Pregled svih kuglana


Kuglana:Grmoščica
Broj staza:8
Adresa:Ilica 298
Grad:Zagreb
Županija:Grad Zagreb
Regija:Centar
Grm

Kategorija kuglane:2
Vrsta licence:WNBA
Licenca vrijedi do:30.06.2022
Datum pregleda:04.10.2018
Komisija:Baričević
Automati:S.T.I. 3/97
Segmenti:Devetka 26/72
Čunjevi:Syndur TOP
Kugle:SF
Vlasnik/upravitelj:KŠK Grmoščica
Kontakt osoba:Branko Radošević
Kontakt broj:01 550 61 27
Kontakt e-mail:kskgrmoscica@gmail.com
ŽENE
Pojedinačno 1-4 Ines Maričić 626 21.02.2015
Pojedinačno 5-8 Ines Maričić 685 17.02.2010
Ekipno 1-4 KK Zagreb Zaboky 3462 15.11.2014
Ekipno 5-8 KK Mlaka 3613 12.03.2016

MUŠKARCI
Pojedinačno 1-4 Alen Kujundžić 676 05.12.2021
Pojedinačno 5-8 Damir Fučkar 725 30.09.2017
Ekipno 1-4 KK Medveščak-1958 3615 12.04.2011
Ekipno 5-8 KŠK Grmoščica 3818 16.11.2013
osmina finala 3 Osijek Poštar Grmoščica
1-4
4.0 : 4.0 (3502 : 3497) 07.05.2022 15:00 Nikola Filipović, A
Ivan Jurišić, A
| | |
finale 10 Ponikve Obrtnik Torbar Grmoščica
5-8
2.0 : 6.0 (3362 : 3445) 13.04.2022 18:00 Ivan Jurišić, A
Filip Boc, B
| | |
17 81 Grmoščica Željezničar Čk Grmoščica
5-8
7.5 : 0.5 (3652 : 3401) 19.03.2022 15:00 Gordana Senta, A
Kristijan Kerhin, B
| | |
17 81 Admiral ŽKK Plitvice Grmoščica
5-8
6.0 : 2.0 (3408 : 3276) 19.03.2022 11:00 Gordana Senta, A
Kristijan Kerhin, B
| | |
polufinale 9 Ponikve Dugo Selo 1934 Grmoščica
5-8
6.0 : 2.0 (3315 : 3189) 18.03.2022 18:00 Miroslav Noršić, A
Alen Kujundžić, B
| | |
16 80 Grmoščica Poštar Grmoščica
5-8
8.0 : 0.0 (3767 : 3498) 12.03.2022 15:00 Petar Filipčić, A
Kristijan Kerhin, B
| | |
16 80 Admiral ŽKK Split Grmoščica
5-8
7.0 : 1.0 (3441 : 3328) 12.03.2022 11:00 Petar Filipčić, A
Kristijan Kerhin, B
| | |
18 88 Ponikve Sidra Zagreb Grmoščica
5-8
7.0 : 1.0 (3349 : 3206) 11.03.2022 18:00 Ivan Jurišić, A
Milan Uzelac, D
| | |
18 90 Zagrebačka pivovara Zanatlija Ivanić Grmoščica
1-4
2.0 : 6.0 (3181 : 3244) 09.03.2022 18:00 Ivan Jurišić, A
Tomislav Vuković, D
| | |
14 56 Zanatlija Croatia-Osiguranje Grmoščica
1-4
7.0 : 1.0 (3263 : 3104) 07.03.2022 18:00 Ivan Jurišić, A
Matija Pavlinić, C
| | |
13 50 Ponikve II Zanatlija Grmoščica
5-8
