Pregled svih liga

1. B Hrvatska kuglačka liga sjever


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Novska
Novska
11 10 0 1 20 68.0 20.0
2. Đurđenovac
Đurđenovac
11 9 1 1 19 68.0 20.0
3. Lepoglava
Lepoglava
11 7 0 4 14 45.0 43.0
4. Obrtnik Torbar
Zagreb
11 6 0 5 12 45.0 43.0
5. Fortuna
Đakovo
11 6 0 5 12 45.0 43.0
6. Zabok
Zabok
11 5 1 5 11 45.0 43.0
7. Zrinski-Pivovara
Osijek
11 5 1 5 11 42.0 46.0
8. Slavonac
Bukovlje
11 3 1 7 7 38.0 50.0
9. Belišće
Belišće
10 3 0 7 6 30.0 50.0
10. Pakrac-Papuk
Pakrac
11 2 2 7 6 32.0 56.0
11. Vodovod GV
Vukovar
11 1 0 10 2 22.0 66.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Zrinski-Pivovara Obrtnik Torbar Pampas
1-6
7.0 : 1.0 (3292 : 3218) 11.09.2021 17:00 Željko Hidek, A
Marina Matković, B
| | |
1 2 Vodovod GV Pakrac-Papuk Borovo naselje
1-4
8.0 : 0.0 (3214 : 3058) 11.09.2021 16:30 Srećko Vuka, A
Miroslav Lončar, C
Ivan Kovačević, B
| | |
1 3 Zabok Lepoglava ZIVT
1-4
6.0 : 2.0 (3379 : 3218) 11.09.2021 17:00 Lucija Sedlar, B
Ira Šutina, B
| | |
1 4 Fortuna Slavonac Fortuna
1-4
5.0 : 3.0 (3382 : 3339) 11.09.2021 15:00 Ivan Perković, B
Tomislav Liović, A
| | |
1 5 Novska Đurđenovac Gradska kuglana No
1-4
5.0 : 3.0 (3394 : 3373) 11.09.2021 14:00 Ljiljana Gulić, A
Željka Babić, B
| | |
2 6 Obrtnik Torbar Đurđenovac Zagreb
1-4
1.0 : 7.0 (3266 : 3326) 18.09.2021 15:00 Gordana Senta, A
Petar Filipčić, A
| | |
2 7 Belišće Novska Belišće
1-4
2.0 : 6.0 (3308 : 3451) 18.09.2021 17:00 Goran Mlinarec, A
Zorica Todić, B
| | |
2 8 Zabok Fortuna ZIVT
1-4
6.0 : 2.0 (3365 : 3246) 16.09.2021 17:00 Lucija Sedlar, B
Ira Šutina, B
| | |
2 9 Pakrac-Papuk Lepoglava Gradska kuglana Pa
1-4
6.0 : 2.0 (3228 : 3138) 18.09.2021 17:00 Sadmir Delihodžić, B
Lidija Jirasek, B
| | |
2 10 Zrinski-Pivovara Vodovod GV Pampas
1-6
6.0 : 2.0 (3257 : 3150) 18.09.2021 18:00 Srećko Vuka, A
Miroslav Liović, A
| | |
3 11 Vodovod GV Obrtnik Torbar Borovo naselje
1-4
2.0 : 6.0 (3128 : 3191) 25.09.2021 16:30 Srećko Vuka, A
Miroslav Lončar, C
| | |
3 12 Lepoglava Zrinski-Pivovara Drava
1-6
5.0 : 3.0 (3302 : 3237) 25.09.2021 17:00 Nenad Perši, A
Tomislav Peršić, A
| | |
3 13 Fortuna Pakrac-Papuk Fortuna
1-4
7.0 : 1.0 (3348 : 3088) 25.09.2021 15:00 Ante Lovričić, A
Ivan Perković, B
| | |
3 14 Novska Slavonac Gradska kuglana No
1-4
8.0 : 0.0 (3375 : 3213) 25.09.2021 14:00 Goran Filipović, A
Željka Babić, B
| | |
3 15 Đurđenovac Belišće Sportski centar
1-4
6.0 : 2.0 (3635 : 3440) 25.09.2021 16:30 Zorica Todić, B
Jasmin Tatar, C
| | |
4 16 Obrtnik Torbar Belišće Zagreb
1-4
8.0 : 0.0 (3343 : 3122) 02.10.2021 15:00 Gordana Senta, A
Luka Bakić, D
| | |
4 17 Slavonac Đurđenovac SRC Vijuš
5-8
4.0 : 4.0 (3223 : 3262) 02.10.2021 14:30 Božidar Krajačić, A
Dalija Šljivarić, C
| | |
4 18 Zabok Novska ZIVT
1-4
3.0 : 5.0 (3324 : 3356) 02.10.2021 17:00 Robert Sekušak, A
Ira Šutina, B
| | |
4 19 Zrinski-Pivovara Fortuna Pampas
1-6
3.0 : 5.0 (3185 : 3244) 27.09.2021 19:00 Srećko Vuka, A
Marina Matković, B
| | |
4 20 Vodovod GV Lepoglava Borovo naselje
1-4
2.0 : 6.0 (3167 : 3218) 02.10.2021 16:30 Srećko Vuka, A
Miroslav Lončar, C
Ivan Kovačević, B
| | |
5 21 Lepoglava Obrtnik Torbar Drava
1-6
5.0 : 3.0 (3292 : 2805) 09.10.2021 17:00 Tomislav Peršić, A
