Pregled svih liga

4. Hrvatska kuglačka liga istok - zona Požega


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Zanatlija SB II
Slavonski Brod
12 10 2 0 22 71.5 24.5
2. HVIDR-a
Požega
11 7 1 3 15 50.0 38.0
3. Sloga
Prekopakra
11 6 1 4 13 51.0 37.0
4. Zlatni Lug
Požega
11 5 1 5 11 42.0 46.0
5. Elektra Pž
Požega
11 1 5 5 7 34.0 54.0
6. Slavonija NG
Nova Gradiška
11 2 2 7 6 31.5 56.5
7. Pakrac-Papuk II
Pakrac
11 1 2 8 4 32.0 56.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 HVIDR-a Zanatlija SB II Gradska kuglana Pž
1-4
1.0 : 7.0 (3046 : 3240) 25.09.2022 14:00 Hrvoje Bakić, A
Marijan Matijević, D
| | |
1 2 Slavonija NG Elektra Pž Exit
1-4
4.0 : 4.0 (2919 : 2946) 16.09.2022 18:00 Maja Biželj, B
Damir Franjković, D
| | |
1 3 Pakrac-Papuk II Zlatni Lug Gradska kuglana Pa
1-4
3.0 : 5.0 (3038 : 3064) 25.09.2022 10:00 Sadmir Delihodžić, B
Ivan Hofman, D
| | |
2 4 Zanatlija SB II Sloga SRC Vijuš
1-4
6.0 : 2.0 (3378 : 3115) 30.09.2022 18:00 Dalija Šljivarić, B
| | |
2 5 Elektra Pž Pakrac-Papuk II Gradska kuglana Pž
1-4
2.0 : 6.0 (2982 : 3185) 02.10.2022 18:00 Franjo Soldo, A
Nenad Vasić, C
| | |
2 6 HVIDR-a Slavonija NG Gradska kuglana Pž
1-4
6.0 : 2.0 (2997 : 2906) 01.10.2022 13:00 Mario Trnokop, C
Nenad Vasić, C
| | |
3 7 Slavonija NG Zanatlija SB II Exit
1-4
2.5 : 5.5 (2898 : 3038) 14.10.2022 18:00 Maja Biželj, B
Damir Franjković, D
| | |
3 8 Pakrac-Papuk II HVIDR-a Gradska kuglana Pa
1-4
2.0 : 6.0 (3060 : 3174) 16.10.2022 10:00 Zvonko Gnezda, B
| | |
3 9 Sloga Zlatni Lug Gradska kuglana Pa
1-4
6.0 : 2.0 (3202 : 3088) 14.10.2022 18:00 Tomislav Luksetić, B
Ivan Hofman, D
| | |
4 10 Zanatlija SB II Zlatni Lug SRC Vijuš
1-4
6.0 : 2.0 (3188 : 3069) 21.10.2022 18:00 Jelena Puškarić Županić, C
Arijan Rukavina, D
| | |
4 11 Elektra Pž Sloga Gradska kuglana Pž
1-4
1.0 : 7.0 (3009 : 3103) 23.10.2022 18:00 Antonio Kopić, C
Nenad Vasić, C
| | |
4 12 Slavonija NG Pakrac-Papuk II Exit
1-4
5.0 : 3.0 (2956 : 2897) 21.10.2022 18:00 Maja Biželj, B
Mario Brađašević, B
| | |
5 13 Pakrac-Papuk II Zanatlija SB II Gradska kuglana Pa
1-4
2.0 : 6.0 (3052 : 3210) 30.10.2022 10:00 Tomislav Luksetić, B
Ivan Hofman, D
| | |
5 14 Sloga HVIDR-a Gradska kuglana Pa
1-4
7.0 : 1.0 (3257 : 3090) 28.10.2022 18:00 Zvonko Gnezda, B
Božidar Petrovečki, B
| | |
5 15 Zlatni Lug Elektra Pž Gradska kuglana Pž
1-4
4.0 : 4.0 (3027 : 3015) 30.10.2022 10:00 Mario Trnokop, C
Ivan Burivoda, D
| | |
