Pregled svih liga

1. Hrvatska kuglačka liga - žene


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Mlaka
Rijeka
12 11 1 0 23 80.0 16.0
2. Kustošija
Zagreb
12 10 1 1 21 67.0 29.0
3. ŽKK Istra
Poreč
12 8 1 3 17 65.0 31.0
4. Podravka
Koprivnica
12 6 0 6 12 45.0 51.0
5. ŽKK Split
Split
12 5 1 6 11 45.0 51.0
6. Zagreb
Zagreb
12 5 1 6 11 45.0 51.0
7. Rijeka
Rijeka
12 5 0 7 10 37.0 59.0
8. ŽKK Osijek '97
Osijek
12 3 2 7 8 43.0 53.0
9. Siscia
Sisak
12 2 1 9 5 32.0 64.0
10. ŽKK Ogulin
Ogulin
12 1 0 11 2 21.0 75.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Zagreb Kustošija Pongračevo
1-6
2.0 : 6.0 (3389 : 3395) 10.09.2022 13:00 Vedran Štajdohar, A
Mirela Đeri, B
| | |
1 2 ŽKK Osijek '97 ŽKK Ogulin Pampas
1-6
7.0 : 1.0 (3260 : 3111) 10.09.2022 12:30 Mario Mušanić, A
Matija Tutnjević, B
| | |
1 3 Mlaka Rijeka SRC Mlaka
1-4
7.0 : 1.0 (3543 : 3242) 10.09.2022 13:00 Boris Sanković, A
Dino Kos, A
| | |
1 4 ŽKK Split ŽKK Istra Poljud
1-6
6.0 : 2.0 (3329 : 3285) 10.09.2022 12:00 Stanko Čota, A
Elda Sinovčić, B
| | |
1 5 Siscia Podravka SRC Sisak
1-4
5.0 : 3.0 (3235 : 3211) 10.09.2022 15:00 Davorka Novak, A
Tomislav Pejak, B
| | |
2 6 Kustošija Podravka Grmoščica
5-8
7.0 : 1.0 (3534 : 3316) 17.09.2022 11:00 Nikola Filipović, A
Ivan Jurišić, A
| | |
2 7 ŽKK Istra Siscia Dom obrtnika
1-4
7.0 : 1.0 (3397 : 3196) 17.09.2022 14:00 Patrick Demarki, A
Iva Matošević, B
| | |
2 8 Rijeka ŽKK Split SRC Mlaka
1-4
0.0 : 8.0 (3291 : 3443) 17.09.2022 12:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, A
| | |
2 9 ŽKK Ogulin Mlaka Klek
1-4
1.0 : 7.0 (3260 : 3386) 17.09.2022 11:00 Antonio Sušanj, A
Ivica Bertović, B
| | |
2 10 Zagreb ŽKK Osijek '97 Pongračevo
1-6
0.0 : 8.0 (3239 : 3354) 17.09.2022 13:00 Kristina Juras Kovač, A
Gordana Senta, A
| | |
3 11 ŽKK Osijek '97 Kustošija Pampas
1-6
4.0 : 4.0 (3369 : 3414) 24.09.2022 12:30 Mario Liović, A
Dario Radoš, C
| | |
3 12 Mlaka Zagreb SRC Mlaka
1-4
5.0 : 3.0 (3463 : 3378) 24.09.2022 13:00 Dino Kos, A
Draženko Bistrović, A
| | |
3 13 ŽKK Split ŽKK Ogulin Poljud
1-6
6.0 : 2.0 (3255 : 3199) 24.09.2022 12:00 Dražen Babić, A
Elda Sinovčić, B
| | |
3 14 Siscia Rijeka SRC Sisak
1-4
3.0 : 5.0 (3162 : 3191) 24.09.2022 15:00 Davorka Novak, A
Vladimir Vukmanović, B
| | |
3 15 Podravka ŽKK Istra Kuglana 2
1-6
2.0 : 6.0 (3311 : 3384) 24.09.2022 13:00 Zdravko Vučić, A
Matija Orehovec, C
| | |
4 16 Kustošija ŽKK Istra Grmoščica
5-8
5.0 : 3.0 (3551 : 3483) 01.10.2022 11:00 Petar Filipčić, A
Ivan Jurišić, A
| | |
4 17 Rijeka Podravka SRC Mlaka
1-4
2.0 : 6.0 (3261 : 3376) 01.10.2022 12:00 Boris Sanković, A
Dino Kos, A
| | |
4 18 ŽKK Ogulin Siscia Klek
1-4
1.0 : 7.0 (3104 : 3169) 29.09.2022 18:00 Josip Sušanj, A
Haris Ligata, B
| | |
4 19 Zagreb ŽKK Split Pongračevo
