Pregled svih liga

2. Hrvatska kuglačka liga centar


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Hrabri
Zagreb
10 9 0 1 18 64.0 16.0
2. Ban Jelačić
Zaprešić
10 8 0 2 16 57.0 23.0
3. Obrtnik Torbar II
Zagreb
10 8 0 2 16 51.5 28.5
4. Zanatlija Ivanić
Ivanić Grad
9 6 0 3 12 44.0 28.0
5. Zagrebačka pivovara
Zagreb
10 6 0 4 12 44.0 36.0
6. Dugo Selo 1934
Dugo Selo
10 6 0 4 12 43.0 37.0
7. Zanatlija
Zagreb
9 4 0 5 8 31.5 40.5
8. Vodovod
Zagreb
10 4 0 6 8 38.5 41.5
9. Sidra Zagreb
Zagreb
10 4 0 6 8 38.0 42.0
10. Radnik
Velika Gorica
10 3 0 7 6 30.5 49.5
11. Centar
Zagreb
10 0 1 9 1 17.5 62.5
12. Medika
Zagreb
10 0 1 9 1 12.5 67.5

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Zagrebačka pivovara Medika Grmoščica
1-4
8.0 : 0.0 (3341 : 3075) 07.09.2022 18:00 Miroslav Noršić, A
Ljubica Dolanski, C
| | |
1 2 Vodovod Radnik Zagreb
1-4
6.0 : 2.0 (3140 : 3037) 05.09.2022 18:00 Kristina Juras Kovač, A
| | |
1 3 Hrabri Sidra Zagreb Vinko Bek
1-4
8.0 : 0.0 (3444 : 3331) 16.09.2022 18:00 Alen Kujundžić, B
Mirela Đeri, B
| | |
1 4 Obrtnik Torbar II Dugo Selo 1934 Zagreb
1-4
5.0 : 3.0 (3203 : 3093) 07.09.2022 18:00 Vedran Štajdohar, A
| | |
1 5 Zanatlija Ivanić Centar Zelenjak
1-4
7.0 : 1.0 (3320 : 3082) 10.09.2022 16:00 Nikola Filipović, A
| | |
1 6 Zanatlija Ban Jelačić Grmoščica
1-4
2.0 : 6.0 (3278 : 3357) 05.09.2022 18:00 Petar Filipčić, A
Luka Bakić, C
| | |
2 7 Medika Ban Jelačić Grmoščica
1-4
0.0 : 8.0 (3149 : 3453) 12.09.2022 18:00 Alen Kujundžić, B
Milan Uzelac, C
| | |
2 8 Centar Zanatlija Pongračevo
1-6
3.0 : 5.0 (3014 : 3126) 12.09.2022 19:00 Kristina Juras Kovač, A
Petra Fiamengo, B
| | |
2 9 Dugo Selo 1934 Zanatlija Ivanić Radnik
1-4
2.0 : 6.0 (3092 : 3253) 15.09.2022 18:00 Filip Boc, A
Luka Bakić, C
| | |
2 10 Sidra Zagreb Obrtnik Torbar II Vinko Bek
1-4
3.0 : 5.0 (3317 : 3359) 14.09.2022 18:00 Kristina Juras Kovač, A
Svjetlana Kokotović, D
| | |
2 11 Radnik Hrabri Radnik
1-4
2.0 : 6.0 (3110 : 3192) 12.09.2022 18:00 Kristijan Kerhin, B
Ljubica Dolanski, C
| | |
2 12 Zagrebačka pivovara Vodovod Grmoščica
1-4
5.0 : 3.0 (3213 : 3224) 14.09.2022 18:00 Alen Kujundžić, B
Mirela Đeri, B
| | |
3 13 Vodovod Medika Zagreb
1-4
5.5 : 2.5 (3112 : 3078) 03.10.2022 18:00 Filip Boc, A
| | |
3 14 Hrabri Zagrebačka pivovara Vinko Bek
1-4
7.0 : 1.0 (3396 : 3084) 20.09.2022 18:00 Petar Filipčić, A
Tihana Čavlović, C
| | |
3 15 Obrtnik Torbar II Radnik Zagreb
1-4
8.0 : 0.0 (3251 : 3003) 21.09.2022 18:00 Kristina Juras Kovač, A
| | |
3 16 Zanatlija Ivanić Sidra Zagreb Zelenjak
1-4
7.0 : 1.0 (3400 : 3240) 20.09.2022 18:30 Gordana Senta, A
Ivan Jurišić, A
| | |
3 17 Zanatlija Dugo Selo 1934 Grmoščica
1-4
3.0 : 5.0 (3301 : 3340) 19.09.2022 18:00 Kristijan Kerhin, B
Petra Fiamengo, B
| | |
3 18 Ban Jelačić Centar Zaprešić
1-6
7.0 : 1.0 (3573 : 3207) 21.09.2022 19:00 Miroslav Noršić, A
Matija Pavlinić, C
| | |
4 19 Medika Centar Grmoščica
1-4
4.0 : 4.0 (3182 : 3183) 26.09.2022 18:00 Filip Boc, A
Tihana Čavlović, C
| | |
4 20 Dugo Selo 1934 Ban Jelačić Radnik
1-4
1.0 : 7.0 (3167 : 3285) 29.09.2022 18:00 Ivan Jurišić, A
Petar Filipčić, A
| | |
4 21 Sidra Zagreb Zanatlija Vinko Bek
1-4
7.0 : 1.0 (3329 : 3091) 28.09.2022 18:00 Kristina Juras Kovač, A
Svjetlana Kokotović, D
| | |
4 22 Radnik Zanatlija Ivanić Radnik
1-4
2.0 : 6.0 (3131 : 3250) 26.09.2022 18:00 Ivan Jurišić, A
Kristijan Kerhin, B
| | |
4 23 Zagrebačka pivovara Obrtnik Torbar II Grmoščica
1-4
