Pregled svih liga

2. Hrvatska kuglačka liga jug - žene


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Endi-Tekstilac
Zagreb
12 10 1 1 21 74.5 21.5
2. ŽKK Plitvice
Plitvička jezera
12 10 1 1 21 74.0 22.0
3. Karlovac
Karlovac
12 8 1 3 17 53.5 42.5
4. ŽKK Kupa
Ozalj
12 6 2 4 14 54.0 42.0
5. Šubićevac
Šibenik
12 5 1 6 11 48.0 48.0
6. Donat
Zadar
12 5 1 6 11 48.0 48.0
7. ŽKK Sidra
Zagreb
12 4 1 7 9 37.5 58.5
8. ŽKK Goranin
Delnice
12 3 2 7 8 41.0 55.0
9. ŽKK Zaprešić
Zaprešić
12 4 0 8 8 31.5 64.5
10. ŽKK Gacka
Otočac
12 0 0 12 0 18.0 78.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Donat Endi-Tekstilac Mocire
1-4
4.0 : 4.0 (3147 : 3282) 24.09.2022 11:00 Krsto Lulić, A
Nediljko Baljak, C
| | |
1 2 ŽKK Kupa ŽKK Gacka Azelija
1-4
7.0 : 1.0 (3231 : 2885) 25.09.2022 16:00 Damir Pavlaković, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
1 3 Karlovac Šubićevac Dom HV Zrinski
1-4
5.0 : 3.0 (3005 : 2961) 24.09.2022 14:00 Davorin Krmpotić, A
Darko Kafol, A
| | |
1 4 ŽKK Goranin ŽKK Plitvice GSC Delnice
1-4
1.0 : 7.0 (2962 : 3122) 24.09.2022 13:00 Dominik Jakovac, B
| | |
1 5 ŽKK Zaprešić ŽKK Sidra Zaprešić
1-6
6.5 : 1.5 (3045 : 3044) 24.09.2022 18:00 Nikola Filipović, A
Vedran Štajdohar, A
| | |
2 6 Endi-Tekstilac ŽKK Sidra Pongračevo
1-6
8.0 : 0.0 (3299 : 2902) 01.10.2022 16:00 Nikola Filipović, A
Filip Boc, A
| | |
2 7 ŽKK Plitvice ŽKK Zaprešić Hotel Jezero
1-4
7.0 : 1.0 (3286 : 3128) 01.10.2022 13:00 Milan Neralić, B
Dražen Draženović, C
| | |
2 8 Šubićevac ŽKK Goranin Šubićevac
1-6
4.0 : 4.0 (2911 : 2920) 01.10.2022 12:00 Elda Sinovčić, B
Ante Skorić, B
| | |
2 9 ŽKK Gacka Karlovac Gradska kuglana Ot
1-6
2.0 : 6.0 (2926 : 3119) 02.10.2022 13:00 Željko Odorčić, B
Drago Pleša, B
| | |
2 10 Donat ŽKK Kupa Mocire
1-4
6.0 : 2.0 (3247 : 3134) 01.10.2022 11:00 Krsto Lulić, A
Nediljko Baljak, C
| | |
3 11 ŽKK Kupa Endi-Tekstilac Azelija
1-4
7.0 : 1.0 (3436 : 3203) 16.10.2022 16:00 Damir Pavlaković, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
3 12 Karlovac Donat Dom HV Zrinski
1-4
5.0 : 3.0 (3249 : 3193) 15.10.2022 14:00 Darko Kafol, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
3 13 ŽKK Goranin ŽKK Gacka GSC Delnice
1-4
7.0 : 1.0 (2933 : 2809) 15.10.2022 13:00 Marko Petranović, B
Karlo Petranović, D
| | |
3 14 ŽKK Zaprešić Šubićevac Zaprešić
1-6
2.0 : 6.0 (3132 : 3145) 15.10.2022 18:00 Kristina Juras Kovač, A
Ivan Jurišić, A
| | |
3 15 ŽKK Sidra ŽKK Plitvice Vinko Bek
1-4
2.0 : 6.0 (2982 : 3093) 15.10.2022 15:00 Gordana Senta, A
| | |
4 16 Endi-Tekstilac ŽKK Plitvice Pongračevo
1-6
7.0 : 1.0 (3252 : 3199) 22.10.2022 16:00 Lucija Marta Jelavić, A
| | |
4 17 Šubićevac ŽKK Sidra Šubićevac
1-6
7.0 : 1.0 (2960 : 2747) 22.10.2022 12:00 Ante Skorić, B
| | |
4 18 ŽKK Gacka ŽKK Zaprešić Gradska kuglana Ot
