.2021 18:00 Denis Brajdić, A
Ante Šarić, D
| | |
6 22 PZC Brodosplit Poljud
1-6
6.0 : 2.0 (3190 : 3155) 25.10.2021 19:30 Ivanka Kragić, A
Ante Šarić, D
| | |
6 24 Sinj KKGO Marjan Marija
1-4
8.0 : 0.0 (3207 : 2658) 29.10.2021 17:00 Tomislav Odrljin, A
Željko Krstić, B
| | |
7 25 Županijske ceste Sinj Poljud
1-6
3.0 : 5.0 (3157 : 3227) 03.11.2021 17:00 Ivanka Kragić, A
Hrvoje Marinović, B
| | |
7 27 Imotska krajina PZC GSC Makarska
1-4
2.0 : 6.0 (3127 : 3164) 06.11.2021 17:00 Boško Lišnić, A
| | |
7 28 Trogir Poštar II Marija
1-4
6.0 : 2.0 (3150 : 2895) 02.11.2021 17:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, B
| | |
8 29 PZC Trogir Poljud
1-6
6.0 : 2.0 (3295 : 3152) 08.11.2021 19:30 Tomislav Odrljin, A
Ante Šarić, D
| | |
8 31 Sinj Brodosplit Marija
1-4
6.0 : 2.0 (3236 : 3190) 12.11.2021 17:00 Stanko Čota, A
Željko Krstić, B
| | |
8 32 KKGO Marjan Županijske ceste Poljud
1-6
0.0 : 8.0 (2743 : 3157) 10.11.2021 20:00 Ivanka Kragić, A
Elda Sinovčić, B
| | |
9 33 Brodosplit KKGO Marjan Poljud
1-6
8.0 : 0.0 (3087 : 2635) 15.11.2021 19:30 Stanko Čota, A
Ante Šarić, D
| | |
9 34 Imotska krajina Sinj GSC Makarska
1-4
6.0 : 2.0 (3186 : 3125) 20.11.2021 17:00 Boško Lišnić, A
| | |
9 36 Poštar II PZC Poljud
1-6
1.0 : 7.0 (2984 : 3203) 20.11.2021 18:00 Ana Vidan, A
Ante Šarić, D
| | |
10 38 Trogir Sinj Marija
1-4
2.0 : 6.0 (3081 : 3187) 11.01.2022 17:00 Elda Sinovčić, B
Željko Krstić, B
| | |
10 39 Imotska krajina KKGO Marjan GSC Makarska
1-4
8.0 : 0.0 (3037 : 2591) 15.01.2022 17:00 Boško Lišnić, A
| | |
10 40 Brodosplit Županijske ceste Poljud
1-6
8.0 : 0.0 (3295 : 3115) 10.01.2022 19:30 Stanko Čota, A
Elda Sinovčić, B
| | |
11 41 Županijske ceste Imotska krajina Poljud
1-6
3.0 : 5.0 (3177 : 3186) 19.01.2022 17:00 Tomislav Odrljin, A
Dražen Babić, B
| | |
11 42 KKGO Marjan Trogir Poljud
1-6
0.0 : 8.0 (2588 : 3181) 19.01.2022 20:00 Višnja Dragičević, B
Ante Šarić, D
| | |
11 43 Sinj Poštar II Marija
1-4
21.01.2022 17:00 Valentina Prpić, B
Željko Krstić, B
| | |
12 45 PZC Sinj Poljud
1-6
24.01.2022 19:30 Elda Sinovčić, B
Valentina Prpić, B
| | |
12 46 Poštar II KKGO Marjan Poljud
1-6
29.01.2022 18:00 Ana Vidan, A
Dražen Babić, B
| | |
12 47 Trogir Županijske ceste Marija
1-4
25.01.2022 17:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, B
| | |
12 48 Imotska krajina Brodosplit GSC Makarska
1-4
29.01.2022 17:00 Boško Lišnić, A
| | |
13 49 Brodosplit Trogir Poljud
1-6
31.01.2022 19:30 Elda Sinovčić, B
Valentina Prpić, B
| | |
13 50 Županijske ceste Poštar II Poljud
1-6