1.0 : 7.0 (3039 : 3262) 04.03.2022 18:00 Alen Kujundžić, B
Luka Bakić, D
| | |
13 51 Medika Harmica Grmoščica
1-4
5.0 : 3.0 (3106 : 3063) 28.02.2022 18:00 Kristijan Kerhin, B
Matija Pavlinić, C
| | |
14 69 Grmoščica Osijek Grmoščica
5-8
8.0 : 0.0 (3721 : 3538) 26.02.2022 15:00 Ivan Jurišić, A
Lucija Marta Jelavić, A
| | |
14 69 Admiral Mlaka Grmoščica
5-8
2.0 : 6.0 (3348 : 3487) 26.02.2022 11:00 Ivan Jurišić, A
Kristijan Kerhin, B
| | |
16 77 Ponikve Radnik Grmoščica
5-8
7.0 : 1.0 (3372 : 3255) 25.02.2022 18:00 Ivan Jurišić, A
Luka Bakić, D
| | |
16 79 Zagrebačka pivovara Sidra Zagreb Grmoščica
1-4
5.0 : 3.0 (3336 : 3274) 23.02.2022 18:00 Kristina Juras Kovač, A
Tomislav Vuković, D
| | |
12 47 Zanatlija Medika Grmoščica
1-4
5.0 : 3.0 (3280 : 3219) 21.02.2022 18:00 Kristijan Kerhin, B
Luka Bakić, D
| | |
11 41 Ponikve II Vodovod Grmoščica
5-8
2.0 : 6.0 (3104 : 3184) 18.02.2022 18:00 Miroslav Noršić, A
Svjetlana Kokotović, D
| | |
8 31 Ponikve II Silent Grmoščica
5-8
8.0 : 0.0 (3247 : 3002) 15.02.2022 18:00 Gordana Senta, A
Svjetlana Kokotović, D
| | |
11 42 Medika Croatia-Osiguranje Grmoščica
1-4
7.0 : 1.0 (3207 : 2932) 14.02.2022 18:00 Alen Kujundžić, B
Luka Bakić, D
| | |
12 58 Grmoščica Zaprešić Grmoščica
5-8
2.0 : 6.0 (3681 : 3757) 12.02.2022 15:00 Nikola Filipović, A
Ivan Jurišić, A
| | |
12 58 Admiral Endi-Tekstilac Grmoščica
5-8
6.0 : 2.0 (3471 : 3289) 12.02.2022 11:00 Nikola Filipović, A
Ivan Jurišić, A
| | |
10 40 Ponikve II Medika Grmoščica
5-8
6.0 : 2.0 (3239 : 3209) 11.02.2022 18:00 Miroslav Noršić, A
Milan Uzelac, D
| | |
14 68 Zagrebačka pivovara Radnik Grmoščica
1-4
5.0 : 3.0 (3274 : 3201) 09.02.2022 18:00 Filip Boc, B
Milan Uzelac, D
| | |
10 38 Zanatlija Silent Grmoščica
1-4
6.5 : 1.5 (3174 : 2948) 07.02.2022 18:00 Lucija Marta Jelavić, A
Ljubica Dolanski, D
| | |
13 65 Ponikve Obrtnik Torbar II Grmoščica
5-8
7.0 : 1.0 (3281 : 3088) 04.02.2022 18:00 Gordana Senta, A
Matija Pavlinić, C
| | |
9 34 Ponikve II Centar Grmoščica
5-8
2.0 : 6.0 (3176 : 3274) 02.02.2022 18:00 Ivan Jurišić, A
Milan Uzelac, D
| | |
9 33 Medika Vodovod Grmoščica
1-4