1-6
4.0 : 4.0 (3379 : 3331) 01.10.2022 13:00 Nikola Filipović, A
Filip Boc, A
| | |
4 20 ŽKK Osijek '97 Mlaka Pampas
1-6
3.0 : 5.0 (3335 : 3488) 01.10.2022 12:30 Mario Mušanić, A
Matija Tutnjević, B
| | |
5 21 Mlaka Kustošija SRC Mlaka
1-4
7.0 : 1.0 (3698 : 3474) 15.10.2022 13:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, A
| | |
5 22 ŽKK Split ŽKK Osijek '97 Poljud
1-6
7.0 : 1.0 (3306 : 3083) 15.10.2022 12:00 Dražen Babić, A
Elda Sinovčić, B
| | |
5 23 Siscia Zagreb SRC Sisak
1-4
2.0 : 6.0 (3252 : 3266) 15.10.2022 15:00 Davorka Novak, A
Dragan Glajh, A
| | |
5 24 Podravka ŽKK Ogulin Kuglana 2
1-6
6.0 : 2.0 (3347 : 3280) 15.10.2022 13:00 Zdravko Vučić, A
Matija Orehovec, C
| | |
5 25 ŽKK Istra Rijeka Dom obrtnika
1-4
7.0 : 1.0 (3349 : 3092) 15.10.2022 14:00 Iva Matošević, B
Jelena Herceg, C
| | |
6 26 Kustošija Rijeka Grmoščica
5-8
6.0 : 2.0 (3456 : 3298) 22.10.2022 11:00 Ivan Jurišić, A
Filip Boc, A
| | |
6 27 ŽKK Ogulin ŽKK Istra Klek
1-4
0.0 : 8.0 (3149 : 3368) 22.10.2022 11:00 Danijela Škalamera, A
Ivica Bertović, B
| | |
6 28 Zagreb Podravka Pongračevo
1-6
3.0 : 5.0 (3280 : 3339) 22.10.2022 13:00 Lucija Marta Jelavić, A
Kristina Juras Kovač, A
| | |
6 29 ŽKK Osijek '97 Siscia Pampas
1-6
4.0 : 4.0 (3242 : 3303) 22.10.2022 12:30 Mario Mušanić, A
Matija Tutnjević, B
| | |
6 30 Mlaka ŽKK Split SRC Mlaka
1-4
8.0 : 0.0 (3566 : 3250) 22.10.2022 13:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, A
| | |
7 31 ŽKK Split Kustošija Poljud
1-6
2.0 : 6.0 (3196 : 3271) 29.10.2022 12:00 Dražen Babić, A
Elda Sinovčić, B
| | |
7 32 Siscia Mlaka SRC Sisak
1-4
0.0 : 8.0 (3243 : 3513) 29.10.2022 15:00 Davorka Novak, A
Tomislav Pejak, B
| | |
7 33 Podravka ŽKK Osijek '97 Kuglana 2
1-6
6.0 : 2.0 (3310 : 3194) 29.10.2022 13:00 Zdravko Vučić, A
Matija Orehovec, C
| | |
7 34 ŽKK Istra Zagreb Dom obrtnika
1-4
2.0 : 6.0 (3382 : 3440) 29.10.2022 14:00 Iva Matošević, B
Damir Miloš, B
| | |
7 35 Rijeka ŽKK Ogulin SRC Mlaka
1-4
7.0 : 1.0 (3382 : 3158) 29.10.2022 12:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, A
| | |
8 36 Kustošija ŽKK Ogulin Grmoščica
5-8
6.0 : 2.0 (3490 : 3352) 05.11.2022 11:00 Nikola Filipović, A
Mirela Đeri, B
| | |
8 37 Zagreb Rijeka Pongračevo
1-6
6.0 : 2.0 (3265 : 3180) 05.11.2022 13:00 Lucija Marta Jelavić, A
Damir Cerle, A
| | |
8 38 ŽKK Osijek '97 ŽKK Istra Pampas
1-6
2.0 : 6.0 (3248 : 3506) 05.11.2022 12:30 Mario Mušanić, A
Matija Tutnjević, B
| | |
8 39 Mlaka Podravka SRC Mlaka
1-4
8.0 : 0.0 (3511 : 3218) 05.11.2022 13:00 Boris Sanković, A
Lucija Bistrović, D
| | |
8 40 ŽKK Split Siscia Poljud
1-6
6.0 : 2.0 (3292 : 3151) 05.11.2022 12:00 Dražen Babić, A
Elda Sinovčić, B
| | |
9 41 Siscia Kustošija SRC Sisak
1-4
1.0 : 7.0 (3140 : 3197) 12.11.2022 15:00 Dragan Glajh, A
