Pregled svih liga

2. Hrvatska kuglačka liga sjever


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Ciglenica
Ciglenica
11 9 0 2 18 62.0 26.0
2. Obrtnik Or
Oroslavje
10 8 1 1 17 52.5 27.5
3. Sirela
Bjelovar
11 6 2 3 14 48.0 40.0
4. Obrtnik Krt
Krapinske Toplice
11 5 1 5 11 43.5 44.5
5. Cesta
Varaždin
10 5 0 5 10 38.0 42.0
6. Graničar
Đurđevac
11 4 2 5 10 45.5 42.5
7. Belina-Novska
Novska
11 4 1 6 9 36.5 51.5
8. Željezničar Bj
Bjelovar
10 3 2 5 8 38.0 42.0
9. Elektra Kž
Križevci
10 2 1 7 5 28.0 52.0
10. Željezničar Bj
Bjelovar
1 1 0 0 2 6.0 2.0
11. Kutina
Kutina
10 1 0 9 2 26.0 54.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Graničar Belina-Novska Kuglana 2
1-6
6.0 : 2.0 (3170 : 3158) 25.09.2021 18:30 Zdravko Vučić, B
Ljiljana Bolić, B
| | |
1 2 Željezničar Bj Obrtnik Krt Gradska kuglana Bj
1-6
7.0 : 1.0 (3298 : 3194) 25.09.2021 18:30 Nikola Košutić, A
Dario Blaško, A
| | |
1 3 Sirela Elektra Kž Gradska kuglana Bj
1-6
6.0 : 2.0 (3271 : 3093) 25.09.2021 15:00 Nikola Košutić, A
Andrija Filipović, C
| | |
1 4 Obrtnik Or Cesta ZIVT
1-4
7.0 : 1.0 (3206 : 3101) 26.09.2021 10:00 Lucija Sedlar, B
Božidar Mihelić, D
| | |
1 5 Kutina Ciglenica SRC Kutina
1-6
1.0 : 7.0 (3294 : 3450) 25.09.2021 16:00 Željko Vacula, A
Ivana Belši, D
| | |
2 6 Belina-Novska Ciglenica Gradska kuglana No
1-4
3.0 : 5.0 (3216 : 3229) 02.10.2021 15:00 Ljiljana Gulić, A
Željka Babić, B
| | |
2 7 Cesta Kutina Drava
1-6
5.0 : 3.0 (3200 : 3190) 02.10.2021 17:00 Goran Peršić, A
Antonija Milak, B
| | |
2 8 Obrtnik Or Elektra Kž ZIVT
1-4
6.0 : 2.0 (3135 : 2934) 03.10.2021 14:00 Robert Sekušak, A
Lucija Sedlar, B
| | |
2 9 Obrtnik Krt Sirela ZIVT
1-4
6.0 : 2.0 (3171 : 3146) 03.10.2021 10:00 Filip Sedlar, A
Ira Šutina, B
| | |
2 10 Željezničar Bj Graničar Gradska kuglana Bj
1-6
4.0 : 4.0 (3231 : 3269) 02.10.2021 18:30 Dario Blaško, A
Andrija Filipović, C
| | |
3 11 Željezničar Bj Belina-Novska Gradska kuglana Bj
1-6
7.0 : 1.0 (3307 : 3142) 09.10.2021 18:30 Nikola Košutić, A
Andrija Filipović, C
| | |
3 12 Sirela Graničar Gradska kuglana Bj
1-6
6.0 : 2.0 (3343 : 3265) 09.10.2021 15:00 Nikola Košutić, A
Matej Somljačan, C
| | |
3 13 Obrtnik Or Obrtnik Krt ZIVT
1-4
6.0 : 2.0 (3054 : 3025) 10.10.2021 10:00 Robert Sekušak, A
Filip Marušić, D
| | |
3 14 Kutina Elektra Kž SRC Kutina
1-6
6.0 : 2.0 (3307 : 3250) 09.10.2021 16:00 Dario Duda, A
Luko Del Ponte, C
| | |
3 15 Ciglenica Cesta SRC Kutina
1-6
6.0 : 2.0 (3442 : 3302) 09.10.2021 19:00 Željko Vacula, A
Danijel Dado, C
| | |
4 16 Belina-Novska Cesta Gradska kuglana No
1-4
6.0 : 2.0 (3316 : 3183) 16.10.2021 15:00 Goran Filipović, A
Željka Babić, B
| | |
4 17 Elektra Kž Ciglenica Kuglana 2
1-6
1.0 : 7.0 (3183 : 3292) 13.10.2021 19:00 Stjepan Bračko, A
