Pregled svih liga

2. Hrvatska kuglačka liga jug


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Poličnik
Poličnik
8 6 1 1 13 46.0 18.0
2. Biokovo
Makarska
8 5 1 2 11 40.0 24.0
3. Trogir
Trogir
8 4 0 4 8 33.0 31.0
4. Poljud
Split
8 4 0 4 8 32.0 32.0
5. Marjan 1934
Split
8 4 0 4 8 31.0 33.0
6. Šubićevac
Šibenik
8 3 1 4 7 28.0 36.0
7. Sinj
Sinj
8 3 1 4 7 28.0 36.0
8. PZC
Split
8 3 0 5 6 29.0 35.0
9. Promet
Split
8 3 0 5 6 27.0 37.0
10. Vrlika
Split
8 3 0 5 6 26.0 38.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Trogir Poljud Marija
1-4
6.0 : 2.0 (3209 : 2567) 07.10.2022 17:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, C
| | |
1 2 Biokovo Poličnik GSC Makarska
1-4
4.0 : 4.0 (3256 : 3234) 23.09.2022 17:00 Elda Sinovčić, B
| | |
1 3 Promet Vrlika Poljud
1-6
2.0 : 6.0 (3152 : 3227) 23.09.2022 17:00 Paško Dragičević, A
Hrvoje Marinović, B
| | |
1 4 PZC Sinj Poljud
1-6
7.0 : 1.0 (3242 : 3212) 19.09.2022 19:30 Paško Dragičević, A
Valentina Prpić, B
| | |
1 5 Šubićevac Marjan 1934 Šubićevac
1-6
5.0 : 3.0 (3234 : 3117) 05.10.2022 17:00 Elda Sinovčić, B
Ante Skorić, B
| | |
2 6 Poljud Marjan 1934 Poljud
1-6
2.0 : 6.0 (3279 : 3336) 30.09.2022 20:00 Ivanka Kragić, A
Valentina Prpić, B
| | |
2 7 Sinj Šubićevac Marija
1-4
4.0 : 4.0 (3144 : 3183) 01.10.2022 16:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, C
| | |
2 8 Vrlika PZC Poljud
1-6
3.0 : 5.0 (3152 : 3314) 30.09.2022 17:00 Paško Dragičević, A
Valentina Prpić, B
| | |
2 9 Poličnik Promet Mocire
1-4
7.0 : 1.0 (3371 : 3250) 30.09.2022 17:00 Marin Colić, A
Marijo Baljak, C
| | |
2 10 Trogir Biokovo Marija
1-4
6.0 : 2.0 (3224 : 3133) 27.09.2022 17:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, C
| | |
3 11 Biokovo Poljud GSC Makarska
1-4
6.0 : 2.0 (3196 : 3081) 14.10.2022 17:00 Elda Sinovčić, B
| | |
3 12 Promet Trogir Poljud
1-6
6.0 : 2.0 (3301 : 3298) 14.10.2022 17:00 Paško Dragičević, A
Ante Šarić, D
| | |
3 13 PZC Poličnik Poljud
1-6
1.0 : 7.0 (3160 : 3391) 10.10.2022 19:30 Stanko Čota, A
Hrvoje Marinović, B
| | |
3 14 Šubićevac Vrlika Šubićevac
1-6
3.0 : 5.0 (3294 : 3308) 14.10.2022 17:00 Marin Colić, A
Marijo Baljak, C
| | |
3 15 Marjan 1934 Sinj Poljud
1-6
6.0 : 2.0 (3252 : 3199) 12.10.2022 17:00 Paško Dragičević, A
Stanko Čota, A
| | |
4 16 Poljud Sinj Poljud
1-6
5.0 : 3.0 (3279 : 3217) 17.10.2022 19:00 Stanko Čota, A
Višnja Dragičević, B
| | |
4 17 Vrlika Marjan 1934 Poljud
1-6
