Pregled svih liga

3. Hrvatska kuglačka liga sjever - zona Bjelovar


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Bilogora
Bjelovar
2 2 0 0 4 13.0 3.0
2. Slavonija
Novska
2 2 0 0 4 13.0 3.0
3. Jedinstvo
Sisak
2 2 0 0 4 11.0 5.0
4. Poštar Bj
Bjelovar
2 1 0 1 2 8.0 8.0
5. Slavonac Li
Lipovljani
2 1 0 1 2 7.5 8.5
6. Zanatlija Sk
Sisak
2 0 0 2 0 5.5 10.5
7. Siscia
Sisak
2 0 0 2 0 4.0 12.0
8. Stolar
Jasenovac
2 0 0 2 0 2.0 14.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Slavonac Li Slavonija SRC Kutina
1-6
2.0 : 6.0 (3284 : 3313) 08.10.2021 18:00 Luko Del Ponte, C
Danijel Dado, C
| | |
1 2 Zanatlija Sk Jedinstvo SRC Sisak
1-4
3.0 : 5.0 (3180 : 3262) 09.10.2021 15:00 Dragan Glajh, A
Vladimir Vukmanović, A
| | |
1 3 Siscia Bilogora SRC Sisak
1-4
2.0 : 6.0 (3153 : 3164) 10.10.2021 10:00 Dražena Smuđ, A
Valentino Smuđ, C
| | |
1 4 Stolar Poštar Bj Gradska kuglana No
1-4
1.0 : 7.0 (2923 : 3088) 09.10.2021 18:00 Marko Hećimović, A
Željka Babić, B
| | |
2 5 Slavonija Poštar Bj Gradska kuglana No
1-4
7.0 : 1.0 (3171 : 2660) 16.10.2021 11:00 Darko Kasumović, B
Željka Babić, B
| | |
2 6 Bilogora Stolar Gradska kuglana Bj
1-6
7.0 : 1.0 (3231 : 3052) 17.10.2021 11:00 Darko Blaško, A
Stevo Antolić, C
| | |
2 7 Jedinstvo Siscia SRC Sisak
1-4
6.0 : 2.0 (3151 : 3069) 13.10.2021 19:00 Dražena Smuđ, A
Merzeta Perak, C
| | |
2 8 Slavonac Li Zanatlija Sk SRC Kutina
1-6
5.5 : 2.5 (3382 : 3351) 15.10.2021 18:00 Dario Duda, A
Vedran Bohatka, D
| | |
3 9 Zanatlija Sk Slavonija SRC Sisak
1-4
23.10.2021 15:00 Dragan Glajh, A
Tomislav Pejak, B
| | |
3 10 Siscia Slavonac Li SRC Sisak
1-4
24.10.2021 10:00 Valerija Smuđ, A
Valentino Smuđ, C
| | |
3 11 Stolar Jedinstvo Gradska kuglana No
1-4
23.10.2021 18:00 Marko Hećimović, A
Željka Babić, B
| | |
3 12 Poštar Bj Bilogora Gradska kuglana Bj
1-6
24.10.2021 15:00 Darko Blaško, A
Željko Košutić, A
| | |
4 13 Slavonija Bilogora Gradska kuglana No
1-4
30.10.2021 11:00 | | |
4 14 Jedinstvo Poštar Bj SRC Sisak
1-4
30.10.2021 19:00 Tomislav Pejak, B
Mirna Matić, B
| | |
4 15 Slavonac Li Stolar SRC Kutina
1-6
29.10.2021 19:00 Leonardo Horvat, B
Ivana Belši, D
| | |
4 16 Zanatlija Sk Siscia SRC Sisak
1-4
30.10.2021 15:00 Davorka Novak, A
Merzeta Perak, C
| | |
5 17 Siscia Slavonija SRC Sisak
1-4
07.11.2021 10:00 | | |
5 18 Stolar Zanatlija Sk Gradska kuglana No
1-4
06.11.2021 18:00 | | |
5 19 Poštar Bj Slavonac Li Gradska kuglana Bj
1-6
07.11.2021 15:00 Darko Blaško, A
Matej Somljačan, C
| | |
5 20 Bilogora Jedinstvo Gradska kuglana Bj
1-6