1-6
1.0 : 7.0 (2845 : 2980) 23.10.2022 13:00 Dražen Netahli, A
Drago Pleša, B
| | |
4 19 Donat ŽKK Goranin Mocire
1-4
6.0 : 2.0 (3262 : 3147) 22.10.2022 11:00 Krsto Lulić, A
Nediljko Baljak, C
| | |
4 20 ŽKK Kupa Karlovac Azelija
1-4
3.0 : 5.0 (3238 : 3262) 23.10.2022 18:00 Damir Pavlaković, A
Valentina Pavlaković, A
| | |
5 21 Karlovac Endi-Tekstilac Dom HV Zrinski
1-4
1.5 : 6.5 (3107 : 3203) 29.10.2022 14:00 Zdravko Cegur, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
5 22 ŽKK Goranin ŽKK Kupa GSC Delnice
1-4
4.0 : 4.0 (3095 : 3098) 29.10.2022 13:00 Dominik Jakovac, B
| | |
5 23 ŽKK Zaprešić Donat Zaprešić
1-6
5.0 : 3.0 (3204 : 3199) 29.10.2022 18:00 Petar Filipčić, A
Mirela Đeri, B
| | |
5 24 ŽKK Sidra ŽKK Gacka Vinko Bek
1-4
6.0 : 2.0 (3031 : 2821) 29.10.2022 15:00 Davor Matasić, A
| | |
5 25 ŽKK Plitvice Šubićevac Hotel Jezero
1-4
5.0 : 3.0 (3208 : 3132) 29.10.2022 13:00 Krešimir Mesić, A
Dražen Draženović, C
| | |
6 26 Endi-Tekstilac Šubićevac Pongračevo
1-6
6.0 : 2.0 (3235 : 2952) 05.11.2022 16:00 Lucija Marta Jelavić, A
Damir Cerle, A
| | |
6 27 ŽKK Gacka ŽKK Plitvice Gradska kuglana Ot
1-6
0.0 : 8.0 (2901 : 3260) 06.11.2022 13:00 Dražen Netahli, A
Drago Pleša, B
| | |
6 28 Donat ŽKK Sidra Mocire
1-4
8.0 : 0.0 (3180 : 3048) 05.11.2022 11:00 Krsto Lulić, A
Nediljko Baljak, C
| | |
6 29 ŽKK Kupa ŽKK Zaprešić Azelija
1-4
6.0 : 2.0 (3340 : 3131) 06.11.2022 16:00 Damir Pavlaković, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
6 30 Karlovac ŽKK Goranin Dom HV Zrinski
1-4
5.0 : 3.0 (3139 : 3035) 05.11.2022 14:00 Zdravko Cegur, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
7 31 ŽKK Goranin Endi-Tekstilac GSC Delnice
1-4
3.0 : 5.0 (2842 : 2899) 12.11.2022 13:00 Dominik Jakovac, B
| | |
7 32 ŽKK Zaprešić Karlovac Zaprešić
1-6
1.0 : 7.0 (3145 : 3220) 12.11.2022 18:00 Nikola Filipović, A
Petar Filipčić, A
| | |
7 33 ŽKK Sidra ŽKK Kupa Vinko Bek
1-4
6.0 : 2.0 (2994 : 2984) 12.11.2022 15:00 Lucija Marta Jelavić, A
| | |
7 34 ŽKK Plitvice Donat Hotel Jezero
1-4
8.0 : 0.0 (3217 : 2980) 12.11.2022 13:00 Krešimir Mesić, A
Monika Milanović, C
| | |
7 35 Šubićevac ŽKK Gacka Šubićevac
1-6
5.0 : 3.0 (3063 : 2978) 12.11.2022 12:00 Ante Skorić, B
| | |
8 36 Endi-Tekstilac ŽKK Gacka Pongračevo
1-6
8.0 : 0.0 (3108 : 2772) 26.11.2022 16:00 Petar Filipčić, A
Luka Bakić, C
| | |
8 37 Donat Šubićevac Mocire
1-4
7.0 : 1.0 (3238 : 3103) 26.11.2022 17:30 Marin Colić, A
Nediljko Baljak, C
| | |
8 38 ŽKK Kupa ŽKK Plitvice Azelija
1-4
4.0 : 4.0 (3339 : 3350) 26.11.2022 17:00 Damir Pavlaković, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
8 39 Karlovac ŽKK Sidra Dom HV Zrinski
1-4
4.0 : 4.0 (3060 : 3019) 26.11.2022 14:00 Zdravko Cegur, A
Darko Kafol, A
| | |
8 40 ŽKK Goranin ŽKK Zaprešić GSC Delnice
