Pregled svih liga

4. Hrvatska kuglačka liga istok - zona Požega


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Croatia
Mihaljevci
8 7 0 1 14 45.0 19.0
2. Hrast
Požega
8 5 2 1 12 40.0 24.0
3. Zlatni Lug
Požega
8 4 2 2 10 32.0 32.0
4. Elektra Pž
Požega
8 2 0 6 4 23.0 41.0
5. Elpidio
Požega
8 0 0 8 0 20.0 44.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Elpidio Hrast Gradska kuglana Pž
1-4
2.0 : 6.0 (2707 : 2914) 19.09.2021 14:00 Franjo Soldo, A
Mirjana Horvat, D
| | |
1 2 Elektra Pž Croatia Gradska kuglana Pž
1-4
2.0 : 6.0 (2764 : 2954) 13.09.2021 17:00 Robert Bakić, B
Mario Trnokop, D
| | |
2 3 Hrast Elektra Pž Gradska kuglana Pž
1-4
6.0 : 2.0 (2966 : 2859) 21.09.2021 17:00 Franjo Soldo, A
Ljuban Vijačkić, D
| | |
2 4 Zlatni Lug Elpidio Gradska kuglana Pž
1-4
5.0 : 3.0 (2881 : 2869) 26.09.2021 10:00 Robert Bakić, B
Nenad Vasić, D
| | |
3 5 Elektra Pž Zlatni Lug Gradska kuglana Pž
1-4
2.0 : 6.0 (2838 : 2939) 03.10.2021 14:00 Franjo Soldo, A
Ljuban Vijačkić, D
| | |
3 6 Croatia Hrast Gradska kuglana Pž
1-4
2.0 : 6.0 (2907 : 2952) 03.10.2021 10:00 Darko Zovko, B
Nenad Vasić, D
| | |
4 7 Zlatni Lug Croatia Gradska kuglana Pž
1-4
1.0 : 7.0 (2886 : 3050) 10.10.2021 10:00 Hrvoje Bakić, A
Ivan Burivoda, D
| | |
4 8 Elpidio Elektra Pž Gradska kuglana Pž
1-4
3.0 : 5.0 (2805 : 2896) 10.10.2021 14:00 Franjo Soldo, A
Antonio Kopić, D
| | |
5 9 Croatia Elpidio Gradska kuglana Pž
1-4
5.0 : 3.0 (2926 : 2911) 17.10.2021 10:00 Darko Zovko, B
Ivan Burivoda, D
| | |
5 10 Hrast Zlatni Lug Gradska kuglana Pž
1-4
4.0 : 4.0 (2893 : 2901) 17.10.2021 14:00 Željko Lončar, A
Nenad Vasić, D
| | |
6 11 Hrast Elpidio Gradska kuglana Pž
1-4
6.0 : 2.0 (3040 : 2889) 24.10.2021 14:00 Stipo Andrijević, B
Milan Burivoda, D
| | |
6 12 Croatia Elektra Pž Gradska kuglana Pž
1-4
6.0 : 2.0 (2888 : 2833) 24.10.2021 10:00 Darko Zovko, B
Mirjana Horvat, D
| | |
7 13 Elektra Pž Hrast Gradska kuglana Pž
1-4
2.0 : 6.0 (2807 : 2838) 31.10.2021 10:00 Robert Bakić, B
Milan Burivoda, D
| | |
7 14 Elpidio Zlatni Lug Gradska kuglana Pž
1-4
2.0 : 6.0 (2826 : 2976) 31.10.2021 14:00 Darko Zovko, B
Ivan Burivoda, D
| | |
8 15 Zlatni Lug Elektra Pž Gradska kuglana Pž
1-4
5.0 : 3.0 (2997 : 2837) 07.11.2021 10:00 Željko Lončar, A
Nenad Vasić, D
| | |
8 16 Hrast Croatia Gradska kuglana Pž
1-4
2.0 : 6.0 (2923 : 3043) 07.11.2021 14:00 Robert Bakić, B
Ljuban Vijačkić, D
| | |
9 17 Croatia Zlatni Lug Gradska kuglana Pž
1-4
7.0 : 1.0 (2972 : 2882) 14.11.2021 14:00 Robert Bakić, B
Antonio Kopić, D
| | |
9 18 Elektra Pž Elpidio Gradska kuglana Pž
1-4
5.0 : 3.0 (2817 : 2805) 14.11.2021 10:00 Darko Zovko, B
Ivan Burivoda, D
| | |
