Pregled svih liga

1. B Hrvatska kuglačka liga jug


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Velebit
Otočac
2 2 0 0 4 16.0 0.0
2. MKK Rijeka
Rijeka
2 2 0 0 4 12.0 4.0
3. Crikvenica
Crikvenica
1 1 0 0 2 7.0 1.0
4. Bojovnik Trilj
Trilj
2 1 0 1 2 10.0 6.0
5. Goranka
Ravna Gora
2 1 0 1 2 9.0 7.0
6. Istra
Poreč
2 1 0 1 2 5.0 11.0
7. MKK Mlaka
Rijeka
1 0 0 1 0 3.0 5.0
8. Korana
Slunj
1 0 0 1 0 1.0 7.0
9. Rakovica
Rakovica
1 0 0 1 0 0.0 8.0
10. Zadar II
Zadar
2 0 0 2 0 1.0 15.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Istra Velebit Dom obrtnika
1-4
0.0 : 8.0 (3184 : 3435) 24.09.2022 16:00 Iva Matošević, B
| | |
1 2 Bojovnik Trilj Korana Marija
1-4
7.0 : 1.0 (3329 : 3169) 24.09.2022 16:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, C
| | |
1 3 MKK Mlaka MKK Rijeka SRC Mlaka
1-6
3.0 : 5.0 (3303 : 3356) 24.09.2022 17:00 Valentina Gal, A
| | |
1 4 Goranka Rakovica SPC Goranka
1-4
8.0 : 0.0 (3622 : 3349) 24.09.2022 17:00 Štefanija Pezerović, A
| | |
1 5 Crikvenica Zadar II Dom Matija Mažića
1-4
7.0 : 1.0 (3369 : 3179) 24.09.2022 17:00 Draženko Bistrović, A
Nataša Radešić, D
| | |
2 6 Velebit Zadar II Gradska kuglana Ot
1-6
8.0 : 0.0 (3509 : 3320) 01.10.2022 15:00 Željko Odorčić, B
Drago Pleša, B
| | |
2 7 Rakovica Crikvenica Hotel Jezero
1-4
01.10.2022 17:00 Milan Neralić, B
Karolina Grčević, C
| | |
2 8 MKK Rijeka Goranka SRC Mlaka
1-6
7.0 : 1.0 (3362 : 3334) 01.10.2022 16:00 Draženko Bistrović, A
| | |
2 9 Korana MKK Mlaka Šanac
1-4
01.10.2022 17:00 Željko Požega, B
Ivan Obajdin, B
| | |
2 10 Istra Bojovnik Trilj Dom obrtnika
1-4
5.0 : 3.0 (3181 : 3105) 01.10.2022 16:00 Iva Matošević, B
| | |
3 11 Bojovnik Trilj Velebit Marija
1-4
15.10.2022 16:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, C
| | |
3 12 MKK Mlaka Istra SRC Mlaka
1-6
15.10.2022 17:00 | | |
3 13 Goranka Korana SPC Goranka
1-4
15.10.2022 17:00 | | |
3 14 Crikvenica MKK Rijeka Dom Matija Mažića
1-4
15.10.2022 17:00 Milan Đujić, A
Nataša Radešić, D
| | |
3 15 Zadar II Rakovica Mocire
1-4
15.10.2022 17:00 | | |
4 16 Velebit Rakovica Gradska kuglana Ot
1-6
22.10.2022 15:00 | | |
4 17 MKK Rijeka Zadar II SRC Mlaka
1-6
22.10.2022 17:00 Drago Jurišić, A
Ivana Juričić, A
| | |
4 18 Korana Crikvenica Šanac
1-4
22.10.2022 17:00 | | |
4 19 Istra Goranka Dom obrtnika
1-4
22.10.2022 16:00 Iva Matošević, B
| | |
4 20 Bojovnik Trilj MKK Mlaka Marija
1-4
22.10.2022 16:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, C
