Pregled svih liga

3. Hrvatska kuglačka liga zapad - Pg-Is - Rijeka


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4. 5.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Ričina
Dražice
5 5 0 0 10 28.0 12.0
2. Grobničan RB
Rijeka
6 5 0 1 10 32.0 16.0
3. Zlobin
Zlobin
5 3 1 1 7 24.0 16.0
4. Telekom
Rijeka
5 3 1 1 7 23.0 17.0
5. Jadranka hoteli
Mali Lošinj
5 2 0 3 4 21.0 19.0
6. Hrvatski Branitelj
Pula
5 2 0 3 4 19.0 21.0
7. Pula
Pula
5 0 0 5 0 11.0 29.0
8. Elektroprimorje
Rijeka
6 0 0 6 0 10.0 38.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Pula Grobničan RB DS Mate Parlov
1-4
2.0 : 6.0 (2879 : 2998) 16.10.2022 11:00 Ivan Jelenić, B
Nikša Mendica, C
| | |
1 2 Hrvatski Branitelj Elektroprimorje DS Mate Parlov
1-4
5.0 : 3.0 (2918 : 2862) 15.10.2022 13:00 Ivan Jelenić, B
Nikša Mendica, C
| | |
1 3 Ričina Jadranka hoteli Dražice
1-4
6.0 : 2.0 (3111 : 3073) 15.10.2022 14:00 Dragan Antolović, B
| | |
1 4 Zlobin Telekom Dom Matija Mažića
1-4
4.0 : 4.0 (3024 : 3021) 15.10.2022 13:00 Kristijan Jelovac, B
| | |
2 5 Grobničan RB Telekom SRC 3. maj
1-6
7.0 : 1.0 (3227 : 3047) 23.10.2022 14:00 Dino Kos, A
Nebojša Šušnjar, B
| | |
2 6 Jadranka hoteli Zlobin Hotel Aurora
1-4
7.0 : 1.0 (3272 : 2992) 22.10.2022 13:00 Dragan Antolović, B
| | |
2 7 Elektroprimorje Ričina SRC 3. maj
1-6
3.0 : 5.0 (3046 : 3167) 23.10.2022 11:00 Dino Kos, A
Nebojša Šušnjar, B
| | |
2 8 Pula Hrvatski Branitelj DS Mate Parlov
1-4
2.0 : 6.0 (2958 : 3011) 22.10.2022 13:00 Ivan Jelenić, B
Nikša Mendica, C
| | |
3 9 Hrvatski Branitelj Grobničan RB DS Mate Parlov
1-4
3.0 : 5.0 (2920 : 2986) 29.10.2022 15:00 Jelena Herceg, C
| | |
3 10 Ričina Pula Dražice
1-4
7.0 : 1.0 (3184 : 2947) 29.10.2022 17:00 Draženko Bistrović, A
Boris Sanković, A
| | |
3 11 Zlobin Elektroprimorje Dom Matija Mažića
1-4
8.0 : 0.0 (3082 : 2690) 29.10.2022 13:00 Kristijan Jelovac, B
| | |
3 12 Telekom Jadranka hoteli SRC Mlaka
1-6
6.0 : 2.0 (3215 : 3123) 30.10.2022 11:00 Dino Kos, A
Drago Jurišić, A
Marcel Margeta, D
| | |
4 13 Grobničan RB Jadranka hoteli SRC 3. maj
1-6
6.0 : 2.0 (3193 : 3049) 06.11.2022 14:00 Dino Kos, A
Nebojša Šušnjar, B
Marcel Margeta, D
| | |
4 14 Elektroprimorje Telekom SRC 3. maj
1-6
1.0 : 7.0 (2976 : 3236) 06.11.2022 11:00 Dino Kos, A
Nebojša Šušnjar, B
Marcel Margeta, D
| | |
4 15 Pula Zlobin DS Mate Parlov
1-4
3.0 : 5.0 (2955 : 2981) 05.11.2022 17:00 Nikša Mendica, C
Sanjin Taratina, C
| | |
4 16 Hrvatski Branitelj Ričina DS Mate Parlov
1-4
3.0 : 5.0 (3022 : 3083) 05.11.2022 13:00 Vjekoslav Vido, B
Ivan Jelenić, B
| | |
5 17 Ričina Grobničan RB Dražice
1-4
5.0 : 3.0 (3257 : 3183) 12.11.2022 17:00 Boris Sanković, A