1-4
3.0 : 5.0 (2973 : 2980) 26.11.2022 13:00 Dominik Jakovac, B
| | |
9 41 ŽKK Zaprešić Endi-Tekstilac Zaprešić
1-6
0.0 : 8.0 (3140 : 3458) 10.12.2022 18:00 Petar Filipčić, A
Matija Pavlinić, C
| | |
9 42 ŽKK Sidra ŽKK Goranin Vinko Bek
1-4
7.0 : 1.0 (3133 : 2901) 10.12.2022 15:00 Lucija Marta Jelavić, A
| | |
9 43 ŽKK Plitvice Karlovac Hotel Jezero
1-4
8.0 : 0.0 (3273 : 3007) 10.12.2022 13:00 Vladimir Rapaić, A
Krešimir Mesić, A
| | |
9 44 Šubićevac ŽKK Kupa Šubićevac
1-6
2.0 : 6.0 (2944 : 3105) 10.12.2022 12:00 Elda Sinovčić, B
Ante Skorić, B
| | |
9 45 ŽKK Gacka Donat Gradska kuglana Ot
1-6
2.0 : 6.0 (2959 : 3105) 11.12.2022 12:00 Dražen Netahli, A
Željko Odorčić, B
| | |
10 46 Endi-Tekstilac Donat Pongračevo
1-6
6.0 : 2.0 (3272 : 3086) 14.01.2023 16:00 Lucija Marta Jelavić, A
Mirela Đeri, B
| | |
10 47 ŽKK Gacka ŽKK Kupa Gradska kuglana Ot
1-6
3.0 : 5.0 (3035 : 3044) 15.01.2023 13:00 Željko Odorčić, B
Drago Pleša, B
| | |
10 48 Šubićevac Karlovac Šubićevac
1-6
5.0 : 3.0 (2992 : 3001) 14.01.2023 12:00 Ante Skorić, B
| | |
10 49 ŽKK Plitvice ŽKK Goranin Hotel Jezero
1-4
6.0 : 2.0 (3237 : 3066) 14.01.2023 13:00 Krešimir Mesić, A
Dražen Draženović, C
| | |
10 50 ŽKK Sidra ŽKK Zaprešić Vinko Bek
1-4
7.0 : 1.0 (3197 : 2957) 14.01.2023 15:00 Petar Filipčić, A
| | |
11 51 ŽKK Sidra Endi-Tekstilac Vinko Bek
1-4
1.0 : 7.0 (2885 : 3064) 21.01.2023 15:00 Lucija Marta Jelavić, A
| | |
11 52 ŽKK Zaprešić ŽKK Plitvice Zaprešić
1-6
0.0 : 8.0 (3075 : 3440) 21.01.2023 18:00 Nikola Filipović, A
Luka Bakić, C
| | |
11 53 ŽKK Goranin Šubićevac GSC Delnice
1-4
5.0 : 3.0 (3031 : 3019) 21.01.2023 13:00 Dominik Jakovac, B
| | |
11 54 Karlovac ŽKK Gacka Dom HV Zrinski
1-4
7.0 : 1.0 (3207 : 2908) 21.01.2023 14:00 Darko Kafol, A
Igor Vazgeč, D
| | |
11 55 ŽKK Kupa Donat Azelija
1-4
8.0 : 0.0 (3317 : 3179) 21.01.2023 17:00 Damir Pavlaković, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
12 56 Endi-Tekstilac ŽKK Kupa Pongračevo
1-6
8.0 : 0.0 (3104 : 2936) 28.01.2023 16:00 Lucija Marta Jelavić, A
Matija Pavlinić, C
| | |
12 57 Donat Karlovac Mocire
1-4
3.0 : 5.0 (3139 : 3149) 29.01.2023 11:00 Krsto Lulić, A
Nediljko Baljak, C
| | |
12 58 ŽKK Gacka ŽKK Goranin Gradska kuglana Ot
1-6
2.0 : 6.0 (3028 : 3110) 29.01.2023 13:00 Drago Pleša, B
Željko Odorčić, B
| | |
12 59 Šubićevac ŽKK Zaprešić Šubićevac
1-6
7.0 : 1.0 (3057 : 2835) 28.01.2023 12:00 Ante Skorić, B
| | |
12 60 ŽKK Plitvice ŽKK Sidra Hotel Jezero
1-4
6.0 : 2.0 (3195 : 2993) 28.01.2023 13:00 Krešimir Mesić, A
| | |
13 61 ŽKK Plitvice Endi-Tekstilac Hotel Jezero
1-4
05.02.2023 16:00 Krešimir Mesić, A
Karolina Grčević, C
| | |
13 62 ŽKK Sidra Šubićevac Vinko Bek
1-4
04.02.2023 15:00 Kristina Juras Kovač, A
| | |
13 63 ŽKK Zaprešić ŽKK Gacka Zaprešić
1-6
04.02.2023 18:00 Nikola Filipović, A