| | |
5 21 MKK Mlaka Velebit SRC Mlaka
1-6
29.10.2022 17:00 | | |
5 22 Goranka Bojovnik Trilj SPC Goranka
1-4
29.10.2022 17:00 | | |
5 23 Crikvenica Istra Dom Matija Mažića
1-4
29.10.2022 17:00 | | |
5 24 Zadar II Korana Mocire
1-4
29.10.2022 17:00 | | |
5 25 Rakovica MKK Rijeka Hotel Jezero
1-4
29.10.2022 17:00 | | |
6 26 Velebit MKK Rijeka Gradska kuglana Ot
1-6
05.11.2022 15:00 | | |
6 27 Korana Rakovica Šanac
1-4
05.11.2022 17:00 | | |
6 28 Istra Zadar II Dom obrtnika
1-4
05.11.2022 16:00 Iva Matošević, B
| | |
6 29 Bojovnik Trilj Crikvenica Marija
1-4
05.11.2022 16:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, C
| | |
6 30 MKK Mlaka Goranka SRC Mlaka
1-6
05.11.2022 17:00 | | |
7 31 Goranka Velebit SPC Goranka
1-4
12.11.2022 17:00 | | |
7 32 Crikvenica MKK Mlaka Dom Matija Mažića
1-4
12.11.2022 17:00 | | |
7 33 Zadar II Bojovnik Trilj Mocire
1-4
12.11.2022 17:00 | | |
7 34 Rakovica Istra Hotel Jezero
1-4
12.11.2022 17:00 | | |
7 35 MKK Rijeka Korana SRC Mlaka
1-6
12.11.2022 16:00 | | |
8 36 Velebit Korana Gradska kuglana Ot
1-6
26.11.2022 15:00 | | |
8 37 Istra MKK Rijeka Dom obrtnika
1-4
26.11.2022 16:00 Iva Matošević, B
| | |
8 38 Bojovnik Trilj Rakovica Marija
1-4
26.11.2022 16:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, C
| | |
8 39 MKK Mlaka Zadar II SRC Mlaka
1-6
26.11.2022 17:00 | | |
8 40 Goranka Crikvenica SPC Goranka
1-4
26.11.2022 17:00 | | |
9 41 Crikvenica Velebit Dom Matija Mažića
1-4
10.12.2022 17:00 | | |
9 42 Zadar II Goranka Mocire
1-4
10.12.2022 17:00 | | |
9 43 Rakovica MKK Mlaka Hotel Jezero
1-4
10.12.2022 17:00 | | |
9 44 MKK Rijeka Bojovnik Trilj SRC Mlaka
1-6
10.12.2022 16:00 | | |
9 45 Korana Istra Šanac
1-4
10.12.2022 17:00 | | |
10 46 Velebit Istra Gradska kuglana Ot
1-6
28.01.2023 15:00 | | |
10 47 Korana Bojovnik Trilj Šanac
1-4
28.01.2023 17:00 | | |
10 48 MKK Rijeka MKK Mlaka SRC Mlaka
1-6
28.01.2023 16:00 | | |
10 49 Rakovica Goranka Hotel Jezero
1-4
28.01.2023 17:00 | | |
10 50 Zadar II Crikvenica Mocire
1-4
28.01.2023 17:00 | | |
11 51 Zadar II Velebit Mocire
1-4
04.02.2023 17:00 | | |
11 52 Crikvenica Rakovica Dom Matija Mažića
1-4
04.02.2023 17:00 | | |
11 53 Goranka MKK Rijeka SPC Goranka
1-4
04.02.2023 17:00 | | |
11 54 MKK Mlaka Korana SRC Mlaka
1-6
04.02.2023 17:00 | | |
11 55 Bojovnik Trilj Istra Marija
1-4
04.02.2023 16:00 | | |
12 56 Velebit Bojovnik Trilj Gradska kuglana Ot
1-6
11.02.2023 15:00 | | |
12 57 Istra MKK Mlaka Dom obrtnika
