Pregled svih kuglana


Kuglana:Pampas
Broj staza:6
Adresa:Šandora Petefija 204 A
Grad:Osijek
Županija:Osječko-baranjska
Regija:Istok
Pampa

Kategorija kuglane:2
Vrsta licence:WNBA
Licenca vrijedi do:15.08.2022
Datum pregleda:16.08.2019
Komisija:Pintarić
Automati:Vollmer 9/19
Segmenti:Vollmer 9/45
Čunjevi:Syndur TOP Premium
Kugle:Aramith
Vlasnik/upravitelj:KK Osijek
Kontakt osoba:Mario Mušanić
Kontakt broj:098 799 194
Kontakt e-mail:mariomusanic@net.hr
ŽENE
Pojedinačno Željka Orehovec 624 20.04.2008
Ekipno KK Zagreb 3356 23.10.2010

MUŠKARCI
Pojedinačno Mario Liović 679 21.03.2015
Ekipno Konikom Osijek 3745 13.09.2008
11 52 ŽKK Osijek '97 Podravka Pampas
1-6
13.02.2021 12:00 Mario Liović, A
Matija Tutnjević, B
| | |
8 43 Osijek II Silos Pampas
1-6
25.02.2021 19:00 Srećko Vuka, A
Ivan Kovačević, B
| | |
13 63 ŽKK Osijek '97 ŽKK Ogulin Pampas
1-6
27.02.2021 12:00 | | |
10 55 Kandit Lepoglava Pampas
1-6
27.02.2021 15:00 Željko Hidek, A
Zorica Todić, B
| | |
9 51 Zrinski-Pivovara Đurđenovac Pampas
1-6
27.02.2021 18:00 Mario Mušanić, A
Dario Radoš, C
| | |
9 50 Osijek Fortuna Pampas
1-6
04.03.2021 19:00 Željko Hidek, A
Marina Matković, B
| | |
9 45 Zara-Auto Matrix HT Pampas
1-6
05.03.2021 19:00 Mario Mušanić, A
Dario Radoš, C
| | |
11 61 Osijek Kandit Pampas
1-6
06.03.2021 15:00 Željko Hidek, A
Goran Mlinarec, A
| | |
11 62 Zrinski-Pivovara Slavonac Pampas
1-6
06.03.2021 18:00 Mario Liović, A
Matija Tutnjević, B
| | |
10 47 Zara-Auto Matrix Donji Miholjac Pampas
1-6
10.03.2021 20:00 Tomislav Vidaković, B
Marina Matković, B
| | |
10 48 Tramvaj Vodovod GV Pampas
1-6
12.03.2021 19:00 Srećko Vuka, A
Ivan Kovačević, B
| | |
12 72 Zrinski-Pivovara Osijek Pampas
1-6
13.03.2021 13:00 | | |
12 67 Kandit Obrtnik Torbar Pampas
1-6
13.03.2021 16:00 | | |
10 55 Osijek II Brod Pampas
1-6
13.03.2021 19:00 Miroslav Liović, A
Marina Matković, B
| | |
11 54 Zara-Auto Matrix Tramvaj Pampas
1-6
19.03.2021 19:00 Mario Mušanić, A
Dario Radoš, C
| | |
15 74 ŽKK Osijek '97 ŽKK Split Pampas
1-6
20.03.2021 12:00 | | |
13 74 Osijek Pakrac-Papuk Pampas
1-6
20.03.2021 15:00 | | |
13 73 Zrinski-Pivovara Kandit Pampas
1-6
20.03.2021 18:00 | | |
12 67 Osijek II Željezničar Os Pampas
1-6
27.03.2021 19:00 | | |
17 85 ŽKK Osijek '97 ŽKK Istra Pampas
1-6
10.04.2021 12:00 | | |
15 87 Osijek Zabok Pampas
1-6
10.04.2021 15:00 | | |
15 86 Zrinski-Pivovara Belišće Pampas
1-6
10.04.2021 18:00 | | |
14 69 Zara-Auto Matrix Beli Manastir Pampas
1-6
16.04.2021 19:00 | | |
16 91 Kandit Đurđenovac Pampas
1-6
17.04.2021 16:00 | | |
14 79 Osijek II Nove nade Pampas
1-6
17.04.2021 19:00 | | |
17 100 Osijek Obrtnik Torbar Pampas
1-6
24.04.2021 15:00 | | |
17 99 Zrinski-Pivovara Lepoglava Pampas
1-6
24.04.2021 18:00 | | |
16 80 Zara-Auto Matrix Vodovod GV Pampas
1-6
07.05.2021 19:00 | | |
18 103 Kandit Fortuna Pampas
1-6
08.05.2021 16:00 | | |
16 91 Osijek II Željezničar Bel Pampas
1-6
08.05.2021 19:00 | | |
17 81 Zara-Auto Matrix HVIDR-a Pampas
1-6
14.05.2021 19:00 | | |
19 113 Osijek Đurđenovac Pampas
1-6
15.05.2021 15:00 | | |
18 87 Tramvaj Našice Pampas
1-6
21.05.2021 19:00 | | |
20 115 Kandit Slavonac Pampas
1-6
22.05.2021 16:00 | | |
18 103 Osijek II Nova Gradiška Pampas
1-6
22.05.2021 19:00 | | |
21 126 Osijek Slavonac Pampas
1-6
29.05.2021 15:00 | | |
21 125 Zrinski-Pivovara Fortuna Pampas
1-6
29.05.2021 18:00 | | |
20 98 Tramvaj Darda Pampas
1-6
04.06.2021 19:00 | | |
22 127 Kandit Osijek Pampas