3.0 : 5.0 (3236 : 3282) 21.10.2022 16:00 Ana Vidan, A
Hrvoje Marinović, B
| | |
4 18 Poličnik Šubićevac Mocire
1-4
6.0 : 2.0 (3431 : 3294) 21.10.2022 17:00 Šime Karamarko, B
Marijo Baljak, C
| | |
4 19 Trogir PZC Marija
1-4
6.0 : 2.0 (3176 : 3081) 31.10.2022 17:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, C
| | |
4 20 Biokovo Promet GSC Makarska
1-4
7.0 : 1.0 (3249 : 3088) 20.10.2022 17:00 Elda Sinovčić, B
| | |
5 21 Promet Poljud Poljud
1-6
2.0 : 6.0 (3234 : 3292) 28.10.2022 17:00 Paško Dragičević, A
Ante Šarić, D
| | |
5 22 PZC Biokovo Poljud
1-6
2.0 : 6.0 (3345 : 3349) 24.10.2022 19:30 Ivanka Kragić, A
Valentina Prpić, B
| | |
5 23 Šubićevac Trogir Šubićevac
1-6
5.0 : 3.0 (3431 : 3295) 28.10.2022 17:00 Elda Sinovčić, B
Ante Skorić, B
| | |
5 24 Marjan 1934 Poličnik Poljud
1-6
6.0 : 2.0 (3431 : 3424) 26.10.2022 17:00 Ivanka Kragić, A
Ana Vidan, A
| | |
5 25 Sinj Vrlika Marija
1-4
6.0 : 2.0 (3239 : 3156) 29.10.2022 16:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, C
| | |
6 26 Poljud Vrlika Poljud
1-6
7.0 : 1.0 (3289 : 3172) 04.11.2022 20:00 Ana Vidan, A
Hrvoje Marinović, B
| | |
6 27 Poličnik Sinj Mocire
1-4
7.0 : 1.0 (3556 : 3357) 04.11.2022 17:00 Marin Colić, A
Marijo Baljak, C
| | |
6 28 Trogir Marjan 1934 Marija
1-4
5.0 : 3.0 (3198 : 3173) 04.11.2022 17:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, C
| | |
6 29 Biokovo Šubićevac GSC Makarska
1-4
6.0 : 2.0 (3208 : 3087) 04.11.2022 17:00 Elda Sinovčić, B
| | |
6 30 Promet PZC Poljud
1-6
5.0 : 3.0 (3317 : 3228) 04.11.2022 17:00 Paško Dragičević, A
Stanko Čota, A
| | |
7 31 PZC Poljud Poljud
1-6
2.0 : 6.0 (3233 : 3256) 10.11.2022 20:00 Ivanka Kragić, A
Valentina Prpić, B
| | |
7 32 Šubićevac Promet Šubićevac
1-6
6.0 : 2.0 (3247 : 3099) 11.11.2022 17:00 Elda Sinovčić, B
Ante Skorić, B
| | |
7 33 Marjan 1934 Biokovo Poljud
1-6
2.0 : 6.0 (3212 : 3244) 09.11.2022 17:00 Paško Dragičević, A
Ana Vidan, A
| | |
7 34 Sinj Trogir Marija
1-4
6.0 : 2.0 (3263 : 3127) 12.11.2022 16:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, C
| | |
7 35 Vrlika Poličnik Poljud
1-6
1.0 : 7.0 (3357 : 3468) 11.11.2022 17:00 Ana Vidan, A
Ante Šarić, D
| | |
8 36 Poljud Poličnik Poljud
1-6
2.0 : 6.0 (3292 : 3432) 25.11.2022 20:00 Ivanka Kragić, A
Višnja Dragičević, B
| | |
8 37 Trogir Vrlika Marija
1-4
3.0 : 5.0 (3063 : 3140) 25.11.2022 17:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, C
| | |
