Pregled svih kuglana


Kuglana:SRC Vijuš
Broj staza:8
Adresa:Stanka Vraza 2a
Grad:Slavonski Brod
Županija:Brodsko-posavska
Regija:Istok
Sb

Kategorija kuglane:1
Vrsta licence:WNBA
Licenca vrijedi do:18.08.2022
Datum pregleda:19.08.2019
Komisija:Baričević
Automati:S.E.S. K800 1/5
Segmenti:Pro-Tec 19/48
Čunjevi:Syndur TOP Premium
Kugle:Aramith
Vlasnik/upravitelj:Grad Slavonski Brod
Kontakt osoba:Ivan Holik
Kontakt broj:035 265 441
Kontakt e-mail:dvorana.vijus@sb.t-com.hr
ŽENE
Pojedinačno 1-4 Mirna Bosak 628 01.12.2018
Pojedinačno 5-8 Tihana Čavlović 614 15.12.2018
Ekipno 1-4 KV 1996 Liedolsheim 3356 10.05.2019
Ekipno 5-8 ŽKK Osijek '97 3180 23.01.2010

MUŠKARCI
Pojedinačno 1-4 Ivan Pušić 654 15.12.2012
Pojedinačno 5-8 Matko Bulka 645 30.04.2010
Ekipno 1-4 KK Konikom Osijek 3758 24.02.2013
Ekipno 5-8 KK Medveščak-1958 3451 23.09.2017
finale 7 ŽKK Obrtnik ŽKK Osijek '97 SRC Vijuš
1-4
1.5 : 6.5 (3043 : 3142) 06.04.2022 17:00 Božidar Krajačić, A
Ivan Keser, C
| | |
polufinale 6 ŽKK Obrtnik ŽKK Đakovo SRC Vijuš
1-4
5.0 : 3.0 (3085 : 3025) 30.03.2022 17:00 Božidar Krajačić, A
Ivan Keser, C
| | |
22 130 Brod Zanatlija SB SRC Vijuš
5-8
1.0 : 7.0 (3097 : 3230) 26.03.2022 18:00 Ivan Keser, C
Jelena Puškarić Županić, D
| | |
21 123 Zanatlija SB Željezničar Bel SRC Vijuš
1-4
1.0 : 7.0 (3242 : 3270) 19.03.2022 18:00 Helena Marić, B
Dalija Šljivarić, C
| | |
21 103 Slavonac Vodovod GV SRC Vijuš
5-8
6.0 : 2.0 (3198 : 2984) 19.03.2022 14:30 Božidar Krajačić, A
Ivan Keser, C
| | |
20 117 Brod Osijek II SRC Vijuš
5-8
6.0 : 2.0 (3123 : 3018) 13.03.2022 11:00 Božidar Krajačić, A
Jelena Puškarić Županić, D
| | |
18 88 Regoč Lokomotiva 1967 SRC Vijuš
1-4
2.0 : 6.0 (3102 : 3126) 11.03.2022 18:00 Helena Marić, B
Jelena Puškarić Županić, D
| | |
17 83 Lokomotiva 1967 Obrtnik-BAM SRC Vijuš
5-8
7.0 : 1.0 (3159 : 2973) 05.03.2022 18:30 Marko Liović, C
| | |
19 110 Zanatlija SB Slatina SRC Vijuš
1-4
6.0 : 2.0 (3270 : 3195) 05.03.2022 18:00 Dalija Šljivarić, C
Ivan Keser, C
| | |
19 92 Slavonac Pakrac-Papuk SRC Vijuš
5-8
2.0 : 6.0 (3187 : 3238) 05.03.2022 14:30 Božidar Krajačić, A
Ivan Keser, C
| | |
17 82 PKK Halo 192 PPK Kutjevo SRC Vijuš
5-8
5.0 : 3.0 (3138 : 3116) 04.03.2022 18:00 Helena Marić, B
| | |
15 90 Brod Željezničar Bel SRC Vijuš
5-8
1.0 : 7.0 (3189 : 3316) 02.03.2022 18:30 Božidar Krajačić, A