Lucija Bistrović, D
| | |
5 18 Zlobin Hrvatski Branitelj Dom Matija Mažića
1-4
6.0 : 2.0 (3190 : 2971) 12.11.2022 13:00 Kristijan Jelovac, B
| | |
5 19 Telekom Pula SRC Mlaka
1-6
5.0 : 3.0 (3215 : 3183) 12.11.2022 19:00 Dino Kos, A
Marcel Margeta, D
| | |
5 20 Jadranka hoteli Elektroprimorje Hotel Aurora
1-4
8.0 : 0.0 (3151 : 2868) 12.11.2022 13:00 Tea Bosnar, B
| | |
6 21 Grobničan RB Elektroprimorje SRC 3. maj
1-6
5.0 : 3.0 (3183 : 3151) 24.11.2022 17:00 Boris Sanković, A
Lucija Bistrović, D
| | |
6 22 Pula Jadranka hoteli DS Mate Parlov
1-4
26.11.2022 13:00 Ivan Jelenić, B
Nikša Mendica, C
| | |
6 23 Hrvatski Branitelj Telekom DS Mate Parlov
1-4
27.11.2022 11:00 Ivan Jelenić, B
Nikša Mendica, C
| | |
6 24 Ričina Zlobin Dražice
1-4
26.11.2022 17:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, A
| | |
7 25 Zlobin Grobničan RB Dom Matija Mažića
1-4
10.12.2022 13:00 Kristijan Jelovac, B
Nataša Radešić, D
| | |
7 26 Telekom Ričina SRC Mlaka
1-6
10.12.2022 19:00 Nebojša Šušnjar, B
Marcel Margeta, D
| | |
7 27 Jadranka hoteli Hrvatski Branitelj Hotel Aurora
1-4
10.12.2022 13:00 | | |
7 28 Elektroprimorje Pula SRC 3. maj
1-6
11.12.2022 11:00 Dino Kos, A
Nebojša Šušnjar, B
| | |
8 29 Grobničan RB Pula SRC 3. maj
1-6
29.01.2023 14:00 | | |
8 30 Elektroprimorje Hrvatski Branitelj SRC 3. maj
1-6
29.01.2023 11:00 | | |
8 31 Jadranka hoteli Ričina Hotel Aurora
1-4
28.01.2023 13:00 | | |
8 32 Telekom Zlobin SRC Mlaka
1-6
28.01.2023 19:00 | | |
9 33 Telekom Grobničan RB SRC Mlaka
1-6
04.02.2023 20:00 | | |
9 34 Zlobin Jadranka hoteli Dom Matija Mažića
1-4
04.02.2023 13:00 | | |
9 35 Ričina Elektroprimorje Dražice
1-4
04.02.2023 17:00 | | |
9 36 Hrvatski Branitelj Pula DS Mate Parlov
1-4
04.02.2023 13:00 | | |
10 37 Grobničan RB Hrvatski Branitelj SRC 3. maj
1-6
12.02.2023 14:00 | | |
10 38 Pula Ričina DS Mate Parlov
1-4
11.02.2023 17:00 | | |
10 39 Elektroprimorje Zlobin SRC 3. maj
1-6
12.02.2023 11:00 | | |
10 40 Jadranka hoteli Telekom Hotel Aurora
1-4
11.02.2023 13:00 | | |
11 41 Jadranka hoteli Grobničan RB Hotel Aurora
1-4
18.02.2023 13:00 | | |
11 42 Telekom Elektroprimorje SRC Mlaka
1-6
18.02.2023 20:00 | | |
11 43 Zlobin Pula Dom Matija Mažića
1-4
18.02.2023 13:00 | | |
11 44 Ričina Hrvatski Branitelj Dražice
1-4
18.02.2023 17:00 | | |
12 45 Grobničan RB Ričina SRC 3. maj
1-6
26.02.2023 14:00 | | |
12 46 Hrvatski Branitelj Zlobin DS Mate Parlov
1-4
25.02.2023 17:00 | | |
12 47 Pula Telekom DS Mate Parlov
1-4
26.02.2023 11:00 | | |
12 48 Elektroprimorje Jadranka hoteli SRC 3. maj
1-6
26.02.2023 11:00 | | |
13 49 Elektroprimorje Grobničan RB SRC 3. maj
1-6