Darko Jurković, C
| | |
9 42 Podravka ŽKK Split Kuglana 2
1-6
6.0 : 2.0 (3324 : 3148) 12.11.2022 13:00 Zdravko Vučić, A
Siniša Brez, B
| | |
9 43 ŽKK Istra Mlaka Dom obrtnika
1-4
4.0 : 4.0 (3365 : 3365) 12.11.2022 14:00 Nikolina Liović, A
Damir Miloš, B
| | |
9 44 Rijeka ŽKK Osijek '97 SRC Mlaka
1-4
5.0 : 3.0 (3298 : 3197) 12.11.2022 12:00 Boris Sanković, A
Dino Kos, A
| | |
9 45 ŽKK Ogulin Zagreb Klek
1-4
2.0 : 6.0 (3150 : 3221) 12.11.2022 11:00 Josip Sušanj, A
Haris Ligata, B
| | |
10 46 Kustošija Zagreb Grmoščica
5-8
7.0 : 1.0 (3494 : 3299) 14.01.2023 11:00 Filip Boc, A
Gordana Senta, A
| | |
10 47 ŽKK Ogulin ŽKK Osijek '97 Klek
1-4
2.0 : 6.0 (3042 : 3277) 14.01.2023 11:00 Josip Sušanj, A
Milan Neralić, B
| | |
10 48 Rijeka Mlaka SRC Mlaka
1-4
1.0 : 7.0 (3316 : 3579) 14.01.2023 12:00 Dino Kos, A
Boris Sanković, A
| | |
10 49 ŽKK Istra ŽKK Split Dom obrtnika
1-4
8.0 : 0.0 (3395 : 3251) 14.01.2023 14:00 Patrick Demarki, A
Nikolina Liović, A
| | |
10 50 Podravka Siscia Kuglana 2
1-6
6.0 : 2.0 (3372 : 3202) 14.01.2023 13:00 Zdravko Vučić, A
Matija Orehovec, C
| | |
11 51 Podravka Kustošija Kuglana 2
1-6
2.0 : 6.0 (3276 : 3281) 21.01.2023 13:00 Zdravko Vučić, A
Siniša Brez, B
| | |
11 52 Siscia ŽKK Istra SRC Sisak
1-4
2.0 : 6.0 (3239 : 3403) 21.01.2023 15:00 Dragan Glajh, A
Tomislav Pejak, B
| | |
11 53 ŽKK Split Rijeka Poljud
1-6
2.0 : 6.0 (3214 : 3278) 21.01.2023 12:00 Dražen Babić, A
Valentina Prpić, B
| | |
11 54 Mlaka ŽKK Ogulin SRC Mlaka
1-4
7.0 : 1.0 (3398 : 3159) 21.01.2023 13:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, A
| | |
11 55 ŽKK Osijek '97 Zagreb Pampas
1-6
1.0 : 7.0 (3221 : 3344) 21.01.2023 12:30 Matija Tutnjević, B
Ivan Kovačević, B
| | |
12 56 Kustošija ŽKK Osijek '97 Grmoščica
5-8
6.0 : 2.0 (3528 : 3306) 28.01.2023 11:00 Elizabeta Štajdohar, A
Mirela Đeri, B
| | |
12 57 Zagreb Mlaka Pongračevo
1-6
1.0 : 7.0 (3375 : 3537) 29.01.2023 13:00 Lucija Marta Jelavić, A
Alen Kujundžić, B
| | |
12 58 ŽKK Ogulin ŽKK Split Klek
1-4
6.0 : 2.0 (3434 : 3284) 28.01.2023 11:00 Josip Sušanj, A
Milan Neralić, B
| | |
12 59 Rijeka Siscia SRC Mlaka
1-4
5.0 : 3.0 (3260 : 3238) 28.01.2023 17:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, A
Lucija Bistrović, D
| | |
12 60 ŽKK Istra Podravka Dom obrtnika
1-4
6.0 : 2.0 (3386 : 3263) 29.01.2023 13:00 Patrick Demarki, A
| | |
13 61 ŽKK Istra Kustošija Dom obrtnika
1-4
04.02.2023 14:00 Patrick Demarki, A
| | |
13 62 Podravka Rijeka Kuglana 2
1-6
04.02.2023 13:00 Zdravko Vučić, A
Filip Bolić, C
| | |
13 63 Siscia ŽKK Ogulin SRC Sisak
1-4
04.02.2023 15:00 Dragan Glajh, A
Tomislav Pejak, B
| | |
13 64 ŽKK Split Zagreb Poljud
1-6
04.02.2023 12:00 Dražen Babić, A
Elda Sinovčić, B
| | |