8 38 Biokovo Sinj GSC Makarska
1-4
3.0 : 5.0 (3080 : 3087) 25.11.2022 17:00 Elda Sinovčić, B
| | |
8 39 Promet Marjan 1934 Poljud
1-6
8.0 : 0.0 (3403 : 3209) 25.11.2022 17:00 Ana Vidan, A
Hrvoje Marinović, B
| | |
8 40 PZC Šubićevac Poljud
1-6
7.0 : 1.0 (3366 : 3199) 21.11.2022 19:30 Stanko Čota, A
Hrvoje Marinović, B
| | |
9 41 Šubićevac Poljud Šubićevac
1-6
09.12.2022 17:00 | | |
9 42 Marjan 1934 PZC Poljud
1-6
07.12.2022 17:00 Ivanka Kragić, A
Hrvoje Marinović, B
| | |
9 43 Sinj Promet Marija
1-4
10.12.2022 16:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, C
| | |
9 44 Vrlika Biokovo Poljud
1-6
09.12.2022 17:00 Ana Vidan, A
Dražen Babić, A
| | |
9 45 Poličnik Trogir Mocire
1-4
09.12.2022 17:00 Marin Colić, A
Marijo Baljak, C
| | |
10 46 Poljud Trogir Poljud
1-6
13.01.2023 20:00 | | |
10 47 Poličnik Biokovo Mocire
1-4
13.01.2023 17:00 | | |
10 48 Vrlika Promet Poljud
1-6
13.01.2023 17:00 | | |
10 49 Sinj PZC Marija
1-4
14.01.2023 16:00 | | |
10 50 Marjan 1934 Šubićevac Poljud
1-6
11.01.2023 17:00 | | |
11 51 Marjan 1934 Poljud Poljud
1-6
18.01.2023 17:00 | | |
11 52 Šubićevac Sinj Šubićevac
1-6
20.01.2023 17:00 | | |
11 53 PZC Vrlika Poljud
1-6
16.01.2023 19:30 | | |
11 54 Promet Poličnik Poljud
1-6
20.01.2023 17:00 | | |
11 55 Biokovo Trogir GSC Makarska
1-4
20.01.2023 17:00 | | |
12 56 Poljud Biokovo Poljud
1-6
27.01.2023 20:00 | | |
12 57 Trogir Promet Marija
1-4
27.01.2023 17:00 | | |
12 58 Poličnik PZC Mocire
1-4
27.01.2023 17:00 | | |
12 59 Vrlika Šubićevac Poljud
1-6
27.01.2023 17:00 | | |
12 60 Sinj Marjan 1934 Marija
1-4
28.01.2023 16:00 | | |
13 61 Sinj Poljud Marija
1-4
04.02.2023 12:00 | | |
13 62 Marjan 1934 Vrlika Poljud
1-6
01.02.2023 17:00 | | |
13 63 Šubićevac Poličnik Šubićevac
1-6
03.02.2023 17:00 | | |
13 64 PZC Trogir Poljud
1-6
30.01.2023 19:30 | | |
13 65 Promet Biokovo Poljud
1-6
03.02.2023 17:00 | | |
14 66 Poljud Promet Poljud
1-6
10.02.2023 20:00 | | |
14 67 Biokovo PZC GSC Makarska
1-4
10.02.2023 17:00 | | |
14 68 Trogir Šubićevac Marija
1-4
10.02.2023 17:00 | | |
14 69 Poličnik Marjan 1934 Mocire
1-4
10.02.2023 17:00 | | |
14 70 Vrlika Sinj Poljud
1-6
10.02.2023 17:00 | | |
15 71 Vrlika Poljud Poljud
1-6
17.02.2023 17:00 | | |
15 72 Sinj Poličnik Marija
1-4
18.02.2023 16:00 | | |
15 73 Marjan 1934 Trogir Poljud
1-6
15.02.2023 17:00 | | |
15 74 Šubićevac Biokovo Šubićevac
1-6
17.02.2023 17:00 | | |
15 75 PZC Promet Poljud
1-6