1-6
05.06.2021 16:00 | | |
20 115 Osijek II Zanatlija SB Pampas
1-6
05.06.2021 19:00 | | |
22 109 Tramvaj Zara-Auto Matrix Pampas
1-6
18.06.2021 19:00 | | |
22 127 Osijek II Slatina Pampas
1-6
19.06.2021 19:00 | | |
8 39 Tramvaj Beli Manastir Pampas
1-6
8.0 : 0.0 (3129 : 2882) 27.11.2020 19:00 Mario Liović, A
Dario Radoš, C
| | |
9 41 ŽKK Osijek '97 Siscia Pampas
1-6
5.0 : 3.0 (3136 : 3114) 21.11.2020 12:00 Mario Liović, A
Matija Tutnjević, B
| | |
7 35 Zara-Auto Matrix Pitomača Pampas
1-6
5.0 : 3.0 (3043 : 3018) 20.11.2020 19:00 Miroslav Liović, A
Ivan Kovačević, B
| | |
6 31 Osijek II Slavonski Banovac Pampas
1-6
5.0 : 3.0 (3200 : 3149) 14.11.2020 19:00 Srećko Vuka, A
Ivan Kovačević, B
| | |
8 43 Kandit Zabok Pampas
1-6
7.0 : 1.0 (3425 : 3010) 14.11.2020 16:00 Miroslav Liović, A
Tomislav Vidaković, B
| | |
7 40 Zrinski-Pivovara Obrtnik Torbar Pampas
1-6
2.0 : 6.0 (3178 : 3268) 07.11.2020 18:00 Mario Mušanić, A
Mario Liović, A
| | |
7 32 ŽKK Osijek '97 Mlaka Pampas
1-6
1.0 : 7.0 (3086 : 3306) 07.11.2020 12:00 Mario Liović, A
Matija Tutnjević, B
| | |
5 21 Tramvaj HVIDR-a Pampas
1-6
6.0 : 2.0 (3158 : 2999) 06.11.2020 19:00 Tomislav Vidaković, B
Marina Matković, B
| | |
4 19 Osijek II Obrtnik Pž Pampas
1-6
5.0 : 3.0 (3178 : 3048) 24.10.2020 19:00 Srećko Vuka, A
Ivan Kovačević, B
| | |
6 31 Kandit Belišće Pampas
1-6
6.0 : 2.0 (3449 : 3310) 24.10.2020 16:00 Željko Hidek, A
Tomislav Vidaković, B
| | |
4 17 Zara-Auto Matrix Darda Pampas
1-6
6.0 : 2.0 (3099 : 2988) 23.10.2020 19:00 Mario Mušanić, A
Tomislav Vidaković, B
| | |
4 20 Tramvaj Donji Miholjac Pampas
1-6
7.0 : 1.0 (3217 : 3050) 21.10.2020 18:00 Mario Liović, A
Marina Matković, B
| | |
5 29 Zrinski-Pivovara Zabok Pampas
1-6
6.0 : 2.0 (3311 : 3196) 17.10.2020 18:00 Mario Mušanić, A
Miroslav Liović, A
| | |
5 28 Osijek Lepoglava Pampas
1-6
7.0 : 1.0 (3460 : 3165) 17.10.2020 15:00 Miroslav Liović, A
Zorica Todić, B
| | |
5 23 ŽKK Osijek '97 Admiral Pampas
1-6
1.0 : 7.0 (3044 : 3155) 17.10.2020 12:00 Mario Liović, A
Matija Tutnjević, B
| | |
3 12 Tramvaj HT Pampas
1-6
4.0 : 4.0 (3021 : 3067) 16.10.2020 19:00 Tomislav Vidaković, B
Jasmin Tatar, C
| | |
2 7 Osijek II Šećerana Viro Pampas
1-6
7.0 : 1.0 (3318 : 3130) 10.10.2020 19:00 Srećko Vuka, A
Ivan Kovačević, B
| | |
4 19 Kandit Pakrac-Papuk Pampas
1-6
7.0 : 1.0 (3401 : 3115) 10.10.2020 16:00 Mario Mušanić, A
Tomislav Vidaković, B
| | |
2 8 Zara-Auto Matrix Našice Pampas
1-6
5.0 : 3.0 (3068 : 2982) 09.10.2020 19:00 Mario Liović, A
Matija Tutnjević, B
| | |
1 2 Tramvaj Pitomača Pampas
1-6
7.0 : 1.0 (3064 : 3006) 02.10.2020 19:00 Mario Mušanić, A
Marina Matković, B
| | |
3 18 Zrinski-Pivovara Pakrac-Papuk Pampas
1-6
8.0 : 0.0 (3388 : 3040) 26.09.2020 18:00 Mario Mušanić, A
Tomislav Vidaković, B
| | |
3 17 Osijek Belišće Pampas
1-6
3.0 : 5.0 (3331 : 3362) 26.09.2020 15:00 Željko Hidek, A
Marina Matković, B
| | |
3 14 ŽKK Osijek '97 Rijeka Pampas
1-6
5.5 : 2.5 (3112 : 3019) 26.09.2020 12:00 Mario Liović, A
Matija Tutnjević, B
| | |
2 7 Kandit Zrinski-Pivovara Pampas
1-6
7.0 : 1.0 (3306 : 3158) 19.09.2020 16:00 Željko Hidek, A
Miroslav Liović, A
| | |
1 6 Osijek Zrinski-Pivovara Pampas
1-6
7.0 : 1.0 (3434 : 3142) 12.09.2020 15:00 Miroslav Liović, A
Marina Matković, B
| | |
1 5 ŽKK Osijek '97 Zagreb Pampas
1-6
4.0 : 4.0 (3138 : 3124) 12.09.2020 12:00 Mario Liović, A
Matija Tutnjević, B
| | |
Ekipa Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno

