Pregled svih liga

3. Hrvatska kuglačka liga sjever - zona Varaždin


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Željezničar Čk II
Čakovec
9 9 0 0 18 58.5 13.5
2. Željezničar Vž
Varaždin
9 7 0 2 14 44.0 28.0
3. Zanatlija Čk
Čakovec
9 5 1 3 11 40.0 32.0
4. Prosvjetar
Čakovec
9 4 2 3 10 40.0 32.0
5. Dubravčan
Donja Dubrava
9 5 0 4 10 35.5 36.5
6. Željezničar Kc
Koprivnica
8 3 0 5 6 28.5 35.5
7. Koprivnica
Koprivnica
9 2 1 6 5 27.5 44.5
8. Lepoglava II
Lepoglava
9 2 0 7 4 25.0 47.0
9. Obrtnik 2011
Varaždin
9 1 0 8 2 21.0 51.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Dubravčan Lepoglava II Kuglana 2
1-6
6.0 : 2.0 (3035 : 2950) 26.09.2021 15:00 Helena Bolić, B
Ana-Marija Grčić, C
| | |
1 2 Željezničar Vž Prosvjetar Drava
1-6
3.0 : 5.0 (3106 : 3127) 24.09.2021 18:30 Goran Peršić, A
Ivona Vincek, D
| | |
1 3 Željezničar Čk II Obrtnik 2011 SRC Mladost
1-4
7.0 : 1.0 (3148 : 2987) 24.09.2021 19:00 Josip Filajdić, A
Zvonimir Žinić, C
| | |
1 4 Zanatlija Čk Koprivnica SRC Mladost
1-4
6.0 : 2.0 (3130 : 3111) 25.09.2021 17:00 Mladen Kacun, A
Zvonimir Turk, B
| | |
2 5 Lepoglava II Koprivnica Drava
1-6
3.0 : 5.0 (3070 : 3114) 03.10.2021 10:00 Tomislav Peršić, A
Ana Matić, C
| | |
2 6 Obrtnik 2011 Zanatlija Čk Drava
1-6
3.0 : 5.0 (3122 : 3165) 01.10.2021 20:00 Stjepan Pintarić, A
Mladen Vresk, D
| | |
2 7 Prosvjetar Željezničar Kc SRC Mladost
1-4
7.0 : 1.0 (3208 : 3096) 01.10.2021 18:00 Zvonimir Turk, B
Predrag Turk, A
| | |
2 8 Dubravčan Željezničar Vž Kuglana 2
1-6
3.0 : 5.0 (3056 : 3112) 03.10.2021 15:00 Helena Bolić, B
Davor Dasović, D
| | |
3 9 Željezničar Vž Lepoglava II Drava
1-6
6.0 : 2.0 (3216 : 3117) 08.10.2021 18:30 Tomislav Peršić, A
Ana Matić, C
| | |
3 10 Željezničar Kc Dubravčan Kuglana 2
1-6
1.5 : 6.5 (3066 : 3181) 08.10.2021 18:00 Stjepan Bračko, A
Josip Rožmarić, B
| | |
3 11 Željezničar Čk II Prosvjetar SRC Mladost
1-4
6.0 : 2.0 (3231 : 3160) 08.10.2021 19:00 Mladen Kacun, A
Predrag Turk, A
| | |
3 12 Koprivnica Obrtnik 2011 Kuglana 2
1-6
6.0 : 2.0 (3180 : 3053) 05.10.2021 19:00 Stjepan Bračko, A
Ana-Marija Grčić, C
| | |
4 13 Lepoglava II Obrtnik 2011 Drava
1-6
6.0 : 2.0 (3239 : 3148) 17.10.2021 10:00 Goran Peršić, A
Mladen Vresk, D
| | |
4 14 Prosvjetar Zanatlija Čk SRC Mladost
1-4
4.0 : 4.0 (3229 : 3193) 13.10.2021 18:00 Zvonimir Turk, B
Predrag Turk, A
| | |
4 15 Dubravčan Željezničar Čk II Kuglana 2
1-6
0.0 : 8.0 (3031 : 3300) 17.10.2021 15:00 Helena Bolić, B
