Pregled svih liga

3. Hrvatska kuglačka liga zapad - Karlovac i Lika


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Visočica
Gospić
14 11 1 2 23 75.0 37.0
2. Vatrogasac
Otočac
14 11 0 3 22 80.0 32.0
3. Korana II
Slunj
14 10 0 4 20 67.0 45.0
4. Stara Hiža
Duga Resa
14 8 1 5 17 63.0 49.0
5. Euphoria
Ogulin
14 8 0 6 16 57.5 54.5
6. Mantinela I
Karlovac
15 7 1 7 15 61.0 59.0
7. Poštar Og
Ogulin
14 7 0 7 14 59.5 52.5
8. Korana III
Slunj
14 6 1 7 13 55.0 57.0
9. Gacka
Otočac
14 6 0 8 12 53.5 58.5
10. Kupa II
Ozalj
14 3 0 11 6 38.5 73.5
11. Željezničar-Branitelj
Ogulin
14 3 0 11 6 35.0 77.0
12. Mantinela II
Karlovac
15 3 0 12 6 35.0 85.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Korana III Gacka Šanac
1-4
3.0 : 5.0 (3000 : 3022) 11.09.2022 16:00 Ivan Petrović, C
| | |
1 2 Euphoria Mantinela II Klek
1-4
6.0 : 2.0 (3056 : 2953) 11.09.2022 17:00 Haris Ligata, B
Ivica Bertović, B
| | |
1 3 Stara Hiža Poštar Og Dom HV Zrinski
1-4
5.0 : 3.0 (3140 : 3132) 11.09.2022 17:00 Zdravko Cegur, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
1 4 Željezničar-Branitelj Kupa II Klek
1-4
2.0 : 6.0 (3073 : 3125) 11.09.2022 10:00 Antonio Sušanj, A
Barbara Žilić, B
| | |
1 5 Mantinela I Visočica Dom HV Zrinski
1-4
3.0 : 5.0 (3283 : 3418) 10.09.2022 10:00 Nikola Kelečić, A
Danijela Škalamera, A
| | |
1 6 Vatrogasac Korana II Gradska kuglana Ot
1-6
6.0 : 2.0 (3342 : 3190) 11.09.2022 15:00 Željko Odorčić, B
Drago Pleša, B
| | |
2 7 Gacka Korana II Gradska kuglana Ot
1-6
3.0 : 5.0 (3112 : 3195) 17.09.2022 18:00 Dražen Netahli, A
Drago Pleša, B
| | |
2 8 Visočica Vatrogasac Hotel Jezero
1-4
7.0 : 1.0 (3280 : 3086) 18.09.2022 12:00 Dražen Draženović, C
| | |
2 9 Kupa II Mantinela I Azelija
1-4
7.0 : 1.0 (3244 : 3183) 18.09.2022 13:00 Davorin Krmpotić, A
Valentina Pavlaković, A
| | |
2 10 Poštar Og Željezničar-Branitelj Klek
1-4
6.0 : 2.0 (3106 : 3037) 18.09.2022 10:00 Antonio Sušanj, A
Ivica Bertović, B
| | |
2 11 Mantinela II Stara Hiža Dom HV Zrinski
1-4
6.0 : 2.0 (3228 : 3126) 16.09.2022 17:00 Zdravko Cegur, A
Danijela Škalamera, A
Dario Kafol, D
| | |
2 12 Korana III Euphoria Šanac
1-4
5.0 : 3.0 (3099 : 3046) 18.09.2022 16:00 Ivan Petrović, C
| | |
3 13 Euphoria Gacka Klek
1-4
5.5 : 2.5 (3059 : 2983) 25.09.2022 17:00 Haris Ligata, B
Zlatan Mazor, B
| | |
3 14 Stara Hiža Korana III Dom HV Zrinski
1-4
6.0 : 2.0 (3209 : 3132) 25.09.2022 17:00 Darko Kafol, A
Igor Vazgeč, D
| | |
3 15 Željezničar-Branitelj Mantinela II Klek
1-4
5.0 : 3.0 (3066 : 3034) 25.09.2022 10:00 Josip Sušanj, A
Barbara Žilić, B
| | |
3 16 Mantinela I Poštar Og Dom HV Zrinski
1-4
6.0 : 2.0 (3134 : 3126) 24.09.2022 10:00 Nikola Kelečić, A
Edi Alagić, B
| | |
3 17 Vatrogasac Kupa II Gradska kuglana Ot
1-6
8.0 : 0.0 (3282 : 2931) 25.09.2022 15:00 Željko Odorčić, B
Drago Pleša, B
| | |
3 18 Korana II Visočica Šanac
1-4
3.0 : 5.0 (3170 : 3174) 25.09.2022 16:00 Ivan Petrović, C
| | |
4 19 Gacka Visočica Gradska kuglana Ot
1-6
2.0 : 6.0 (3239 : 3290) 01.10.2022 18:00 Davor Matasić, A
Drago Pleša, B
| | |
4 20 Kupa II Korana II Azelija
1-4
0.0 : 8.0 (3196 : 3368) 02.10.2022 13:00 Damir Pavlaković, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
4 21 Poštar Og Vatrogasac Klek
1-4
2.0 : 6.0 (3084 : 3234) 02.10.2022 10:00 Haris Ligata, B
Ivica Bertović, B
| | |
4 22 Mantinela II Mantinela I Dom HV Zrinski
1-4
3.0 : 5.0 (3020 : 3245) 01.10.2022 10:00 Edi Alagić, B
| | |
4 23 Korana III Željezničar-Branitelj Šanac
1-4
7.0 : 1.0 (3222 : 3048) 02.10.2022 16:00 Ivan Petrović, C
| | |
4 24 Euphoria Stara Hiža Klek
1-4
6.0 : 2.0 (3114 : 3103) 02.10.2022 17:00 Milan Neralić, B
