Pregled svih liga

3. Hrvatska kuglačka liga istok - zona Požega


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Obrtnik-BAM
Nova Gradiška
7 6 1 0 13 40.0 16.0
2. PKK Halo 192
Slavonski Brod
8 5 3 0 13 44.0 20.0
3. PPK Kutjevo
Požega
7 5 1 1 11 37.0 19.0
4. Lokomotiva 1967
Slavonski Brod
7 5 0 2 10 34.0 22.0
5. Brod
Slavonski Brod
8 5 0 3 10 36.0 28.0
6. Regoč
Slavonski Brod
7 3 0 4 6 25.0 31.0
7. Croatia Mi
Mihaljevci
8 2 1 5 5 25.0 39.0
8. INA - Požega
Požega
8 2 0 6 4 25.0 39.0
9. Lipik 1974
Lipik
8 2 0 6 4 24.0 40.0
10. Hrast
Požega
8 0 0 8 0 14.0 50.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 PKK Halo 192 Lipik 1974 SRC Vijuš
5-8
5.0 : 3.0 (3111 : 2993) 23.09.2022 18:00 Jelena Puškarić Županić, C
Arijan Rukavina, D
| | |
1 2 Lokomotiva 1967 Hrast SRC Vijuš
5-8
7.0 : 1.0 (3094 : 2920) 24.09.2022 18:00 Dalija Šljivarić, B
| | |
1 3 INA - Požega Croatia Mi Gradska kuglana Pž
1-4
2.0 : 6.0 (3019 : 3148) 23.09.2022 18:00 Željko Lončar, A
Mirjana Horvat, D
| | |
1 4 PPK Kutjevo Obrtnik-BAM Gradska kuglana Pž
1-4
2.0 : 6.0 (3098 : 3270) 25.09.2022 18:00 Robert Bakić, B
Nenad Vasić, C
| | |
1 5 Regoč Brod SRC Vijuš
1-4
2.0 : 6.0 (3155 : 3209) 07.10.2022 18:00 Božidar Krajačić, A
Arijan Rukavina, D
| | |
2 6 Lipik 1974 Brod Gradska kuglana Pa
1-4
2.0 : 6.0 (3159 : 3224) 30.09.2022 16:00 Božidar Petrovečki, B
Zvonko Gnezda, B
| | |
2 7 Obrtnik-BAM Regoč Exit
1-4
6.0 : 2.0 (3106 : 2755) 02.10.2022 17:00 Maja Biželj, B
Damir Franjković, D
| | |
2 8 Croatia Mi PPK Kutjevo Gradska kuglana Pž
1-4
2.0 : 6.0 (3146 : 3189) 30.09.2022 18:00 Željko Lončar, A
Marijan Matijević, D
| | |
2 9 Hrast INA - Požega Gradska kuglana Pž
1-4
1.0 : 7.0 (3060 : 3193) 02.10.2022 10:00 Darko Zovko, B
Marijan Matijević, D
| | |
2 10 PKK Halo 192 Lokomotiva 1967 SRC Vijuš
5-8
7.0 : 1.0 (3202 : 3165) 30.09.2022 18:00 Marko Liović, C
| | |
3 11 Lokomotiva 1967 Lipik 1974 SRC Vijuš
5-8
7.0 : 1.0 (3122 : 2927) 08.10.2022 18:00 Dalija Šljivarić, B
| | |
3 12 INA - Požega PKK Halo 192 Gradska kuglana Pž
1-4
1.0 : 7.0 (3073 : 3215) 14.10.2022 18:00 Darko Zovko, B
Robert Bakić, B
| | |
3 13 PPK Kutjevo Hrast Gradska kuglana Pž
1-4
5.0 : 3.0 (3125 : 3072) 16.10.2022 18:00 Franjo Soldo, A
Nenad Vasić, C
| | |
3 14 Regoč Croatia Mi SRC Vijuš
1-4
6.0 : 2.0 (3260 : 3123) 14.10.2022 18:00 Dalija Šljivarić, B
Arijan Rukavina, D
| | |
3 15 Brod Obrtnik-BAM SRC Vijuš
5-8
2.0 : 6.0 (2905 : 3134) 14.10.2022 18:30 Jelena Puškarić Županić, C
Marko Liović, C
| | |
4 16 Lipik 1974 Obrtnik-BAM Gradska kuglana Pa
1-4
2.0 : 6.0 (3202 : 3285) 21.10.2022 18:00 Sadmir Delihodžić, B
Ivan Hofman, D
| | |
4 17 Croatia Mi Brod Gradska kuglana Pž
1-4
1.0 : 7.0 (3115 : 3202) 21.10.2022 18:00 Željko Lončar, A
Robert Bakić, B
