Pregled svih liga

2. Hrvatska kuglačka liga istok


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Željezničar Bel
Belišće
14 11 2 1 24 78.0 34.0
2. Željezničar Os
Osijek
14 11 0 3 22 82.0 30.0
3. Zanatlija SB
Slavonski Brod
14 10 1 3 21 71.0 41.0
4. Požega
Požega
14 8 0 6 16 55.0 57.0
5. Nova Gradiška
Nova Gradiška
14 7 0 7 14 55.0 57.0
6. TVIN
Virovitica
14 6 1 7 13 54.0 58.0
7. Slavonski Banovac
Pakrac
14 5 2 7 12 51.0 61.0
8. Obrtnik Pž
Požega
14 5 1 8 11 51.0 61.0
9. Belišće
Belišće
14 5 0 9 10 47.0 65.0
10. Zara-Auto Matrix
Osijek
14 4 2 8 10 43.0 69.0
11. Silos
Đakovo
14 4 1 9 9 49.0 63.0
12. Vodovod GV
Vukovar
14 3 0 11 6 36.0 76.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Željezničar Bel Nova Gradiška Belišće
1-4
3.0 : 5.0 (3327 : 3380) 10.09.2022 18:00 Miroslav Liović, A
| | |
1 2 Željezničar Os Silos Željezničar
1-4
8.0 : 0.0 (3302 : 3066) 10.09.2022 17:00 Jasmin Tatar, B
Zorica Todić, B
| | |
1 3 Slavonski Banovac TVIN Gradska kuglana Pa
1-4
5.0 : 3.0 (3450 : 3390) 10.09.2022 17:00 Sadmir Delihodžić, B
Damir Rendić, C
| | |
1 4 Obrtnik Pž Zanatlija SB Gradska kuglana Pž
1-4
3.0 : 5.0 (3193 : 3303) 10.09.2022 18:00 Hrvoje Bakić, A
Mario Trnokop, C
| | |
1 5 Požega Zara-Auto Matrix Gradska kuglana Pž
1-4
6.0 : 2.0 (3206 : 3172) 10.09.2022 14:00 Stipo Andrijević, B
Franjo Soldo, A
| | |
1 6 Vodovod GV Belišće Borovo naselje
1-4
7.0 : 1.0 (3409 : 3174) 10.09.2022 16:00 Miroslav Lončar, B
Željko Gjumić, D
| | |
2 7 Nova Gradiška Belišće Exit
1-4
5.0 : 3.0 (3147 : 3048) 17.09.2022 18:00 Maja Biželj, B
| | |
2 8 Zara-Auto Matrix Vodovod GV Pampas
1-6
6.0 : 2.0 (3399 : 3273) 17.09.2022 15:00 Marijan Šakota, B
Jasmin Tatar, B
| | |
2 9 Zanatlija SB Požega SRC Vijuš
1-4
2.0 : 6.0 (3160 : 3269) 17.09.2022 18:00 Jelena Puškarić Županić, C
| | |
2 10 TVIN Obrtnik Pž TVIN
1-4
6.0 : 2.0 (3117 : 3019) 17.09.2022 17:00 Mirjana Žagar, B
Slobodanka Ćeralinac, D
| | |
2 11 Silos Slavonski Banovac Fortuna
1-4
7.0 : 1.0 (3337 : 3186) 17.09.2022 17:00 Ante Lovričić, A
Ivan Perković, B
| | |
2 12 Željezničar Bel Željezničar Os Belišće
1-4
6.0 : 2.0 (3414 : 3346) 17.09.2022 17:00 Goran Mlinarec, A
| | |
3 13 Željezničar Os Nova Gradiška Željezničar
1-4
6.0 : 2.0 (3343 : 3189) 24.09.2022 17:00 Jasmin Tatar, B
Zorica Todić, B
| | |
3 14 Slavonski Banovac Željezničar Bel Gradska kuglana Pa
1-4
2.0 : 6.0 (3250 : 3316) 24.09.2022 17:00 Tomislav Luksetić, B
Sadmir Delihodžić, B
| | |
3 15 Obrtnik Pž Silos Gradska kuglana Pž
1-4
3.0 : 5.0 (3210 : 3224) 24.09.2022 18:00 Hrvoje Bakić, A
Mirjana Horvat, D
| | |
3 16 Požega TVIN Gradska kuglana Pž
1-4
6.0 : 2.0 (3296 : 3265) 24.09.2022 14:00 Franjo Soldo, A
Nenad Vasić, C
| | |
3 17 Vodovod GV Zanatlija SB Borovo naselje
1-4
3.0 : 5.0 (3271 : 3397) 24.09.2022 16:00 Miroslav Lončar, B
Željko Gjumić, D
| | |
3 18 Belišće Zara-Auto Matrix Belišće
1-4
2.0 : 6.0 (3251 : 3312) 21.09.2022 17:00 Miroslav Liović, A
| | |
4 19 Nova Gradiška Zara-Auto Matrix Exit
1-4
7.0 : 1.0 (3196 : 3024) 29.09.2022 17:30 Ivan Keser, B
Josip Bošnjak, C
| | |
4 20 Zanatlija SB Belišće SRC Vijuš
1-4
7.0 : 1.0 (3296 : 3176) 01.10.2022 18:00 Maja Biželj, B
Hrvoje Ćosić, D
| | |
4 21 TVIN Vodovod GV TVIN
1-4
5.0 : 3.0 (3067 : 3059) 29.09.2022 18:30 Željko Kermend, B
Ivan Lukačić, B
| | |
4 22 Silos Požega Fortuna
1-4
6.0 : 2.0 (3352 : 3334) 01.10.2022 17:00 Ante Lovričić, A
Ivan Perković, B
| | |
4 23 Željezničar Bel Obrtnik Pž Belišće
1-4
6.0 : 2.0 (3375 : 3127) 01.10.2022 17:00 Goran Mlinarec, A
| | |
4 24 Željezničar Os Slavonski Banovac Željezničar
1-4
7.0 : 1.0 (3352 : 3183) 01.10.2022 17:00 Jasmin Tatar, B
Zorica Todić, B
| | |
5 25 Slavonski Banovac Nova Gradiška Gradska kuglana Pa
1-4
7.0 : 1.0 (3440 : 3343) 11.10.2022 18:00 Sadmir Delihodžić, B