Valentina Stipetić, D
| | |
5 25 Stara Hiža Gacka Dom HV Zrinski
1-4
6.0 : 2.0 (3247 : 3173) 16.10.2022 17:00 Zdravko Cegur, A
Igor Vazgeč, D
| | |
5 26 Željezničar-Branitelj Euphoria Klek
1-4
6.0 : 2.0 (3041 : 2962) 16.10.2022 10:00 Milan Neralić, B
| | |
5 27 Mantinela I Korana III Dom HV Zrinski
1-4
4.0 : 4.0 (3072 : 3038) 15.10.2022 10:00 Zdravko Cegur, A
Natalija Sonički, C
| | |
5 28 Vatrogasac Mantinela II Gradska kuglana Ot
1-6
7.0 : 1.0 (3213 : 2844) 16.10.2022 15:00 Drago Pleša, B
Mihaela Mudrovčić, D
| | |
5 29 Korana II Poštar Og Šanac
1-4
5.0 : 3.0 (3130 : 3044) 16.10.2022 16:00 Ivan Petrović, C
Antonio Petrović, D
| | |
5 30 Visočica Kupa II Hotel Jezero
1-4
6.0 : 2.0 (3264 : 3173) 16.10.2022 12:00 Monika Milanović, C
| | |
6 31 Gacka Kupa II Gradska kuglana Ot
1-6
5.0 : 3.0 (3193 : 3171) 22.10.2022 18:00 Dražen Netahli, A
Drago Pleša, B
| | |
6 32 Poštar Og Visočica Klek
1-4
5.0 : 3.0 (3176 : 3126) 23.10.2022 10:00 Josip Sušanj, A
Haris Ligata, B
| | |
6 33 Mantinela II Korana II Dom HV Zrinski
1-4
2.0 : 6.0 (3135 : 3140) 22.10.2022 10:00 Zdravko Cegur, A
Natalija Sonički, C
| | |
6 34 Korana III Vatrogasac Šanac
1-4
2.0 : 6.0 (3105 : 3245) 23.10.2022 16:00 Ivan Petrović, C
Tomislav Vuković, D
| | |
6 35 Euphoria Mantinela I Klek
1-4
5.0 : 3.0 (3093 : 3077) 23.10.2022 17:00 Antonio Sušanj, A
Ivica Bertović, B
| | |
6 36 Stara Hiža Željezničar-Branitelj Dom HV Zrinski
1-4
6.0 : 2.0 (3172 : 2955) 23.10.2022 17:00 Darko Kafol, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
7 37 Željezničar-Branitelj Gacka Klek
1-4
6.0 : 2.0 (3179 : 3105) 30.10.2022 10:00 Antonio Sušanj, A
Milan Neralić, B
| | |
7 38 Mantinela I Stara Hiža Dom HV Zrinski
1-4
3.0 : 5.0 (3219 : 3234) 29.10.2022 10:00 Darko Kafol, A
Natalija Sonički, C
| | |
7 39 Vatrogasac Euphoria Gradska kuglana Ot
1-6
8.0 : 0.0 (3186 : 2975) 30.10.2022 15:00 Damir Sladović, B
Drago Pleša, B
| | |
7 40 Korana II Korana III Šanac
1-4
5.0 : 3.0 (3222 : 3199) 30.10.2022 16:00 Ivan Petrović, C
| | |
7 41 Visočica Mantinela II Hotel Jezero
1-4
7.0 : 1.0 (3257 : 3078) 30.10.2022 12:00 Ivana Rapo, C
Tanja Galac, D
| | |
7 42 Kupa II Poštar Og Azelija
1-4
1.5 : 6.5 (3285 : 3368) 30.10.2022 13:00 Nikolina Pavlaković, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
8 43 Gacka Poštar Og Gradska kuglana Ot
1-6
5.0 : 3.0 (3179 : 3171) 05.11.2022 18:00 Davor Matasić, A
Mihaela Mudrovčić, D
| | |
8 44 Mantinela II Kupa II Dom HV Zrinski
1-4
6.0 : 2.0 (3143 : 3094) 05.11.2022 10:00 Davor Celinšćak, A
Dario Kafol, D
| | |
8 45 Korana III Visočica Šanac
1-4
1.0 : 7.0 (3190 : 3274) 06.11.2022 16:00 Ivan Petrović, C
| | |
8 46 Euphoria Korana II Klek
1-4
7.0 : 1.0 (3288 : 3177) 06.11.2022 17:00 Haris Ligata, B
Barbara Žilić, B
| | |
8 47 Stara Hiža Vatrogasac Dom HV Zrinski
1-4
2.0 : 6.0 (3177 : 3254) 06.11.2022 17:00 Danijela Škalamera, A
Darko Kafol, A
| | |
8 48 Željezničar-Branitelj Mantinela I Klek
1-4
2.0 : 6.0 (3042 : 3230) 06.11.2022 10:00 Josip Sušanj, A
Milan Neralić, B
| | |
9 49 Mantinela I Gacka Dom HV Zrinski
1-4
6.0 : 2.0 (3179 : 3046) 12.11.2022 10:00 Danijela Škalamera, A
Florijan Halavanić, D
| | |
9 50 Vatrogasac Željezničar-Branitelj Gradska kuglana Ot
1-6
7.0 : 1.0 (3297 : 3105) 13.11.2022 15:00 Damir Sladović, B
Drago Pleša, B
| | |
9 51 Korana II Stara Hiža Šanac
1-4
6.0 : 2.0 (3168 : 3014) 13.11.2022 16:00 Ivan Petrović, C
| | |
9 52 Visočica Euphoria Hotel Jezero
1-4
7.0 : 1.0 (3197 : 3044) 13.11.2022 12:00 Ivana Rapo, C
Tanja Galac, D
| | |
9 53 Kupa II Korana III Azelija
1-4
1.0 : 7.0 (3155 : 3318) 13.11.2022 13:00 Nikolina Pavlaković, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