05.03.2023 11:00 | | |
13 50 Jadranka hoteli Pula Hotel Aurora
1-4
04.03.2023 13:00 | | |
13 51 Telekom Hrvatski Branitelj SRC Mlaka
1-6
04.03.2023 19:00 | | |
13 52 Zlobin Ričina Dom Matija Mažića
1-4
04.03.2023 13:00 | | |
14 53 Grobničan RB Zlobin SRC 3. maj
1-6
12.03.2023 14:00 | | |
14 54 Ričina Telekom Dražice
1-4
11.03.2023 17:00 | | |
14 55 Hrvatski Branitelj Jadranka hoteli DS Mate Parlov
1-4
12.03.2023 11:00 | | |
14 56 Pula Elektroprimorje DS Mate Parlov
1-4
11.03.2023 13:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Vjekoslav Vido
Pula
1.00
591
522.33
1113.33
556.67
2. Dino Kučić
Jadranka hoteli
2.00
1073
563.00
1636.00
545.33
3. Josip Valić
Ričina
1.00
584
502.50
1086.50
543.25
4. Zoran Majnarić
Telekom
3.00
1595
577.50
2172.50
543.13
5. Alen Šestan
Ričina
2.00
1090
534.33
1624.33
541.44
6. Dalibor Klić
Ričina
1.00
547
531.33
1078.33
539.17
7. Mirko Nimac
Pula
2.00
1078
534.00
1612.00
537.33
8. Ante Marić
Jadranka hoteli
2.00
1071
540.50
1611.50
537.17
9. Silvano Svitić
Pula
1.00
535
0.00
535.00
535.00
10. Dobroslav Perušić
Grobničan RB
3.00
1594
536.00
2130.00
532.50
11. Lučano Mušković
Telekom
3.00
1599
519.00
2118.00
529.50
12. Stanko Januš
Hrvatski Branitelj
2.00
1054
533.50
1587.50
529.17
13. Elvis Alagić
Jadranka hoteli
3.00
1591
524.00
2115.00
528.75
14. Žarko Ikica
Grobničan RB
3.00
1592
523.00
2115.00
528.75
15. Marijan Starčević
Zlobin
2.00
1036
543.00
1579.00
526.33
16. Dario Mihaljević
Telekom
3.00
1570
534.50
2104.50
526.13
17. Filip Šestan
Ričina
2.00
1053
524.00
1577.00
525.67
18. Mijo Otmačić
Hrvatski Branitelj
2.00
1065
510.67
1575.67
525.22
19. Ivan Markelić
Ričina
2.00
1026
547.67
1573.67
524.56
20. Branko Baljak
Jadranka hoteli
3.00
1546
546.50
2092.50
523.13
21. Miroslav Kariž
Grobničan RB
3.00
1530
555.50
2085.50
521.38
22. Željko Valentić
Elektroprimorje
3.00
1543
539.00
2082.00
520.50
23. Antonio Linić
Ričina
2.00
1013
545.33
1558.33
519.44
24. Mladen Olbina
Telekom
2.00
1028
527.50
1555.50
518.50
25. Franjo Kaurin
Zlobin
2.00
1035
520.00
1555.00
518.33
26. Zdravko Vodopić
Telekom
3.00
1534
533.50
2067.50
516.88
27. Emil Špelić
Pula
2.00
1051
487.67
1538.67
512.89
28. Jasna Miletić
Grobničan RB
3.00
1497
553.50
2050.50
512.63
29. Ivan Kuharić
Grobničan RB
2.50
1248
534.00
1782.00
509.14
30. Franjo Turecki
Zlobin
2.00
1027
498.67
1525.67
508.56
31. Miroslav Botinčan
Telekom
2.00
1001
515.00
1516.00
505.33
32. Dragan Antolović
Jadranka hoteli
2.00
1009
0.00
1009.00
504.50
33. Dražen Burić
Telekom
2.00
977
535.00
1512.00
504.00
34. Nenad Manzoni
Jadranka hoteli
3.00
1507
500.00
2007.00
501.75
35. Ivica Marohnić
Zlobin
2.00
973
529.60