3.0 : 5.0 (3296 : 3324) 28.09.2022 18:00 Ivan Jurišić, A
Petra Fiamengo, B
| | |
4 24 Vodovod Hrabri Zagreb
1-4
2.0 : 6.0 (3230 : 3250) 26.09.2022 18:00 Gordana Senta, A
| | |
5 25 Hrabri Medika Vinko Bek
1-4
8.0 : 0.0 (3376 : 2912) 11.10.2022 18:00 Lucija Marta Jelavić, A
Tomislav Vuković, D
| | |
5 26 Obrtnik Torbar II Vodovod Zagreb
1-4
7.0 : 1.0 (3285 : 3185) 12.10.2022 18:00 Alen Kujundžić, B
| | |
5 27 Zanatlija Ivanić Zagrebačka pivovara Zelenjak
1-4
3.0 : 5.0 (3215 : 3249) 15.10.2022 16:00 Petar Filipčić, A
Luka Bakić, C
| | |
5 28 Zanatlija Radnik Grmoščica
1-4
6.0 : 2.0 (3287 : 3255) 10.10.2022 18:00 Alen Kujundžić, B
Milan Uzelac, C
| | |
5 29 Ban Jelačić Sidra Zagreb Zaprešić
1-6
5.0 : 3.0 (3456 : 3434) 12.10.2022 19:00 Nikola Filipović, A
Tihana Čavlović, C
| | |
5 30 Centar Dugo Selo 1934 Pongračevo
1-6
3.0 : 5.0 (3063 : 3178) 10.10.2022 19:00 Nikola Filipović, A
Ljubica Dolanski, C
| | |
6 31 Medika Dugo Selo 1934 Grmoščica
1-4
0.0 : 8.0 (3114 : 3280) 17.10.2022 18:00 Kristijan Kerhin, B
Tihana Čavlović, C
| | |
6 32 Sidra Zagreb Centar Vinko Bek
1-4
8.0 : 0.0 (3484 : 3055) 19.10.2022 18:00 Kristina Juras Kovač, A
Andreya Alpeza, D
| | |
6 33 Radnik Ban Jelačić Radnik
1-4
1.0 : 7.0 (3207 : 3369) 17.10.2022 18:00 Ivan Jurišić, A
Ljubica Dolanski, C
| | |
6 34 Zagrebačka pivovara Zanatlija Grmoščica
1-4
5.0 : 3.0 (3284 : 3242) 19.10.2022 18:00 Alen Kujundžić, B
Tomislav Vuković, D
| | |
6 35 Vodovod Zanatlija Ivanić Zagreb
1-4
7.0 : 1.0 (3228 : 3016) 17.10.2022 18:00 Alen Kujundžić, B
| | |
6 36 Hrabri Obrtnik Torbar II Vinko Bek
1-4
8.0 : 0.0 (3423 : 3200) 18.10.2022 18:00 Gordana Senta, A
Damir Cerle, A
| | |
7 37 Obrtnik Torbar II Medika Zagreb
1-4
7.0 : 1.0 (3296 : 2973) 26.10.2022 18:00 Lucija Marta Jelavić, A
| | |
7 38 Zanatlija Ivanić Hrabri Zelenjak
1-4
7.0 : 1.0 (3372 : 3163) 29.10.2022 16:00 Miroslav Noršić, A
| | |
7 39 Zanatlija Vodovod Grmoščica
1-4
5.0 : 3.0 (3294 : 3228) 24.10.2022 18:00 Kristijan Kerhin, B
Luka Bakić, C
| | |
7 40 Ban Jelačić Zagrebačka pivovara Zaprešić
1-6
6.0 : 2.0 (3517 : 3281) 26.10.2022 19:00 Miroslav Noršić, A
Ljubica Dolanski, C
| | |
7 41 Centar Radnik Pongračevo
1-6
1.5 : 6.5 (3077 : 3272) 24.10.2022 19:00 Kristina Juras Kovač, A
Petra Fiamengo, B
| | |
7 42 Dugo Selo 1934 Sidra Zagreb Radnik
1-4
5.0 : 3.0 (3116 : 3047) 27.10.2022 18:00 Miroslav Noršić, A
Svjetlana Kokotović, D
| | |
8 43 Medika Sidra Zagreb Grmoščica
1-4
1.0 : 7.0 (3183 : 3320) 04.11.2022 18:00 Gordana Senta, A
Tihana Čavlović, C
| | |
8 44 Radnik Dugo Selo 1934 Radnik
1-4
2.0 : 6.0 (3241 : 3314) 31.10.2022 18:00 Kristina Juras Kovač, A
Ljubica Dolanski, C
| | |
8 45 Zagrebačka pivovara Centar Grmoščica
1-4
7.0 : 1.0 (3256 : 3017) 02.11.2022 18:00 Ivan Jurišić, A
Tomislav Vuković, D
| | |
8 46 Ban Jelačić Vodovod Zaprešić
1-6
6.0 : 2.0 (3451 : 3318) 02.11.2022 19:00 Miroslav Noršić, A
Ljubica Dolanski, C
| | |
8 47 Hrabri Zanatlija Vinko Bek
1-4
7.0 : 1.0 (3430 : 3158) 04.11.2022 18:00 Alen Kujundžić, B
Andreya Alpeza, D
| | |
8 48 Obrtnik Torbar II Zanatlija Ivanić Zagreb
1-4
7.0 : 1.0 (3340 : 3194) 02.11.2022 18:00 Gordana Senta, A
| | |
9 49 Zanatlija Ivanić Medika Zelenjak
1-4
6.0 : 2.0 (3279 : 3174) 12.11.2022 16:00 Gordana Senta, A
Mirela Đeri, B
| | |
9 50 Zanatlija Obrtnik Torbar II Grmoščica
1-4
5.5 : 2.5 (3333 : 3288) 07.11.2022 18:00 Kristijan Kerhin, B
Luka Bakić, C
| | |
9 51 Ban Jelačić Hrabri Zaprešić
1-6
2.0 : 6.0 (3409 : 3466) 09.11.2022 19:00 Miroslav Noršić, A