6 16 Zanatlija SB II Elektra Pž SRC Vijuš
1-4
4.0 : 4.0 (3097 : 3104) 04.11.2022 18:00 Dalija Šljivarić, B
| | |
6 17 HVIDR-a Zlatni Lug Gradska kuglana Pž
1-4
5.0 : 3.0 (3027 : 3021) 05.11.2022 13:00 Mario Trnokop, C
Ljuban Vijačkić, D
| | |
6 18 Slavonija NG Sloga Exit
1-4
2.0 : 6.0 (2922 : 3094) 04.11.2022 18:00 Mario Brađašević, B
Damir Franjković, D
| | |
7 19 Sloga Pakrac-Papuk II Gradska kuglana Pa
1-4
6.0 : 2.0 (3292 : 3187) 11.11.2022 18:00 Tomislav Luksetić, B
Ivan Hofman, D
| | |
7 20 Zlatni Lug Slavonija NG Gradska kuglana Pž
1-4
5.0 : 3.0 (3032 : 2966) 09.11.2022 18:00 Željko Lončar, A
Ljuban Vijačkić, D
| | |
7 21 Elektra Pž HVIDR-a Gradska kuglana Pž
1-4
0.0 : 8.0 (2951 : 3158) 13.11.2022 14:00 Stipo Andrijević, B
Ivan Burivoda, D
| | |
8 22 Zanatlija SB II HVIDR-a SRC Vijuš
1-4
6.0 : 2.0 (3094 : 2972) 27.11.2022 11:00 Jelena Puškarić Županić, C
Marko Liović, C
| | |
8 23 Elektra Pž Slavonija NG Gradska kuglana Pž
1-4
7.0 : 1.0 (3033 : 2909) 27.11.2022 14:00 Antonio Kopić, C
Nenad Vasić, C
| | |
8 24 Zlatni Lug Pakrac-Papuk II Gradska kuglana Pž
1-4
6.0 : 2.0 (3114 : 3021) 27.11.2022 10:00 Mario Trnokop, C
Ivan Burivoda, D
| | |
9 25 Sloga Zanatlija SB II Gradska kuglana Pa
1-4
2.0 : 6.0 (3123 : 3347) 09.12.2022 18:00 Zvonko Gnezda, B
Damir Rendić, C
| | |
9 26 Pakrac-Papuk II Elektra Pž Gradska kuglana Pa
1-4
4.0 : 4.0 (3110 : 3044) 11.12.2022 10:00 Božidar Petrovečki, B
Ivan Hofman, D
| | |
9 27 Slavonija NG HVIDR-a Exit
1-4
2.0 : 6.0 (2950 : 3008) 09.12.2022 18:00 Zrinko Kapetanić, C
Damir Franjković, D
| | |
10 28 Zanatlija SB II Slavonija NG SRC Vijuš
1-4
7.0 : 1.0 (3123 : 2880) 13.01.2023 18:00 Dalija Šljivarić, B
| | |
10 29 HVIDR-a Pakrac-Papuk II Gradska kuglana Pž
1-4
4.0 : 4.0 (3071 : 3113) 14.01.2023 13:00 Mario Trnokop, C
Nenad Vasić, C
| | |
10 30 Zlatni Lug Sloga Gradska kuglana Pž
1-4
6.0 : 2.0 (3127 : 3087) 15.01.2023 14:00 Robert Bakić, B
Nenad Vasić, C
| | |
11 31 Zlatni Lug Zanatlija SB II Gradska kuglana Pž
1-4
1.0 : 7.0 (3113 : 3194) 22.01.2023 10:00 Antonio Kopić, C
Ivan Burivoda, D
| | |
11 32 Sloga Elektra Pž Gradska kuglana Pa
1-4
6.0 : 2.0 (3109 : 3045) 20.01.2023 18:00 Sadmir Delihodžić, B
Damir Rendić, C
| | |
11 33 Pakrac-Papuk II Slavonija NG Gradska kuglana Pa
1-4
3.0 : 5.0 (3061 : 3083) 22.01.2023 10:00 Sadmir Delihodžić, B
Ivan Hofman, D
| | |
12 34 Zanatlija SB II Pakrac-Papuk II SRC Vijuš
1-4
7.0 : 1.0 (3213 : 3019) 27.01.2023 18:00 Jelena Puškarić Županić, C