Ljiljana Bolić, B
| | |
4 18 Obrtnik Krt Kutina ZIVT
1-4
6.0 : 2.0 (3089 : 2894) 17.10.2021 10:00 Lucija Sedlar, B
Ira Šutina, B
| | |
4 19 Graničar Obrtnik Or Kuglana 2
1-6
4.0 : 4.0 (3175 : 3221) 16.10.2021 17:00 Zdravko Vučić, B
Mladen Dobrošek, C
| | |
4 20 Željezničar Bj Sirela Gradska kuglana Bj
1-6
4.0 : 4.0 (3278 : 3313) 13.10.2021 18:00 Darko Blaško, A
Željko Košutić, A
| | |
5 21 Sirela Belina-Novska Gradska kuglana Bj
1-6
7.0 : 1.0 (3256 : 3170) 23.10.2021 15:00 Nikola Košutić, A
Andrija Filipović, C
| | |
5 22 Obrtnik Or Željezničar Bj ZIVT
1-4
6.0 : 2.0 (3137 : 3034) 24.10.2021 10:00 Lucija Sedlar, B
Ira Šutina, B
| | |
5 23 Kutina Graničar SRC Kutina
1-6
2.0 : 6.0 (3357 : 3417) 23.10.2021 16:00 Željko Vacula, A
Luko Del Ponte, C
| | |
5 24 Ciglenica Obrtnik Krt SRC Kutina
1-6
6.0 : 2.0 (3400 : 3261) 23.10.2021 19:00 Tomislav Pleše, B
Danijel Dado, C
| | |
5 25 Cesta Elektra Kž Drava
1-6
5.0 : 3.0 (3213 : 3171) 23.10.2021 14:00 Goran Peršić, A
Ivona Vincek, D
| | |
6 26 Belina-Novska Elektra Kž Gradska kuglana No
1-4
5.0 : 3.0 (3176 : 3079) 30.10.2021 15:00 Goran Filipović, A
Ljiljana Gulić, A
| | |
6 27 Obrtnik Krt Cesta ZIVT
1-4
6.0 : 2.0 (3211 : 3139) 31.10.2021 10:00 Lucija Sedlar, B
Ira Šutina, B
| | |
6 28 Graničar Ciglenica Kuglana 2
1-6
3.0 : 5.0 (3246 : 3288) 30.10.2021 17:00 Helena Bolić, B
Mladen Dobrošek, C
| | |
6 29 Željezničar Bj Kutina Gradska kuglana Bj
1-6
6.0 : 2.0 (3297 : 3137) 30.10.2021 18:30 Željko Košutić, A
Matej Somljačan, C
| | |
6 30 Sirela Obrtnik Or Gradska kuglana Bj
1-6
1.0 : 7.0 (3240 : 3287) 30.10.2021 15:00 Dario Blaško, A
Željko Košutić, A
| | |
7 31 Obrtnik Or Belina-Novska ZIVT
1-4
4.5 : 3.5 (3223 : 3200) 07.11.2021 10:00 Ira Šutina, B
Božidar Mihelić, D
| | |
7 32 Kutina Sirela SRC Kutina
1-6
3.0 : 5.0 (3264 : 3272) 06.11.2021 16:00 Leonardo Horvat, B
Vedran Bohatka, D
| | |
7 33 Ciglenica Željezničar Bj SRC Kutina
1-6
7.0 : 1.0 (3479 : 3443) 06.11.2021 19:00 Željko Vacula, A
Ivana Belši, D
| | |
7 34 Cesta Graničar Drava
1-6
2.0 : 6.0 (3195 : 3252) 06.11.2021 17:00 Tomislav Peršić, A
Ana Matić, C
| | |
7 35 Elektra Kž Obrtnik Krt Kuglana 2
1-6
5.0 : 3.0 (3227 : 3198) 06.11.2021 14:00 Helena Bolić, B
Filip Bolić, D
| | |
8 36 Belina-Novska Obrtnik Krt Gradska kuglana No
1-4
4.0 : 4.0 (3215 : 3230) 13.11.2021 15:00 Marko Hećimović, A
Željka Babić, B
| | |
8 37 Graničar Elektra Kž Kuglana 2
1-6
7.0 : 1.0 (3273 : 3112) 13.11.2021 17:00 Helena Bolić, B
Zdravko Vučić, B
| | |
8 38 Željezničar Bj Cesta Gradska kuglana Bj
1-6
2.0 : 6.0 (3304 : 3312) 13.11.2021 18:30 Dario Blaško, A
Goran Grof, B
| | |
8 39 Sirela Ciglenica Gradska kuglana Bj
1-6
6.0 : 2.0 (3176 : 3161) 13.11.2021 15:00 Dario Blaško, A