13 65 Mlaka ŽKK Osijek '97 SRC Mlaka
1-4
04.02.2023 13:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, A
| | |
14 66 Kustošija Mlaka Grmoščica
5-8
25.02.2023 11:00 Filip Boc, A
Luka Bakić, C
| | |
14 67 ŽKK Osijek '97 ŽKK Split Pampas
1-6
25.02.2023 12:30 Mario Mušanić, A
Matija Tutnjević, B
| | |
14 68 Zagreb Siscia Pongračevo
1-6
25.02.2023 13:00 Lucija Marta Jelavić, A
Mirela Đeri, B
| | |
14 69 ŽKK Ogulin Podravka Klek
1-4
25.02.2023 11:00 | | |
14 70 Rijeka ŽKK Istra SRC Mlaka
1-4
25.02.2023 12:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, A
| | |
15 71 Rijeka Kustošija SRC Mlaka
1-4
04.03.2023 12:00 | | |
15 72 ŽKK Istra ŽKK Ogulin Dom obrtnika
1-4
04.03.2023 14:00 | | |
15 73 Podravka Zagreb Kuglana 2
1-6
04.03.2023 13:00 | | |
15 74 Siscia ŽKK Osijek '97 SRC Sisak
1-4
04.03.2023 15:00 | | |
15 75 ŽKK Split Mlaka Poljud
1-6
04.03.2023 12:00 | | |
16 76 Kustošija ŽKK Split Grmoščica
5-8
11.03.2023 11:00 | | |
16 77 Mlaka Siscia SRC Mlaka
1-4
11.03.2023 13:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, A
| | |
16 78 ŽKK Osijek '97 Podravka Pampas
1-6
11.03.2023 12:30 | | |
16 79 Zagreb ŽKK Istra Pongračevo
1-6
11.03.2023 13:00 | | |
16 80 ŽKK Ogulin Rijeka Klek
1-4
11.03.2023 11:00 | | |
17 81 ŽKK Ogulin Kustošija Klek
1-4
18.03.2023 11:00 | | |
17 82 Rijeka Zagreb SRC Mlaka
1-4
18.03.2023 11:00 | | |
17 83 ŽKK Istra ŽKK Osijek '97 Dom obrtnika
1-4
18.03.2023 11:00 | | |
17 84 Podravka Mlaka Kuglana 2
1-6
18.03.2023 12:00 | | |
17 85 Siscia ŽKK Split SRC Sisak
1-4
18.03.2023 11:00 | | |
18 86 Kustošija Siscia Grmoščica
5-8
25.03.2023 11:00 | | |
18 87 ŽKK Split Podravka Poljud
1-6
25.03.2023 12:00 | | |
18 88 Mlaka ŽKK Istra SRC Mlaka
1-4
25.03.2023 11:00 | | |
18 89 ŽKK Osijek '97 Rijeka Pampas
1-6
25.03.2023 12:00 | | |
18 90 Zagreb ŽKK Ogulin Pongračevo
1-6
25.03.2023 12:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Nataša Ravnić
ŽKK Istra
5.00
3029
597.45
3626.45
604.41
2. Marijana Liović
ŽKK Istra
6.00
3619
587.50
4206.50
600.93
3. Milana Pavlic
Mlaka
6.00
3553
600.83
4153.83
593.40
4. Amela Nicol Imširović
Kustošija
6.00
3536
611.33
4147.33
592.48
5. Anita Safrany
Mlaka
6.00
3520
603.67
4123.67
589.10
6. Anita Mehesz
Mlaka
6.00
3498
600.75
4098.75
585.54
7. Valentina Gal
Mlaka
6.00
3480
609.83
4089.83
584.26
8. Matea Juričić
Rijeka
6.00
3496
583.00
4079.00
582.71
9. Ana Bacan-Schneider
Zagreb
6.00
3502
568.83
4070.83
581.55
10. Vedrana Šimunić
Kustošija
6.00
3442
605.83
4047.83
578.26
11. Paula Polanšćak
Zagreb
5.00
2927
541.37
3468.37
578.06
12. Valentina Pavlaković
ŽKK Istra
5.00
2904
556.67
3460.67
576.78
13. Željka Orehovec
Podravka
6.00
3417
594.50
4011.50
573.07
14. Venesa Bogdanović
Mlaka
6.00
3408
582.17
3990.17
570.02
15. Ana Vidan
ŽKK Split
