Pregled svih liga

1. B Hrvatska kuglačka liga jug


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Bojovnik Trilj
Trilj
1 1 0 0 2 7.0 1.0
2. Plitvice
Plitvička jezera
1 1 0 0 2 7.0 1.0
3. Crikvenica
Crikvenica
1 1 0 0 2 6.0 2.0
4. Velebit
Otočac
1 1 0 0 2 6.0 2.0
5. Korana
Slunj
1 1 0 0 2 5.0 3.0
6. MKK Mlaka
Rijeka
1 0 0 1 0 3.0 5.0
7. Kupa
Ozalj
1 0 0 1 0 2.0 6.0
8. Goranka
Ravna Gora
1 0 0 1 0 2.0 6.0
9. Klek
Ogulin
1 0 0 1 0 1.0 7.0
10. Istra
Poreč
1 0 0 1 0 1.0 7.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Klek Plitvice Klek
1-4
1.0 : 7.0 (3230 : 3428) 25.09.2021 17:00 Josip Sušanj, A
Antonio Sušanj, A
| | |
1 2 Bojovnik Trilj Istra Marija
1-4
7.0 : 1.0 (3237 : 3106) 25.09.2021 16:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, B
| | |
1 3 Velebit Goranka Gradska kuglana Ot
1-6
6.0 : 2.0 (3487 : 3320) 25.09.2021 15:00 Dražen Netahli, A
Željko Bićanić, C
| | |
1 4 Crikvenica Kupa Dom Matija Mažića
1-4
6.0 : 2.0 (3391 : 3310) 25.09.2021 17:00 Milan Đujić, A
Draženko Bistrović, B
| | |
1 5 Korana MKK Mlaka Šanac
1-4
5.0 : 3.0 (3333 : 3290) 25.09.2021 17:00 Željko Požega, B
Ivan Obajdin, C
| | |
2 6 Plitvice MKK Mlaka Hotel Jezero
1-4
02.10.2021 17:00 Dijana Mlinarić, B
Krešimir Mesić, A
| | |
2 7 Kupa Korana Azelija
1-4
02.10.2021 17:00 | | |
2 8 Goranka Crikvenica SPC Goranka
1-4
02.10.2021 17:00 | | |
2 9 Istra Velebit Dom obrtnika
1-4
02.10.2021 16:00 | | |
2 10 Klek Bojovnik Trilj Klek
1-4
02.10.2021 17:00 | | |
3 11 Bojovnik Trilj Plitvice Marija
1-4
09.10.2021 16:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, B
| | |
3 12 Velebit Klek Gradska kuglana Ot
1-6
29.09.2021 19:00 Željko Odorčić, A
Željko Bićanić, C
| | |
3 13 Crikvenica Istra Dom Matija Mažića
1-4
09.10.2021 17:00 Milan Đujić, A
| | |
3 14 Korana Goranka Šanac
1-4
09.10.2021 17:00 | | |
3 15 MKK Mlaka Kupa SRC Mlaka
1-6
09.10.2021 17:00 | | |
4 16 Plitvice Kupa Hotel Jezero
1-4
16.10.2021 17:00 | | |
4 17 Goranka MKK Mlaka SPC Goranka
1-4
16.10.2021 17:00 | | |
4 18 Istra Korana Dom obrtnika
1-4
16.10.2021 16:00 | | |
4 19 Klek Crikvenica Klek
1-4
16.10.2021 17:00 | | |
4 20 Bojovnik Trilj Velebit Marija
1-4
16.10.2021 16:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, B
| | |
5 21 Velebit Plitvice Gradska kuglana Ot
1-6
23.10.2021 15:00 | | |
5 22 Crikvenica Bojovnik Trilj Dom Matija Mažića
1-4
23.10.2021 17:00 | | |
5 23 Korana Klek Šanac
1-4
23.10.2021 17:00 | | |
5 24 MKK Mlaka Istra SRC Mlaka
1-6
23.10.2021 17:00 | | |
5 25 Kupa Goranka Azelija
1-4
23.10.2021 17:00 | | |
6 26 Plitvice Goranka Hotel Jezero
1-4
30.10.2021 17:00 | | |
6 27 Istra Kupa Dom obrtnika
1-4
30.10.2021 16:00 | | |
6 28 Klek MKK Mlaka Klek
1-4
30.10.2021 17:00 | | |
6 29 Bojovnik Trilj Korana Marija
1-4
30.10.2021 16:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, B
| | |
6 30 Velebit Crikvenica Gradska kuglana Ot
1-6
30.10.2021 15:00 | | |
7 31 Crikvenica Plitvice Dom Matija Mažića
1-4
06.11.2021 17:00 | | |