02.02.2022 17:00 | | |
13 51 KKGO Marjan PZC Poljud
1-6
02.02.2022 20:00 | | |
14 54 PZC Županijske ceste Poljud
1-6
07.02.2022 19:30 | | |
14 55 Poštar II Brodosplit Poljud
1-6
12.02.2022 18:00 | | |
14 56 Trogir Imotska krajina Marija
1-4
08.02.2022 17:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, B
| | |
15 57 Imotska krajina Poštar II GSC Makarska
1-4
19.02.2022 17:00 Boško Lišnić, A
| | |
15 58 Brodosplit PZC Poljud
1-6
14.02.2022 19:30 | | |
15 60 KKGO Marjan Sinj Poljud
1-6
16.02.2022 20:00 | | |
16 61 Sinj Županijske ceste Marija
1-4
25.02.2022 17:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, B
| | |
16 63 PZC Imotska krajina Poljud
1-6
21.02.2022 19:30 | | |
16 64 Poštar II Trogir Poljud
1-6
26.02.2022 18:00 | | |
17 65 Trogir PZC Marija
1-4
01.03.2022 17:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, B
| | |
17 67 Brodosplit Sinj Poljud
1-6
28.02.2022 19:30 | | |
17 68 Županijske ceste KKGO Marjan Poljud
1-6
02.03.2022 17:00 | | |
18 69 KKGO Marjan Brodosplit Poljud
1-6
09.03.2022 20:00 | | |
18 70 Sinj Imotska krajina Marija
1-4
11.03.2022 17:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, B
| | |
18 72 PZC Poštar II Poljud
1-6
07.03.2022 19:30 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Ivan Tomić
Poštar II
3.00
1639
581.33
2220.33
555.08
2. Stipe Rako
PZC
4.00
2199
551.33
2750.33
550.07
3. Ivica Lišnić
Sinj
4.00
2204
530.25
2734.25
546.85
4. Nedjeljko Pleić
Brodosplit
4.00
2197
535.67
2732.67
546.53
5. Mihovil Parčina
Brodosplit
3.92
2138
550.50
2688.50
546.44
6. Miloš Cvrlje
Sinj
3.00
1640
543.50
2183.50
545.88
7. Ivan Cvrlje
Sinj
3.00
1615
563.33
2178.33
544.58
8. Hrvoje Spaija
PZC
4.00
2181
534.00
2715.00
543.00
9. Petar Vukas
Trogir
4.00
2163
539.33
2702.33
540.47
10. Željko Maloča
Trogir
4.00
2177
518.75
2695.75
539.15
11. Nediljko Gudelj
Imotska krajina
3.00
1622
530.00
2152.00
538.00
12. Dražen Gospodnetić
PZC
3.00
1591
547.00
2138.00
534.50
13. Branko Biloš
Županijske ceste
4.00
2120
550.75
2670.75
534.15
14. Bože Bagarić
Imotska krajina
3.00
1587
538.00
2125.00
531.25
15. Ivan Lozo
Županijske ceste
4.00
2123
529.25
2652.25
530.45
16. Boško Stošić
Brodosplit
4.00
2133
518.57
2651.57
530.31
17. Jozo Putnik
Trogir
4.00
2100
547.33
2647.33
529.47
18. Duje Ratković
PZC
3.50
1832
549.33
2381.33
529.19
19. Jurica Katušić
Županijske ceste
4.00
2105
534.00
2639.00
527.80
20. Mladen Kandžija
Trogir
4.00
2091
526.75
2617.75
523.55
21. Stipan Zorić
Imotska krajina
2.25
1171
519.16
1690.16
520.05
22. Ana Laus
Poštar II
3.00
1539