5.50
3127
575.00
3702.00
569.54
16. Matea Gašparović
ŽKK Split
6.00
3411
566.89
3977.89
568.27
17. Marija Zver
Podravka
6.00
3406
561.83
3967.83
566.83
18. Mirjana Gorup
ŽKK Osijek '97
5.00
2839
546.40
3385.40
564.23
19. Maja Nanić
ŽKK Istra
5.75
3190
563.45
3753.45
556.07
20. Valentina Smuđ
Kustošija
5.50
3017
574.17
3591.17
552.49
21. Zorica Todić
ŽKK Osijek '97
6.00
3284
568.50
3852.50
550.36
22. Ana Matić
Podravka
5.00
2770
526.67
3296.67
549.44
23. Ivona Škalamera
ŽKK Ogulin
5.00
2769
525.27
3294.27
549.05
24. Tea Miljković
Zagreb
5.00
2722
572.22
3294.22
549.04
25. Barbara Žilić
ŽKK Ogulin
6.00
3302
527.83
3829.83
547.12
26. Sara Pejak
Siscia
6.00
3281
541.67
3822.67
546.10
27. Ana Grčić
Rijeka
6.00
3259
559.64
3818.64
545.52
28. Tihana Čavlović
Kustošija
6.00
3249
567.50
3816.50
545.21
29. Magdalena Škreblin
Kustošija
5.50
2948
594.20
3542.20
544.95
30. Dražena Smuđ
Siscia
6.00
3256
558.50
3814.50
544.93
31. Margita Vuka
ŽKK Osijek '97
6.00
3250
553.17
3803.17
543.31
32. Đurđica Strinić
ŽKK Split
5.75
3117
539.00
3656.00
541.63
33. Valerija Smuđ
Siscia
6.00
3238
544.33
3782.33
540.33
34. Branka Neralić
ŽKK Ogulin
5.00
2682
559.50
3241.50
540.25
35. Ivanka Kragić
ŽKK Split
5.50
2966
537.17
3503.17
538.95
36. Ljiljana Bolić
Podravka
5.75
3088
541.80
3629.80
537.75
37. Štefica Pofuk
ŽKK Osijek '97
6.00
3191
545.67
3736.67
533.81
38. Klara Pereković
Siscia
6.00
3201
532.83
3733.83
533.40
39. Ivana Juričić
Rijeka
6.00
3180
552.00
3732.00
533.14
40. Marica Bokulić
ŽKK Ogulin
5.75
3060
524.00
3584.00
530.96
41. Marina Matković
ŽKK Osijek '97
6.00
3153
524.22
3677.22
525.32
42. Melinda Petrić
Podravka
5.00
2577
509.60
3086.60
514.43
43. Petra Birt
Siscia
5.00
2537
505.42
3042.42
507.07

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Nataša Ravnić
ŽKK Istra
5.00
3029.00
605.80
5.50
3286.00
597.45
10.50
6315.00
601.43
2. Marijana Liović
ŽKK Istra
6.00
3619.00
603.17
6.00
3525.00
587.50
12.00
7144.00
595.33
3. Milana Pavlic
Mlaka
6.00
3553.00
592.17
6.00
3605.00
600.83
12.00
7158.00
596.50
4. Amela Nicol Imširović
Kustošija
6.00
3536.00
589.33
6.00
3668.00
611.33
12.00
7204.00
600.33
5. Anita Safrany
Mlaka
6.00
3520.00
586.67
3.00
1811.00
603.67
9.00
5331.00
592.33
6. Paula Polanšćak
Zagreb
5.00
2927.00
585.40
2.49
1348.00
541.37
7.49
4275.00
570.76
7. Ana Bacan-Schneider
Zagreb
6.00
3502.00
583.67
6.00
3413.00
568.83
12.00
6915.00
576.25
8. Anita Mehesz
Mlaka
6.00
3498.00
583.00
4.00
2403.00
600.75
10.00
5901.00
590.10
9. Matea Juričić
Rijeka
6.00
3496.00
582.67
6.00
3498.00
583.00
12.00
6994.00
582.83
10. Valentina Pavlaković
ŽKK Istra
5.00
2904.00
580.80
3.00
1670.00
556.67
8.00
4574.00
571.75
11. Valentina Gal
Mlaka
6.00
3480.00
580.00
6.00
3659.00
609.83
12.00
7139.00