Marko Liović, C
| | |
12 35 HVIDR-a Sloga Gradska kuglana Pž
1-4
5.0 : 3.0 (3099 : 3096) 28.01.2023 13:00 Stipo Andrijević, B
Nenad Vasić, C
| | |
12 36 Elektra Pž Zlatni Lug Gradska kuglana Pž
1-4
2.0 : 6.0 (3065 : 3070) 29.01.2023 18:00 Robert Bakić, B
Nenad Vasić, C
| | |
13 37 Elektra Pž Zanatlija SB II Gradska kuglana Pž
1-4
4.0 : 4.0 (3138 : 3108) 05.02.2023 14:00 Antonio Kopić, C
Nenad Vasić, C
| | |
13 38 Zlatni Lug HVIDR-a Gradska kuglana Pž
1-4
2.0 : 6.0 (3017 : 3062) 05.02.2023 10:00 Željko Lončar, A
Ivan Burivoda, D
| | |
13 39 Sloga Slavonija NG Gradska kuglana Pa
1-4
4.0 : 4.0 (3100 : 3085) 03.02.2023 18:00 Božidar Petrovečki, B
Ivan Hofman, D
| | |
14 40 Pakrac-Papuk II Sloga Gradska kuglana Pa
1-4
12.02.2023 10:00 Tomislav Luksetić, B
Ivan Hofman, D
| | |
14 41 Slavonija NG Zlatni Lug Exit
1-4
10.02.2023 18:00 Maja Biželj, B
Mario Brađašević, B
| | |
14 42 HVIDR-a Elektra Pž Gradska kuglana Pž
1-4
11.02.2023 13:00 Antonio Kopić, C
Nenad Vasić, C
| | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Lovro Buzov
Zanatlija SB II
5.00
2828
597.50
3425.50
570.92
2. Damir Lavrić
Zanatlija SB II
5.00
2783
548.25
3331.25
555.21
3. Niko Kalvi
Pakrac-Papuk II
5.00
2749
545.67
3294.67
549.11
4. Dragan Blažević
Sloga
4.00
2167
564.50
2731.50
546.30
5. Mirko Veselin
HVIDR-a
5.00
2667
521.50
3188.50
531.42
6. Ivan Katalinić
Sloga
5.00
2637
542.40
3179.40
529.90
7. Ilija St Turković
Sloga
5.00
2643
531.67
3174.67
529.11
8. Jurica Matijević
HVIDR-a
6.00
3162
532.80
3694.80
527.83
9. Ivan Maslać
Elektra Pž
5.00
2648
513.00
3161.00
526.83
10. Ivan Šimunović
Slavonija NG
6.00
3196
489.20
3685.20
526.46
11. Mirjana Horvat
Zlatni Lug
5.00
2587
528.00
3115.00
519.17
12. Nikolina Šimunović
Zlatni Lug
5.00
2590
512.00
3102.00
517.00
13. Ivo Marušić
Zlatni Lug
5.00
2589
506.75
3095.75
515.96
14. Slavko Marušić
Zlatni Lug
5.00
2571
524.17
3095.17
515.86
15. Vitomir Juranović
Sloga
5.00
2554
537.89
3091.89
515.31
16. Alen Birešić
HVIDR-a
5.00
2583
500.00
3083.00
513.83
17. Leonardo Krnjaković
Slavonija NG
6.00
3062
520.80
3582.80
511.83
18. Tomislav Galić
Elektra Pž
5.00
2570
500.17
3070.17
511.69
19. Josip Bošnjak
Slavonija NG
6.00
3050
495.40
3545.40
506.49
20. Lidija Jirasek
Pakrac-Papuk II
5.00
2542
495.00
3037.00
506.17
21. Mateo Pierobon
Pakrac-Papuk II
5.00
2506
519.33
3025.33
504.22
22. Jure Barišić
HVIDR-a
6.00
3037
489.71
3526.71
503.82
23. Josip Horvat