| | |
4 18 Hrast Regoč Gradska kuglana Pž
1-4
3.0 : 5.0 (3100 : 3194) 23.10.2022 10:00 Robert Bakić, B
Marijan Matijević, D
| | |
4 19 PKK Halo 192 PPK Kutjevo SRC Vijuš
5-8
4.0 : 4.0 (3262 : 3191) 21.10.2022 18:00 Božidar Krajačić, A
| | |
4 20 Lokomotiva 1967 INA - Požega SRC Vijuš
5-8
5.0 : 3.0 (3100 : 3066) 22.10.2022 18:00 Dalija Šljivarić, B
| | |
5 21 INA - Požega Lipik 1974 Gradska kuglana Pž
1-4
7.0 : 1.0 (3267 : 3097) 28.10.2022 18:00 Željko Lončar, A
Marijan Matijević, D
| | |
5 22 PPK Kutjevo Lokomotiva 1967 Gradska kuglana Pž
1-4
6.0 : 2.0 (3266 : 3157) 30.10.2022 18:00 Robert Bakić, B
Ljuban Vijačkić, D
| | |
5 23 Regoč PKK Halo 192 SRC Vijuš
1-4
2.0 : 6.0 (3118 : 3171) 28.10.2022 18:00 Dalija Šljivarić, B
Jelena Puškarić Županić, C
| | |
5 24 Brod Hrast SRC Vijuš
5-8
7.0 : 1.0 (3298 : 3132) 28.10.2022 18:30 Božidar Krajačić, A
| | |
5 25 Obrtnik-BAM Croatia Mi Exit
1-4
6.0 : 2.0 (3170 : 3029) 30.10.2022 17:00 Mario Brađašević, B
Damir Franjković, D
| | |
6 26 Lipik 1974 Croatia Mi Gradska kuglana Pa
1-4
6.0 : 2.0 (3209 : 3155) 04.11.2022 18:00 Sadmir Delihodžić, B
Ivan Hofman, D
| | |
6 27 Hrast Obrtnik-BAM Gradska kuglana Pž
1-4
2.0 : 6.0 (3071 : 3121) 06.11.2022 10:00 Željko Lončar, A
Ivan Burivoda, D
| | |
6 28 PKK Halo 192 Brod SRC Vijuš
5-8
7.0 : 1.0 (3204 : 3069) 04.11.2022 18:00 Božidar Krajačić, A
| | |
6 29 Lokomotiva 1967 Regoč SRC Vijuš
5-8
6.0 : 2.0 (3175 : 3139) 05.11.2022 18:00 Jelena Puškarić Županić, C
| | |
6 30 INA - Požega PPK Kutjevo Gradska kuglana Pž
1-4
0.0 : 8.0 (2968 : 3159) 04.11.2022 18:00 Darko Zovko, B
Mirjana Horvat, D
| | |
7 31 PPK Kutjevo Lipik 1974 Gradska kuglana Pž
1-4
6.0 : 2.0 (3210 : 3042) 13.11.2022 18:00 Željko Lončar, A
Nenad Vasić, C
| | |
7 32 Regoč INA - Požega SRC Vijuš
1-4
6.0 : 2.0 (3273 : 3173) 11.11.2022 18:00 Marko Liović, C
Jelena Puškarić Županić, C
| | |
7 33 Brod Lokomotiva 1967 SRC Vijuš
5-8
2.0 : 6.0 (3051 : 3189) 11.11.2022 18:30 Dalija Šljivarić, B
Ivan Keser, B
| | |
7 34 Obrtnik-BAM PKK Halo 192 Exit
1-4
4.0 : 4.0 (3106 : 3105) 13.11.2022 17:00 Maja Biželj, B
Mario Brađašević, B
| | |
7 35 Croatia Mi Hrast Gradska kuglana Pž
1-4
6.0 : 2.0 (3235 : 3111) 11.11.2022 18:00 Robert Bakić, B
Mirjana Horvat, D
| | |
8 36 Lipik 1974 Hrast Gradska kuglana Pa
1-4
7.0 : 1.0 (3310 : 3124) 25.11.2022 18:00 Božidar Petrovečki, B
Ivan Hofman, D
| | |
8 37 PKK Halo 192 Croatia Mi SRC Vijuš
5-8
4.0 : 4.0 (3201 : 3200) 23.11.2022 17:00 Božidar Krajačić, A
| | |
8 38 Lokomotiva 1967 Obrtnik-BAM SRC Vijuš
5-8
26.11.2022 18:00 Dalija Šljivarić, B
| | |
8 39 INA - Požega Brod Gradska kuglana Pž
1-4
3.0 : 5.0 (3057 : 3174) 25.11.2022 18:00 Željko Lončar, A
Robert Bakić, B
| | |
8 40 PPK Kutjevo Regoč Gradska kuglana Pž
1-4