533.33
2072.33
518.08
23. Ivan Miletić
Županijske ceste
3.00
1559
511.50
2070.50
517.63
24. Josip Žužul
Imotska krajina
3.00
1551
0.00
1551.00
517.00
25. Đorđi Buličić
Trogir
3.17
1617
532.50
2149.50
515.47
26. Milan Šušnjara
Trogir
4.00
2039
537.50
2576.50
515.30
27. Mate Buljan
Imotska krajina
2.50
1262
531.80
1793.80
512.51
28. Josip Ravlić
PZC
3.00
1519
529.00
2048.00
512.00
29. Vinko Pisturić
Brodosplit
4.00
2015
540.00
2555.00
511.00
30. Darko Todorić
Brodosplit
3.50
1776
519.50
2295.50
510.11
31. Milan Brnas
Brodosplit
4.00
2004
530.55
2534.55
506.91
32. Vjeko Budimir
Županijske ceste
3.00
1498
517.50
2015.50
503.88
33. Srđan Cvrlje
Sinj
3.00
1496
514.50
2010.50
502.63
34. Branimir Buljan
Imotska krajina
3.00
1472
514.40
1986.40
496.60
35. Ante Delić
Poštar II
3.00
1451
490.00
1941.00
485.25
36. Josip Martinović
Poštar II
3.00
1432
469.75
1901.75
475.44
37. Nikola Vukičević
Poštar II
3.00
1386
464.75
1850.75
462.69
38. Mario Križanović
KKGO Marjan
5.00
2300
470.50
2770.50
461.75
39. Nikola Vučković
KKGO Marjan
5.00
2269
466.00
2735.00
455.83
40. Ivan Ivčević
KKGO Marjan
5.00
2188
448.33
2636.33
439.39
41. Gabrijel Bjekić
Poštar II
3.00
1259
474.25
1733.25
433.31

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Ivica Lišnić
Sinj
4.00
2204.00
551.00
4.00
2121.00
530.25
8.00
4325.00
540.63
2. Stipe Rako
PZC
4.00
2199.00
549.75
3.00
1654.00
551.33
7.00
3853.00
550.43
3. Nedjeljko Pleić
Brodosplit
4.00
2197.00
549.25
3.00
1607.00
535.67
7.00
3804.00
543.43
4. Miloš Cvrlje
Sinj
3.00
1640.00
546.67
2.00
1087.00
543.50
5.00
2727.00
545.40
5. Mario Gudelj
Županijske ceste
2.87
1568.00
546.34
3.00
1575.00
525.00
5.87
3143.00
535.43
6. Ivan Tomić
Poštar II
3.00
1639.00
546.33
3.00
1744.00
581.33
6.00
3383.00
563.83
7. Mihovil Parčina
Brodosplit
3.92
2138.00
545.41
4.00
2202.00
550.50
7.92
4340.00
547.98
8. Hrvoje Spaija
PZC
4.00
2181.00
545.25
3.00
1602.00
534.00
7.00
3783.00
540.43
9. Željko Maloča
Trogir
4.00
2177.00
544.25
4.00
2075.00
518.75
8.00
4252.00
531.50
10. Petar Vukas
Trogir
4.00
2163.00
540.75
3.00
1618.00
539.33
7.00
3781.00
540.14
11. Nediljko Gudelj
Imotska krajina
3.00
1622.00
540.67
5.00
2650.00
530.00
8.00
4272.00
534.00
12. Ivan Cvrlje
Sinj
3.00
1615.00
538.33
3.00
1690.00
563.33
6.00
3305.00
550.83
13. Nikola Županović
PZC
2.00
1067.00
533.50
2.00
1096.00
548.00
4.00
2163.00
540.75
14. Boško Stošić
Brodosplit
4.00
2133.00
533.25
3.50
1815.00
518.57
7.50
3948.00
526.40
15. Ivica Đula
Sinj
2.00
1062.00
531.00
4.00
2146.00
536.50
6.00
3208.00
534.67
16. Ivan Lozo