Andrija Filipović, C
| | |
8 40 Obrtnik Or Kutina ZIVT
1-4
5.0 : 3.0 (3139 : 3093) 14.11.2021 10:00 Filip Sedlar, A
Božidar Mihelić, D
| | |
9 41 Kutina Belina-Novska SRC Kutina
1-6
3.0 : 5.0 (3337 : 3349) 20.11.2021 16:00 Luko Del Ponte, C
Ivana Belši, D
| | |
9 42 Ciglenica Obrtnik Or SRC Kutina
1-6
3.0 : 5.0 (3415 : 3427) 20.11.2021 19:00 Tomislav Pleše, B
Ivana Belši, D
| | |
9 43 Cesta Sirela Drava
1-6
7.0 : 1.0 (3252 : 3104) 20.11.2021 17:00 Stjepan Pintarić, A
Goran Peršić, A
| | |
9 44 Elektra Kž Željezničar Bj Kuglana 2
1-6
5.0 : 3.0 (3194 : 3074) 20.11.2021 18:00 Helena Bolić, B
Davor Dasović, D
| | |
9 45 Obrtnik Krt Graničar ZIVT
1-4
5.5 : 2.5 (3187 : 3139) 21.11.2021 10:00 Filip Sedlar, A
Filip Marušić, D
| | |
10 46 Belina-Novska Graničar Gradska kuglana No
1-4
5.0 : 3.0 (3251 : 3230) 15.01.2022 15:00 Goran Filipović, A
Ljiljana Gulić, A
| | |
10 47 Obrtnik Krt Željezničar Bj ZIVT
1-4
6.0 : 2.0 (3225 : 3141) 15.01.2022 17:00 Robert Sekušak, A
Ira Šutina, B
| | |
10 48 Elektra Kž Sirela Kuglana 2
1-6
4.0 : 4.0 (3197 : 3097) 15.01.2022 14:00 Helena Bolić, B
Ana-Marija Grčić, C
| | |
10 49 Cesta Obrtnik Or Drava
1-6
6.0 : 2.0 (3214 : 3176) 13.01.2022 19:30 Dubravko Jurinić, A
Tomislav Peršić, A
| | |
10 50 Ciglenica Kutina SRC Kutina
1-6
7.0 : 1.0 (3493 : 3187) 15.01.2022 17:00 Željko Vacula, A
Ivana Belši, D
| | |
11 51 Ciglenica Belina-Novska SRC Kutina
1-6
7.0 : 1.0 (3448 : 3311) 22.01.2022 17:00 Željko Vacula, A
Željka Babić, B
| | |
11 52 Kutina Cesta SRC Kutina
1-6
ODGOĐENO 22.01.2022 16:00 | | |
11 53 Elektra Kž Obrtnik Or Kuglana 2
1-6
ODGOĐENO 22.01.2022 16:00 Helena Bolić, B
Ljiljana Bolić, B
| | |
11 54 Sirela Obrtnik Krt Gradska kuglana Bj
1-6
6.0 : 2.0 (3307 : 3202) 22.01.2022 15:00 Dario Blaško, A
Matej Somljačan, C
| | |
11 55 Graničar Željezničar Bj Kuglana 2
1-6
2.0 : 6.0 (3197 : 3274) 22.01.2022 16:00 Helena Bolić, B
Mladen Dobrošek, C
| | |
12 56 Belina-Novska Željezničar Bj Gradska kuglana No
1-4
29.01.2022 15:00 | | |
12 57 Graničar Sirela Kuglana 2
1-6
29.01.2022 17:00 | | |
12 58 Obrtnik Krt Obrtnik Or ZIVT
1-4
30.01.2022 10:00 Lucija Sedlar, B
Filip Marušić, D
| | |
12 59 Elektra Kž Kutina Kuglana 2
1-6
29.01.2022 14:00 | | |
12 60 Cesta Ciglenica Drava
1-6
29.01.2022 17:00 Stjepan Pintarić, A
Ana Matić, C
| | |
13 61 Cesta Belina-Novska Drava
1-6
05.02.2022 20:00 | | |
13 62 Ciglenica Elektra Kž SRC Kutina
1-6
05.02.2022 19:00 | | |
13 63 Kutina Obrtnik Krt SRC Kutina
1-6
05.02.2022 16:00 | | |
13 64 Obrtnik Or Graničar ZIVT
1-4
06.02.2022 10:00 Ira Šutina, B
Božidar Mihelić, D
| | |
13 65 Sirela Željezničar Bj Gradska kuglana Bj
1-6
05.02.2022 15:00 Dario Blaško, A
Stevo Antolić, C
| | |
14 66 Belina-Novska Sirela Gradska kuglana No
