Pregled svih liga

3. Hrvatska kuglačka liga sjever - zona Bjelovar


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Siscia
Sisak
5 5 0 0 10 33.5 6.5
2. Zanatlija Sk
Sisak
6 5 0 1 10 37.0 11.0
3. Slavonija
Novska
5 2 0 3 4 17.0 23.0
4. Poštar Bj
Bjelovar
6 2 0 4 4 20.0 28.0
5. Stolar
Jasenovac
6 0 0 6 0 4.5 43.5

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Stolar Zanatlija Sk Gradska kuglana No
1-4
0.0 : 8.0 (2901 : 3189) 24.09.2022 19:00 Darko Kasumović, B
Željka Babić, B
| | |
1 2 Siscia Poštar Bj SRC Sisak
1-4
7.0 : 1.0 (3219 : 2977) 24.09.2022 19:00 Davorka Novak, A
Ivana Marković, D
| | |
2 3 Zanatlija Sk Poštar Bj SRC Sisak
1-4
7.0 : 1.0 (3296 : 2789) 01.10.2022 15:00 Mirna Matić, B
Daniel Novalić, D
| | |
2 4 Stolar Slavonija Gradska kuglana No
1-4
1.0 : 7.0 (2873 : 3235) 01.10.2022 19:00 Marko Hećimović, A
Ljiljana Gulić, A
| | |
3 5 Slavonija Zanatlija Sk Gradska kuglana No
1-4
1.0 : 7.0 (3027 : 3203) 16.10.2022 10:00 Marko Hećimović, A
Darko Kasumović, B
| | |
3 6 Siscia Stolar SRC Sisak
1-4
7.5 : 0.5 (3237 : 2890) 15.10.2022 19:00 Dražena Smuđ, B
Ivana Marković, D
| | |
4 7 Stolar Poštar Bj Gradska kuglana No
1-4
0.0 : 8.0 (2910 : 3154) 22.10.2022 19:00 Željka Babić, B
Marko Hećimović, A
| | |
4 8 Slavonija Siscia Gradska kuglana No
1-4
1.0 : 7.0 (3135 : 3210) 23.10.2022 10:00 Darko Kasumović, B
Ljiljana Gulić, A
| | |
5 9 Siscia Zanatlija Sk SRC Sisak
1-4
6.0 : 2.0 (3299 : 3171) 29.10.2022 19:00 Mirna Matić, B
Ivana Marković, D
| | |
5 10 Poštar Bj Slavonija Gradska kuglana Bj
1-6
5.0 : 3.0 (3144 : 2561) 30.10.2022 15:00 Matej Somljačan, B
Andrija Filipović, B
| | |
6 11 Zanatlija Sk Stolar SRC Sisak
1-4
8.0 : 0.0 (3100 : 2719) 05.11.2022 15:00 Vladimir Vukmanović, B
Merzeta Perak, C
| | |
6 12 Poštar Bj Siscia Gradska kuglana Bj
1-6
2.0 : 6.0 (3221 : 3269) 06.11.2022 15:00 Matej Somljačan, B
Andrija Filipović, B
| | |
7 13 Poštar Bj Zanatlija Sk Gradska kuglana Bj
1-6
3.0 : 5.0 (3326 : 3406) 13.11.2022 15:00 Darko Blaško, A
Željko Košutić, A
| | |
7 14 Slavonija Stolar Gradska kuglana No
1-4
5.0 : 3.0 (3025 : 2829) 13.11.2022 10:00 Darko Kasumović, B
Željka Babić, B
| | |
8 15 Zanatlija Sk Slavonija SRC Sisak
1-4
26.11.2022 15:00 Dražena Smuđ, B
Merzeta Perak, C
| | |
8 16 Stolar Siscia Gradska kuglana No
1-4
26.11.2022 19:00 Željka Babić, B
Marko Hećimović, A
| | |
9 17 Poštar Bj Stolar Gradska kuglana Bj
1-6
04.12.2022 15:00 Matej Somljačan, B
Marko Devčić, D
| | |
9 18 Siscia Slavonija SRC Sisak
1-4
03.12.2022 19:00 Valerija Smuđ, A
Ivana Marković, D
| | |
10 19 Zanatlija Sk Siscia SRC Sisak
1-4
10.12.2022 15:00 Mirna Matić, B
Daniel Novalić, D
| | |
10 20 Slavonija Poštar Bj Gradska kuglana No
1-4
11.12.2022 10:00 | | |
11 21 Stolar Zanatlija Sk Gradska kuglana No
1-4
22.01.2023 11:00 | | |
11 22 Siscia Poštar Bj SRC Sisak
1-4
21.01.2023 19:00 | | |
12 23 Zanatlija Sk Poštar Bj SRC Sisak
1-4
28.01.2023 15:00 | | |
12 24 Stolar Slavonija Gradska kuglana No
1-4
28.01.2023 18:00 | | |
13 25 Slavonija Zanatlija Sk Gradska kuglana No
1-4
05.02.2023 10:00 | | |
13 26 Siscia Stolar SRC Sisak
1-4
04.02.2023 19:00 | | |