594.92
12. Vedrana Šimunić
Kustošija
6.00
3442.00
573.67
6.00
3635.00
605.83
12.00
7077.00
589.75
13. Anja Vicković
Zagreb
4.44
2546.00
573.42
5.00
2874.00
574.80
9.44
5420.00
574.15
14. Željka Orehovec
Podravka
6.00
3417.00
569.50
6.00
3567.00
594.50
12.00
6984.00
582.00
15. Ana Vidan
ŽKK Split
5.50
3127.00
568.55
6.00
3450.00
575.00
11.50
6577.00
571.91
16. Matea Gašparović
ŽKK Split
6.00
3411.00
568.50
4.50
2551.00
566.89
10.50
5962.00
567.81
17. Venesa Bogdanović
Mlaka
6.00
3408.00
568.00
6.00
3493.00
582.17
12.00
6901.00
575.08
18. Mirjana Gorup
ŽKK Osijek '97
5.00
2839.00
567.80
5.00
2732.00
546.40
10.00
5571.00
557.10
19. Marija Zver
Podravka
6.00
3406.00
567.67
6.00
3371.00
561.83
12.00
6777.00
564.75
20. Vana Varga
Kustošija
3.00
1685.00
561.67
1.00
556.00
556.00
4.00
2241.00
560.25
21. Dora Štetić
ŽKK Istra
3.50
1951.00
557.43
5.50
2925.00
531.82
9.00
4876.00
541.78
22. Aleksandra Lukčin
Podravka
4.50
2501.00
555.78
6.00
3286.00
547.67
10.50
5787.00
551.14
23. Maja Nanić
ŽKK Istra
5.75
3190.00
554.78
5.50
3099.00
563.45
11.25
6289.00
559.02
24. Ana Matić
Podravka
5.00
2770.00
554.00
3.00
1580.00
526.67
8.00
4350.00
543.75
25. Ivona Škalamera
ŽKK Ogulin
5.00
2769.00
553.80
5.50
2889.00
525.27
10.50
5658.00
538.86
26. Barbara Žilić
ŽKK Ogulin
6.00
3302.00
550.33
5.75
3035.00
527.83
11.75
6337.00
539.32
27. Valentina Smuđ
Kustošija
5.50
3017.00
548.55
6.00
3445.00
574.17
11.50
6462.00
561.91
28. Zorica Todić
ŽKK Osijek '97
6.00
3284.00
547.33
6.00
3411.00
568.50
12.00
6695.00
557.92
29. Sara Pejak
Siscia
6.00
3281.00
546.83
6.00
3250.00
541.67
12.00
6531.00
544.25
30. Tea Miljković
Zagreb
5.00
2722.00
544.40
4.50
2575.00
572.22
9.50
5297.00
557.58
31. Ana Grčić
Rijeka
6.00
3259.00
543.17
5.50
3078.00
559.64
11.50
6337.00
551.04
32. Dražena Smuđ
Siscia
6.00
3256.00
542.67
6.00
3351.00
558.50
12.00
6607.00
550.58
33. Đurđica Strinić
ŽKK Split
5.75
3117.00
542.09
4.00
2156.00
539.00
9.75
5273.00
540.82
34. Kristina Lončarević
Zagreb
4.00
2167.00
541.75
4.73
2474.00
523.04
8.73
4641.00
531.62
35. Margita Vuka
ŽKK Osijek '97
6.00
3250.00
541.67
6.00
3319.00
553.17
12.00
6569.00
547.42
36. Tihana Čavlović
Kustošija
6.00
3249.00
541.50
6.00
3405.00
567.50
12.00
6654.00
554.50
37. Valerija Smuđ
Siscia
6.00
3238.00
539.67
6.00
3266.00
544.33
12.00
6504.00
542.00
38. Ivanka Kragić
ŽKK Split
5.50
2966.00
539.27
6.00
3223.00
537.17
11.50
6189.00
538.17
39. Katarina Zajec
ŽKK Istra
3.00
1617.00
539.00
2.00
1156.00
578.00
5.00
2773.00
554.60
40. Ljiljana Bolić
Podravka
5.75
3088.00
537.04
5.00
2709.00
541.80
10.75
5797.00
539.26
41. Branka Neralić
ŽKK Ogulin
5.00
2682.00
536.40
4.00
2238.00
559.50
9.00
4920.00
546.67
42. Magdalena Škreblin
Kustošija
5.50
2948.00
536.00
5.00
2971.00