1-4
11.02.2023 16:00 | | |
12 58 Korana Goranka Šanac
1-4
11.02.2023 17:00 | | |
12 59 MKK Rijeka Crikvenica SRC Mlaka
1-6
11.02.2023 16:00 | | |
12 60 Rakovica Zadar II Hotel Jezero
1-4
11.02.2023 17:00 | | |
13 61 Rakovica Velebit Hotel Jezero
1-4
18.02.2023 17:00 | | |
13 62 Zadar II MKK Rijeka Mocire
1-4
18.02.2023 17:00 | | |
13 63 Crikvenica Korana Dom Matija Mažića
1-4
18.02.2023 17:00 | | |
13 64 Goranka Istra SPC Goranka
1-4
18.02.2023 17:00 | | |
13 65 MKK Mlaka Bojovnik Trilj SRC Mlaka
1-6
18.02.2023 17:00 | | |
14 66 Velebit MKK Mlaka Gradska kuglana Ot
1-6
25.02.2023 15:00 | | |
14 67 Bojovnik Trilj Goranka Marija
1-4
25.02.2023 16:00 | | |
14 68 Istra Crikvenica Dom obrtnika
1-4
25.02.2023 16:00 | | |
14 69 Korana Zadar II Šanac
1-4
25.02.2023 17:00 | | |
14 70 MKK Rijeka Rakovica SRC Mlaka
1-6
25.02.2023 16:00 | | |
15 71 MKK Rijeka Velebit SRC Mlaka
1-6
04.03.2023 16:00 | | |
15 72 Rakovica Korana Hotel Jezero
1-4
04.03.2023 17:00 | | |
15 73 Zadar II Istra Mocire
1-4
04.03.2023 17:00 | | |
15 74 Crikvenica Bojovnik Trilj Dom Matija Mažića
1-4
04.03.2023 17:00 | | |
15 75 Goranka MKK Mlaka SPC Goranka
1-4
04.03.2023 17:00 | | |
16 76 Velebit Goranka Gradska kuglana Ot
1-6
11.03.2023 15:00 | | |
16 77 MKK Mlaka Crikvenica SRC Mlaka
1-6
11.03.2023 17:00 | | |
16 78 Bojovnik Trilj Zadar II Marija
1-4
11.03.2023 16:00 | | |
16 79 Istra Rakovica Dom obrtnika
1-4
11.03.2023 16:00 | | |
16 80 Korana MKK Rijeka Šanac
1-4
11.03.2023 17:00 | | |
17 81 Korana Velebit Šanac
1-4
18.03.2023 17:00 | | |
17 82 MKK Rijeka Istra SRC Mlaka
1-6
18.03.2023 16:00 | | |
17 83 Rakovica Bojovnik Trilj Hotel Jezero
1-4
18.03.2023 17:00 | | |
17 84 Zadar II MKK Mlaka Mocire
1-4
18.03.2023 11:00 | | |
17 85 Crikvenica Goranka Dom Matija Mažića
1-4
18.03.2023 17:00 | | |
18 86 Velebit Crikvenica Gradska kuglana Ot
1-6
25.03.2023 15:00 | | |
18 87 Goranka Zadar II SPC Goranka
1-4
25.03.2023 17:00 | | |
18 88 MKK Mlaka Rakovica SRC Mlaka
1-6
25.03.2023 17:00 | | |
18 89 Bojovnik Trilj MKK Rijeka Marija
1-4
25.03.2023 16:00 | | |
18 90 Istra Korana Dom obrtnika
1-4
25.03.2023 16:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Denis Delić
Velebit
1.00
626
0.00
626.00
626.00
2. Dario Prađeno
Velebit
1.00
616
0.00
616.00
616.00
3. Željko Rapaić
Rakovica
1.00
604
0.00
604.00
604.00
4. Dino Kos
MKK Rijeka
1.00
602
0.00
602.00
602.00
5. Marijo Baljak
Zadar II
1.00
587
0.00
587.00
587.00
6. Milan Mlinarić
Rakovica
