Pregled svih liga

1. B Hrvatska kuglačka liga sjever


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Medveščak-1958
Zagreb
9 6 2 1 14 50.0 22.0
2. Nove nade
Požega
9 7 0 2 14 45.5 26.5
3. Novska
Novska
9 6 1 2 13 45.5 26.5
4. Zabok
Zabok
9 5 1 3 11 38.0 34.0
5. Pakrac-Papuk
Pakrac
9 5 0 4 10 40.0 32.0
6. Ciglenica
Ciglenica
9 5 0 4 10 39.0 33.0
7. Ponikve
Zagreb
9 4 0 5 8 32.0 40.0
8. Lepoglava
Lepoglava
9 4 0 5 8 30.0 42.0
9. Fortuna
Đakovo
9 3 1 5 7 34.0 38.0
10. Zrinski-Pivovara
Osijek
9 3 1 5 7 32.0 40.0
11. Slavonac
Bukovlje
9 2 0 7 4 27.0 45.0
12. Obrtnik Torbar
Zagreb
9 1 0 8 2 19.0 53.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Ponikve Medveščak-1958 Grmoščica
1-4
1.0 : 7.0 (3445 : 3601) 10.09.2022 15:00 Ivan Jurišić, A
Svjetlana Kokotović, D
| | |
1 2 Novska Ciglenica Gradska kuglana No
1-4
7.0 : 1.0 (3420 : 3245) 10.09.2022 15:00 Ljiljana Gulić, A
Željka Babić, B
| | |
1 3 Pakrac-Papuk Nove nade Gradska kuglana Pa
1-4
2.0 : 6.0 (3521 : 3527) 10.09.2022 12:00 Tomislav Luksetić, B
Božidar Petrovečki, B
| | |
1 4 Zabok Slavonac ZIVT
1-4
7.0 : 1.0 (3631 : 3390) 10.09.2022 17:00 Robert Sekušak, A
Lucija Sedlar, B
| | |
1 5 Fortuna Zrinski-Pivovara Fortuna
1-4
3.5 : 4.5 (3416 : 3419) 10.09.2022 14:00 Ante Lovričić, A
Ivan Perković, B
| | |
1 6 Obrtnik Torbar Lepoglava Zagreb
1-4
6.0 : 2.0 (3304 : 3197) 10.09.2022 15:00 Gordana Senta, A
Ljubica Dolanski, C
| | |
2 7 Medveščak-1958 Lepoglava Zagreb
1-4
7.0 : 1.0 (3500 : 3177) 17.09.2022 15:00 Miroslav Noršić, A
Luka Bakić, C
| | |
2 8 Zrinski-Pivovara Obrtnik Torbar Pampas
1-6
7.0 : 1.0 (3376 : 3224) 17.09.2022 18:00 Ivan Kovačević, B
Jasmin Tatar, B
| | |
2 9 Slavonac Fortuna SRC Vijuš
5-8
2.0 : 6.0 (3247 : 3304) 17.09.2022 14:30 Božidar Krajačić, A
| | |
2 10 Nove nade Zabok Gradska kuglana Pž
1-4
5.0 : 3.0 (3337 : 3302) 17.09.2022 17:00 Hrvoje Bakić, A
Antonio Kopić, C
| | |
2 11 Ciglenica Pakrac-Papuk SRC Kutina
1-6
6.0 : 2.0 (3410 : 3389) 17.09.2022 16:00 Tomislav Luksetić, B
Tomislav Pleše, B
| | |
2 12 Ponikve Novska Grmoščica
1-4
3.0 : 5.0 (3419 : 3503) 17.09.2022 15:00 Ivan Jurišić, A
Ljubica Dolanski, C
| | |
3 13 Novska Medveščak-1958 Gradska kuglana No
1-4
3.0 : 5.0 (3281 : 3402) 24.09.2022 15:00 Ljiljana Gulić, A
Željka Babić, B
| | |
3 14 Pakrac-Papuk Ponikve Gradska kuglana Pa
1-4
8.0 : 0.0 (3452 : 3237) 24.09.2022 12:00 Zvonko Gnezda, B
Božidar Petrovečki, B
| | |
3 15 Zabok Ciglenica ZIVT
1-4
5.0 : 3.0 (3571 : 3435) 24.09.2022 17:00 Lucija Sedlar, B
Ira Šutina, B
| | |
3 16 Fortuna Nove nade Fortuna
1-4
5.0 : 3.0 (3380 : 3378) 24.09.2022 14:00 Tomislav Liović, A
Ivan Perković, B
| | |
3 17 Slavonac Obrtnik Torbar SRC Vijuš
5-8
8.0 : 0.0 (3394 : 3131) 20.09.2022 16:30 Dalija Šljivarić, B
Ivan Keser, B
| | |
3 18 Lepoglava Zrinski-Pivovara Drava
1-6
5.0 : 3.0 (3356 : 3300) 24.09.2022 17:00 Nenad Perši, A
Tomislav Peršić, A
| | |
4 19 Medveščak-1958 Zrinski-Pivovara Zagreb
1-4
7.0 : 1.0 (3461 : 3297) 27.09.2022 18:00 Lucija Marta Jelavić, A
Luka Bakić, C
| | |
4 20 Slavonac Lepoglava SRC Vijuš
5-8
2.0 : 6.0 (3131 : 3302) 01.10.2022 14:30 Božidar Krajačić, A
| | |
4 21 Nove nade Obrtnik Torbar Gradska kuglana Pž
1-4
7.0 : 1.0 (3468 : 3263) 01.10.2022 17:00 Hrvoje Bakić, A
Antonio Kopić, C
| | |
4 22 Ciglenica Fortuna SRC Kutina
1-6
5.0 : 3.0 (3428 : 3390) 01.10.2022 16:00 Danijel Dado, B
Dražena Smuđ, B
| | |
4 23 Ponikve Zabok Grmoščica
1-4