10 19 Elpidio Croatia Gradska kuglana Pž
1-4
2.0 : 6.0 (2909 : 3023) 21.11.2021 14:00 Željko Lončar, A
Milan Burivoda, D
| | |
10 20 Zlatni Lug Hrast Gradska kuglana Pž
1-4
4.0 : 4.0 (2962 : 2947) 21.11.2021 10:00 Robert Bakić, B
Ivan Burivoda, D
| | |
11 21 Elpidio Hrast Gradska kuglana Pž
1-4
23.01.2022 14:00 Stipo Andrijević, B
Mirjana Horvat, D
| | |
11 22 Elektra Pž Croatia Gradska kuglana Pž
1-4
23.01.2022 10:00 Darko Zovko, B
Ivan Burivoda, D
| | |
12 23 Hrast Elektra Pž Gradska kuglana Pž
1-4
30.01.2022 14:00 Željko Lončar, A
Nenad Vasić, D
| | |
12 24 Zlatni Lug Elpidio Gradska kuglana Pž
1-4
30.01.2022 10:00 Robert Bakić, B
Ivan Burivoda, D
| | |
13 25 Elektra Pž Zlatni Lug Gradska kuglana Pž
1-4
06.02.2022 14:00 Željko Lončar, A
Mario Trnokop, D
| | |
13 26 Croatia Hrast Gradska kuglana Pž
1-4
06.02.2022 10:00 Darko Zovko, B
Nenad Vasić, D
| | |
14 27 Zlatni Lug Croatia Gradska kuglana Pž
1-4
13.02.2022 10:00 Darko Zovko, B
Ivan Burivoda, D
| | |
14 28 Elpidio Elektra Pž Gradska kuglana Pž
1-4
13.02.2022 14:00 Franjo Soldo, A
Nenad Vasić, D
| | |
15 29 Croatia Elpidio Gradska kuglana Pž
1-4
20.02.2022 10:00 Robert Bakić, B
Milan Burivoda, D
| | |
15 30 Hrast Zlatni Lug Gradska kuglana Pž
1-4
20.02.2022 14:00 Darko Zovko, B
Mario Trnokop, D
| | |
16 31 Hrast Elpidio Gradska kuglana Pž
1-4
27.02.2022 14:00 Darko Zovko, B
Mirjana Horvat, D
| | |
16 32 Croatia Elektra Pž Gradska kuglana Pž
1-4
27.02.2022 10:00 Robert Bakić, B
Ivan Burivoda, D
| | |
17 33 Elektra Pž Hrast Gradska kuglana Pž
1-4
06.03.2022 10:00 Željko Lončar, A
Ivan Burivoda, D
| | |
17 34 Elpidio Zlatni Lug Gradska kuglana Pž
1-4
06.03.2022 14:00 Franjo Soldo, A
Milan Burivoda, D
| | |
18 35 Zlatni Lug Elektra Pž Gradska kuglana Pž
1-4
13.03.2022 10:00 Robert Bakić, B
Ljuban Vijačkić, D
| | |
18 36 Hrast Croatia Gradska kuglana Pž
1-4
13.03.2022 14:00 Hrvoje Bakić, A
Mario Trnokop, D
| | |
19 37 Croatia Zlatni Lug Gradska kuglana Pž
1-4
20.03.2022 14:00 Darko Zovko, B
Nenad Vasić, D
| | |
19 38 Elektra Pž Elpidio Gradska kuglana Pž
1-4
20.03.2022 10:00 Robert Bakić, B
Ivan Burivoda, D
| | |
20 39 Elpidio Croatia Gradska kuglana Pž
1-4
27.03.2022 14:00 Robert Bakić, B
Nenad Vasić, D
| | |
20 40 Zlatni Lug Hrast Gradska kuglana Pž
1-4
27.03.2022 10:00 Željko Lončar, A
Ivan Burivoda, D
| | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Tomislav Kalužnik
Hrast
4.00
2090
526.00
2616.00
523.20
2. Filip Soldić
Croatia
4.00
2068
497.25
2565.25
513.05
3. Vlado Deanović
Croatia
4.00
2045
510.67
2555.67
511.13
4. Ivo Marušić
Zlatni Lug
4.00
2047
482.25
2529.25
505.85
5. Stipo Andrijević
Croatia
4.00
2019
496.25
2515.25