27.11.2022 18:00 Hrvoje Bakić, A
Ljuban Vijačkić, D
| | |
9 41 Regoč Lipik 1974 SRC Vijuš
1-4
09.12.2022 18:00 Božidar Krajačić, A
| | |
9 42 Brod PPK Kutjevo SRC Vijuš
5-8
09.12.2022 18:30 Jelena Puškarić Županić, C
Arijan Rukavina, D
| | |
9 43 Obrtnik-BAM INA - Požega Exit
1-4
11.12.2022 17:00 | | |
9 44 Croatia Mi Lokomotiva 1967 Gradska kuglana Pž
1-4
09.12.2022 18:00 Robert Bakić, B
Ljuban Vijačkić, D
| | |
9 45 Hrast PKK Halo 192 Gradska kuglana Pž
1-4
11.12.2022 10:00 Robert Bakić, B
Marijan Matijević, D
| | |
10 46 Lipik 1974 PKK Halo 192 Gradska kuglana Pa
1-4
13.01.2023 18:00 Sadmir Delihodžić, B
Ivan Hofman, D
| | |
10 47 Hrast Lokomotiva 1967 Gradska kuglana Pž
1-4
15.01.2023 10:00 Robert Bakić, B
Marijan Matijević, D
| | |
10 48 Croatia Mi INA - Požega Gradska kuglana Pž
1-4
13.01.2023 18:00 Darko Zovko, B
Mirjana Horvat, D
| | |
10 49 Obrtnik-BAM PPK Kutjevo Exit
1-4
15.01.2023 17:00 | | |
10 50 Brod Regoč SRC Vijuš
5-8
13.01.2023 18:30 | | |
11 51 Brod Lipik 1974 SRC Vijuš
5-8
20.01.2023 18:30 | | |
11 52 Regoč Obrtnik-BAM SRC Vijuš
1-4
20.01.2023 18:00 | | |
11 53 PPK Kutjevo Croatia Mi Gradska kuglana Pž
1-4
22.01.2023 18:00 Robert Bakić, B
Ljuban Vijačkić, D
| | |
11 54 INA - Požega Hrast Gradska kuglana Pž
1-4
20.01.2023 18:00 Darko Zovko, B
Mirjana Horvat, D
| | |
11 55 Lokomotiva 1967 PKK Halo 192 SRC Vijuš
5-8
21.01.2023 18:00 | | |
12 56 Lipik 1974 Lokomotiva 1967 Gradska kuglana Pa
1-4
27.01.2023 18:00 Božidar Petrovečki, B
Damir Rendić, C
| | |
12 57 PKK Halo 192 INA - Požega SRC Vijuš
5-8
27.01.2023 18:00 | | |
12 58 Hrast PPK Kutjevo Gradska kuglana Pž
1-4
29.01.2023 10:00 Stipo Andrijević, B
Marijan Matijević, D
| | |
12 59 Croatia Mi Regoč Gradska kuglana Pž
1-4
27.01.2023 18:00 Hrvoje Bakić, A
Ljuban Vijačkić, D
| | |
12 60 Obrtnik-BAM Brod Exit
1-4
29.01.2023 17:00 | | |
13 61 Obrtnik-BAM Lipik 1974 Exit
1-4
05.02.2023 17:00 | | |
13 62 Brod Croatia Mi SRC Vijuš
5-8
03.02.2023 18:30 | | |
13 63 Regoč Hrast SRC Vijuš
1-4
03.02.2023 18:00 | | |
13 64 PPK Kutjevo PKK Halo 192 Gradska kuglana Pž
1-4
05.02.2023 18:00 Željko Lončar, A
Ljuban Vijačkić, D
| | |
13 65 INA - Požega Lokomotiva 1967 Gradska kuglana Pž
1-4
03.02.2023 18:00 Darko Zovko, B
Mirjana Horvat, D
| | |
14 66 Lipik 1974 INA - Požega Gradska kuglana Pa
1-4
10.02.2023 18:00 Zvonko Gnezda, B
Ivan Hofman, D
| | |
14 67 Lokomotiva 1967 PPK Kutjevo SRC Vijuš
5-8
11.02.2023 18:30 | | |
14 68 PKK Halo 192 Regoč SRC Vijuš
5-8
10.02.2023 18:00 | | |
14 69 Hrast Brod Gradska kuglana Pž
1-4
12.02.2023 10:00 Robert Bakić, B
Marijan Matijević, D
| | |
14 70 Croatia Mi Obrtnik-BAM Gradska kuglana Pž
1-4
10.02.2023 18:00 Darko Zovko, B
Ljuban Vijačkić, D
| | |
15 71 Croatia Mi Lipik 1974 Gradska kuglana Pž