HVIDR-a
5.00
2531
489.87
3020.87
503.48
24. Josip Dumančić
Sloga
4.00
1998
516.33
2514.33
502.87
25. Ivan Berač
Zlatni Lug
4.00
2025
472.00
2497.00
499.40
26. Josip Keller
Elektra Pž
5.00
2471
507.17
2978.17
496.36
27. Josip Josipović
HVIDR-a
6.00
2977
496.73
3473.73
496.25
28. Barbara Ramić
Pakrac-Papuk II
5.00
2489
487.40
2976.40
496.07
29. Stjepan Hajek
Elektra Pž
4.39
2188
476.67
2664.67
494.37
30. Kristijan Baksa
Slavonija NG
5.00
2479
463.40
2942.40
490.40
31. Slavica Krizmanić
Slavonija NG
5.00
2408
466.20
2874.20
479.03

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Lovro Buzov
Zanatlija SB II
5.00
2828.00
565.60
4.00
2390.00
597.50
9.00
5218.00
579.78
2. Damir Lavrić
Zanatlija SB II
5.00
2783.00
556.60
4.00
2193.00
548.25
9.00
4976.00
552.89
3. Branko Magaš
Zanatlija SB II
4.00
2221.00
555.25
5.00
2691.00
538.20
9.00
4912.00
545.78
4. Niko Kalvi
Pakrac-Papuk II
5.00
2749.00
549.80
3.00
1637.00
545.67
8.00
4386.00
548.25
5. Ivan Ćosić
Zanatlija SB II
3.00
1626.00
542.00
2.00
1150.00
575.00
5.00
2776.00
555.20
6. Dragan Blažević
Sloga
4.00
2167.00
541.75
6.00
3387.00
564.50
10.00
5554.00
555.40
7. Mirko Veselin
HVIDR-a
5.00
2667.00
533.40
4.00
2086.00
521.50
9.00
4753.00
528.11
8. Ivan Šimunović
Slavonija NG
6.00
3196.00
532.67
5.00
2446.00
489.20
11.00
5642.00
512.91
9. Zdravko Šmitpeter
Elektra Pž
3.61
1917.00
531.02
6.00
3217.00
536.17
9.61
5134.00
534.24
10. Ivan Maslać
Elektra Pž
5.00
2648.00
529.60
5.00
2565.00
513.00
10.00
5213.00
521.30
11. Ilija St Turković
Sloga
5.00
2643.00
528.60
6.00
3190.00
531.67
11.00
5833.00
530.27
12. Ivan Katalinić
Sloga
5.00
2637.00
527.40
5.00
2712.00
542.40
10.00
5349.00
534.90
13. Jurica Matijević
HVIDR-a
6.00
3162.00
527.00
5.00
2664.00
532.80
11.00
5826.00
529.64
14. Matko Škondro
Pakrac-Papuk II
4.00
2102.00
525.50
4.00
2103.00
525.75
8.00
4205.00
525.63
15. Nikolina Šimunović
Zlatni Lug
5.00
2590.00
518.00
5.00
2560.00
512.00
10.00
5150.00
515.00
16. Domagoj Magaš
Zanatlija SB II
4.50
2331.00
518.00
6.00
3011.00
501.83
10.50
5342.00
508.76
17. Ivo Marušić
Zlatni Lug
5.00
2589.00
517.80
4.00
2027.00
506.75
9.00
4616.00
512.89
18. Mirjana Horvat
Zlatni Lug
5.00
2587.00
517.40
5.00
2640.00
528.00
10.00
5227.00
522.70
19. Šimo Cvitković
Zanatlija SB II
4.00
2067.00
516.75
4.00
2058.00
514.50
8.00
4125.00
515.63
20. Alen Birešić
HVIDR-a
5.00
2583.00
516.60
3.50
1750.00
500.00
8.50
4333.00
509.76
21. Slavko Marušić