594.20
10.50
5919.00
563.71
43. Ana Jularić
Rijeka
3.00
1605.00
535.00
4.00
2154.00
538.50
7.00
3759.00
537.00
44. Valeria Špiljar
Zagreb
3.00
1604.00
534.67
4.50
2502.00
556.00
7.50
4106.00
547.47
45. Klara Pereković
Siscia
6.00
3201.00
533.50
6.00
3197.00
532.83
12.00
6398.00
533.17
46. Maja Belošević
Zagreb
3.24
1728.00
533.33
3.00
1649.00
549.67
6.24
3377.00
541.19
47. Marica Bokulić
ŽKK Ogulin
5.75
3060.00
532.17
5.50
2882.00
524.00
11.25
5942.00
528.18
48. Štefica Pofuk
ŽKK Osijek '97
6.00
3191.00
531.83
6.00
3274.00
545.67
12.00
6465.00
538.75
49. Lejla Štrbac
Siscia
3.00
1595.00
531.67
2.75
1432.00
520.73
5.75
3027.00
526.43
50. Ivana Juričić
Rijeka
6.00
3180.00
530.00
6.00
3312.00
552.00
12.00
6492.00
541.00
51. Irma Šimić
Zagreb
3.51
1855.00
528.49
3.00
1598.00
532.67
6.51
3453.00
530.41
52. Katja Oplanić
ŽKK Istra
4.75
2510.00
528.42
4.25
2353.00
553.65
9.00
4863.00
540.33
53. Ana Laus
ŽKK Split
4.00
2107.00
526.75
3.00
1553.00
517.67
7.00
3660.00
522.86
54. Ivanka Šego
ŽKK Split
3.75
1975.00
526.67
3.50
1823.00
520.86
7.25
3798.00
523.86
55. Marina Matković
ŽKK Osijek '97
6.00
3153.00
525.50
4.50
2359.00
524.22
10.50
5512.00
524.95
56. Andrijana Marković-Đurin
ŽKK Osijek '97
4.00
2102.00
525.50
2.50
1315.00
526.00
6.50
3417.00
525.69
57. Sanja Gizdulić
Rijeka
4.75
2480.00
522.11
6.00
3195.00
532.50
10.75
5675.00
527.91
58. Marija Neralić
ŽKK Ogulin
4.00
2088.00
522.00
3.67
1992.00
542.78
7.67
4080.00
531.94
59. Marija Paušić
ŽKK Ogulin
4.75
2455.00
516.84
5.58
2939.00
526.70
10.33
5394.00
522.17
60. Melinda Petrić
Podravka
5.00
2577.00
515.40
2.50
1274.00
509.60
7.50
3851.00
513.47
61. Gordana Balent
Rijeka
3.25
1665.00
512.31
3.50
1899.00
542.57
6.75
3564.00
528.00
62. Petra Birt
Siscia
5.00
2537.00
507.40
2.40
1213.00
505.42
7.40
3750.00
506.76

Jasmina Marinović
ŽKK Split
2.00
1161.00
580.50
4.00
2131.00
532.75
6.00
3292.00
548.67
Ana Jambrović
Mlaka
2.50
1450.00
580.00
5.00
2900.00
580.00
7.50
4350.00
580.00
Anamarija Grdić
Mlaka
1.25
722.00
577.60
1.00
598.00
598.00
2.25
1320.00
586.67
Tamara Sinković
Mlaka
1.25
717.00
573.60
2.00
1057.00
528.50
3.25
1774.00
545.85
Ines Tomić
ŽKK Osijek '97
2.00
1137.00
568.50
4.50
2520.00
560.00
6.50
3657.00
562.62
Ivana Neralić
ŽKK Ogulin
2.00
1125.00
562.50
3.00
1627.00
542.33
5.00
2752.00
550.40
Lucija Sever
Siscia
2.00
1113.00
556.50
3.00
1618.00
539.33
5.00
2731.00
546.20
Isabel Kirasić
ŽKK Ogulin
0.25
137.00
548.00
0.50
221.00
442.00
0.75
358.00
477.33
Iva Cindrić
Kustošija
1.00
546.00
546.00
0.00
0.00
NaN
1.00
546.00
546.00
Petra Stipetić
Rijeka
2.50
1360.00
544.00
1.50
800.00
533.33
4.00
2160.00
540.00
Nika Štetić
ŽKK Istra
2.75
1483.00
539.27
3.50
1867.00
533.43
6.25
3350.00
536.00
Lana Buhinjak
Podravka
2.25
1210.00