Stjepan Pintarić, A
| | |
5 22 Fortuna Vodovod GV Fortuna
1-4
8.0 : 0.0 (3413 : 3173) 09.10.2021 15:00 Ante Lovričić, A
Ivan Perković, B
| | |
5 23 Novska Pakrac-Papuk Gradska kuglana No
1-4
6.0 : 2.0 (3317 : 3199) 09.10.2021 14:00 Željko Vacula, A
Željka Babić, B
| | |
5 24 Đurđenovac Zabok Sportski centar
1-4
8.0 : 0.0 (3783 : 3219) 09.10.2021 16:30 Srećko Vuka, A
Ivan Kovačević, B
| | |
5 25 Belišće Slavonac Belišće
1-4
3.0 : 5.0 (3272 : 3286) 09.10.2021 17:00 Goran Mlinarec, A
Zorica Todić, B
| | |
6 26 Obrtnik Torbar Slavonac Zagreb
1-4
5.0 : 3.0 (3281 : 3205) 16.10.2021 15:00 Nikola Filipović, A
Lucija Marta Jelavić, A
| | |
6 27 Zabok Belišće ZIVT
1-4
7.0 : 1.0 (3349 : 3141) 16.10.2021 17:00 Lucija Sedlar, B
Robert Sekušak, A
| | |
6 28 Đurđenovac Pakrac-Papuk Sportski centar
1-4
6.0 : 2.0 (3543 : 3300) 14.10.2021 17:00 Srećko Vuka, A
Miroslav Liović, A
| | |
6 29 Zrinski-Pivovara Novska Pampas
1-6
1.0 : 7.0 (3132 : 3307) 16.10.2021 18:00 Željko Hidek, A
Marina Matković, B
| | |
6 30 Lepoglava Fortuna Drava
1-6
6.0 : 2.0 (3289 : 3104) 16.10.2021 17:00 Nenad Perši, A
Igor Maček, B
| | |
7 31 Fortuna Obrtnik Torbar Fortuna
1-4
6.0 : 2.0 (3348 : 3211) 23.10.2021 15:00 Ante Lovričić, A
Ivan Perković, B
| | |
7 32 Novska Vodovod GV Gradska kuglana No
1-4
6.0 : 2.0 (3300 : 3094) 23.10.2021 14:00 Ljiljana Gulić, A
Darko Kasumović, B
| | |
7 33 Đurđenovac Zrinski-Pivovara Sportski centar
1-4
8.0 : 0.0 (3759 : 3379) 23.10.2021 16:30 Srećko Vuka, A
Ivan Kovačević, B
| | |
7 34 Belišće Pakrac-Papuk Belišće
1-4
5.0 : 3.0 (3397 : 3321) 23.10.2021 17:00 Goran Mlinarec, A
Zorica Todić, B
| | |
7 35 Slavonac Zabok SRC Vijuš
5-8
3.0 : 5.0 (3146 : 3163) 23.10.2021 14:30 Igor Krajnović, A
Ivan Keser, C
| | |
8 36 Obrtnik Torbar Zabok Zagreb
1-4
5.0 : 3.0 (3331 : 3263) 30.10.2021 15:00 Petar Filipčić, A
Mirela Đeri, B
| | |
8 37 Pakrac-Papuk Slavonac Gradska kuglana Pa
1-4
2.0 : 6.0 (3220 : 3387) 30.10.2021 17:00 Lidija Jirasek, B
Sadmir Delihodžić, B
| | |
8 38 Zrinski-Pivovara Belišće Pampas
1-6
6.0 : 2.0 (3263 : 3161) 30.10.2021 18:00 Željko Hidek, A
Matija Tutnjević, B
| | |
8 39 Vodovod GV Đurđenovac Borovo naselje
1-4
1.0 : 7.0 (3148 : 3274) 30.10.2021 16:30 Srećko Vuka, A
Miroslav Lončar, C
Ivan Kovačević, B
| | |
8 40 Lepoglava Novska Drava
1-6
0.0 : 8.0 (3310 : 3490) 30.10.2021 17:00 Stjepan Pintarić, A
Goran Peršić, A
| | |
9 41 Novska Fortuna Gradska kuglana No
1-4
7.0 : 1.0 (3472 : 3221) 06.11.2021 14:00 Ljiljana Gulić, A
Goran Filipović, A
| | |
9 42 Đurđenovac Lepoglava Sportski centar
1-4
6.0 : 2.0 (3573 : 3436) 06.11.2021 16:30 Srećko Vuka, A
Ivan Kovačević, B
| | |
9 43 Belišće Vodovod GV Belišće
1-4
7.0 : 1.0 (3309 : 3114) 06.11.2021 17:00 Goran Mlinarec, A
Zorica Todić, B
| | |
9 44 Slavonac Zrinski-Pivovara SRC Vijuš
5-8
3.0 : 5.0 (3356 : 3358) 06.11.2021 14:30 Igor Krajnović, A
Helena Marić, B
| | |
9 45 Zabok Pakrac-Papuk ZIVT
1-4
4.0 : 4.0 (3193 : 3204) 06.11.2021 17:00 Robert Sekušak, A
Ira Šutina, B
| | |
10 46 Obrtnik Torbar Pakrac-Papuk Zagreb
1-4
8.0 : 0.0 (3392 : 3112) 27.11.2021 12:00 Vedran Štajdohar, A
Mirela Đeri, B
| | |
10 47 Zrinski-Pivovara Zabok Pampas
1-6
5.0 : 3.0 (3254 : 3139) 13.11.2021 18:00 Željko Hidek, A