9 54 Poštar Og Mantinela II Klek
1-4
7.0 : 1.0 (3084 : 2937) 13.11.2022 10:00 Antonio Sušanj, A
Valentina Stipetić, D
| | |
10 55 Gacka Mantinela II Gradska kuglana Ot
1-6
8.0 : 0.0 (3235 : 2801) 26.11.2022 18:00 Davor Matasić, A
Drago Pleša, B
| | |
10 56 Korana III Poštar Og Šanac
1-4
5.0 : 3.0 (3085 : 3079) 27.11.2022 12:00 Ivan Petrović, C
| | |
10 57 Euphoria Kupa II Klek
1-4
5.0 : 3.0 (3256 : 3096) 27.11.2022 17:00 Antonio Sušanj, A
Haris Ligata, B
| | |
10 58 Stara Hiža Visočica Dom HV Zrinski
1-4
4.0 : 4.0 (3190 : 3157) 20.11.2022 17:00 Darko Kafol, A
Danijela Škalamera, A
| | |
10 59 Željezničar-Branitelj Korana II Klek
1-4
2.0 : 6.0 (3038 : 3167) 27.11.2022 10:00 Milan Neralić, B
Valentina Stipetić, D
| | |
10 60 Mantinela I Vatrogasac Dom HV Zrinski
1-4
5.0 : 3.0 (3206 : 3154) 26.11.2022 10:00 Davor Celinšćak, A
Ivona Škalamera, A
| | |
11 61 Vatrogasac Gacka Gradska kuglana Ot
1-6
6.0 : 2.0 (3293 : 3248) 11.12.2022 15:00 Damir Sladović, B
Drago Pleša, B
| | |
11 62 Korana II Mantinela I Šanac
1-4
6.0 : 2.0 (3254 : 3122) 19.11.2022 16:00 Ivan Petrović, C
Antonio Petrović, D
| | |
11 63 Visočica Željezničar-Branitelj Hotel Jezero
1-4
7.0 : 1.0 (3191 : 2897) 04.12.2022 15:30 Vladimir Rapaić, A
| | |
11 64 Kupa II Stara Hiža Azelija
1-4
3.0 : 5.0 (3195 : 3264) 04.12.2022 14:00 Valentina Pavlaković, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
11 65 Poštar Og Euphoria Klek
1-4
1.0 : 7.0 (3036 : 3092) 11.12.2022 10:00 Josip Sušanj, A
Milan Neralić, B
| | |
11 66 Mantinela II Korana III Dom HV Zrinski
1-4
1.0 : 7.0 (3015 : 3083) 10.12.2022 10:00 Nikola Kelečić, A
Dario Kafol, D
| | |
12 67 Gacka Korana III Gradska kuglana Ot
1-6
6.0 : 2.0 (3231 : 3146) 14.01.2023 18:00 Dražen Netahli, A
Mihaela Mudrovčić, D
| | |
12 68 Mantinela II Euphoria Dom HV Zrinski
1-4
1.0 : 7.0 (2900 : 3148) 14.01.2023 10:00 Davor Celinšćak, A
Florijan Halavanić, D
| | |
12 69 Poštar Og Stara Hiža Klek
1-4
5.0 : 3.0 (3133 : 3110) 15.01.2023 10:00 Milan Neralić, B
Ivica Bertović, B
| | |
12 70 Kupa II Željezničar-Branitelj Azelija
1-4
6.0 : 2.0 (3276 : 3159) 15.01.2023 13:00 Darko Kafol, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
12 71 Visočica Mantinela I Hotel Jezero
1-4
6.0 : 2.0 (3160 : 3125) 15.01.2023 12:00 Vladimir Rapaić, A
Ivana Rapo, C
| | |
12 72 Korana II Vatrogasac Šanac
1-4
6.0 : 2.0 (3262 : 3163) 15.01.2023 16:00 Ivan Obajdin, B
Antonio Petrović, D
| | |
13 73 Korana II Gacka Šanac
1-4
5.0 : 3.0 (3223 : 3183) 22.01.2023 16:00 Jelena Petrović, C
| | |
13 74 Vatrogasac Visočica Gradska kuglana Ot
1-6
8.0 : 0.0 (3349 : 3177) 22.01.2023 15:00 Damir Sladović, B
Drago Pleša, B
| | |
13 75 Mantinela I Kupa II Dom HV Zrinski
1-4
6.0 : 2.0 (3243 : 3149) 21.01.2023 10:00 Nikola Kelečić, A
Florijan Halavanić, D
| | |
13 76 Željezničar-Branitelj Poštar Og Klek
1-4
1.0 : 7.0 (3019 : 3156) 22.01.2023 10:00 Antonio Sušanj, A
Barbara Žilić, B
| | |
13 77 Stara Hiža Mantinela II Dom HV Zrinski
1-4
7.0 : 1.0 (3202 : 2981) 22.01.2023 17:00 Zdravko Cegur, A
Natalija Sonički, C
| | |
13 78 Euphoria Korana III Klek
1-4
1.0 : 7.0 (3000 : 3131) 22.01.2023 17:00 Haris Ligata, B
Valentina Stipetić, D
| | |
14 79 Gacka Euphoria Gradska kuglana Ot
1-6
6.0 : 2.0 (3298 : 3082) 28.01.2023 18:00 Dražen Netahli, A
Davor Matasić, A
| | |
14 80 Korana III Stara Hiža Šanac
1-4
0.0 : 8.0 (2940 : 3175) 29.01.2023 16:00 Ivan Petrović, C
Damir Vuković, D
| | |
14 81 Mantinela II Željezničar-Branitelj Dom HV Zrinski
1-4
6.0 : 2.0 (3115 : 2905) 28.01.2023 10:00 Davor Celinšćak, A
Florijan Halavanić, D