Županijske ceste
4.00
2123.00
530.75
4.00
2117.00
529.25
8.00
4240.00
530.00
17. Zdravko Radnić
PZC
2.00
1061.00
530.50
1.00
522.00
522.00
3.00
1583.00
527.67
18. Dražen Gospodnetić
PZC
3.00
1591.00
530.33
2.00
1094.00
547.00
5.00
2685.00
537.00
19. Branko Biloš
Županijske ceste
4.00
2120.00
530.00
4.00
2203.00
550.75
8.00
4323.00
540.38
20. Ante Poljak
Sinj
2.74
1450.00
529.20
1.00
542.00
542.00
3.74
1992.00
532.62
21. Bože Bagarić
Imotska krajina
3.00
1587.00
529.00
5.00
2690.00
538.00
8.00
4277.00
534.63
22. Jurica Katušić
Županijske ceste
4.00
2105.00
526.25
4.00
2136.00
534.00
8.00
4241.00
530.13
23. Jozo Putnik
Trogir
4.00
2100.00
525.00
3.00
1642.00
547.33
7.00
3742.00
534.57
24. Duje Ratković
PZC
3.50
1832.00
523.43
3.00
1648.00
549.33
6.50
3480.00
535.38
25. Mladen Kandžija
Trogir
4.00
2091.00
522.75
4.00
2107.00
526.75
8.00
4198.00
524.75
26. Stipan Zorić
Imotska krajina
2.25
1171.00
520.44
4.75
2466.00
519.16
7.00
3637.00
519.57
27. Ivan Miletić
Županijske ceste
3.00
1559.00
519.67
4.00
2046.00
511.50
7.00
3605.00
515.00
28. Josip Žužul
Imotska krajina
3.00
1551.00
517.00
0.00
0.00
NaN
3.00
1551.00
517.00
29. Marinko Vidić
Sinj
2.76
1421.00
514.86
4.00
2104.00
526.00
6.76
3525.00
521.45
30. Ana Laus
Poštar II
3.00
1539.00
513.00
3.00
1600.00
533.33
6.00
3139.00
523.17
31. Đorđi Buličić
Trogir
3.17
1617.00
510.09
4.00
2130.00
532.50
7.17
3747.00
522.59
32. Milan Šušnjara
Trogir
4.00
2039.00
509.75
4.00
2150.00
537.50
8.00
4189.00
523.63
33. Darko Todorić
Brodosplit
3.50
1776.00
507.43
4.00
2078.00
519.50
7.50
3854.00
513.87
34. Matea Šipić
KKGO Marjan
3.00
1520.00
506.67
1.50
765.00
510.00
4.50
2285.00
507.78
35. Josip Ravlić
PZC
3.00
1519.00
506.33
2.00
1058.00
529.00
5.00
2577.00
515.40
36. Mate Buljan
Imotska krajina
2.50
1262.00
504.80
5.00
2659.00
531.80
7.50
3921.00
522.80
37. Vinko Pisturić
Brodosplit
4.00
2015.00
503.75
3.00
1620.00
540.00
7.00
3635.00
519.29
38. Milan Brnas
Brodosplit
4.00
2004.00
501.00
2.75
1459.00
530.55
6.75
3463.00
513.04
39. Vjeko Budimir
Županijske ceste
3.00
1498.00
499.33
4.00
2070.00
517.50
7.00
3568.00
509.71
40. Srđan Cvrlje
Sinj
3.00
1496.00
498.67
2.00
1029.00
514.50
5.00
2525.00
505.00
41. Miro Rako
PZC
2.50
1238.00
495.20
2.00
1046.00
523.00
4.50
2284.00
507.56
42. Branimir Buljan
Imotska krajina
3.00
1472.00
490.67
5.00
2572.00
514.40
8.00
4044.00
505.50
43. Ante Delić
Poštar II
3.00
1451.00
483.67
2.00
980.00
490.00
5.00
2431.00
486.20
44. Josip Martinović
Poštar II
3.00
1432.00
477.33
4.00
1879.00
469.75
7.00
3311.00