14 27 Stolar Poštar Bj Gradska kuglana No
1-4
11.02.2023 19:00 | | |
14 28 Slavonija Siscia Gradska kuglana No
1-4
12.02.2023 10:00 | | |
15 29 Siscia Zanatlija Sk SRC Sisak
1-4
18.02.2023 19:00 | | |
15 30 Poštar Bj Slavonija Gradska kuglana Bj
1-6
19.02.2023 15:00 Matej Somljačan, B
Ivan Smešnjak, D
| | |
16 31 Zanatlija Sk Stolar SRC Sisak
1-4
25.02.2023 15:00 | | |
16 32 Poštar Bj Siscia Gradska kuglana Bj
1-6
26.02.2023 15:00 Matej Somljačan, B
Ivan Smešnjak, D
| | |
17 33 Poštar Bj Zanatlija Sk Gradska kuglana Bj
1-6
05.03.2023 15:00 Matej Somljačan, B
Marko Devčić, D
| | |
17 34 Slavonija Stolar Gradska kuglana No
1-4
05.03.2023 10:00 | | |
18 35 Zanatlija Sk Slavonija SRC Sisak
1-4
11.03.2023 15:00 | | |
18 36 Stolar Siscia Gradska kuglana No
1-4
11.03.2023 19:00 | | |
19 37 Poštar Bj Stolar Gradska kuglana Bj
1-6
19.03.2023 15:00 Matej Somljačan, B
Ivan Smešnjak, D
| | |
19 38 Siscia Slavonija SRC Sisak
1-4
18.03.2023 19:00 | | |
20 39 Zanatlija Sk Siscia SRC Sisak
1-4
25.03.2023 15:00 | | |
20 40 Slavonija Poštar Bj Gradska kuglana No
1-4
26.03.2023 10:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Tomislav Relković
Siscia
2.00
1134
548.00
1682.00
560.67
2. Mario Išek
Zanatlija Sk
3.00
1658
569.00
2227.00
556.75
3. Filip Turkalj
Siscia
2.00
1095
570.33
1665.33
555.11
4. Zlatko Filipančić
Zanatlija Sk
4.00
2219
547.00
2766.00
553.20
5. Dominik Pavlović
Siscia
2.00
1076
564.33
1640.33
546.78
6. Dražen Leški
Slavonija
2.00
1098
538.00
1636.00
545.33
7. Darko Bogović
Zanatlija Sk
4.00
2169
548.00
2717.00
543.40
8. Darko Košar
Siscia
2.00
1093
534.00
1627.00
542.33
9. Srećko Pavlović
Zanatlija Sk
4.00
2174
537.50
2711.50
542.30
10. Nedeljko Vinković
Poštar Bj
2.00
1094
520.33
1614.33
538.11
11. Darko Jurković
Zanatlija Sk
3.00
1643
506.00
2149.00
537.25
12. Đuro Major
Poštar Bj
2.00
1038
573.33
1611.33
537.11
13. Goran Filipović
Slavonija
2.00
1067
542.00
1609.00
536.33
14. Ervin Fuka
Siscia
1.00
530
534.72
1064.72
532.36
15. Nikola Pucarin
Poštar Bj
2.00
1048
546.33
1594.33
531.44
16. Dejan Janković
Slavonija
2.00
1071
522.67
1593.67
531.22
17. Stjepan Šprajc
Poštar Bj
2.00
1035
553.50
1588.50
529.50
18. Antonio Sajko
Slavonija
1.00
530
527.67
1057.67
528.83
19. Tomislav Pleše
Zanatlija Sk
4.00
2117
521.33
2638.33
527.67
20. Vlado Lavrnja
Siscia
1.00
519
530.00
1049.00
524.50
21. Marko Plivalić
Poštar Bj
2.00
1039
0.00
1039.00
519.50
22. Žarko Iličić
Slavonija
2.00
1045
512.00
1557.00
519.00
23. Filip Ciban
Slavonija
1.00
546
492.00
1038.00
519.00
24. Jadranko Alapić
Siscia
1.50
769
513.46
1282.46
512.98
25. Nikola Žmegač
Poštar Bj
2.58
1245
526.33
1771.33
494.79
26. Đurica Matijević
Stolar
3.00
1479
491.33
1970.33
492.58
27. Đuro Cvitić
Stolar
2.00
982
485.00
1467.00
489.00
28. Mijo Orlić
Stolar
3.00
1430
464.00
1894.00
473.50
29. Luka Đumlijan
Stolar
2.50
1163
483.20
1646.20
470.34
30. Dario Ozimec
Stolar
3.00
1386
466.50
1852.50
463.13
31. Darko Iličić
Slavonija
1.00
439
470.33
909.33
454.67
32. Siniša Zukanović
Stolar
3.00
1351
466.00
1817.00
454.25
33. Stevo Antolić
Poštar Bj
2.00
774
503.00
1277.00
425.67