13.02.2023 19:30 | | |
16 76 Poljud PZC Poljud
1-6
24.02.2023 20:00 | | |
16 77 Promet Šubićevac Poljud
1-6
24.02.2023 17:00 | | |
16 78 Biokovo Marjan 1934 GSC Makarska
1-4
24.02.2023 17:00 | | |
16 79 Trogir Sinj Marija
1-4
24.02.2023 17:00 | | |
16 80 Poličnik Vrlika Mocire
1-4
24.02.2023 17:00 | | |
17 81 Poličnik Poljud Mocire
1-4
03.03.2023 17:00 | | |
17 82 Vrlika Trogir Poljud
1-6
03.03.2023 17:00 | | |
17 83 Sinj Biokovo Marija
1-4
04.03.2023 16:00 | | |
17 84 Marjan 1934 Promet Poljud
1-6
01.03.2023 17:00 | | |
17 85 Šubićevac PZC Šubićevac
1-6
03.03.2023 17:00 | | |
18 86 Poljud Šubićevac Poljud
1-6
10.03.2023 20:00 | | |
18 87 PZC Marjan 1934 Poljud
1-6
06.03.2023 19:30 | | |
18 88 Promet Sinj Poljud
1-6
10.03.2023 17:00 | | |
18 89 Biokovo Vrlika GSC Makarska
1-4
10.03.2023 17:00 | | |
18 90 Trogir Poličnik Marija
1-4
10.03.2023 17:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Josip Skorić
Šubićevac
3.00
1757
591.67
2348.67
587.17
2. Krsto Lulić
Poličnik
4.00
2336
596.00
2932.00
586.40
3. Ivica Lišnić
Sinj
4.00
2283
591.33
2874.33
574.87
4. Dražen Gospodnetić
PZC
3.00
1700
560.00
2260.00
565.00
5. Ante Ćapin
Poljud
4.00
2245
575.33
2820.33
564.07
6. Nediljko Baljak
Poličnik
4.00
2238
577.67
2815.67
563.13
7. Davor Vidak
Poličnik
4.00
2240
565.71
2805.71
561.14
8. Milan Šušnjara
Trogir
3.00
1707
532.23
2239.23
559.81
9. Marijan Vučemilović-Grgić
Marjan 1934
4.00
2223
574.00
2797.00
559.40
10. Ivica Ikić
Poličnik
3.00
1672
556.00
2228.00
557.00
11. Denis Erceg
Vrlika
4.00
2240
533.67
2773.67
554.73
12. Boris Bočina
Promet
3.00
1634
581.25
2215.25
553.81
13. Petar Vukas
Trogir
2.25
1243
555.50
1798.50
553.38
14. Alen Gojak
Biokovo
2.00
1102
554.75
1656.75
552.25
15. Ante Kujundžić
Biokovo
3.00
1655
553.25
2208.25
552.06
16. Zdravko Boljat
Marjan 1934
4.00
2191
556.00
2747.00
549.40
17. Mladen Kandžija
Trogir
3.00
1647
549.75
2196.75
549.19
18. Josip Rudež
Biokovo
3.00
1667
523.33
2190.33
547.58
19. Božidar Šarić
Marjan 1934
3.00
1615
575.33
2190.33
547.58
20. Ante Šarić
Marjan 1934
4.00
2178
554.00
2732.00
546.40
21. Ivica Skorić
Šubićevac
3.00
1589
595.75
2184.75
546.19
22. Tomislav Matetić
Vrlika
4.00
2160
560.00
2720.00
544.00
23. Marin Šarić
Biokovo
3.00
1617
554.00
2171.00
542.75
24. Josip Ravlić
PZC
2.00
1099
527.50
1626.50
542.17
25. Stipe Rako
PZC
3.00
1609
557.25
2166.25
541.56
26. Joško Burnać
Vrlika
4.00
2154
549.33
2703.33
540.67
27. Željko Maloča