7.0 : 1.0 (3420 : 3327) 01.10.2022 15:00 Vedran Štajdohar, A
Tihana Čavlović, C
| | |
4 24 Novska Pakrac-Papuk Gradska kuglana No
1-4
6.0 : 2.0 (3424 : 3268) 01.10.2022 15:00 Ljiljana Gulić, A
Darko Kasumović, B
| | |
5 25 Pakrac-Papuk Medveščak-1958 Gradska kuglana Pa
1-4
6.0 : 2.0 (3471 : 3408) 15.10.2022 12:00 Božidar Petrovečki, B
Zvonko Gnezda, B
| | |
5 26 Zabok Novska ZIVT
1-4
6.0 : 2.0 (3524 : 3400) 15.10.2022 17:00 Lucija Sedlar, B
Robert Sekušak, A
| | |
5 27 Fortuna Ponikve Fortuna
1-4
3.0 : 5.0 (3340 : 3403) 15.10.2022 14:00 Ante Lovričić, A
Ivan Perković, B
| | |
5 28 Obrtnik Torbar Ciglenica Zagreb
1-4
2.0 : 6.0 (3267 : 3365) 15.10.2022 15:00 Vedran Štajdohar, A
Matija Pavlinić, C
| | |
5 29 Lepoglava Nove nade Drava
1-6
2.0 : 6.0 (3236 : 3423) 15.10.2022 15:00 Igor Maček, A
Nenad Perši, A
| | |
5 30 Zrinski-Pivovara Slavonac Pampas
1-6
6.0 : 2.0 (3434 : 3350) 12.10.2022 19:00 Srećko Vuka, A
Miroslav Liović, A
| | |
6 31 Medveščak-1958 Slavonac Zagreb
1-4
7.0 : 1.0 (3491 : 3312) 22.10.2022 15:00 Petar Filipčić, A
Svjetlana Kokotović, D
| | |
6 32 Nove nade Zrinski-Pivovara Gradska kuglana Pž
1-4
6.5 : 1.5 (3408 : 3215) 22.10.2022 17:00 Franjo Soldo, A
Antonio Kopić, C
| | |
6 33 Ciglenica Lepoglava SRC Kutina
1-6
3.0 : 5.0 (3354 : 3355) 22.10.2022 16:00 Danijel Dado, B
Tomislav Pleše, B
| | |
6 34 Ponikve Obrtnik Torbar Grmoščica
1-4
7.0 : 1.0 (3505 : 3366) 22.10.2022 15:00 Gordana Senta, A
Tihana Čavlović, C
| | |
6 35 Novska Fortuna Gradska kuglana No
1-4
6.5 : 1.5 (3318 : 3211) 22.10.2022 15:00 Goran Filipović, A
Željka Babić, B
| | |
6 36 Pakrac-Papuk Zabok Gradska kuglana Pa
1-4
7.0 : 1.0 (3387 : 3218) 22.10.2022 12:00 Zvonko Gnezda, B
Božidar Petrovečki, B
| | |
7 37 Zabok Medveščak-1958 ZIVT
1-4
4.0 : 4.0 (3582 : 3543) 29.10.2022 17:00 Robert Sekušak, A
Ira Šutina, B
| | |
7 38 Fortuna Pakrac-Papuk Fortuna
1-4
5.0 : 3.0 (3418 : 3320) 24.10.2022 16:30 Tomislav Liović, A
Dalija Perković, B
| | |
7 39 Obrtnik Torbar Novska Zagreb
1-4
3.0 : 5.0 (3280 : 3386) 29.10.2022 15:00 Gordana Senta, A
Svjetlana Kokotović, D
| | |
7 40 Lepoglava Ponikve Drava
1-6
5.0 : 3.0 (3278 : 3263) 29.10.2022 17:00 Goran Peršić, A
Antonija Milak, B
| | |
7 41 Zrinski-Pivovara Ciglenica Pampas
1-6
2.0 : 6.0 (3310 : 3355) 29.10.2022 18:00 Željko Hidek, A
Ivan Kovačević, B
| | |
7 42 Slavonac Nove nade SRC Vijuš
5-8
2.0 : 6.0 (3327 : 3344) 29.10.2022 14:30 Božidar Krajačić, A
| | |
8 43 Medveščak-1958 Nove nade Zagreb
1-4
7.0 : 1.0 (3587 : 3352) 05.11.2022 15:00 Miroslav Noršić, A
Ivan Jurišić, A
| | |
8 44 Ciglenica Slavonac SRC Kutina
1-6
6.0 : 2.0 (3465 : 3337) 05.11.2022 16:00 Željko Vacula, B
Ivana Belši, D
| | |
8 45 Ponikve Zrinski-Pivovara Grmoščica
1-4
5.0 : 3.0 (3399 : 3327) 05.11.2022 15:00 Filip Boc, A
Mirela Đeri, B
| | |
8 46 Novska Lepoglava Gradska kuglana No
1-4
7.0 : 1.0 (3383 : 3198) 05.11.2022 15:00 Goran Filipović, A
Željka Babić, B
| | |
8 47 Pakrac-Papuk Obrtnik Torbar Gradska kuglana Pa
1-4
5.0 : 3.0 (3429 : 3245) 05.11.2022 12:00 Božidar Petrovečki, B
Zvonko Gnezda, B
| | |
8 48 Zabok Fortuna ZIVT
1-4
5.0 : 3.0 (3439 : 3418) 05.11.2022 17:00 Lucija Sedlar, B
Ira Šutina, B
| | |
9 49 Fortuna Medveščak-1958 Fortuna
1-4
4.0 : 4.0 (3316 : 3349) 12.11.2022 14:00 Ante Lovričić, A
Ivan Perković, B
| | |
9 50 Obrtnik Torbar Zabok Zagreb
1-4
2.0 : 6.0 (3327 : 3460) 12.11.2022 15:00 Miroslav Noršić, A
Luka Bakić, C
| | |
9 51 Lepoglava Pakrac-Papuk Drava
1-6