473.00
45. Nikola Vukičević
Poštar II
3.00
1386.00
462.00
4.00
1859.00
464.75
7.00
3245.00
463.57
46. Mario Križanović
KKGO Marjan
5.00
2300.00
460.00
2.00
941.00
470.50
7.00
3241.00
463.00
47. Mira Ivčević
KKGO Marjan
3.50
1593.00
455.14
3.00
1318.00
439.33
6.50
2911.00
447.85
48. Nikola Vučković
KKGO Marjan
5.00
2269.00
453.80
3.00
1398.00
466.00
8.00
3667.00
458.38
49. Ivan Ivčević
KKGO Marjan
5.00
2188.00
437.60
3.00
1345.00
448.33
8.00
3533.00
441.63
50. Blaženka Tutavac
KKGO Marjan
2.50
1090.00
436.00
1.50
715.00
476.67
4.00
1805.00
451.25
51. Gabrijel Bjekić
Poštar II
3.00
1259.00
419.67
4.00
1897.00
474.25
7.00
3156.00
450.86
52. Miro Opačak
KKGO Marjan
3.00
1223.00
407.67
3.00
1206.00
402.00
6.00
2429.00
404.83
53. Renato Muše
KKGO Marjan
3.00
1090.00
363.33
1.00
421.00
421.00
4.00
1511.00
377.75

Paul Cvrlje Jadrijević
Sinj
1.00
516.00
516.00
0.00
0.00
NaN
1.00
516.00
516.00
Marinko Maroš
Sinj
1.00
513.00
513.00
2.00
1083.00
541.50
3.00
1596.00
532.00
Tomo Špika
Trogir
0.83
425.00
512.05
2.00
1015.00
507.50
2.83
1440.00
508.83
Ante Strinić
Županijske ceste
1.50
751.00
500.67
0.00
0.00
NaN
1.50
751.00
500.67
Damir Bilokapić
Sinj
1.50
730.00
486.67
2.00
1023.00
511.50
3.50
1753.00
500.86
Hrvoje Vlašić
Imotska krajina
1.00
475.00
475.00
2.75
1341.00
487.64
3.75
1816.00
484.27
Mladen Gudelj
Imotska krajina
0.25
115.00
460.00
0.25
133.00
532.00
0.50
248.00
496.00
Ivica Šamanović
Županijske ceste
1.63
697.00
427.61
1.00
524.00
524.00
2.63
1221.00
464.26
Ante Mandarić
Brodosplit
0.08
23.00
287.50
0.00
0.00
NaN
0.08
23.00
287.50

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. PZC
4.0
8510
4178
12688
528.67
138
3.0
6504
3216
9720
540.00
71
7.0
15014
7394
22408
533.52
209
2. Sinj
4.0
8567
4080
12647
526.96
136
4.0
8660
4165
12825
534.38
116
8.0
17227
8245
25472
530.67
252
3. Trogir
4.0
8609
4003
12612
525.50
159
4.0
8679
4058
12737
530.71
124
8.0
17288
8061
25349
528.10
283
4. Brodosplit
4.0
8539
4007
12546
522.75
158
4.0
8526
4169
12695
528.96
148
8.0
17065
8176
25241
525.85
306
5. Županijske ceste
4.0
8501
3920
12421
517.54
176
4.0
8652
4019
12671
527.96
144
8.0
17153
7939
25092
522.75
320
6. Imotska krajina
3.0
6284
2971
9255
514.17
133
5.0
10717
5024
15741
524.70
193
8.0
17001
7995
24996
520.75
326
7. Poštar II
3.0
6076
2630
8706
483.67
195
4.0
8203
3755
11958
498.25
247
7.0
14279
6385
20664
492.00
442
8. KKGO Marjan
5.0
9406
3867
13273
442.43
489
3.0
5827
2282
8109
450.50
299
8.0
15233
6149
21382
445.46
788
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više