Hrvoje Horžitzky, C
| | |
10 48 Vodovod GV Slavonac Borovo naselje
1-4
2.0 : 6.0 (3192 : 3284) 13.11.2021 16:30 Srećko Vuka, A
Miroslav Lončar, C
Ivan Kovačević, B
| | |
10 49 Lepoglava Belišće Drava
1-6
5.0 : 3.0 (3352 : 3197) 13.11.2021 17:00 Nenad Perši, A
Antonija Milak, B
| | |
10 50 Fortuna Đurđenovac Fortuna
1-4
1.0 : 7.0 (3345 : 3528) 13.11.2021 15:00 Ante Lovričić, A
Ivan Perković, B
| | |
11 51 Novska Obrtnik Torbar Gradska kuglana No
1-4
8.0 : 0.0 (3480 : 3153) 20.11.2021 14:00 Goran Filipović, A
Željka Babić, B
| | |
11 52 Belišće Fortuna Belišće
1-4
5.0 : 3.0 (3432 : 3401) 20.11.2021 17:00 Goran Mlinarec, A
Zorica Todić, B
| | |
11 53 Slavonac Lepoglava SRC Vijuš
5-8
2.0 : 6.0 (3239 : 3258) 20.11.2021 14:30 Igor Krajnović, A
Helena Marić, B
| | |
11 54 Zabok Vodovod GV ZIVT
1-4
6.0 : 2.0 (3315 : 3135) 20.11.2021 17:00 Robert Sekušak, A
Lucija Sedlar, B
| | |
11 55 Pakrac-Papuk Zrinski-Pivovara Gradska kuglana Pa
1-4
4.0 : 4.0 (3288 : 3301) 20.11.2021 17:00 Tomislav Luksetić, B
Lidija Jirasek, B
| | |
12 56 Obrtnik Torbar Zrinski-Pivovara Zagreb
1-4
6.0 : 2.0 (3312 : 3183) 15.01.2022 15:00 Vedran Štajdohar, A
Petar Filipčić, A
| | |
12 57 Pakrac-Papuk Vodovod GV Gradska kuglana Pa
1-4
8.0 : 0.0 (3369 : 3128) 15.01.2022 17:00 Sadmir Delihodžić, B
Lidija Jirasek, B
| | |
12 58 Lepoglava Zabok Drava
1-6
6.0 : 2.0 (3309 : 3279) 15.01.2022 17:00 Tomislav Peršić, A
Dubravko Jurinić, A
| | |
12 59 Slavonac Fortuna SRC Vijuš
5-8
3.0 : 5.0 (3176 : 3242) 15.01.2022 14:30 Božidar Krajačić, A
| | |
12 60 Đurđenovac Novska Sportski centar
1-4
6.0 : 2.0 (3724 : 3546) 15.01.2022 16:30 Srećko Vuka, A
Ivan Kovačević, B
| | |
13 61 Đurđenovac Obrtnik Torbar Sportski centar
1-4
22.01.2022 16:30 Miroslav Liović, A
Zorica Todić, B
| | |
13 62 Novska Belišće Gradska kuglana No
1-4
22.01.2022 14:00 Goran Filipović, A
Ljiljana Gulić, A
| | |
13 63 Fortuna Zabok Fortuna
1-4
ODGOĐENO 22.01.2022 15:00 Ante Lovričić, A
Ivan Perković, B
| | |
13 64 Lepoglava Pakrac-Papuk Drava
1-6
ODGOĐENO 22.01.2022 15:00 Nenad Perši, A
Antonija Milak, B
| | |
13 65 Vodovod GV Zrinski-Pivovara Borovo naselje
1-4
ODGOĐENO 22.01.2022 16:30 Srećko Vuka, A
Miroslav Lončar, C
| | |
14 66 Obrtnik Torbar Vodovod GV Zagreb
1-4
29.01.2022 15:00 Vedran Štajdohar, A
Petra Fiamengo, B
| | |
14 67 Zrinski-Pivovara Lepoglava Pampas
1-6
29.01.2022 18:00 Mario Liović, A
Matija Tutnjević, B
| | |
14 68 Pakrac-Papuk Fortuna Gradska kuglana Pa
1-4
29.01.2022 17:00 Tomislav Luksetić, B
Lidija Jirasek, B
| | |
14 69 Slavonac Novska SRC Vijuš
5-8
29.01.2022 14:30 Helena Marić, B
Ivan Keser, C
| | |
14 70 Belišće Đurđenovac Belišće
1-4
29.01.2022 17:00 Željko Hidek, A
Goran Mlinarec, A
| | |
15 71 Belišće Obrtnik Torbar Belišće
1-4
05.02.2022 17:00 | | |
15 72 Đurđenovac Slavonac Sportski centar
1-4
05.02.2022 16:30 | | |
15 73 Novska Zabok Gradska kuglana No
1-4
05.02.2022 14:00 | | |
15 74 Fortuna Zrinski-Pivovara Fortuna
1-4
05.02.2022 15:00 Ante Lovričić, A
Ivan Perković, B
| | |
15 75 Lepoglava Vodovod GV Drava
1-6
05.02.2022 17:00 | | |
16 76 Obrtnik Torbar Lepoglava Zagreb
1-4
12.02.2022 15:00 | | |
16 77 Vodovod GV Fortuna Borovo naselje
1-4
12.02.2022 16:30 | | |