07.11.2021 11:00 Nikola Košutić, A
Darko Blaško, A
| | |
6 21 Slavonija Jedinstvo Gradska kuglana No
1-4
13.11.2021 11:00 | | |
6 22 Slavonac Li Bilogora SRC Kutina
1-6
12.11.2021 19:00 Dario Duda, A
Ivana Belši, D
| | |
6 23 Zanatlija Sk Poštar Bj SRC Sisak
1-4
13.11.2021 15:00 | | |
6 24 Siscia Stolar SRC Sisak
1-4
14.11.2021 10:00 | | |
7 25 Stolar Slavonija Gradska kuglana No
1-4
20.11.2021 18:00 | | |
7 26 Poštar Bj Siscia Gradska kuglana Bj
1-6
21.11.2021 15:00 Darko Blaško, A
Matej Somljačan, C
| | |
7 27 Bilogora Zanatlija Sk Gradska kuglana Bj
1-6
21.11.2021 11:00 Željko Košutić, A
Darko Blaško, A
| | |
7 28 Jedinstvo Slavonac Li SRC Sisak
1-4
20.11.2021 19:00 | | |
8 29 Slavonija Slavonac Li Gradska kuglana No
1-4
29.01.2022 11:00 | | |
8 30 Jedinstvo Zanatlija Sk SRC Sisak
1-4
29.01.2022 19:00 | | |
8 31 Bilogora Siscia Gradska kuglana Bj
1-6
30.01.2022 11:00 Darko Blaško, A
Željko Košutić, A
| | |
8 32 Poštar Bj Stolar Gradska kuglana Bj
1-6
30.01.2022 15:00 Goran Grof, B
Andrija Filipović, C
| | |
9 33 Poštar Bj Slavonija Gradska kuglana Bj
1-6
06.02.2022 15:00 Darko Blaško, A
Matej Somljačan, C
| | |
9 34 Stolar Bilogora Gradska kuglana No
1-4
05.02.2022 18:00 | | |
9 35 Siscia Jedinstvo SRC Sisak
1-4
06.02.2022 10:00 | | |
9 36 Zanatlija Sk Slavonac Li SRC Sisak
1-4
05.02.2022 15:00 | | |
10 37 Slavonija Zanatlija Sk Gradska kuglana No
1-4
12.02.2022 11:00 | | |
10 38 Slavonac Li Siscia SRC Kutina
1-6
11.02.2022 19:00 | | |
10 39 Jedinstvo Stolar SRC Sisak
1-4
12.02.2022 19:00 | | |
10 40 Bilogora Poštar Bj Gradska kuglana Bj
1-6
13.02.2022 11:00 Željko Košutić, A
Darko Blaško, A
| | |
11 41 Bilogora Slavonija Gradska kuglana Bj
1-6
20.02.2022 11:00 Željko Košutić, A
Darko Blaško, A
| | |
11 42 Poštar Bj Jedinstvo Gradska kuglana Bj
1-6
20.02.2022 15:00 Darko Blaško, A
Matej Somljačan, C
| | |
11 43 Stolar Slavonac Li Gradska kuglana No
1-4
19.02.2022 18:00 | | |
11 44 Siscia Zanatlija Sk SRC Sisak
1-4
20.02.2022 10:00 | | |
12 45 Slavonija Siscia Gradska kuglana No
1-4
26.02.2022 11:00 | | |
12 46 Zanatlija Sk Stolar SRC Sisak
1-4
26.02.2022 15:00 | | |
12 47 Slavonac Li Poštar Bj SRC Kutina
1-6
25.02.2022 19:00 | | |
12 48 Jedinstvo Bilogora SRC Sisak
1-4
26.02.2022 19:00 | | |
13 49 Jedinstvo Slavonija SRC Sisak
1-4
05.03.2022 19:00 | | |
13 50 Bilogora Slavonac Li Gradska kuglana Bj
1-6
06.03.2022 11:00 Darko Blaško, A
Željko Košutić, A
| | |
13 51 Poštar Bj Zanatlija Sk Gradska kuglana Bj
1-6
06.03.2022 15:00 Željko Košutić, A
Matej Somljačan, C
| | |