3.0 : 5.0 (3332 : 3361) 12.11.2022 14:00 Nenad Perši, A
Goran Peršić, A
| | |
9 52 Zrinski-Pivovara Novska Pampas
1-6
4.0 : 4.0 (3450 : 3452) 12.11.2022 18:00 Srećko Vuka, A
Ivan Kovačević, B
| | |
9 53 Slavonac Ponikve SRC Vijuš
5-8
7.0 : 1.0 (3426 : 3269) 12.11.2022 14:30 Božidar Krajačić, A
| | |
9 54 Nove nade Ciglenica Gradska kuglana Pž
1-4
5.0 : 3.0 (3418 : 3271) 12.11.2022 17:00 Hrvoje Bakić, A
Stipo Andrijević, B
| | |
10 55 Medveščak-1958 Ciglenica Zagreb
1-4
26.11.2022 15:00 Vedran Štajdohar, A
| | |
10 56 Ponikve Nove nade Grmoščica
1-4
26.11.2022 15:00 Ivan Jurišić, A
Tihana Čavlović, C
| | |
10 57 Novska Slavonac Gradska kuglana No
1-4
26.11.2022 15:00 Ljiljana Gulić, A
Smiljana Duda, B
| | |
10 58 Pakrac-Papuk Zrinski-Pivovara Gradska kuglana Pa
1-4
26.11.2022 12:00 Tomislav Luksetić, B
Zvonko Gnezda, B
| | |
10 59 Zabok Lepoglava ZIVT
1-4
26.11.2022 17:00 Lucija Sedlar, B
Ira Šutina, B
| | |
10 60 Fortuna Obrtnik Torbar Fortuna
1-4
26.11.2022 14:00 Ante Lovričić, A
Ivan Perković, B
| | |
11 61 Obrtnik Torbar Medveščak-1958 Zagreb
1-4
10.12.2022 15:00 Vedran Štajdohar, A
Tihana Čavlović, C
| | |
11 62 Lepoglava Fortuna Drava
1-6
10.12.2022 17:00 | | |
11 63 Zrinski-Pivovara Zabok Pampas
1-6
10.12.2022 18:00 Srećko Vuka, A
Ivan Kovačević, B
| | |
11 64 Slavonac Pakrac-Papuk SRC Vijuš
5-8
10.12.2022 14:30 Božidar Krajačić, A
Dalija Šljivarić, B
| | |
11 65 Nove nade Novska Gradska kuglana Pž
1-4
10.12.2022 17:00 Hrvoje Bakić, A
Mario Trnokop, C
| | |
11 66 Ciglenica Ponikve SRC Kutina
1-6
10.12.2022 16:00 Dario Duda, A
Danijel Dado, B
| | |
12 67 Medveščak-1958 Ponikve Zagreb
1-4
14.01.2023 15:00 | | |
12 68 Ciglenica Novska SRC Kutina
1-6
14.01.2023 16:00 | | |
12 69 Nove nade Pakrac-Papuk Gradska kuglana Pž
1-4
14.01.2023 17:00 Hrvoje Bakić, A
Antonio Kopić, C
| | |
12 70 Slavonac Zabok SRC Vijuš
5-8
14.01.2023 14:30 | | |
12 71 Zrinski-Pivovara Fortuna Pampas
1-6
14.01.2023 18:00 | | |
12 72 Lepoglava Obrtnik Torbar Drava
1-6
14.01.2023 17:00 | | |
13 73 Lepoglava Medveščak-1958 Drava
1-6
21.01.2023 17:00 | | |
13 74 Obrtnik Torbar Zrinski-Pivovara Zagreb
1-4
21.01.2023 15:00 | | |
13 75 Fortuna Slavonac Fortuna
1-4
21.01.2023 14:00 | | |
13 76 Zabok Nove nade ZIVT
1-4
21.01.2023 17:00 | | |
13 77 Pakrac-Papuk Ciglenica Gradska kuglana Pa
1-4
21.01.2023 12:00 Zvonko Gnezda, B
Božidar Petrovečki, B
| | |
13 78 Novska Ponikve Gradska kuglana No
1-4
21.01.2023 15:00 | | |
14 79 Medveščak-1958 Novska Zagreb
1-4
28.01.2023 15:00 | | |
14 80 Ponikve Pakrac-Papuk Grmoščica
1-4
28.01.2023 15:00 | | |
14 81 Ciglenica Zabok SRC Kutina
1-6
28.01.2023 16:00 | | |
14 82 Nove nade Fortuna Gradska kuglana Pž
1-4
28.01.2023 17:00 Hrvoje Bakić, A
Mario Trnokop, C
| | |
14 83 Obrtnik Torbar Slavonac Zagreb
1-4
28.01.2023 11:00 | | |
14 84 Zrinski-Pivovara Lepoglava Pampas
1-6
28.01.2023 18:00 | | |
15 85 Zrinski-Pivovara Medveščak-1958 Pampas
1-6
04.02.2023 18:00 | | |
15 86 Lepoglava Slavonac Drava
1-6
04.02.2023 17:00 | | |
15 87 Obrtnik Torbar Nove nade Zagreb
1-4
04.02.2023 15:00 | | |
15 88 Fortuna Ciglenica Fortuna
1-4
04.02.2023 14:00 | | |
15 89 Zabok Ponikve ZIVT
1-4
04.02.2023 17:00 | | |
15 90 Pakrac-Papuk Novska Gradska kuglana Pa
1-4
04.02.2023 12:00 Tomislav Luksetić, B
Zvonko Gnezda, B
| | |
16 91 Medveščak-1958 Pakrac-Papuk Zagreb
1-4
11.02.2023 15:00 | | |
16 92 Novska Zabok Gradska kuglana No
1-4
11.02.2023 15:00 | | |
16 93 Ponikve Fortuna Grmoščica