1-4
17.02.2023 18:00 Hrvoje Bakić, A
Nenad Vasić, C
| | |
15 72 Obrtnik-BAM Hrast Exit
1-4
19.02.2023 17:00 | | |
15 73 Brod PKK Halo 192 SRC Vijuš
5-8
17.02.2023 18:30 | | |
15 74 Regoč Lokomotiva 1967 SRC Vijuš
1-4
17.02.2023 18:00 | | |
15 75 PPK Kutjevo INA - Požega Gradska kuglana Pž
1-4
19.02.2023 18:00 Darko Zovko, B
Milan Burivoda, D
| | |
16 76 Lipik 1974 PPK Kutjevo Gradska kuglana Pa
1-4
24.02.2023 18:00 Sadmir Delihodžić, B
Ivan Hofman, D
| | |
16 77 INA - Požega Regoč Gradska kuglana Pž
1-4
24.02.2023 18:00 Darko Zovko, B
Mirjana Horvat, D
| | |
16 78 Lokomotiva 1967 Brod SRC Vijuš
5-8
25.02.2023 18:00 | | |
16 79 PKK Halo 192 Obrtnik-BAM SRC Vijuš
5-8
24.02.2023 18:00 | | |
16 80 Hrast Croatia Mi Gradska kuglana Pž
1-4
26.02.2023 10:00 Robert Bakić, B
Marijan Matijević, D
| | |
17 81 Hrast Lipik 1974 Gradska kuglana Pž
1-4
05.03.2023 10:00 Robert Bakić, B
Marijan Matijević, D
| | |
17 82 Croatia Mi PKK Halo 192 Gradska kuglana Pž
1-4
03.03.2023 18:00 Željko Lončar, A
Mirjana Horvat, D
| | |
17 83 Obrtnik-BAM Lokomotiva 1967 Exit
1-4
05.03.2023 17:00 | | |
17 84 Brod INA - Požega SRC Vijuš
5-8
03.03.2023 18:30 | | |
17 85 Regoč PPK Kutjevo SRC Vijuš
1-4
03.03.2023 18:00 | | |
18 86 Lipik 1974 Regoč Gradska kuglana Pa
1-4
10.03.2023 18:00 Sadmir Delihodžić, B
Ivan Hofman, D
| | |
18 87 PPK Kutjevo Brod Gradska kuglana Pž
1-4
12.03.2023 18:00 Robert Bakić, B
Milan Burivoda, D
| | |
18 88 INA - Požega Obrtnik-BAM Gradska kuglana Pž
1-4
10.03.2023 18:00 Darko Zovko, B
Mirjana Horvat, D
| | |
18 89 Lokomotiva 1967 Croatia Mi SRC Vijuš
5-8
11.03.2023 18:00 | | |
18 90 PKK Halo 192 Hrast SRC Vijuš
5-8
10.03.2023 18:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Davor Klarić
Brod
3.00
1669
577.00
2246.00
561.50
2. Đuro Soldić
Croatia Mi
3.00
1692
537.00
2229.00
557.25
3. Tomislav Prpić
PPK Kutjevo
3.00
1658
567.00
2225.00
556.25
4. Marko Ferić
Brod
4.00
2230
538.00
2768.00
553.60
5. Mato Brekalo
PKK Halo 192
3.00
1643
553.00
2196.00
549.00
6. Zdravko Pavlić
Lokomotiva 1967
3.00
1663
527.75
2190.75
547.69
7. Nenad Vasić
INA - Požega
3.00
1652
518.00
2170.00
542.50
8. Ivan Nemec
Regoč
3.00
1610
560.00
2170.00
542.50
9. Đuro Poljanac
PPK Kutjevo
3.00
1617
552.25
2169.25
542.31
10. Slavko Marković
PKK Halo 192
3.00
1632
534.75
2166.75
541.69
11. Josip Pavlović
Brod
3.00
1628
535.00
2163.00
540.75
12. Želimir Puškarić
Lokomotiva 1967
3.00
1622
540.50
2162.50
540.63
13. Zlatko Andraković
PKK Halo 192
3.00
1619
541.75
2160.75
540.19
14. Vlado Deanović
Croatia Mi
4.00
2163
537.00
2700.00
540.00
15. Siniša Mrmak
Obrtnik-BAM
3.00
1622
536.73
2158.73
539.68
16. Dubravko Tekić
Regoč
2.00
1068
547.00
1615.00
538.33
17. Miroslav Franješević
Obrtnik-BAM
4.00
2176