13 52 Stolar Siscia Gradska kuglana No
1-4
05.03.2022 18:00 | | |
14 53 Slavonija Stolar Gradska kuglana No
1-4
12.03.2022 11:00 | | |
14 54 Siscia Poštar Bj SRC Sisak
1-4
13.03.2022 10:00 | | |
14 55 Zanatlija Sk Bilogora SRC Sisak
1-4
12.03.2022 15:00 | | |
14 56 Slavonac Li Jedinstvo SRC Kutina
1-6
11.03.2022 19:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Dražen Leški
Slavonija
1.00
605
553.00
1158.00
579.00
2. Antonio Fijačko
Slavonija
1.00
602
539.00
1141.00
570.50
3. Filip Turkalj
Jedinstvo
1.00
599
534.00
1133.00
566.50
4. Matija Prpić
Zanatlija Sk
1.00
571
544.00
1115.00
557.50
5. Vedrana Šimunić
Bilogora
1.00
559
554.00
1113.00
556.50
6. Darko Jurković
Zanatlija Sk
1.00
573
538.00
1111.00
555.50
7. Dominik Pavlović
Jedinstvo
1.00
558
546.00
1104.00
552.00
8. Dejan Janković
Slavonija
1.00
562
542.00
1104.00
552.00
9. Dražen Đukić
Jedinstvo
1.00
551
553.00
1104.00
552.00
10. Dubravko Prpić
Zanatlija Sk
1.00
570
532.00
1102.00
551.00
11. Tomislav Relković
Siscia
1.00
508
593.00
1101.00
550.50
12. Andrija Filipović
Bilogora
1.00
549
547.00
1096.00
548.00
13. Goran Filipović
Slavonija
1.00
554
538.00
1092.00
546.00
14. Tomislav Pejak
Siscia
1.00
554
536.00
1090.00
545.00
15. Jadranko Alapić
Zanatlija Sk
1.00
522
561.00
1083.00
541.50
16. Milan Dragić
Stolar
1.00
561
514.00
1075.00
537.50
17. Matej Somljačan
Bilogora
1.00
508
566.00
1074.00
537.00
18. Danko Golac
Zanatlija Sk
1.00
577
482.00
1059.00
529.50
19. Nikola Žmegač
Poštar Bj
2.00
1058
0.00
1058.00
529.00
20. Dražen Herčeki
Bilogora
1.00
528
0.00
528.00
528.00
21. Ratimir Đumlijan
Stolar
1.00
544
506.00
1050.00
525.00
22. Darko Košar
Siscia
1.00
519
526.00
1045.00
522.50
23. Tomislav Grof
Bilogora
1.00
520
0.00
520.00
520.00
24. Đuro Major
Poštar Bj
2.00
1040
0.00
1040.00
520.00
25. Ervin Fuka
Jedinstvo
1.00
528
509.00
1037.00
518.50
26. Antonio Sajko
Slavonija
1.00
511
0.00
511.00
511.00
27. Darko Bogović
Zanatlija Sk
1.00
538
483.00
1021.00
510.50
28. Darko Pavičić
Siscia
1.00
514
506.00
1020.00
510.00
29. Daniel Novalić
Jedinstvo
1.00
501
518.00
1019.00
509.50
30. Krešimir Iveković
Jedinstvo
1.00
525
491.00
1016.00
508.00
31. Stjepan Šprajc
Poštar Bj
1.00
505
0.00
505.00
505.00
32. Dario Blaško
Bilogora
1.00
500
509.00
1009.00
504.50
33. Vlado Lavrnja
Siscia
1.00
505
502.00
1007.00
503.50
34. Luka Fijačko
Slavonija
1.00
479
522.00
1001.00
500.50
35. Željko Grgić
Stolar
1.00
491
0.00
491.00
491.00
36. Jerko Belobrajdić
Poštar Bj
1.00
489
0.00
489.00
489.00
37. Branko Bogatić
Stolar
1.00
489