| | |
14 82 Poštar Og Mantinela I Klek
1-4
6.0 : 2.0 (3359 : 3258) 29.01.2023 10:00 Antonio Sušanj, A
Ivica Bertović, B
| | |
14 83 Kupa II Vatrogasac Azelija
1-4
2.0 : 6.0 (3143 : 3443) 29.01.2023 13:00 Darko Kafol, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
14 84 Visočica Korana II Hotel Jezero
1-4
5.0 : 3.0 (3231 : 3217) 29.01.2023 12:00 Vladimir Rapaić, A
Karolina Grčević, C
| | |
15 85 Visočica Gacka Hotel Jezero
1-4
05.02.2023 12:00 Monika Milanović, C
| | |
15 86 Korana II Kupa II Šanac
1-4
05.02.2023 16:00 Ivan Obajdin, B
| | |
15 87 Vatrogasac Poštar Og Gradska kuglana Ot
1-6
05.02.2023 15:00 Damir Sladović, B
Drago Pleša, B
| | |
15 88 Mantinela I Mantinela II Dom HV Zrinski
1-4
7.0 : 1.0 (3148 : 2915) 30.01.2023 14:30 Ivona Škalamera, A
Edi Alagić, B
| | |
15 89 Željezničar-Branitelj Korana III Klek
1-4
05.02.2023 10:00 Josip Sušanj, A
Ivica Bertović, B
| | |
15 90 Stara Hiža Euphoria Dom HV Zrinski
1-4
05.02.2023 17:00 Zdravko Cegur, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
16 91 Gacka Stara Hiža Gradska kuglana Ot
1-6
11.02.2023 18:00 Davor Matasić, A
Mihaela Mudrovčić, D
| | |
16 92 Euphoria Željezničar-Branitelj Klek
1-4
12.02.2023 17:00 | | |
16 93 Korana III Mantinela I Šanac
1-4
12.02.2023 16:00 | | |
16 94 Mantinela II Vatrogasac Dom HV Zrinski
1-4
11.02.2023 10:00 | | |
16 95 Poštar Og Korana II Klek
1-4
12.02.2023 10:00 | | |
16 96 Kupa II Visočica Azelija
1-4
12.02.2023 13:00 | | |
17 97 Kupa II Gacka Azelija
1-4
19.02.2023 13:00 | | |
17 98 Visočica Poštar Og Hotel Jezero
1-4
19.02.2023 12:00 Dijana Mlinarić, B
Ivana Rapo, C
| | |
17 99 Korana II Mantinela II Šanac
1-4
19.02.2023 16:00 | | |
17 100 Vatrogasac Korana III Gradska kuglana Ot
1-6
19.02.2023 15:00 Damir Sladović, B
Drago Pleša, B
| | |
17 101 Mantinela I Euphoria Dom HV Zrinski
1-4
18.02.2023 10:00 | | |
17 102 Željezničar-Branitelj Stara Hiža Klek
1-4
19.02.2023 10:00 | | |
18 103 Gacka Željezničar-Branitelj Gradska kuglana Ot
1-6
25.02.2023 18:00 Dražen Netahli, A
Davor Matasić, A
| | |
18 104 Stara Hiža Mantinela I Dom HV Zrinski
1-4
26.02.2023 17:00 | | |
18 105 Euphoria Vatrogasac Klek
1-4
26.02.2023 17:00 | | |
18 106 Korana III Korana II Šanac
1-4
26.02.2023 16:00 | | |
18 107 Mantinela II Visočica Dom HV Zrinski
1-4
25.02.2023 10:00 | | |
18 108 Poštar Og Kupa II Klek
1-4
26.02.2023 10:00 | | |
19 109 Poštar Og Gacka Klek
1-4
05.03.2023 10:00 | | |
19 110 Kupa II Mantinela II Azelija
1-4
05.03.2023 13:00 | | |
19 111 Visočica Korana III Hotel Jezero
1-4
05.03.2023 12:00 | | |
19 112 Korana II Euphoria Šanac
1-4
05.03.2023 16:00 | | |
19 113 Vatrogasac Stara Hiža Gradska kuglana Ot
1-6
05.03.2023 15:00 | | |
19 114 Mantinela I Željezničar-Branitelj Dom HV Zrinski
1-4
04.03.2023 10:00 | | |
20 115 Gacka Mantinela I Gradska kuglana Ot
1-6
11.03.2023 18:00 | | |
20 116 Željezničar-Branitelj Vatrogasac Klek
1-4
12.03.2023 10:00 | | |
20 117 Stara Hiža Korana II Dom HV Zrinski
1-4
12.03.2023 17:00 | | |
20 118 Euphoria Visočica Klek
1-4
12.03.2023 17:00 | | |
20 119 Korana III Kupa II Šanac
1-4
12.03.2023 16:00 | | |
20 120 Mantinela II Poštar Og Dom HV Zrinski
1-4
11.03.2023 10:00 | | |
21 121 Mantinela II Gacka Dom HV Zrinski
1-4
18.03.2023 10:00 | | |
21 122 Poštar Og Korana III Klek
1-4
19.03.2023 10:00 | | |
21 123 Kupa II Euphoria Azelija
1-4
19.03.2023 13:00 | | |
21 124 Visočica Stara Hiža Hotel Jezero
1-4
19.03.2023 12:00 | | |
21 125 Korana II Željezničar-Branitelj Šanac
1-4
19.03.2023 16:00 | | |
21 126 Vatrogasac Mantinela I Gradska kuglana Ot
1-6
19.03.2023 15:00 | | |
22 127 Gacka Vatrogasac Gradska kuglana Ot