Damir Rendić, C
| | |
5 26 Obrtnik Pž Željezničar Os Gradska kuglana Pž
1-4
1.0 : 7.0 (3090 : 3220) 15.10.2022 18:00 Hrvoje Bakić, A
Antonio Kopić, C
| | |
5 27 Požega Željezničar Bel Gradska kuglana Pž
1-4
2.0 : 6.0 (3186 : 3345) 09.10.2022 14:00 Željko Lončar, A
Robert Bakić, B
| | |
5 28 Vodovod GV Silos Borovo naselje
1-4
5.0 : 3.0 (3298 : 3203) 15.10.2022 16:00 Miroslav Lončar, B
Željko Gjumić, D
| | |
5 29 Belišće TVIN Belišće
1-4
5.0 : 3.0 (3323 : 3223) 15.10.2022 17:00 Goran Mlinarec, A
| | |
5 30 Zara-Auto Matrix Zanatlija SB Pampas
1-6
0.0 : 8.0 (3187 : 3379) 15.10.2022 15:00 Željko Hidek, A
Miroslav Liović, A
| | |
6 31 Nova Gradiška Zanatlija SB Exit
1-4
2.0 : 6.0 (3181 : 3239) 18.10.2022 18:00 Maja Biželj, B
Zrinko Kapetanić, C
| | |
6 32 TVIN Zara-Auto Matrix TVIN
1-4
7.0 : 1.0 (3031 : 2902) 22.10.2022 18:00 Ivan Lukačić, B
Slobodanka Ćeralinac, D
| | |
6 33 Silos Belišće Fortuna
1-4
7.0 : 1.0 (3228 : 3170) 22.10.2022 17:00 Ante Lovričić, A
Ivan Perković, B
| | |
6 34 Željezničar Bel Vodovod GV Belišće
1-4
8.0 : 0.0 (3364 : 3100) 22.10.2022 17:00 Goran Mlinarec, A
| | |
6 35 Željezničar Os Požega Željezničar
1-4
7.0 : 1.0 (3254 : 3024) 22.10.2022 17:00 Jasmin Tatar, B
Miroslav Liović, A
| | |
6 36 Slavonski Banovac Obrtnik Pž Gradska kuglana Pa
1-4
7.0 : 1.0 (3299 : 3240) 22.10.2022 16:00 Tomislav Luksetić, B
Sadmir Delihodžić, B
| | |
7 37 Obrtnik Pž Nova Gradiška Gradska kuglana Pž
1-4
2.0 : 6.0 (3228 : 3322) 29.10.2022 18:00 Hrvoje Bakić, A
Ljuban Vijačkić, D
| | |
7 38 Požega Slavonski Banovac Gradska kuglana Pž
1-4
5.0 : 3.0 (3272 : 3233) 29.10.2022 14:00 Franjo Soldo, A
Stipo Andrijević, B
| | |
7 39 Vodovod GV Željezničar Os Borovo naselje
1-4
2.0 : 6.0 (3103 : 3269) 29.10.2022 16:00 Miroslav Lončar, B
Željko Gjumić, D
| | |
7 40 Belišće Željezničar Bel Belišće
1-4
1.0 : 7.0 (3224 : 3428) 29.10.2022 17:00 Goran Mlinarec, A
| | |
7 41 Zara-Auto Matrix Silos Pampas
1-6
4.0 : 4.0 (3250 : 3283) 29.10.2022 15:00 Željko Hidek, A
Ivan Kovačević, B
| | |
7 42 Zanatlija SB TVIN SRC Vijuš
1-4
7.0 : 1.0 (3303 : 3164) 29.10.2022 18:00 Ivan Keser, B
Marko Liović, C
| | |
8 43 Nova Gradiška TVIN Exit
1-4
3.0 : 5.0 (3158 : 3172) 05.11.2022 18:00 Maja Biželj, B
Josip Bošnjak, C
| | |
8 44 Silos Zanatlija SB Fortuna
1-4
3.0 : 5.0 (3324 : 3423) 05.11.2022 18:00 Ante Lovričić, A
Dalija Perković, B
| | |
8 45 Željezničar Bel Zara-Auto Matrix Belišće
1-4
4.0 : 4.0 (3342 : 3359) 05.11.2022 17:00 Goran Mlinarec, A
| | |
8 46 Željezničar Os Belišće Željezničar
1-4
6.0 : 2.0 (3397 : 3291) 05.11.2022 17:00 Jasmin Tatar, B
Zorica Todić, B
| | |
8 47 Slavonski Banovac Vodovod GV Gradska kuglana Pa
1-4
6.0 : 2.0 (3359 : 2996) 05.11.2022 17:00 Tomislav Luksetić, B
Damir Rendić, C
| | |
8 48 Obrtnik Pž Požega Gradska kuglana Pž
1-4
6.0 : 2.0 (3300 : 3130) 02.11.2022 17:00 Stipo Andrijević, B
Nenad Vasić, C
| | |
9 49 Požega Nova Gradiška Gradska kuglana Pž
1-4
6.0 : 2.0 (3205 : 3162) 12.11.2022 13:00 Franjo Soldo, A
Mario Trnokop, C
| | |
9 50 Vodovod GV Obrtnik Pž Borovo naselje
1-4
2.0 : 6.0 (3221 : 3240) 10.11.2022 17:00 Miroslav Lončar, B
Željko Gjumić, D
| | |
9 51 Belišće Slavonski Banovac Belišće
1-4
6.0 : 2.0 (3254 : 3244) 12.11.2022 17:00 Goran Mlinarec, A
| | |
9 52 Zara-Auto Matrix Željezničar Os Pampas
1-6
1.0 : 7.0 (3207 : 3360) 12.11.2022 15:00 Željko Hidek, A
Marijan Šakota, B
| | |
9 53 Zanatlija SB Željezničar Bel SRC Vijuš
1-4
2.0 : 6.0 (3218 : 3284) 12.11.2022 18:00 Ivan Keser, B
Dalija Šljivarić, B
| | |
9 54 TVIN Silos TVIN
1-4
6.0 : 2.0 (3068 : 3022) 12.11.2022 18:00 Mirjana Žagar, B
Snježana Beneta, D
| | |
10 55 Nova Gradiška Silos Exit
1-4
6.0 : 2.0 (3342 : 3153) 26.11.2022 18:00 Stipo Andrijević, B
Josip Bošnjak, C
| | |
10 56 Željezničar Bel TVIN Belišće
1-4