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Tomislav Relković
Siscia
2.00
1134.00
567.00
2.00
1096.00
548.00
4.00
2230.00
557.50
2. Zlatko Filipančić
Zanatlija Sk
4.00
2219.00
554.75
1.00
547.00
547.00
5.00
2766.00
553.20
3. Mario Išek
Zanatlija Sk
3.00
1658.00
552.67
1.00
569.00
569.00
4.00
2227.00
556.75
4. Dražen Leški
Slavonija
2.00
1098.00
549.00
3.00
1614.00
538.00
5.00
2712.00
542.40
5. Darko Jurković
Zanatlija Sk
3.00
1643.00
547.67
1.00
506.00
506.00
4.00
2149.00
537.25
6. Filip Turkalj
Siscia
2.00
1095.00
547.50
3.00
1711.00
570.33
5.00
2806.00
561.20
7. Nedeljko Vinković
Poštar Bj
2.00
1094.00
547.00
3.00
1561.00
520.33
5.00
2655.00
531.00
8. Darko Košar
Siscia
2.00
1093.00
546.50
1.00
534.00
534.00
3.00
1627.00
542.33
9. Filip Ciban
Slavonija
1.00
546.00
546.00
1.00
492.00
492.00
2.00
1038.00
519.00
10. Srećko Pavlović
Zanatlija Sk
4.00
2174.00
543.50
2.00
1075.00
537.50
6.00
3249.00
541.50
11. Darko Bogović
Zanatlija Sk
4.00
2169.00
542.25
2.00
1096.00
548.00
6.00
3265.00
544.17
12. Dominik Pavlović
Siscia
2.00
1076.00
538.00
3.00
1693.00
564.33
5.00
2769.00
553.80
13. Dejan Janković
Slavonija
2.00
1071.00
535.50
3.00
1568.00
522.67
5.00
2639.00
527.80
14. Goran Filipović
Slavonija
2.00
1067.00
533.50
1.00
542.00
542.00
3.00
1609.00
536.33
15. Ervin Fuka
Siscia
1.00
530.00
530.00
1.44
770.00
534.72
2.44
1300.00
532.79
16. Antonio Sajko
Slavonija
1.00
530.00
530.00
3.00
1583.00
527.67
4.00
2113.00
528.25
17. Tomislav Pleše
Zanatlija Sk
4.00
2117.00
529.25
1.50
782.00
521.33
5.50
2899.00
527.09
18. Nikola Pucarin
Poštar Bj
2.00
1048.00
524.00
3.00
1639.00
546.33
5.00
2687.00
537.40
19. Žarko Iličić
Slavonija
2.00
1045.00
522.50
3.00
1536.00
512.00
5.00
2581.00
516.20
20. Marko Plivalić
Poštar Bj
2.00
1039.00
519.50
0.00
0.00
NaN
2.00
1039.00
519.50
21. Vlado Lavrnja
Siscia
1.00
519.00
519.00
2.00
1060.00
530.00
3.00
1579.00
526.33
22. Đuro Major
Poštar Bj
2.00
1038.00
519.00
3.00
1720.00
573.33
5.00
2758.00
551.60
23. Stjepan Šprajc
Poštar Bj
2.00
1035.00
517.50
2.00
1107.00
553.50
4.00
2142.00
535.50
24. Jadranko Alapić
Siscia
1.50
769.00
512.67
1.56
801.00
513.46
3.06
1570.00
513.07
25. Đurica Matijević
Stolar
3.00
1479.00
493.00
3.00
1474.00
491.33
6.00
2953.00
492.17
26. Đuro Cvitić
Stolar
2.00
982.00
491.00
3.00
1455.00
485.00
5.00
2437.00
487.40
27. Nikola Žmegač
Poštar Bj
2.58
1245.00
482.56
3.00
1579.00
526.33
5.58
2824.00
506.09
28. Mijo Orlić
Stolar
3.00
1430.00
476.67
2.00
928.00
464.00
5.00
2358.00
471.60
29. Luka Đumlijan
Stolar
2.50
1163.00
465.20
2.50
1208.00
483.20
5.00
2371.00
474.20
30. Dario Ozimec
Stolar
3.00
1386.00
462.00
2.00
933.00
466.50
5.00
2319.00
463.80
31. Siniša Zukanović
Stolar
3.00
1351.00
450.33
2.00
932.00
466.00
5.00
2283.00
456.60
32. Darko Iličić
Slavonija
1.00
439.00
439.00
3.00
1411.00
470.33
4.00
1850.00
462.50
33. Ivan Vidaković
Stolar
1.50
647.00
431.33
1.00
448.00
448.00
2.50
1095.00
438.00
34. Stevo Antolić
Poštar Bj
2.00
774.00
387.00
2.00
1006.00
503.00
4.00
1780.00
445.00