487.00
976.00
488.00
38. Vladimir Lončarević
Stolar
1.00
488
485.00
973.00
486.50
39. Branko Baborski
Poštar Bj
2.00
964
0.00
964.00
482.00
40. Stjepan Rakas
Siscia
0.38
183
0.00
183.00
481.58
41. Stevo Antolić
Poštar Bj
2.00
963
0.00
963.00
481.50
42. Mijo Orlić
Stolar
1.00
479
469.00
948.00
474.00
43. Marin Oreč
Siscia
0.62
286
0.00
286.00
461.29
44. Marko Plivalić
Poštar Bj
2.00
729
0.00
729.00
364.50

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Dražen Leški
Slavonija
1.00
605.00
605.00
1.00
553.00
553.00
2.00
1158.00
579.00
2. Antonio Fijačko
Slavonija
1.00
602.00
602.00
1.00
539.00
539.00
2.00
1141.00
570.50
3. Filip Turkalj
Jedinstvo
1.00
599.00
599.00
1.00
534.00
534.00
2.00
1133.00
566.50
4. Danko Golac
Zanatlija Sk
1.00
577.00
577.00
0.50
241.00
482.00
1.50
818.00
545.33
5. Darko Jurković
Zanatlija Sk
1.00
573.00
573.00
1.00
538.00
538.00
2.00
1111.00
555.50
6. Matija Prpić
Zanatlija Sk
1.00
571.00
571.00
1.00
544.00
544.00
2.00
1115.00
557.50
7. Dubravko Prpić
Zanatlija Sk
1.00
570.00
570.00
1.00
532.00
532.00
2.00
1102.00
551.00
8. Dejan Janković
Slavonija
1.00
562.00
562.00
1.00
542.00
542.00
2.00
1104.00
552.00
9. Milan Dragić
Stolar
1.00
561.00
561.00
1.00
514.00
514.00
2.00
1075.00
537.50
10. Vedrana Šimunić
Bilogora
1.00
559.00
559.00
1.00
554.00
554.00
2.00
1113.00
556.50
11. Dominik Pavlović
Jedinstvo
1.00
558.00
558.00
1.00
546.00
546.00
2.00
1104.00
552.00
12. Tomislav Pejak
Siscia
1.00
554.00
554.00
1.00
536.00
536.00
2.00
1090.00
545.00
13. Goran Filipović
Slavonija
1.00
554.00
554.00
1.00
538.00
538.00
2.00
1092.00
546.00
14. Dražen Đukić
Jedinstvo
1.00
551.00
551.00
1.00
553.00
553.00
2.00
1104.00
552.00
15. Andrija Filipović
Bilogora
1.00
549.00
549.00
1.00
547.00
547.00
2.00
1096.00
548.00
16. Ratimir Đumlijan
Stolar
1.00
544.00
544.00
1.00
506.00
506.00
2.00
1050.00
525.00
17. Darko Bogović
Zanatlija Sk
1.00
538.00
538.00
1.00
483.00
483.00
2.00
1021.00
510.50
18. Nikola Žmegač
Poštar Bj
2.00
1058.00
529.00
0.00
0.00
NaN
2.00
1058.00
529.00
19. Dražen Herčeki
Bilogora
1.00
528.00
528.00
0.00
0.00
NaN
1.00
528.00
528.00
20. Ervin Fuka
Jedinstvo
1.00
528.00
528.00
1.00
509.00
509.00
2.00
1037.00
518.50
21. Krešimir Iveković
Jedinstvo
1.00
525.00
525.00
1.00
491.00
491.00
2.00
1016.00
508.00
22. Jadranko Alapić
Zanatlija Sk
1.00
522.00
522.00
1.00
561.00
561.00
2.00
1083.00
541.50
23. Tomislav Grof
Bilogora
1.00
520.00
520.00
0.00
0.00
NaN
1.00
520.00
520.00
24. Đuro Major
Poštar Bj
2.00
1040.00
520.00
0.00
0.00
NaN
2.00
1040.00