5.0 : 3.0 (3397 : 3261) 26.11.2022 17:00 Srećko Vuka, A
| | |
10 57 Željezničar Os Zanatlija SB Željezničar
1-4
8.0 : 0.0 (3413 : 3170) 26.11.2022 17:00 Zorica Todić, B
Ivan Kovačević, B
| | |
10 58 Slavonski Banovac Zara-Auto Matrix Gradska kuglana Pa
1-4
2.0 : 6.0 (3320 : 3376) 26.11.2022 17:00 Sadmir Delihodžić, B
Damir Rendić, C
| | |
10 59 Obrtnik Pž Belišće Gradska kuglana Pž
1-4
5.0 : 3.0 (3267 : 3223) 26.11.2022 18:00 Hrvoje Bakić, A
Mirjana Horvat, D
| | |
10 60 Požega Vodovod GV Gradska kuglana Pž
1-4
5.0 : 3.0 (3252 : 3166) 26.11.2022 14:00 Franjo Soldo, A
Nenad Vasić, C
| | |
11 61 Vodovod GV Nova Gradiška Borovo naselje
1-4
0.0 : 8.0 (3197 : 3290) 10.12.2022 16:00 Miroslav Lončar, B
Željko Gjumić, D
| | |
11 62 Belišće Požega Belišće
1-4
6.0 : 2.0 (3402 : 3140) 10.12.2022 17:00 Miroslav Liović, A
| | |
11 63 Zara-Auto Matrix Obrtnik Pž Pampas
1-6
1.0 : 7.0 (3124 : 3239) 10.12.2022 15:00 Mario Mušanić, A
Matija Tutnjević, B
| | |
11 64 Zanatlija SB Slavonski Banovac SRC Vijuš
1-4
6.0 : 2.0 (3374 : 3312) 10.12.2022 18:00 Ivan Keser, B
Dalija Šljivarić, B
| | |
11 65 TVIN Željezničar Os TVIN
1-4
1.0 : 7.0 (3065 : 3151) 10.12.2022 18:00 Mirjana Žagar, B
Željko Kermend, B
| | |
11 66 Silos Željezničar Bel Fortuna
1-4
3.0 : 5.0 (3243 : 3272) 10.12.2022 17:00 Ante Lovričić, A
Ivan Perković, B
| | |
12 67 Nova Gradiška Željezničar Bel Exit
1-4
1.0 : 7.0 (3240 : 3362) 14.01.2023 18:00 Maja Biželj, B
Josip Bošnjak, C
| | |
12 68 Silos Željezničar Os Fortuna
1-4
3.0 : 5.0 (3330 : 3377) 14.01.2023 16:00 Ante Lovričić, A
Ivan Perković, B
| | |
12 69 TVIN Slavonski Banovac TVIN
1-4
4.0 : 4.0 (3042 : 3069) 14.01.2023 18:00 Ivan Lukačić, B
Mirjana Žagar, B
| | |
12 70 Zanatlija SB Obrtnik Pž SRC Vijuš
1-4
4.0 : 4.0 (3269 : 3262) 14.01.2023 18:00 Dalija Šljivarić, B
| | |
12 71 Zara-Auto Matrix Požega Pampas
1-6
3.0 : 5.0 (3190 : 3241) 14.01.2023 15:00 Željko Hidek, A
Ivan Kovačević, B
| | |
12 72 Belišće Vodovod GV Belišće
1-4
7.0 : 1.0 (3282 : 3132) 14.01.2023 17:00 Jasmin Tatar, B
| | |
13 73 Belišće Nova Gradiška Belišće
1-4
6.0 : 2.0 (3401 : 3240) 21.01.2023 17:00 Željko Hidek, A
| | |
13 74 Vodovod GV Zara-Auto Matrix Borovo naselje
1-4
5.0 : 3.0 (3235 : 3200) 21.01.2023 16:00 Miroslav Lončar, B
Željko Gjumić, D
| | |
13 75 Požega Zanatlija SB Gradska kuglana Pž
1-4
1.0 : 7.0 (3128 : 3382) 21.01.2023 14:00 Mario Trnokop, C
Mirjana Horvat, D
| | |
13 76 Obrtnik Pž TVIN Gradska kuglana Pž
1-4
2.0 : 6.0 (3181 : 3265) 21.01.2023 18:00 Hrvoje Bakić, A
Antonio Kopić, C
| | |
13 77 Slavonski Banovac Silos Gradska kuglana Pa
1-4
5.0 : 3.0 (3332 : 3249) 21.01.2023 17:00 Tomislav Luksetić, B
Ivan Hofman, D
| | |
13 78 Željezničar Os Željezničar Bel Željezničar
1-4
3.0 : 5.0 (3203 : 3225) 21.01.2023 17:00 Jasmin Tatar, B
Zorica Todić, B
| | |
14 79 Nova Gradiška Željezničar Os Exit
1-4
5.0 : 3.0 (3213 : 3184) 28.01.2023 18:00 Maja Biželj, B
Josip Bošnjak, C
| | |
14 80 Željezničar Bel Slavonski Banovac Belišće
1-4
4.0 : 4.0 (3394 : 3278) 28.01.2023 17:00 Goran Mlinarec, A
| | |
14 81 Silos Obrtnik Pž Fortuna
1-4
1.0 : 7.0 (3256 : 3283) 28.01.2023 17:00 Ante Lovričić, A
Dalija Perković, B
| | |
14 82 TVIN Požega TVIN
1-4
2.0 : 6.0 (3075 : 3144) 28.01.2023 18:00 Željko Kermend, B
Snježana Beneta, D
| | |
14 83 Zanatlija SB Vodovod GV SRC Vijuš
1-4
7.0 : 1.0 (3250 : 2990) 28.01.2023 14:00 Ivan Keser, B
Dalija Šljivarić, B
| | |
14 84 Zara-Auto Matrix Belišće Pampas
1-6
5.0 : 3.0 (3346 : 3314) 28.01.2023 15:00 Marijan Šakota, B
Jasmin Tatar, B
| | |
15 85 Zara-Auto Matrix Nova Gradiška Pampas
1-6
04.02.2023 15:00 Željko Hidek, A
Jasmin Tatar, B
| | |
15 86 Belišće Zanatlija SB Belišće
1-4
04.02.2023 17:00 Goran Mlinarec, A
| | |
15 87 Vodovod GV TVIN Borovo naselje
1-4
04.02.2023 16:00 Miroslav Lončar, B