537.78
1.00
537.00
537.00
3.25
1747.00
537.54
Danica Torović
ŽKK Split
2.75
1478.00
537.45
5.00
2705.00
541.00
7.75
4183.00
539.74
Slavica Milnović
Siscia
1.00
537.00
537.00
1.00
489.00
489.00
2.00
1026.00
513.00
Kjara Mazulović
Kustošija
2.00
1073.00
536.50
4.00
2264.00
566.00
6.00
3337.00
556.17
Sanja Majhen
Kustošija
1.00
536.00
536.00
2.00
1109.00
554.50
3.00
1645.00
548.33
Tara Stipetić
ŽKK Ogulin
1.00
529.00
529.00
2.25
1203.00
534.67
3.25
1732.00
532.92
Ines Maričić
Mlaka
1.00
520.00
520.00
2.00
1158.00
579.00
3.00
1678.00
559.33
Ankica Glajh
Siscia
0.50
257.00
514.00
2.85
1455.00
510.53
3.35
1712.00
511.04
Anamarija Antonić
Rijeka
2.50
1282.00
512.80
2.00
1075.00
537.50
4.50
2357.00
523.78
Barbara Špelić
ŽKK Ogulin
1.00
510.00
510.00
0.00
0.00
NaN
1.00
510.00
510.00
Ana Karas
ŽKK Ogulin
1.00
505.00
505.00
0.25
113.00
452.00
1.25
618.00
494.40
Tea Štetić
ŽKK Istra
0.25
126.00
504.00
0.75
393.00
524.00
1.00
519.00
519.00
Ana-Marija Grčić
Podravka
1.50
754.00
502.67
0.00
0.00
NaN
1.50
754.00
502.67
Narda Štulić
Zagreb
1.81
897.00
495.58
2.50
1369.00
547.60
4.31
2266.00
525.75
Tea Durbas
Siscia
0.50
244.00
488.00
0.00
0.00
NaN
0.50
244.00
488.00
Višnja Dragičević
ŽKK Split
0.75
365.00
486.67
0.00
0.00
NaN
0.75
365.00
486.67
Ema Tomašić
Rijeka
2.00
954.00
477.00
0.50
272.00
544.00
2.50
1226.00
490.40
Renata Žuža
ŽKK Osijek '97
1.00
455.00
455.00
1.50
745.00
496.67
2.50
1200.00
480.00
Marija Salopek-Makek
ŽKK Ogulin
0.25
97.00
388.00
0.00
0.00
NaN
0.25
97.00
388.00

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Mlaka
6.0
13587
7281
20868
579.67
78
6.0
13660
7519
21179
588.31
57
12.0
27247
14800
42047
583.99
135
2. ŽKK Istra
6.0
13351
7078
20429
567.47
99
6.0
13447
6827
20274
563.17
110
12.0
26798
13905
40703
565.32
209
3. Kustošija
6.0
13274
6758
20032
556.44
107
6.0
13640
7413
21053
584.81
87
12.0
26914
14171
41085
570.63
194
4. Zagreb
6.0
13316
6632
19948
554.11
134
6.0
13208
6719
19927
553.53
114
12.0
26524
13351
39875
553.82
248
5. Podravka
6.0
13146
6577
19723
547.86
138
6.0
13279
6661
19940
553.89
120
12.0
26425
13238
39663
550.88
258
6. ŽKK Split
6.0
13181
6526
19707
547.42
138
6.0
13082
6510
19592
544.22
126
12.0
26263
13036
39299
545.82
264
7. ŽKK Osijek '97
6.0
13256
6155
19411
539.19
218
6.0
13237
6438
19675
546.53
187
12.0
26493
12593
39086
542.86
405
8. Rijeka
6.0
12927
6354
19281
535.58
181
6.0
13229
6579
19808
550.22
149
12.0
26156
12933
39089
542.90
330
9. Siscia
6.0
12968
6291
19259
534.97
183
6.0
12930
6341
19271
535.31
150
12.0
25898
12632
38530
535.14
333
10. ŽKK Ogulin
6.0
13030
6229
19259
534.97
201
6.0
13004
6135
19139
531.64
213
12.0
26034
12364
38398
533.31
414

(Prosjek lige: NaN )

Kuglana Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više