Pregled svih liga

3. Hrvatska kuglačka liga sjever - zona Varaždin


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Željezničar Kc
Koprivnica
9 8 0 1 16 57.0 15.0
2. Željezničar Čk II
Čakovec
9 8 0 1 16 55.5 16.5
3. Zanatlija Čk
Čakovec
8 7 0 1 14 47.0 17.0
4. Elektra Kž
Križevci
9 4 0 5 8 32.5 39.5
5. Prosvjetar
Čakovec
9 3 0 6 6 27.0 45.0
6. Koprivnica
Koprivnica
8 2 0 6 4 21.0 43.0
7. Obrtnik 2011
Varaždin
8 2 0 6 4 20.0 44.0
8. Dubravčan
Donja Dubrava
8 0 0 8 0 12.0 52.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Zanatlija Čk Elektra Kž SRC Mladost
1-4
7.0 : 1.0 (3250 : 3157) 08.10.2022 17:00 Nikola Turk, A
Stjepan Blažek, C
| | |
1 2 Dubravčan Željezničar Čk II Kuglana 2
1-6
0.0 : 8.0 (3044 : 3243) 16.10.2022 15:00 Stjepan Bračko, A
Ljiljana Bolić, B
| | |
1 3 Prosvjetar Obrtnik 2011 SRC Mladost
1-4
7.0 : 1.0 (3024 : 2337) 14.10.2022 18:00 Zvonimir Turk, A
Zvonimir Žinić, C
| | |
1 4 Koprivnica Željezničar Kc Kuglana 2
1-6
2.0 : 6.0 (3296 : 3414) 16.10.2022 10:00 Valentina Gal, A
Josip Rožmarić, B
| | |
2 5 Elektra Kž Željezničar Kc Kuglana 2
1-6
2.0 : 6.0 (3294 : 3327) 22.10.2022 15:00 Stjepan Bračko, A
Ana-Marija Grčić, C
| | |
2 6 Obrtnik 2011 Koprivnica Drava
1-6
3.0 : 5.0 (3102 : 3153) 21.10.2022 19:00 Goran Peršić, A
Danijela Posavec, D
| | |
2 7 Željezničar Čk II Prosvjetar SRC Mladost
1-4
6.0 : 2.0 (3055 : 3035) 21.10.2022 19:00 Josip Filajdić, A
Denis Košak, D
| | |
2 8 Zanatlija Čk Dubravčan SRC Mladost
1-4
6.0 : 2.0 (3272 : 2942) 22.10.2022 17:00 Mladen Kacun, B
Stjepan Blažek, C
| | |
3 9 Dubravčan Elektra Kž Kuglana 2
1-6
2.0 : 6.0 (3080 : 3198) 30.10.2022 17:00 Helena Bolić, B
Ljiljana Bolić, B
| | |
3 10 Prosvjetar Zanatlija Čk SRC Mladost
1-4
0.0 : 8.0 (2979 : 3288) 28.10.2022 18:00 Josip Filajdić, A
Denis Košak, D
| | |
3 11 Željezničar Čk II Koprivnica SRC Mladost
1-4
6.0 : 2.0 (3235 : 3147) 27.10.2022 19:00 Mladen Kacun, B
Denis Košak, D
| | |
3 12 Željezničar Kc Obrtnik 2011 Kuglana 2
1-6
7.0 : 1.0 (3257 : 3104) 28.10.2022 18:00 Helena Bolić, B
Ana-Marija Grčić, C
| | |
4 13 Elektra Kž Obrtnik 2011 Kuglana 2
1-6
8.0 : 0.0 (3208 : 2940) 05.11.2022 14:00 Zdravko Vučić, A
Siniša Brez, B
| | |
4 14 Željezničar Čk II Željezničar Kc SRC Mladost
1-4
5.0 : 3.0 (3258 : 3194) 04.11.2022 19:00 Igor Maček, A
Zvonimir Žinić, C
| | |
4 15 Zanatlija Čk Koprivnica SRC Mladost
1-4