493.33
2669.33
533.87
18. Tomislav Kalužnik
Hrast
4.00
2100
566.50
2666.50
533.30
19. Zvonko Ćutić
PPK Kutjevo
3.00
1603
529.50
2132.50
533.13
20. Vladimir Bemko
Obrtnik-BAM
4.00
2143
522.00
2665.00
533.00
21. Josip Tokić
Obrtnik-BAM
4.00
2137
527.33
2664.33
532.87
22. Luka Ulić
PKK Halo 192
3.00
1592
536.00
2128.00
532.00
23. Krešimir Vidačić
PPK Kutjevo
2.00
1082
511.50
1593.50
531.17
24. Marko Vukoje
Regoč
2.00
1054
538.67
1592.67
530.89
25. Tomislav Luksetić
Lipik 1974
3.00
1555
566.00
2121.00
530.25
26. Mario Trnokop
INA - Požega
3.00
1616
498.67
2114.67
528.67
27. Dario Šubert
Lipik 1974
3.00
1578
536.67
2114.67
528.67
28. Josip Katalinić
Lokomotiva 1967
3.00
1594
518.33
2112.33
528.08
29. Krešimir Kalčik
Hrast
3.00
1581
530.67
2111.67
527.92
30. Petar Grivičić
Regoč
3.00
1590
520.50
2110.50
527.63
31. Darko Ćorković
Obrtnik-BAM
4.00
2124
513.82
2637.82
527.56
32. Niko Matanović
INA - Požega
3.00
1595
510.00
2105.00
526.25
33. Ivan Banović
Hrast
4.00
2104
521.00
2625.00
525.00
34. Đorđe Mihovilović
Obrtnik-BAM
3.00
1571
525.33
2096.33
524.08
35. Albert Jirasek
Lipik 1974
4.00
2089
531.00
2620.00
524.00
36. Gojko Bašić
Croatia Mi
4.00
2068
546.00
2614.00
522.80
37. Goran Urh
PPK Kutjevo
3.00
1575
513.50
2088.50
522.13
38. Antonio Martić
Brod
4.00
2083
519.67
2602.67
520.53
39. Željko Rakitić
Brod
4.00
2114
487.67
2601.67
520.33
40. Ivo Matić
Croatia Mi
4.00
2088
513.33
2601.33
520.27
41. Hrvoje Bakić
INA - Požega
3.00
1569
505.00
2074.00
518.50
42. Ivan Babić
PKK Halo 192
2.25
1147
533.33
1680.33
517.03
43. Krunoslav Prusina
Lokomotiva 1967
3.00
1534
527.47
2061.47
515.37
44. Davor Schrotter
Lipik 1974
4.00
2061
515.67
2576.67
515.33
45. Damir Grubišić
Regoč
3.00
1532
528.00
2060.00
515.00
46. Darko Božić
Lokomotiva 1967
2.00
1029
511.75
1540.75
513.58
47. Željko Kristić
Croatia Mi
3.00
1528
518.33
2046.33
511.58
48. Antonio Kopić
Hrast
4.00
2049
488.93
2537.93
507.59
49. Dražen Puljašević
PPK Kutjevo
2.00
1014
507.33
1521.33
507.11
50. Dražen Tadijanović
INA - Požega
2.00
997
516.40
1513.40
504.47
51. Siniša Matić
Hrast
3.50
1755
511.00
2266.00
503.56
52. Tomislav Vidaković
Lokomotiva 1967
2.00
1025
485.00
1510.00
503.33
53. Valentin Pemper
INA - Požega
3.00
1489
509.71
1998.71
499.68
54. Tomislav Korov
PKK Halo 192
2.75
1349
519.67
1868.67
498.31
55. Željko Samardžić
Hrast
3.00
1465
503.33
1968.33
492.08
56. Dalibor Martinović
Regoč
2.00
943
505.00
1448.00
482.67
57. Darijo Škariot
Lipik 1974
3.39
1605
496.00
2101.00
478.59

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Đuro Soldić
Croatia Mi
3.00
1692.00
564.00
3.00
1611.00
537.00
6.00
3303.00
550.50
2. Marko Ferić
Brod
4.00
2230.00
557.50
3.00
1614.00
538.00
7.00
3844.00
549.14
3. Davor Klarić
Brod
3.00
1669.00