1-4
11.02.2023 15:00 | | |
16 94 Ciglenica Obrtnik Torbar SRC Kutina
1-6
11.02.2023 16:00 | | |
16 95 Nove nade Lepoglava Gradska kuglana Pž
1-4
11.02.2023 17:00 Hrvoje Bakić, A
Stipo Andrijević, B
| | |
16 96 Slavonac Zrinski-Pivovara SRC Vijuš
5-8
11.02.2023 14:30 | | |
17 97 Slavonac Medveščak-1958 SRC Vijuš
5-8
18.02.2023 14:30 | | |
17 98 Zrinski-Pivovara Nove nade Pampas
1-6
18.02.2023 18:00 | | |
17 99 Lepoglava Ciglenica Drava
1-6
18.02.2023 17:00 | | |
17 100 Obrtnik Torbar Ponikve Zagreb
1-4
18.02.2023 15:00 | | |
17 101 Fortuna Novska Fortuna
1-4
18.02.2023 14:00 | | |
17 102 Zabok Pakrac-Papuk ZIVT
1-4
18.02.2023 17:00 | | |
18 103 Medveščak-1958 Zabok Zagreb
1-4
25.02.2023 15:00 | | |
18 104 Pakrac-Papuk Fortuna Gradska kuglana Pa
1-4
25.02.2023 12:00 Božidar Petrovečki, B
Zvonko Gnezda, B
| | |
18 105 Novska Obrtnik Torbar Gradska kuglana No
1-4
25.02.2023 15:00 | | |
18 106 Ponikve Lepoglava Grmoščica
1-4
25.02.2023 15:00 | | |
18 107 Ciglenica Zrinski-Pivovara SRC Kutina
1-6
25.02.2023 16:00 | | |
18 108 Nove nade Slavonac Gradska kuglana Pž
1-4
25.02.2023 17:00 Hrvoje Bakić, A
Mario Trnokop, C
| | |
19 109 Nove nade Medveščak-1958 Gradska kuglana Pž
1-4
04.03.2023 17:00 Hrvoje Bakić, A
Antonio Kopić, C
| | |
19 110 Slavonac Ciglenica SRC Vijuš
5-8
04.03.2023 14:30 | | |
19 111 Zrinski-Pivovara Ponikve Pampas
1-6
04.03.2023 18:00 | | |
19 112 Lepoglava Novska Drava
1-6
04.03.2023 14:00 | | |
19 113 Obrtnik Torbar Pakrac-Papuk Zagreb
1-4
04.03.2023 15:00 | | |
19 114 Fortuna Zabok Fortuna
1-4
04.03.2023 14:00 | | |
20 115 Medveščak-1958 Fortuna Zagreb
1-4
11.03.2023 15:00 | | |
20 116 Zabok Obrtnik Torbar ZIVT
1-4
11.03.2023 17:00 | | |
20 117 Pakrac-Papuk Lepoglava Gradska kuglana Pa
1-4
11.03.2023 12:00 Zvonko Gnezda, B
Božidar Petrovečki, B
| | |
20 118 Novska Zrinski-Pivovara Gradska kuglana No
1-4
11.03.2023 15:00 | | |
20 119 Ponikve Slavonac Grmoščica
1-4
11.03.2023 15:00 | | |
20 120 Ciglenica Nove nade SRC Kutina
1-6
11.03.2023 16:00 | | |
21 121 Ciglenica Medveščak-1958 SRC Kutina
1-6
18.03.2023 16:00 | | |
21 122 Nove nade Ponikve Gradska kuglana Pž
1-4
18.03.2023 17:00 Hrvoje Bakić, A
Mario Trnokop, C
| | |
21 123 Slavonac Novska SRC Vijuš
5-8
18.03.2023 14:30 | | |
21 124 Zrinski-Pivovara Pakrac-Papuk Pampas
1-6
18.03.2023 18:00 | | |
21 125 Lepoglava Zabok Drava
1-6
18.03.2023 17:00 | | |
21 126 Obrtnik Torbar Fortuna Zagreb
1-4
18.03.2023 15:00 | | |
22 127 Medveščak-1958 Obrtnik Torbar Zagreb
1-4
25.03.2023 15:00 | | |
22 128 Fortuna Lepoglava Fortuna
1-4
25.03.2023 14:00 | | |
22 129 Zabok Zrinski-Pivovara ZIVT
1-4
25.03.2023 17:00 | | |
22 130 Pakrac-Papuk Slavonac Gradska kuglana Pa
1-4
25.03.2023 12:00 Sadmir Delihodžić, B
Zvonko Gnezda, B
| | |
22 131 Novska Nove nade Gradska kuglana No
1-4
25.03.2023 15:00 | | |
22 132 Ponikve Ciglenica Grmoščica
1-4
25.03.2023 15:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Darko Zovko
Nove nade
5.00
3076
624.25
3700.25
616.71
2. Jasmin Ramić
Pakrac-Papuk
3.00
1840
615.25
2455.25
613.81
3. Darko Kasumović
Medveščak-1958
5.00
3053
616.00
3669.00
611.50
4. Marko Hećimović
Novska
4.00
2397
579.60
2976.60
595.32
5. Fran Hećimović
Ponikve
4.00
2350
608.40
2958.40
591.68
6. Vedran Lovrić
Novska
4.00
2374
567.60
2941.60
588.32
7. Antonio Juranović
Pakrac-Papuk
4.00
2339
584.60
2923.60
584.72
8. Branko Crnogorac
Medveščak-1958
5.00
2941
559.25
3500.25
583.38