Luka Bakić, C
| | |
13 64 ŽKK Goranin Donat GSC Delnice
1-4
04.02.2023 13:00 Marko Petranović, B
| | |
13 65 Karlovac ŽKK Kupa Dom HV Zrinski
1-4
04.02.2023 14:00 Edi Alagić, B
Davorin Krmpotić, A
| | |
14 66 Endi-Tekstilac Karlovac Pongračevo
1-6
11.02.2023 16:00 Lucija Marta Jelavić, A
Ljubica Dolanski, C
| | |
14 67 ŽKK Kupa ŽKK Goranin Azelija
1-4
11.02.2023 17:00 | | |
14 68 Donat ŽKK Zaprešić Mocire
1-4
11.02.2023 11:00 | | |
14 69 ŽKK Gacka ŽKK Sidra Gradska kuglana Ot
1-6
12.02.2023 13:00 Dražen Netahli, A
Željko Odorčić, B
| | |
14 70 Šubićevac ŽKK Plitvice Šubićevac
1-6
11.02.2023 12:00 | | |
15 71 Šubićevac Endi-Tekstilac Šubićevac
1-6
18.02.2023 12:00 | | |
15 72 ŽKK Plitvice ŽKK Gacka Hotel Jezero
1-4
18.02.2023 13:00 Vladimir Rapaić, A
| | |
15 73 ŽKK Sidra Donat Vinko Bek
1-4
18.02.2023 15:00 Elizabeta Štajdohar, A
| | |
15 74 ŽKK Zaprešić ŽKK Kupa Zaprešić
1-6
18.02.2023 18:00 Filip Boc, A
Mirela Đeri, B
| | |
15 75 ŽKK Goranin Karlovac GSC Delnice
1-4
18.02.2023 13:00 | | |
16 76 Endi-Tekstilac ŽKK Goranin Pongračevo
1-6
25.02.2023 16:00 Lucija Marta Jelavić, A
Mirela Đeri, B
| | |
16 77 Karlovac ŽKK Zaprešić Dom HV Zrinski
1-4
25.02.2023 18:00 | | |
16 78 ŽKK Kupa ŽKK Sidra Azelija
1-4
26.02.2023 16:00 | | |
16 79 Donat ŽKK Plitvice Mocire
1-4
25.02.2023 11:00 | | |
16 80 ŽKK Gacka Šubićevac Gradska kuglana Ot
1-6
26.02.2023 13:00 Željko Odorčić, B
Drago Pleša, B
| | |
17 81 ŽKK Gacka Endi-Tekstilac Gradska kuglana Ot
1-6
05.03.2023 12:00 | | |
17 82 Šubićevac Donat Šubićevac
1-6
04.03.2023 12:00 | | |
17 83 ŽKK Plitvice ŽKK Kupa Hotel Jezero
1-4
04.03.2023 13:00 | | |
17 84 ŽKK Sidra Karlovac Vinko Bek
1-4
04.03.2023 15:00 | | |
17 85 ŽKK Zaprešić ŽKK Goranin Zaprešić
1-6
04.03.2023 18:00 | | |
18 86 Endi-Tekstilac ŽKK Zaprešić Pongračevo
1-6
11.03.2023 16:00 | | |
18 87 ŽKK Goranin ŽKK Sidra GSC Delnice
1-4
11.03.2023 13:00 | | |
18 88 Karlovac ŽKK Plitvice Dom HV Zrinski
1-4
11.03.2023 14:00 | | |
18 89 ŽKK Kupa Šubićevac Azelija
1-4
12.03.2023 16:00 | | |
18 90 Donat ŽKK Gacka Mocire
1-4
11.03.2023 11:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Ema Tročak
Endi-Tekstilac
5.00
2801
557.27
3358.27
559.71
2. Ines Kolar
ŽKK Plitvice
5.00
2798
553.00
3351.00
558.50
3. Franka Humbolt
Donat
6.00
3291
555.33
3846.33
549.48
4. Dijana Mlinarić
ŽKK Plitvice
5.00
2724
551.50
3275.50
545.92
5. Lora Burić
Karlovac
6.00
3293
526.00
3819.00
545.57
6. Meri Jurković
Šubićevac
6.00
3272
517.33
3789.33
541.33
7. Natalija Sonički
Karlovac
5.00
2680
557.40
3237.40
539.57
8. Tanja Galac
ŽKK Plitvice
6.00
3242
527.83
3769.83
538.55
9. Martina Lozić
Endi-Tekstilac
6.00
3235
530.55
3765.55
537.94
10. Sanja Zubčić
Donat
6.00
3217
538.60
3755.60
536.51
11. Anita Lončarić
ŽKK Kupa
5.00
2634