7.0 : 1.0 (3276 : 3044) 05.11.2022 17:00 Nikola Turk, A
Stjepan Blažek, C
| | |
4 16 Dubravčan Prosvjetar Kuglana 2
1-6
2.0 : 6.0 (3095 : 3100) 06.11.2022 15:00 Helena Bolić, B
Siniša Brez, B
| | |
5 17 Prosvjetar Elektra Kž SRC Mladost
1-4
2.0 : 6.0 (2966 : 3133) 11.11.2022 18:00 Mladen Kacun, B
Predrag Turk, A
| | |
5 18 Koprivnica Dubravčan Kuglana 2
1-6
5.0 : 3.0 (3115 : 3083) 13.11.2022 10:00 Valentina Gal, A
Davor Dasović, D
| | |
5 19 Željezničar Kc Zanatlija Čk Kuglana 2
1-6
6.0 : 2.0 (3331 : 3237) 11.11.2022 18:00 Jelena Kolarić, A
Ana-Marija Grčić, C
| | |
5 20 Obrtnik 2011 Željezničar Čk II Drava
1-6
1.0 : 7.0 (3045 : 3316) 11.11.2022 20:00 Stjepan Pintarić, A
Ivona Vincek, D
| | |
6 21 Elektra Kž Željezničar Čk II Kuglana 2
1-6
1.5 : 6.5 (3271 : 3328) 26.11.2022 14:00 Helena Bolić, B
Ana-Marija Grčić, C
| | |
6 22 Zanatlija Čk Obrtnik 2011 SRC Mladost
1-4
6.0 : 2.0 (3251 : 2931) 26.11.2022 19:00 Nikola Turk, A
Denis Košak, D
| | |
6 23 Dubravčan Željezničar Kc Kuglana 2
1-6
0.0 : 8.0 (3089 : 3380) 27.11.2022 15:00 Helena Bolić, B
Lana Buhinjak, D
| | |
6 24 Prosvjetar Koprivnica SRC Mladost
1-4
7.0 : 1.0 (3038 : 2988) 25.11.2022 18:00 Nikola Turk, A
Predrag Turk, A
| | |
7 25 Koprivnica Elektra Kž Kuglana 2
1-6
3.0 : 5.0 (3142 : 3246) 11.12.2022 10:00 Zdravko Vučić, A
Josip Rožmarić, B
| | |
7 26 Željezničar Kc Prosvjetar Kuglana 2
1-4
8.0 : 0.0 (3340 : 2843) 09.12.2022 18:00 Helena Bolić, B
Ana-Marija Grčić, C
| | |
7 27 Obrtnik 2011 Dubravčan Drava
1-6
6.0 : 2.0 (3014 : 2955) 09.12.2022 20:00 Nenad Perši, A
Ana Matić, C
| | |
7 28 Željezničar Čk II Zanatlija Čk SRC Mladost
1-4
3.0 : 5.0 (3200 : 3236) 09.12.2022 19:00 Mladen Kacun, B
Predrag Turk, A
| | |
8 29 Elektra Kž Zanatlija Čk Kuglana 2
1-6
2.0 : 6.0 (3059 : 3140) 28.01.2023 14:00 Helena Bolić, B
Ljiljana Bolić, B
| | |
8 30 Željezničar Čk II Dubravčan SRC Mladost
1-4
7.0 : 1.0 (3111 : 2990) 27.01.2023 19:00 Josip Filajdić, A
Denis Košak, D
| | |
8 31 Obrtnik 2011 Prosvjetar Drava
1-6
6.0 : 2.0 (3184 : 3019) 27.01.2023 19:00 Goran Peršić, A
Ana Matić, C
| | |
8 32 Željezničar Kc Koprivnica Kuglana 2
1-4
6.0 : 2.0 (3359 : 3192) 27.01.2023 18:00 Jelena Kolarić, A
Ana-Marija Grčić, C
| | |
9 33 Željezničar Kc Elektra Kž Kuglana 2
1-4
7.0 : 1.0 (3384 : 3183) 03.02.2023 18:00 Jelena Kolarić, A
Josip Rožmarić, B
| | |
9 34 Koprivnica Obrtnik 2011 Kuglana 2
1-6