Davor Dasović, D
| | |
4 16 Željezničar Vž Željezničar Kc Drava
1-6
7.0 : 1.0 (3237 : 3096) 15.10.2021 18:30 Nenad Perši, A
Ivona Vincek, D
| | |
5 17 Željezničar Kc Lepoglava II Kuglana 2
1-6
7.0 : 1.0 (3125 : 2920) 22.10.2021 18:00 Stjepan Bračko, A
Ana-Marija Grčić, C
| | |
5 18 Željezničar Čk II Željezničar Vž SRC Mladost
1-4
6.0 : 2.0 (3234 : 3203) 12.10.2021 19:00 Igor Maček, B
Predrag Turk, A
| | |
5 19 Zanatlija Čk Dubravčan SRC Mladost
1-4
2.0 : 6.0 (3073 : 3124) 23.10.2021 17:00 Mladen Kacun, A
Zvonimir Žinić, C
| | |
5 20 Koprivnica Prosvjetar Kuglana 2
1-6
4.0 : 4.0 (3189 : 3162) 24.10.2021 10:00 Zdravko Vučić, B
Siniša Brez, B
| | |
6 21 Prosvjetar Obrtnik 2011 SRC Mladost
1-4
6.0 : 2.0 (3108 : 2942) 29.10.2021 18:00 Mladen Kacun, A
Predrag Turk, A
| | |
6 22 Dubravčan Koprivnica Kuglana 2
1-6
5.0 : 3.0 (3141 : 3018) 31.10.2021 15:00 Zdravko Vučić, B
Ljiljana Bolić, B
| | |
6 23 Željezničar Vž Zanatlija Čk Drava
1-6
5.0 : 3.0 (3213 : 3079) 29.10.2021 18:30 Antonija Milak, B
Ivona Vincek, D
| | |
6 24 Željezničar Kc Željezničar Čk II Kuglana 2
1-6
3.0 : 5.0 (3142 : 3206) 29.10.2021 18:00 Stjepan Bračko, A
Matija Orehovec, D
| | |
7 25 Željezničar Čk II Lepoglava II SRC Mladost
1-4
7.0 : 1.0 (3248 : 3090) 05.11.2021 19:00 Nikola Turk, A
Zvonimir Žinić, C
| | |
7 26 Zanatlija Čk Željezničar Kc SRC Mladost
1-4
6.0 : 2.0 (3131 : 3064) 06.11.2021 17:00 Zvonimir Turk, B
| | |
7 27 Koprivnica Željezničar Vž Kuglana 2
1-6
3.0 : 5.0 (3058 : 3096) 07.11.2021 10:00 Stjepan Bračko, A
Valentina Gal, A
| | |
7 28 Obrtnik 2011 Dubravčan Drava
1-6
6.0 : 2.0 (3153 : 3053) 05.11.2021 20:00 Stjepan Pintarić, A
Mladen Vresk, D
| | |
8 29 Lepoglava II Prosvjetar Drava
1-6
2.0 : 6.0 (3016 : 3067) 14.11.2021 10:00 Tomislav Peršić, A
Goran Peršić, A
| | |
8 30 Željezničar Vž Obrtnik 2011 Drava
1-6
6.0 : 2.0 (3250 : 3042) 12.11.2021 18:30 Goran Peršić, A
Antonija Milak, B
| | |
8 31 Željezničar Kc Koprivnica Kuglana 2
1-6
7.0 : 1.0 (3273 : 3014) 12.11.2021 18:00 Valentina Gal, A
Josip Rožmarić, B
| | |
8 32 Željezničar Čk II Zanatlija Čk SRC Mladost
1-4
7.0 : 1.0 (3258 : 3122) 12.11.2021 19:00 Žarko Martić, A
Zvonimir Žinić, C
| | |
9 33 Zanatlija Čk Lepoglava II SRC Mladost
1-4
6.0 : 2.0 (3083 : 2931) 20.11.2021 17:00 Mladen Kacun, A
| | |
9 34 Koprivnica Željezničar Čk II Kuglana 2
1-6
2.5 : 5.5 (3218 : 3233) 21.11.2021 10:00 Stjepan Bračko, A
Ana-Marija Grčić, C