574.67
3208.67
534.78
12. Karla Jančić
Endi-Tekstilac
5.25
2805
536.33
3341.33
534.61
13. Gordana Gračan
ŽKK Plitvice
6.00
3197
537.67
3734.67
533.52
14. Ana Rapo
ŽKK Plitvice
6.00
3180
545.17
3725.17
532.17
15. Dorotea Močilac
Karlovac
6.00
3189
535.67
3724.67
532.10
16. Vanja Bobanović
Donat
6.00
3162
553.33
3715.33
530.76
17. Ariana Fajdetić
ŽKK Kupa
6.00
3116
554.00
3670.00
524.29
18. Andreya Alpeza
ŽKK Zaprešić
6.00
3087
558.50
3645.50
520.79
19. Žaklina Jelača
Donat
6.00
3104
533.82
3637.82
519.69
20. Tanja Mileta
Endi-Tekstilac
5.00
2577
533.83
3110.83
518.47
21. Dijana Smoljo
ŽKK Zaprešić
5.00
2564
541.25
3105.25
517.54
22. Nina Kušan
ŽKK Zaprešić
6.00
3080
522.25
3602.25
514.61
23. Ružica Jelinek
ŽKK Goranin
6.00
3098
496.20
3594.20
513.46
24. Edita Petrina
Šubićevac
6.00
3077
510.25
3587.25
512.46
25. Ankica Draženović
ŽKK Gacka
6.00
3059
525.67
3584.67
512.10
26. Anita Turkalj
ŽKK Kupa
5.00
2551
520.00
3071.00
511.83
27. Anka Velić
ŽKK Sidra
5.75
2918
535.17
3453.17
511.58
28. Željka Gašpert
ŽKK Zaprešić
6.00
3028
542.40
3570.40
510.06
29. Katarina Čurilović
Karlovac
5.00
2518
531.20
3049.20
508.20
30. Snježana Černok
ŽKK Goranin
5.50
2785
493.60
3278.60
504.40
31. Suzana Bižanović
ŽKK Gacka
5.00
2510
511.83
3021.83
503.64
32. Ana-Marija Pavić
Šubićevac
6.00
3007
492.00
3499.00
499.86
33. Ružica Banić
ŽKK Gacka
5.00
2439
517.67
2956.67
492.78
34. Katica Banić
Šubićevac
5.00
2451
489.40
2940.40
490.07
35. Grozdana Surać
Donat
5.00
2433
504.57
2937.57
489.60
36. Micika Trstenjački Lukić
ŽKK Zaprešić
6.00
2920
503.83
3423.83
489.12
37. Ankica Orešković
ŽKK Gacka
6.00
2836
479.82
3315.82
473.69
38. Dragica Draženović
ŽKK Gacka
6.00
2780
478.12
3258.12
465.45

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Ema Tročak
Endi-Tekstilac
5.00
2801.00
560.20
5.50
3065.00
557.27
10.50
5866.00
558.67
2. Ines Kolar
ŽKK Plitvice
5.00
2798.00
559.60
6.00
3318.00
553.00
11.00
6116.00
556.00
3. Maria Barić
ŽKK Plitvice
4.00
2205.00
551.25
2.00
1032.00
516.00
6.00
3237.00
539.50
4. Lora Burić
Karlovac
6.00
3293.00
548.83
6.00
3156.00
526.00
12.00
6449.00
537.42
5. Franka Humbolt
Donat
6.00
3291.00
548.50
6.00
3332.00
555.33
12.00
6623.00
551.92
6. Meri Jurković
Šubićevac
6.00
3272.00
545.33
6.00
3104.00
517.33
12.00
6376.00
531.33
7. Dijana Mlinarić
ŽKK Plitvice
5.00
2724.00
544.80
6.00
3309.00
551.50
11.00
6033.00
548.45
8. Vilma Miškić
Šubićevac
3.00
1621.00
540.33
1.00
478.00
478.00
4.00
2099.00
524.75
9. Tanja Galac
ŽKK Plitvice
6.00
3242.00
540.33
6.00
3167.00
527.83
12.00
6409.00
534.08
10. Martina Lozić
Endi-Tekstilac
6.00
3235.00
539.17
5.50
2918.00
530.55
11.50
6153.00
535.04
11. Sanja Zubčić
Donat
6.00
3217.00
536.17
5.00
2693.00
538.60
11.00
5910.00
537.27
12. Natalija Sonički
Karlovac
5.00
2680.00
