Pregled svih liga

2. Hrvatska kuglačka liga sjever - žene


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Obrtnik NG
Nova Gradiška
14 13 0 1 26 86.0 26.0
2. ŽKK Đakovo
Đakovo
14 12 0 2 24 87.0 25.0
3. ŽKK Novska
Novska
14 9 1 4 19 64.0 48.0
4. ŽKK Obrtnik SB
Slavonski Brod
14 7 2 5 16 64.0 48.0
5. Moslavina
Kutina
14 7 2 5 16 60.0 52.0
6. ŽKK Varaždin
Varaždin
14 7 1 6 15 56.0 56.0
7. Jedinstvo
Sisak
14 5 3 6 13 53.0 59.0
8. Sloboda-Tvin
Virovitica
14 6 0 8 12 52.0 60.0
9. ŽKK Pitomača
Pitomača
14 4 3 7 11 46.0 66.0
10. Podravka II
Koprivnica
14 3 1 10 7 39.0 73.0
11. Beli Manastir
Beli Manastir
14 3 0 11 6 35.5 76.5
12. Koprivnica
Koprivnica
14 1 1 12 3 29.5 82.5

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Podravka II ŽKK Varaždin Kuglana 2
1-6
5.0 : 3.0 (2957 : 2902) 11.09.2022 11:00 Stjepan Bračko, A
Matija Orehovec, C
| | |
1 2 ŽKK Đakovo ŽKK Pitomača Fortuna
1-4
8.0 : 0.0 (3201 : 2961) 10.09.2022 10:30 Tomislav Liović, A
Ivan Perković, B
| | |
1 3 ŽKK Obrtnik SB Obrtnik NG SRC Vijuš
1-4
1.0 : 7.0 (3033 : 3237) 10.09.2022 14:00 Božidar Krajačić, A
Arijan Rukavina, D
| | |
1 4 Moslavina Koprivnica SRC Kutina
1-6
7.0 : 1.0 (3090 : 2907) 11.09.2022 15:00 Danijel Dado, B
Luko Del Ponte, B
| | |
1 5 Sloboda-Tvin Jedinstvo TVIN
1-4
6.0 : 2.0 (2846 : 2805) 09.10.2022 14:00 Željko Kermend, B
Slobodanka Ćeralinac, D
| | |
1 6 Beli Manastir ŽKK Novska Željezničar
1-4
3.0 : 5.0 (2972 : 2990) 11.09.2022 11:00 Jasmin Tatar, B
Zorica Todić, B
| | |
2 7 ŽKK Varaždin ŽKK Novska Drava
1-6
1.0 : 7.0 (2972 : 3017) 18.09.2022 15:00 Goran Peršić, A
Samir Borčak, A
| | |
2 8 Jedinstvo Beli Manastir SRC Sisak
1-4
6.0 : 2.0 (3092 : 2944) 18.09.2022 15:00 Dragan Glajh, A
Darko Jurković, C
| | |
2 9 Koprivnica Sloboda-Tvin Kuglana 2
1-6
1.0 : 7.0 (2960 : 3068) 18.09.2022 15:00 Valentina Gal, A
Matija Orehovec, C
| | |
2 10 Obrtnik NG Moslavina Exit
1-4
6.0 : 2.0 (3073 : 2887) 17.09.2022 14:00 Mario Brađašević, B
Damir Franjković, D
| | |
2 11 ŽKK Đakovo ŽKK Obrtnik SB Fortuna
1-4
6.0 : 2.0 (3155 : 2968) 17.09.2022 13:00 Tomislav Liović, A
Ivan Perković, B
| | |
2 12 Podravka II ŽKK Pitomača Kuglana 2
1-6
4.0 : 4.0 (2973 : 2982) 18.09.2022 11:00 Helena Bolić, B
Matija Orehovec, C
| | |
3 13 ŽKK Pitomača ŽKK Varaždin Pitomača
1-4
4.0 : 4.0 (2832 : 2775) 24.09.2022 14:00 Zlatko Rakijašić, B
Mirjana Žagar, B
| | |
3 14 ŽKK Obrtnik SB Podravka II SRC Vijuš
1-4
7.0 : 1.0 (3020 : 2748) 24.09.2022 14:00 Ivan Keser, B
| | |
3 15 Moslavina ŽKK Đakovo SRC Kutina
1-6
2.0 : 6.0 (3163 : 3215) 25.09.2022 15:00 Tomislav Pleše, B
Luko Del Ponte, B
| | |
3 16 Sloboda-Tvin Obrtnik NG TVIN
1-4
3.0 : 5.0 (2901 : 2974) 25.09.2022 14:00 Željko Kermend, B
Milan Đuradin, D
| | |
3 17 Koprivnica Beli Manastir Kuglana 2
1-6
6.0 : 2.0 (3057 : 2908) 25.09.2022 15:00 Stjepan Bračko, A
Ana-Marija Grčić, C
| | |
3 18 ŽKK Novska Jedinstvo Gradska kuglana No
1-4
6.0 : 2.0 (3065 : 2995) 25.09.2022 15:00 Marko Hećimović, A
Darko Kasumović, B
| | |
4 19 ŽKK Varaždin Jedinstvo Drava
1-6
7.0 : 1.0 (3103 : 2979) 02.10.2022 15:00 Samir Borčak, A
Tomislav Peršić, A
| | |
4 20 Koprivnica ŽKK Novska Kuglana 2
1-6
2.0 : 6.0 (2899 : 2955) 02.10.2022 15:00 Stjepan Bračko, A
Filip Bolić, C
| | |
4 21 Obrtnik NG Beli Manastir Exit
1-4
8.0 : 0.0 (3175 : 2729) 28.09.2022 18:00 Mario Brađašević, B
Josip Bošnjak, C
| | |
4 22 ŽKK Đakovo Sloboda-Tvin Fortuna
1-4
7.0 : 1.0 (3094 : 2894) 01.10.2022 13:00 Tomislav Liović, A
Ivan Perković, B
| | |
4 23 Podravka II Moslavina Kuglana 2
1-6
3.0 : 5.0 (3104 : 3169) 02.10.2022 11:00 Zdravko Vučić, A
Siniša Brez, B
| | |
4 24 ŽKK Pitomača ŽKK Obrtnik SB Pitomača
1-4