556.33
1.00
577.00
577.00
4.00
2246.00
561.50
4. Zdravko Pavlić
Lokomotiva 1967
3.00
1663.00
554.33
4.00
2111.00
527.75
7.00
3774.00
539.14
5. Tomislav Prpić
PPK Kutjevo
3.00
1658.00
552.67
4.00
2268.00
567.00
7.00
3926.00
560.86
6. Nenad Vasić
INA - Požega
3.00
1652.00
550.67
4.00
2072.00
518.00
7.00
3724.00
532.00
7. Mato Brekalo
PKK Halo 192
3.00
1643.00
547.67
3.00
1659.00
553.00
6.00
3302.00
550.33
8. Slavko Marković
PKK Halo 192
3.00
1632.00
544.00
4.00
2139.00
534.75
7.00
3771.00
538.71
9. Miroslav Franješević
Obrtnik-BAM
4.00
2176.00
544.00
3.00
1480.00
493.33
7.00
3656.00
522.29
10. Josip Pavlović
Brod
3.00
1628.00
542.67
3.00
1605.00
535.00
6.00
3233.00
538.83
11. Krešimir Vidačić
PPK Kutjevo
2.00
1082.00
541.00
2.00
1023.00
511.50
4.00
2105.00
526.25
12. Vlado Deanović
Croatia Mi
4.00
2163.00
540.75
2.00
1074.00
537.00
6.00
3237.00
539.50
13. Želimir Puškarić
Lokomotiva 1967
3.00
1622.00
540.67
4.00
2162.00
540.50
7.00
3784.00
540.57
14. Siniša Mrmak
Obrtnik-BAM
3.00
1622.00
540.67
2.75
1476.00
536.73
5.75
3098.00
538.78
15. Zlatko Andraković
PKK Halo 192
3.00
1619.00
539.67
4.00
2167.00
541.75
7.00
3786.00
540.86
16. Đuro Poljanac
PPK Kutjevo
3.00
1617.00
539.00
4.00
2209.00
552.25
7.00
3826.00
546.57
17. Mario Trnokop
INA - Požega
3.00
1616.00
538.67
1.50
748.00
498.67
4.50
2364.00
525.33
18. Ivan Nemec
Regoč
3.00
1610.00
536.67
4.00
2240.00
560.00
7.00
3850.00
550.00
19. Vladimir Bemko
Obrtnik-BAM
4.00
2143.00
535.75
2.00
1044.00
522.00
6.00
3187.00
531.17
20. Zvonko Ćutić
PPK Kutjevo
3.00
1603.00
534.33
4.00
2118.00
529.50
7.00
3721.00
531.57
21. Josip Tokić
Obrtnik-BAM
4.00
2137.00
534.25
3.00
1582.00
527.33
7.00
3719.00
531.29
22. Dubravko Tekić
Regoč
2.00
1068.00
534.00
4.00
2188.00
547.00
6.00
3256.00
542.67
23. Niko Matanović
INA - Požega
3.00
1595.00
531.67
4.00
2040.00
510.00
7.00
3635.00
519.29
24. Josip Katalinić
Lokomotiva 1967
3.00
1594.00
531.33
3.00
1555.00
518.33
6.00
3149.00
524.83
25. Darko Ćorković
Obrtnik-BAM
4.00
2124.00
531.00
2.75
1413.00
513.82
6.75
3537.00
524.00
26. Luka Ulić
PKK Halo 192
3.00
1592.00
530.67
4.00
2144.00
536.00
7.00
3736.00
533.71
27. Petar Grivičić
Regoč
3.00
1590.00
530.00
4.00
2082.00
520.50
7.00
3672.00
524.57
28. Željko Rakitić
Brod
4.00
2114.00
528.50
3.00
1463.00
487.67
7.00
3577.00
511.00
29. Ivan Zandona
Lipik 1974
2.00
1056.00
528.00
3.00
1634.00
544.67
5.00
2690.00
538.00
30. Krešimir Kalčik
Hrast
3.00
1581.00
527.00
3.00
1592.00
530.67
6.00
3173.00
528.83
31. Marko Vukoje
Regoč
2.00
1054.00
527.00
3.00
1616.00
538.67
5.00
2670.00
534.00
32. Dario Šubert
Lipik 1974
3.00
1578.00
526.00
3.00
1610.00
536.67
6.00
3188.00
531.33
33. Ivan Banović
Hrast
4.00
2104.00
526.00
2.00
1042.00
521.00
6.00
3146.00
524.33