05.02.2023 10:00 Valentina Gal, A
Davor Dasović, D
| | |
9 35 Prosvjetar Željezničar Čk II SRC Mladost
1-4
1.0 : 7.0 (3020 : 3114) 03.02.2023 18:00 Josip Filajdić, A
Denis Košak, D
| | |
9 36 Dubravčan Zanatlija Čk Kuglana 2
1-6
05.02.2023 15:00 Zdravko Vučić, A
Ljiljana Bolić, B
| | |
10 37 Elektra Kž Dubravčan Kuglana 2
1-6
11.02.2023 14:00 | | |
10 38 Zanatlija Čk Prosvjetar SRC Mladost
1-4
11.02.2023 17:00 | | |
10 39 Koprivnica Željezničar Čk II Kuglana 2
1-6
12.02.2023 18:00 | | |
10 40 Obrtnik 2011 Željezničar Kc Drava
1-6
08.02.2023 18:00 Stjepan Pintarić, A
Ana Matić, C
| | |
11 41 Obrtnik 2011 Elektra Kž Drava
1-6
17.02.2023 20:00 Stjepan Pintarić, A
Ivona Vincek, D
| | |
11 42 Željezničar Kc Željezničar Čk II Kuglana 2
1-4
17.02.2023 18:00 | | |
11 43 Koprivnica Zanatlija Čk Kuglana 2
1-6
19.02.2023 10:00 | | |
11 44 Prosvjetar Dubravčan SRC Mladost
1-4
17.02.2023 18:00 | | |
12 45 Elektra Kž Prosvjetar Kuglana 2
1-6
25.02.2023 14:00 | | |
12 46 Dubravčan Koprivnica Kuglana 2
1-6
26.02.2023 15:00 | | |
12 47 Zanatlija Čk Željezničar Kc SRC Mladost
1-4
25.02.2023 19:00 | | |
12 48 Željezničar Čk II Obrtnik 2011 SRC Mladost
1-4
24.02.2023 19:00 | | |
13 49 Željezničar Čk II Elektra Kž SRC Mladost
1-4
03.03.2023 19:00 | | |
13 50 Obrtnik 2011 Zanatlija Čk Drava
1-6
03.03.2023 20:00 | | |
13 51 Željezničar Kc Dubravčan Kuglana 2
1-4
03.03.2023 18:00 | | |
13 52 Koprivnica Prosvjetar Kuglana 2
1-6
05.03.2023 10:00 | | |
14 53 Elektra Kž Koprivnica Kuglana 2
1-6
11.03.2023 14:00 | | |
14 54 Prosvjetar Željezničar Kc SRC Mladost
1-4
10.03.2023 18:00 | | |
14 55 Dubravčan Obrtnik 2011 Kuglana 2
1-6
12.03.2023 15:00 | | |
14 56 Zanatlija Čk Željezničar Čk II SRC Mladost
1-4
11.03.2023 17:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Zvonimir Horžitzky
Željezničar Kc
4.00
2324
575.08
2899.08
579.82
2. Luka Štrukelj
Željezničar Čk II
3.00
1720
578.75
2298.75
574.69
3. Franjo Gosarić
Zanatlija Čk
4.00
2249
598.75
2847.75
569.55
4. Miroslav Šaško
Željezničar Kc
4.00
2262
581.50
2843.50
568.70
5. Dejan Kirin
Elektra Kž
4.00
2276
558.75
2834.75
566.95
6. Bojan Plevnjak
Zanatlija Čk
4.00
2276
558.40
2834.40
566.88
7. Igor Ružić
Željezničar Čk II
3.00
1689
564.67
2253.67
563.42
8. Saša Štefić
Željezničar Kc
3.00
1686
543.00
2229.00
557.25
9. Marijan Česi
Željezničar Kc
4.00
2236
521.50
2757.50
551.50
10. Filip Bolić
Koprivnica