1502.60
500.87
36. Antun Jozičić
Hrvatski Branitelj
1.25
624
498.33
1122.33
498.81
37. Dragoje Konev
Hrvatski Branitelj
1.00
497
497.60
994.60
497.30
38. Josip Glad
Zlobin
1.00
494
500.40
994.40
497.20
39. Miloš Borić
Grobničan RB
3.00
1458
530.00
1988.00
497.00
40. Hajrudin Purković
Elektroprimorje
2.00
982
508.00
1490.00
496.67
41. Mile Butorac
Zlobin
1.00
474
510.00
984.00
492.00
42. Loris Klić
Ričina
1.00
488
0.00
488.00
488.00
43. Vladislav Jedrejčić
Pula
2.00
987
475.33
1462.33
487.44
44. Josip Jerman
Zlobin
2.00
934
527.33
1461.33
487.11
45. Drago Ljubojević
Elektroprimorje
3.00
1404
527.00
1931.00
482.75
46. Zdenko Jakovljević
Hrvatski Branitelj
2.00
982
464.80
1446.80
482.27
47. Ivica Šaban
Elektroprimorje
2.00
959
483.00
1442.00
480.67
48. Miroslav Vorkapić
Elektroprimorje
3.00
1441
468.00
1909.00
477.25
49. Franka Milovan
Pula
2.00
955
465.67
1420.67
473.56
50. Stanislav Golubić
Hrvatski Branitelj
2.00
941
466.55
1407.55
469.18
51. Ilija Lovrić
Pula
1.00
449
468.00
917.00
458.50
52. Štefica Horvat-Margetić
Pula
1.00
484
417.00
901.00
450.50
53. Gordan Zubčić
Ričina
1.00
449
0.00
449.00
449.00
54. Darko Šuvak
Elektroprimorje
2.25
994
461.33
1455.33
447.79

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Vjekoslav Vido
Pula
1.00
591.00
591.00
3.00
1567.00
522.33
4.00
2158.00
539.50
2. Josip Valić
Ričina
1.00
584.00
584.00
2.00
1005.00
502.50
3.00
1589.00
529.67
3. Dalibor Klić
Ričina
1.00
547.00
547.00
3.00
1594.00
531.33
4.00
2141.00
535.25
4. Alen Šestan
Ričina
2.00
1090.00
545.00
3.00
1603.00
534.33
5.00
2693.00
538.60
5. Mirko Nimac
Pula
2.00
1078.00
539.00
3.00
1602.00
534.00
5.00
2680.00
536.00
6. Dino Kučić
Jadranka hoteli
2.00
1073.00
536.50
2.00
1126.00
563.00
4.00
2199.00
549.75
7. Ante Marić
Jadranka hoteli
2.00
1071.00
535.50
2.00
1081.00
540.50
4.00
2152.00
538.00
8. Silvano Svitić
Pula
1.00
535.00
535.00
0.00
0.00
NaN
1.00
535.00
535.00
9. Lučano Mušković
Telekom
3.00
1599.00
533.00
1.00
519.00
519.00
4.00
2118.00
529.50
10. Mijo Otmačić
Hrvatski Branitelj
2.00
1065.00
532.50
3.00
1532.00
510.67
5.00
2597.00
519.40
11. Zoran Majnarić
Telekom
3.00
1595.00
531.67
2.00
1155.00
577.50
5.00
2750.00
550.00
12. Dobroslav Perušić
Grobničan RB
3.00
1594.00
531.33
2.00
1072.00
536.00
5.00
2666.00
533.20
13. Žarko Ikica
Grobničan RB
3.00
1592.00
530.67
1.00
523.00
523.00
4.00
2115.00
528.75
14. Elvis Alagić
Jadranka hoteli
3.00
1591.00
530.33
2.00
1048.00
524.00
5.00
2639.00
527.80
15. Stanko Januš
Hrvatski Branitelj
2.00
1054.00
527.00
2.00
1067.00
533.50
4.00
2121.00
530.25
16. Filip Šestan
Ričina
2.00
1053.00
526.50
3.00
1572.00
524.00
5.00
2625.00
525.00