Zlatni Lug
5.00
2571.00
514.20
6.00
3145.00
524.17
11.00
5716.00
519.64
22. Tomislav Galić
Elektra Pž
5.00
2570.00
514.00
6.00
3001.00
500.17
11.00
5571.00
506.45
23. Alan Belobrajdić
Pakrac-Papuk II
4.50
2313.00
514.00
2.50
1302.00
520.80
7.00
3615.00
516.43
24. Saša Poletto
Sloga
3.00
1541.00
513.67
4.50
2276.00
505.78
7.50
3817.00
508.93
25. Vitomir Juranović
Sloga
5.00
2554.00
510.80
4.83
2598.00
537.89
9.83
5152.00
524.11
26. Kristijan Safundžić
Zanatlija SB II
4.00
2043.00
510.75
4.50
2286.00
508.00
8.50
4329.00
509.29
27. Leonardo Krnjaković
Slavonija NG
6.00
3062.00
510.33
5.00
2604.00
520.80
11.00
5666.00
515.09
28. Lidija Jirasek
Pakrac-Papuk II
5.00
2542.00
508.40
5.00
2475.00
495.00
10.00
5017.00
501.70
29. Josip Bošnjak
Slavonija NG
6.00
3050.00
508.33
5.00
2477.00
495.40
11.00
5527.00
502.45
30. Ivan Berač
Zlatni Lug
4.00
2025.00
506.25
4.00
1888.00
472.00
8.00
3913.00
489.13
31. Josip Horvat
HVIDR-a
5.00
2531.00
506.20
4.64
2273.00
489.87
9.64
4804.00
498.34
32. Jure Barišić
HVIDR-a
6.00
3037.00
506.17
3.50
1714.00
489.71
9.50
4751.00
500.11
33. Mateo Pierobon
Pakrac-Papuk II
5.00
2506.00
501.20
4.50
2337.00
519.33
9.50
4843.00
509.79
34. Dražen Drempetić
Zanatlija SB II
3.50
1753.00
500.86
2.50
1315.00
526.00
6.00
3068.00
511.33
35. Josip Dumančić
Sloga
4.00
1998.00
499.50
6.00
3098.00
516.33
10.00
5096.00
509.60
36. Josip Žmire
Elektra Pž
3.00
1496.00
498.67
6.00
3023.00
503.83
9.00
4519.00
502.11
37. Stjepan Hajek
Elektra Pž
4.39
2188.00
498.41
4.50
2145.00
476.67
8.89
4333.00
487.40
38. Barbara Ramić
Pakrac-Papuk II
5.00
2489.00
497.80
5.00
2437.00
487.40
10.00
4926.00
492.60
39. Slavko Nuhanović
Zlatni Lug
3.00
1490.00
496.67
6.00
3115.00
519.17
9.00
4605.00
511.67
40. Josip Josipović
HVIDR-a
6.00
2977.00
496.17
3.36
1669.00
496.73
9.36
4646.00
496.37
41. Kristijan Baksa
Slavonija NG
5.00
2479.00
495.80
5.00
2317.00
463.40
10.00
4796.00
479.60
42. Josip Keller
Elektra Pž
5.00
2471.00
494.20
6.00
3043.00
507.17
11.00
5514.00
501.27
43. Mirjam Gelemanović
Slavonija NG
3.00
1446.00
482.00
0.00
0.00
NaN
3.00
1446.00
482.00
44. Slavica Krizmanić
Slavonija NG
5.00
2408.00
481.60
5.00
2331.00
466.20
10.00
4739.00
473.90
45. Marina Kohajda
Slavonija NG
3.00
1311.00
437.00
3.00
1482.00
494.00
6.00
2793.00
465.50

Radoslav Antunović
HVIDR-a
1.00
548.00
548.00
3.00
1571.00
523.67
4.00
2119.00
529.75
Josip Buzgo
Zanatlija SB II
1.00
547.00
547.00
1.00
559.00
559.00
