Pregled svih liga

4. Hrvatska kuglačka liga istok - zona Požega


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Zanatlija SB II
Slavonski Brod
1 1 0 0 2 7.0 1.0
2. Zlatni Lug
Požega
1 1 0 0 2 5.0 3.0
3. Elektra Pž
Požega
1 0 1 0 1 4.0 4.0
4. Slavonija NG
Nova Gradiška
1 0 1 0 1 4.0 4.0
5. Sloga
Prekopakra
0 0 0 0 0 0.0 0.0
6. Pakrac-Papuk II
Pakrac
1 0 0 1 0 3.0 5.0
7. HVIDR-a
Požega
1 0 0 1 0 1.0 7.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 HVIDR-a Zanatlija SB II Gradska kuglana Pž
1-4
1.0 : 7.0 (3046 : 3240) 25.09.2022 14:00 Hrvoje Bakić, A
Marijan Matijević, D
| | |
1 2 Slavonija NG Elektra Pž Exit
1-4
4.0 : 4.0 (2919 : 2946) 16.09.2022 18:00 Maja Biželj, B
Damir Franjković, D
| | |
1 3 Pakrac-Papuk II Zlatni Lug Gradska kuglana Pa
1-4
3.0 : 5.0 (3038 : 3064) 25.09.2022 10:00 Sadmir Delihodžić, B
Ivan Hofman, D
| | |
2 4 Zanatlija SB II Sloga SRC Vijuš
1-4
30.09.2022 18:00 Dalija Šljivarić, B
| | |
2 5 Elektra Pž Pakrac-Papuk II Gradska kuglana Pž
1-4
02.10.2022 18:00 Franjo Soldo, A
Nenad Vasić, C
| | |
2 6 HVIDR-a Slavonija NG Gradska kuglana Pž
1-4
01.10.2022 13:00 Mario Trnokop, C
Nenad Vasić, C
| | |
3 7 Slavonija NG Zanatlija SB II Exit
1-4
14.10.2022 18:00 | | |
3 8 Pakrac-Papuk II HVIDR-a Gradska kuglana Pa
1-4
16.10.2022 10:00 Zvonko Gnezda, B
Ivan Hofman, D
| | |
3 9 Sloga Zlatni Lug Gradska kuglana Pa
1-4
14.10.2022 18:00 Tomislav Luksetić, B
Ivan Hofman, D
| | |
4 10 Zanatlija SB II Zlatni Lug SRC Vijuš
1-4
21.10.2022 18:00 Jelena Puškarić Županić, C
Arijan Rukavina, D
| | |
4 11 Elektra Pž Sloga Gradska kuglana Pž
1-4
23.10.2022 18:00 Antonio Kopić, C
Nenad Vasić, C
| | |
4 12 Slavonija NG Pakrac-Papuk II Exit
1-4
21.10.2022 18:00 | | |
5 13 Pakrac-Papuk II Zanatlija SB II Gradska kuglana Pa
1-4
30.10.2022 10:00 Tomislav Luksetić, B
Damir Rendić, C
| | |
5 14 Sloga HVIDR-a Gradska kuglana Pa
1-4
28.10.2022 18:00 Zvonko Gnezda, B
Božidar Petrovečki, B
| | |
5 15 Zlatni Lug Elektra Pž Gradska kuglana Pž
1-4
30.10.2022 10:00 Robert Bakić, B
Ivan Burivoda, D
| | |
6 16 Zanatlija SB II Elektra Pž SRC Vijuš
1-4
04.11.2022 18:00 Dalija Šljivarić, B
Arijan Rukavina, D
| | |
6 17 HVIDR-a Zlatni Lug Gradska kuglana Pž
1-4
05.11.2022 13:00 Mario Trnokop, C
Ljuban Vijačkić, D
| | |
6 18 Slavonija NG Sloga Exit
1-4
04.11.2022 18:00 | | |
7 19 Sloga Pakrac-Papuk II Gradska kuglana Pa
1-4
11.11.2022 18:00 Tomislav Luksetić, B
Ivan Hofman, D
| | |
7 20 Zlatni Lug Slavonija NG Gradska kuglana Pž
1-4
13.11.2022 10:00 Robert Bakić, B
Marijan Matijević, D
| | |
7 21 Elektra Pž HVIDR-a Gradska kuglana Pž
1-4
13.11.2022 14:00 Franjo Soldo, A
Nenad Vasić, C
| | |
8 22 Zanatlija SB II HVIDR-a SRC Vijuš
1-4
25.11.2022 18:00 Jelena Puškarić Županić, C
Marko Liović, C
| | |
8 23 Elektra Pž Slavonija NG Gradska kuglana Pž
1-4
27.11.2022 14:00 Franjo Soldo, A
Nenad Vasić, C
| | |
8 24 Zlatni Lug Pakrac-Papuk II Gradska kuglana Pž
1-4
27.11.2022 10:00 Antonio Kopić, C