| | |
18 104 Brod Slavonski Banovac SRC Vijuš
5-8
3.0 : 5.0 (3173 : 3179) 27.02.2022 11:00 Dalija Šljivarić, C
Hrvoje Ćosić, D
| | |
16 77 Regoč Požega SRC Vijuš
1-4
1.0 : 7.0 (3072 : 3099) 25.02.2022 18:00 Dalija Šljivarić, C
Jelena Puškarić Županić, D
| | |
17 81 Slavonac Obrtnik Torbar SRC Vijuš
5-8
5.0 : 3.0 (3210 : 3197) 24.02.2022 18:00 Božidar Krajačić, A
Ivan Keser, C
| | |
14 42 ŽKK Obrtnik SB Sloboda-Tvin SRC Vijuš
1-4
6.0 : 2.0 (3108 : 2964) 20.02.2022 14:00 Božidar Krajačić, A
| | |
15 72 Lokomotiva 1967 Sloga SRC Vijuš
5-8
7.5 : 0.5 (3005 : 2934) 19.02.2022 18:30 Marko Liović, C
| | |
17 97 Zanatlija SB Obrtnik Pž SRC Vijuš
1-4
5.0 : 3.0 (3309 : 3197) 19.02.2022 18:00 Dalija Šljivarić, C
Jelena Puškarić Županić, D
| | |
15 71 PKK Halo 192 HVIDR-a SRC Vijuš
5-8
7.0 : 1.0 (3218 : 2956) 18.02.2022 18:00 Dalija Šljivarić, C
| | |
četvrtfinale 18 Brod Đurđenovac SRC Vijuš
5-8
1.0 : 7.0 (3083 : 3286) 16.02.2022 18:30 Helena Marić, B
Jelena Puškarić Županić, D
| | |
16 96 Zanatlija SB Željezničar Os SRC Vijuš
1-4
6.0 : 2.0 (3272 : 3205) 12.02.2022 18:00 Ivan Keser, C
Hrvoje Ćosić, D
| | |
16 80 Slavonac Belišće SRC Vijuš
5-8
6.5 : 1.5 (3233 : 3066) 12.02.2022 14:30 Helena Marić, B
Dalija Šljivarić, C
| | |
14 70 PKK Halo 192 Lokomotiva 1967 SRC Vijuš
5-8
7.0 : 1.0 (3198 : 3028) 11.02.2022 18:00 Dalija Šljivarić, C
| | |
13 61 Lokomotiva 1967 HVIDR-a SRC Vijuš
5-8
2.0 : 6.0 (3017 : 3038) 05.02.2022 17:00 Dalija Šljivarić, C
| | |
13 65 Regoč Obrtnik-BAM SRC Vijuš
1-4
7.0 : 1.0 (3208 : 3065) 04.02.2022 18:00 Ivan Keser, C
Jelena Puškarić Županić, D
| | |
12 60 Lokomotiva 1967 INA - Požega SRC Vijuš
5-8
7.0 : 1.0 (3154 : 3015) 29.01.2022 18:30 Marko Liović, C
| | |
14 69 Slavonac Novska SRC Vijuš
5-8
2.5 : 5.5 (3287 : 3315) 29.01.2022 14:30 Helena Marić, B
Ivan Keser, C
| | |
12 35 ŽKK Obrtnik SB ŽKK Osijek '97 SRC Vijuš
1-4
2.0 : 6.0 (3098 : 3137) 29.01.2022 14:00 Božidar Krajačić, A
| | |
12 59 PKK Halo 192 Požega SRC Vijuš
5-8
6.0 : 2.0 (3075 : 2950) 28.01.2022 18:00 Božidar Krajačić, A
| | |
14 83 Zanatlija SB Nove nade SRC Vijuš
1-4
1.0 : 7.0 (3172 : 3271) 27.01.2022 18:00 Ivan Keser, C
Jelena Puškarić Županić, D
| | |
13 77 Brod Slatina SRC Vijuš
5-8
6.0 : 2.0 (3186 : 3133) 23.01.2022 11:00 Božidar Krajačić, A
| | |
11 54 Regoč Sloga SRC Vijuš
1-4