7 32 Korana Velebit Šanac
1-4
06.11.2021 17:00 | | |
7 33 MKK Mlaka Bojovnik Trilj SRC Mlaka
1-6
06.11.2021 17:00 | | |
7 34 Kupa Klek Azelija
1-4
06.11.2021 17:00 | | |
7 35 Goranka Istra SPC Goranka
1-4
06.11.2021 17:00 | | |
8 36 Plitvice Istra Hotel Jezero
1-4
13.11.2021 17:00 | | |
8 37 Klek Goranka Klek
1-4
13.11.2021 17:00 | | |
8 38 Bojovnik Trilj Kupa Marija
1-4
13.11.2021 16:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, B
| | |
8 39 Velebit MKK Mlaka Gradska kuglana Ot
1-6
13.11.2021 15:00 | | |
8 40 Crikvenica Korana Dom Matija Mažića
1-4
13.11.2021 17:00 | | |
9 41 Korana Plitvice Šanac
1-4
20.11.2021 17:00 | | |
9 42 MKK Mlaka Crikvenica SRC Mlaka
1-6
20.11.2021 17:00 | | |
9 43 Kupa Velebit Azelija
1-4
20.11.2021 17:00 | | |
9 44 Goranka Bojovnik Trilj SPC Goranka
1-4
20.11.2021 17:00 | | |
9 45 Istra Klek Dom obrtnika
1-4
20.11.2021 16:00 | | |
10 46 Plitvice Klek Hotel Jezero
1-4
15.01.2022 17:00 | | |
10 47 Istra Bojovnik Trilj Dom obrtnika
1-4
15.01.2022 16:00 | | |
10 48 Goranka Velebit SPC Goranka
1-4
15.01.2022 17:00 | | |
10 49 Kupa Crikvenica Azelija
1-4
15.01.2022 17:00 | | |
10 50 MKK Mlaka Korana SRC Mlaka
1-6
15.01.2022 17:00 | | |
11 51 MKK Mlaka Plitvice SRC Mlaka
1-6
22.01.2022 17:00 | | |
11 52 Korana Kupa Šanac
1-4
22.01.2022 17:00 | | |
11 53 Crikvenica Goranka Dom Matija Mažića
1-4
22.01.2022 17:00 | | |
11 54 Velebit Istra Gradska kuglana Ot
1-6
22.01.2022 15:00 | | |
11 55 Bojovnik Trilj Klek Marija
1-4
22.01.2022 16:00 | | |
12 56 Plitvice Bojovnik Trilj Hotel Jezero
1-4
29.01.2022 17:00 | | |
12 57 Klek Velebit Klek
1-4
29.01.2022 17:00 | | |
12 58 Istra Crikvenica Dom obrtnika
1-4
29.01.2022 16:00 | | |
12 59 Goranka Korana SPC Goranka
1-4
29.01.2022 17:00 | | |
12 60 Kupa MKK Mlaka Azelija
1-4
29.01.2022 17:00 | | |
13 61 Kupa Plitvice Azelija
1-4
05.02.2022 17:00 | | |
13 62 MKK Mlaka Goranka SRC Mlaka
1-6
05.02.2022 17:00 | | |
13 63 Korana Istra Šanac
1-4
05.02.2022 17:00 | | |
13 64 Crikvenica Klek Dom Matija Mažića
1-4
05.02.2022 17:00 | | |
13 65 Velebit Bojovnik Trilj Gradska kuglana Ot
1-6
05.02.2022 15:00 | | |
14 66 Plitvice Velebit Hotel Jezero
1-4
12.02.2022 17:00 | | |
14 67 Bojovnik Trilj Crikvenica Marija
1-4
12.02.2022 16:00 | | |
14 68 Klek Korana Klek
1-4
12.02.2022 17:00 | | |
14 69 Istra MKK Mlaka Dom obrtnika
1-4
12.02.2022 16:00 | | |
14 70 Goranka Kupa SPC Goranka
1-4
12.02.2022 17:00 | | |
15 71 Goranka Plitvice SPC Goranka
1-4
19.02.2022 17:00 | | |
15 72 Kupa Istra Azelija
1-4
19.02.2022 17:00 | | |
15 73 MKK Mlaka Klek SRC Mlaka
1-6
19.02.2022 17:00 | | |
15 74 Korana Bojovnik Trilj Šanac
1-4
19.02.2022 17:00 | | |
15 75 Crikvenica Velebit Dom Matija Mažića
1-4
19.02.2022 17:00 | | |
16 76 Plitvice Crikvenica Hotel Jezero
1-4
26.02.2022 17:00 | | |
16 77 Velebit Korana Gradska kuglana Ot
1-6
26.02.2022 15:00 | | |
16 78 Bojovnik Trilj MKK Mlaka Marija
1-4
26.02.2022 16:00 | | |
16 79 Klek Kupa Klek
1-4
26.02.2022 17:00 | | |