Ivan Burivoda, D
| | |
9 25 Sloga Zanatlija SB II Gradska kuglana Pa
1-4
09.12.2022 18:00 Zvonko Gnezda, B
Damir Rendić, C
| | |
9 26 Pakrac-Papuk II Elektra Pž Gradska kuglana Pa
1-4
11.12.2022 10:00 Božidar Petrovečki, B
Ivan Hofman, D
| | |
9 27 Slavonija NG HVIDR-a Exit
1-4
09.12.2022 18:00 | | |
10 28 Zanatlija SB II Slavonija NG SRC Vijuš
1-4
13.01.2023 18:00 | | |
10 29 HVIDR-a Pakrac-Papuk II Gradska kuglana Pž
1-4
14.01.2023 13:00 Mario Trnokop, C
Nenad Vasić, C
| | |
10 30 Zlatni Lug Sloga Gradska kuglana Pž
1-4
15.01.2023 14:00 Željko Lončar, A
Nenad Vasić, C
| | |
11 31 Zlatni Lug Zanatlija SB II Gradska kuglana Pž
1-4
22.01.2023 10:00 Antonio Kopić, C
Ivan Burivoda, D
| | |
11 32 Sloga Elektra Pž Gradska kuglana Pa
1-4
20.01.2023 18:00 Sadmir Delihodžić, B
Ivan Hofman, D
| | |
11 33 Pakrac-Papuk II Slavonija NG Gradska kuglana Pa
1-4
22.01.2023 10:00 Sadmir Delihodžić, B
Ivan Hofman, D
| | |
12 34 Zanatlija SB II Pakrac-Papuk II SRC Vijuš
1-4
27.01.2023 18:00 | | |
12 35 HVIDR-a Sloga Gradska kuglana Pž
1-4
28.01.2023 13:00 Franjo Soldo, A
Nenad Vasić, C
| | |
12 36 Elektra Pž Zlatni Lug Gradska kuglana Pž
1-4
29.01.2023 18:00 Mario Trnokop, C
Nenad Vasić, C
| | |
13 37 Elektra Pž Zanatlija SB II Gradska kuglana Pž
1-4
05.02.2023 14:00 Stipo Andrijević, B
Nenad Vasić, C
| | |
13 38 Zlatni Lug HVIDR-a Gradska kuglana Pž
1-4
05.02.2023 10:00 Robert Bakić, B
Ivan Burivoda, D
| | |
13 39 Sloga Slavonija NG Gradska kuglana Pa
1-4
03.02.2023 18:00 Božidar Petrovečki, B
Ivan Hofman, D
| | |
14 40 Pakrac-Papuk II Sloga Gradska kuglana Pa
1-4
12.02.2023 10:00 Tomislav Luksetić, B
Damir Rendić, C
| | |
14 41 Slavonija NG Zlatni Lug Exit
1-4
10.02.2023 18:00 | | |
14 42 HVIDR-a Elektra Pž Gradska kuglana Pž
1-4
11.02.2023 13:00 Franjo Soldo, A
Nenad Vasić, C
| | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Branko Magaš
Zanatlija SB II
1.00
595
0.00
595.00
595.00
2. Lovro Buzov
Zanatlija SB II
1.00
583
0.00
583.00
583.00
3. Damir Lavrić
Zanatlija SB II
1.00
580
0.00
580.00
580.00
4. Mirjana Horvat
Zlatni Lug
1.00
530
0.00
530.00
530.00
5. Ivo Marušić
Zlatni Lug
1.00
519
0.00
519.00
519.00
6. Slavko Marušić
Zlatni Lug
1.00
518
0.00
518.00
518.00
7. Ivan Maslać
Elektra Pž
1.00
517
0.00
517.00
517.00
8. Ivan Berač
Zlatni Lug
1.00
511
0.00
511.00
511.00
9. Dražen Drempetić
Zanatlija SB II
1.00
509
0.00
509.00
509.00
10. Stjepan Hajek
Elektra Pž
1.00
506
0.00
506.00
506.00
11. Nikolina Šimunović
Zlatni Lug
1.00
504
0.00
504.00
504.00
12. Zdravko Šmitpeter
Elektra Pž
1.00
498
0.00
498.00
498.00
13. Domagoj Magaš
Zanatlija SB II
1.00
488
0.00
488.00
488.00
14. Borna Karačić
Zanatlija SB II
1.00
485
0.00
485.00
485.00
15. Josip Keller
Elektra Pž
1.00
484
0.00
484.00
484.00
16. Slavko Nuhanović
Zlatni Lug
1.00
482
0.00
482.00
482.00
17. Tomislav Galić
Elektra Pž
1.00
481
0.00
481.00
481.00
18. Antun Petrović
Elektra Pž
1.00
460
0.00
460.00
460.00