6.0 : 2.0 (3056 : 3013) 21.01.2022 18:00 Marko Liović, C
Jelena Puškarić Županić, D
| | |
10 49 Lokomotiva 1967 Lipik 1974 SRC Vijuš
5-8
2.0 : 6.0 (3076 : 3084) 15.01.2022 18:30 Dalija Šljivarić, C
| | |
12 70 Zanatlija SB Nova Gradiška SRC Vijuš
1-4
1.0 : 7.0 (3143 : 3266) 15.01.2022 18:00 Ivan Keser, C
| | |
12 59 Slavonac Fortuna SRC Vijuš
5-8
3.0 : 5.0 (3176 : 3242) 15.01.2022 14:30 Božidar Krajačić, A
| | |
10 48 PKK Halo 192 Regoč SRC Vijuš
5-8
3.0 : 5.0 (3139 : 3139) 14.01.2022 18:00 Helena Marić, B
| | |
1. kolo 13 Brod Vodovod grada Vukovara SRC Vijuš
5-8
5.0 : 3.0 (3113 : 2984) 18.12.2021 17:00 Ivan Keser, C
| | |
1. kolo 9 Slavonac Belišće SRC Vijuš
5-8
7.0 : 1.0 (3109 : 3034) 18.12.2021 17:00 Helena Marić, B
Jelena Puškarić Županić, D
| | |
9 43 Lokomotiva 1967 Regoč SRC Vijuš
5-8
6.0 : 2.0 (3180 : 3117) 20.11.2021 18:30 Dalija Šljivarić, C
| | |
11 64 Zanatlija SB Brod SRC Vijuš
1-4
5.0 : 3.0 (3195 : 3191) 20.11.2021 18:00 Ivan Keser, C
Jelena Puškarić Županić, D
| | |
11 53 Slavonac Lepoglava SRC Vijuš
5-8
2.0 : 6.0 (3239 : 3258) 20.11.2021 14:30 Igor Krajnović, A
Helena Marić, B
| | |
9 44 PKK Halo 192 Obrtnik-BAM SRC Vijuš
5-8
6.0 : 2.0 (3184 : 3147) 19.11.2021 18:00 Božidar Krajačić, A
| | |
10 58 Brod Željezničar Os SRC Vijuš
5-8
1.0 : 7.0 (3144 : 3331) 13.11.2021 17:30 Božidar Krajačić, A
Dalija Šljivarić, C
| | |
8 39 Regoč INA - Požega SRC Vijuš
1-4
6.0 : 2.0 (3099 : 3042) 09.11.2021 18:00 Marko Liović, C
Hrvoje Ćosić, D
| | |
7 34 Lokomotiva 1967 PPK Kutjevo SRC Vijuš
5-8
7.0 : 1.0 (3214 : 2514) 06.11.2021 18:30 Ivan Keser, C
| | |
9 53 Zanatlija SB Šećerana Viro SRC Vijuš
1-4
6.0 : 2.0 (3273 : 3148) 06.11.2021 18:00 Krešimir Grčević, A
Dalija Šljivarić, C
| | |
9 44 Slavonac Zrinski-Pivovara SRC Vijuš
5-8
3.0 : 5.0 (3356 : 3358) 06.11.2021 14:30 Igor Krajnović, A
Helena Marić, B
| | |
7 35 PKK Halo 192 Sloga SRC Vijuš
5-8
7.0 : 1.0 (3217 : 3091) 05.11.2021 18:00 Božidar Krajačić, A
| | |
8 47 Brod Nove nade SRC Vijuš
5-8
2.0 : 6.0 (3237 : 3321) 30.10.2021 17:30 Dalija Šljivarić, C
Ivan Keser, C
| | |
6 17 ŽKK Obrtnik SB ŽKK Pitomača SRC Vijuš
1-4
7.0 : 1.0 (3056 : 2860) 30.10.2021 14:00 Igor Krajnović, A
Hrvoje Ćosić, D
| | |
6 30 Regoč Lipik 1974 SRC Vijuš
1-4
6.0 : 2.0 (3218 : 3091) 29.10.2021 18:00 Marko Liović, C
Jelena Puškarić Županić, D
| | |
5 25 Lokomotiva 1967 PKK Halo 192 SRC Vijuš