4.50
2469
556.80
3025.80
550.15
11. Davor Dasović
Željezničar Kc
4.00
2216
533.33
2749.33
549.87
12. Goran Šegerec
Elektra Kž
4.00
2213
532.25
2745.25
549.05
13. Goran Vrček
Željezničar Čk II
3.00
1665
521.60
2186.60
546.65
14. Bojan Kuzma
Željezničar Čk II
2.00
1099
536.00
1635.00
545.00
15. Igor Maček
Zanatlija Čk
3.50
1877
563.67
2440.67
542.37
16. Zvonimir Turk
Željezničar Čk II
3.00
1629
530.75
2159.75
539.94
17. Emil Horvat
Prosvjetar
3.00
1630
518.67
2148.67
537.17
18. Dubravko Jurinić
Obrtnik 2011
4.00
2130
553.00
2683.00
536.60
19. Franjo Sinjeri
Koprivnica
5.00
2653
550.33
3203.33
533.89
20. Slavko Maltarić
Koprivnica
5.00
2629
569.50
3198.50
533.08
21. Marijan Štefoić
Elektra Kž
4.00
2108
542.25
2650.25
530.05
22. Damir Grašić
Zanatlija Čk
4.00
2113
530.52
2643.52
528.70
23. Josip Šarić
Prosvjetar
4.00
2117
502.50
2619.50
523.90
24. Željko Horvat
Elektra Kž
4.00
2082
522.67
2604.67
520.93
25. Davor Fabić
Dubravčan
3.00
1538
545.00
2083.00
520.75
26. Zvonimir Posavec
Elektra Kž
3.00
1543
530.75
2073.75
518.44
27. Ivan Pigac
Prosvjetar
4.00
2063
523.75
2586.75
517.35
28. Tomislav Peršić
Obrtnik 2011
3.00
1544
522.00
2066.00
516.50
29. Mladen Ganžulić
Dubravčan
3.00
1554
505.75
2059.75
514.94
30. Mirko Cimerman
Zanatlija Čk
3.50
1773
530.67
2303.67
511.93
31. Branimir Klarić
Dubravčan
3.50
1769
528.00
2297.00
510.44
32. Marijan Kirin
Elektra Kž
4.00
2017
531.67
2548.67
509.73
33. Ilija Višić
Prosvjetar
3.00
1506
509.71
2015.71
503.93
34. Tomislav Hrašćanec
Dubravčan
3.00
1497
516.25
2013.25
503.31
35. Stjepan Blažek
Prosvjetar
3.50
1767
478.86
2245.86
499.08
36. Darko Jakupec
Koprivnica
4.00
1991
499.67
2490.67
498.13
37. Branko Marković
Obrtnik 2011
3.00
1436
517.13
1953.13
488.28
38. Hrvoje Grotić
Dubravčan
4.00
1936
483.14
2419.14
483.83
39. Siniša Šumiga
Obrtnik 2011
3.00
1462
446.34
1908.34
477.09

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Zvonimir Horžitzky
Željezničar Kc
4.00
2324.00
581.00
3.25
1869.00
575.08
7.25
4193.00
578.34
2. Luka Štrukelj
Željezničar Čk II
3.00
1720.00
573.33
4.00
2315.00
578.75
7.00
4035.00
576.43
3. Bojan Plevnjak
Zanatlija Čk
4.00
2276.00
569.00
2.50
1396.00
558.40
6.50
3672.00
564.92
4. Dejan Kirin
Elektra Kž
4.00
2276.00
569.00
4.00
2235.00
558.75
8.00
4511.00
563.88
5. Miroslav Šaško
Željezničar Kc
4.00
2262.00
565.50
4.00
2326.00
581.50
8.00
4588.00
573.50