503.05
6. Josip Zambo
Elpidio
4.00
1997
509.25
2506.25
501.25
7. Krešimir Kalčik
Hrast
4.00
2001
504.00
2505.00
501.00
8. Ivan Banović
Hrast
4.00
2008
479.50
2487.50
497.50
9. Slavko Marušić
Zlatni Lug
4.00
1967
514.25
2481.25
496.25
10. Karlo Usnik
Croatia
3.00
1485
493.00
1978.00
494.50
11. Ljuban Vijačkić
Elpidio
3.00
1505
470.00
1975.00
493.75
12. Nikolina Šimunović
Croatia
3.00
1490
477.25
1967.25
491.81
13. Mirjana Horvat
Zlatni Lug
4.00
1971
486.00
2457.00
491.40
14. Mario Trnokop
Elpidio
4.00
1958
484.00
2442.00
488.40
15. Tomislav Galić
Elektra Pž
4.00
1946
488.00
2434.00
486.80
16. Zdravko Šmitpeter
Elektra Pž
3.00
1456
487.43
1943.43
485.86
17. Damir Ivančić
Zlatni Lug
4.00
1929
485.00
2414.00
482.80
18. Ljerka Bogdanović
Elpidio
3.00
1435
474.42
1909.42
477.35
19. Ivan Maslać
Elektra Pž
4.00
1919
451.75
2370.75
474.15
20. Ivan Gačić
Hrast
3.07
1421
503.50
1924.50
472.85
21. Antonio Kopić
Hrast
3.59
1669
495.50
2164.50
471.57
22. Josip Keller
Elektra Pž
3.58
1699
460.00
2159.00
471.40
23. Stjepan Hajek
Elektra Pž
4.00
1886
468.00
2354.00
470.80
24. Josip Grgić
Zlatni Lug
4.00
1858
479.33
2337.33
467.47
25. Josip Josipović
Elpidio
4.00
1861
472.50
2333.50
466.70
26. Josip Lončarević
Hrast
3.68
1718
465.75
2183.75
466.61
27. Marko Hrmić
Elpidio
4.00
1837
487.25
2324.25
464.85

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Tomislav Kalužnik
Hrast
4.00
2090.00
522.50
4.00
2104.00
526.00
8.00
4194.00
524.25
2. Filip Soldić
Croatia
4.00
2068.00
517.00
4.00
1989.00
497.25
8.00
4057.00
507.13
3. Ivo Marušić
Zlatni Lug
4.00
2047.00
511.75
4.00
1929.00
482.25
8.00
3976.00
497.00
4. Vlado Deanović
Croatia
4.00
2045.00
511.25
3.00
1532.00
510.67
7.00
3577.00
511.00
5. Ivo Matić
Croatia
2.25
1136.00
504.89
1.25
610.00
488.00
3.50
1746.00
498.86
6. Stipo Andrijević
Croatia
4.00
2019.00
504.75
4.00
1985.00
496.25
8.00
4004.00
500.50
7. Ivan Berač
Zlatni Lug
2.00
1006.00
503.00
2.00
1013.00
506.50
4.00
2019.00
504.75
8. Ivan Banović
Hrast
4.00
2008.00
502.00
4.00
1918.00
479.50
8.00
3926.00
490.75
9. Ljuban Vijačkić
Elpidio
3.00
1505.00
501.67
2.00
940.00
470.00
5.00
2445.00
489.00
10. Krešimir Kalčik
Hrast
4.00
2001.00
500.25
4.00
2016.00
504.00
8.00
4017.00
502.13
11. Josip Zambo
Elpidio
4.00
1997.00
499.25
4.00
2037.00
509.25
8.00
4034.00
504.25
12. Nikolina Šimunović
Croatia
3.00
1490.00
496.67
4.00
1909.00
477.25
7.00
3399.00
485.57
13. Karlo Usnik
Croatia
3.00
1485.00
495.00
2.00
986.00
493.00
5.00
2471.00
494.20
14. Mirjana Horvat
Zlatni Lug
4.00
1971.00
492.75
3.00
1458.00
486.00
7.00
3429.00
489.86
15. Slavko Marušić
Zlatni Lug
4.00
1967.00
491.75
4.00
2057.00
514.25