4.0 : 4.0 (2808 : 2813) 01.10.2022 14:00 Zlatko Rakijašić, B
Mirjana Žagar, B
| | |
5 25 ŽKK Obrtnik SB ŽKK Varaždin SRC Vijuš
1-4
3.0 : 5.0 (3044 : 3129) 15.10.2022 14:00 Ivan Keser, B
| | |
5 26 Moslavina ŽKK Pitomača SRC Kutina
1-6
7.0 : 1.0 (2991 : 2810) 16.10.2022 15:00 Leonardo Horvat, B
| | |
5 27 Sloboda-Tvin Podravka II TVIN
1-4
6.0 : 2.0 (2866 : 2612) 16.10.2022 14:00 Željko Kermend, B
Milan Đuradin, D
| | |
5 28 Beli Manastir ŽKK Đakovo Željezničar
1-4
0.0 : 8.0 (2887 : 3073) 16.10.2022 11:00 Jasmin Tatar, B
Zorica Todić, B
| | |
5 29 ŽKK Novska Obrtnik NG Gradska kuglana No
1-4
1.0 : 7.0 (3097 : 3223) 16.10.2022 15:00 Goran Filipović, A
Željka Babić, B
| | |
5 30 Jedinstvo Koprivnica SRC Sisak
1-4
7.0 : 1.0 (3065 : 2860) 16.10.2022 15:00 Dragan Glajh, A
Valentino Smuđ, B
| | |
6 31 ŽKK Varaždin Koprivnica Drava
1-6
5.0 : 3.0 (3010 : 2854) 23.10.2022 15:00 Stjepan Pintarić, A
Mladen Vresk, D
| | |
6 32 Obrtnik NG Jedinstvo Exit
1-4
8.0 : 0.0 (3156 : 2844) 22.10.2022 14:00 Mario Brađašević, B
Zrinko Kapetanić, C
| | |
6 33 ŽKK Đakovo ŽKK Novska Fortuna
1-4
8.0 : 0.0 (3166 : 2878) 22.10.2022 13:00 Tomislav Liović, A
Ivan Perković, B
| | |
6 34 Podravka II Beli Manastir Kuglana 2
1-6
7.0 : 1.0 (2909 : 2761) 22.10.2022 11:00 Helena Bolić, B
Filip Bolić, C
| | |
6 35 ŽKK Pitomača Sloboda-Tvin Pitomača
1-4
5.0 : 3.0 (2951 : 2867) 22.10.2022 14:00 Mirjana Žagar, B
Zlatko Rakijašić, B
| | |
6 36 ŽKK Obrtnik SB Moslavina SRC Vijuš
1-4
6.0 : 2.0 (3158 : 2742) 22.10.2022 14:00 Ivan Keser, B
Hrvoje Ćosić, D
| | |
7 37 Moslavina ŽKK Varaždin SRC Kutina
1-6
2.0 : 6.0 (3053 : 3123) 30.10.2022 15:00 Leonardo Horvat, B
Željko Vacula, B
| | |
7 38 Sloboda-Tvin ŽKK Obrtnik SB TVIN
1-4
2.0 : 6.0 (2817 : 2907) 30.10.2022 14:00 Željko Kermend, B
Snježana Beneta, D
| | |
7 39 Beli Manastir ŽKK Pitomača Željezničar
1-4
7.0 : 1.0 (3037 : 2817) 30.10.2022 11:00 Jasmin Tatar, B
Zorica Todić, B
| | |
7 40 ŽKK Novska Podravka II Gradska kuglana No
1-4
7.0 : 1.0 (3162 : 2847) 30.10.2022 15:00 Darko Kasumović, B
Željka Babić, B
| | |
7 41 Jedinstvo ŽKK Đakovo SRC Sisak
1-4
3.0 : 5.0 (3107 : 3128) 30.10.2022 14:00 Tomislav Pejak, B
Darko Jurković, C
| | |
7 42 Koprivnica Obrtnik NG Kuglana 2
1-6
1.0 : 7.0 (2923 : 3120) 30.10.2022 14:00 Valentina Gal, A
Filip Bolić, C
| | |
8 43 ŽKK Varaždin Obrtnik NG Drava
1-6
0.0 : 8.0 (3013 : 3223) 06.11.2022 15:00 Goran Peršić, A
Dubravko Jurinić, A
| | |
8 44 ŽKK Đakovo Koprivnica Fortuna
1-4
7.0 : 1.0 (3134 : 2946) 05.11.2022 14:30 Tomislav Liović, A
Ivan Perković, B
| | |
8 45 Podravka II Jedinstvo Kuglana 2
1-6
1.0 : 7.0 (2998 : 3142) 06.11.2022 11:00 Valentina Gal, A
Filip Bolić, C
| | |
8 46 ŽKK Pitomača ŽKK Novska Pitomača
1-4
6.0 : 2.0 (2885 : 2874) 05.11.2022 14:00 Mirjana Žagar, B
Iva Belani-Kizivat, C
| | |
8 47 ŽKK Obrtnik SB Beli Manastir SRC Vijuš
1-4
6.0 : 2.0 (3170 : 2955) 05.11.2022 14:00 Ivan Keser, B
| | |
8 48 Moslavina Sloboda-Tvin SRC Kutina
1-6
6.0 : 2.0 (3086 : 2975) 06.11.2022 15:00 Leonardo Horvat, B
Željko Vacula, B
| | |
9 49 Sloboda-Tvin ŽKK Varaždin TVIN
1-4
5.0 : 3.0 (2859 : 2778) 13.11.2022 14:00 Željko Kermend, B
Milan Đuradin, D
| | |
9 50 Beli Manastir Moslavina Željezničar
1-4
1.0 : 7.0 (2963 : 3080) 13.11.2022 11:00 Jasmin Tatar, B
Zorica Todić, B
| | |
9 51 ŽKK Novska ŽKK Obrtnik SB Gradska kuglana No
1-4
5.0 : 3.0 (3149 : 3088) 13.11.2022 15:00 Darko Kasumović, B
Željka Babić, B
| | |
9 52 Jedinstvo ŽKK Pitomača SRC Sisak
1-4
6.0 : 2.0 (2991 : 2954) 13.11.2022 15:00 Tomislav Pejak, B
Daniel Novalić, D
| | |
9 53 Koprivnica Podravka II Kuglana 2
1-6
2.0 : 6.0 (2931 : 3010) 13.11.2022 15:00 Zdravko Vučić, A
Matija Orehovec, C
| | |