1-4
12.02.2022 15:00 | | |
14 67 Željezničar Bj Obrtnik Or Gradska kuglana Bj
1-6
12.02.2022 19:00 Dario Blaško, A
Andrija Filipović, C
| | |
14 68 Graničar Kutina Kuglana 2
1-6
12.02.2022 17:00 | | |
14 69 Obrtnik Krt Ciglenica ZIVT
1-4
13.02.2022 10:00 Filip Sedlar, A
Filip Marušić, D
| | |
14 70 Elektra Kž Cesta Kuglana 2
1-6
12.02.2022 14:00 | | |
15 71 Elektra Kž Belina-Novska Kuglana 2
1-6
19.02.2022 14:00 | | |
15 72 Cesta Obrtnik Krt Drava
1-6
19.02.2022 17:00 | | |
15 73 Ciglenica Graničar SRC Kutina
1-6
19.02.2022 19:00 | | |
15 74 Kutina Željezničar Bj SRC Kutina
1-6
19.02.2022 16:00 | | |
15 75 Obrtnik Or Sirela ZIVT
1-4
20.02.2022 10:00 Robert Sekušak, A
Božidar Mihelić, D
| | |
16 76 Belina-Novska Obrtnik Or Gradska kuglana No
1-4
26.02.2022 15:00 | | |
16 77 Sirela Kutina Gradska kuglana Bj
1-6
26.02.2022 15:00 Nikola Košutić, A
Stevo Antolić, C
| | |
16 78 Željezničar Bj Ciglenica Gradska kuglana Bj
1-6
26.02.2022 18:30 Nikola Košutić, A
Stevo Antolić, C
| | |
16 79 Graničar Cesta Kuglana 2
1-6
26.02.2022 17:00 | | |
16 80 Obrtnik Krt Elektra Kž ZIVT
1-4
27.02.2022 10:00 Filip Sedlar, A
Filip Marušić, D
| | |
17 81 Obrtnik Krt Belina-Novska ZIVT
1-4
06.03.2022 10:00 Robert Sekušak, A
Filip Marušić, D
| | |
17 82 Elektra Kž Graničar Kuglana 2
1-6
05.03.2022 14:00 | | |
17 83 Cesta Željezničar Bj Drava
1-6
05.03.2022 14:00 | | |
17 84 Ciglenica Sirela SRC Kutina
1-6
05.03.2022 19:00 | | |
17 85 Kutina Obrtnik Or SRC Kutina
1-6
05.03.2022 16:00 | | |
18 86 Belina-Novska Kutina Gradska kuglana No
1-4
12.03.2022 15:00 | | |
18 87 Obrtnik Or Ciglenica ZIVT
1-4
13.03.2022 10:00 Filip Sedlar, A
Božidar Mihelić, D
| | |
18 88 Sirela Cesta Gradska kuglana Bj
1-6
12.03.2022 15:00 Nikola Košutić, A
Stevo Antolić, C
| | |
18 89 Željezničar Bj Elektra Kž Gradska kuglana Bj
1-6
12.03.2022 18:30 Nikola Košutić, A
Stevo Antolić, C
| | |
18 90 Graničar Obrtnik Krt Kuglana 2
1-6
12.03.2022 17:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Leonardo Horvat
Ciglenica
4.25
2410
588.00
2998.00
571.05
2. Zoran Potočki
Belina-Novska
6.00
3378
587.00
3965.00
566.43
3. Valentino Smuđ
Ciglenica
4.00
2243
570.00
2813.00
562.60
4. Luko Del Ponte
Ciglenica
4.60
2544
605.00
3149.00
562.32
5. Vedran Bohatka
Ciglenica
5.00
2786
581.00
3367.00
561.17
6. Zdravko Vokšan
Graničar
6.00
3393
533.75
3926.75
560.96
7. Nikola Rosandić
Sirela
5.00
2787
571.17
3358.17
559.69
8. Božidar Kuharić
Obrtnik Or
3.43
1939
538.50
2477.50
559.26
9. Igor Kolarić
Cesta
5.00
2798
556.75
3354.75
559.13
10. Dušan Grulović
Željezničar Bj
5.00
2780
551.17
3331.17
555.19
11. Tomislav Pleše
Kutina
5.00
2752
578.80
3330.80
555.13
12. Dražen Kakša
Željezničar Bj
1.00
567
536.86
1103.86
551.93
13. Bruno Pavrlišak