16 78 Pakrac-Papuk Novska Gradska kuglana Pa
1-4
12.02.2022 17:00 Tomislav Luksetić, B
Lidija Jirasek, B
| | |
16 79 Zabok Đurđenovac ZIVT
1-4
12.02.2022 17:00 Robert Sekušak, A
Lucija Sedlar, B
| | |
16 80 Slavonac Belišće SRC Vijuš
5-8
12.02.2022 14:30 Helena Marić, B
Dalija Šljivarić, C
| | |
17 81 Slavonac Obrtnik Torbar SRC Vijuš
5-8
19.02.2022 14:30 Božidar Krajačić, A
Ivan Keser, C
| | |
17 82 Belišće Zabok Belišće
1-4
19.02.2022 17:00 | | |
17 83 Pakrac-Papuk Đurđenovac Gradska kuglana Pa
1-4
19.02.2022 17:00 Zvonko Gnezda, B
Lidija Jirasek, B
| | |
17 84 Novska Zrinski-Pivovara Gradska kuglana No
1-4
19.02.2022 14:00 | | |
17 85 Fortuna Lepoglava Fortuna
1-4
19.02.2022 15:00 Ante Lovričić, A
Ivan Perković, B
| | |
18 86 Obrtnik Torbar Fortuna Zagreb
1-4
26.02.2022 15:00 | | |
18 87 Vodovod GV Novska Borovo naselje
1-4
26.02.2022 16:30 | | |
18 88 Zrinski-Pivovara Đurđenovac Pampas
1-6
26.02.2022 18:00 | | |
18 89 Pakrac-Papuk Belišće Gradska kuglana Pa
1-4
26.02.2022 17:00 Tomislav Luksetić, B
Lidija Jirasek, B
| | |
18 90 Zabok Slavonac ZIVT
1-4
26.02.2022 17:00 Lucija Sedlar, B
Ira Šutina, B
| | |
19 91 Zabok Obrtnik Torbar ZIVT
1-4
05.03.2022 17:00 Ira Šutina, B
Robert Sekušak, A
| | |
19 92 Slavonac Pakrac-Papuk SRC Vijuš
5-8
05.03.2022 14:30 Helena Marić, B
Ivan Keser, C
| | |
19 93 Belišće Zrinski-Pivovara Belišće
1-4
05.03.2022 17:00 | | |
19 94 Đurđenovac Vodovod GV Sportski centar
1-4
05.03.2022 16:30 | | |
19 95 Novska Lepoglava Gradska kuglana No
1-4
05.03.2022 14:00 | | |
20 96 Fortuna Novska Fortuna
1-4
12.03.2022 15:00 Ante Lovričić, A
Ivan Perković, B
| | |
20 97 Lepoglava Đurđenovac Drava
1-6
12.03.2022 17:00 | | |
20 98 Vodovod GV Belišće Borovo naselje
1-4
12.03.2022 16:30 | | |
20 99 Zrinski-Pivovara Slavonac Pampas
1-6
12.03.2022 18:00 | | |
20 100 Pakrac-Papuk Zabok Gradska kuglana Pa
1-4
12.03.2022 17:00 Tomislav Luksetić, B
Lidija Jirasek, B
| | |
21 101 Pakrac-Papuk Obrtnik Torbar Gradska kuglana Pa
1-4
19.03.2022 17:00 Tomislav Luksetić, B
Lidija Jirasek, B
| | |
21 102 Zabok Zrinski-Pivovara ZIVT
1-4
19.03.2022 17:00 Lucija Sedlar, B
Ira Šutina, B
| | |
21 103 Slavonac Vodovod GV SRC Vijuš
5-8
19.03.2022 14:30 Božidar Krajačić, A
Ivan Keser, C
| | |
21 104 Belišće Lepoglava Belišće
1-4
19.03.2022 17:00 | | |
21 105 Đurđenovac Fortuna Sportski centar
1-4
19.03.2022 16:30 | | |
22 106 Obrtnik Torbar Novska Zagreb
1-4
26.03.2022 15:00 | | |
22 107 Fortuna Belišće Fortuna
1-4
26.03.2022 15:00 Ante Lovričić, A
Ivan Perković, B
| | |
22 108 Lepoglava Slavonac Drava
1-6
26.03.2022 17:00 | | |
22 109 Vodovod GV Zabok Borovo naselje
1-4
26.03.2022 16:30 | | |
22 110 Zrinski-Pivovara Pakrac-Papuk Pampas
1-6
26.03.2022 18:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Željko Rupčić
Zrinski-Pivovara
5.00
2931
580.83
3511.83
585.31
2. Davor Rončević
Đurđenovac
5.00
2878
632.33
3510.33
585.06
3. Igor Šarkezi
Đurđenovac
4.76
2730
630.00
3360.00
583.33
4. Branko Crnogorac
Novska
5.00
2903
567.50
3470.50
578.42
5. Marko Hećimović
Novska
5.00
2883
572.20
3455.20
575.87
6. Dražen Posavec
Lepoglava
5.00
2873
580.83
3453.83
575.64
7. Jasmin Ramić
Novska
5.00
2864
564.40
3428.40
571.40
8. Dario Domnjak
Đurđenovac