1. Hrvatska kuglačka liga - muškarci 2019./2020. (Prosjek lige: 581.50 )

Osijek 9 564.43 567.35 564.73 565.91 Zaprešić 3470 578.33 Darko Kasumović 641

1. Hrvatska kuglačka liga - žene 2019./2020. (Prosjek lige: 539.49 )

ŽKK Osijek '97 9 520.61 516.46 520.20 518.54 ŽKK Istra 3274 545.67 Marijana Liović 587

1. B Hrvatska kuglačka liga sjever 2019./2020. (Prosjek lige: 541.94 )

Zrinski-Pivovara 11 539.61 535.45 539.26 537.53 Kandit 3431 571.83 Željko Rupčić 641
Kandit 11 532.92 563.62 535.48 548.27 Fortuna 3321 553.50 Zlatko Erceg 585

2. Hrvatska kuglačka liga istok 2019./2020. (Prosjek lige: 524.54 )

Monte-mont 11 530.95 517.50 529.83 524.23 Nova Gradiška 3285 547.50 Darko Živić 599
Osijek II 11 523.68 527.35 523.99 525.52 Nove nade 3285 547.50 Darko Zovko 606

3. Hrvatska kuglačka liga istok zona Osijek 2019./2020. (Prosjek lige: 503.86 )

Tramvaj 8 497.73 517.83 499.96 507.78 Vodovod GV 3136 522.67 Zvonimir Satler 584
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više