Obrtnik Or
3.00
1668
533.78
2201.78
550.44
14. Zoran Mađar
Belina-Novska
5.00
2745
551.80
3296.80
549.47
15. Antun Bionda
Graničar
6.00
3283
557.40
3840.40
548.63
16. Ivan Smešnjak
Željezničar Bj
5.00
2738
546.33
3284.33
547.39
17. Zlatko Zalukar
Obrtnik Krt
6.00
3276
542.20
3818.20
545.46
18. Darko Jurić
Belina-Novska
6.00
3276
534.00
3810.00
544.29
19. Vladimir Podvalej
Kutina
4.00
2149
571.53
2720.53
544.11
20. Darko Bratković
Obrtnik Or
5.00
2708
554.67
3262.67
543.78
21. Vinko Šostarec
Graničar
6.00
3264
538.20
3802.20
543.17
22. Mario Sudeta
Željezničar Bj
4.00
2144
569.33
2713.33
542.67
23. Josip Puškadija
Cesta
4.00
2164
534.80
2698.80
539.76
24. Josip Balažinec
Cesta
4.00
2155
541.05
2696.05
539.21
25. Mario Bunić
Cesta
4.50
2448
506.67
2954.67
537.21
26. Marijan Maljak
Sirela
4.26
2281
542.17
2823.17
536.73
27. Ivan Buković
Graničar
6.00
3218
529.00
3747.00
535.29
28. Jadranko Kovačićek
Obrtnik Or
4.00
2164
512.36
2676.36
535.27
29. Marijan Kirin
Elektra Kž
5.00
2700
511.25
3211.25
535.21
30. Mato Nikolić
Sirela
4.00
2124
548.60
2672.60
534.52
31. Zdravko Lovašen
Graničar
6.00
3199
542.40
3741.40
534.49
32. Gabrijel Salvador
Ciglenica
4.00
2104
564.22
2668.22
533.64
33. Nikola Boromisa
Obrtnik Or
4.00
2141
523.75
2664.75
532.95
34. Dubravko Semenjuk
Belina-Novska
5.00
2678
514.20
3192.20
532.03
35. Željko Horvat
Elektra Kž
5.75
3059
530.25
3589.25
531.74
36. Josip Kruljec
Obrtnik Krt
5.50
2928
519.40
3447.40
530.37
37. Zvonko Fijačko
Belina-Novska
5.00
2650
531.33
3181.33
530.22
38. Marijan Štefoić
Elektra Kž
6.00
3155
553.00
3708.00
529.71
39. Darko Binek
Željezničar Bj
5.00
2623
539.78
3162.78
527.13
40. Stjepan Latin
Obrtnik Krt
6.00
3167
521.00
3688.00
526.86
41. Anto Martić
Sirela
5.00
2635
518.00
3153.00
525.50
42. Vjekoslav Jurić
Belina-Novska
6.00
3144
512.20
3656.20
522.31
43. Žarko Šoštar
Obrtnik Or
4.14
2141
526.00
2667.00
518.87
44. Goran Šegerec
Elektra Kž
5.23
2687
544.25
3231.25
518.66
45. Stjepan Strnadica
Kutina
5.00
2529
556.38
3085.38
514.23
46. Zvonimir Posavec
Elektra Kž
5.00
2523
510.67
3033.67
505.61
47. Dražen Tirić
Željezničar Bj
2.25
1114
524.00
1638.00
504.00

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Leonardo Horvat
Ciglenica
4.25
2410.00
567.06
5.00
2940.00
588.00
9.25
5350.00
578.38
2. Dražen Kakša
Željezničar Bj
1.00
567.00
567.00
3.50
1879.00
536.86
4.50
2446.00
543.56
3. Zdravko Vokšan
Graničar
6.00
3393.00
565.50
4.00
2135.00
533.75
10.00
5528.00
552.80
4. Božidar Kuharić
Obrtnik Or
3.43
1939.00
565.31
6.00
3231.00
538.50
9.43
5170.00
548.25
5. Zoran Potočki
Belina-Novska
6.00
3378.00
563.00
5.00
2935.00
587.00
11.00
6313.00
573.91
6. Valentino Smuđ
Ciglenica
4.00
2243.00
560.75
5.50
3135.00
570.00