Matija Pavlinić, C
| | |
9 52 Centar Vodovod Pongračevo
1-6
2.0 : 6.0 (2922 : 3168) 07.11.2022 19:00 Kristina Juras Kovač, A
Milan Uzelac, C
| | |
9 53 Dugo Selo 1934 Zagrebačka pivovara Radnik
1-4
3.0 : 5.0 (3157 : 3179) 10.11.2022 18:00 Miroslav Noršić, A
Ljubica Dolanski, C
| | |
9 54 Sidra Zagreb Radnik Vinko Bek
1-4
1.0 : 7.0 (3276 : 3440) 09.11.2022 18:00 Gordana Senta, A
Tomislav Vuković, D
| | |
10 55 Medika Radnik Grmoščica
1-4
2.0 : 6.0 (3140 : 3262) 21.11.2022 18:00 Kristina Juras Kovač, A
Luka Bakić, C
| | |
10 56 Zagrebačka pivovara Sidra Zagreb Grmoščica
1-4
3.0 : 5.0 (3253 : 3262) 23.11.2022 18:00 Gordana Senta, A
Milan Uzelac, C
| | |
10 57 Vodovod Dugo Selo 1934 Zagreb
1-4
3.0 : 5.0 (3251 : 3271) 21.11.2022 18:00 Alen Kujundžić, B
| | |
10 58 Hrabri Centar Vinko Bek
1-4
7.0 : 1.0 (3358 : 2924) 22.11.2022 18:00 Alen Kujundžić, B
Ljubica Dolanski, C
| | |
10 59 Obrtnik Torbar II Ban Jelačić Zagreb
1-4
5.0 : 3.0 (3321 : 3283) 23.11.2022 18:00 Kristina Juras Kovač, A
| | |
10 60 Zanatlija Ivanić Zanatlija Zelenjak
1-4
26.11.2022 16:00 Filip Boc, A
Svjetlana Kokotović, D
| | |
11 61 Zanatlija Medika Grmoščica
1-4
05.12.2022 18:00 Kristijan Kerhin, B
Milan Uzelac, C
| | |
11 62 Ban Jelačić Zanatlija Ivanić Zaprešić
1-6
07.12.2022 19:00 Alen Kujundžić, B
Andreya Alpeza, D
| | |
11 63 Centar Obrtnik Torbar II Pongračevo
1-6
05.12.2022 19:00 Kristina Juras Kovač, A
Petra Fiamengo, B
| | |
11 64 Dugo Selo 1934 Hrabri Radnik
1-4
08.12.2022 18:00 Ivan Jurišić, A
Mirela Đeri, B
| | |
11 65 Sidra Zagreb Vodovod Vinko Bek
1-4
07.12.2022 18:00 Gordana Senta, A
Ljubica Dolanski, C
| | |
11 66 Radnik Zagrebačka pivovara Radnik
1-4
05.12.2022 18:00 Petar Filipčić, A
Luka Bakić, C
| | |
12 67 Medika Zagrebačka pivovara Grmoščica
1-4
09.01.2023 18:00 | | |
12 68 Radnik Vodovod Radnik
1-4
09.01.2023 18:00 | | |
12 69 Sidra Zagreb Hrabri Vinko Bek
1-4
11.01.2023 18:00 | | |
12 70 Dugo Selo 1934 Obrtnik Torbar II Radnik
1-4
12.01.2023 18:00 | | |
12 71 Centar Zanatlija Ivanić Pongračevo
1-6
09.01.2023 19:00 | | |
12 72 Ban Jelačić Zanatlija Zaprešić
1-6
11.01.2023 19:00 | | |
13 73 Ban Jelačić Medika Zaprešić
1-6
18.01.2023 19:00 | | |
13 74 Zanatlija Centar Grmoščica
1-4
16.01.2023 18:00 | | |
13 75 Zanatlija Ivanić Dugo Selo 1934 Zelenjak
1-4
21.01.2023 16:00 | | |
13 76 Obrtnik Torbar II Sidra Zagreb Zagreb
1-4
18.01.2023 18:00 | | |
13 77 Hrabri Radnik Vinko Bek
1-4
17.01.2023 18:00 | | |
13 78 Vodovod Zagrebačka pivovara Zagreb
1-4
16.01.2023 18:00 | | |
14 79 Medika Vodovod Grmoščica
1-4
23.01.2023 18:00 | | |
14 80 Zagrebačka pivovara Hrabri Grmoščica
1-4
25.01.2023 18:00 | | |
14 81 Radnik Obrtnik Torbar II Radnik
1-4
23.01.2023 18:00 | | |
14 82 Sidra Zagreb Zanatlija Ivanić Vinko Bek
1-4
25.01.2023 18:00 | | |
14 83 Dugo Selo 1934 Zanatlija Radnik
1-4
26.01.2023 18:00 | | |
14 84 Centar Ban Jelačić Pongračevo
1-6
23.01.2023 19:00 | | |
15 85 Centar Medika Pongračevo
1-6
30.01.2023 19:00 | | |
15 86 Ban Jelačić Dugo Selo 1934 Zaprešić
1-6
01.02.2023 19:00 | | |
15 87 Zanatlija Sidra Zagreb Grmoščica
1-4
30.01.2023 18:00 | | |
15 88 Zanatlija Ivanić Radnik Zelenjak
1-4
04.02.2023 16:00 | | |
15 89 Obrtnik Torbar II Zagrebačka pivovara Zagreb
1-4
01.02.2023 18:00 | | |
15 90 Hrabri Vodovod Vinko Bek
1-4
31.01.2023 18:00 | | |
16 91 Medika Hrabri Grmoščica
1-4
06.02.2023 18:00 | | |
16 92 Vodovod Obrtnik Torbar II Zagreb
1-4
06.02.2023 18:00 | | |