Trogir
2.00
1088
534.00
1622.00
540.67
28. Nikola Bradarić
Promet
2.00
1084
536.00
1620.00
540.00
29. Ante Božić
Marjan 1934
4.00
2157
541.67
2698.67
539.73
30. Petar Elez
Vrlika
4.00
2143
555.33
2698.33
539.67
31. Srđan Cvrlje
Sinj
3.50
1896
530.00
2426.00
539.11
32. Ivica Đula
Sinj
3.00
1624
532.33
2156.33
539.08
33. Duje Ratković
PZC
3.00
1617
536.50
2153.50
538.38
34. Milan Jujnović
Biokovo
3.00
1615
531.75
2146.75
536.69
35. Petar Odrljin
Poljud
3.00
1585
559.43
2144.43
536.11
36. Jerko Čulić
Poljud
3.00
1597
539.00
2136.00
534.00
37. Hrvoje Spaija
PZC
2.00
1058
541.00
1599.00
533.00
38. Ivan Cvrlje
Sinj
3.00
1608
520.00
2128.00
532.00
39. Marinko Vidić
Sinj
3.00
1589
537.00
2126.00
531.50
40. Tomislav Salinović
Promet
2.00
1070
524.31
1594.31
531.44
41. Marinko Maroš
Sinj
3.00
1579
542.67
2121.67
530.42
42. Đorđi Buličić
Trogir
3.00
1592
524.75
2116.75
529.19
43. Damir Bilokapić
Sinj
4.00
2157
486.00
2643.00
528.60
44. Petar Maroš
Biokovo
2.00
1066
516.00
1582.00
527.33
45. Žarko Mladin
Promet
3.00
1541
561.50
2102.50
525.63
46. Josip Vukšić
Šubićevac
3.00
1551
549.25
2100.25
525.06
47. Dražen Babić
Promet
3.00
1571
527.00
2098.00
524.50
48. Dario Lečić
Šubićevac
3.00
1557
541.00
2098.00
524.50
49. Nedjeljko Ečim
Promet
2.00
1036
537.07
1573.07
524.36
50. Ivan Brunsko
Marjan 1934
4.00
2092
527.67
2619.67
523.93
51. Perica Orešković
Poljud
4.00
2077
541.00
2618.00
523.60
52. Ivan Skorić
Šubićevac
3.00
1563
529.50
2092.50
523.13
53. Nikola Županović
PZC
2.25
1158
535.67
1693.67
521.13
54. Martin Čović
Poljud
4.00
2080
525.33
2605.33
521.07
55. Tomo Špika
Trogir
2.00
1052
509.67
1561.67
520.56
56. Miro Rako
PZC
2.00
1023
538.29
1561.29
520.43
57. Jozo Putnik
Trogir
2.00
1048
507.69
1555.69
518.56
58. Čedo Jelovčić
Šubićevac
2.00
1043
501.33
1544.33
514.78
59. Joško Lisica
Promet
2.00
1020
523.00
1543.00
514.33
60. Mario Marić
Vrlika
3.00
1520
524.00
2044.00
511.00
61. Marijo Gojak
Biokovo
2.00
1004
500.00
1504.00
501.33
62. Ivan Kos
Poljud
4.00
1542
547.00
2089.00
417.80

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Petar Zubčić
Poličnik
2.50
1514.00
605.60
3.00
1745.00
581.67
5.50
3259.00
592.55
2. Josip Skorić
Šubićevac
3.00
1757.00
585.67
3.00
1775.00
591.67
6.00
3532.00
588.67
3. Krsto Lulić
Poličnik
4.00
2336.00
584.00
3.00
1788.00
596.00
7.00
4124.00
589.14
4. Ivica Lišnić
Sinj
4.00
2283.00
570.75
3.00
1774.00
591.33
7.00
4057.00
579.57