9. Dražen Posavec
Lepoglava
5.00
2906
572.75
3478.75
579.79
10. Zlatko Erceg
Fortuna
3.00
1725
591.40
2316.40
579.10
11. Željko Rupčić
Zrinski-Pivovara
5.00
2857
611.25
3468.25
578.04
12. Darko Mađar
Medveščak-1958
5.00
2875
592.25
3467.25
577.88
13. Luko Del Ponte
Ciglenica
5.00
2887
578.50
3465.50
577.58
14. Filip Sedlar
Zabok
4.00
2290
589.33
2879.33
575.87
15. Tomislav Čakalić
Nove nade
5.00
2892
562.25
3454.25
575.71
16. Toni Ljubić
Zabok
4.00
2259
609.40
2868.40
573.68
17. Dinko Džepina-Bajić
Medveščak-1958
5.00
2826
606.00
3432.00
572.00
18. Marko Liović
Slavonac
4.00
2294
564.89
2858.89
571.78
19. Željko Milinković
Obrtnik Torbar
5.00
2839
579.25
3418.25
569.71
20. Davor Štor
Pakrac-Papuk
3.00
1709
567.00
2276.00
569.00
21. Zlatko Valić
Slavonac
3.00
1719
555.80
2274.80
568.70
22. Stipan Liović
Slavonac
4.00
2283
558.80
2841.80
568.36
23. Dalibor Hršak
Zabok
4.00
2268
571.11
2839.11
567.82
24. Tomislav Kerhin
Ponikve
4.00
2242
596.80
2838.80
567.76
25. Domagoj Tušim
Novska
4.00
2264
571.40
2835.40
567.08
26. Ivica Brozović
Novska
4.00
2258
568.60
2826.60
565.32
27. Željko Lončar
Nove nade
4.00
2250
574.25
2824.25
564.85
28. Vladimir Podvalej
Novska
4.00
2269
554.80
2823.80
564.76
29. Hrvoje Živković
Fortuna
3.00
1688
564.80
2252.80
563.20
30. Darko Živić
Fortuna
4.00
2250
563.20
2813.20
562.64
31. Vedran Bohatka
Ciglenica
5.00
2798
570.25
3368.25
561.38
32. Leonardo Horvat
Ciglenica
4.00
2231
570.75
2801.75
560.35
33. Martin Huis
Zabok
4.00
2198
598.00
2796.00
559.20
34. Valentino Smuđ
Ciglenica
4.00
2214
574.67
2788.67
557.73
35. Aleksandar Tompa
Zrinski-Pivovara
5.00
2799
545.25
3344.25
557.38
36. Vladimir Gašpert
Obrtnik Torbar
4.00
2215
568.50
2783.50
556.70
37. Perica Pavić
Medveščak-1958
4.38
2426
567.50
2993.50
556.41
38. Josip Rukavina
Fortuna
4.00
2230
551.25
2781.25
556.25
39. Igor Jukić
Fortuna
3.50
1939
563.40
2502.40
556.09
40. Bernardo Kalauz
Lepoglava
4.24
2341
571.67
2912.67
555.85
41. Vlado Fotak
Zrinski-Pivovara
5.00
2752
579.75
3331.75
555.29
42. Marijan Matijević
Nove nade
4.00
2226
543.33
2769.33
553.87
43. Đino Pezo
Obrtnik Torbar
4.00
2190
578.25
2768.25
553.65
44. Kristijan Kerhin
Ponikve
3.00
1658
548.67
2206.67
551.67
45. Zdenko Poleto
Nove nade
4.50
2455
578.67
3033.67
551.58
46. Vlado Turkalj
Nove nade
4.00
2203
546.40
2749.40
549.88
47. Vjekoslav Mostečak
Lepoglava
5.00
2745
552.75
3297.75
549.63
48. Milenko Nikolić
Zrinski-Pivovara
5.00
2706
586.25
3292.25
548.71
49. Vinko Raspudić
Fortuna
3.50
1896
562.25
2458.25
546.28
50. Robert De Zan
Pakrac-Papuk
3.50
1883
574.40
2457.40
546.09
51. Saša Dal Ponte
Ciglenica
5.00
2709
562.00
3271.00
545.17
52. Željko Biloš
Zrinski-Pivovara
5.00
2712
557.33
3269.33
544.89
53. Marko Vidaković
Slavonac
4.00
2180
535.33
2715.33
543.07
54. Ivica Krapljan
Ponikve
4.00
2151
563.67
2714.67
542.93
55. Bruno Pavrlišak
Zabok
4.00
2135
579.50
2714.50
542.90
56. Ilija Ml Turković
Pakrac-Papuk
3.50
1858
574.20
2432.20
540.49
57. Stefan Zukanović
Novska
3.00
1607
507.00
2114.00
528.50
58. Ervin Šinko
Lepoglava
4.64
2458
512.00
2970.00
526.60
59. Damir Jordan
Obrtnik Torbar
5.00
2615
527.25
3142.25
523.71

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Darko Zovko
Nove nade
5.00
3076.00
615.20
4.00
2497.00
624.25
9.00
5573.00
619.22
2. Jasmin Ramić
Pakrac-Papuk
3.00
1840.00
613.33
4.00
2461.00
615.25
7.00
4301.00
614.43
3. Darko Kasumović
Medveščak-1958
5.00
3053.00
610.60
4.00
2464.00
616.00