1-6
26.03.2023 18:00 | | |
22 128 Mantinela I Korana II Dom HV Zrinski
1-4
25.03.2023 10:00 | | |
22 129 Željezničar-Branitelj Visočica Klek
1-4
26.03.2023 10:00 | | |
22 130 Stara Hiža Kupa II Dom HV Zrinski
1-4
26.03.2023 17:00 | | |
22 131 Euphoria Poštar Og Klek
1-4
26.03.2023 17:00 | | |
22 132 Korana III Mantinela II Šanac
1-4
26.03.2023 17:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Dubravko Mesić
Visočica
6.00
3507
582.22
4089.22
584.17
2. Marko Božičević
Poštar Og
6.00
3371
535.20
3906.20
558.03
3. Davor Kostelac
Vatrogasac
7.00
3888
557.38
4445.38
555.67
4. Zvonko Salopek
Poštar Og
7.00
3852
555.14
4407.14
550.89
5. Goran Majetić
Vatrogasac
7.00
3849
549.57
4398.57
549.82
6. Damir Vuković
Korana II
7.00
3845
541.00
4386.00
548.25
7. Mihael Lukić
Mantinela I
6.00
3285
533.33
3818.33
545.48
8. Ivica Jurković
Vatrogasac
7.00
3787
548.67
4335.67
541.96
9. Darko Kelečić
Stara Hiža
6.00
3259
530.57
3789.57
541.37
10. Goran Živčić
Korana II
6.00
3244
545.14
3789.14
541.31
11. Krešimir Mesić
Visočica
7.00
3786
542.64
4328.64
541.08
12. Stjepan Badovinac
Stara Hiža
7.00
3753
561.29
4314.29
539.29
13. Ivica Mraović
Visočica
7.00
3760
552.14
4312.14
539.02
14. Željko Janjić
Kupa II
7.00
3748
560.71
4308.71
538.59
15. Josip Bogović
Korana II
6.00
3209
554.00
3763.00
537.57
16. Goran Tomljanović
Vatrogasac
7.00
3768
523.33
4291.33
536.42
17. Ivan Obajdin
Korana III
7.00
3756
531.43
4287.43
535.93
18. Želimir Ostojić
Vatrogasac
7.00
3728
552.00
4280.00
535.00
19. Ivan Marić
Visočica
6.38
3416
520.00
3936.00
533.33
20. Miroslav Obajdin
Euphoria
6.00
3186
525.43
3711.43
530.20
21. Željko Magdić
Korana III
7.00
3686
540.83
4226.83
528.35
22. Nikola Ninković
Kupa II
6.00
3160
534.73
3694.73
527.82
23. Zdravko Obajdin
Korana II
6.00
3146
532.17
3678.17
525.45
24. Nikica Došen
Visočica
7.00
3675
527.29
4202.29
525.29
25. Božo Bižanović
Gacka
6.00
3147
528.29
3675.29
525.04
26. Milan Turkalj
Kupa II
6.00
3121
552.46
3673.46
524.78
27. Nikola Kostelac
Gacka
6.00
3118
551.57
3669.57
524.22
28. Josip Barilović
Mantinela I
6.00
3121
547.00
3668.00
524.00
29. Nikola Kraljić
Gacka
7.00
3660
526.71
4186.71
523.34
30. Milan Majetić
Visočica
7.00
3649
534.67
4183.67
522.96
31. Igor Vazgeč
Mantinela I
6.34
3296
527.71
3823.71
520.94
32. Gregor Mihelčić
Euphoria
7.00
3603
557.09
4160.09
520.01
33. Florijan Halavanić
Stara Hiža
6.75
3490
528.29
4018.29
518.49
34. Ivica Atalić
Gacka
6.00
3095
533.50
3628.50
518.36
35. Haris Ligata
Željezničar-Branitelj
6.00
3087
537.00
3624.00
517.71
36. Željko Požega
Korana II
7.00
3617
524.40
4141.40
517.68
37. Ivan Sabljak
Poštar Og
6.00
3060
524.00
3584.00
512.00
38. Ivica Brozović
Euphoria
6.00
3048
514.31
3562.31
508.90
39. Goran Sabljak
Poštar Og
6.00
3033
509.17
3542.17
506.02
40. Dragan Ćuk
Euphoria
6.00
3018
515.00
3533.00
504.71
41. Leonardo Gnjilac
Kupa II
6.50
3239
499.11
3738.11
498.41
42. Zlatko Osmičević
Mantinela II
6.50
3216
512.57
3728.57
497.14
43. Ivan Obajdin
Korana III
6.00
2988
462.40
3450.40
492.91
44. Iva Francetić
Euphoria
6.00
2943
500.73
3443.73
491.96

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Dubravko Mesić
Visočica
6.00
3507.00
584.50
4.50
2620.00
582.22
10.50
6127.00
583.52
2. Marko Božičević
Poštar Og
6.00
3371.00
561.83
5.00
2676.00
535.20
11.00
6047.00
549.73
3. Davor Kostelac
Vatrogasac
7.00
3888.00
555.43
6.50
3623.00
557.38
13.50
7511.00
556.37
4. Zvonko Salopek
Poštar Og
7.00
3852.00
550.29
7.00
3886.00
555.14
14.00
7738.00
552.71
5. Goran Majetić
Vatrogasac
7.00
3849.00
549.86
7.00
3847.00
549.57
14.00
7696.00
549.71
6. Damir Vuković
Korana II