6. Igor Ružić
Željezničar Čk II
3.00
1689.00
563.00
3.00
1694.00
564.67
6.00
3383.00
563.83
7. Franjo Gosarić
Zanatlija Čk
4.00
2249.00
562.25
4.00
2395.00
598.75
8.00
4644.00
580.50
8. Saša Štefić
Željezničar Kc
3.00
1686.00
562.00
3.00
1629.00
543.00
6.00
3315.00
552.50
9. Marijan Česi
Željezničar Kc
4.00
2236.00
559.00
2.00
1043.00
521.50
6.00
3279.00
546.50
10. Goran Vrček
Željezničar Čk II
3.00
1665.00
555.00
5.00
2608.00
521.60
8.00
4273.00
534.13
11. Davor Dasović
Željezničar Kc
4.00
2216.00
554.00
3.00
1600.00
533.33
7.00
3816.00
545.14
12. Goran Šegerec
Elektra Kž
4.00
2213.00
553.25
4.00
2129.00
532.25
8.00
4342.00
542.75
13. Bojan Kuzma
Željezničar Čk II
2.00
1099.00
549.50
4.50
2412.00
536.00
6.50
3511.00
540.15
14. Filip Bolić
Koprivnica
4.50
2469.00
548.67
2.50
1392.00
556.80
7.00
3861.00
551.57
15. Emil Horvat
Prosvjetar
3.00
1630.00
543.33
3.00
1556.00
518.67
6.00
3186.00
531.00
16. Zvonimir Turk
Željezničar Čk II
3.00
1629.00
543.00
4.00
2123.00
530.75
7.00
3752.00
536.00
17. Igor Maček
Zanatlija Čk
3.50
1877.00
536.29
3.00
1691.00
563.67
6.50
3568.00
548.92
18. Dubravko Jurinić
Obrtnik 2011
4.00
2130.00
532.50
4.00
2212.00
553.00
8.00
4342.00
542.75
19. Franjo Sinjeri
Koprivnica
5.00
2653.00
530.60
3.00
1651.00
550.33
8.00
4304.00
538.00
20. Hrvoje Žarković
Zanatlija Čk
2.00
1060.00
530.00
4.00
2030.00
507.50
6.00
3090.00
515.00
21. Josip Šarić
Prosvjetar
4.00
2117.00
529.25
4.00
2010.00
502.50
8.00
4127.00
515.88
22. Zdravko Vučić
Željezničar Kc
2.00
1058.00
529.00
3.00
1646.00
548.67
5.00
2704.00
540.80
23. Damir Grašić
Zanatlija Čk
4.00
2113.00
528.25
1.54
817.00
530.52
5.54
2930.00
528.88
24. Marijan Štefoić
Elektra Kž
4.00
2108.00
527.00
4.00
2169.00
542.25
8.00
4277.00
534.63
25. Slavko Maltarić
Koprivnica
5.00
2629.00
525.80
2.00
1139.00
569.50
7.00
3768.00
538.29
26. Jurica Petković
Zanatlija Čk
2.00
1046.00
523.00
4.00
2142.00
535.50
6.00
3188.00
531.33
27. Željko Horvat
Elektra Kž
4.00
2082.00
520.50
3.00
1568.00
522.67
7.00
3650.00
521.43
28. Mladen Ganžulić
Dubravčan
3.00
1554.00
518.00
4.00
2023.00
505.75
7.00
3577.00
511.00
29. Zdravko Miklošić
Željezničar Kc
2.00
1035.00
517.50
2.75
1561.00
567.64
4.75
2596.00
546.53
30. Ivan Pigac
Prosvjetar
4.00
2063.00
515.75
4.00
2095.00
523.75
8.00
4158.00
519.75
31. Tomislav Peršić
Obrtnik 2011
3.00
1544.00
514.67
4.00
2088.00
522.00
7.00
3632.00
518.86