4.00
2259
590.20
2849.20
569.84
9. Antonio Juranović
Pakrac-Papuk
6.00
3408
579.33
3987.33
569.62
10. Domagoj Tušim
Novska
5.00
2844
565.40
3409.40
568.23
11. Igor Koričić
Đurđenovac
5.00
2810
599.17
3409.17
568.19
12. Ivan Bartulović
Belišće
5.00
2813
584.00
3397.00
566.17
13. Ivica Brozović
Novska
4.00
2262
567.40
2829.40
565.88
14. Darko Živić
Fortuna
5.00
2784
603.75
3387.75
564.63
15. Željko Milinković
Obrtnik Torbar
5.00
2804
572.33
3376.33
562.72
16. Zlatko Erceg
Fortuna
6.00
3361
573.33
3934.33
562.05
17. Zlatko Valić
Slavonac
6.00
3379
545.00
3924.00
560.57
18. Ivan Pušić
Đurđenovac
4.00
2197
597.74
2794.74
558.95
19. Toni Ljubić
Zabok
5.00
2787
561.67
3348.67
558.11
20. Filip Sedlar
Zabok
5.00
2767
569.67
3336.67
556.11
21. Milenko Nikolić
Zrinski-Pivovara
5.00
2768
556.00
3324.00
554.00
22. Martin Huis
Zabok
5.00
2771
546.83
3317.83
552.97
23. Bernardo Kalauz
Lepoglava
4.00
2165
585.67
2750.67
550.13
24. Vlado Fotak
Zrinski-Pivovara
5.00
2763
537.33
3300.33
550.06
25. Marko Liović
Slavonac
6.00
3296
547.71
3843.71
549.10
26. Ilija Ml Turković
Pakrac-Papuk
6.00
3257
564.00
3821.00
545.86
27. Marinko Andrić
Belišće
4.00
2159
570.00
2729.00
545.80
28. Josip Rukavina
Fortuna
6.00
3269
547.40
3816.40
545.20
29. Sven Finger
Zabok
4.00
2181
544.00
2725.00
545.00
30. Dario Kafol
Obrtnik Torbar
4.00
2154
560.50
2714.50
542.90
31. Marko Vidaković
Slavonac
5.00
2708
529.60
3237.60
539.60
32. Bojan Barač
Lepoglava
5.00
2704
533.14
3237.14
539.52
33. Igor Gal
Lepoglava
4.00
2161
533.72
2694.72
538.94
34. Damir Jordan
Obrtnik Torbar
5.00
2661
539.00
3200.00
533.33
35. Aleksandar Tompa
Zrinski-Pivovara
5.00
2666
528.60
3194.60
532.43
36. Vinko Raspudić
Fortuna
5.52
2911
552.75
3463.75
531.25
37. Duško Medić
Zabok
5.00
2616
568.67
3184.67
530.78
38. Đino Pezo
Obrtnik Torbar
5.00
2616
567.80
3183.80
530.63
39. Matej Gajić-Bukljaš
Obrtnik Torbar
4.00
2136
515.43
2651.43
530.29
40. Darko Mikolin
Belišće
4.00
2129
520.07
2649.07
529.81
41. Matko Škondro
Pakrac-Papuk
7.00
3708
514.00
4222.00
527.75
42. Dario Đumić
Vodovod GV
5.00
2631
520.67
3151.67
525.28
43. Mario Farkaš
Vodovod GV
5.50
2913
500.00
3413.00
525.08
44. Dragan Higl
Vodovod GV
5.50
2865
520.92
3385.92
520.91

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Željko Rupčić
Zrinski-Pivovara
5.00
2931.00
586.20
6.00
3485.00
580.83
11.00
6416.00
583.27
2. Branko Crnogorac
Novska
5.00
2903.00
580.60
6.00
3405.00
567.50
11.00
6308.00
573.45
3. Marko Hećimović
Novska
5.00
2883.00
576.60
5.00
2861.00
572.20
10.00
5744.00
574.40
4. Davor Rončević
Đurđenovac
5.00
2878.00
575.60
6.00
3794.00
632.33
11.00
6672.00
606.55
5. Dražen Posavec
Lepoglava
5.00
2873.00
574.60
6.00
3485.00
580.83
11.00
6358.00
578.00
6. Igor Šarkezi
Đurđenovac
4.76
2730.00
573.53
6.00
3780.00
630.00
10.76
6510.00
605.02
7. Jasmin Ramić
Novska
5.00
2864.00
572.80
5.00
2822.00
564.40
10.00
5686.00
568.60
8. Domagoj Tušim
Novska
5.00
2844.00
568.80
5.00
2827.00
565.40
10.00
5671.00
567.10
9. Antonio Juranović
Pakrac-Papuk
6.00
3408.00
568.00
3.00
1738.00
579.33
9.00
5146.00
571.78
10. Ivica Brozović
Novska
4.00
2262.00
565.50
5.00
2837.00
567.40
9.00
5099.00
566.56
11. Tomislav Čačić
Đurđenovac
3.00
1695.00