| | |
9 35 Obrtnik 2011 Željezničar Kc Drava
1-6
2.0 : 6.0 (3048 : 3193) 19.11.2021 20:00 Antonija Milak, B
Ivona Vincek, D
| | |
9 36 Prosvjetar Dubravčan SRC Mladost
1-4
3.0 : 5.0 (3091 : 3104) 19.11.2021 18:00 Nikola Turk, A
Predrag Turk, A
| | |
10 37 Lepoglava II Dubravčan Drava
1-6
6.0 : 2.0 (3101 : 3072) 16.01.2022 10:00 Stjepan Pintarić, A
Ivona Vincek, D
| | |
10 38 Prosvjetar Željezničar Vž SRC Mladost
1-4
3.0 : 5.0 (3123 : 3157) 12.01.2022 18:00 Nikola Turk, A
Predrag Turk, A
| | |
10 39 Obrtnik 2011 Željezničar Čk II Drava
1-6
1.0 : 7.0 (3035 : 3366) 14.01.2022 20:00 Goran Peršić, A
Igor Maček, B
| | |
10 40 Koprivnica Zanatlija Čk Kuglana 2
1-6
1.0 : 7.0 (3154 : 3203) 16.01.2022 10:00 Zdravko Vučić, B
Davor Dasović, D
| | |
11 41 Koprivnica Lepoglava II Kuglana 2
1-6
ODGOĐENO 23.01.2022 10:00 Valentina Gal, A
Matija Orehovec, D
| | |
11 42 Zanatlija Čk Obrtnik 2011 SRC Mladost
1-4
22.01.2022 17:00 Mladen Kacun, A
Luka Štrukelj, D
| | |
11 43 Željezničar Kc Prosvjetar Kuglana 2
1-6
21.01.2022 18:00 Stjepan Bračko, A
Filip Bolić, D
| | |
11 44 Željezničar Vž Dubravčan Drava
1-6
21.01.2022 18:30 Nenad Perši, A
Ivona Vincek, D
| | |
12 45 Lepoglava II Željezničar Vž Drava
1-6
30.01.2022 10:00 Tomislav Peršić, A
Ana Matić, C
| | |
12 46 Dubravčan Željezničar Kc Kuglana 2
1-6
30.01.2022 15:00 | | |
12 47 Prosvjetar Željezničar Čk II SRC Mladost
1-4
28.01.2022 18:00 Igor Maček, B
Zvonimir Žinić, C
| | |
12 48 Obrtnik 2011 Koprivnica Drava
1-6
28.01.2022 20:00 Antonija Milak, B
Mladen Vresk, D
| | |
13 49 Obrtnik 2011 Lepoglava II Drava
1-6
04.02.2022 20:00 | | |
13 50 Zanatlija Čk Prosvjetar SRC Mladost
1-4
05.02.2022 17:00 Žarko Martić, A
| | |
13 51 Željezničar Čk II Dubravčan SRC Mladost
1-4
04.02.2022 19:00 Josip Filajdić, A
Predrag Turk, A
| | |
13 52 Željezničar Kc Željezničar Vž Kuglana 2
1-6
04.02.2022 18:00 | | |
14 53 Lepoglava II Željezničar Kc Drava
1-6
13.02.2022 19:00 | | |
14 54 Željezničar Vž Željezničar Čk II Drava
1-6
11.02.2022 18:30 | | |
14 55 Dubravčan Zanatlija Čk Kuglana 2
1-6
13.02.2022 15:00 | | |
14 56 Prosvjetar Koprivnica SRC Mladost
1-4
11.02.2022 18:00 Mladen Kacun, A
Zvonimir Žinić, C
| | |
15 57 Obrtnik 2011 Prosvjetar Drava
1-6
18.02.2022 20:00 | | |
15 58 Koprivnica Dubravčan Kuglana 2
1-6
20.02.2022 10:00 | | |
15 59 Zanatlija Čk Željezničar Vž SRC Mladost
1-4
19.02.2022 17:00 Zvonimir Turk, B
| | |