34. Tomislav Kalužnik
Hrast
4.00
2100.00
525.00
2.00
1133.00
566.50
6.00
3233.00
538.83
35. Goran Urh
PPK Kutjevo
3.00
1575.00
525.00
4.00
2054.00
513.50
7.00
3629.00
518.43
36. Đorđe Mihovilović
Obrtnik-BAM
3.00
1571.00
523.67
3.00
1576.00
525.33
6.00
3147.00
524.50
37. Hrvoje Bakić
INA - Požega
3.00
1569.00
523.00
4.00
2020.00
505.00
7.00
3589.00
512.71
38. Albert Jirasek
Lipik 1974
4.00
2089.00
522.25
3.00
1593.00
531.00
7.00
3682.00
526.00
39. Ivo Matić
Croatia Mi
4.00
2088.00
522.00
3.00
1540.00
513.33
7.00
3628.00
518.29
40. Antonio Martić
Brod
4.00
2083.00
520.75
3.00
1559.00
519.67
7.00
3642.00
520.29
41. Matej Zboril
Obrtnik-BAM
2.00
1037.00
518.50
1.25
664.00
531.20
3.25
1701.00
523.38
42. Tomislav Luksetić
Lipik 1974
3.00
1555.00
518.33
3.00
1698.00
566.00
6.00
3253.00
542.17
43. Gojko Bašić
Croatia Mi
4.00
2068.00
517.00
3.00
1638.00
546.00
7.00
3706.00
529.43
44. Davor Schrotter
Lipik 1974
4.00
2061.00
515.25
3.00
1547.00
515.67
7.00
3608.00
515.43
45. Darko Božić
Lokomotiva 1967
2.00
1029.00
514.50
4.00
2047.00
511.75
6.00
3076.00
512.67
46. Tomislav Vidaković
Lokomotiva 1967
2.00
1025.00
512.50
2.00
970.00
485.00
4.00
1995.00
498.75
47. Antonio Kopić
Hrast
4.00
2049.00
512.25
2.80
1369.00
488.93
6.80
3418.00
502.65
48. Krunoslav Prusina
Lokomotiva 1967
3.00
1534.00
511.33
3.75
1978.00
527.47
6.75
3512.00
520.30
49. Damir Grubišić
Regoč
3.00
1532.00
510.67
4.00
2112.00
528.00
7.00
3644.00
520.57
50. Ivan Babić
PKK Halo 192
2.25
1147.00
509.78
3.00
1600.00
533.33
5.25
2747.00
523.24
51. Željko Kristić
Croatia Mi
3.00
1528.00
509.33
3.00
1555.00
518.33
6.00
3083.00
513.83
52. Karlo Usnik
Croatia Mi
2.50
1270.00
508.00
3.00
1576.00
525.33
5.50
2846.00
517.45
53. Dražen Puljašević
PPK Kutjevo
2.00
1014.00
507.00
3.00
1522.00
507.33
5.00
2536.00
507.20
54. Mirko Marić
Brod
2.04
1024.00
501.96
1.00
478.00
478.00
3.04
1502.00
494.08
55. Siniša Matić
Hrast
3.50
1755.00
501.43
2.00
1022.00
511.00
5.50
2777.00
504.91
56. Dražen Tadijanović
INA - Požega
2.00
997.00
498.50
2.50
1291.00
516.40
4.50
2288.00
508.44
57. Valentin Pemper
INA - Požega
3.00
1489.00
496.33
1.75
892.00
509.71
4.75
2381.00
501.26
58. Ivan Tišler
Lipik 1974
2.11
1037.00
491.47
0.00
0.00
NaN
2.11
1037.00
491.47
59. Tomislav Korov
PKK Halo 192
2.75
1349.00
490.55
3.00
1559.00
519.67
5.75
2908.00
505.74
60. Željko Samardžić
Hrast
3.00
1465.00
488.33
3.00
1510.00
503.33
6.00
2975.00
495.83
61. Darijo Škariot
Lipik 1974
3.39
1605.00
473.45
3.00
1488.00
496.00
6.39
3093.00
484.04
62. Dalibor Martinović
Regoč
2.00
943.00
471.50
2.00
1010.00
505.00
4.00
1953.00
488.25

Ivica Mišić
Lokomotiva 1967
1.00
544.00
544.00
2.25
1166.00
518.22
3.25
1710.00
526.15
Miroslav Mitrović
Brod
1.69
895.00
529.59
1.00
538.00