9.00
5517.00
613.00
4. Marko Hećimović
Novska
4.00
2397.00
599.25
5.00
2898.00
579.60
9.00
5295.00
588.33
5. Vedran Lovrić
Novska
4.00
2374.00
593.50
5.00
2838.00
567.60
9.00
5212.00
579.11
6. Branko Crnogorac
Medveščak-1958
5.00
2941.00
588.20
4.00
2237.00
559.25
9.00
5178.00
575.33
7. Fran Hećimović
Ponikve
4.00
2350.00
587.50
5.00
3042.00
608.40
9.00
5392.00
599.11
8. Antonio Juranović
Pakrac-Papuk
4.00
2339.00
584.75
5.00
2923.00
584.60
9.00
5262.00
584.67
9. Velimir Mrkonjić
Medveščak-1958
3.62
2115.00
584.25
2.00
1148.00
574.00
5.62
3263.00
580.60
10. Dražen Posavec
Lepoglava
5.00
2906.00
581.20
4.00
2291.00
572.75
9.00
5197.00
577.44
11. Tomislav Čakalić
Nove nade
5.00
2892.00
578.40
4.00
2249.00
562.25
9.00
5141.00
571.22
12. Luko Del Ponte
Ciglenica
5.00
2887.00
577.40
4.00
2314.00
578.50
9.00
5201.00
577.89
13. Zlatko Erceg
Fortuna
3.00
1725.00
575.00
5.00
2957.00
591.40
8.00
4682.00
585.25
14. Darko Mađar
Medveščak-1958
5.00
2875.00
575.00
4.00
2369.00
592.25
9.00
5244.00
582.67
15. Marko Liović
Slavonac
4.00
2294.00
573.50
4.50
2542.00
564.89
8.50
4836.00
568.94
16. Zlatko Valić
Slavonac
3.00
1719.00
573.00
5.00
2779.00
555.80
8.00
4498.00
562.25
17. Filip Sedlar
Zabok
4.00
2290.00
572.50
4.50
2652.00
589.33
8.50
4942.00
581.41
18. Željko Rupčić
Zrinski-Pivovara
5.00
2857.00
571.40
4.00
2445.00
611.25
9.00
5302.00
589.11
19. Stipan Liović
Slavonac
4.00
2283.00
570.75
5.00
2794.00
558.80
9.00
5077.00
564.11
20. Davor Štor
Pakrac-Papuk
3.00
1709.00
569.67
5.00
2835.00
567.00
8.00
4544.00
568.00
21. Željko Milinković
Obrtnik Torbar
5.00
2839.00
567.80
4.00
2317.00
579.25
9.00
5156.00
572.89
22. Vladimir Podvalej
Novska
4.00
2269.00
567.25
5.00
2774.00
554.80
9.00
5043.00
560.33
23. Dalibor Hršak
Zabok
4.00
2268.00
567.00
4.50
2570.00
571.11
8.50
4838.00
569.18
24. Domagoj Tušim
Novska
4.00
2264.00
566.00
5.00
2857.00
571.40
9.00
5121.00
569.00
25. Dinko Džepina-Bajić
Medveščak-1958
5.00
2826.00
565.20
4.00
2424.00
606.00
9.00
5250.00
583.33
26. Toni Ljubić
Zabok
4.00
2259.00
564.75
5.00
3047.00
609.40
9.00
5306.00
589.56
27. Ivica Brozović
Novska
4.00
2258.00
564.50
5.00
2843.00
568.60
9.00
5101.00
566.78
28. Robert Bakić
Nove nade
2.50
1407.00
562.80
2.25
1255.00
557.78
4.75
2662.00
560.42
29. Hrvoje Živković
Fortuna
3.00
1688.00
562.67
5.00
2824.00
564.80
8.00
4512.00
564.00
30. Darko Živić
Fortuna
4.00
2250.00
562.50
4.62
2602.00
563.20
8.62
4852.00
562.88
31. Željko Lončar
Nove nade
4.00
2250.00
562.50
4.00
2297.00
574.25
8.00
4547.00
568.38
32. Robert Marić
Slavonac
2.00
1121.00
560.50
4.00
2164.00
541.00
6.00
3285.00
547.50
33. Tomislav Kerhin
Ponikve
4.00
2242.00
560.50
5.00
2984.00
596.80
9.00
5226.00
580.67
34. Aleksandar Tompa
Zrinski-Pivovara
5.00
2799.00
559.80
4.00
2181.00
545.25
9.00
4980.00
553.33
35. Vedran Bohatka
Ciglenica
5.00
2798.00
559.60
4.00
2281.00
570.25
9.00
5079.00
564.33
36. Leonardo Horvat
Ciglenica
4.00
2231.00
557.75
4.00
2283.00
570.75
8.00
4514.00
564.25
37. Josip Rukavina
Fortuna
4.00
2230.00
557.50
4.00
2205.00
551.25
8.00
4435.00
554.38
38. Dominik Gregorina
Ponikve
2.00
1114.00
557.00
3.00
1720.00
573.33
5.00
2834.00
566.80
39. Marijan Matijević
Nove nade
4.00
2226.00
556.50
3.00
1630.00
543.33
7.00
3856.00
550.86
40. Igor Jukić
Fortuna
3.50
1939.00
554.00
5.00
2817.00
563.40
8.50
4756.00
559.53
41. Perica Pavić
Medveščak-1958
4.38
2426.00
553.88
4.00
2270.00
567.50
8.38
4696.00
560.38
42. Vladimir Gašpert