32. Zvonimir Posavec
Elektra Kž
3.00
1543.00
514.33
4.00
2123.00
530.75
7.00
3666.00
523.71
33. Miroslav Androlić
Koprivnica
2.50
1285.00
514.00
0.59
284.00
481.36
3.09
1569.00
507.77
34. Davor Fabić
Dubravčan
3.00
1538.00
512.67
3.00
1635.00
545.00
6.00
3173.00
528.83
35. Mirko Cimerman
Zanatlija Čk
3.50
1773.00
506.57
3.00
1592.00
530.67
6.50
3365.00
517.69
36. Branimir Klarić
Dubravčan
3.50
1769.00
505.43
1.50
792.00
528.00
5.00
2561.00
512.20
37. Stjepan Blažek
Prosvjetar
3.50
1767.00
504.86
3.50
1676.00
478.86
7.00
3443.00
491.86
38. Marijan Kirin
Elektra Kž
4.00
2017.00
504.25
3.00
1595.00
531.67
7.00
3612.00
516.00
39. Ilija Višić
Prosvjetar
3.00
1506.00
502.00
3.50
1784.00
509.71
6.50
3290.00
506.15
40. Tomislav Hrašćanec
Dubravčan
3.00
1497.00
499.00
4.00
2065.00
516.25
7.00
3562.00
508.86
41. Branko Dumbović
Obrtnik 2011
2.00
998.00
499.00
3.00
1541.00
513.67
5.00
2539.00
507.80
42. Vladimir Grošanić
Koprivnica
3.50
1745.00
498.57
2.25
1112.00
494.22
5.75
2857.00
496.87
43. Darko Jakupec
Koprivnica
4.00
1991.00
497.75
3.00
1499.00
499.67
7.00
3490.00
498.57
44. Siniša Šumiga
Obrtnik 2011
3.00
1462.00
487.33
1.64
732.00
446.34
4.64
2194.00
472.84
45. Marino Vincek
Dubravčan
2.00
971.00
485.50
0.00
0.00
NaN
2.00
971.00
485.50
46. Hrvoje Grotić
Dubravčan
4.00
1936.00
484.00
3.50
1691.00
483.14
7.50
3627.00
483.60
47. Zvonko Orešković
Obrtnik 2011
2.75
1325.00
481.82
2.50
1256.00
502.40
5.25
2581.00
491.62
48. Branko Marković
Obrtnik 2011
3.00
1436.00
478.67
2.86
1479.00
517.13
5.86
2915.00
497.44
49. Ivan Rožman
Obrtnik 2011
2.25
1072.00
476.44
3.00
1581.00
527.00
5.25
2653.00
505.33
50. Goran Koprena
Obrtnik 2011
2.00
896.00
448.00
1.00
440.00
440.00
3.00
1336.00
445.33

Luka Hojski
Željezničar Čk II
1.00
576.00
576.00
0.47
220.00
468.09
1.47
796.00
541.50
Manuel Korent
Željezničar Čk II
1.00
552.00
552.00
3.53
1803.00
510.76
4.53
2355.00
519.87
Josip Knapić
Elektra Kž
0.75
404.00
538.67
1.00
539.00
539.00
1.75
943.00
538.86
Robert Cmrk
1.50
806.00
537.33
1.91
1155.00
604.71
3.41
1961.00
575.07
Nebojša Žnidarić
Prosvjetar
1.62
845.00
521.60
2.00
1002.00
501.00
3.62
1847.00
510.22
Božidar Igrec
Željezničar Čk II
1.00
519.00
519.00
2.50
1229.00
491.60
3.50
1748.00
499.43
Branko Horvat
Dubravčan
1.00
515.00
515.00
2.00
1046.00
523.00
3.00
1561.00
520.33
Ivan Rođak
Zanatlija Čk
0.50
257.00
514.00
0.96
480.00
500.00