7.00
3845.00
549.29
6.00
3246.00
541.00
13.00
7091.00
545.46
7. Mihael Lukić
Mantinela I
6.00
3285.00
547.50
6.00
3200.00
533.33
12.00
6485.00
540.42
8. Darko Špoljarić
Mantinela I
4.00
2185.00
546.25
5.50
2863.00
520.55
9.50
5048.00
531.37
9. Lucija Petrović
Korana III
4.00
2183.00
545.75
6.00
3197.00
532.83
10.00
5380.00
538.00
10. Zvonko Buk
Kupa II
5.00
2727.00
545.40
6.00
3174.00
529.00
11.00
5901.00
536.45
11. Darko Kelečić
Stara Hiža
6.00
3259.00
543.17
7.00
3714.00
530.57
13.00
6973.00
536.38
12. Željko Odorčić
Gacka
4.47
2427.00
542.95
5.50
3041.00
552.91
9.97
5468.00
548.45
13. Davor Stipetić
Poštar Og
4.00
2171.00
542.75
3.00
1635.00
545.00
7.00
3806.00
543.71
14. Ivan Mateša
Mantinela I
5.00
2711.00
542.20
3.00
1613.00
537.67
8.00
4324.00
540.50
15. Ivica Jurković
Vatrogasac
7.00
3787.00
541.00
3.00
1646.00
548.67
10.00
5433.00
543.30
16. Krešimir Mesić
Visočica
7.00
3786.00
540.86
5.91
3207.00
542.64
12.91
6993.00
541.67
17. Drago Malkoč
Korana II
4.00
2163.00
540.75
5.00
2557.00
511.40
9.00
4720.00
524.44
18. Goran Živčić
Korana II
6.00
3244.00
540.67
7.00
3816.00
545.14
13.00
7060.00
543.08
19. Goran Tomljanović
Vatrogasac
7.00
3768.00
538.29
4.50
2355.00
523.33
11.50
6123.00
532.43
20. Mile Žaja
Mantinela I
4.00
2153.00
538.25
5.00
2694.00
538.80
9.00
4847.00
538.56
21. Tomislav Vuković
Korana II
5.00
2689.00
537.80
7.00
3671.00
524.43
12.00
6360.00
530.00
22. Barbara Špelić
Korana III
5.00
2688.00
537.60
4.50
2281.00
506.89
9.50
4969.00
523.05
23. Ivica Mraović
Visočica
7.00
3760.00
537.14
7.00
3865.00
552.14
14.00
7625.00
544.64
24. Antonio Petrović
Korana III
5.00
2685.00
537.00
7.00
3544.00
506.29
12.00
6229.00
519.08
25. Ivan Obajdin
Korana III
7.00
3756.00
536.57
7.00
3720.00
531.43
14.00
7476.00
534.00
26. Stjepan Badovinac
Stara Hiža
7.00
3753.00
536.14
7.00
3929.00
561.29
14.00
7682.00
548.71
27. Željko Janjić
Kupa II
7.00
3748.00
535.43
7.00
3925.00
560.71
14.00
7673.00
548.07
28. Ivan Marić
Visočica
6.38
3416.00
535.42
6.00
3120.00
520.00
12.38
6536.00
527.95
29. Josip Bogović
Korana II
6.00
3209.00
534.83
6.00
3324.00
554.00
12.00
6533.00
544.42
30. Želimir Ostojić
Vatrogasac
7.00
3728.00
532.57
5.75
3174.00
552.00
12.75
6902.00
541.33
31. Miroslav Obajdin
Euphoria
6.00
3186.00
531.00
7.00
3678.00
525.43
13.00
6864.00
528.00
32. Kristijan Horvatić
Mantinela II
5.00
2652.00
530.40
5.69
3120.00
548.33
10.69
5772.00
539.94
33. Ivan Katić
Stara Hiža
4.92
2599.00
528.25
4.50
2290.00
508.89
9.42
4889.00
519.00
34. Damir Benčan
Stara Hiža
5.50
2900.00
527.27
6.75
3491.00
517.19
12.25
6391.00
521.71
35. Nikola Ninković
Kupa II
6.00
3160.00
526.67
4.06
2171.00
534.73
10.06
5331.00
529.92
36. Željko Magdić
Korana III
7.00
3686.00
526.57
6.00
3245.00
540.83
13.00
6931.00
533.15
37. Mile Štrk
Poštar Og
5.00
2630.00
526.00
6.00
3155.00
525.83
11.00
5785.00
525.91
38. Nikica Došen
Visočica
7.00
3675.00
525.00
7.00
3691.00
527.29
14.00
7366.00
526.14
39. Božo Bižanović
Gacka
6.00
3147.00
524.50
7.00
3698.00
528.29
13.00
6845.00
526.54
40. Zdravko Obajdin
Korana II
6.00
3146.00
524.33
6.00
3193.00
532.17
12.00
6339.00
528.25
41. Nikola Kraljić
Gacka
7.00
3660.00
522.86
7.00
3687.00
526.71
14.00
7347.00
524.79
42. Hrvoje Kurelac
Euphoria
4.75
2483.00
522.74
5.00
2560.00
512.00
9.75
5043.00
517.23
43. Milan Majetić
Visočica
7.00
3649.00
521.29
6.00
3208.00
534.67
13.00
6857.00
527.46
44. Darko Alešković
Gacka
5.00
2602.00
520.40
7.00
3705.00
529.29
12.00
6307.00
525.58
45. Josip Barilović
Mantinela I
6.00
3121.00
520.17
7.00
3829.00
547.00
13.00
6950.00
534.62
46. Milan Turkalj
Kupa II
6.00
3121.00
520.17