15 60 Željezničar Čk II Željezničar Kc SRC Mladost
1-4
18.02.2022 19:00 Josip Filajdić, A
Predrag Turk, A
| | |
16 61 Lepoglava II Željezničar Čk II Drava
1-6
27.02.2022 10:00 | | |
16 62 Željezničar Kc Zanatlija Čk Kuglana 2
1-6
25.02.2022 18:00 | | |
16 63 Željezničar Vž Koprivnica Drava
1-6
25.02.2022 18:30 | | |
16 64 Dubravčan Obrtnik 2011 Kuglana 2
1-6
27.02.2022 15:00 | | |
17 65 Prosvjetar Lepoglava II SRC Mladost
1-4
04.03.2022 18:00 Zvonimir Turk, B
| | |
17 66 Obrtnik 2011 Željezničar Vž Drava
1-6
04.03.2022 20:00 | | |
17 67 Koprivnica Željezničar Kc Kuglana 2
1-6
06.03.2022 10:00 | | |
17 68 Zanatlija Čk Željezničar Čk II SRC Mladost
1-4
05.03.2022 17:00 Žarko Martić, A
Mladen Kacun, A
| | |
18 69 Lepoglava II Zanatlija Čk Drava
1-6
13.03.2022 10:00 | | |
18 70 Željezničar Čk II Koprivnica SRC Mladost
1-4
11.03.2022 19:00 Josip Filajdić, A
Zvonimir Žinić, C
| | |
18 71 Željezničar Kc Obrtnik 2011 Kuglana 2
1-6
11.03.2022 18:00 | | |
18 72 Dubravčan Prosvjetar Kuglana 2
1-6
13.03.2022 15:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Mladen Vresk
Željezničar Vž
4.00
2221
588.40
2809.40
561.88
2. Igor Ružić
Željezničar Čk II
4.00
2239
569.60
2808.60
561.72
3. Bojan Košak
Željezničar Čk II
3.00
1684
0.00
1684.00
561.33
4. Denis Košak
Željezničar Čk II
3.00
1690
554.60
2244.60
561.15
5. Robert Cmrk
Koprivnica
3.00
1657
547.06
2204.06
551.01
6. Miroslav Šaško
Željezničar Kc
4.00
2206
532.25
2738.25
547.65
7. Franjo Gosarić
Željezničar Čk II
3.00
1636
554.33
2190.33
547.58
8. Zvonimir Plevnjak
Prosvjetar
4.00
2188
549.60
2737.60
547.52
9. Damir Grašić
Zanatlija Čk
4.00
2171
534.91
2705.91
541.18
10. Saša Štefić
Dubravčan
6.00
3245
541.50
3786.50
540.93
11. Davor Dasović
Željezničar Kc
4.00
2156
539.00
2695.00
539.00
12. Dubravko Jurinić
Obrtnik 2011
5.00
2676
546.67
3222.67
537.11
13. Luka Štrukelj
Željezničar Čk II
4.00
2154
530.40
2684.40
536.88
14. Davor Fabić
Dubravčan
6.00
3200
531.33
3731.33
533.05
15. Zdravko Vučić
Željezničar Kc
4.00
2123
541.00
2664.00
532.80
16. Franjo Sinjeri
Koprivnica
3.23
1703
547.00
2250.00
531.91
17. Filip Bolić
Koprivnica
4.00
2118
540.40
2658.40
531.68
18. Ilija Višić
Prosvjetar
4.00
2126
524.00
2650.00
530.00
19. Emil Horvat
Prosvjetar
4.00
2119
523.25
2642.25
528.45
20. Mladen Ganžulić
Dubravčan
6.00
3184
514.67
3698.67
528.38
21. Josip Šarić
Prosvjetar
4.00
2120
521.40
2641.40
528.28
22. Ivan Rođak
Prosvjetar
4.00
2102
537.80
2639.80