16 80 Istra Goranka Dom obrtnika
1-4
26.02.2022 16:00 | | |
17 81 Istra Plitvice Dom obrtnika
1-4
05.03.2022 16:00 | | |
17 82 Goranka Klek SPC Goranka
1-4
05.03.2022 17:00 | | |
17 83 Kupa Bojovnik Trilj Azelija
1-4
05.03.2022 17:00 | | |
17 84 MKK Mlaka Velebit SRC Mlaka
1-6
05.03.2022 17:00 | | |
17 85 Korana Crikvenica Šanac
1-4
05.03.2022 17:00 | | |
18 86 Plitvice Korana Hotel Jezero
1-4
12.03.2022 17:00 | | |
18 87 Crikvenica MKK Mlaka Dom Matija Mažića
1-4
12.03.2022 17:00 | | |
18 88 Velebit Kupa Gradska kuglana Ot
1-6
12.03.2022 15:00 | | |
18 89 Bojovnik Trilj Goranka Marija
1-4
12.03.2022 16:00 | | |
18 90 Klek Istra Klek
1-4
12.03.2022 17:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Matej Barić
Plitvice
1.00
605
0.00
605.00
605.00
2. Sanjin Ruppe
Goranka
1.00
605
0.00
605.00
605.00
3. Dino Senfner
Goranka
1.00
600
0.00
600.00
600.00
4. Safet Falatović
Plitvice
1.00
590
0.00
590.00
590.00
5. Bojan Švob
MKK Mlaka
1.00
581
0.00
581.00
581.00
6. Dalibor Podobnik
Goranka
1.00
574
0.00
574.00
574.00
7. Vladimir Rapaić
Plitvice
1.00
574
0.00
574.00
574.00
8. Stanko Klarić
MKK Mlaka
1.00
572
0.00
572.00
572.00
9. Goran Anzur
Istra
1.00
569
0.00
569.00
569.00
10. Ivan Pavlić
Kupa
1.00
569
0.00
569.00
569.00
11. Zvonko Buk
Kupa
1.00
567
0.00
567.00
567.00
12. Nikica Radenčić-Ivičić
Kupa
1.00
566
0.00
566.00
566.00
13. Miroslav Šegina
Kupa
1.00
559
0.00
559.00
559.00
14. Daniel Kolar
Plitvice
1.00
555
0.00
555.00
555.00
15. Dragan Krizmanić
Plitvice
1.00
553
0.00
553.00
553.00
16. Robert Skok
Goranka
1.00
551
0.00
551.00
551.00
17. Nikola Uzelac
Plitvice
1.00
551
0.00
551.00
551.00
18. Đorđe Čupurdija
Kupa
1.00
551
0.00
551.00
551.00
19. Borna Crnković
MKK Mlaka
1.00
547
0.00
547.00
547.00
20. Hazim Majstorović
MKK Mlaka
1.00
541
0.00
541.00
541.00
21. Bruno Flego
Istra
1.00
535
0.00
535.00
535.00
22. Zlatko Ćućić
MKK Mlaka
1.00
525
0.00
525.00
525.00
23. Dobroslav Perušić
MKK Mlaka
1.00
524
0.00
524.00
524.00
24. Tomislav Kovač
Istra
1.00
517
0.00
517.00
517.00
25. Željko Matošević
Istra
1.00
514
0.00
514.00
514.00
26. Zlatko Burić
Goranka
1.00
514
0.00
514.00
514.00
27. Dario Novosel
Kupa
0.50
254
0.00
254.00
508.00
28. Mario Bolković
Istra
1.00
489
0.00
489.00
489.00
29. Milan Turkalj
Kupa
0.50
244
0.00
244.00
488.00
30. Silvio Mesarić
Istra
1.00
482
0.00
482.00
482.00
31. Željko Kufner
Goranka
0.50
239
0.00
239.00
478.00
32. Željko Bučar
Goranka
0.50
237
0.00
237.00
474.00

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Matej Barić
Plitvice
1.00
605.00
605.00
0.00
0.00
NaN
1.00
605.00
605.00
2. Sanjin Ruppe
Goranka
1.00
605.00
605.00
0.00
0.00
NaN
1.00
605.00
605.00
3. Dino Senfner
Goranka
1.00
600.00
600.00
0.00
0.00
NaN
1.00
600.00
600.00
4. Safet Falatović
Plitvice
1.00
590.00
590.00
0.00
0.00
NaN
1.00
590.00
590.00
5. Bojan Švob
MKK Mlaka
1.00
581.00
581.00
0.00
0.00
NaN
1.00
581.00
581.00
6. Dalibor Podobnik
Goranka
1.00
574.00
574.00
0.00
0.00
NaN
1.00
574.00