5. Milan Šušnjara
Trogir
3.00
1707.00
569.00
3.94
2097.00
532.23
6.94
3804.00
548.13
6. Dražen Gospodnetić
PZC
3.00
1700.00
566.67
4.00
2240.00
560.00
7.00
3940.00
562.86
7. Ante Ćapin
Poljud
4.00
2245.00
561.25
3.00
1726.00
575.33
7.00
3971.00
567.29
8. Davor Vidak
Poličnik
4.00
2240.00
560.00
1.75
990.00
565.71
5.75
3230.00
561.74
9. Denis Erceg
Vrlika
4.00
2240.00
560.00
3.00
1601.00
533.67
7.00
3841.00
548.71
10. Nediljko Baljak
Poličnik
4.00
2238.00
559.50
3.00
1733.00
577.67
7.00
3971.00
567.29
11. Ivica Ikić
Poličnik
3.00
1672.00
557.33
3.00
1668.00
556.00
6.00
3340.00
556.67
12. Marijan Vučemilović-Grgić
Marjan 1934
4.00
2223.00
555.75
3.00
1722.00
574.00
7.00
3945.00
563.57
13. Josip Rudež
Biokovo
3.00
1667.00
555.67
3.00
1570.00
523.33
6.00
3237.00
539.50
14. Petar Vukas
Trogir
2.25
1243.00
552.44
4.00
2222.00
555.50
6.25
3465.00
554.40
15. Ante Kujundžić
Biokovo
3.00
1655.00
551.67
4.00
2213.00
553.25
7.00
3868.00
552.57
16. Alen Gojak
Biokovo
2.00
1102.00
551.00
4.00
2219.00
554.75
6.00
3321.00
553.50
17. Josip Ravlić
PZC
2.00
1099.00
549.50
4.00
2110.00
527.50
6.00
3209.00
534.83
18. Mladen Kandžija
Trogir
3.00
1647.00
549.00
4.00
2199.00
549.75
7.00
3846.00
549.43
19. Zdravko Boljat
Marjan 1934
4.00
2191.00
547.75
2.00
1112.00
556.00
6.00
3303.00
550.50
20. Boris Bočina
Promet
3.00
1634.00
544.67
4.00
2325.00
581.25
7.00
3959.00
565.57
21. Ante Šarić
Marjan 1934
4.00
2178.00
544.50
3.00
1662.00
554.00
7.00
3840.00
548.57
22. Željko Maloča
Trogir
2.00
1088.00
544.00
3.50
1869.00
534.00
5.50
2957.00
537.64
23. Nikola Bradarić
Promet
2.00
1084.00
542.00
3.00
1608.00
536.00
5.00
2692.00
538.40
24. Srđan Cvrlje
Sinj
3.50
1896.00
541.71
2.00
1060.00
530.00
5.50
2956.00
537.45
25. Ivica Đula
Sinj
3.00
1624.00
541.33
3.00
1597.00
532.33
6.00
3221.00
536.83
26. Tomislav Matetić
Vrlika
4.00
2160.00
540.00
2.00
1120.00
560.00
6.00
3280.00
546.67
27. Anđelo Rebić
Vrlika
2.75
1484.00
539.64
3.00
1588.00
529.33
5.75
3072.00
534.26
28. Damir Bilokapić
Sinj
4.00
2157.00
539.25
2.00
972.00
486.00
6.00
3129.00
521.50
29. Ante Božić
Marjan 1934
4.00
2157.00
539.25
3.00
1625.00
541.67
7.00
3782.00
540.29
30. Zdravko Jukić
Poličnik
2.68
1445.00
539.18
1.00
607.00
607.00
3.68
2052.00
557.61
31. Marin Šarić
Biokovo
3.00
1617.00
539.00
4.00
2216.00
554.00
7.00
3833.00
547.57
32. Duje Ratković
PZC
3.00
1617.00
539.00
4.00
2146.00
536.50
7.00
3763.00
537.57
33. Joško Burnać