Mato Spahić
Poštar Bj
1.00
533.00
533.00
2.00
1079.00
539.50
3.00
1612.00
537.33
Dragan Glajh
Siscia
0.50
263.00
526.00
1.50
781.00
520.67
2.00
1044.00
522.00
Dubravko Prpić
Zanatlija Sk
1.50
747.00
498.00
0.50
300.00
600.00
2.00
1047.00
523.50
Danko Golac
Zanatlija Sk
0.50
242.00
484.00
1.50
776.00
517.33
2.00
1018.00
509.00
Branko Baborski
Poštar Bj
1.00
477.00
477.00
0.00
0.00
NaN
1.00
477.00
477.00
Jerko Belobrajdić
Poštar Bj
1.42
637.00
448.59
0.00
0.00
NaN
1.42
637.00
448.59

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Zanatlija Sk
4.0
8704
4265
12969
540.38
125
2.0
4298
2098
6396
533.00
50
6.0
13002
6363
19365
537.92
175
2. Siscia
2.0
4302
2177
6479
539.92
63
3.0
6467
3288
9755
541.94
78
5.0
10769
5465
16234
541.13
141
3. Poštar Bj
3.0
6227
2693
8920
495.56
152
3.0
6636
3055
9691
538.39
107
6.0
12863
5748
18611
516.97
259
4. Slavonija
2.0
3899
1897
5796
483.00
69
3.0
6295
2892
9187
510.39
129
5.0
10194
4789
14983
499.43
198
5. Stolar
3.0
6031
2407
8438
468.78
248
3.0
5995
2689
8684
482.44
206
6.0
12026
5096
17122
475.61
454

(Prosjek lige: NaN )

Kuglana Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više