9 54 Obrtnik NG ŽKK Đakovo Exit
1-4
5.0 : 3.0 (3200 : 3170) 12.11.2022 14:00 Mario Brađašević, B
Damir Franjković, D
| | |
10 55 ŽKK Varaždin ŽKK Đakovo Drava
1-6
2.0 : 6.0 (2948 : 3080) 27.11.2022 15:00 Samir Borčak, A
Antonija Milak, B
| | |
10 56 Podravka II Obrtnik NG Kuglana 2
1-6
1.0 : 7.0 (2987 : 3091) 26.11.2022 11:00 Helena Bolić, B
Filip Bolić, C
| | |
10 57 ŽKK Pitomača Koprivnica Pitomača
1-4
7.0 : 1.0 (2919 : 2818) 26.11.2022 14:00 Zlatko Rakijašić, B
Iva Belani-Kizivat, C
| | |
10 58 ŽKK Obrtnik SB Jedinstvo SRC Vijuš
1-4
4.0 : 4.0 (3061 : 3043) 26.11.2022 14:00 Ivan Keser, B
| | |
10 59 Moslavina ŽKK Novska SRC Kutina
1-6
6.0 : 2.0 (3076 : 2992) 27.11.2022 15:00 Leonardo Horvat, B
Luko Del Ponte, B
| | |
10 60 Sloboda-Tvin Beli Manastir TVIN
1-4
5.0 : 3.0 (2795 : 2713) 27.11.2022 14:00 Željko Kermend, B
Slobodanka Ćeralinac, D
| | |
11 61 Beli Manastir ŽKK Varaždin Željezničar
1-4
2.0 : 6.0 (2948 : 3026) 11.12.2022 11:00 Zorica Todić, B
Ivan Kovačević, B
| | |
11 62 ŽKK Novska Sloboda-Tvin Gradska kuglana No
1-4
6.0 : 2.0 (3181 : 3006) 11.12.2022 15:00 Darko Kasumović, B
Marko Hećimović, A
| | |
11 63 Jedinstvo Moslavina SRC Sisak
1-4
4.0 : 4.0 (2994 : 3002) 11.12.2022 15:00 Vladimir Vukmanović, B
Valentino Smuđ, B
| | |
11 64 Koprivnica ŽKK Obrtnik SB Kuglana 2
1-6
2.0 : 6.0 (2897 : 3029) 11.12.2022 15:00 Valentina Gal, A
Matija Orehovec, C
| | |
11 65 Obrtnik NG ŽKK Pitomača Exit
1-4
5.0 : 3.0 (3152 : 2976) 10.12.2022 14:00 Mario Brađašević, B
Josip Bošnjak, C
| | |
11 66 ŽKK Đakovo Podravka II Fortuna
1-4
6.0 : 2.0 (2963 : 2746) 10.12.2022 13:00 Tomislav Liović, A
Ivan Perković, B
| | |
12 67 ŽKK Varaždin Podravka II Drava
1-6
5.0 : 3.0 (2988 : 2918) 15.01.2023 15:00 Stjepan Pintarić, A
Mladen Vresk, D
| | |
12 68 ŽKK Pitomača ŽKK Đakovo Pitomača
1-4
1.0 : 7.0 (2977 : 3013) 14.01.2023 14:00 Zlatko Rakijašić, B
Iva Belani-Kizivat, C
| | |
12 69 Obrtnik NG ŽKK Obrtnik SB Exit
1-4
5.0 : 3.0 (3107 : 3059) 14.01.2023 14:00 Mario Brađašević, B
Josip Bošnjak, C
| | |
12 70 Koprivnica Moslavina Kuglana 2
1-6
4.0 : 4.0 (2989 : 2974) 15.01.2023 15:00 Zdravko Vučić, A
Filip Bolić, C
| | |
12 71 Jedinstvo Sloboda-Tvin SRC Sisak
1-4
6.0 : 2.0 (3006 : 2904) 15.01.2023 15:00 Vladimir Vukmanović, B
Darko Jurković, C
| | |
12 72 ŽKK Novska Beli Manastir Gradska kuglana No
1-4
8.0 : 0.0 (3157 : 2883) 15.01.2023 15:00 Goran Filipović, A
Darko Kasumović, B
| | |
13 73 ŽKK Novska ŽKK Varaždin Gradska kuglana No
1-4
5.0 : 3.0 (3075 : 3024) 22.01.2023 15:00 Darko Kasumović, B
Željka Babić, B
| | |
13 74 Beli Manastir Jedinstvo Željezničar
1-4
7.0 : 1.0 (2956 : 2802) 22.01.2023 11:00 Jasmin Tatar, B
Zorica Todić, B
| | |
13 75 Sloboda-Tvin Koprivnica TVIN
1-4
6.0 : 2.0 (2846 : 2739) 22.01.2023 14:00 Željko Kermend, B
Mirjana Žagar, B
| | |
13 76 Moslavina Obrtnik NG SRC Kutina
1-6
6.0 : 2.0 (3201 : 3108) 22.01.2023 15:00 Željko Vacula, B
Vedran Bohatka, C
| | |
13 77 ŽKK Obrtnik SB ŽKK Đakovo SRC Vijuš
1-4
6.0 : 2.0 (3041 : 3028) 21.01.2023 14:00 Tomislav Liović, A
| | |
13 78 ŽKK Pitomača Podravka II Pitomača
1-4
6.0 : 2.0 (2891 : 2673) 21.01.2023 14:00 Zlatko Rakijašić, B
Iva Belani-Kizivat, C
| | |
14 79 ŽKK Varaždin ŽKK Pitomača Drava
1-6
6.0 : 2.0 (3067 : 2932) 29.01.2023 15:00 Tomislav Peršić, A
Antonija Milak, B
| | |
14 80 Podravka II ŽKK Obrtnik SB Kuglana 2
1-6
1.0 : 7.0 (2794 : 3132) 29.01.2023 11:00 Zdravko Vučić, A
Siniša Brez, B
| | |
14 81 ŽKK Đakovo Moslavina Fortuna
1-4
8.0 : 0.0 (3265 : 3018) 28.01.2023 13:00 Tomislav Liović, A
Ivan Perković, B
| | |
14 82 Obrtnik NG Sloboda-Tvin Exit
1-4
6.0 : 2.0 (3133 : 3003) 28.01.2023 14:00 Matej Zboril, A
Zrinko Kapetanić, C
| | |