17. Emil Špelić
Pula
2.00
1051.00
525.50
3.00
1463.00
487.67
5.00
2514.00
502.80
18. Dario Mihaljević
Telekom
3.00
1570.00
523.33
2.00
1069.00
534.50
5.00
2639.00
527.80
19. Marijan Starčević
Zlobin
2.00
1036.00
518.00
3.00
1629.00
543.00
5.00
2665.00
533.00
20. Franjo Kaurin
Zlobin
2.00
1035.00
517.50
3.00
1560.00
520.00
5.00
2595.00
519.00
21. Branko Baljak
Jadranka hoteli
3.00
1546.00
515.33
2.00
1093.00
546.50
5.00
2639.00
527.80
22. Željko Valentić
Elektroprimorje
3.00
1543.00
514.33
2.00
1078.00
539.00
5.00
2621.00
524.20
23. Mladen Olbina
Telekom
2.00
1028.00
514.00
2.00
1055.00
527.50
4.00
2083.00
520.75
24. Franjo Turecki
Zlobin
2.00
1027.00
513.50
3.00
1496.00
498.67
5.00
2523.00
504.60
25. Ivan Markelić
Ričina
2.00
1026.00
513.00
3.00
1643.00
547.67
5.00
2669.00
533.80
26. Zdravko Vodopić
Telekom
3.00
1534.00
511.33
2.00
1067.00
533.50
5.00
2601.00
520.20
27. Miroslav Kariž
Grobničan RB
3.00
1530.00
510.00
2.00
1111.00
555.50
5.00
2641.00
528.20
28. Antonio Linić
Ričina
2.00
1013.00
506.50
3.00
1636.00
545.33
5.00
2649.00
529.80
29. Dragan Antolović
Jadranka hoteli
2.00
1009.00
504.50
0.00
0.00
NaN
2.00
1009.00
504.50
30. Nenad Manzoni
Jadranka hoteli
3.00
1507.00
502.33
2.00
1000.00
500.00
5.00
2507.00
501.40
31. Miroslav Botinčan
Telekom
2.00
1001.00
500.50
2.00
1030.00
515.00
4.00
2031.00
507.75
32. Ivan Kuharić
Grobničan RB
2.50
1248.00
499.20
2.00
1068.00
534.00
4.50
2316.00
514.67
33. Antun Jozičić
Hrvatski Branitelj
1.25
624.00
499.20
3.00
1495.00
498.33
4.25
2119.00
498.59
34. Jasna Miletić
Grobničan RB
3.00
1497.00
499.00
2.00
1107.00
553.50
5.00
2604.00
520.80
35. Dragoje Konev
Hrvatski Branitelj
1.00
497.00
497.00
2.50
1244.00
497.60
3.50
1741.00
497.43
36. Josip Glad
Zlobin
1.00
494.00
494.00
2.50
1251.00
500.40
3.50
1745.00
498.57
37. Vladislav Jedrejčić
Pula
2.00
987.00
493.50
3.00
1426.00
475.33
5.00
2413.00
482.60
38. Hajrudin Purković
Elektroprimorje
2.00
982.00
491.00
1.00
508.00
508.00
3.00
1490.00
496.67
39. Zdenko Jakovljević
Hrvatski Branitelj
2.00
982.00
491.00
1.25
581.00
464.80
3.25
1563.00
480.92
40. Dražen Burić
Telekom
2.00
977.00
488.50
1.00
535.00
535.00
3.00
1512.00
504.00
41. Loris Klić
Ričina
1.00
488.00
488.00
0.00
0.00
NaN
1.00
488.00
488.00
42. Ivica Marohnić
Zlobin
2.00
973.00
486.50
2.50
1324.00
529.60
4.50
2297.00
510.44
43. Miloš Borić
Grobničan RB
3.00
1458.00
486.00
1.00
530.00
530.00
4.00
1988.00
497.00
44. Štefica Horvat-Margetić
Pula
1.00
484.00
484.00
1.00
417.00
417.00
2.00
901.00
450.50
45. Miroslav Vorkapić
Elektroprimorje
3.00
1441.00
480.33
2.00
936.00
468.00
5.00
2377.00
475.40
46. Ivica Šaban
Elektroprimorje