16 93 Zagrebačka pivovara Zanatlija Ivanić Grmoščica
1-4
08.02.2023 18:00 | | |
16 94 Radnik Zanatlija Radnik
1-4
06.02.2023 18:00 | | |
16 95 Sidra Zagreb Ban Jelačić Vinko Bek
1-4
08.02.2023 18:00 | | |
16 96 Dugo Selo 1934 Centar Radnik
1-4
09.02.2023 18:00 | | |
17 97 Dugo Selo 1934 Medika Radnik
1-4
16.02.2023 18:00 | | |
17 98 Centar Sidra Zagreb Pongračevo
1-6
13.02.2023 19:00 | | |
17 99 Ban Jelačić Radnik Zaprešić
1-6
15.02.2023 19:00 | | |
17 100 Zanatlija Zagrebačka pivovara Grmoščica
1-4
13.02.2023 18:00 | | |
17 101 Zanatlija Ivanić Vodovod Zelenjak
1-4
18.02.2023 16:00 | | |
17 102 Obrtnik Torbar II Hrabri Zagreb
1-4
15.02.2023 18:00 | | |
18 103 Medika Obrtnik Torbar II Grmoščica
1-4
20.02.2023 18:00 | | |
18 104 Hrabri Zanatlija Ivanić Vinko Bek
1-4
21.02.2023 18:00 | | |
18 105 Vodovod Zanatlija Zagreb
1-4
20.02.2023 18:00 | | |
18 106 Zagrebačka pivovara Ban Jelačić Grmoščica
1-4
22.02.2023 18:00 | | |
18 107 Radnik Centar Radnik
1-4
20.02.2023 18:00 | | |
18 108 Sidra Zagreb Dugo Selo 1934 Vinko Bek
1-4
22.02.2023 18:00 | | |
19 109 Sidra Zagreb Medika Vinko Bek
1-4
01.03.2023 18:00 | | |
19 110 Dugo Selo 1934 Radnik Radnik
1-4
02.03.2023 18:00 | | |
19 111 Centar Zagrebačka pivovara Pongračevo
1-6
27.02.2023 19:00 | | |
19 112 Vodovod Ban Jelačić Zagreb
1-4
27.02.2023 18:00 | | |
19 113 Zanatlija Hrabri Grmoščica
1-4
27.02.2023 18:00 | | |
19 114 Zanatlija Ivanić Obrtnik Torbar II Zelenjak
1-4
04.03.2023 16:00 | | |
20 115 Medika Zanatlija Ivanić Grmoščica
1-4
06.03.2023 18:00 | | |
20 116 Obrtnik Torbar II Zanatlija Zagreb
1-4
08.03.2023 18:00 | | |
20 117 Hrabri Ban Jelačić Vinko Bek
1-4
07.03.2023 18:00 | | |
20 118 Vodovod Centar Zagreb
1-4
06.03.2023 18:00 | | |
20 119 Zagrebačka pivovara Dugo Selo 1934 Grmoščica
1-4
08.03.2023 18:00 | | |
20 120 Radnik Sidra Zagreb Radnik
1-4
06.03.2023 18:00 | | |
21 121 Radnik Medika Radnik
1-4
13.03.2023 18:00 | | |
21 122 Sidra Zagreb Zagrebačka pivovara Vinko Bek
1-4
15.03.2023 18:00 | | |
21 123 Dugo Selo 1934 Vodovod Radnik
1-4
16.03.2023 18:00 | | |
21 124 Centar Hrabri Pongračevo
1-6
13.03.2023 19:00 | | |
21 125 Ban Jelačić Obrtnik Torbar II Zaprešić
1-6
15.03.2023 19:00 | | |
21 126 Zanatlija Zanatlija Ivanić Grmoščica
1-4
13.03.2023 18:00 | | |
22 127 Medika Zanatlija Grmoščica
1-4
20.03.2023 18:00 | | |
22 128 Zanatlija Ivanić Ban Jelačić Zelenjak
1-4
25.03.2023 16:00 | | |
22 129 Obrtnik Torbar II Centar Zagreb
1-4
22.03.2023 18:00 | | |
22 130 Hrabri Dugo Selo 1934 Vinko Bek
1-4
21.03.2023 18:00 | | |
22 131 Vodovod Sidra Zagreb Zagreb
1-4
20.03.2023 18:00 | | |
22 132 Zagrebačka pivovara Radnik Grmoščica
1-4
22.03.2023 18:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Fran Hećimović
Ban Jelačić
4.00
2334
653.60
2987.60
597.52
2. Goran Marko
Ban Jelačić
4.00
2367
593.33
2960.33
592.07
3. Filip Boc
Ban Jelačić
3.00
1722
567.00
2289.00
572.25
4. Tibor Nemet
Sidra Zagreb
5.00
2849
579.50
3428.50
571.42
5. Matija Šorša
Ban Jelačić
4.00
2265
573.00
2838.00
567.60
6. Dragutin Črljenec
Hrabri
4.00
2232
595.40
2827.40
565.48
7. Tomo Krznarić
Zanatlija Ivanić
3.00
1686
570.50
2256.50
564.13
8. Zoran Jurić
Sidra Zagreb
4.00
2244
573.75
2817.75
563.55
9. Ivan Kovačević
Radnik
5.00
2820
559.00
3379.00
563.17
10. Zdravko Serdar
Zanatlija Ivanić
4.00
2238
568.40
2806.40
561.28
11. Antun Štimac
Obrtnik Torbar II
3.00
1671
573.00
2244.00
561.00
12. Predrag Nemet
Sidra Zagreb
5.00
2797
566.50