536.00
5.00
2787.00
557.40
10.00
5467.00
546.70
13. Ema Tomašić
ŽKK Goranin
3.00
1607.00
535.67
1.00
522.00
522.00
4.00
2129.00
532.25
14. Karla Jančić
Endi-Tekstilac
5.25
2805.00
534.29
6.00
3218.00
536.33
11.25
6023.00
535.38
15. Nevena Stojić
Endi-Tekstilac
4.00
2132.00
533.00
5.00
2621.00
524.20
9.00
4753.00
528.11
16. Gordana Gračan
ŽKK Plitvice
6.00
3197.00
532.83
6.00
3226.00
537.67
12.00
6423.00
535.25
17. Dorotea Močilac
Karlovac
6.00
3189.00
531.50
6.00
3214.00
535.67
12.00
6403.00
533.58
18. Ana Rapo
ŽKK Plitvice
6.00
3180.00
530.00
6.00
3271.00
545.17
12.00
6451.00
537.58
19. Ivana Rapo
ŽKK Plitvice
4.00
2118.00
529.50
4.00
2093.00
523.25
8.00
4211.00
526.38
20. Vanja Bobanović
Donat
6.00
3162.00
527.00
6.00
3320.00
553.33
12.00
6482.00
540.17
21. Anita Lončarić
ŽKK Kupa
5.00
2634.00
526.80
6.00
3448.00
574.67
11.00
6082.00
552.91
22. Danira Beer-Krnić
Šubićevac
3.00
1570.00
523.33
5.00
2565.00
513.00
8.00
4135.00
516.88
23. Mirna Kirin
ŽKK Sidra
4.42
2307.00
521.95
5.00
2547.00
509.40
9.42
4854.00
515.29
24. Snježana Vujašković
ŽKK Goranin
3.00
1563.00
521.00
2.50
1319.00
527.60
5.50
2882.00
524.00
25. Ariana Fajdetić
ŽKK Kupa
6.00
3116.00
519.33
5.00
2770.00
554.00
11.00
5886.00
535.09
26. Lijana Cvijetović
Donat
4.00
2076.00
519.00
6.00
3065.00
510.83
10.00
5141.00
514.10
27. Elvira Kranjčec
ŽKK Kupa
4.50
2335.00
518.89
6.00
3343.00
557.17
10.50
5678.00
540.76
28. Ivanka Tomljanović
Endi-Tekstilac
3.00
1553.00
517.67
4.00
2097.00
524.25
7.00
3650.00
521.43
29. Žaklina Jelača
Donat
6.00
3104.00
517.33
5.50
2936.00
533.82
11.50
6040.00
525.22
30. Ružica Jelinek
ŽKK Goranin
6.00
3098.00
516.33
5.00
2481.00
496.20
11.00
5579.00
507.18
31. Tanja Mileta
Endi-Tekstilac
5.00
2577.00
515.40
6.00
3203.00
533.83
11.00
5780.00
525.45
32. Andreya Alpeza
ŽKK Zaprešić
6.00
3087.00
514.50
6.00
3351.00
558.50
12.00
6438.00
536.50
33. Nina Kušan
ŽKK Zaprešić
6.00
3080.00
513.33
4.00
2089.00
522.25
10.00
5169.00
516.90
34. Ema Višnjak
Karlovac
4.00
2053.00
513.25
3.75
1909.00
509.07
7.75
3962.00
511.23
35. Edita Petrina
Šubićevac
6.00
3077.00
512.83
4.00
2041.00
510.25
10.00
5118.00
511.80
36. Dijana Smoljo
ŽKK Zaprešić
5.00
2564.00
512.80
4.00
2165.00
541.25
9.00
4729.00
525.44
37. Alenka Šimunović
Šubićevac
4.00
2049.00
512.25
5.00
2555.00
511.00
9.00
4604.00
511.56
38. Anita Turkalj
ŽKK Kupa
5.00
2551.00
510.20
2.00
1040.00
520.00
7.00
3591.00
513.00
39. Ankica Draženović
ŽKK Gacka
6.00
3059.00
509.83
6.00
3154.00
525.67
12.00
6213.00
517.75
40. Anka Velić
ŽKK Sidra
5.75
2918.00
507.48
6.00
3211.00
535.17
11.75
6129.00
521.62
41. Irena Božičević
ŽKK Kupa
3.00
1521.00
507.00
5.00
2800.00
560.00
8.00
4321.00
540.13
42. Snježana Černok
ŽKK Goranin
5.50
2785.00
506.36
5.00
2468.00
493.60
10.50
5253.00
500.29