Željko Gjumić, D
| | |
15 88 Požega Silos Gradska kuglana Pž
1-4
04.02.2023 14:00 Stipo Andrijević, B
Ljuban Vijačkić, D
| | |
15 89 Obrtnik Pž Željezničar Bel Gradska kuglana Pž
1-4
04.02.2023 18:00 Hrvoje Bakić, A
Mario Trnokop, C
| | |
15 90 Slavonski Banovac Željezničar Os Gradska kuglana Pa
1-4
04.02.2023 17:00 Sadmir Delihodžić, B
Ivan Hofman, D
| | |
16 91 Nova Gradiška Slavonski Banovac Exit
1-4
11.02.2023 18:00 Maja Biželj, B
Josip Bošnjak, C
| | |
16 92 Željezničar Os Obrtnik Pž Željezničar
1-4
11.02.2023 17:00 Željko Hidek, A
Jasmin Tatar, B
| | |
16 93 Željezničar Bel Požega Belišće
1-4
11.02.2023 17:00 Goran Mlinarec, A
| | |
16 94 Silos Vodovod GV Fortuna
1-4
11.02.2023 17:00 Ante Lovričić, A
Dalija Perković, B
| | |
16 95 TVIN Belišće TVIN
1-4
11.02.2023 18:00 Željko Kermend, B
Milan Đuradin, D
| | |
16 96 Zanatlija SB Zara-Auto Matrix SRC Vijuš
1-4
11.02.2023 18:00 Ivan Keser, B
Marko Liović, C
| | |
17 97 Zanatlija SB Nova Gradiška SRC Vijuš
1-4
18.02.2023 18:00 Ivan Keser, B
Jelena Puškarić Županić, C
| | |
17 98 Zara-Auto Matrix TVIN Pampas
1-6
18.02.2023 15:00 Mario Liović, A
Dario Radoš, C
| | |
17 99 Belišće Silos Belišće
1-4
18.02.2023 17:00 Goran Mlinarec, A
| | |
17 100 Vodovod GV Željezničar Bel Borovo naselje
1-4
18.02.2023 16:00 Miroslav Lončar, B
Željko Gjumić, D
| | |
17 101 Požega Željezničar Os Gradska kuglana Pž
1-4
18.02.2023 14:00 Stipo Andrijević, B
Antonio Kopić, C
| | |
17 102 Obrtnik Pž Slavonski Banovac Gradska kuglana Pž
1-4
15.02.2023 18:00 Hrvoje Bakić, A
Mirjana Horvat, D
| | |
18 103 Nova Gradiška Obrtnik Pž Exit
1-4
25.02.2023 18:00 | | |
18 104 Slavonski Banovac Požega Gradska kuglana Pa
1-4
25.02.2023 17:00 Tomislav Luksetić, B
Ivan Hofman, D
| | |
18 105 Željezničar Os Vodovod GV Željezničar
1-4
25.02.2023 17:00 Jasmin Tatar, B
Zorica Todić, B
| | |
18 106 Željezničar Bel Belišće Belišće
1-4
25.02.2023 17:00 Goran Mlinarec, A
| | |
18 107 Silos Zara-Auto Matrix Fortuna
1-4
25.02.2023 17:00 Ante Lovričić, A
Dalija Perković, B
| | |
18 108 TVIN Zanatlija SB TVIN
1-4
25.02.2023 18:00 Željko Kermend, B
Milan Đuradin, D
| | |
19 109 TVIN Nova Gradiška TVIN
1-4
04.03.2023 18:00 | | |
19 110 Zanatlija SB Silos SRC Vijuš
1-4
04.03.2023 18:00 Ivan Keser, B
Dalija Šljivarić, B
| | |
19 111 Zara-Auto Matrix Željezničar Bel Pampas
1-6
04.03.2023 15:00 | | |
19 112 Belišće Željezničar Os Belišće
1-4
04.03.2023 17:00 | | |
19 113 Vodovod GV Slavonski Banovac Borovo naselje
1-4
04.03.2023 16:00 Miroslav Lončar, B
Željko Gjumić, D
| | |
19 114 Požega Obrtnik Pž Gradska kuglana Pž
1-4
04.03.2023 13:00 Stipo Andrijević, B
Ljuban Vijačkić, D
| | |
20 115 Nova Gradiška Požega Exit
1-4
11.03.2023 18:00 | | |
20 116 Obrtnik Pž Vodovod GV Gradska kuglana Pž
1-4
11.03.2023 18:00 Hrvoje Bakić, A
Ljuban Vijačkić, D
| | |
20 117 Slavonski Banovac Belišće Gradska kuglana Pa
1-4
11.03.2023 17:00 Tomislav Luksetić, B
Ivan Hofman, D
| | |
20 118 Željezničar Os Zara-Auto Matrix Željezničar
1-4
11.03.2023 17:00 | | |
20 119 Željezničar Bel Zanatlija SB Belišće
1-4
11.03.2023 17:00 | | |
20 120 Silos TVIN Fortuna
1-4
11.03.2023 17:00 Ante Lovričić, A
Dalija Perković, B
| | |
21 121 Silos Nova Gradiška Fortuna
1-4
18.03.2023 17:00 Ante Lovričić, A
Dalija Perković, B
| | |
21 122 TVIN Željezničar Bel TVIN
1-4
18.03.2023 18:00 | | |
21 123 Zanatlija SB Željezničar Os SRC Vijuš
1-4
18.03.2023 18:00 Dalija Šljivarić, B
Ivan Keser, B
| | |
21 124 Zara-Auto Matrix Slavonski Banovac Pampas
1-6
18.03.2023 15:00 | | |
21 125 Belišće Obrtnik Pž Belišće
1-4
18.03.2023 17:00 | | |
21 126 Vodovod GV Požega Borovo naselje
1-4
18.03.2023 16:00 Miroslav Lončar, B
Željko Gjumić, D
| | |
22 127 Nova Gradiška Vodovod GV Exit
1-4
25.03.2023 18:00 | | |