3363.50
560.58
13. Slavko Zrile
Dugo Selo 1934
5.00
2829
527.00
3356.00
559.33
14. Krešimir Vidović
Zanatlija
4.00
2225
553.80
2778.80
555.76
15. Miljenko Musa
Vodovod
4.00
2230
548.00
2778.00
555.60
16. Stjepan Pongrac
Obrtnik Torbar II
4.00
2223
542.20
2765.20
553.04
17. Mile Krznarić
Zanatlija Ivanić
4.00
2189
575.67
2764.67
552.93
18. Nenad Kolundžija
Hrabri
4.00
2187
570.40
2757.40
551.48
19. Dejan Fišer
Hrabri
4.00
2184
563.25
2747.25
549.45
20. Ivica Damjanović
Dugo Selo 1934
5.00
2754
541.75
3295.75
549.29
21. Franjo Posavac
Hrabri
4.00
2183
562.00
2745.00
549.00
22. Stjepan Novosel
Centar
5.00
2753
535.00
3288.00
548.00
23. Petar Maričić
Radnik
5.00
2731
556.00
3287.00
547.83
24. Hrvoje Megla
Zanatlija
3.00
1626
564.80
2190.80
547.70
25. Goran Kijuk
Zagrebačka pivovara
4.00
2174
562.80
2736.80
547.36
26. Milan Cindrić
Vodovod
5.00
2750
529.75
3279.75
546.63
27. Neven Gojčeta
Sidra Zagreb
4.28
2341
543.00
2884.00
546.21
28. Krešimir Keča
Zagrebačka pivovara
4.00
2175
556.00
2731.00
546.20
29. Mario Salaj
Obrtnik Torbar II
4.00
2204
526.50
2730.50
546.10
30. Brane Milešević
Hrabri
4.00
2172
553.00
2725.00
545.00
31. Ratko Medan
Radnik
5.00
2731
533.25
3264.25
544.04
32. Siniša Sindičić
Zagrebačka pivovara
3.00
1643
528.80
2171.80
542.95
33. Zlatimir Kaštelanac
Medika
4.00
2155
555.25
2710.25
542.05
34. Robertino Mileta
Ban Jelačić
3.00
1649
518.29
2167.29
541.82
35. Zvonimir Šok
Dugo Selo 1934
5.00
2729
509.75
3238.75
539.79
36. Nikola Škugor
Centar
4.00
2168
530.50
2698.50
539.70
37. Dane Žižak
Vodovod
4.00
2182
515.00
2697.00
539.40
38. Renato Kovačić
Dugo Selo 1934
4.00
2173
521.71
2694.71
538.94
39. Ivica Juričan
Zagrebačka pivovara
3.00
1606
548.40
2154.40
538.60
40. Milan Marelja
Centar
4.00
2171
521.25
2692.25
538.45
41. Zvonko Paulić
Zanatlija
3.00
1600
542.50
2142.50
535.63
42. Vlado Radaković
Dugo Selo 1934
5.00
2689
520.25
3209.25
534.88
43. Dalibor Štruml
Zagrebačka pivovara
4.00
2104
569.80
2673.80
534.76
44. Rudolf Puhin
Zanatlija
4.00
2119
553.60
2672.60
534.52
45. Goran Matleković
Vodovod
4.00
2137
526.50
2663.50
532.70
46. Rudolf Zavrtnik
Vodovod
5.00
2640
548.00
3188.00
531.33
47. Petar Kekić
Medika
4.00
2119
531.50
2650.50
530.10
48. Petar Cugovčan
Medika
5.00
2637
534.67
3171.67
528.61
49. Josip Borščak
Zanatlija
3.50
1822
553.60
2375.60
527.91
50. Marijan Valjak
Medika
4.00
2103
535.75
2638.75
527.75
51. Vladimir Maraković
Sidra Zagreb
4.00
2138
500.00
2638.00
527.60
52. Alen Sever
Radnik
5.00
2647
514.25
3161.25
526.88
53. Ronald Šutić
Dugo Selo 1934
5.00
2621
521.50
3142.50
523.75
54. Zvonko Crvenka
Centar
4.00
2092
507.25
2599.25
519.85
55. Ismet Hasić
Zanatlija
3.00
1546
526.74
2072.74
518.18
56. Branko Tomljanović
Obrtnik Torbar II
3.00
1511
554.33
2065.33
516.33
57. Ivan Ivčetić
Medika
5.00
2520
534.25
3054.25
509.04
58. Tihomir Maznik
Zanatlija Ivanić
4.00
1992
523.60
2515.60
503.12
59. Marijan Mučić
Zanatlija Ivanić
3.00
1497
513.00
2010.00
502.50
60. Robert Sekušak
Zanatlija
3.00
1431
531.00
1962.00
490.50
61. Ante Kursar
Medika
4.00
1845
523.00
2368.00
473.60
62. Niko Širić
Centar
5.00
2309
485.00
2794.00
465.67
63. Milivoj Derežić
Medika
4.00
1833
468.50
2301.50
460.30

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Goran Marko
Ban Jelačić
4.00
2367.00
591.75
4.50
2670.00
593.33
8.50
5037.00
592.59
2. Vladimir Gašpert
Obrtnik Torbar II
2.00
1173.00
586.50
5.00
2746.00
549.20
7.00
3919.00
559.86
3. Fran Hećimović