43. Željka Gašpert
ŽKK Zaprešić
6.00
3028.00
504.67
5.00
2712.00
542.40
11.00
5740.00
521.82
44. Katarina Čurilović
Karlovac
5.00
2518.00
503.60
2.50
1328.00
531.20
7.50
3846.00
512.80
45. Vesna Križanić
ŽKK Kupa
4.50
2262.00
502.67
6.00
3275.00
545.83
10.50
5537.00
527.33
46. Suzana Bižanović
ŽKK Gacka
5.00
2510.00
502.00
6.00
3071.00
511.83
11.00
5581.00
507.36
47. Alenka Matovina
ŽKK Goranin
4.69
2354.00
501.92
5.00
2577.00
515.40
9.69
4931.00
508.88
48. Ana-Marija Pavić
Šubićevac
6.00
3007.00
501.17
5.00
2460.00
492.00
11.00
5467.00
497.00
49. Ankica Rodin
ŽKK Sidra
3.00
1500.00
500.00
3.00
1546.00
515.33
6.00
3046.00
507.67
50. Ramiza Sopčić
Karlovac
4.00
1991.00
497.75
3.50
1782.00
509.14
7.50
3773.00
503.07
51. Katica Devčić
ŽKK Sidra
4.75
2355.00
495.79
3.50
1664.00
475.43
8.25
4019.00
487.15
52. Tamara Lipovšćak
Karlovac
4.00
1973.00
493.25
3.50
1758.00
502.29
7.50
3731.00
497.47
53. Jadranka Meglajec
ŽKK Kupa
3.50
1718.00
490.86
3.00
1637.00
545.67
6.50
3355.00
516.15
54. Ruža Markešić
ŽKK Sidra
3.00
1472.00
490.67
4.00
2191.00
547.75
7.00
3663.00
523.29
55. Katica Banić
Šubićevac
5.00
2451.00
490.20
5.00
2447.00
489.40
10.00
4898.00
489.80
56. Ružica Banić
ŽKK Gacka
5.00
2439.00
487.80
6.00
3106.00
517.67
11.00
5545.00
504.09
57. Micika Trstenjački Lukić
ŽKK Zaprešić
6.00
2920.00
486.67
5.75
2897.00
503.83
11.75
5817.00
495.06
58. Grozdana Surać
Donat
5.00
2433.00
486.60
3.50
1766.00
504.57
8.50
4199.00
494.00
59. Nives Grabovac
Donat
3.00
1459.00
486.33
4.00
2101.00
525.25
7.00
3560.00
508.57
60. Ivana Reiner Pavlinec
ŽKK Zaprešić
3.00
1458.00
486.00
5.25
2583.00
492.00
8.25
4041.00
489.82
61. Danica Marković
ŽKK Goranin
4.50
2171.00
482.44
4.00
1975.00
493.75
8.50
4146.00
487.76
62. Ema Kanjer
ŽKK Goranin
4.50
2165.00
481.11
3.00
1383.00
461.00
7.50
3548.00
473.07
63. Biserka Ralić
ŽKK Sidra
4.00
1923.00
480.75
2.00
986.00
493.00
6.00
2909.00
484.83
64. Ankica Orešković
ŽKK Gacka
6.00
2836.00
472.67
5.50
2639.00
479.82
11.50
5475.00
476.09
65. Marica Grahić
ŽKK Sidra
3.00
1414.00
471.33
0.00
0.00
NaN
3.00
1414.00
471.33
66. Dragica Draženović
ŽKK Gacka
6.00
2780.00
463.33
4.25
2032.00
478.12
10.25
4812.00
469.46
67. Ljubica Dolanski
ŽKK Sidra
3.33
1534.00
460.66
4.00
1815.00
453.75
7.33
3349.00
456.89
68. Mihaela Mudrovčić
ŽKK Gacka
4.00
1754.00
438.50
1.75
826.00
472.00
5.75
2580.00
448.70
69. Zorka Barišić
Šubićevac
3.00
1265.00
421.67
2.50
1061.00
424.40
5.50
2326.00
422.91

Anja Vicković
Endi-Tekstilac
1.00
627.00
627.00
0.00
0.00
NaN
1.00
627.00
627.00
Paula Polanšćak
Endi-Tekstilac
2.00
1099.00
549.50
2.00
1117.00
558.50
4.00
2216.00
554.00
Maja Belošević
Endi-Tekstilac
1.00
548.00
548.00
1.50
749.00
499.33
2.50
1297.00
518.80
Iva Višnjak
Karlovac
2.00
1061.00
530.50
1.75
803.00
458.86
3.75