22 128 Požega Belišće Gradska kuglana Pž
1-4
25.03.2023 14:00 Stipo Andrijević, B
Antonio Kopić, C
| | |
22 129 Obrtnik Pž Zara-Auto Matrix Gradska kuglana Pž
1-4
25.03.2023 18:00 Hrvoje Bakić, A
Mario Trnokop, C
| | |
22 130 Slavonski Banovac Zanatlija SB Gradska kuglana Pa
1-4
25.03.2023 17:00 Tomislav Luksetić, B
Ivan Hofman, D
| | |
22 131 Željezničar Os TVIN Željezničar
1-4
25.03.2023 17:00 | | |
22 132 Željezničar Bel Silos Belišće
1-4
25.03.2023 17:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Igor Matić
Belišće
7.00
4146
592.29
4738.29
592.29
2. Nedeljko Jeličić
Željezničar Bel
7.00
4069
603.86
4672.86
584.11
3. Milan Lončar
Željezničar Bel
7.00
3985
565.14
4550.14
568.77
4. Mario Drempetić
Zanatlija SB
7.00
3971
555.33
4526.33
565.79
5. Pavle Filipović
Nova Gradiška
7.00
3967
556.29
4523.29
565.41
6. Robert Kereta
TVIN
6.00
3402
531.75
3933.75
561.96
7. Marko Tomić
Željezničar Os
6.50
3641
572.17
4213.17
561.76
8. Damir Šimunović
Željezničar Os
7.00
3916
575.09
4491.09
561.39
9. Lovro Buzov
Zanatlija SB
7.00
3912
569.85
4481.85
560.23
10. Tomislav Biželj
Nova Gradiška
7.00
3919
548.00
4467.00
558.38
11. Tomislav Gruić
Požega
7.00
3897
567.33
4464.33
558.04
12. Zoran Prodanović
Zara-Auto Matrix
7.00
3887
573.78
4460.78
557.60
13. Branko Kušt
Silos
7.00
3857
560.15
4417.15
552.14
14. Zvonko Gnezda
Slavonski Banovac
7.00
3845
569.83
4414.83
551.85
15. Vlado Ljutak
Željezničar Bel
7.00
3861
553.00
4414.00
551.75
16. Nikola Martinović
Zanatlija SB
6.00
3305
539.43
3844.43
549.20
17. Stipan Teskera
TVIN
7.00
3873
519.29
4392.29
549.04
18. Ivo Klasan
Željezničar Os
7.00
3802
585.86
4387.86
548.48
19. Slavko Ivić
Željezničar Bel
7.00
3810
570.86
4380.86
547.61
20. Domagoj Đapić
Nova Gradiška
7.00
3858
518.00
4376.00
547.00
21. Dario Andrejev
Željezničar Bel
7.00
3817
555.80
4372.80
546.60
22. Zoran Bošnjak
Obrtnik Pž
6.00
3282
541.67
3823.67
546.24
23. Davor Lepka
Slavonski Banovac
6.00
3247
569.83
3816.83
545.26
24. Dejan Steiner
Zara-Auto Matrix
7.00
3807
554.00
4361.00
545.13
25. Slobodan Manović
Obrtnik Pž
7.00
3820
537.43
4357.43
544.68
26. Željko Teskera
TVIN
7.00
3834
513.71
4347.71
543.46
27. Niko Kalvi
Slavonski Banovac
6.00
3244
558.20
3802.20
543.17
28. Zlatko Fajdetić
Silos
6.00
3237
553.93
3790.93
541.56
29. Goran Parač
Silos
6.00
3225
565.29
3790.29
541.47
30. Igor Strugačevac
Zanatlija SB
7.00
3801
530.50
4331.50
541.44
31. Zvonko Mihaljević
Silos
7.00
3771
553.50
4324.50
540.56
32. Marko Marjanović
Požega
6.50
3520
531.50
4051.50
540.20
33. Ivan Burivoda
Požega
7.00
3772
543.43
4315.43
539.43
34. Josip Glavaš
Nova Gradiška
6.50
3512
527.80
4039.80
538.64
35. Branimir Mutnjaković
Željezničar Os
6.00
3217
551.60
3768.60
538.37
36. Stevan Kaman
Vodovod GV
6.00
3213
547.33
3760.33
537.19
37. Marko Oršulić
Obrtnik Pž
7.00
3749
537.85
4286.85
535.86
38. Renato Poldrugač
TVIN
6.00
3237
503.86
3740.86
534.41
39. Željko Poljak
Nova Gradiška
6.50
3464
542.17
4006.17
534.16
40. Darko Mikolin
Belišće
7.00
3744
526.29
4270.29
533.79
41. Josip Soudek
Obrtnik Pž
7.00
3718
551.14
4269.14
533.64
42. Zdravko Terzić
Zara-Auto Matrix
6.25
3330
525.71
3855.71
531.82
43. Đuro Gregurević
Vodovod GV
7.00
3671
567.57
4238.57
529.82
44. Robert Lančić
TVIN
7.00
3729
483.18
4212.18
526.52
45. Antun Gruić
Požega
7.00
3659
529.00
4188.00
523.50
46. Branko Lišnić
Zara-Auto Matrix
7.00
3627
549.00
4176.00
522.00
47. Milan Burivoda
Požega
6.00
3103
536.50
3639.50
519.93
48. Ivan Funarić
Silos
6.00
3124
515.00
3639.00
519.86
49. Ivan Živković
Silos
7.00
3557
549.29
4106.29
513.29
50. Mario Farkaš
Vodovod GV
7.00
3572
531.86
4103.86
512.98

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Igor Matić
Belišće
7.00
4146.00
592.29
7.00
4146.00
592.29
14.00
8292.00
592.29
2. Nedeljko Jeličić