Ban Jelačić
4.00
2334.00
583.50
5.00
3268.00
653.60
9.00
5602.00
622.44
4. Tomislav Barjaktarić
Obrtnik Torbar II
2.00
1155.00
577.50
3.00
1651.00
550.33
5.00
2806.00
561.20
5. Filip Boc
Ban Jelačić
3.00
1722.00
574.00
1.00
567.00
567.00
4.00
2289.00
572.25
6. Tibor Nemet
Sidra Zagreb
5.00
2849.00
569.80
4.00
2318.00
579.50
9.00
5167.00
574.11
7. Karlo Boroš
3.00
1705.00
568.33
4.00
2318.00
579.50
7.00
4023.00
574.71
8. Matija Šorša
Ban Jelačić
4.00
2265.00
566.25
5.00
2865.00
573.00
9.00
5130.00
570.00
9. Slavko Zrile
Dugo Selo 1934
5.00
2829.00
565.80
3.00
1581.00
527.00
8.00
4410.00
551.25
10. Ivan Kovačević
Radnik
5.00
2820.00
564.00
4.00
2236.00
559.00
9.00
5056.00
561.78
11. Ante Jurić
Obrtnik Torbar II
2.00
1128.00
564.00
2.00
996.00
498.00
4.00
2124.00
531.00
12. Tomo Krznarić
Zanatlija Ivanić
3.00
1686.00
562.00
4.00
2282.00
570.50
7.00
3968.00
566.86
13. Zoran Jurić
Sidra Zagreb
4.00
2244.00
561.00
4.00
2295.00
573.75
8.00
4539.00
567.38
14. Zdravko Serdar
Zanatlija Ivanić
4.00
2238.00
559.50
5.00
2842.00
568.40
9.00
5080.00
564.44
15. Predrag Nemet
Sidra Zagreb
5.00
2797.00
559.40
4.00
2266.00
566.50
9.00
5063.00
562.56
16. Dragutin Črljenec
Hrabri
4.00
2232.00
558.00
5.00
2977.00
595.40
9.00
5209.00
578.78
17. Miljenko Musa
Vodovod
4.00
2230.00
557.50
4.00
2192.00
548.00
8.00
4422.00
552.75
18. Antun Štimac
Obrtnik Torbar II
3.00
1671.00
557.00
5.00
2865.00
573.00
8.00
4536.00
567.00
19. Krešimir Vidović
Zanatlija
4.00
2225.00
556.25
5.00
2769.00
553.80
9.00
4994.00
554.89
20. Stjepan Pongrac
Obrtnik Torbar II
4.00
2223.00
555.75
5.00
2711.00
542.20
9.00
4934.00
548.22
21. Goran Lovrić
Zanatlija Ivanić
2.59
1431.00
552.51
3.00
1682.00
560.67
5.59
3113.00
556.89
22. Mario Salaj
Obrtnik Torbar II
4.00
2204.00
551.00
4.00
2106.00
526.50
8.00
4310.00
538.75
23. Ivica Damjanović
Dugo Selo 1934
5.00
2754.00
550.80
4.00
2167.00
541.75
9.00
4921.00
546.78
24. Stjepan Novosel
Centar
5.00
2753.00
550.60
4.00
2140.00
535.00
9.00
4893.00
543.67
25. Milan Cindrić
Vodovod
5.00
2750.00
550.00
4.00
2119.00
529.75
9.00
4869.00
541.00
26. Robertino Mileta
Ban Jelačić
3.00
1649.00
549.67
1.75
907.00
518.29
4.75
2556.00
538.11
27. Siniša Sindičić
Zagrebačka pivovara
3.00
1643.00
547.67
5.00
2644.00
528.80
8.00
4287.00
535.88
28. Mile Krznarić
Zanatlija Ivanić
4.00
2189.00
547.25
3.00
1727.00
575.67
7.00
3916.00
559.43
29. Neven Gojčeta
Sidra Zagreb
4.28
2341.00
546.96
2.00
1086.00
543.00
6.28
3427.00
545.70
30. Nenad Kolundžija
Hrabri
4.00
2187.00
546.75
5.00
2852.00
570.40
9.00
5039.00
559.89
31. Ratko Medan
Radnik
5.00
2731.00
546.20
4.00
2133.00
533.25
9.00
4864.00
540.44
32. Petar Maričić
Radnik
5.00
2731.00
546.20
4.00
2224.00
556.00
9.00
4955.00
550.56
33. Dejan Fišer
Hrabri
4.00
2184.00
546.00
4.00
2253.00
563.25
8.00
4437.00
554.63
34. Zvonimir Šok
Dugo Selo 1934
5.00
2729.00
545.80
4.00
2039.00
509.75
9.00
4768.00
529.78
35. Franjo Posavac
Hrabri
4.00
2183.00
545.75
5.00
2810.00
562.00
9.00
4993.00
554.78
36. Dane Žižak
Vodovod
4.00
2182.00
545.50
2.00
1030.00
515.00
6.00
3212.00
535.33
37. Krešimir Keča
Zagrebačka pivovara
4.00
2175.00
543.75
3.00
1668.00
556.00
7.00
3843.00
549.00
38. Goran Kijuk
Zagrebačka pivovara
4.00
2174.00
543.50
5.00
2814.00
562.80
9.00
4988.00
554.22
39. Renato Kovačić
Dugo Selo 1934
4.00
2173.00
543.25
3.50
1826.00
521.71
7.50
3999.00
533.20
40. Brane Milešević
Hrabri
4.00
2172.00
543.00
4.00
2212.00
553.00
8.00
4384.00
548.00
41. Milan Marelja