9.50
5378.00
566.11
7. Igor Kolarić
Cesta
5.00
2798.00
559.60
4.00
2227.00
556.75
9.00
5025.00
558.33
8. Nikola Rosandić
Sirela
5.00
2787.00
557.40
6.00
3427.00
571.17
11.00
6214.00
564.91
9. Vedran Bohatka
Ciglenica
5.00
2786.00
557.20
6.00
3486.00
581.00
11.00
6272.00
570.18
10. Bruno Pavrlišak
Obrtnik Or
3.00
1668.00
556.00
4.50
2402.00
533.78
7.50
4070.00
542.67
11. Dušan Grulović
Željezničar Bj
5.00
2780.00
556.00
6.00
3307.00
551.17
11.00
6087.00
553.36
12. Luko Del Ponte
Ciglenica
4.60
2544.00
553.04
4.00
2420.00
605.00
8.60
4964.00
577.21
13. Tomislav Pleše
Kutina
5.00
2752.00
550.40
5.00
2894.00
578.80
10.00
5646.00
564.60
14. Zoran Mađar
Belina-Novska
5.00
2745.00
549.00
5.00
2759.00
551.80
10.00
5504.00
550.40
15. Ivan Smešnjak
Željezničar Bj
5.00
2738.00
547.60
3.00
1639.00
546.33
8.00
4377.00
547.13
16. Antun Bionda
Graničar
6.00
3283.00
547.17
5.00
2787.00
557.40
11.00
6070.00
551.82
17. Zlatko Zalukar
Obrtnik Krt
6.00
3276.00
546.00
5.00
2711.00
542.20
11.00
5987.00
544.27
18. Darko Jurić
Belina-Novska
6.00
3276.00
546.00
5.00
2670.00
534.00
11.00
5946.00
540.55
19. Mario Bunić
Cesta
4.50
2448.00
544.00
3.00
1520.00
506.67
7.50
3968.00
529.07
20. Vinko Šostarec
Graničar
6.00
3264.00
544.00
5.00
2691.00
538.20
11.00
5955.00
541.36
21. Mislav Mihelić
Obrtnik Krt
4.00
2170.00
542.50
5.00
2620.00
524.00
9.00
4790.00
532.22
22. Darko Bratković
Obrtnik Or
5.00
2708.00
541.60
3.00
1664.00
554.67
8.00
4372.00
546.50
23. Jadranko Kovačićek
Obrtnik Or
4.00
2164.00
541.00
5.50
2818.00
512.36
9.50
4982.00
524.42
24. Josip Puškadija
Cesta
4.00
2164.00
541.00
5.00
2674.00
534.80
9.00
4838.00
537.56
25. Marijan Kirin
Elektra Kž
5.00
2700.00
540.00
4.00
2045.00
511.25
9.00
4745.00
527.22
26. Slavko Miličić
Sirela
3.82
2060.00
539.27
5.00
2744.00
548.80
8.82
4804.00
544.67
27. Josip Balažinec
Cesta
4.00
2155.00
538.75
4.75
2570.00
541.05
8.75
4725.00
540.00
28. Vladimir Podvalej
Kutina
4.00
2149.00
537.25
4.11
2349.00
571.53
8.11
4498.00
554.62
29. Dejan Kirin
Elektra Kž
4.00
2147.00
536.75
4.00
2223.00
555.75
8.00
4370.00
546.25
30. Ivan Buković
Graničar
6.00
3218.00
536.33
4.00
2116.00
529.00
10.00
5334.00
533.40
31. Mirko Banjac
Graničar
3.00
1609.00
536.33
2.48
1276.00
514.52
5.48
2885.00
526.46
32. Mario Sudeta
Željezničar Bj
4.00
2144.00
536.00
6.00
3416.00
569.33
10.00
5560.00
556.00
33. Dubravko Semenjuk
Belina-Novska
5.00
2678.00
535.60
5.00
2571.00
514.20
10.00
5249.00
524.90
34. Marijan Maljak
Sirela
4.26
2281.00
535.45
4.60
2494.00
542.17
8.86
4775.00
538.94
35. Nikola Boromisa
Obrtnik Or
4.00
2141.00
535.25
4.00
2095.00
523.75
8.00
4236.00
529.50
36. Zdravko Lovašen
Graničar
6.00
3199.00
533.17
5.00
2712.00
542.40
11.00
5911.00
537.36
37. Josip Kruljec