8.00
4024.00
503.00
16. Mario Trnokop
Elpidio
4.00
1958.00
489.50
1.00
484.00
484.00
5.00
2442.00
488.40
17. Željko Kristić
Croatia
2.75
1339.00
486.91
4.00
1913.00
478.25
6.75
3252.00
481.78
18. Tomislav Galić
Elektra Pž
4.00
1946.00
486.50
4.00
1952.00
488.00
8.00
3898.00
487.25
19. Zdravko Šmitpeter
Elektra Pž
3.00
1456.00
485.33
3.50
1706.00
487.43
6.50
3162.00
486.46
20. Damir Ivančić
Zlatni Lug
4.00
1929.00
482.25
4.00
1940.00
485.00
8.00
3869.00
483.63
21. Ivan Maslać
Elektra Pž
4.00
1919.00
479.75
4.00
1807.00
451.75
8.00
3726.00
465.75
22. Ladislav Sadilek
Elektra Pž
2.00
959.00
479.50
3.00
1336.00
445.33
5.00
2295.00
459.00
23. Ljerka Bogdanović
Elpidio
3.00
1435.00
478.33
2.58
1224.00
474.42
5.58
2659.00
476.52
24. Josip Keller
Elektra Pž
3.58
1699.00
474.58
4.00
1840.00
460.00
7.58
3539.00
466.89
25. Stjepan Hajek
Elektra Pž
4.00
1886.00
471.50
4.00
1872.00
468.00
8.00
3758.00
469.75
26. Josip Lončarević
Hrast
3.68
1718.00
466.85
4.00
1863.00
465.75
7.68
3581.00
466.28
27. Josip Josipović
Elpidio
4.00
1861.00
465.25
4.00
1890.00
472.50
8.00
3751.00
468.88
28. Antonio Kopić
Hrast
3.59
1669.00
464.90
4.00
1982.00
495.50
7.59
3651.00
481.03
29. Josip Grgić
Zlatni Lug
4.00
1858.00
464.50
3.00
1438.00
479.33
7.00
3296.00
470.86
30. Ivan Gačić
Hrast
3.07
1421.00
462.87
2.00
1007.00
503.50
5.07
2428.00
478.90
31. Josip Žmire
Elektra Pž
2.00
922.00
461.00
1.00
464.00
464.00
3.00
1386.00
462.00
32. Slavko Nuhanović
Zlatni Lug
2.00
920.00
460.00
4.00
1891.00
472.75
6.00
2811.00
468.50
33. Marko Hrmić
Elpidio
4.00
1837.00
459.25
4.00
1949.00
487.25
8.00
3786.00
473.25
34. Štefica Biželj
Elpidio
2.00
881.00
440.50
4.00
1740.00
435.00
6.00
2621.00
436.83

Marko Šop
Croatia
1.00
488.00
488.00
0.00
0.00
NaN
1.00
488.00
488.00
Željko Samardžić
Hrast
1.41
657.00
465.96
1.00
464.00
464.00
2.41
1121.00
465.15
Antun Petrović
Elektra Pž
1.42
638.00
449.30
0.50
249.00
498.00
1.92
887.00
461.98
Mate Jurić
Hrast
0.25
87.00
348.00
1.00
468.00
468.00
1.25
555.00
444.00

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Croatia
4.0
8290
3780
12070
502.92
155
4.0
7998
3695
11693
487.21
144
8.0
16288
7475
23763
495.06
299
2. Zlatni Lug
4.0
8056
3642
11698
487.42
203
4.0
8112
3614
11726
488.58
245
8.0
16168
7256
23424
488.00
448
3. Hrast
4.0
8060
3591
11651
485.46
203
4.0
8050
3772
11822
492.58
179
8.0
16110
7363
23473
489.02
382
4. Elpidio
4.0
7936
3538
11474
478.08
241
4.0
7927
3320
11247
468.63
266
8.0
15863
6858
22721
473.35
507
5. Elektra Pž
4.0
7871
3554
11425
476.04
222
4.0
7826
3400
11226
467.75
226
8.0
15697
6954
22651
471.90
448
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više