14 83 Beli Manastir Koprivnica Željezničar
1-4
5.5 : 2.5 (2947 : 2882) 29.01.2023 11:00 Jasmin Tatar, B
Zorica Todić, B
| | |
14 84 Jedinstvo ŽKK Novska SRC Sisak
1-4
4.0 : 4.0 (2859 : 2856) 29.01.2023 15:00 Mirna Matić, B
Valentino Smuđ, B
| | |
15 85 Jedinstvo ŽKK Varaždin SRC Sisak
1-4
05.02.2023 15:00 Tomislav Pejak, B
Valentino Smuđ, B
| | |
15 86 ŽKK Novska Koprivnica Gradska kuglana No
1-4
05.02.2023 15:00 Goran Filipović, A
Željka Babić, B
| | |
15 87 Beli Manastir Obrtnik NG Željezničar
1-4
05.02.2023 11:00 Jasmin Tatar, B
Zorica Todić, B
| | |
15 88 Sloboda-Tvin ŽKK Đakovo TVIN
1-4
05.02.2023 14:00 Robert Kereta, B
Slobodanka Ćeralinac, D
| | |
15 89 Moslavina Podravka II SRC Kutina
1-6
05.02.2023 15:00 Leonardo Horvat, B
Željko Vacula, B
| | |
15 90 ŽKK Obrtnik SB ŽKK Pitomača SRC Vijuš
1-4
04.02.2023 14:00 Ivan Keser, B
| | |
16 91 ŽKK Varaždin ŽKK Obrtnik SB Drava
1-6
12.02.2023 15:00 Igor Maček, A
Mladen Vresk, D
| | |
16 92 ŽKK Pitomača Moslavina Pitomača
1-4
11.02.2023 14:00 Zlatko Rakijašić, B
Iva Belani-Kizivat, C
| | |
16 93 Podravka II Sloboda-Tvin Kuglana 2
1-6
12.02.2023 11:00 | | |
16 94 ŽKK Đakovo Beli Manastir Fortuna
1-4
11.02.2023 13:00 Tomislav Liović, A
Ivan Perković, B
| | |
16 95 Obrtnik NG ŽKK Novska Exit
1-4
11.02.2023 14:00 Mario Brađašević, B
Josip Bošnjak, C
| | |
16 96 Koprivnica Jedinstvo Kuglana 2
1-6
12.02.2023 15:00 | | |
17 97 Koprivnica ŽKK Varaždin Kuglana 2
1-6
19.02.2023 15:00 | | |
17 98 Jedinstvo Obrtnik NG SRC Sisak
1-4
19.02.2023 15:00 Davorka Novak, A
Valentino Smuđ, B
| | |
17 99 ŽKK Novska ŽKK Đakovo Gradska kuglana No
1-4
19.02.2023 15:00 | | |
17 100 Beli Manastir Podravka II Željezničar
1-4
19.02.2023 11:00 Jasmin Tatar, B
Zorica Todić, B
| | |
17 101 Sloboda-Tvin ŽKK Pitomača TVIN
1-4
19.02.2023 14:00 Željko Kermend, B
Mirjana Žagar, B
| | |
17 102 Moslavina ŽKK Obrtnik SB SRC Kutina
1-6
19.02.2023 15:00 Leonardo Horvat, B
Željko Vacula, B
| | |
18 103 ŽKK Varaždin Moslavina Drava
1-6
26.02.2023 15:00 Dubravko Jurinić, A
Antonija Milak, B
| | |
18 104 ŽKK Obrtnik SB Sloboda-Tvin SRC Vijuš
1-4
25.02.2023 14:00 Ivan Keser, B
| | |
18 105 ŽKK Pitomača Beli Manastir Pitomača
1-4
25.02.2023 14:00 Zlatko Rakijašić, B
Iva Belani-Kizivat, C
| | |
18 106 Podravka II ŽKK Novska Kuglana 2
1-6
26.02.2023 11:00 | | |
18 107 ŽKK Đakovo Jedinstvo Fortuna
1-4
25.02.2023 13:00 Tomislav Liović, A
Ivan Perković, B
| | |
18 108 Obrtnik NG Koprivnica Exit
1-4
25.02.2023 14:00 | | |
19 109 Obrtnik NG ŽKK Varaždin Exit
1-4
04.03.2023 14:00 | | |
19 110 Koprivnica ŽKK Đakovo Kuglana 2
1-6
05.03.2023 15:00 | | |
19 111 Jedinstvo Podravka II SRC Sisak
1-4
05.03.2023 15:00 | | |
19 112 ŽKK Novska ŽKK Pitomača Gradska kuglana No
1-4
05.03.2023 15:00 | | |
19 113 Beli Manastir ŽKK Obrtnik SB Željezničar
1-4
05.03.2023 11:00 | | |
19 114 Sloboda-Tvin Moslavina ŠD TVIN
1-4
05.03.2023 14:00 | | |
20 115 ŽKK Varaždin Sloboda-Tvin Drava
1-6
12.03.2023 15:00 | | |
20 116 Moslavina Beli Manastir SRC Kutina
1-6
12.03.2023 15:00 Tomislav Pleše, B
Vedran Bohatka, C
| | |
20 117 ŽKK Obrtnik SB ŽKK Novska SRC Vijuš
1-4
11.03.2023 14:00 Ivan Keser, B
| | |
20 118 ŽKK Pitomača Jedinstvo Pitomača
1-4
11.03.2023 14:00 | | |
20 119 Podravka II Koprivnica Kuglana 2
1-6
12.03.2023 11:00 | | |
20 120 ŽKK Đakovo Obrtnik NG Fortuna
1-4
11.03.2023 13:00 Tomislav Liović, A
Ivan Perković, B
| | |
21 121 ŽKK Đakovo ŽKK Varaždin Fortuna
1-4
18.03.2023 13:00 Tomislav Liović, A
Ivan Perković, B
| | |
21 122 Obrtnik NG Podravka II Exit
1-4
18.03.2023 14:00 | | |
21 123 Koprivnica ŽKK Pitomača Kuglana 2
1-6
19.03.2023 15:00 | | |
21 124 Jedinstvo ŽKK Obrtnik SB SRC Sisak
1-4