527.96
23. Ervin Šinko
Lepoglava II
5.00
2610
546.33
3156.33
526.06
24. Josip Kaniški
Željezničar Vž
4.00
2110
518.20
2628.20
525.64
25. Stjepan Špac
Lepoglava II
5.00
2615
536.00
3151.00
525.17
26. Jurica Petković
Zanatlija Čk
5.00
2614
532.50
3146.50
524.42
27. Slavko Maltarić
Koprivnica
4.00
2076
532.80
2608.80
521.76
28. Tomislav Hrašćanec
Dubravčan
6.00
3124
528.25
3652.25
521.75
29. Stjepan Pintarić
Željezničar Vž
4.00
2088
519.25
2607.25
521.45
30. Nikola Turk
Zanatlija Čk
5.00
2617
509.50
3126.50
521.08
31. Branko Dumbović
Obrtnik 2011
4.00
2075
500.75
2575.75
515.15
32. Željko Majcen
Željezničar Vž
4.00
2026
532.80
2558.80
511.76
33. Ivan Rožman
Obrtnik 2011
5.00
2543
522.67
3065.67
510.94
34. Mirko Cimerman
Zanatlija Čk
4.00
2040
506.29
2546.29
509.26
35. Branko Marković
Obrtnik 2011
4.00
2030
513.67
2543.67
508.73
36. Zdravko Miklošić
Željezničar Kc
3.00
1514
516.92
2030.92
507.73
37. Vladimir Grošanić
Željezničar Kc
3.00
1481
540.00
2021.00
505.25
38. Ivan Šumečki
Lepoglava II
4.00
2002
512.50
2514.50
502.90
39. Branimir Klarić
Dubravčan
4.50
2239
497.60
2736.60
497.56
40. Miroslav Androlić
Koprivnica
3.75
1817
506.00
2323.00
489.05
41. Mihael Dubovečak
Lepoglava II
4.50
2150
514.22
2664.22
484.40
42. Renato Frketin
Lepoglava II
4.50
2129
507.14
2636.14
479.30

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Denis Košak
Željezničar Čk II
3.00
1690.00
563.33
5.00
2773.00
554.60
8.00
4463.00
557.88
2. Bojan Košak
Željezničar Čk II
3.00
1684.00
561.33
0.00
0.00
NaN
3.00
1684.00
561.33
3. Igor Ružić
Željezničar Čk II
4.00
2239.00
559.75
5.00
2848.00
569.60
9.00
5087.00
565.22
4. Mladen Vresk
Željezničar Vž
4.00
2221.00
555.25
5.00
2942.00
588.40
9.00
5163.00
573.67
5. Robert Cmrk
Koprivnica
3.00
1657.00
552.33
4.25
2325.00
547.06
7.25
3982.00
549.24
6. Miroslav Šaško
Željezničar Kc
4.00
2206.00
551.50
4.00
2129.00
532.25
8.00
4335.00
541.88
7. Zvonimir Plevnjak
Prosvjetar
4.00
2188.00
547.00
5.00
2748.00
549.60
9.00
4936.00
548.44
8. Franjo Gosarić
Željezničar Čk II
3.00
1636.00
545.33
3.00
1663.00
554.33
6.00
3299.00
549.83
9. Damir Grašić
Zanatlija Čk
4.00
2171.00
542.75
2.75
1471.00
534.91
6.75
3642.00
539.56
10. Saša Štefić
Dubravčan
6.00
3245.00
540.83
2.00
1083.00
541.50
8.00
4328.00
541.00
11. Davor Dasović
Željezničar Kc
4.00
2156.00
539.00
4.00
2156.00
539.00
8.00
4312.00
539.00
12. Igor Maček
Zanatlija Čk
3.00
1617.00
539.00
1.00
521.00
521.00