Obrtnik Krt
5.50
2928.00
532.36
5.00
2597.00
519.40
10.50
5525.00
526.19
38. Željko Horvat
Elektra Kž
5.75
3059.00
532.00
4.00
2121.00
530.25
9.75
5180.00
531.28
39. Mato Nikolić
Sirela
4.00
2124.00
531.00
5.00
2743.00
548.60
9.00
4867.00
540.78
40. Dimitrije Kolarić
Cesta
2.50
1327.00
530.80
1.00
529.00
529.00
3.50
1856.00
530.29
41. Josip Batković
Kutina
3.00
1592.00
530.67
4.00
2202.00
550.50
7.00
3794.00
542.00
42. Stjepan Grah
Obrtnik Krt
4.40
2332.00
530.00
4.00
2124.00
531.00
8.40
4456.00
530.48
43. Zvonko Fijačko
Belina-Novska
5.00
2650.00
530.00
4.50
2391.00
531.33
9.50
5041.00
530.63
44. Mato Spahić
Sirela
3.00
1587.00
529.00
6.00
3251.00
541.83
9.00
4838.00
537.56
45. Stjepan Latin
Obrtnik Krt
6.00
3167.00
527.83
4.00
2084.00
521.00
10.00
5251.00
525.10
46. Saša Dal Ponte
Ciglenica
3.00
1581.00
527.00
3.00
1700.00
566.67
6.00
3281.00
546.83
47. Stanko Dugi
Cesta
3.00
1581.00
527.00
4.00
2152.00
538.00
7.00
3733.00
533.29
48. Anto Martić
Sirela
5.00
2635.00
527.00
2.00
1036.00
518.00
7.00
3671.00
524.43
49. Lovro Crnojević
Kutina
2.64
1389.00
526.14
2.00
1051.00
525.50
4.64
2440.00
525.86
50. Gabrijel Salvador
Ciglenica
4.00
2104.00
526.00
4.50
2539.00
564.22
8.50
4643.00
546.24
51. Marijan Štefoić
Elektra Kž
6.00
3155.00
525.83
4.00
2212.00
553.00
10.00
5367.00
536.70
52. Darko Binek
Željezničar Bj
5.00
2623.00
524.60
4.50
2429.00
539.78
9.50
5052.00
531.79
53. Vjekoslav Jurić
Belina-Novska
6.00
3144.00
524.00
5.00
2561.00
512.20
11.00
5705.00
518.64
54. Stjepan Vrček
Cesta
3.00
1555.00
518.33
4.00
2153.00
538.25
7.00
3708.00
529.71
55. Žarko Šoštar
Obrtnik Or
4.14
2141.00
517.15
6.00
3156.00
526.00
10.14
5297.00
522.39
56. Goran Šegerec
Elektra Kž
5.23
2687.00
513.77
4.00
2177.00
544.25
9.23
4864.00
526.98
57. Darko Jelović
Sirela
3.42
1752.00
512.28
3.40
1844.00
542.35
6.82
3596.00
527.27
58. Stjepan Strnadica
Kutina
5.00
2529.00
505.80
4.86
2704.00
556.38
9.86
5233.00
530.73
59. Zvonimir Posavec
Elektra Kž
5.00
2523.00
504.60
3.00
1532.00
510.67
8.00
4055.00
506.88
60. Ivan Bedić
Kutina
3.00
1498.00
499.33
4.00
2170.00
542.50
7.00
3668.00
524.00
61. Josip Knapić
Elektra Kž
3.25
1616.00
497.23
1.00
491.00
491.00
4.25
2107.00
495.76
62. Jurica Hajsek
Obrtnik Krt
3.85
1913.00
496.88
0.00
0.00
NaN
3.85
1913.00
496.88
63. Dražen Tirić
Željezničar Bj
2.25
1114.00
495.11
1.00
524.00
524.00
3.25
1638.00
504.00
64. Krešimir Kovačić
Kutina
3.36
1571.00
467.56
2.39
1303.00
545.19
5.75
2874.00
499.83

Sven Finger
Obrtnik Or
1.00
593.00
593.00
2.00
1101.00
550.50
3.00
1694.00
564.67
Bruno Milički
Obrtnik Krt
1.00
571.00
571.00
1.00
588.00
588.00
2.00
1159.00
579.50
Adriano de Bona
Ciglenica
1.00
568.00
568.00
3.00
1636.00
545.33
4.00
2204.00
551.00