Željezničar Bel
7.00
4069.00
581.29
7.00
4227.00
603.86
14.00
8296.00
592.57
3. Arijan Rukavina
Zanatlija SB
4.00
2287.00
571.75
4.00
2246.00
561.50
8.00
4533.00
566.63
4. Milan Lončar
Željezničar Bel
7.00
3985.00
569.29
7.00
3956.00
565.14
14.00
7941.00
567.21
5. Mario Drempetić
Zanatlija SB
7.00
3971.00
567.29
6.00
3332.00
555.33
13.00
7303.00
561.77
6. Robert Kereta
TVIN
6.00
3402.00
567.00
4.00
2127.00
531.75
10.00
5529.00
552.90
7. Pavle Filipović
Nova Gradiška
7.00
3967.00
566.71
7.00
3894.00
556.29
14.00
7861.00
561.50
8. Marko Tomić
Željezničar Os
6.50
3641.00
560.15
6.00
3433.00
572.17
12.50
7074.00
565.92
9. Tomislav Biželj
Nova Gradiška
7.00
3919.00
559.86
7.00
3836.00
548.00
14.00
7755.00
553.93
10. Damir Šimunović
Željezničar Os
7.00
3916.00
559.43
5.50
3163.00
575.09
12.50
7079.00
566.32
11. Lovro Buzov
Zanatlija SB
7.00
3912.00
558.86
6.50
3704.00
569.85
13.50
7616.00
564.15
12. Tomislav Gruić
Požega
7.00
3897.00
556.71
6.00
3404.00
567.33
13.00
7301.00
561.62
13. Zoran Prodanović
Zara-Auto Matrix
7.00
3887.00
555.29
6.75
3873.00
573.78
13.75
7760.00
564.36
14. Marinko Andrić
Belišće
5.00
2770.00
554.00
7.00
4006.00
572.29
12.00
6776.00
564.67
15. Stipan Teskera
TVIN
7.00
3873.00
553.29
7.00
3635.00
519.29
14.00
7508.00
536.29
16. Duje Matić
Zanatlija SB
5.00
2758.00
551.60
5.00
2674.00
534.80
10.00
5432.00
543.20
17. Vlado Ljutak
Željezničar Bel
7.00
3861.00
551.57
7.00
3871.00
553.00
14.00
7732.00
552.29
18. Domagoj Đapić
Nova Gradiška
7.00
3858.00
551.14
5.00
2590.00
518.00
12.00
6448.00
537.33
19. Branko Kušt
Silos
7.00
3857.00
551.00
6.75
3781.00
560.15
13.75
7638.00
555.49
20. Nikola Martinović
Zanatlija SB
6.00
3305.00
550.83
7.00
3776.00
539.43
13.00
7081.00
544.69
21. Zvonko Gnezda
Slavonski Banovac
7.00
3845.00
549.29
6.00
3419.00
569.83
13.00
7264.00
558.77
22. Tomislav Ranogajec
Željezničar Os
4.00
2196.00
549.00
4.50
2332.00
518.22
8.50
4528.00
532.71
23. Božo Madunić
Željezničar Os
4.00
2193.00
548.25
4.50
2479.00
550.89
8.50
4672.00
549.65
24. Krešimir Bosak
Zara-Auto Matrix
4.50
2465.00
547.78
3.75
1939.00
517.07
8.25
4404.00
533.82
25. Željko Teskera
TVIN
7.00
3834.00
547.71
7.00
3596.00
513.71
14.00
7430.00
530.71
26. Zoran Bošnjak
Obrtnik Pž
6.00
3282.00
547.00
6.00
3250.00
541.67
12.00
6532.00
544.33
27. Ljubomir Takalić
Belišće
4.75
2598.00
546.95
4.50
2471.00
549.11
9.25
5069.00
548.00
28. Slobodan Manović
Obrtnik Pž
7.00
3820.00
545.71
7.00
3762.00
537.43
14.00
7582.00
541.57
29. Dario Andrejev
Željezničar Bel
7.00
3817.00
545.29
5.00
2779.00
555.80
12.00
6596.00
549.67
30. Ivan Kljajić
Vodovod GV
5.00
2726.00
545.20
7.00
3917.00
559.57
12.00
6643.00
553.58
31. Darko Jozipović
Slavonski Banovac
5.00
2725.00
545.00
5.00
2911.00
582.20
10.00
5636.00
563.60
32. Slavko Ivić
Željezničar Bel
7.00
3810.00
544.29
7.00
3996.00
570.86
14.00
7806.00
557.57
33. Dejan Steiner
Zara-Auto Matrix
7.00
3807.00
543.86
6.00
3324.00
554.00
13.00
7131.00
548.54
34. Ivo Klasan
Željezničar Os
7.00
3802.00
543.14
7.00
4101.00
585.86
14.00
7903.00
564.50
35. Igor Strugačevac
Zanatlija SB
7.00
3801.00
543.00
6.00
3183.00
530.50
13.00
6984.00
537.23
36. Marko Marjanović
Požega
6.50
3520.00
541.54
4.00
2126.00
531.50
10.50
5646.00
537.71
37. Davor Lepka
Slavonski Banovac
6.00
3247.00
541.17
6.00
3419.00
569.83
12.00
6666.00
555.50
38. Niko Kalvi
Slavonski Banovac
6.00
3244.00
540.67
5.00
2791.00
558.20
11.00
6035.00
548.64
39. Josip Glavaš
Nova Gradiška
6.50
3512.00
540.31
5.00
2639.00
527.80
11.50
6151.00
534.87
40. Zlatko Fajdetić
Silos
6.00
3237.00
539.50
6.75
3739.00
553.93
12.75
6976.00
547.14
41. Renato Poldrugač
TVIN
6.00
3237.00
539.50
7.00
3527.00
503.86
13.00
6764.00
520.31
42. Ivan Burivoda
Požega
7.00
3772.00
538.86
7.00
3804.00
543.43
14.00
7576.00
541.14