3.0 : 5.0 (3114 : 3176) 31.01.2022 18:00 Gordana Senta, A
Svjetlana Kokotović, D
| | |
12 57 Zagrebačka pivovara Ponikve Grmoščica
1-4
3.0 : 5.0 (3293 : 3323) 26.01.2022 18:00 Gordana Senta, A
Petra Fiamengo, B
| | |
8 32 Medika Centar Grmoščica
1-4
4.0 : 4.0 (3185 : 3205) 24.01.2022 18:00 Ivan Jurišić, A
Svjetlana Kokotović, D
| | |
11 54 Ponikve Zanatlija Ivanić Grmoščica
5-8
5.0 : 3.0 (3369 : 3353) 21.01.2022 18:00 Gordana Senta, A
Mirela Đeri, B
| | |
10 47 Grmoščica Zadar Grmoščica
5-8
7.0 : 1.0 (3710 : 3517) 15.01.2022 15:00 Nikola Filipović, A
Ivan Jurišić, A
| | |
10 47 Admiral Podravka Grmoščica
5-8
5.0 : 3.0 (3318 : 3292) 15.01.2022 11:00 Nikola Filipović, A
Ivan Jurišić, A
| | |
9 45 Grmoščica MKK Rijeka Grmoščica
5-8
7.0 : 1.0 (3606 : 3366) 04.12.2021 15:00 Nikola Filipović, A
Mirela Đeri, B
| | |
9 45 Admiral Rijeka Grmoščica
5-8
6.0 : 2.0 (3426 : 3236) 04.12.2021 11:00 Nikola Filipović, A
Mirela Đeri, B
| | |
2. kolo 7 Zagrebačka pivovara Medvedgrad Grmoščica
1-4
3.0 : 5.0 (3151 : 3186) 01.12.2021 18:00 Filip Boc, B
Luka Bakić, D
| | |
7 27 Ponikve II Harmica Grmoščica
5-8
7.0 : 1.0 (3352 : 3030) 19.11.2021 18:00 Ivan Jurišić, A
Filip Boc, B
| | |
7 26 Medika Silent Grmoščica
1-4
7.0 : 1.0 (3141 : 3001) 15.11.2021 18:00 Gordana Senta, A
Milan Uzelac, D
| | |
6 27 Grmoščica Bjelovar Grmoščica
5-8
8.0 : 0.0 (3601 : 3436) 13.11.2021 15:00 Lucija Marta Jelavić, A
Kristijan Kerhin, B
| | |
6 27 Admiral Siscia Grmoščica
5-8
7.0 : 1.0 (3466 : 3238) 13.11.2021 11:00 Gordana Senta, A
Kristijan Kerhin, B
| | |
8 39 Ponikve Ban Jelačić Grmoščica
5-8
5.0 : 3.0 (3384 : 3322) 12.11.2021 18:00 Alen Kujundžić, B
Tihana Čavlović, C
| | |
8 37 Zagrebačka pivovara Hrabri Grmoščica
1-4
7.0 : 1.0 (3235 : 3231) 10.11.2021 18:00 Gordana Senta, A
Alen Kujundžić, B
| | |
6 22 Zanatlija Ponikve II Grmoščica
1-4
2.0 : 6.0 (3248 : 3473) 08.11.2021 18:00 Alen Kujundžić, B
Svjetlana Kokotović, D
| | |
5 19 Medika Zanatlija Grmoščica
1-4
7.0 : 1.0 (3227 : 3152) 05.11.2021 18:00 Lucija Marta Jelavić, A
Svjetlana Kokotović, D
| | |
5 20 Ponikve II Croatia-Osiguranje Grmoščica
5-8
7.0 : 1.0 (3235 : 2848) 05.11.2021 18:00 Filip Boc, B