Dražen Vugrinec
Graničar
1.47
823.00
559.86
1.52
834.00
548.68
2.99
1657.00
554.18
Robert De Villa
Kutina
1.00
554.00
554.00
0.00
0.00
NaN
1.00
554.00
554.00
Denis Brodar
Obrtnik Krt
2.50
1360.00
544.00
2.00
1064.00
532.00
4.50
2424.00
538.67
Darko Tuđa
Obrtnik Or
1.00
544.00
544.00
4.00
1948.00
487.00
5.00
2492.00
498.40
Zlatko Turk
Cesta
2.00
1068.00
534.00
4.00
2153.00
538.25
6.00
3221.00
536.83
Ninoslav Gorički
Ciglenica
2.40
1272.00
530.00
5.00
2821.00
564.20
7.40
4093.00
553.11
Dejan Dal Ponte
Ciglenica
1.75
912.00
521.14
0.00
0.00
NaN
1.75
912.00
521.14
Dražen Švarbić
Graničar
1.53
783.00
511.76
3.00
1510.00
503.33
4.53
2293.00
506.18
Mladen Latin
Obrtnik Krt
0.75
383.00
510.67
0.00
0.00
NaN
0.75
383.00
510.67
Božidar Mihelić
Obrtnik Krt
2.00
1010.00
505.00
2.00
1072.00
536.00
4.00
2082.00
520.50
Danijel Dado
Kutina
1.25
625.00
500.00
0.50
253.00
506.00
1.75
878.00
501.71
Velimir Črepinko
Cesta
1.00
499.00
499.00
0.50
235.00
470.00
1.50
734.00
489.33
Ivan Grebenar
Belina-Novska
0.50
245.00
490.00
0.50
287.00
574.00
1.00
532.00
532.00
Matija Barišić
Belina-Novska
2.50
1214.00
485.60
0.00
0.00
NaN
2.50
1214.00
485.60
Igor Vondrak
Kutina
1.75
842.00
481.14
2.14
1109.00
518.22
3.89
1951.00
501.54
Nikola Pucarin
Sirela
1.25
601.00
480.80
4.00
2054.00
513.50
5.25
2655.00
505.71
Ljubomir Pintarić
Cesta
1.00
442.00
442.00
0.00
0.00
NaN
1.00
442.00
442.00
Ivan Pernjak
Elektra Kž
1.77
752.00
424.86
0.00
0.00
NaN
1.77
752.00
424.86
Danko Stojan
Sirela
0.25
105.00
420.00
0.00
0.00
NaN
0.25
105.00
420.00

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Ciglenica
5.0
10941
5479
16420
547.33
110
6.0
13586
7091
20677
574.36
124
11.0
24527
12570
37097
562.08
234
2. Obrtnik Or
4.0
8875
4236
13111
546.29
117
6.0
12749
6145
18894
524.83
197
10.0
21624
10381
32005
533.42
314
3. Željezničar Bj
1.0
2162
1112
3274
545.67
24
0.0
0
0
0
0
1.0
2162
1112
3274
545.67
24
4. Graničar
6.0
13092
6480
19572
543.67
163
5.0
10750
5311
16061
535.37
124
11.0
23842
11791
35633
539.89
287
5. Belina-Novska
6.0
13006
6324
19330
536.94
183
5.0
10959
5215
16174
539.13
177
11.0
23965
11539
35504
537.94
360
6. Cesta
5.0
10891
5146
16037
534.57
162
5.0
10777
5297
16074
535.80
114
10.0
21668
10443
32111
535.18
276
7. Sirela
5.0
10703
5229
15932
531.07
190
6.0
13287
6306
19593
544.25
239
11.0
23990
11535
35525
538.26
429
8. Obrtnik Krt
6.0
13032
6078
19110
530.83
229
5.0
10729
5154
15883
529.43
168
11.0
23761
11232
34993
530.20
397
9. Elektra Kž
6.0
12891
5748
18639
517.75
255
4.0
8533
4268
12801
533.38
90
10.0
21424
10016
31440
524.00
345
10. Kutina
5.0
10570
4931
15501
516.70
238
5.0
11126
5433
16559
551.97
149
10.0
21696
10364
32060
534.33
387
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više