43. Boris Ivančić
Željezničar Os
5.00
2694.00
538.80
6.00
3257.00
542.83
11.00
5951.00
541.00
44. Zvonko Mihaljević
Silos
7.00
3771.00
538.71
6.00
3321.00
553.50
13.00
7092.00
545.54
45. Božidar Petrovečki
Slavonski Banovac
5.50
2958.00
537.82
4.00
2217.00
554.25
9.50
5175.00
544.74
46. Goran Parač
Silos
6.00
3225.00
537.50
7.00
3957.00
565.29
13.00
7182.00
552.46
47. Branimir Mutnjaković
Željezničar Os
6.00
3217.00
536.17
5.00
2758.00
551.60
11.00
5975.00
543.18
48. Marko Oršulić
Obrtnik Pž
7.00
3749.00
535.57
6.50
3496.00
537.85
13.50
7245.00
536.67
49. Stevan Kaman
Vodovod GV
6.00
3213.00
535.50
6.00
3284.00
547.33
12.00
6497.00
541.42
50. Darko Mikolin
Belišće
7.00
3744.00
534.86
7.00
3684.00
526.29
14.00
7428.00
530.57
51. Željko Poljak
Nova Gradiška
6.50
3464.00
532.92
6.00
3253.00
542.17
12.50
6717.00
537.36
52. Zdravko Terzić
Zara-Auto Matrix
6.25
3330.00
532.80
7.00
3680.00
525.71
13.25
7010.00
529.06
53. Robert Lančić
TVIN
7.00
3729.00
532.71
6.36
3073.00
483.18
13.36
6802.00
509.13
54. Josip Soudek
Obrtnik Pž
7.00
3718.00
531.14
7.00
3858.00
551.14
14.00
7576.00
541.14
55. Marin Lubina
Zara-Auto Matrix
4.00
2119.00
529.75
3.25
1767.00
543.69
7.25
3886.00
536.00
56. Zdenko Strugačevac
Željezničar Bel
4.50
2383.00
529.56
4.00
2118.00
529.50
8.50
4501.00
529.53
57. Dražen Dujmović
Obrtnik Pž
5.50
2910.00
529.09
6.00
3301.00
550.17
11.50
6211.00
540.09
58. Đuro Gregurević
Vodovod GV
7.00
3671.00
524.43
7.00
3973.00
567.57
14.00
7644.00
546.00
59. Ivica Hormot
Slavonski Banovac
4.54
2375.00
523.13
4.00
2179.00
544.75
8.54
4554.00
533.26
60. Antun Gruić
Požega
7.00
3659.00
522.71
6.00
3174.00
529.00
13.00
6833.00
525.62
61. Ivan Vučković
Vodovod GV
5.00
2606.00
521.20
7.00
3791.00
541.57
12.00
6397.00
533.08
62. Ivan Funarić
Silos
6.00
3124.00
520.67
4.00
2060.00
515.00
10.00
5184.00
518.40
63. Andrej Marin
Slavonski Banovac
4.50
2340.00
520.00
4.00
2128.00
532.00
8.50
4468.00
525.65
64. Branko Lišnić
Zara-Auto Matrix
7.00
3627.00
518.14
7.00
3843.00
549.00
14.00
7470.00
533.57
65. Milan Burivoda
Požega
6.00
3103.00
517.17
6.00
3219.00
536.50
12.00
6322.00
526.83
66. Miroslav Crnjac
Požega
4.25
2195.00
516.47
6.00
3203.00
533.83
10.25
5398.00
526.63
67. Mario Farkaš
Vodovod GV
7.00
3572.00
510.29
7.00
3723.00
531.86
14.00
7295.00
521.07
68. Tomislav Špoljarić
Zara-Auto Matrix
4.25
2163.00
508.94
5.00
2631.00
526.20
9.25
4794.00
518.27
69. Ivan Živković
Silos
7.00
3557.00
508.14
7.00
3845.00
549.29
14.00
7402.00
528.71
70. Darko Melman
Belišće
4.00
2011.00
502.75
0.00
0.00
NaN
4.00
2011.00
502.75
71. Zdenko Sumarev
Belišće
5.00
2512.00
502.40
7.00
3908.00
558.29
12.00
6420.00
535.00
72. Mladen Zovak
Belišće
4.00
1997.00
499.25
7.00
3674.00
524.86
11.00
5671.00
515.55
73. Zlatko Horvat
Vodovod GV
4.00
1993.00
498.25
1.00
510.00
510.00
5.00
2503.00
500.60
74. Nikola Baranj
Vodovod GV
4.00
1912.00
478.00
4.50
2272.00
504.89
8.50
4184.00
492.24

Damir Franjković
Nova Gradiška
1.00
579.00
579.00
5.00
2628.00
525.60
6.00
3207.00
534.50
Dragan Higl
Vodovod GV
1.00
569.00
569.00
1.00
547.00
547.00
2.00
1116.00
558.00
Zvonko Strinavić
Nova Gradiška
1.00
558.00
558.00
4.00
2087.00
521.75
5.00
2645.00
529.00
Damir Rendić
Slavonski Banovac
1.00
554.00
554.00
0.00
0.00
NaN
1.00
554.00
554.00
Božidar Krajačić
Zanatlija SB
2.09
1153.00
551.67
2.50
1287.00
514.80
4.59
2440.00
531.59
Ivan Dujmović
Obrtnik Pž
3.00
1636.00
545.33
4.00
2096.00
524.00
7.00
3732.00
533.14
Matko Masle
Željezničar Os
0.50
272.00
544.00
2.50
1245.00
498.00
3.00
1517.00
505.67
Ivan Ćosić
Zanatlija SB
3.00
1626.00
542.00
3.00
1617.00
539.00
6.00
3243.00
540.50
Mario Brađašević
Nova Gradiška
0.50
266.00
532.00
0.00
0.00
NaN
0.50
266.00
532.00
Ivan Teskera
TVIN
2.00
1056.00
528.00
2.00
1003.00
501.50
4.00
2059.00