6.50
3591.00
552.46
12.50
6712.00
536.96
47. Igor Vazgeč
Mantinela I
6.34
3296.00
519.87
7.00
3694.00
527.71
13.34
6990.00
523.99
48. Nikola Kostelac
Gacka
6.00
3118.00
519.67
7.00
3861.00
551.57
13.00
6979.00
536.85
49. Zvonko Salopek
Željezničar-Branitelj
4.25
2201.00
517.88
3.00
1501.00
500.33
7.25
3702.00
510.62
50. Florijan Halavanić
Stara Hiža
6.75
3490.00
517.04
7.00
3698.00
528.29
13.75
7188.00
522.76
51. Željko Požega
Korana II
7.00
3617.00
516.71
5.00
2622.00
524.40
12.00
6239.00
519.92
52. Marijo Gvozdić
Stara Hiža
4.83
2494.00
516.36
2.82
1459.00
517.38
7.65
3953.00
516.73
53. Ivica Atalić
Gacka
6.00
3095.00
515.83
4.00
2134.00
533.50
10.00
5229.00
522.90
54. Gregor Mihelčić
Euphoria
7.00
3603.00
514.71
5.50
3064.00
557.09
12.50
6667.00
533.36
55. Haris Ligata
Željezničar-Branitelj
6.00
3087.00
514.50
7.00
3759.00
537.00
13.00
6846.00
526.62
56. Jure Smolčić
Mantinela II
5.00
2551.00
510.20
6.00
3213.00
535.50
11.00
5764.00
524.00
57. Ivan Sabljak
Poštar Og
6.00
3060.00
510.00
7.00
3668.00
524.00
13.00
6728.00
517.54
58. Davor Matasić
Vatrogasac
5.00
2550.00
510.00
6.00
3312.00
552.00
11.00
5862.00
532.91
59. Juraj Palajsa
Mantinela I
3.75
1906.00
508.27
0.50
242.00
484.00
4.25
2148.00
505.41
60. Ivica Brozović
Euphoria
6.00
3048.00
508.00
6.50
3343.00
514.31
12.50
6391.00
511.28
61. Matija Blašković
Poštar Og
5.00
2538.00
507.60
4.25
2106.00
495.53
9.25
4644.00
502.05
62. Milan Ostović
Željezničar-Branitelj
4.75
2404.00
506.11
4.36
2247.00
515.37
9.11
4651.00
510.54
63. Goran Sabljak
Poštar Og
6.00
3033.00
505.50
6.00
3055.00
509.17
12.00
6088.00
507.33
64. Ivan Kirasić
Željezničar-Branitelj
3.75
1894.00
505.07
0.50
204.00
408.00
4.25
2098.00
493.65
65. Nikica Rački
Željezničar-Branitelj
5.44
2745.00
504.60
4.50
2255.00
501.11
9.94
5000.00
503.02
66. Mihael Turkalj
Kupa II
5.00
2520.00
504.00
7.00
3740.00
534.29
12.00
6260.00
521.67
67. Dragan Ćuk
Euphoria
6.00
3018.00
503.00
5.00
2575.00
515.00
11.00
5593.00
508.45
68. Mario Rendulić
Korana III
4.00
2004.00
501.00
5.00
2504.00
500.80
9.00
4508.00
500.89
69. Mirjana Orelj
Željezničar-Branitelj
4.00
2003.00
500.75
6.00
3115.00
519.17
10.00
5118.00
511.80
70. Leonardo Gnjilac
Kupa II
6.50
3239.00
498.31
4.50
2246.00
499.11
11.00
5485.00
498.64
71. Ivan Obajdin
Korana III
6.00
2988.00
498.00
1.25
578.00
462.40
7.25
3566.00
491.86
72. Zlatko Osmičević
Mantinela II
6.50
3216.00
494.77
7.00
3588.00
512.57
13.50
6804.00
504.00
73. Denis Cindrić
Euphoria
4.00
1975.00
493.75
4.00
2040.00
510.00
8.00
4015.00
501.88
74. Janko Matuzić
Stara Hiža
4.50
2211.00
491.33
4.93
2583.00
523.94
9.43
4794.00
508.38
75. Bojan Jagorinec
Mantinela II
5.00
2454.00
490.80
5.00
2609.00
521.80
10.00
5063.00
506.30
76. Iva Francetić
Euphoria
6.00
2943.00
490.50
5.50
2754.00
500.73
11.50
5697.00
495.39
77. Zdenko Pomoravec
Mantinela II
5.25
2572.00
489.90
5.50
2717.00
494.00
10.75
5289.00
492.00
78. Radoje Bakarić
Kupa II
5.00
2443.00
488.60
3.75
1956.00
521.60
8.75
4399.00
502.74
79. Željko Fuček
Mantinela II
4.50
2181.00
484.67
4.00
2151.00
537.75
8.50
4332.00
509.65
80. Marijan Žilić
Željezničar-Branitelj
4.06
1950.00
480.30
4.14
1836.00
443.48
8.20
3786.00
461.71
81. Krešimir Perković
Mantinela II
3.50
1614.00
461.14
2.16
971.00
449.54
5.66
2585.00
456.71

Miroslav Mance
Mantinela I
1.00
549.00
549.00
0.60
259.00
431.67
1.60
808.00
505.00
Anamarija Grdić
Željezničar-Branitelj
3.00
1635.00
545.00
4.00
2272.00
568.00
7.00
3907.00
558.14
Marijan Polović
Stara Hiža
2.00
1088.00
544.00
2.00
1173.00
586.50
4.00
2261.00
565.25
Saša Petković
Korana II
1.00
541.00
541.00
0.00
0.00
NaN
1.00
541.00