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Branko Magaš
Zanatlija SB II
1.00
595.00
595.00
0.00
0.00
NaN
1.00
595.00
595.00
2. Lovro Buzov
Zanatlija SB II
1.00
583.00
583.00
0.00
0.00
NaN
1.00
583.00
583.00
3. Damir Lavrić
Zanatlija SB II
1.00
580.00
580.00
0.00
0.00
NaN
1.00
580.00
580.00
4. Mirjana Horvat
Zlatni Lug
1.00
530.00
530.00
0.00
0.00
NaN
1.00
530.00
530.00
5. Ivo Marušić
Zlatni Lug
1.00
519.00
519.00
0.00
0.00
NaN
1.00
519.00
519.00
6. Slavko Marušić
Zlatni Lug
1.00
518.00
518.00
0.00
0.00
NaN
1.00
518.00
518.00
7. Ivan Maslać
Elektra Pž
1.00
517.00
517.00
0.00
0.00
NaN
1.00
517.00
517.00
8. Ivan Berač
Zlatni Lug
1.00
511.00
511.00
0.00
0.00
NaN
1.00
511.00
511.00
9. Dražen Drempetić
Zanatlija SB II
1.00
509.00
509.00
0.00
0.00
NaN
1.00
509.00
509.00
10. Stjepan Hajek
Elektra Pž
1.00
506.00
506.00
0.00
0.00
NaN
1.00
506.00
506.00
11. Nikolina Šimunović
Zlatni Lug
1.00
504.00
504.00
0.00
0.00
NaN
1.00
504.00
504.00
12. Zdravko Šmitpeter
Elektra Pž
1.00
498.00
498.00
0.00
0.00
NaN
1.00
498.00
498.00
13. Domagoj Magaš
Zanatlija SB II
1.00
488.00
488.00
0.00
0.00
NaN
1.00
488.00
488.00
14. Borna Karačić
Zanatlija SB II
1.00
485.00
485.00
0.00
0.00
NaN
1.00
485.00
485.00
15. Josip Keller
Elektra Pž
1.00
484.00
484.00
0.00
0.00
NaN
1.00
484.00
484.00
16. Slavko Nuhanović
Zlatni Lug
1.00
482.00
482.00
0.00
0.00
NaN
1.00
482.00
482.00
17. Tomislav Galić
Elektra Pž
1.00
481.00
481.00
0.00
0.00
NaN
1.00
481.00
481.00
18. Antun Petrović
Elektra Pž
1.00
460.00
460.00
0.00
0.00
NaN
1.00
460.00
460.00


PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Slavonija NG
0.0
0
0
0
0
1.0
2031
888
2919
486.50
69
1.0
2031
888
2919
486.50
69
2. HVIDR-a
0.0
0
0
0
0
1.0
2143
903
3046
507.67
56
1.0
2143
903
3046
507.67
56
3. Pakrac-Papuk II
0.0
0
0
0
0
1.0
2097
941
3038
506.33
52
1.0
2097
941
3038
506.33
52
4. Sloga
0.0
0
0
0
0
0.0
0
0
0
0
0.0
0
0
0
0
5. Zanatlija SB II
1.0
2182
1058
3240
540.00
45
0.0
0
0
0
0
1.0
2182
1058
3240
540.00
45
6. Zlatni Lug
1.0
2149
915
3064
510.67
67
0.0
0
0
0
0
1.0
2149
915
3064
510.67
67
7. Elektra Pž
1.0
2052
894
2946
491.00
62
0.0
0
0
0
0
1.0
2052
894
2946
491.00
62

(Prosjek lige: NaN )

Kuglana Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više