1864.00
497.07
Lorena Kamber
ŽKK Goranin
2.50
1324.00
529.60
3.00
1583.00
527.67
5.50
2907.00
528.55
Lidija Jesenšek
ŽKK Sidra
2.00
1036.00
518.00
3.00
1477.00
492.33
5.00
2513.00
502.60
Ljubica Lisac
ŽKK Goranin
0.50
252.00
504.00
2.25
1138.00
505.78
2.75
1390.00
505.45
Štefica Pavlaković
ŽKK Kupa
2.00
1004.00
502.00
2.75
1472.00
535.27
4.75
2476.00
521.26
Agata Šutina
ŽKK Zaprešić
2.00
996.00
498.00
4.00
2029.00
507.25
6.00
3025.00
504.17
Ljiljana Zagorac
ŽKK Sidra
2.00
990.00
495.00
5.00
2542.00
508.40
7.00
3532.00
504.57
Marina Orešković
ŽKK Gacka
1.00
495.00
495.00
1.25
548.00
438.40
2.25
1043.00
463.56
Franciska Bolf
ŽKK Goranin
1.50
741.00
494.00
2.00
967.00
483.50
3.50
1708.00
488.00
Ana Dumešić
ŽKK Kupa
2.50
1160.00
464.00
0.25
116.00
464.00
2.75
1276.00
464.00
Nada Kordić
Endi-Tekstilac
2.75
1271.00
462.18
0.50
282.00
564.00
3.25
1553.00
477.85
Maja Šimić
1.00
461.00
461.00
0.00
0.00
NaN
1.00
461.00
461.00
Josipa Bićanić
ŽKK Gacka
2.50
1124.00
449.60
2.50
1140.00
456.00
5.00
2264.00
452.80
Vesna Rogina
ŽKK Zaprešić
1.00
448.00
448.00
1.00
377.00
377.00
2.00
825.00
412.50
Slava Župan
ŽKK Sidra
0.50
216.00
432.00
0.50
243.00
486.00
1.00
459.00
459.00
Lucija Faltak
ŽKK Zaprešić
1.00
430.00
430.00
1.00
538.00
538.00
2.00
968.00
484.00
Marijana Bolf
ŽKK Goranin
0.31
119.00
383.87
2.00
869.00
434.50
2.31
988.00
427.71
Marija Bosnić
ŽKK Sidra
0.25
88.00
352.00
0.00
0.00
NaN
0.25
88.00
352.00
Jadranka Junuzović
ŽKK Gacka
0.50
176.00
352.00
0.00
0.00
NaN
0.50
176.00
352.00

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. ŽKK Plitvice
6.0
13231
6233
19464
540.67
215
6.0
13137
6279
19416
539.33
175
12.0
26368
12512
38880
540.00
390
2. Endi-Tekstilac
6.0
12941
6168
19109
530.81
234
6.0
12993
6277
19270
535.28
187
12.0
25934
12445
38379
533.04
421
3. Karlovac
6.0
12942
5816
18758
521.06
319
6.0
12915
5852
18767
521.31
304
12.0
25857
11668
37525
521.18
623
4. Donat
6.0
12919
5823
18742
520.61
304
6.0
13040
6173
19213
533.69
253
12.0
25959
11996
37955
527.15
557
5. Šubićevac
6.0
12664
5648
18312
508.67
347
6.0
12558
5369
17927
497.97
403
12.0
25222
11017
36239
503.32
750
6. ŽKK Kupa
6.0
12619
5682
18301
508.36
342
6.0
13411
6490
19901
552.81
206
12.0
26030
12172
38202
530.58
548
7. ŽKK Goranin
6.0
12655
5524
18179
504.97
388
6.0
12307
5529
17836
495.44
349
12.0
24962
11053
36015
500.21
737
8. ŽKK Zaprešić
6.0
12511
5500
18011
500.31
380
6.0
12956
5785
18741
520.58
354
12.0
25467
11285
36752
510.44
734
9. ŽKK Sidra
6.0
12437
5316
17753
493.14
420
6.0
12563
5659
18222
506.17
347
12.0
25000
10975
35975
499.65
767
10. ŽKK Gacka
6.0
12183
4990
17173
477.03
498
6.0
12455
5239
17694
491.50
413
12.0
24638
10229
34867
484.26
911

(Prosjek lige: NaN )

Kuglana Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više