19.03.2023 15:00 | | |
21 125 ŽKK Novska Moslavina Gradska kuglana No
1-4
19.03.2023 15:00 | | |
21 126 Beli Manastir Sloboda-Tvin Željezničar
1-4
19.03.2023 11:00 | | |
22 127 ŽKK Varaždin Beli Manastir Drava
1-6
26.03.2023 15:00 | | |
22 128 Sloboda-Tvin ŽKK Novska ŠD TVIN
1-4
26.03.2023 14:00 | | |
22 129 Moslavina Jedinstvo SRC Kutina
1-6
26.03.2023 15:00 Luko Del Ponte, B
Vedran Bohatka, C
| | |
22 130 ŽKK Obrtnik SB Koprivnica SRC Vijuš
1-4
25.03.2023 14:00 Ivan Keser, B
| | |
22 131 ŽKK Pitomača Obrtnik NG Pitomača
1-4
25.03.2023 14:00 | | |
22 132 Podravka II ŽKK Đakovo Kuglana 2
1-6
26.03.2023 11:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Vesna Đapić
Obrtnik NG
7.00
3825
547.43
4372.43
546.55
2. Ivana Prugović
ŽKK Đakovo
7.00
3807
551.23
4358.23
544.78
3. Ivona Đapić
Obrtnik NG
7.00
3806
537.14
4343.14
542.89
4. Ana Matić
ŽKK Varaždin
6.00
3252
532.00
3784.00
540.57
5. Dalija Perković
ŽKK Đakovo
6.75
3604
534.67
4138.67
534.02
6. Maja Biželj
Obrtnik NG
6.50
3465
520.31
3985.31
531.37
7. Marija Mađarević
Sloboda-Tvin
7.00
3715
526.86
4241.86
530.23
8. Katarina Gršić
Moslavina
7.00
3689
533.00
4222.00
527.75
9. Marijana Majsterić
ŽKK Đakovo
7.00
3679
541.83
4220.83
527.60
10. Julija Ivić
ŽKK Đakovo
7.00
3670
531.71
4201.71
525.21
11. Štefica Pintarić
Podravka II
6.00
3147
517.67
3664.67
523.52
12. Melanija Perenčević Ivanić
Jedinstvo
7.00
3651
537.00
4188.00
523.50
13. Ljiljana Gulić
ŽKK Novska
7.00
3650
525.71
4175.71
521.96
14. Ankica Novalić
Jedinstvo
7.00
3643
527.94
4170.94
521.37
15. Andjelka Ćorić
Sloboda-Tvin
7.00
3653
508.86
4161.86
520.23
16. Valentina Šeliga
Moslavina
6.00
3101
512.00
3613.00
516.14
17. Mira Malović
Moslavina
7.00
3592
536.86
4128.86
516.11
18. Jelena Puškarić Županić
ŽKK Obrtnik SB
7.00
3604
524.00
4128.00
516.00
19. Kata Ćutić
Obrtnik NG
6.50
3351
515.20
3866.20
515.49
20. Danijela Posavec
ŽKK Varaždin
7.00
3591
515.57
4106.57
513.32
21. Mirela Zeman
ŽKK Novska
7.00
3571
521.29
4092.29
511.54
22. Lana Buhinjak
Podravka II
7.00
3563
526.67
4089.67
511.21
23. Zvjezdana Šeliga
Moslavina
7.00
3565
521.00
4086.00
510.75
24. Gordana Jagar
ŽKK Obrtnik SB
6.00
3057
516.74
3573.74
510.53
25. Bara Bosnić
ŽKK Pitomača
7.00
3565
506.29
4071.29
508.91
26. Kata Matanić
ŽKK Obrtnik SB
7.00
3527
527.57
4054.57
506.82
27. Vesna Sertić
Koprivnica
6.00
3013
526.57
3539.57
505.65
28. Ljiljana Zorec
ŽKK Varaždin
6.00
3011
516.71
3527.71
503.96
29. Ksenija Lekić
ŽKK Novska
6.00
2974
534.86
3508.86
501.27
30. Mirela König
Beli Manastir
7.00
3468
507.85
3975.85
496.98
31. Jasna Mališ
Sloboda-Tvin
7.00
3509
460.66
3969.66
496.21
32. Snježana Barberić
ŽKK Novska
7.00
3428
521.71
3949.71
493.71
33. Dušanka Vukčević
ŽKK Pitomača
6.50
3175
489.29
3664.29
488.57
34. Željka Erdec
Koprivnica
6.00
2888
523.43
3411.43
487.35
35. Marija Klepač
Sloboda-Tvin
6.00
2906
457.33
3363.33
480.48
36. Ana-Marija Grčić
Podravka II
7.00
3342
500.86
3842.86
480.36
37. Ivana Marković
Jedinstvo
6.58
3118
491.24
3609.24
476.15
38. Sandra Pehnec
Koprivnica
7.00
3308
487.54
3795.54
474.44
39. Ankica Keč
ŽKK Novska
7.00
3289
503.71
3792.71
474.09
40. Mia Stokić
ŽKK Varaždin
6.00
2854
455.11
3309.11
472.73
41. Romana Mujakić
Beli Manastir
7.00
3213
487.64
3700.64
462.58
42. Đurđica Lazić
Beli Manastir
6.00
2725
488.00
3213.00
459.00
43. Gordana Domjanić
Sloboda-Tvin
6.00
2726
478.43
3204.43
457.78
44. Tatjana Balog
Koprivnica
6.42
2932
445.50
3377.50
455.19
45. Ema Straga
ŽKK Varaždin
6.00
2697
473.00
3170.00
452.86
46. Suada Belak
Moslavina
7.00
3043
411.81
3454.81
431.85

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Vesna Đapić
Obrtnik NG
7.00
3825.00
546.43
7.00
3832.00
547.43