2.00
959.00
479.50
2.00
966.00
483.00
4.00
1925.00
481.25
47. Dragan Cvetković
Jadranka hoteli
1.71
818.00
478.36
0.00
0.00
NaN
1.71
818.00
478.36
48. Franka Milovan
Pula
2.00
955.00
477.50
3.00
1397.00
465.67
5.00
2352.00
470.40
49. Mile Butorac
Zlobin
1.00
474.00
474.00
2.00
1020.00
510.00
3.00
1494.00
498.00
50. Stanislav Golubić
Hrvatski Branitelj
2.00
941.00
470.50
2.75
1283.00
466.55
4.75
2224.00
468.21
51. Drago Ljubojević
Elektroprimorje
3.00
1404.00
468.00
2.00
1054.00
527.00
5.00
2458.00
491.60
52. Josip Jerman
Zlobin
2.00
934.00
467.00
1.50
791.00
527.33
3.50
1725.00
492.86
53. Gordan Zubčić
Ričina
1.00
449.00
449.00
0.00
0.00
NaN
1.00
449.00
449.00
54. Ilija Lovrić
Pula
1.00
449.00
449.00
1.00
468.00
468.00
2.00
917.00
458.50
55. Darko Šuvak
Elektroprimorje
2.25
994.00
441.78
1.50
692.00
461.33
3.75
1686.00
449.60

Danijela Dumenčić
Jadranka hoteli
1.00
510.00
510.00
2.00
1075.00
537.50
3.00
1585.00
528.33
Luciano Kerševanić
Grobničan RB
0.50
248.00
496.00
2.00
1009.00
504.50
2.50
1257.00
502.80
Darko Raljević
Hrvatski Branitelj
0.50
247.00
494.00
2.00
962.00
481.00
2.50
1209.00
483.60
Miroslav Matijević
Elektroprimorje
0.75
368.00
490.67
0.00
0.00
NaN
0.75
368.00
490.67
Mirko Hrgović
Hrvatski Branitelj
0.75
354.00
472.00
0.00
0.00
NaN
0.75
354.00
472.00
Draženko Bistrović
Elektroprimorje
1.00
447.00
447.00
1.50
788.00
525.33
2.50
1235.00
494.00
Sanjin Taratina
Hrvatski Branitelj
0.50
218.00
436.00
1.50
696.00
464.00
2.00
914.00
457.00
Tea Bosnar
Jadranka hoteli
0.29
120.00
413.79
0.00
0.00
NaN
0.29
120.00
413.79
Lovro Matković
Elektroprimorje
1.00
282.00
282.00
0.00
0.00
NaN
1.00
282.00
282.00

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Ričina
2.0
4199
2051
6250
520.83
74
3.0
6526
3026
9552
530.67
91
5.0
10725
5077
15802
526.73
165
2. Telekom
3.0
6450
2854
9304
516.89
126
2.0
4381
2049
6430
535.83
74
5.0
10831
4903
15734
524.47
200
3. Jadranka hoteli
3.0
6346
2899
9245
513.61
153
2.0
4389
2034
6423
535.25
64
5.0
10735
4933
15668
522.27
217
4. Pula
2.0
4169
1961
6130
510.83
104
3.0
6208
2584
8792
488.44
205
5.0
10377
4545
14922
497.40
309
5. Grobničan RB
3.0
6313
2854
9167
509.28
142
2.0
4374
2046
6420
535.00
53
5.0
10687
4900
15587
519.57
195
6. Hrvatski Branitelj
2.0
4194
1788
5982
498.50
144
3.0
6270
2590
8860
492.22
197
5.0
10464
4378
14842
494.73
341
7. Zlobin
2.0
4165
1808
5973
497.75
109
3.0
6400
2896
9296
516.44
137
5.0
10565
4704
15269
508.97
246
8. Elektroprimorje
3.0
5886
2534
8420
467.78
212
2.0
4156
1866
6022
501.83
109
5.0
10042
4400
14442
481.40
321

(Prosjek lige: NaN )

Kuglana Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više