541.00
Luka Vučić
Mantinela I
3.00
1610.00
536.67
3.00
1653.00
551.00
6.00
3263.00
543.83
Dino Senfner
Kupa II
1.00
527.00
527.00
0.00
0.00
NaN
1.00
527.00
527.00
Nikola Pavelić
Gacka
1.00
520.00
520.00
0.00
0.00
NaN
1.00
520.00
520.00
Stevo Šlat
Željezničar-Branitelj
3.00
1546.00
515.33
4.50
2369.00
526.44
7.50
3915.00
522.00
Nikola Došen
Visočica
1.00
515.00
515.00
4.50
2268.00
504.00
5.50
2783.00
506.00
Mile Štefanac
Korana III
1.00
515.00
515.00
0.00
0.00
NaN
1.00
515.00
515.00
Dinko Puškarić
Korana III
3.00
1542.00
514.00
4.25
2123.00
499.53
7.25
3665.00
505.52
Tomislav Marković
Gacka
2.00
1028.00
514.00
4.00
2134.00
533.50
6.00
3162.00
527.00
Mateo Brozović
Euphoria
1.25
640.00
512.00
3.50
1852.00
529.14
4.75
2492.00
524.63
Stjepan Mihalić
Kupa II
0.50
254.00
508.00
1.50
848.00
565.33
2.00
1102.00
551.00
Božo Rogić
Vatrogasac
2.00
1009.00
504.50
4.75
2587.00
544.63
6.75
3596.00
532.74
Ivica Puškarić
Željezničar-Branitelj
1.00
502.00
502.00
3.50
1685.00
481.43
4.50
2187.00
486.00
Željko Belobrajdić
Mantinela I
2.58
1295.00
501.94
4.40
2289.00
520.23
6.98
3584.00
513.47
Fabijan Bodlović
Visočica
0.62
308.00
496.77
1.09
601.00
551.38
1.71
909.00
531.58
Tomislav Tonković
Gacka
2.00
988.00
494.00
0.50
227.00
454.00
2.50
1215.00
486.00
Tomislav Oštarčević
Mantinela II
2.25
1079.00
479.56
3.53
1689.00
478.47
5.78
2768.00
478.89
Milan Domitrović
Poštar Og
3.00
1421.00
473.67
2.75
1328.00
482.91
5.75
2749.00
478.09
Marinko Jakšić
Mantinela II
2.50
1166.00
466.40
0.31
138.00
445.16
2.81
1304.00
464.06
Ivica Marković
Gacka
2.53
1175.00
464.43
0.00
0.00
NaN
2.53
1175.00
464.43
Ervin Goldašić
Stara Hiža
0.50
232.00
464.00
0.00
0.00
NaN
0.50
232.00
464.00
Mladen Briški
Mantinela II
1.50
690.00
460.00
0.81
363.00
448.15
2.31
1053.00
455.84
Miroslav Kurelac
Euphoria
1.00
453.00
453.00
0.00
0.00
NaN
1.00
453.00
453.00
Vladimir Glavač
Mantinela II
1.00
453.00
453.00
1.00
453.00
453.00
2.00
906.00
453.00
Jurica Bokulić
Željezničar-Branitelj
2.50
1015.00
406.00
0.50
215.00
430.00
3.00
1230.00
410.00
Josip Latković
Mantinela I
0.33
129.00
390.91
0.00
0.00
NaN
0.33
129.00
390.91

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Visočica
7.0
15192
7424
22616
538.48
241
7.0
15237
7343
22580
537.62
225
14.0
30429
14767
45196
538.05
466
2. Vatrogasac
7.0
15105
7474
22579
537.60
257
7.0
15549
7413
22962
546.71
232
14.0
30654
14887
45541
542.15
489
3. Korana II
7.0
15255
7199
22454
534.62
267
7.0
15213
7216
22429
534.02
228
14.0
30468
14415
44883
534.32
495
4. Mantinela I
7.0
15117
7123
22240
529.52
335
7.0
15116
7220
22336
531.81
277
14.0
30233
14343
44576
530.67
612
5. Poštar Og
7.0
15036
7040
22076
525.62
313
7.0
15054
6924
21978
523.29
307
14.0
30090
13964
44054
524.45
620
6. Korana III
7.0
15121
6926
22047
524.93
359
7.0
14901
6740
21641
515.26
356
14.0
30022
13666
43688
520.10
715
7. Stara Hiža
7.0
15222
6804
22026
524.43
364
7.0
15345
6992
22337
531.83
320
14.0
30567
13796
44363
528.13
684
8. Gacka
7.0
14965
6795
21760
518.10
341
7.0
15267
7220
22487
535.40
254
14.0
30232
14015
44247
526.75
595
9. Kupa II
7.0
15001
6738
21739
517.60
398
7.0
15513
6981
22494
535.57
371
14.0
30514
13719
44233
526.58
769
10. Euphoria
7.0
14889
6460
21349
508.31
413
7.0
15067
6799
21866
520.62
375
14.0
29956
13259
43215
514.46
788
11. Željezničar-Branitelj
7.0
14621
6485
21106
502.52
418
7.0
14770
6688
21458
510.90
385
14.0
29391
13173
42564
506.71
803
12. Mantinela II
7.0
14398
6230
20628
491.14
501
7.0
15002
6554
21556
513.24
450
14.0
29400
12784
42184
502.19
951

(Prosjek lige: NaN )

Kuglana Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više