1.46
737.00
504.79
Željko Igrec
Dubravčan
1.00
502.00
502.00
2.00
1092.00
546.00
3.00
1594.00
531.33
Franjo Žarković
Zanatlija Čk
0.50
250.00
500.00
0.50
262.00
524.00
1.00
512.00
512.00
Antonela Vargić
1.00
498.00
498.00
1.00
558.00
558.00
2.00
1056.00
528.00
Franjo Miser
Dubravčan
1.00
498.00
498.00
3.00
1482.00
494.00
4.00
1980.00
495.00
Zoran Kolačko
Koprivnica
0.50
248.00
496.00
0.25
112.00
448.00
0.75
360.00
480.00
Miroslav Stoiljković
Koprivnica
2.00
987.00
493.50
2.50
1209.00
483.60
4.50
2196.00
488.00
Stjepan Čuček
Prosvjetar
1.81
892.00
492.82
2.33
1053.00
451.93
4.14
1945.00
469.81
Siniša Zidar
Dubravčan
1.00
478.00
478.00
0.00
0.00
NaN
1.00
478.00
478.00
Saša Mišir
Dubravčan
1.50
712.00
474.67
1.00
482.00
482.00
2.50
1194.00
477.60
Ivica Benotić
Koprivnica
1.50
711.00
474.00
0.00
0.00
NaN
1.50
711.00
474.00
Bruno Halabarec
Željezničar Čk II
0.48
216.00
450.00
1.00
502.00
502.00
1.48
718.00
485.14
Danijel Blažotić
Obrtnik 2011
1.00
449.00
449.00
0.00
0.00
NaN
1.00
449.00
449.00
Dragutin Horvat
Prosvjetar
1.88
822.00
437.23
1.50
738.00
492.00
3.38
1560.00
461.54
Noa Branilović
Željezničar Čk II
0.52
222.00
426.92
1.50
710.00
473.33
2.02
932.00
461.39
Ivan Pernjak
Elektra Kž
0.25
91.00
364.00
1.00
474.00
474.00
1.25
565.00
452.00
Zvonimir Plevnjak
Prosvjetar
1.19
355.00
298.32
0.17
93.00
547.06
1.36
448.00
329.41

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Željezničar Kc
4.0
8905
4410
13315
554.79
112
4.0
8855
4432
13287
553.63
103
8.0
17760
8842
26602
554.21
215
2. Željezničar Čk II
3.0
6618
3269
9887
549.28
88
5.0
10742
5117
15859
528.63
161
8.0
17360
8386
25746
536.38
249
3. Zanatlija Čk
4.0
8608
4293
12901
537.54
152
4.0
8731
4318
13049
543.71
111
8.0
17339
8611
25950
540.63
263
4. Elektra Kž
4.0
8635
4099
12734
530.58
140
4.0
8759
4073
12832
534.67
145
8.0
17394
8172
25566
532.63
285
5. Koprivnica
5.0
10682
4842
15524
517.47
254
3.0
6471
3082
9553
530.72
145
8.0
17153
7924
25077
522.44
399
6. Prosvjetar
4.0
8308
3689
11997
499.88
202
4.0
8419
3588
12007
500.29
247
8.0
16727
7277
24004
500.08
449
7. Dubravčan
4.0
8326
3644
11970
498.75
227
4.0
8508
3800
12308
512.83
191
8.0
16834
7444
24278
505.79
418
8. Obrtnik 2011
4.0
7899
3413
11312
471.33
245
4.0
8512
3833
12345
514.38
207
8.0
16411
7246
23657
492.85
452

(Prosjek lige: NaN )

Kuglana Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više