538.00
2.69
1433.00
532.71
Ivan Montibeler
Regoč
1.00
528.00
528.00
3.00
1558.00
519.33
4.00
2086.00
521.50
Ilija Pemper
INA - Požega
1.00
514.00
514.00
2.00
1042.00
521.00
3.00
1556.00
518.67
Stjepan Marjanović
PPK Kutjevo
1.00
509.00
509.00
1.00
538.00
538.00
2.00
1047.00
523.50
Zlatko Zarožinski
PKK Halo 192
1.00
509.00
509.00
1.00
503.00
503.00
2.00
1012.00
506.00
Ivan Katalinić
Brod
1.00
508.00
508.00
1.00
464.00
464.00
2.00
972.00
486.00
Dejan Valčić
Lokomotiva 1967
1.00
500.00
500.00
1.00
502.00
502.00
2.00
1002.00
501.00
Stipo Andrijević
Croatia Mi
1.75
866.00
494.86
0.00
0.00
NaN
1.75
866.00
494.86
Mate Jurić
Hrast
1.50
738.00
492.00
1.00
524.00
524.00
2.50
1262.00
504.80
Marko Hrmić
PPK Kutjevo
1.00
481.00
481.00
2.00
967.00
483.50
3.00
1448.00
482.67
Filip Škariot
Lipik 1974
1.00
474.00
474.00
0.00
0.00
NaN
1.00
474.00
474.00
Robert Zirdum
Brod
0.46
217.00
471.74
0.00
0.00
NaN
0.46
217.00
471.74
Marko Šop
Croatia Mi
1.75
780.00
445.71
1.00
502.00
502.00
2.75
1282.00
466.18
Marinko Faletar
Hrast
1.00
443.00
443.00
0.00
0.00
NaN
1.00
443.00
443.00
Tomislav Rakitić
Brod
0.31
132.00
425.81
0.25
102.00
408.00
0.56
234.00
417.86
Florijan Škariot
Lipik 1974
1.39
588.00
423.02
0.00
0.00
NaN
1.39
588.00
423.02
Gabrijel Bilić
Brod
0.50
204.00
408.00
0.00
0.00
NaN
0.50
204.00
408.00
Miroslav Županić
Regoč
1.00
403.00
403.00
0.00
0.00
NaN
1.00
403.00
403.00
Igor Krajnović
Regoč
1.00
360.00
360.00
0.00
0.00
NaN
1.00
360.00
360.00
Mirko Tušim
Lipik 1974
0.11
16.00
145.45
0.00
0.00
NaN
0.11
16.00
145.45

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Obrtnik-BAM
4.0
8638
4172
12810
533.75
151
3.0
6267
3115
9382
521.22
87
7.0
14905
7287
22192
528.38
238
2. PPK Kutjevo
3.0
6476
3063
9539
529.94
115
4.0
8621
4078
12699
529.13
155
7.0
15097
7141
22238
529.48
270
3. Brod
4.0
8592
4112
12704
529.33
199
3.0
6274
2980
9254
514.11
164
7.0
14866
7092
21958
522.81
363
4. Lokomotiva 1967
3.0
6443
3068
9511
528.39
116
4.0
8500
3991
12491
520.46
176
7.0
14943
7059
22002
523.86
292
5. PKK Halo 192
3.0
6426
3065
9491
527.28
98
4.0
8658
4121
12779
532.46
132
7.0
15084
7186
22270
530.24
230
6. INA - Požega
3.0
6475
2957
9432
524.00
146
4.0
8394
3933
12327
513.63
195
7.0
14869
6890
21759
518.07
341
7. Croatia Mi
4.0
8476
3979
12455
518.96
146
3.0
6502
2994
9496
527.56
99
7.0
14978
6973
21951
522.64
245
8. Hrast
4.0
8428
3807
12235
509.79
217
3.0
6224
3007
9231
512.83
158
7.0
14652
6814
21466
511.10
375
9. Regoč
3.0
6214
2874
9088
504.89
123
4.0
8706
4100
12806
533.58
128
7.0
14920
6974
21894
521.29
251
10. Lipik 1974
4.0
8361
3698
12059
502.46
220
3.0
6516
3054
9570
531.67
110
7.0
14877
6752
21629
514.98
330

(Prosjek lige: NaN )

Kuglana Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više