565.00
6.00
3740.00
623.33
9.00
5435.00
603.89
12. Dario Domnjak
Đurđenovac
4.00
2259.00
564.75
5.00
2951.00
590.20
9.00
5210.00
578.89
13. Igor Matić
Belišće
3.72
2099.00
564.25
3.00
1773.00
591.00
6.72
3872.00
576.19
14. Zlatko Valić
Slavonac
6.00
3379.00
563.17
3.00
1635.00
545.00
9.00
5014.00
557.11
15. Ivan Bartulović
Belišće
5.00
2813.00
562.60
5.00
2920.00
584.00
10.00
5733.00
573.30
16. Igor Koričić
Đurđenovac
5.00
2810.00
562.00
6.00
3595.00
599.17
11.00
6405.00
582.27
17. Željko Milinković
Obrtnik Torbar
5.00
2804.00
560.80
6.00
3434.00
572.33
11.00
6238.00
567.09
18. Zlatko Erceg
Fortuna
6.00
3361.00
560.17
3.00
1720.00
573.33
9.00
5081.00
564.56
19. Toni Ljubić
Zabok
5.00
2787.00
557.40
6.00
3370.00
561.67
11.00
6157.00
559.73
20. Stipan Liović
Slavonac
4.00
2229.00
557.25
3.00
1681.00
560.33
7.00
3910.00
558.57
21. Darko Živić
Fortuna
5.00
2784.00
556.80
4.00
2415.00
603.75
9.00
5199.00
577.67
22. Martin Huis
Zabok
5.00
2771.00
554.20
6.00
3281.00
546.83
11.00
6052.00
550.18
23. Milenko Nikolić
Zrinski-Pivovara
5.00
2768.00
553.60
6.00
3336.00
556.00
11.00
6104.00
554.91
24. Filip Sedlar
Zabok
5.00
2767.00
553.40
6.00
3418.00
569.67
11.00
6185.00
562.27
25. Vlado Fotak
Zrinski-Pivovara
5.00
2763.00
552.60
6.00
3224.00
537.33
11.00
5987.00
544.27
26. Igor Jukić
Fortuna
4.00
2200.00
550.00
5.00
2895.00
579.00
9.00
5095.00
566.11
27. Marko Liović
Slavonac
6.00
3296.00
549.33
3.50
1917.00
547.71
9.50
5213.00
548.74
28. Ivan Pušić
Đurđenovac
4.00
2197.00
549.25
5.75
3437.00
597.74
9.75
5634.00
577.85
29. Hrvoje Crnojević
Novska
3.00
1642.00
547.33
3.00
1692.00
564.00
6.00
3334.00
555.67
30. Sven Finger
Zabok
4.00
2181.00
545.25
5.00
2720.00
544.00
9.00
4901.00
544.56
31. Josip Rukavina
Fortuna
6.00
3269.00
544.83
5.00
2737.00
547.40
11.00
6006.00
546.00
32. Ivan Holjevac
Slavonac
4.52
2459.00
544.03
1.25
640.00
512.00
5.77
3099.00
537.09
33. Ilija Ml Turković
Pakrac-Papuk
6.00
3257.00
542.83
4.00
2256.00
564.00
10.00
5513.00
551.30
34. Marko Vidaković
Slavonac
5.00
2708.00
541.60
5.00
2648.00
529.60
10.00
5356.00
535.60
35. Bernardo Kalauz
Lepoglava
4.00
2165.00
541.25
6.00
3514.00
585.67
10.00
5679.00
567.90
36. Bojan Barač
Lepoglava
5.00
2704.00
540.80
5.22
2783.00
533.14
10.22
5487.00
536.89
37. Igor Gal
Lepoglava
4.00
2161.00
540.25
5.22
2786.00
533.72
9.22
4947.00
536.55
38. Marinko Andrić
Belišće
4.00
2159.00
539.75
5.00
2850.00
570.00
9.00
5009.00
556.56
39. Dario Kafol
Obrtnik Torbar
4.00
2154.00
538.50
6.00
3363.00
560.50
10.00
5517.00
551.70
40. Ljubomir Takalić
Belišće
3.00
1613.00
537.67
4.50
2495.00
554.44
7.50
4108.00
547.73
41. Zvonimir Jurišić
Slavonac
3.48
1867.00
536.49
2.00
1095.00
547.50
5.48
2962.00
540.51
42. Matej Gajić-Bukljaš
Obrtnik Torbar
4.00
2136.00
534.00
1.75
902.00
515.43
5.75
3038.00
528.35
43. Damir Bimbi
Zrinski-Pivovara
3.25
1733.00
533.23
4.00
2042.00
510.50
7.25
3775.00
520.69
44. Aleksandar Tompa
Zrinski-Pivovara
5.00
2666.00
533.20
5.00
2643.00
528.60
10.00
5309.00
530.90
45. Darko Mikolin
Belišće
4.00
2129.00
532.25
3.04
1581.00
520.07
7.04
3710.00
526.99
46. Damir Jordan
Obrtnik Torbar
5.00
2661.00
532.20
6.00
3234.00
539.00
11.00
5895.00
535.91
47. Vjekoslav Mostečak
Lepoglava
3.87