Petra Fiamengo, B
| | |
6 30 Ponikve Dugo Selo 1934 Grmoščica
5-8
6.0 : 2.0 (3369 : 3243) 29.10.2021 18:00 Ivan Jurišić, A
Filip Boc, B
| | |
6 28 Zagrebačka pivovara Ban Jelačić Grmoščica
1-4
3.0 : 5.0 (3205 : 3290) 27.10.2021 18:00 Kristina Juras Kovač, A
Petra Fiamengo, B
| | |
4 15 Zanatlija Centar Grmoščica
1-4
5.0 : 3.0 (3227 : 3169) 25.10.2021 18:00 Ivan Jurišić, A
Tihana Čavlović, C
| | |
5 21 Ponikve Medvedgrad Grmoščica
5-8
5.0 : 3.0 (3367 : 3229) 22.10.2021 18:00 Nikola Filipović, A
Tihana Čavlović, C
| | |
3 12 Medika Ponikve II Grmoščica
1-4
5.0 : 3.0 (3188 : 3116) 18.10.2021 18:00 Lucija Marta Jelavić, A
Luka Bakić, D
| | |
4 19 Zagrebačka pivovara Dugo Selo 1934 Grmoščica
1-4
3.0 : 5.0 (3159 : 3294) 13.10.2021 18:00 Ivan Jurišić, A
Filip Boc, B
| | |
2 8 Zanatlija Harmica Grmoščica
1-4
6.0 : 2.0 (3066 : 2955) 11.10.2021 18:00 Ivan Jurišić, A
Ljubica Dolanski, D
| | |
3 12 Ponikve Zagrebačka pivovara Grmoščica
5-8
5.5 : 2.5 (3385 : 3299) 08.10.2021 18:00 Ivan Jurišić, A
Tihana Čavlović, C
| | |
1 1 Zanatlija Vodovod Grmoščica
1-4
5.0 : 3.0 (3197 : 3077) 04.10.2021 18:00 Lucija Marta Jelavić, A
Milan Uzelac, D
| | |
4 18 Grmoščica Medveščak-1958 Grmoščica
5-8
6.0 : 2.0 (3794 : 3608) 02.10.2021 15:00 Ivan Jurišić, A
Mirela Đeri, B
| | |
4 18 Admiral Zagreb Grmoščica
5-8
6.0 : 2.0 (3441 : 3315) 02.10.2021 11:00 Nikola Filipović, A
Mirela Đeri, B
| | |
2 10 Zagrebačka pivovara Obrtnik Torbar II Grmoščica
1-4
5.0 : 3.0 (3224 : 3181) 29.09.2021 18:00 Alen Kujundžić, B
Mirela Đeri, B
| | |
1 3 Ponikve Hrabri Grmoščica
5-8
3.0 : 5.0 (3311 : 3343) 24.09.2021 18:00 Gordana Senta, A
Matija Pavlinić, C
| | |
1 1 Zagrebačka pivovara Medvedgrad Grmoščica
1-4
0.0 : 8.0 (2971 : 3279) 22.09.2021 18:00 Kristina Juras Kovač, A
Ljubica Dolanski, D
Luka Bakić, D
| | |
2 9 Grmoščica Mertojak Grmoščica
5-8
2.0 : 6.0 (3667 : 3706) 18.09.2021 15:00 Vedran Štajdohar, A
Ivan Jurišić, A
| | |
2 9 Admiral ŽKK Istra Grmoščica
5-8
2.0 : 6.0 (3399 : 3461) 18.09.2021 11:00 Vedran Štajdohar, A
Ivan Jurišić, A
| | |
Ekipa Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno

1. Hrvatska kuglačka liga - muškarci 2021./2022. (Prosjek lige: 585.67 )

Grmoščica 9 589.39 614.80 591.93 602.09 Zaprešić 3757 626.17 Hrvoje Marinović 665

1. Hrvatska kuglačka liga - žene 2021./2022. (Prosjek lige: 538.04 )

Admiral 9 554.11 568.85 555.59 561.48 Mlaka 3487 581.17 Valentina Gal 637

2. Hrvatska kuglačka liga centar 2021./2022. (Prosjek lige: 537.38 )

Ponikve 9 543.30 559.02 544.87 551.16 Zanatlija Ivanić 3353 558.83 Goran Kijuk 606
Zagrebačka pivovara 9 542.91 534.78 542.09 538.84 Ponikve 3323 553.83 Ivica Damjanović 600

3. Hrvatska kuglačka liga centar 2021./2022. (Prosjek lige: 510.89 )

Zanatlija 7 522.50 534.64 524.02 528.57 Ponikve II 3473 578.83 Karlo Mezak 617
Ponikve II 7 519.26 533.14 521.00 526.20 Centar 3274 545.67 Stjepan Novosel 572
Medika 7 515.36 527.81 516.91 521.58 Centar 3205 534.17 Filip Dužević 566

1. Hrvatska kuglačka liga - muškarci 2020./2021. (Prosjek lige: 581.01 )

Grmoščica 9 589.48 603.61 590.89 596.55 Mertojak 3746 624.33 Nikola Muše 672

1. Hrvatska kuglačka liga - žene 2020./2021. (Prosjek lige: 539.67 )

Admiral 9 561.28 571.09 562.26 566.19 ŽKK Istra 3508 584.67 Marijana Liović 641

2. Hrvatska kuglačka liga centar 2020./2021. (Prosjek lige: NaN )

Ponikve 3 545.22 562.56 549.56 553.89 Obrtnik Torbar II 3405 567.50 Stjepan Pongrac 593
Zagrebačka pivovara 4 538.13 545.71 539.64 541.92 Obrtnik Torbar II 3315 552.50 Slavko Zrile 597

3. Hrvatska kuglačka liga centar 2020./2021. (Prosjek lige: 512.70 )

Ponikve II 4 534.25 528.75 533.15 531.50 Zanatlija 3378 563.00 Zlatko Bučar 599
Medika 3 537.28 514.67 531.63 525.97 Vodovod 3241 540.17 Zlatko Bučar 610
Zanatlija 4 515.17 542.04 520.54 528.60 Croatia-Osiguranje 3115 519.17 Marko Franić 543

2. Hrvatska kuglačka liga sjever - žene 2020./2021. (Prosjek lige: 506.83 )

Elektra 4 498.83 512.33 501.53 505.58 Endi-Tekstilac 3264 544.00 Ivanka Tomljanović 565

1. Hrvatska kuglačka liga - muškarci 2019./2020. (Prosjek lige: 581.50 )

Grmoščica 9 589.38 606.13 591.06 597.92 Mertojak 3679 613.17 Hrvoje Marinović 662

1. Hrvatska kuglačka liga - žene 2019./2020. (Prosjek lige: 539.49 )

Admiral 9 558.89 571.89 560.19 565.39 Mlaka 3558 593.00 Valentina Gal 635

1. B Hrvatska kuglačka liga sjever 2019./2020. (Prosjek lige: 541.94 )

Obrtnik Torbar 11 549.50 562.21 550.56 555.86 Novska 3435 572.50 Dario Duda 634

2. Hrvatska kuglačka liga centar 2019./2020. (Prosjek lige: 535.03 )

Ponikve 11 536.27 551.53 537.54 543.90 Ban Jelačić 3377 562.83 Martin Prstec 611
Zagrebačka pivovara 11 527.79 535.20 528.41 531.49 Ponikve 3286 547.67 Tomislav Kerhin 597

2. Hrvatska kuglačka liga centar - žene 2019./2020. (Prosjek lige: 499.13 )

Elektra 7 505.45 501.05 504.90 503.25 Endi-Tekstilac 3161 526.83 Velinka First 556

3. Hrvatska kuglačka liga centar 2019./2020. (Prosjek lige: 515.91 )

Ponikve II 7 522.40 523.33 522.52 522.87 Zanatlija Ivanić 3281 546.83 Tomo Krznarić 591
Obrtnik Torbar II 7 521.00 528.86 521.98 524.93 Zanatlija Ivanić 3253 542.17 Zdravko Serdar 593
Medika 7 522.12 512.79 520.95 517.45 Obrtnik Torbar II 3196 532.67 Zdravko Serdar 595
Zanatlija 7 512.19 524.67 513.75 518.43 Ponikve II 3192 532.00 Branko Tomljanović 593
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više