14.00
7657.00
546.93
2. Josipa Marjanović Tokić
Obrtnik NG
4.00
2182.00
545.50
7.00
3576.00
510.86
11.00
5758.00
523.45
3. Ivana Prugović
ŽKK Đakovo
7.00
3807.00
543.86
6.50
3583.00
551.23
13.50
7390.00
547.41
4. Ivona Đapić
Obrtnik NG
7.00
3806.00
543.71
7.00
3760.00
537.14
14.00
7566.00
540.43
5. Ana Matić
ŽKK Varaždin
6.00
3252.00
542.00
5.00
2660.00
532.00
11.00
5912.00
537.45
6. Dalija Perković
ŽKK Đakovo
6.75
3604.00
533.93
1.50
802.00
534.67
8.25
4406.00
534.06
7. Maja Biželj
Obrtnik NG
6.50
3465.00
533.08
6.50
3382.00
520.31
13.00
6847.00
526.69
8. Marija Mađarević
Sloboda-Tvin
7.00
3715.00
530.71
7.00
3688.00
526.86
14.00
7403.00
528.79
9. Katarina Gršić
Moslavina
7.00
3689.00
527.00
7.00
3731.00
533.00
14.00
7420.00
530.00
10. Marijana Majsterić
ŽKK Đakovo
7.00
3679.00
525.57
6.00
3251.00
541.83
13.00
6930.00
533.08
11. Štefica Pintarić
Podravka II
6.00
3147.00
524.50
6.00
3106.00
517.67
12.00
6253.00
521.08
12. Julija Ivić
ŽKK Đakovo
7.00
3670.00
524.29
7.00
3722.00
531.71
14.00
7392.00
528.00
13. Ivana Belši
Moslavina
5.00
2619.00
523.80
7.00
3905.00
557.86
12.00
6524.00
543.67
14. Andjelka Ćorić
Sloboda-Tvin
7.00
3653.00
521.86
7.00
3562.00
508.86
14.00
7215.00
515.36
15. Melanija Perenčević Ivanić
Jedinstvo
7.00
3651.00
521.57
7.00
3759.00
537.00
14.00
7410.00
529.29
16. Ljiljana Gulić
ŽKK Novska
7.00
3650.00
521.43
7.00
3680.00
525.71
14.00
7330.00
523.57
17. Alma Martinović
ŽKK Obrtnik SB
5.50
2867.00
521.27
6.00
3222.00
537.00
11.50
6089.00
529.48
18. Magdalena Lukinić
Jedinstvo
5.00
2605.00
521.00
2.00
1096.00
548.00
7.00
3701.00
528.71
19. Ankica Novalić
Jedinstvo
7.00
3643.00
520.43
6.98
3685.00
527.94
13.98
7328.00
524.18
20. Snježana Beneta
ŽKK Pitomača
5.00
2585.00
517.00
6.25
2992.00
478.72
11.25
5577.00
495.73
21. Valentina Šeliga
Moslavina
6.00
3101.00
516.83
7.00
3584.00
512.00
13.00
6685.00
514.23
22. Kata Ćutić
Obrtnik NG
6.50
3351.00
515.54
5.00
2576.00
515.20
11.50
5927.00
515.39
23. Jelena Puškarić Županić
ŽKK Obrtnik SB
7.00
3604.00
514.86
5.25
2751.00
524.00
12.25
6355.00
518.78
24. Mira Malović
Moslavina
7.00
3592.00
513.14
7.00
3758.00
536.86
14.00
7350.00
525.00
25. Danijela Posavec
ŽKK Varaždin
7.00
3591.00
513.00
7.00
3609.00
515.57
14.00
7200.00
514.29
26. Mirela Zeman
ŽKK Novska
7.00
3571.00
510.14
7.00
3649.00
521.29
14.00
7220.00
515.71
27. Gordana Jagar
ŽKK Obrtnik SB
6.00
3057.00
509.50
6.75
3488.00
516.74
12.75
6545.00
513.33
28. Bara Bosnić
ŽKK Pitomača
7.00
3565.00
509.29
7.00
3544.00
506.29
14.00
7109.00
507.79
29. Zvjezdana Šeliga
Moslavina
7.00
3565.00
509.29
6.00
3126.00
521.00
13.00
6691.00
514.69
30. Lana Buhinjak
Podravka II
7.00
3563.00
509.00
6.00
3160.00
526.67
13.00
6723.00
517.15
31. Gordana Ferić
ŽKK Obrtnik SB
4.00
2021.00
505.25
2.73
1364.00
499.63
6.73
3385.00
502.97
32. Kata Matanić
ŽKK Obrtnik SB
7.00
3527.00
503.86
7.00
3693.00
527.57
14.00
7220.00
515.71
33. Vesna Sertić
Koprivnica
6.00
3013.00
502.17
7.00
3686.00
526.57
13.00
6699.00
515.31
34. Ljiljana Zorec
ŽKK Varaždin
6.00
3011.00
501.83
7.00
3617.00
516.71
13.00
6628.00
509.85
35. Jasna Mališ
Sloboda-Tvin
7.00
3509.00
501.29
6.94
3197.00
460.66
13.94
6706.00
481.06
36. Verica Strmečki
Beli Manastir
5.50
2739.00
498.00
7.00
3418.00
488.29
12.50
6157.00
492.56
37. Paulina Kopecki
ŽKK Đakovo
5.00
2486.00
497.20
3.00
1556.00
518.67
8.00
4042.00
505.25
38. Ksenija Lekić
ŽKK Novska
6.00
2974.00
495.67
7.00
3744.00
534.86
13.00
6718.00
516.77
39. Mirela König
Beli Manastir
7.00
3468.00
495.43
6.50
3301.00
507.85
13.50
6769.00
501.41
40. Renata Belani
ŽKK Pitomača
5.50
2710.00
492.73
5.00
2500.00
500.00
10.50
5210.00
496.19
41. Ivona Vincek
ŽKK Varaždin