2056.00
531.27
4.78
2535.00
530.33
8.65
4591.00
530.75
48. Sven Marić
Slavonac
3.00
1591.00
530.33
3.75
2065.00
550.67
6.75
3656.00
541.63
49. Ivan Kljajić
Vodovod GV
3.50
1856.00
530.29
3.00
1585.00
528.33
6.50
3441.00
529.38
50. Matko Škondro
Pakrac-Papuk
7.00
3708.00
529.71
2.50
1285.00
514.00
9.50
4993.00
525.58
51. Mario Farkaš
Vodovod GV
5.50
2913.00
529.64
1.50
750.00
500.00
7.00
3663.00
523.29
52. Vinko Raspudić
Fortuna
5.52
2911.00
527.36
4.00
2211.00
552.75
9.52
5122.00
538.03
53. Anto Ivančić
Vodovod GV
4.50
2368.00
526.22
5.00
2689.00
537.80
9.50
5057.00
532.32
54. Dario Đumić
Vodovod GV
5.00
2631.00
526.20
4.50
2343.00
520.67
9.50
4974.00
523.58
55. Duško Medić
Zabok
5.00
2616.00
523.20
6.00
3412.00
568.67
11.00
6028.00
548.00
56. Đino Pezo
Obrtnik Torbar
5.00
2616.00
523.20
5.00
2839.00
567.80
10.00
5455.00
545.50
57. Ivan Vučković
Vodovod GV
4.00
2091.00
522.75
5.00
2664.00
532.80
9.00
4755.00
528.33
58. Dragan Ćališ
Fortuna
4.00
2091.00
522.75
3.00
1614.00
538.00
7.00
3705.00
529.29
59. Dragan Higl
Vodovod GV
5.50
2865.00
520.91
3.25
1693.00
520.92
8.75
4558.00
520.91
60. Stevan Kaman
Vodovod GV
4.50
2341.00
520.22
5.00
2666.00
533.20
9.50
5007.00
527.05
61. Branko Grandić
Đurđenovac
3.50
1819.00
519.71
1.00
569.00
569.00
4.50
2388.00
530.67
62. Franjo Orak
Belišće
2.50
1299.00
519.60
0.96
517.00
538.54
3.46
1816.00
524.86
63. Jurica Smontara
Lepoglava
3.78
1960.00
518.52
5.00
2750.00
550.00
8.78
4710.00
536.45
64. Mladen Zovak
Belišće
3.28
1694.00
516.46
4.07
2132.00
523.83
7.35
3826.00
520.54
65. Darko Major
Pakrac-Papuk
4.25
2188.00
514.82
2.75
1559.00
566.91
7.00
3747.00
535.29
66. Zdenko Sumarev
Belišće
2.97
1517.00
510.77
4.43
2450.00
553.05
7.40
3967.00
536.08
67. Željko Major
Pakrac-Papuk
4.50
2292.00
509.33
3.00
1551.00
517.00
7.50
3843.00
512.40
68. Bruno Pavrlišak
Zabok
2.75
1400.00
509.09
1.00
520.00
520.00
3.75
1920.00
512.00
69. Niko Kalvi
Pakrac-Papuk
3.50
1776.00
507.43
1.41
713.00
505.67
4.91
2489.00
506.92
70. Đuro Gregurević
Vodovod GV
3.25
1629.00
501.23
2.75
1459.00
530.55
6.00
3088.00
514.67

Uroš Ramić
Novska
2.00
1218.00
609.00
3.00
1804.00
601.33
5.00
3022.00
604.40
Mirko Žuliček
Lepoglava
1.00
596.00
596.00
1.00
523.00
523.00
2.00
1119.00
559.50
Nikola Dubovečak
Lepoglava
1.00
575.00
575.00
1.78
925.00
519.66
2.78
1500.00
539.57
Robert De Zan
Pakrac-Papuk
1.00
571.00
571.00
2.74
1571.00
573.36
3.74
2142.00
572.73
Luka Ulić
Slavonac
1.25
705.00
564.00
1.00
520.00
520.00
2.25
1225.00
544.44
Budimir Dragojević
Fortuna
2.00
1113.00
556.50
2.00
1085.00
542.50
4.00
2198.00
549.50
Davor Štor
Pakrac-Papuk
1.75
967.00
552.57
0.50
239.00
478.00
2.25
1206.00
536.00
Vlado Tomas
Zrinski-Pivovara
1.75
965.00
551.43
0.50
221.00
442.00
2.25
1186.00
527.11
Ivan Šumečki
Lepoglava
0.75
410.00
546.67
0.00
0.00
NaN
0.75
410.00
546.67
Berislav Milojević
Zrinski-Pivovara
2.00
1093.00
546.50
5.00
2733.00
546.60
7.00
3826.00
546.57
Robert Marić
Slavonac
1.75
954.00
545.14
3.00
1594.00
531.33
4.75
2548.00
536.42
Gordan Špelić
Pakrac-Papuk
3.00
1628.00
542.67
1.09
556.00
510.09
4.09
2184.00
533.99
Antun Grabovac
Slavonac
0.25
135.00
540.00
2.00
1036.00
518.00
2.25
1171.00
520.44
Stefan Zukanović
Novska
1.00
534.00