2.00
1106.00
553.00
Josip Grgić
Zlatni Lug
1.00
511.00
511.00
2.00
979.00
489.50
3.00
1490.00
496.67
Hrvoje Čelec
Pakrac-Papuk II
2.50
1253.00
501.20
2.00
957.00
478.50
4.50
2210.00
491.11
Ladislav Sadilek
Elektra Pž
1.00
497.00
497.00
1.00
495.00
495.00
2.00
992.00
496.00
Gordan Špelić
Pakrac-Papuk II
2.00
990.00
495.00
1.00
589.00
589.00
3.00
1579.00
526.33
Filip Hodak
Pakrac-Papuk II
2.00
989.00
494.50
3.00
1484.00
494.67
5.00
2473.00
494.60
Igor Šulc
1.00
492.00
492.00
0.00
0.00
NaN
1.00
492.00
492.00
Igor Major
Pakrac-Papuk II
1.00
489.00
489.00
0.00
0.00
NaN
1.00
489.00
489.00
Denis Relota
Sloga
2.00
978.00
489.00
2.50
1246.00
498.40
4.50
2224.00
494.22
Branko Jurić
HVIDR-a
1.00
487.00
487.00
2.00
990.00
495.00
3.00
1477.00
492.33
Tomislav Adžijević
Sloga
1.00
485.00
485.00
1.17
576.00
492.31
2.17
1061.00
488.94
Josip Mauzner
Zlatni Lug
1.00
480.00
480.00
3.00
1593.00
531.00
4.00
2073.00
518.25
Damir Ivančić
HVIDR-a
1.00
472.00
472.00
1.00
523.00
523.00
2.00
995.00
497.50
Jure Marušić
Zlatni Lug
1.00
469.00
469.00
1.00
483.00
483.00
2.00
952.00
476.00
Borna Karačić
Zanatlija SB II
2.00
938.00
469.00
3.00
1440.00
480.00
5.00
2378.00
475.60
Antun Petrović
Elektra Pž
2.00
935.00
467.50
1.18
594.00
503.39
3.18
1529.00
480.82
Antonio Škvorić
Slavonija NG
1.00
441.00
441.00
2.00
988.00
494.00
3.00
1429.00
476.33
Alen Kohajda
Slavonija NG
1.00
436.00
436.00
0.00
0.00
NaN
1.00
436.00
436.00
Hrvoje Brkić
Elektra Pž
1.00
432.00
432.00
0.32
95.00
296.88
1.32
527.00
399.24

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Zanatlija SB II
6.0
13005
6132
19137
531.58
226
6.0
12941
6152
19093
530.36
226
12.0
25946
12284
38230
530.97
452
2. Sloga
5.0
10679
4816
15495
516.50
228
6.0
13030
6053
19083
530.08
243
11.0
23709
10869
34578
523.91
471
3. HVIDR-a
6.0
12823
5641
18464
512.89
335
5.0
10631
4609
15240
508.00
271
11.0
23454
10250
33704
510.67
606
4. Pakrac-Papuk II
6.0
12664
5758
18422
511.72
328
5.0
10536
4785
15321
510.70
287
11.0
23200
10543
33743
511.26
615
5. Zlatni Lug
5.0
10507
4805
15312
510.40
274
6.0
12821
5609
18430
511.94
333
11.0
23328
10414
33742
511.24
607
6. Elektra Pž
5.0
10412
4742
15154
505.13
278
6.0
12499
5679
18178
504.94
321
11.0
22911
10421
33332
505.03
599
7. Slavonija NG
6.0
12391
5438
17829
495.25
358
5.0
10247
4398
14645
488.17
301
11.0
22638
9836
32474
492.03
659

(Prosjek lige: NaN )

Kuglana Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više