Centar
4.00
2171.00
542.75
4.00
2085.00
521.25
8.00
4256.00
532.00
42. Nikola Škugor
Centar
4.00
2168.00
542.00
2.00
1061.00
530.50
6.00
3229.00
538.17
43. Hrvoje Megla
Zanatlija
3.00
1626.00
542.00
5.00
2824.00
564.80
8.00
4450.00
556.25
44. Zlatimir Kaštelanac
Medika
4.00
2155.00
538.75
4.00
2221.00
555.25
8.00
4376.00
547.00
45. Marin Zekić
Ban Jelačić
2.00
1076.00
538.00
4.00
2187.00
546.75
6.00
3263.00
543.83
46. Vlado Radaković
Dugo Selo 1934
5.00
2689.00
537.80
4.00
2081.00
520.25
9.00
4770.00
530.00
47. Ivica Juričan
Zagrebačka pivovara
3.00
1606.00
535.33
5.00
2742.00
548.40
8.00
4348.00
543.50
48. Vladimir Maraković
Sidra Zagreb
4.00
2138.00
534.50
1.00
500.00
500.00
5.00
2638.00
527.60
49. Goran Matleković
Vodovod
4.00
2137.00
534.25
4.00
2106.00
526.50
8.00
4243.00
530.38
50. Zvonko Paulić
Zanatlija
3.00
1600.00
533.33
2.40
1302.00
542.50
5.40
2902.00
537.41
51. Josip Fabijanić
Obrtnik Torbar II
2.00
1064.00
532.00
2.00
1061.00
530.50
4.00
2125.00
531.25
52. Rudolf Puhin
Zanatlija
4.00
2119.00
529.75
5.00
2768.00
553.60
9.00
4887.00
543.00
53. Petar Kekić
Medika
4.00
2119.00
529.75
4.00
2126.00
531.50
8.00
4245.00
530.63
54. Alen Sever
Radnik
5.00
2647.00
529.40
4.00
2057.00
514.25
9.00
4704.00
522.67
55. Rudolf Zavrtnik
Vodovod
5.00
2640.00
528.00
3.00
1644.00
548.00
8.00
4284.00
535.50
56. Petar Cugovčan
Medika
5.00
2637.00
527.40
3.00
1604.00
534.67
8.00
4241.00
530.13
57. Miroslav Živičnjak
Vodovod
3.00
1578.00
526.00
3.00
1576.00
525.33
6.00
3154.00
525.67
58. Dalibor Štruml
Zagrebačka pivovara
4.00
2104.00
526.00
5.00
2849.00
569.80
9.00
4953.00
550.33
59. Marijan Valjak
Medika
4.00
2103.00
525.75
4.00
2143.00
535.75
8.00
4246.00
530.75
60. Ronald Šutić
Dugo Selo 1934
5.00
2621.00
524.20
4.00
2086.00
521.50
9.00
4707.00
523.00
61. Zvonko Crvenka
Centar
4.00
2092.00
523.00
4.00
2029.00
507.25
8.00
4121.00
515.13
62. Matej Gajić-Bukljaš
Obrtnik Torbar II
2.00
1042.00
521.00
1.00
576.00
576.00
3.00
1618.00
539.33
63. Josip Borščak
Zanatlija
3.50
1822.00
520.57
5.00
2768.00
553.60
8.50
4590.00
540.00
64. Dinko Bagić
Zagrebačka pivovara
2.50
1289.00
515.60
3.50
1887.00
539.14
6.00
3176.00
529.33
65. Ivo Slišković
Hrabri
2.00
1031.00
515.50
5.00
2897.00
579.40
7.00
3928.00
561.14
66. Ismet Hasić
Zanatlija
3.00
1546.00
515.33
4.60
2423.00
526.74
7.60
3969.00
522.24
67. Borna Barišić
Radnik
3.00
1532.00
510.67
2.36
1208.00
511.86
5.36
2740.00
511.19
68. Branko Bokulić
Zagrebačka pivovara
2.00
1019.00
509.50
1.75
924.00
528.00
3.75
1943.00
518.13
69. Marko Torlaković
Ban Jelačić
2.00
1017.00
508.50
4.00
2242.00
560.50
6.00
3259.00
543.17
70. Antonio Lovrenović
Centar
3.00
1522.00
507.33
2.50
1155.00
462.00
5.50
2677.00
486.73
71. Ivan Ivčetić
Medika
5.00
2520.00
504.00
4.00
2137.00
534.25
9.00
4657.00
517.44
72. Branko Tomljanović
Obrtnik Torbar II
3.00
1511.00
503.67
3.00
1663.00
554.33
6.00
3174.00
529.00
73. Marijan Mučić
Zanatlija Ivanić
3.00
1497.00
499.00
2.00
1026.00
513.00
5.00
2523.00
504.60
74. Tihomir Maznik
Zanatlija Ivanić
4.00
1992.00
498.00
5.00
2618.00
523.60
9.00
4610.00
512.22
75. Viktor Piskač
Sidra Zagreb
3.00
1493.00
497.67
4.00
2139.00
534.75
7.00
3632.00
518.86
76. Branko Liker
Centar
3.00
1477.00
492.33
3.50
1613.00
460.86
6.50
3090.00
475.38
77. Robert Sekušak
Zanatlija
3.00
1431.00
477.00
2.00
1062.00
531.00
5.00
2493.00
498.60
78. Niko Širić
Centar
5.00
2309.00
461.80
2.00
970.00
485.00
7.00
3279.00
468.43
79. Ante Kursar