4.00
2138.00
534.50
13. Ivan Silić
Željezničar Vž
2.00
1077.00
538.50
3.00
1659.00
553.00
5.00
2736.00
547.20
14. Luka Štrukelj
Željezničar Čk II
4.00
2154.00
538.50
5.00
2652.00
530.40
9.00
4806.00
534.00
15. Dubravko Jurinić
Obrtnik 2011
5.00
2676.00
535.20
3.00
1640.00
546.67
8.00
4316.00
539.50
16. Davor Fabić
Dubravčan
6.00
3200.00
533.33
3.00
1594.00
531.33
9.00
4794.00
532.67
17. Zvonimir Turk
Željezničar Čk II
2.75
1466.00
533.09
3.60
1873.00
520.28
6.35
3339.00
525.83
18. Ilija Višić
Prosvjetar
4.00
2126.00
531.50
5.00
2620.00
524.00
9.00
4746.00
527.33
19. Miroslav Stoiljković
Koprivnica
2.00
1063.00
531.50
4.00
2072.00
518.00
6.00
3135.00
522.50
20. Zdravko Vučić
Željezničar Kc
4.00
2123.00
530.75
4.00
2164.00
541.00
8.00
4287.00
535.88
21. Mladen Ganžulić
Dubravčan
6.00
3184.00
530.67
3.00
1544.00
514.67
9.00
4728.00
525.33
22. Josip Šarić
Prosvjetar
4.00
2120.00
530.00
5.00
2607.00
521.40
9.00
4727.00
525.22
23. Emil Horvat
Prosvjetar
4.00
2119.00
529.75
4.00
2093.00
523.25
8.00
4212.00
526.50
24. Filip Bolić
Koprivnica
4.00
2118.00
529.50
5.00
2702.00
540.40
9.00
4820.00
535.56
25. Josip Kaniški
Željezničar Vž
4.00
2110.00
527.50
5.00
2591.00
518.20
9.00
4701.00
522.33
26. Franjo Sinjeri
Koprivnica
3.23
1703.00
527.24
4.00
2188.00
547.00
7.23
3891.00
538.17
27. Rajmond Pokrivač
Zanatlija Čk
3.50
1840.00
525.71
2.50
1303.00
521.20
6.00
3143.00
523.83
28. Ivan Rođak
Prosvjetar
4.00
2102.00
525.50
5.00
2689.00
537.80
9.00
4791.00
532.33
29. Konrad Vikert
Željezničar Čk II
2.00
1050.00
525.00
2.00
1038.00
519.00
4.00
2088.00
522.00
30. Franjo Žarković
Zanatlija Čk
3.74
1963.00
524.87
3.00
1614.00
538.00
6.74
3577.00
530.71
31. Nikola Turk
Zanatlija Čk
5.00
2617.00
523.40
4.00
2038.00
509.50
9.00
4655.00
517.22
32. Stjepan Špac
Lepoglava II
5.00
2615.00
523.00
4.50
2412.00
536.00
9.50
5027.00
529.16
33. Jurica Petković
Zanatlija Čk
5.00
2614.00
522.80
4.00
2130.00
532.50
9.00
4744.00
527.11
34. Stjepan Pintarić
Željezničar Vž
4.00
2088.00
522.00
4.00
2077.00
519.25
8.00
4165.00
520.63
35. Ervin Šinko
Lepoglava II
5.00
2610.00
522.00
3.00
1639.00
546.33
8.00
4249.00
531.13
36. Tomislav Hrašćanec
Dubravčan
6.00
3124.00
520.67
4.00
2113.00
528.25
10.00
5237.00
523.70
37. Slavko Maltarić
Koprivnica
4.00
2076.00
519.00
5.00
2664.00
532.80
9.00
4740.00
526.67
38. Branko Dumbović
Obrtnik 2011
4.00
2075.00
518.75
4.00
2003.00
500.75
8.00
4078.00
509.75
39. Marijan Česi