514.75
Damir Ferenčević
TVIN
2.00
1055.00
527.50
3.00
1484.00
494.67
5.00
2539.00
507.80
Kristijan Safundžić
Zanatlija SB
0.91
480.00
527.47
0.50
267.00
534.00
1.41
747.00
529.79
Mirko Stanković
Belišće
1.00
527.00
527.00
0.00
0.00
NaN
1.00
527.00
527.00
Dragutin Katalenić
Željezničar Bel
2.50
1307.00
522.80
5.00
2666.00
533.20
7.50
3973.00
529.73
Damir Nikić
Nova Gradiška
3.00
1568.00
522.67
0.50
234.00
468.00
3.50
1802.00
514.86
Siniša Ljubomiroski
TVIN
2.00
1044.00
522.00
4.00
2142.00
535.50
6.00
3186.00
531.00
Darko Janjiš
Obrtnik Pž
2.50
1295.00
518.00
1.75
818.00
467.43
4.25
2113.00
497.18
Josip Zambo
Obrtnik Pž
3.00
1538.00
512.67
3.25
1646.00
506.46
6.25
3184.00
509.44
Srećko Belac
Slavonski Banovac
1.50
762.00
508.00
1.00
492.00
492.00
2.50
1254.00
501.60
Bane Tomašić
Nova Gradiška
1.50
759.00
506.00
2.00
1058.00
529.00
3.50
1817.00
519.14
Tomislav Galović
Požega
2.50
1262.00
504.80
6.00
3145.00
524.17
8.50
4407.00
518.47
Valentino Grivić
TVIN
3.00
1510.00
503.33
1.64
878.00
535.37
4.64
2388.00
514.66
Marjan Grgić
Požega
1.75
874.00
499.43
1.00
470.00
470.00
2.75
1344.00
488.73
Željko Zboril
Nova Gradiška
0.82
409.00
498.78
0.00
0.00
NaN
0.82
409.00
498.78
Veselko Petrović
Belišće
2.00
988.00
494.00
0.00
0.00
NaN
2.00
988.00
494.00
Franjo Orak
Belišće
2.25
1103.00
490.22
2.50
1248.00
499.20
4.75
2351.00
494.95
Vlado Hrkač
Željezničar Os
2.00
976.00
488.00
1.00
496.00
496.00
3.00
1472.00
490.67
Husein Grdan
Vodovod GV
3.00
1454.00
484.67
1.50
717.00
478.00
4.50
2171.00
482.44
Ivica Vrebac
Zara-Auto Matrix
1.50
725.00
483.33
0.50
213.00
426.00
2.00
938.00
469.00
Miroslav Lamešić
Silos
2.00
965.00
482.50
1.00
525.00
525.00
3.00
1490.00
496.67
Tomislav Žgela
Slavonski Banovac
0.50
239.00
478.00
3.00
1734.00
578.00
3.50
1973.00
563.71
Željko Domazet
Obrtnik Pž
0.50
239.00
478.00
0.00
0.00
NaN
0.50
239.00
478.00
Ivan Hofman
0.46
216.00
469.57
4.00
2160.00
540.00
4.46
2376.00
532.74
Tomislav Šišak
Silos
1.00
464.00
464.00
0.00
0.00
NaN
1.00
464.00
464.00
Vjekoslav Pranjić
Obrtnik Pž
0.50
223.00
446.00
0.50
242.00
484.00
1.00
465.00
465.00
Dario Kezerle
Zara-Auto Matrix
0.50
222.00
444.00
0.25
130.00
520.00
0.75
352.00
469.33
Petar Ribarić
Nova Gradiška
0.18
67.00
372.22
0.50
258.00
516.00
0.68
325.00
477.94

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Zanatlija SB
7.0
15501
7792
23293
554.60
183
7.0
15353
7517
22870
544.52
179
14.0
30854
15309
46163
549.56
362
2. Željezničar Bel
7.0
15493
7739
23232
553.14
142
7.0
15693
7920
23613
562.21
105
14.0
31186
15659
46845
557.68
247
3. Nova Gradiška
7.0
15330
7596
22926
545.86
188
7.0
15188
7289
22477
535.17
160
14.0
30518
14885
45403
540.51
348
4. Željezničar Os
7.0
15484
7423
22907
545.40
203
7.0
15323
7941
23264
553.90
124
14.0
30807
15364
46171
549.65
327
5. TVIN
7.0
15303
7437
22740
541.43
178
7.0
14657
6808
21465
511.07
185
14.0
29960
14245
44205
526.25
363
6. Slavonski Banovac
7.0
15164
7341
22505
535.83
187
7.0
15570
7880
23450
558.33
176
14.0
30734
15221
45955
547.08
363
7. Obrtnik Pž
7.0
15228
7182
22410
533.57
260
7.0
15149
7320
22469
534.98
229
14.0
30377
14502
44879
534.27
489
8. Belišće
7.0
15201
7195
22396
533.24
261
7.0
15357
7780
23137
550.88
153
14.0
30558
14975
45533
542.06
414
9. Zara-Auto Matrix
7.0
15079
7266
22345
532.02
223
7.0
15368
7335
22703
540.55
254
14.0
30447
14601
45048
536.29
477
10. Požega
7.0
15300
6982
22282
530.52
252
7.0
15174
7371
22545
536.79
224
14.0
30474
14353
44827
533.65
476
11. Silos
7.0
14915
7285
22200
528.57
242
7.0
15386
7684
23070
549.29
166
14.0
30301
14969
45270
538.93
408
12. Vodovod GV
7.0
14896
6820
21716
517.05
320
7.0
15370
7364
22734
541.29
255
14.0
30266
14184
44450
529.17
575

(Prosjek lige: NaN )

Kuglana Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više