Vrlika
4.00
2154.00
538.50
3.00
1648.00
549.33
7.00
3802.00
543.14
34. Milan Jujnović
Biokovo
3.00
1615.00
538.33
4.00
2127.00
531.75
7.00
3742.00
534.57
35. Božidar Šarić
Marjan 1934
3.00
1615.00
538.33
3.00
1726.00
575.33
6.00
3341.00
556.83
36. Stipe Rako
PZC
3.00
1609.00
536.33
4.00
2229.00
557.25
7.00
3838.00
548.29
37. Ivan Cvrlje
Sinj
3.00
1608.00
536.00
3.00
1560.00
520.00
6.00
3168.00
528.00
38. Petar Elez
Vrlika
4.00
2143.00
535.75
3.00
1666.00
555.33
7.00
3809.00
544.14
39. Tomislav Salinović
Promet
2.00
1070.00
535.00
3.25
1704.00
524.31
5.25
2774.00
528.38
40. Nediljko Jurlin
Poljud
2.00
1070.00
535.00
1.25
685.00
548.00
3.25
1755.00
540.00
41. Petar Maroš
Biokovo
2.00
1066.00
533.00
4.00
2064.00
516.00
6.00
3130.00
521.67
42. Jerko Čulić
Poljud
3.00
1597.00
532.33
3.00
1617.00
539.00
6.00
3214.00
535.67
43. Đorđi Buličić
Trogir
3.00
1592.00
530.67
4.00
2099.00
524.75
7.00
3691.00
527.29
44. Ivica Skorić
Šubićevac
3.00
1589.00
529.67
4.00
2383.00
595.75
7.00
3972.00
567.43
45. Marinko Vidić
Sinj
3.00
1589.00
529.67
2.00
1074.00
537.00
5.00
2663.00
532.60
46. Hrvoje Spaija
PZC
2.00
1058.00
529.00
1.00
541.00
541.00
3.00
1599.00
533.00
47. Petar Odrljin
Poljud
3.00
1585.00
528.33
1.75
979.00
559.43
4.75
2564.00
539.79
48. Elvis Lulić
Poličnik
2.50
1319.00
527.60
2.00
1158.00
579.00
4.50
2477.00
550.44
49. Marinko Maroš
Sinj
3.00
1579.00
526.33
1.50
814.00
542.67
4.50
2393.00
531.78
50. Tomo Špika
Trogir
2.00
1052.00
526.00
3.00
1529.00
509.67
5.00
2581.00
516.20
51. Jozo Putnik
Trogir
2.00
1048.00
524.00
1.56
792.00
507.69
3.56
1840.00
516.85
52. Dražen Babić
Promet
3.00
1571.00
523.67
3.00
1581.00
527.00
6.00
3152.00
525.33
53. Ivan Brunsko
Marjan 1934
4.00
2092.00
523.00
3.00
1583.00
527.67
7.00
3675.00
525.00
54. Čedo Jelovčić
Šubićevac
2.00
1043.00
521.50
2.25
1128.00
501.33
4.25
2171.00
510.82
55. Ivan Skorić
Šubićevac
3.00
1563.00
521.00
4.00
2118.00
529.50
7.00
3681.00
525.86
56. Martin Čović
Poljud
4.00
2080.00
520.00
3.00
1576.00
525.33
7.00
3656.00
522.29
57. Perica Orešković
Poljud
4.00
2077.00
519.25
3.00
1623.00
541.00
7.00
3700.00
528.57
58. Dario Lečić
Šubićevac
3.00
1557.00
519.00
4.00
2164.00
541.00
7.00
3721.00
531.57
59. Nedjeljko Ečim
Promet
2.00
1036.00
518.00
3.75
2014.00
537.07
5.75
3050.00
530.43
60. Josip Vukšić
Šubićevac
3.00
1551.00
517.00
4.00
2197.00
549.25
7.00
3748.00
535.43
61. Zvonimir Vučemilović
Vrlika
2.25
1162.00