534.00
1.00
468.00
468.00
2.00
1002.00
501.00
Danijel Rončević
Đurđenovac
0.24
127.00
529.17
0.00
0.00
NaN
0.24
127.00
529.17
Branko Tomljanović
Obrtnik Torbar
2.00
1055.00
527.50
1.25
669.00
535.20
3.25
1724.00
530.46
Hrvoje Živković
Fortuna
2.00
1053.00
526.50
3.00
1659.00
553.00
5.00
2712.00
542.40
Bernard Škaro
Zrinski-Pivovara
2.00
1051.00
525.50
1.75
860.00
491.43
3.75
1911.00
509.60
Anto Kovač
Slavonac
0.75
391.00
521.33
2.50
1309.00
523.60
3.25
1700.00
523.08
Igor Major
Pakrac-Papuk
1.75
904.00
516.57
1.50
842.00
561.33
3.25
1746.00
537.23
Josip Blažek
Obrtnik Torbar
2.00
1027.00
513.50
4.00
2214.00
553.50
6.00
3241.00
540.17
Stjepan Pongrac
Obrtnik Torbar
1.00
513.00
513.00
0.00
0.00
NaN
1.00
513.00
513.00
Tomislav Barjaktarić
Obrtnik Torbar
1.00
512.00
512.00
2.00
1055.00
527.50
3.00
1567.00
522.33
Filip Domnjak
Đurđenovac
0.50
248.00
496.00
0.25
151.00
604.00
0.75
399.00
532.00
Lovro Grljač
Zabok
1.25
620.00
496.00
1.00
523.00
523.00
2.25
1143.00
508.00
Stjepan Špac
Lepoglava
1.00
495.00
495.00
1.00
553.00
553.00
2.00
1048.00
524.00
Predrag Lovrić
Zrinski-Pivovara
1.00
488.00
488.00
0.00
0.00
NaN
1.00
488.00
488.00
Alan Belobrajdić
Pakrac-Papuk
3.25
1583.00
487.08
0.00
0.00
NaN
3.25
1583.00
487.08
Darko Melman
Belišće
1.53
738.00
482.35
0.00
0.00
NaN
1.53
738.00
482.35
Marko Majstorović
Zabok
1.53
716.00
467.97
1.00
529.00
529.00
2.53
1245.00
492.09
Mihael Dubovečak
Lepoglava
0.38
176.00
463.16
0.00
0.00
NaN
0.38
176.00
463.16
Zoran Ljubić
Fortuna
1.48
676.00
456.76
1.00
500.00
500.00
2.48
1176.00
474.19
Željko Kos
Lepoglava
0.22
97.00
440.91
0.00
0.00
NaN
0.22
97.00
440.91
Božidar Mihelić
Zabok
0.47
205.00
436.17
4.00
2152.00
538.00
4.47
2357.00
527.29
Nikola Baranj
Vodovod GV
0.25
100.00
400.00
0.00
0.00
NaN
0.25
100.00
400.00
Antun Štimac
Obrtnik Torbar
1.00
100.00
100.00
1.00
556.00
556.00
2.00
656.00
328.00

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Novska
5.0
11230
5920
17150
571.67
67
6.0
13265
7073
20338
564.94
82
11.0
24495
12993
37488
568.00
149
2. Đurđenovac
5.0
11036
5727
16763
558.77
74
6.0
14208
7809
22017
611.58
39
11.0
25244
13536
38780
587.58
113
3. Zrinski-Pivovara
5.0
11005
5453
16458
548.60
130
6.0
13005
6378
19383
538.42
165
11.0
24010
11831
35841
543.05
295
4. Slavonac
6.0
13107
6607
19714
547.61
136
5.0
10830
5310
16140
538.00
134
11.0
23937
11917
35854
543.24
270
5. Lepoglava
5.0
10805
5463
16268
542.27
129
6.0
13055
6799
19854
551.50
130
11.0
23860
12262
36122
547.30
259
6. Fortuna
6.0
12946
6512
19458
540.50
163
5.0
11228
5608
16836
561.20
119
11.0
24174
12120
36294
549.91
282
7. Zabok
5.0
10854
5209
16063
535.43
155
6.0
13233
6692
19925
553.47
125
11.0
24087
11901
35988
545.27
280
8. Belišće
5.0
10788
5273
16061
535.37
174
5.0
11177
5541
16718
557.27
142
10.0
21965
10814
32779
546.32
316
9. Pakrac-Papuk
7.0
15184
7098
22282
530.52
262
4.0
8750
4355
13105
546.04
108
11.0
23934
11453
35387
536.17
370
10. Vodovod GV
6.0
12707
6087
18794
522.06
223
5.0
10769
5080
15849
528.30
169
11.0
23476
11167
34643
524.89
392
11. Obrtnik Torbar
5.0
10537
5041
15578
519.27
115
6.0
13208
6717
19925
553.47
89
11.0
23745
11758
35503
537.92
204
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više