Medika
4.00
1845.00
461.25
1.00
523.00
523.00
5.00
2368.00
473.60
80. Milivoj Derežić
Medika
4.00
1833.00
458.25
4.00
1874.00
468.50
8.00
3707.00
463.38

Josip Đeraković
Hrabri
1.00
584.00
584.00
0.00
0.00
NaN
1.00
584.00
584.00
Luka Popovčić
Radnik
2.00
1127.00
563.50
1.00
550.00
550.00
3.00
1677.00
559.00
Igor Cepetić
Zanatlija Ivanić
1.00
552.00
552.00
5.00
2863.00
572.60
6.00
3415.00
569.17
Vlada Marinčić
Radnik
1.00
551.00
551.00
1.64
819.00
499.39
2.64
1370.00
518.94
Goran Petković
Ban Jelačić
1.00
532.00
532.00
0.00
0.00
NaN
1.00
532.00
532.00
Ivan Despot
Zagrebačka pivovara
1.00
529.00
529.00
0.00
0.00
NaN
1.00
529.00
529.00
Drago Vodolšek
Vodovod
2.00
1054.00
527.00
3.00
1559.00
519.67
5.00
2613.00
522.60
Darko Tomić
Centar
2.00
1052.00
526.00
2.00
1023.00
511.50
4.00
2075.00
518.75
Miljenko Horvat
Vodovod
1.00
523.00
523.00
1.00
484.00
484.00
2.00
1007.00
503.50
Ivan Matleković
Vodovod
2.00
1029.00
514.50
0.00
0.00
NaN
2.00
1029.00
514.50
Branko Ivanić
Zagrebačka pivovara
0.50
254.00
508.00
1.75
862.00
492.57
2.25
1116.00
496.00
Tomislav Karlo
Ban Jelačić
1.00
502.00
502.00
1.50
836.00
557.33
2.50
1338.00
535.20
Zlatko Kukuruzović
Radnik
0.75
374.00
498.67
1.00
474.00
474.00
1.75
848.00
484.57
Tomislav Kolarec
Hrabri
1.00
498.00
498.00
1.00
529.00
529.00
2.00
1027.00
513.50
Zoran Novaković
Zanatlija
0.50
248.00
496.00
0.00
0.00
NaN
0.50
248.00
496.00
Milan Lovrić
Zanatlija Ivanić
1.84
889.00
483.15
0.00
0.00
NaN
1.84
889.00
483.15
Ivan Goran Popovčić
Radnik
1.00
480.00
480.00
0.50
218.00
436.00
1.50
698.00
465.33
Petar Božičević
Radnik
1.25
589.00
471.20
1.00
532.00
532.00
2.25
1121.00
498.22
Branko Rečić
Sidra Zagreb
1.72
805.00
468.02
1.00
484.00
484.00
2.72
1289.00
473.90
Josip Ivezić
Radnik
1.00
425.00
425.00
0.00
0.00
NaN
1.00
425.00
425.00
Vladimir Cepetić
Zanatlija Ivanić
0.57
239.00
419.30
0.00
0.00
NaN
0.57
239.00
419.30
Martin Prstec
Dugo Selo 1934
1.00
410.00
410.00
1.50
752.00
501.33
2.50
1162.00
464.80

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Ban Jelačić
4.0
8980
4484
13464
561.00
99
5.0
11418
5988
17406
580.20
113
9.0
20398
10472
30870
571.67
212
2. Obrtnik Torbar II
4.0
8915
4256
13171
548.79
155
5.0
10965
5410
16375
545.83
129
9.0
19880
9666
29546
547.15
284
3. Sidra Zagreb
5.0
10949
5423
16372
545.73
160
4.0
8949
4457
13406
558.58
108
9.0
19898
9880
29778
551.44
268
4. Hrabri
4.0
8808
4263
13071
544.63
105
5.0
11253
5816
17069
568.97
118
9.0
20061
10079
30140
558.15
223
5. Dugo Selo 1934
5.0
11009
5196
16205
540.17
185
4.0
8636
3896
12532
522.17
158
9.0
19645
9092
28737
532.17
343
6. Vodovod
5.0
10996
5127
16123
537.43
188
4.0
8602
4108
12710
529.58
169
9.0
19598
9235
28833
533.94
357
7. Radnik
5.0
10789
5218
16007
533.57
190
4.0
8621
4068
12689
528.71
142
9.0
19410
9286
28696
531.41
332
8. Zagrebačka pivovara
4.0
8677
4116
12793
533.04
169
5.0
10930
5460
16390
546.33
167
9.0
19607
9576
29183
540.43
336
9. Zanatlija Ivanić
4.0
8620
4093
12713
529.71
161
5.0
11080
5506
16586
552.87
154
9.0
19700
9599
29299
542.57
315
10. Zanatlija
4.0
8551
4066
12617
525.71
238
5.0
10970
5523
16493
549.77
150
9.0
19521
9589
29110
539.07
388
11. Centar
5.0
10654
4890
15544
518.13
277
4.0
8423
3653
12076
503.17
235
9.0
19077
8543
27620
511.48
512
12. Medika
5.0
10422
4790
15212
507.07
265
4.0
8620
4008
12628
526.17
196
9.0
19042
8798
27840
515.56
461

(Prosjek lige: NaN )

Kuglana Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više