5-8
1.0 : 7.0 (3100 : 3159) 23.10.2021 18:30 Dalija Šljivarić, C
| | |
7 42 Zanatlija SB Silos SRC Vijuš
1-4
6.5 : 1.5 (3279 : 3183) 23.10.2021 18:00 Krešimir Grčević, A
| | |
7 35 Slavonac Zabok SRC Vijuš
5-8
3.0 : 5.0 (3146 : 3163) 23.10.2021 14:30 Igor Krajnović, A
Ivan Keser, C
| | |
5 21 Regoč HVIDR-a SRC Vijuš
1-4
7.0 : 1.0 (3158 : 2988) 22.10.2021 18:00 Božidar Krajačić, A
Jelena Puškarić Županić, D
| | |
4 12 ŽKK Obrtnik SB Obrtnik Ng SRC Vijuš
1-4
3.0 : 5.0 (3040 : 3042) 16.10.2021 14:00 Krešimir Grčević, A
Ivan Keser, C
| | |
4 17 PKK Halo 192 INA - Požega SRC Vijuš
5-8
8.0 : 0.0 (3112 : 2953) 15.10.2021 18:00 Božidar Krajačić, A
| | |
6 36 Brod Nova Gradiška SRC Vijuš
5-8
3.0 : 5.0 (3102 : 3110) 13.10.2021 18:30 Igor Krajnović, A
Dalija Šljivarić, C
| | |
3 7 ŽKK Obrtnik SB ŽKK Đakovo SRC Vijuš
1-4
2.0 : 6.0 (3087 : 3096) 09.10.2021 14:00 Krešimir Grčević, A
Ivan Keser, C
| | |
3 12 Regoč PPK Kutjevo SRC Vijuš
1-4
5.0 : 3.0 (3169 : 3115) 08.10.2021 18:00 Božidar Krajačić, A
Marko Liović, C
| | |
5 25 Brod Obrtnik Pž SRC Vijuš
5-8
3.0 : 5.0 (3183 : 3189) 06.10.2021 18:30 Igor Krajnović, A
Jelena Puškarić Županić, D
| | |
2 7 Lokomotiva 1967 Požega SRC Vijuš
5-8
2.0 : 6.0 (3093 : 3133) 02.10.2021 18:30 Marko Liović, C
| | |
4 20 Zanatlija SB Osijek II SRC Vijuš
1-4
7.0 : 1.0 (3252 : 3183) 02.10.2021 18:00 Igor Krajnović, A
Ivan Keser, C
| | |
4 17 Slavonac Đurđenovac SRC Vijuš
5-8
4.0 : 4.0 (3223 : 3262) 02.10.2021 14:30 Božidar Krajačić, A
Dalija Šljivarić, C
| | |
2 8 PKK Halo 192 Lipik 1974 SRC Vijuš
5-8
6.0 : 2.0 (3177 : 3110) 01.10.2021 18:00 Krešimir Grčević, A
| | |
1 1 ŽKK Obrtnik SB Beli Manastir SRC Vijuš
1-4
7.0 : 1.0 (3147 : 2935) 26.09.2021 14:00 Božidar Krajačić, A
Ivan Keser, C
| | |
3 14 Brod Šećerana Viro SRC Vijuš
5-8
3.0 : 5.0 (3117 : 3121) 25.09.2021 17:30 Igor Krajnović, A
Jelena Puškarić Županić, D
| | |
1 3 Regoč PKK Halo 192 SRC Vijuš
1-4
3.0 : 5.0 (3101 : 3198) 24.09.2021 18:00 Helena Marić, B
Marko Liović, C
| | |
2 9 Zanatlija SB Slavonski Banovac SRC Vijuš
1-4
6.0 : 2.0 (3213 : 3180) 18.09.2021 18:00 Krešimir Grčević, A
Marko Liović, C
| | |
1 3 Brod Silos SRC Vijuš
5-8
2.0 : 6.0 (3125 : 3132) 12.09.2021 15:00 Božidar Krajačić, A
Jelena Puškarić Županić, D
| | |
Ekipa Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno

1. B Hrvatska kuglačka liga sjever 2021./2022. (Prosjek lige: 542.39 )

Slavonac 10 534.72 537.58 534.98 536.15 Zrinski-Pivovara 3358 559.67 Zlatko Erceg 615

2. Hrvatska kuglačka liga istok 2021./2022. (Prosjek lige: 529.16 )

Zanatlija SB 11 534.68 539.70 535.10 537.19 Nove nade 3271 545.17 Josip Vuković 593
Brod 11 531.52 525.39 531.01 528.45 Željezničar Os 3331 555.17 Damir Šimunović 586

2. Hrvatska kuglačka liga istok - žene 2021./2022. (Prosjek lige: NaN )

ŽKK Obrtnik SB 6 500.94 514.89 502.94 507.92 ŽKK Osijek '97 3137 522.83 Marina Matković 561

3. Hrvatska kuglačka liga istok - zona Požega 2021./2022. (Prosjek lige: 504.39 )

Regoč 9 513.65 521.91 514.47 517.78 PKK Halo 192 3198 533.00 Milan Burivoda 562
PKK Halo 192 9 509.07 527.00 510.87 518.04 Obrtnik-BAM 3147 524.50 Krešimir Vidačić 557
Lokomotiva 1967 9 499.39 518.48 501.30 508.94 PKK Halo 192 3159 526.50 Zlatko Andraković 555

1. B Hrvatska kuglačka liga sjever 2020./2021. (Prosjek lige: NaN )

Slavonac 5 545.93 540.67 545.06 543.30 Đurđenovac 3320 553.33 Marko Jeličić 613

2. Hrvatska kuglačka liga istok 2020./2021. (Prosjek lige: 529.11 )

Zanatlija SB 3 532.39 559.50 539.17 545.94 Željezničar Os 3251 541.83 Ivo Klasan 598
Brod 3 525.72 526.33 525.88 526.03 Željezničar Bel 3238 539.67 Dario Andrejev 564

2. Hrvatska kuglačka liga istok - žene 2020./2021. (Prosjek lige: 503.76 )

ŽKK Obrtnik SB 3 509.11 523.94 512.82 516.53 Obrtnik Ng 3143 523.83 Julija Ivić 539

3. Hrvatska kuglačka liga istok - zona Požega 2020./2021. (Prosjek lige: 509.72 )

Regoč 4 523.67 530.00 524.93 526.83 PKK Halo 192 3215 535.83 Mato Brekalo 584
Lokomotiva 1967 4 518.83 509.38 516.94 514.10 Regoč 3177 529.50 Antun Gruić 564
PKK Halo 192 4 515.54 519.96 516.43 517.75 Požega 3149 524.83 Tomislav Biželj 550

1. B Hrvatska kuglačka liga sjever 2019./2020. (Prosjek lige: 541.94 )

Slavonac 11 538.86 540.98 539.04 539.92 Novska 3374 562.33 Josip Rukavina 602

2. Hrvatska kuglačka liga centar - žene 2019./2020. (Prosjek lige: 499.13 )

ŽKK Obrtnik SB 7 497.55 511.36 499.27 504.45 Obrtnik NG 3114 519.00 Kata Ćutić 556

2. Hrvatska kuglačka liga istok 2019./2020. (Prosjek lige: 524.54 )

Brod 11 528.94 531.06 529.12 530.00 Nove nade 3280 546.67 Božidar Krajačić 584
Zanatlija SB 11 525.39 541.56 526.74 533.48 Željezničar BEL 3260 543.33 Željko Lončar 626

3. Hrvatska kuglačka liga istok zona Požega 2019./2020. (Prosjek lige: 513.20 )

Regoč 8 517.29 525.21 518.17 521.25 Požega 3248 541.33 Tomislav Gruić 567

4. Hrvatska kuglačka liga istok zona Požega 2019./2020. (Prosjek lige: 494.46 )

PKK Halo 192 6 498.31 533.72 503.37 516.01 Zlatni Lug 3089 514.83 Josip Mauzner 549
Lokomotiva 1967 6 491.20 513.14 494.33 502.32 PKK Halo 192 3172 528.67 Josip Filajdić 605
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više