516.44
1.50
812.00
541.33
3.75
1974.00
526.40
62. Nikola Županović
PZC
2.25
1158.00
514.67
3.00
1607.00
535.67
5.25
2765.00
526.67
63. Žarko Mladin
Promet
3.00
1541.00
513.67
4.00
2246.00
561.50
7.00
3787.00
541.00
64. Miro Rako
PZC
2.00
1023.00
511.50
3.50
1884.00
538.29
5.50
2907.00
528.55
65. Joško Lisica
Promet
2.00
1020.00
510.00
2.00
1046.00
523.00
4.00
2066.00
516.50
66. Mario Marić
Vrlika
3.00
1520.00
506.67
2.50
1310.00
524.00
5.50
2830.00
514.55
67. Marijo Gojak
Biokovo
2.00
1004.00
502.00
1.00
500.00
500.00
3.00
1504.00
501.33
68. Ivan Kos
Poljud
4.00
1542.00
385.50
3.00
1641.00
547.00
7.00
3183.00
454.71

Velimir Kurtin
Poličnik
0.82
483.00
589.02
0.00
0.00
NaN
0.82
483.00
589.02
Ivica Batović
Poličnik
0.50
270.00
540.00
1.00
524.00
524.00
1.50
794.00
529.33
Borislav Juras
Šubićevac
1.00
504.00
504.00
1.75
884.00
505.14
2.75
1388.00
504.73
Miloš Cvrlje
Sinj
0.50
249.00
498.00
1.50
795.00
530.00
2.00
1044.00
522.00
Matej Rokov
Promet
1.00
481.00
481.00
1.00
480.00
480.00
2.00
961.00
480.50
Petar Vuko
PZC
0.75
359.00
478.67
0.50
223.00
446.00
1.25
582.00
465.60
Petar Bajić
Trogir
0.75
343.00
457.33
0.00
0.00
NaN
0.75
343.00
457.33
Igor Radoš
Marjan 1934
1.00
452.00
452.00
1.00
465.00
465.00
2.00
917.00
458.50

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Poličnik
4.0
9014
4503
13517
563.21
103
3.0
6794
3564
10358
575.44
52
7.0
15808
8067
23875
568.45
155
2. Sinj
4.0
8849
4136
12985
541.04
129
3.0
6469
3177
9646
535.89
98
7.0
15318
7313
22631
538.83
227
3. Biokovo
3.0
6519
3207
9726
540.33
78
4.0
8659
4250
12909
537.88
127
7.0
15178
7457
22635
538.93
205
4. Trogir
3.0
6556
3164
9720
540.00
114
4.0
8658
4149
12807
533.63
124
7.0
15214
7313
22527
536.36
238
5. Marjan 1934
4.0
8731
4177
12908
537.83
137
3.0
6673
3222
9895
549.72
78
7.0
15404
7399
22803
542.93
215
6. Vrlika
4.0
8876
3987
12863
535.96
157
3.0
6669
3076
9745
541.39
97
7.0
15545
7063
22608
538.29
254
7. PZC
3.0
6457
3166
9623
534.61
112
4.0
8764
4216
12980
540.83
139
7.0
15221
7382
22603
538.17
251
8. Šubićevac
3.0
6442
3122
9564
531.33
97
4.0
8840
4366
13206
550.25
116
7.0
15282
7488
22770
542.14
213
9. Promet
3.0
6457
2980
9437
524.28
138
4.0
8675
4329
13004
541.83
116
7.0
15132
7309
22441
534.31
254
10. Poljud
4.0
8231
3965
12196
508.17
107
3.0
6600
3247
9847
547.06
73
7.0
14831
7212
22043
524.83
180

(Prosjek lige: NaN )

Kuglana Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više