574.00
7. Vladimir Rapaić
Plitvice
1.00
574.00
574.00
0.00
0.00
NaN
1.00
574.00
574.00
8. Stanko Klarić
MKK Mlaka
1.00
572.00
572.00
0.00
0.00
NaN
1.00
572.00
572.00
9. Goran Anzur
Istra
1.00
569.00
569.00
0.00
0.00
NaN
1.00
569.00
569.00
10. Ivan Pavlić
Kupa
1.00
569.00
569.00
0.00
0.00
NaN
1.00
569.00
569.00
11. Zvonko Buk
Kupa
1.00
567.00
567.00
0.00
0.00
NaN
1.00
567.00
567.00
12. Nikica Radenčić-Ivičić
Kupa
1.00
566.00
566.00
0.00
0.00
NaN
1.00
566.00
566.00
13. Miroslav Šegina
Kupa
1.00
559.00
559.00
0.00
0.00
NaN
1.00
559.00
559.00
14. Daniel Kolar
Plitvice
1.00
555.00
555.00
0.00
0.00
NaN
1.00
555.00
555.00
15. Dragan Krizmanić
Plitvice
1.00
553.00
553.00
0.00
0.00
NaN
1.00
553.00
553.00
16. Robert Skok
Goranka
1.00
551.00
551.00
0.00
0.00
NaN
1.00
551.00
551.00
17. Nikola Uzelac
Plitvice
1.00
551.00
551.00
0.00
0.00
NaN
1.00
551.00
551.00
18. Đorđe Čupurdija
Kupa
1.00
551.00
551.00
0.00
0.00
NaN
1.00
551.00
551.00
19. Borna Crnković
MKK Mlaka
1.00
547.00
547.00
0.00
0.00
NaN
1.00
547.00
547.00
20. Hazim Majstorović
MKK Mlaka
1.00
541.00
541.00
0.00
0.00
NaN
1.00
541.00
541.00
21. Bruno Flego
Istra
1.00
535.00
535.00
0.00
0.00
NaN
1.00
535.00
535.00
22. Zlatko Ćućić
MKK Mlaka
1.00
525.00
525.00
0.00
0.00
NaN
1.00
525.00
525.00
23. Dobroslav Perušić
MKK Mlaka
1.00
524.00
524.00
0.00
0.00
NaN
1.00
524.00
524.00
24. Tomislav Kovač
Istra
1.00
517.00
517.00
0.00
0.00
NaN
1.00
517.00
517.00
25. Željko Matošević
Istra
1.00
514.00
514.00
0.00
0.00
NaN
1.00
514.00
514.00
26. Zlatko Burić
Goranka
1.00
514.00
514.00
0.00
0.00
NaN
1.00
514.00
514.00
27. Dario Novosel
Kupa
0.50
254.00
508.00
0.00
0.00
NaN
0.50
254.00
508.00
28. Mario Bolković
Istra
1.00
489.00
489.00
0.00
0.00
NaN
1.00
489.00
489.00
29. Milan Turkalj
Kupa
0.50
244.00
488.00
0.00
0.00
NaN
0.50
244.00
488.00
30. Silvio Mesarić
Istra
1.00
482.00
482.00
0.00
0.00
NaN
1.00
482.00
482.00
31. Željko Kufner
Goranka
0.50
239.00
478.00
0.00
0.00
NaN
0.50
239.00
478.00
32. Željko Bučar
Goranka
0.50
237.00
474.00
0.00
0.00
NaN
0.50
237.00
474.00


PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Bojovnik Trilj
0.0
0
0
0
0
1.0
2187
1050
3237
539.50
30
1.0
2187
1050
3237
539.50
30
2. Korana
0.0
0
0
0
0
1.0
2236
1097
3333
555.50
21
1.0
2236
1097
3333
555.50
21
3. Klek
0.0
0
0
0
0
1.0
2108
1122
3230
538.33
34
1.0
2108
1122
3230
538.33
34
4. Crikvenica
0.0
0
0
0
0
1.0
2193
1198
3391
565.17
6
1.0
2193
1198
3391
565.17
6
5. Velebit
0.0
0
0
0
0
1.0
2278
1209
3487
581.17
8
1.0
2278
1209
3487
581.17
8
6. Plitvice
1.0
2307
1121
3428
571.33
24
0.0
0
0
0
0
1.0
2307
1121
3428
571.33
24
7. Goranka
1.0
2211
1109
3320
553.33
23
0.0
0
0
0
0
1.0
2211
1109
3320
553.33
23
8. Kupa
1.0
2240
1070
3310
551.67
18
0.0
0
0
0
0
1.0
2240
1070
3310
551.67
18
9. MKK Mlaka
1.0
2183
1107
3290
548.33
24
0.0
0
0
0
0
1.0
2183
1107
3290
548.33
24
10. Istra
1.0
2136
970
3106
517.67
52
0.0
0
0
0
0
1.0
2136
970
3106
517.67
52
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više