5.00
2460.00
492.00
6.00
3082.00
513.67
11.00
5542.00
503.82
42. Ana Zlopaša
ŽKK Obrtnik SB
5.00
2452.00
490.40
5.50
2732.00
496.73
10.50
5184.00
493.71
43. Snježana Barberić
ŽKK Novska
7.00
3428.00
489.71
7.00
3652.00
521.71
14.00
7080.00
505.71
44. Dušanka Vukčević
ŽKK Pitomača
6.50
3175.00
488.46
7.00
3425.00
489.29
13.50
6600.00
488.89
45. Marija Klepač
Sloboda-Tvin
6.00
2906.00
484.33
6.00
2744.00
457.33
12.00
5650.00
470.83
46. Mirjana Gabaj
Koprivnica
5.00
2416.00
483.20
4.61
2264.00
491.11
9.61
4680.00
486.99
47. Vlatka Berc
ŽKK Đakovo
3.50
1686.00
481.71
4.00
2015.00
503.75
7.50
3701.00
493.47
48. Željka Erdec
Koprivnica
6.00
2888.00
481.33
7.00
3664.00
523.43
13.00
6552.00
504.00
49. Marija Čukić
ŽKK Obrtnik SB
4.00
1919.00
479.75
2.00
922.00
461.00
6.00
2841.00
473.50
50. Željka Široki
Podravka II
5.00
2395.00
479.00
3.00
1421.00
473.67
8.00
3816.00
477.00
51. Ana-Marija Grčić
Podravka II
7.00
3342.00
477.43
7.00
3506.00
500.86
14.00
6848.00
489.14
52. Dubravka Sabolić
ŽKK Pitomača
4.25
2027.00
476.94
4.25
1971.00
463.76
8.50
3998.00
470.35
53. Mia Stokić
ŽKK Varaždin
6.00
2854.00
475.67
4.50
2048.00
455.11
10.50
4902.00
466.86
54. Ivana Marković
Jedinstvo
6.58
3118.00
473.86
6.96
3419.00
491.24
13.54
6537.00
482.79
55. Rajka Manfreda
Beli Manastir
5.00
2365.00
473.00
3.50
1731.00
494.57
8.50
4096.00
481.88
56. Sandra Pehnec
Koprivnica
7.00
3308.00
472.57
6.50
3169.00
487.54
13.50
6477.00
479.78
57. Ankica Keč
ŽKK Novska
7.00
3289.00
469.86
7.00
3526.00
503.71
14.00
6815.00
486.79
58. Bernarda Žibreg
ŽKK Pitomača
5.50
2579.00
468.91
0.00
0.00
NaN
5.50
2579.00
468.91
59. Lidija Iveković
Jedinstvo
5.36
2497.00
465.86
6.50
3205.00
493.08
11.86
5702.00
480.78
60. Mirica Ilić
Koprivnica
4.83
2249.00
465.63
5.50
2652.00
482.18
10.33
4901.00
474.44
61. Ivana Ivanić
Jedinstvo
5.56
2577.00
463.49
6.00
2879.00
479.83
11.56
5456.00
471.97
62. Tanja Novosel
Sloboda-Tvin
5.00
2314.00
462.80
4.37
1921.00
439.59
9.37
4235.00
451.97
63. Vesna Benotić
Koprivnica
4.25
1955.00
460.00
2.50
1116.00
446.40
6.75
3071.00
454.96
64. Romana Mujakić
Beli Manastir
7.00
3213.00
459.00
5.50
2682.00
487.64
12.50
5895.00
471.60
65. Tatjana Balog
Koprivnica
6.42
2932.00
456.70
4.00
1782.00
445.50
10.42
4714.00
452.40
66. Gordana Domjanić
Sloboda-Tvin
6.00
2726.00
454.33
7.00
3349.00
478.43
13.00
6075.00
467.31
67. Đurđica Lazić
Beli Manastir
6.00
2725.00
454.17
4.50
2196.00
488.00
10.50
4921.00
468.67
68. Ema Straga
ŽKK Varaždin
6.00
2697.00
449.50
5.00
2365.00
473.00
11.00
5062.00
460.18
69. Snježana Rudelić
Beli Manastir
5.50
2460.00
447.27
3.50
1628.00
465.14
9.00
4088.00
454.22
70. Inka Jakupec
Podravka II
4.42
1934.00
437.56
7.00
3283.00
469.00
11.42
5217.00
456.83
71. Smiljana Duda
ŽKK Novska
5.00
2175.00
435.00
0.00
0.00
NaN
5.00
2175.00
435.00
72. Suada Belak
Moslavina
7.00
3043.00
434.71
5.25
2162.00
411.81
12.25
5205.00
424.90
73. Katarina Vugrinec
Podravka II
5.08
2102.00
413.78
5.00
2168.00
433.60
10.08
4270.00
423.61
74. Tea Kovačev
Podravka II
4.50
1722.00
382.67
1.00
380.00
380.00
5.50
2102.00
382.18

Jelena Kolarić
Podravka II
1.00
553.00
553.00
6.00
3278.00
546.33
7.00
3831.00
547.29
Nataša Andrašević
Obrtnik NG
1.00
536.00
536.00
2.00
1043.00
521.50
3.00
1579.00
526.33
Lea Koren
ŽKK Đakovo
1.00
523.00
523.00
4.00
1984.00
496.00
5.00
2507.00
501.40
Marija Gašparović
Obrtnik NG
3.00
1540.00
513.33
4.00
2103.00
525.75
7.00
3643.00
520.43
Marija Prusina
Beli Manastir
2.00
1018.00
509.00
4.00
2063.00
515.75
6.00
3081.00
513.50
Snježana Glavaš
Moslavina
2.00
1003.00
501.50
1.75
904.00
516.57
3.75
1907.00
508.53
Mia Naletina
ŽKK Varaždin
3.00
1498.00
499.33
2.00
1040.00
520.00
5.00