Obrtnik Torbar
4.00
2215.00
553.75
2.00
1137.00
568.50
6.00
3352.00
558.67
43. Valentino Smuđ
Ciglenica
4.00
2214.00
553.50
3.00
1724.00
574.67
7.00
3938.00
562.57
44. Kristijan Kerhin
Ponikve
3.00
1658.00
552.67
4.50
2469.00
548.67
7.50
4127.00
550.27
45. Bernardo Kalauz
Lepoglava
4.24
2341.00
552.12
3.00
1715.00
571.67
7.24
4056.00
560.22
46. Damir Bimbi
Zrinski-Pivovara
3.50
1930.00
551.43
3.50
1841.00
526.00
7.00
3771.00
538.71
47. Vlado Turkalj
Nove nade
4.00
2203.00
550.75
2.50
1366.00
546.40
6.50
3569.00
549.08
48. Vlado Fotak
Zrinski-Pivovara
5.00
2752.00
550.40
4.00
2319.00
579.75
9.00
5071.00
563.44
49. Zvonimir Jurišić
Slavonac
2.00
1100.00
550.00
2.00
1138.00
569.00
4.00
2238.00
559.50
50. Martin Huis
Zabok
4.00
2198.00
549.50
5.00
2990.00
598.00
9.00
5188.00
576.44
51. Vjekoslav Mostečak
Lepoglava
5.00
2745.00
549.00
4.00
2211.00
552.75
9.00
4956.00
550.67
52. Sven Finger
Zabok
2.50
1370.00
548.00
2.00
1154.00
577.00
4.50
2524.00
560.89
53. Đino Pezo
Obrtnik Torbar
4.00
2190.00
547.50
4.00
2313.00
578.25
8.00
4503.00
562.88
54. Zdenko Poleto
Nove nade
4.50
2455.00
545.56
3.00
1736.00
578.67
7.50
4191.00
558.80
55. Marko Vidaković
Slavonac
4.00
2180.00
545.00
3.00
1606.00
535.33
7.00
3786.00
540.86
56. Antun Grabovac
Slavonac
2.00
1088.00
544.00
3.50
1883.00
538.00
5.50
2971.00
540.18
57. Ivan Holjevac
Slavonac
2.00
1087.00
543.50
1.00
565.00
565.00
3.00
1652.00
550.67
58. Željko Biloš
Zrinski-Pivovara
5.00
2712.00
542.40
3.00
1672.00
557.33
8.00
4384.00
548.00
59. Saša Dal Ponte
Ciglenica
5.00
2709.00
541.80
4.00
2248.00
562.00
9.00
4957.00
550.78
60. Vinko Raspudić
Fortuna
3.50
1896.00
541.71
4.00
2249.00
562.25
7.50
4145.00
552.67
61. Milenko Nikolić
Zrinski-Pivovara
5.00
2706.00
541.20
4.00
2345.00
586.25
9.00
5051.00
561.22
62. Davor Špelić
Pakrac-Papuk
2.00
1082.00
541.00
4.00
2226.00
556.50
6.00
3308.00
551.33
63. Robert De Zan
Pakrac-Papuk
3.50
1883.00
538.00
5.00
2872.00
574.40
8.50
4755.00
559.41
64. Ivica Krapljan
Ponikve
4.00
2151.00
537.75
3.00
1691.00
563.67
7.00
3842.00
548.86
65. Stefan Zukanović
Novska
3.00
1607.00
535.67
2.00
1014.00
507.00
5.00
2621.00
524.20
66. Bruno Pavrlišak
Zabok
4.00
2135.00
533.75
4.00
2318.00
579.50
8.00
4453.00
556.63
67. Ilija Ml Turković
Pakrac-Papuk
3.50
1858.00
530.86
5.00
2871.00
574.20
8.50
4729.00
556.35
68. Dalibor Bodiš
Obrtnik Torbar
3.00
1592.00
530.67
4.00
2174.00
543.50
7.00
3766.00
538.00
69. Ervin Šinko
Lepoglava
4.64
2458.00
529.74
1.50
768.00
512.00
6.14
3226.00
525.41
70. Mirko Žuliček
Lepoglava
3.51
1846.00
525.93
1.21
608.00
502.48
4.72
2454.00
519.92
71. Damir Jordan
Obrtnik Torbar
5.00
2615.00
523.00
4.00
2109.00
527.25
9.00
4724.00
524.89
72. Josip Kmet
Fortuna
2.00
1043.00
521.50
1.88
969.00
515.43
3.88
2012.00
518.56
73. Ivica Kulfa
Obrtnik Torbar
3.00
1553.00
517.67
2.00
1032.00
516.00
5.00
2585.00
517.00
74. Jurica Smontara
Lepoglava
2.75
1422.00
517.09
2.00
1088.00
544.00
4.75
2510.00
528.42
75. Dorian Mezak
Ponikve
2.00
1032.00
516.00
4.00
2235.00
558.75
6.00
3267.00
544.50
76. Bojan Barač
Lepoglava
3.00
1527.00
509.00
4.00
2202.00
550.50
7.00
3729.00
532.71
77. Bojan Štetić
Ponikve
2.00
1004.00
502.00
1.50
860.00
573.33
3.50
1864.00
532.57

Mato Stjepanović
Novska
1.00
572.00
572.00
3.00
1602.00
534.00
4.00
2174.00
543.50
Dalibor Kerhin
Ponikve
1.00
564.00
564.00
0.00
0.00
NaN
1.00
564.00
564.00
Dejan Dal Ponte
Ciglenica
2.00
1108.00
554.00
1.00
560.00
560.00