1.00
576
0.00
576.00
576.00
7. Jure Bićanić
Rakovica
1.00
575
0.00
575.00
575.00
8. Dragomir Perušić
MKK Rijeka
1.00
570
0.00
570.00
570.00
9. Patrick Demarki
MKK Rijeka
1.00
570
0.00
570.00
570.00
10. Ante Matak
Zadar II
1.00
563
0.00
563.00
563.00
11. Marko Zrile
Velebit
1.00
555
0.00
555.00
555.00
12. Hrvoje Devčić
Velebit
1.00
553
0.00
553.00
553.00
13. Slobodan Erslan
Zadar II
1.00
551
0.00
551.00
551.00
14. Zdravko Tonković
Velebit
1.00
548
0.00
548.00
548.00
15. Jurica Bogović
Korana
1.00
544
0.00
544.00
544.00
16. Ivan Petrović
Korana
1.00
542
0.00
542.00
542.00
17. Dane Gašparović
Rakovica
1.00
541
0.00
541.00
541.00
18. Marin Colić
Zadar II
1.00
540
0.00
540.00
540.00
19. Marius Kordić-Gružić
MKK Rijeka
1.00
540
0.00
540.00
540.00
20. Josip Obajdin
Korana
1.00
538
0.00
538.00
538.00
21. Nebojša Šušnjar
MKK Rijeka
1.00
538
0.00
538.00
538.00
22. Ivan Bogović
Korana
1.00
538
0.00
538.00
538.00
23. Branko Šebalj
Velebit
1.00
537
0.00
537.00
537.00
24. Dražen Draženović
Rakovica
1.00
536
0.00
536.00
536.00
25. Stevo Mesarić
MKK Rijeka
1.00
536
0.00
536.00
536.00
26. Zlatko Marasović
Korana
1.00
533
0.00
533.00
533.00
27. Zvonko Turkalj
Rakovica
1.00
517
0.00
517.00
517.00
28. Matija Cindrić
Zadar II
1.00
508
0.00
508.00
508.00
29. Ante Holjevac
Korana
0.50
246
0.00
246.00
492.00
30. Antonio Petrović
Korana
0.50
228
0.00
228.00
456.00
31. Siniša Režan
Zadar II
1.00
430
0.00
430.00
430.00

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Denis Delić
Velebit
1.00
626.00
626.00
0.00
0.00
NaN
1.00
626.00
626.00
2. Dario Prađeno
Velebit
1.00
616.00
616.00
0.00
0.00
NaN
1.00
616.00
616.00
3. Željko Rapaić
Rakovica
1.00
604.00
604.00
0.00
0.00
NaN
1.00
604.00
604.00
4. Dino Kos
MKK Rijeka
1.00
602.00
602.00
0.00
0.00
NaN
1.00
602.00
602.00
5. Marijo Baljak
Zadar II
1.00
587.00
587.00
0.00
0.00
NaN
1.00
587.00
587.00
6. Milan Mlinarić
Rakovica
1.00
576.00
576.00
0.00
0.00
NaN
1.00
576.00
576.00
7. Jure Bićanić
Rakovica
1.00
575.00
575.00
0.00
0.00
NaN
1.00
575.00
575.00
8. Dragomir Perušić
MKK Rijeka
1.00
570.00
570.00
0.00
0.00
NaN
1.00
570.00
570.00
9. Patrick Demarki
MKK Rijeka
1.00
570.00
570.00
0.00
0.00
NaN
1.00
570.00
570.00
10. Ante Matak
Zadar II
1.00
563.00
563.00
0.00
0.00
NaN
1.00
563.00
563.00
11. Marko Zrile
Velebit
1.00
555.00
555.00
0.00
0.00
NaN
1.00
555.00
555.00
12. Hrvoje Devčić
Velebit
1.00
553.00
553.00
0.00
0.00
NaN
1.00
553.00
553.00
13. Slobodan Erslan
Zadar II
1.00
551.00