2538.00
507.60
Daria Pejak
Jedinstvo
2.00
997.00
498.50
5.00
2397.00
479.40
7.00
3394.00
484.86
Ljubica Dorić
Koprivnica
2.50
1245.00
498.00
4.50
2191.00
486.89
7.00
3436.00
490.86
Ana Januš
ŽKK Novska
3.00
1475.00
491.67
6.00
3108.00
518.00
9.00
4583.00
509.22
Adrijana Zoretić
Sloboda-Tvin
1.00
482.00
482.00
0.63
247.00
392.06
1.63
729.00
447.24
Nina Mandić
Beli Manastir
2.00
962.00
481.00
2.00
1068.00
534.00
4.00
2030.00
507.50
Snježana Kozjak
Sloboda-Tvin
2.50
1200.00
480.00
1.81
730.00
403.31
4.31
1930.00
447.80
Štefica Kaša
ŽKK Pitomača
3.00
1439.00
479.67
5.00
2479.00
495.80
8.00
3918.00
489.75
Kristina Čeliković
ŽKK Đakovo
2.75
1315.00
478.18
6.50
3371.00
518.62
9.25
4686.00
506.59
Dajana Tijardović
Beli Manastir
2.00
943.00
471.50
5.50
2623.00
476.91
7.50
3566.00
475.47
Monika Šimunović
Obrtnik NG
1.00
471.00
471.00
0.00
0.00
NaN
1.00
471.00
471.00
Mirjam Gelemanović
Obrtnik NG
1.50
704.00
469.33
0.00
0.00
NaN
1.50
704.00
469.33
Matea Kmet
ŽKK Đakovo
2.00
937.00
468.50
3.50
1694.00
484.00
5.50
2631.00
478.36
Larisa Vukušić
Obrtnik NG
2.50
1171.00
468.40
1.50
734.00
489.33
4.00
1905.00
476.25
Sara Pokrivač
ŽKK Varaždin
2.00
931.00
465.50
2.50
1229.00
491.60
4.50
2160.00
480.00
Dunja Habulan
ŽKK Varaždin
1.00
463.00
463.00
3.00
1451.00
483.67
4.00
1914.00
478.50
Ljubica Dokuzović
Obrtnik NG
2.00
925.00
462.50
1.00
477.00
477.00
3.00
1402.00
467.33
Nikolina Kralj
Jedinstvo
2.00
900.00
450.00
1.00
449.00
449.00
3.00
1349.00
449.67
Slobodanka Ćeralinac
ŽKK Pitomača
2.50
1121.00
448.40
2.50
1110.00
444.00
5.00
2231.00
446.20
Branka Pavlović
ŽKK Pitomača
2.75
1231.00
447.64
5.00
2242.00
448.40
7.75
3473.00
448.13
Dalija Šljivarić
ŽKK Obrtnik SB
3.00
1339.00
446.33
3.50
1798.00
513.71
6.50
3137.00
482.62
Gordana Kožnjak
Sloboda-Tvin
0.50
212.00
424.00
1.25
492.00
393.60
1.75
704.00
402.29
Laura Barada
ŽKK Obrtnik SB
0.50
210.00
420.00
1.75
809.00
462.29
2.25
1019.00
452.89
Lea Grubišić
Jedinstvo
1.50
622.00
414.67
0.54
209.00
387.04
2.04
831.00
407.35
Lara Dinjar
Podravka II
2.00
796.00
398.00
1.00
420.00
420.00
3.00
1216.00
405.33
Karolina Breber
Moslavina
1.00
260.00
260.00
0.00
0.00
NaN
1.00
260.00
260.00

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Obrtnik NG
7.0
14924
7052
21976
523.24
311
7.0
14992
7004
21996
523.71
259
14.0
29916
14056
43972
523.48
570
2. ŽKK Đakovo
7.0
14771
6936
21707
516.83
298
7.0
15006
6972
21978
523.29
268
14.0
29777
13908
43685
520.06
566
3. ŽKK Obrtnik SB
7.0
14677
6319
20996
499.90
402
7.0
14868
6659
21527
512.55
340
14.0
29545
12978
42523
506.23
742
4. Moslavina
7.0
14422
6450
20872
496.95
414
7.0
14771
6889
21660
515.71
358
14.0
29193
13339
42532
506.33
772
5. ŽKK Varaždin
7.0
14252
6505
20757
494.21
400
7.0
14638
6463
21101
502.40
410
14.0
28890
12968
41858
498.31
810
6. Sloboda-Tvin
7.0
14406
6311
20717
493.26
426
7.0
13879
6051
19930
474.52
442
14.0
28285
12362
40647
483.89
868
7. Jedinstvo
7.0
14435
6175
20610
490.71
431
7.0
14571
6543
21114
502.71
374
14.0
29006
12718
41724
496.71
805
8. ŽKK Novska
7.0
14567
5995
20562
489.57
470
7.0
14924
6962
21886
521.10
328
14.0
29491
12957
42448
505.33
798
9. ŽKK Pitomača
7.0
14332
6100
20432
486.48
459
7.0
13964
6299
20263
482.45
358
14.0
28296
12399
40695
484.46
817
10. Koprivnica
7.0
14003
6003
20006
476.33
471
7.0
14391
6265
20656
491.81
462
14.0
28394
12268
40662
484.07
933
11. Beli Manastir
7.0
14151
5742
19893
473.64
514
7.0
14215
6495
20710
493.10
351
14.0
28366
12237
40603
483.37
865
12. Podravka II
7.0
13686
5868
19554
465.57
558
7.0
14389
6333
20722
493.38
481
14.0
28075
12201
40276
479.48
1039

(Prosjek lige: NaN )

Kuglana Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više