Željezničar Kc
2.00
1036.00
518.00
2.25
1140.00
506.67
4.25
2176.00
512.00
40. Tomislav Peršić
Obrtnik 2011
3.78
1950.00
515.87
4.00
2090.00
522.50
7.78
4040.00
519.28
41. Mirko Cimerman
Zanatlija Čk
4.00
2040.00
510.00
3.50
1772.00
506.29
7.50
3812.00
508.27
42. Ivan Rožman
Obrtnik 2011
5.00
2543.00
508.60
3.00
1568.00
522.67
8.00
4111.00
513.88
43. Branko Marković
Obrtnik 2011
4.00
2030.00
507.50
3.00
1541.00
513.67
7.00
3571.00
510.14
44. Josip Keretić
Željezničar Vž
2.00
1015.00
507.50
2.25
1149.00
510.67
4.25
2164.00
509.18
45. Željko Majcen
Željezničar Vž
4.00
2026.00
506.50
5.00
2664.00
532.80
9.00
4690.00
521.11
46. Drago Votuc
Željezničar Kc
2.00
1010.00
505.00
2.25
1113.00
494.67
4.25
2123.00
499.53
47. Zdravko Miklošić
Željezničar Kc
3.00
1514.00
504.67
3.31
1711.00
516.92
6.31
3225.00
511.09
48. Mario Vresk
Željezničar Vž
2.00
1007.00
503.50
2.00
1052.00
526.00
4.00
2059.00
514.75
49. Darko Županić
Lepoglava II
3.00
1510.00
503.33
1.00
496.00
496.00
4.00
2006.00
501.50
50. Ivan Šumečki
Lepoglava II
4.00
2002.00
500.50
4.00
2050.00
512.50
8.00
4052.00
506.50
51. Branimir Klarić
Dubravčan
4.50
2239.00
497.56
2.50
1244.00
497.60
7.00
3483.00
497.57
52. Marino Vincek
Dubravčan
2.50
1243.00
497.20
3.00
1535.00
511.67
5.50
2778.00
505.09
53. Vladimir Grošanić
Željezničar Kc
3.00
1481.00
493.67
1.00
540.00
540.00
4.00
2021.00
505.25
54. Miroslav Androlić
Koprivnica
3.75
1817.00
484.53
1.00
506.00
506.00
4.75
2323.00
489.05
55. Darko Jakupec
Koprivnica
2.50
1206.00
482.40
5.00
2519.00
503.80
7.50
3725.00
496.67
56. Ivan Pigac
Prosvjetar
2.00
964.00
482.00
3.00
1521.00
507.00
5.00
2485.00
497.00
57. Mihael Dubovečak
Lepoglava II
4.50
2150.00
477.78
4.50
2314.00
514.22
9.00
4464.00
496.00
58. Renato Frketin
Lepoglava II
4.50
2129.00
473.11
3.50
1775.00
507.14
8.00
3904.00
488.00
59. Zvonko Orešković
Obrtnik 2011
3.00
1415.00
471.67
2.00
990.00
495.00
5.00
2405.00
481.00
60. Saša Mišir
Dubravčan
3.50
1635.00
467.14
3.50
1652.00
472.00
7.00
3287.00
469.57
61. Siniša Šumiga
Obrtnik 2011
3.00
1386.00
462.00
1.00
469.00
469.00
4.00
1855.00
463.75

Manuel Korent
Željezničar Čk II
1.00
554.00
554.00
1.40
685.00
489.29
2.40
1239.00
516.25
Ana Matić
Obrtnik 2011
1.00
548.00
548.00
2.00
1072.00
536.00
3.00
1620.00
540.00
Mirko Žuliček
Lepoglava II
1.78
930.00
522.47
3.50
1821.00
520.29
5.28
2751.00
521.02
Mladen Jelenečki
Željezničar Vž
1.00
519.00
519.00
2.25
1080.00