3.00
1668.00
556.00
Dragan Ćališ
Fortuna
1.00
552.00
552.00
0.50
247.00
494.00
1.50
799.00
532.67
Ninoslav Gorički
Ciglenica
2.00
1098.00
549.00
4.00
2247.00
561.75
6.00
3345.00
557.50
Željko Kulfa
Obrtnik Torbar
1.97
1080.00
548.22
2.00
1016.00
508.00
3.97
2096.00
527.96
Gordan Špelić
Pakrac-Papuk
1.00
548.00
548.00
0.00
0.00
NaN
1.00
548.00
548.00
Tomislav Barjaktarić
Obrtnik Torbar
2.00
1095.00
547.50
0.00
0.00
NaN
2.00
1095.00
547.50
Gabrijel Salvador
Ciglenica
2.00
1086.00
543.00
0.00
0.00
NaN
2.00
1086.00
543.00
Branko Tomljanović
Obrtnik Torbar
1.00
542.00
542.00
0.31
189.00
609.68
1.31
731.00
558.02
Željko Selak
Zrinski-Pivovara
1.00
542.00
542.00
0.50
240.00
480.00
1.50
782.00
521.33
Adriano de Bona
Ciglenica
1.00
540.00
540.00
0.00
0.00
NaN
1.00
540.00
540.00
Ivan Zirdum
Medveščak-1958
2.00
1067.00
533.50
2.00
1127.00
563.50
4.00
2194.00
548.50
Nenad Štetić
Ponikve
1.00
533.00
533.00
0.00
0.00
NaN
1.00
533.00
533.00
Matko Škondro
Pakrac-Papuk
1.50
796.00
530.67
0.00
0.00
NaN
1.50
796.00
530.67
Ivan Šumečki
Lepoglava
0.36
191.00
530.56
1.29
659.00
510.85
1.65
850.00
515.15
Igor Gal
Lepoglava
1.50
793.00
528.67
2.00
1119.00
559.50
3.50
1912.00
546.29
Igor Major
Pakrac-Papuk
1.00
528.00
528.00
2.00
1072.00
536.00
3.00
1600.00
533.33
Duško Medić
Zabok
1.50
787.00
524.67
5.00
3016.00
603.20
6.50
3803.00
585.08
Nikola Mance
Ponikve
1.00
524.00
524.00
1.00
552.00
552.00
2.00
1076.00
538.00
Pero Lovrić
Nove nade
0.50
260.00
520.00
0.50
249.00
498.00
1.00
509.00
509.00
Predrag Lovrić
Zrinski-Pivovara
0.50
260.00
520.00
0.00
0.00
NaN
0.50
260.00
520.00
Petar Kujundžić
Slavonac
1.00
517.00
517.00
0.00
0.00
NaN
1.00
517.00
517.00
Pavao Zovko
Nove nade
0.50
255.00
510.00
0.75
352.00
469.33
1.25
607.00
485.60
Ante Jurić
Obrtnik Torbar
1.00
505.00
505.00
0.00
0.00
NaN
1.00
505.00
505.00
Željko Major
Pakrac-Papuk
1.50
755.00
503.33
0.00
0.00
NaN
1.50
755.00
503.33
Robert Gajić
Obrtnik Torbar
0.03
3.00
100.00
0.00
0.00
NaN
0.03
3.00
100.00

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Medveščak-1958
5.0
11188
6115
17303
576.77
72
4.0
9173
4866
14039
584.96
41
9.0
20361
10981
31342
580.41
113
2. Novska
4.0
8990
4751
13741
572.54
73
5.0
11072
5754
16826
560.87
90
9.0
20062
10505
30567
566.06
163
3. Nove nade
5.0
11222
5802
17024
567.47
95
4.0
8981
4650
13631
567.96
66
9.0
20203
10452
30655
567.69
161
4. Slavonac
4.0
9003
4386
13389
557.88
127
5.0
11001
5524
16525
550.83
125
9.0
20004
9910
29914
553.96
252
5. Pakrac-Papuk
4.0
8856
4482
13338
555.75
89
5.0
11283
5977
17260
575.33
57
9.0
20139
10459
30598
566.63
146
6. Ciglenica
5.0
11108
5563
16671
555.70
109
4.0
9009
4648
13657
569.04
58
9.0
20117
10211
30328
561.63
167
7. Fortuna
4.0
8810
4513
13323
555.13
106
5.0
11218
5652
16870
562.33
102
9.0
20028
10165
30193
559.13
208
8. Zabok
4.0
8922
4385
13307
554.46
119
5.0
11749
5998
17747
591.57
110
9.0
20671
10383
31054
575.07
229
9. Zrinski-Pivovara
5.0
11110
5448
16558
551.93
111
4.0
8974
4596
13570
565.42
69
9.0
20084
10044
30128
557.93
180
10. Ponikve
4.0
8732
4440
13172
548.83
85
5.0
11318
5870
17188
572.93
84
9.0
20050
10310
30360
562.22
169
11. Obrtnik Torbar
5.0
11047
5182
16229
540.97
140
4.0
8721
4457
13178
549.08
99
9.0
19768
9639
29407
544.57
239
12. Lepoglava
5.0
10827
5402
16229
540.97
143
4.0
8730
4472
13202
550.08
83
9.0
19557
9874
29431
545.02
226

(Prosjek lige: NaN )

Kuglana Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više