551.00
0.00
0.00
NaN
1.00
551.00
551.00
14. Zdravko Tonković
Velebit
1.00
548.00
548.00
0.00
0.00
NaN
1.00
548.00
548.00
15. Jurica Bogović
Korana
1.00
544.00
544.00
0.00
0.00
NaN
1.00
544.00
544.00
16. Ivan Petrović
Korana
1.00
542.00
542.00
0.00
0.00
NaN
1.00
542.00
542.00
17. Dane Gašparović
Rakovica
1.00
541.00
541.00
0.00
0.00
NaN
1.00
541.00
541.00
18. Marin Colić
Zadar II
1.00
540.00
540.00
0.00
0.00
NaN
1.00
540.00
540.00
19. Marius Kordić-Gružić
MKK Rijeka
1.00
540.00
540.00
0.00
0.00
NaN
1.00
540.00
540.00
20. Josip Obajdin
Korana
1.00
538.00
538.00
0.00
0.00
NaN
1.00
538.00
538.00
21. Nebojša Šušnjar
MKK Rijeka
1.00
538.00
538.00
0.00
0.00
NaN
1.00
538.00
538.00
22. Ivan Bogović
Korana
1.00
538.00
538.00
0.00
0.00
NaN
1.00
538.00
538.00
23. Branko Šebalj
Velebit
1.00
537.00
537.00
0.00
0.00
NaN
1.00
537.00
537.00
24. Dražen Draženović
Rakovica
1.00
536.00
536.00
0.00
0.00
NaN
1.00
536.00
536.00
25. Stevo Mesarić
MKK Rijeka
1.00
536.00
536.00
0.00
0.00
NaN
1.00
536.00
536.00
26. Zlatko Marasović
Korana
1.00
533.00
533.00
0.00
0.00
NaN
1.00
533.00
533.00
27. Zvonko Turkalj
Rakovica
1.00
517.00
517.00
0.00
0.00
NaN
1.00
517.00
517.00
28. Matija Cindrić
Zadar II
1.00
508.00
508.00
0.00
0.00
NaN
1.00
508.00
508.00
29. Ante Holjevac
Korana
0.50
246.00
492.00
0.00
0.00
NaN
0.50
246.00
492.00
30. Antonio Petrović
Korana
0.50
228.00
456.00
0.00
0.00
NaN
0.50
228.00
456.00
31. Siniša Režan
Zadar II
1.00
430.00
430.00
0.00
0.00
NaN
1.00
430.00
430.00


PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Bojovnik Trilj
0.0
0
0
0
0
1.0
2177
1152
3329
554.83
23
1.0
2177
1152
3329
554.83
23
2. Crikvenica
0.0
0
0
0
0
1.0
2235
1134
3369
561.50
14
1.0
2235
1134
3369
561.50
14
3. Goranka
0.0
0
0
0
0
1.0
2368
1254
3622
603.67
10
1.0
2368
1254
3622
603.67
10
4. Istra
0.0
0
0
0
0
1.0
2128
1056
3184
530.67
29
1.0
2128
1056
3184
530.67
29
5. MKK Mlaka
0.0
0
0
0
0
1.0
2218
1085
3303
550.50
19
1.0
2218
1085
3303
550.50
19
6. Velebit
1.0
2220
1215
3435
572.50
10
0.0
0
0
0
0
1.0
2220
1215
3435
572.50
10
7. MKK Rijeka
1.0
2260
1096
3356
559.33
28
0.0
0
0
0
0
1.0
2260
1096
3356
559.33
28
8. Rakovica
1.0
2289
1060
3349
558.17
32
0.0
0
0
0
0
1.0
2289
1060
3349
558.17
32
9. Zadar II
1.0
2163
1016
3179
529.83
36
0.0
0
0
0
0
1.0
2163
1016
3179
529.83
36
10. Korana
1.0
2123
1046
3169
528.17
34
0.0
0
0
0
0
1.0
2123
1046
3169
528.17
34

(Prosjek lige: NaN )

Kuglana Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više