480.00
3.25
1599.00
492.00
Bruno Halabarec
Željezničar Čk II
0.25
129.00
516.00
1.00
522.00
522.00
1.25
651.00
520.80
Hrvoje Žarković
Zanatlija Čk
1.75
899.00
513.71
2.50
1214.00
485.60
4.25
2113.00
497.18
Mario Grabar
Željezničar Vž
1.00
505.00
505.00
0.50
282.00
564.00
1.50
787.00
524.67
Božidar Igrec
Željezničar Čk II
1.00
503.00
503.00
1.00
470.00
470.00
2.00
973.00
486.50
Josip Čižmešija
Dubravčan
1.00
492.00
492.00
0.00
0.00
NaN
1.00
492.00
492.00
Mario Oreški
Lepoglava II
2.22
1062.00
478.38
3.00
1447.00
482.33
5.22
2509.00
480.65
Damir Reizner
Željezničar Kc
0.50
234.00
468.00
0.00
0.00
NaN
0.50
234.00
468.00
Hrvoje Grotić
Željezničar Kc
1.25
579.00
463.20
2.25
1131.00
502.67
3.50
1710.00
488.57
Stjepan Čuček
Prosvjetar
1.50
686.00
457.33
2.18
1087.00
498.62
3.68
1773.00
481.79
Zlatko Peršić
Obrtnik 2011
1.22
549.00
450.00
2.00
985.00
492.50
3.22
1534.00
476.40
Siniša Zidar
Željezničar Kc
0.25
110.00
440.00
0.94
522.00
555.32
1.19
632.00
531.09
Ivica Benotić
Koprivnica
1.29
555.00
430.23
1.00
462.00
462.00
2.29
1017.00
444.10
Dragutin Horvat
Prosvjetar
0.50
211.00
422.00
0.82
394.00
480.49
1.32
605.00
458.33
Zoran Kolačko
Koprivnica
0.23
62.00
269.57
0.75
361.00
481.33
0.98
423.00
431.63
Ivica Petković
Zanatlija Čk
0.01
1.00
100.00
0.25
131.00
524.00
0.26
132.00
507.69

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Željezničar Čk II
4.0
8749
4356
13105
546.04
104
5.0
10759
5360
16119
537.30
123
9.0
19508
9716
29224
541.19
227
2. Zanatlija Čk
5.0
10743
5019
15762
525.40
161
4.0
8335
4082
12417
517.38
124
9.0
19078
9101
28179
521.83
285
3. Željezničar Vž
4.0
8547
4021
12568
523.67
139
5.0
10798
5224
16022
534.07
132
9.0
19345
9245
28590
529.44
271
4. Prosvjetar
4.0
8452
4064
12516
521.50
159
5.0
10734
5025
15759
525.30
188
9.0
19186
9089
28275
523.61
347
5. Željezničar Kc
4.0
8535
3914
12449
518.71
148
4.0
8549
4057
12606
525.25
139
8.0
17084
7971
25055
521.98
287
6. Dubravčan
5.0
10693
4841
15534
517.80
216
4.0
8396
3867
12263
510.96
205
9.0
19089
8708
27797
514.76
421
7. Koprivnica
4.0
8403
3854
12257
510.71
183
5.0
10689
5110
15799
526.63
196
9.0
19092
8964
28056
519.56
379
8. Obrtnik 2011
5.0
10490
4682
15172
505.73
238
4.0
8656
3702
12358
514.92
222
9.0
19146
8384
27530
509.81
460
9. Lepoglava II
5.0
10473
4535
15008
500.27
264
4.0
8590
3836
12426
517.75
175
9.0
19063
8371
27434
508.04
439
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više