520.00
25. Darko Košar
Siscia
1.00
519.00
519.00
1.00
526.00
526.00
2.00
1045.00
522.50
26. Darko Pavičić
Siscia
1.00
514.00
514.00
1.00
506.00
506.00
2.00
1020.00
510.00
27. Antonio Sajko
Slavonija
1.00
511.00
511.00
0.00
0.00
NaN
1.00
511.00
511.00
28. Matej Somljačan
Bilogora
1.00
508.00
508.00
1.00
566.00
566.00
2.00
1074.00
537.00
29. Tomislav Relković
Siscia
1.00
508.00
508.00
1.00
593.00
593.00
2.00
1101.00
550.50
30. Stjepan Šprajc
Poštar Bj
1.00
505.00
505.00
0.00
0.00
NaN
1.00
505.00
505.00
31. Vlado Lavrnja
Siscia
1.00
505.00
505.00
1.00
502.00
502.00
2.00
1007.00
503.50
32. Daniel Novalić
Jedinstvo
1.00
501.00
501.00
1.00
518.00
518.00
2.00
1019.00
509.50
33. Dario Blaško
Bilogora
1.00
500.00
500.00
1.00
509.00
509.00
2.00
1009.00
504.50
34. Željko Grgić
Stolar
1.00
491.00
491.00
0.00
0.00
NaN
1.00
491.00
491.00
35. Branko Bogatić
Stolar
1.00
489.00
489.00
1.00
487.00
487.00
2.00
976.00
488.00
36. Jerko Belobrajdić
Poštar Bj
1.00
489.00
489.00
0.00
0.00
NaN
1.00
489.00
489.00
37. Vladimir Lončarević
Stolar
1.00
488.00
488.00
1.00
485.00
485.00
2.00
973.00
486.50
38. Branko Baborski
Poštar Bj
2.00
964.00
482.00
0.00
0.00
NaN
2.00
964.00
482.00
39. Stevo Antolić
Poštar Bj
2.00
963.00
481.50
0.00
0.00
NaN
2.00
963.00
481.50
40. Mijo Orlić
Stolar
1.00
479.00
479.00
1.00
469.00
469.00
2.00
948.00
474.00
41. Luka Fijačko
Slavonija
1.00
479.00
479.00
1.00
522.00
522.00
2.00
1001.00
500.50
42. Marin Oreč
Siscia
0.62
286.00
461.29
0.00
0.00
NaN
0.62
286.00
461.29
43. Marko Plivalić
Poštar Bj
2.00
729.00
364.50
0.00
0.00
NaN
2.00
729.00
364.50

Stjepan Rakas
Siscia
0.38
183.00
481.58
0.00
0.00
NaN
0.38
183.00
481.58

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Slavonac Li
0.0
0
0
0
0
2.0
4515
2151
6666
555.50
67
2.0
4515
2151
6666
555.50
67
2. Zanatlija Sk
1.0
2231
1120
3351
558.50
31
1.0
2176
1004
3180
530.00
48
2.0
4407
2124
6531
544.25
79
3. Slavonija
1.0
2197
1116
3313
552.17
34
1.0
2186
985
3171
528.50
41
2.0
4383
2101
6484
540.33
75
4. Jedinstvo
1.0
2189
1073
3262
543.67
31
1.0
2140
1011
3151
525.17
29
2.0
4329
2084
6413
534.42
60
5. Bilogora
1.0
2230
934
3164
527.33
49
1.0
2170
1061
3231
538.50
24
2.0
4400
1995
6395
532.92
73
6. Siscia
1.0
2102
967
3069
511.50
28
1.0
2180
973
3153
525.50
35
2.0
4282
1940
6222
518.50
63
7. Stolar
1.0
2125
927
3052
508.67
51
1.0
2045
878
2923
487.17
67
2.0
4170
1805
5975
497.92
118
8. Poštar Bj
2.0
3926
1822
5748
479.00
88
0.0
0
0
0
0
2.0
3926
1822
5748
479.00
88
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više