Pregled svih kuglana


Kuglana:SRC Vijuš
Broj staza:8
Adresa:Stanka Vraza 2a
Grad:Slavonski Brod
Županija:Brodsko-posavska
Regija:Istok
Sb

Kategorija kuglane:1
Vrsta licence:WNBA
Licenca vrijedi do:18.08.2022
Datum pregleda:19.08.2019
Komisija:Baričević
Automati:S.E.S. K800 1/5
Segmenti:Pro-Tec 19/48
Čunjevi:Syndur TOP Premium
Kugle:Aramith
Vlasnik/upravitelj:Grad Slavonski Brod
Kontakt osoba:Ivan Holik
Kontakt broj:035 265 441
Kontakt e-mail:dvorana.vijus@sb.t-com.hr
ŽENE
Pojedinačno 1-4 Mirna Bosak 628 01.12.2018
Pojedinačno 5-8 Tihana Čavlović 614 15.12.2018
Ekipno 1-4 KV 1996 Liedolsheim 3356 10.05.2019
Ekipno 5-8 ŽKK Osijek '97 3180 23.01.2010

MUŠKARCI
Pojedinačno 1-4 Ivan Pušić 654 15.12.2012
Pojedinačno 5-8 Matko Bulka 645 30.04.2010
Ekipno 1-4 KK Konikom Osijek 3758 24.02.2013
Ekipno 5-8 KK Medveščak-1958 3451 23.09.2017
06.11 18:00
3. HKLI-Pž
Lokomotiva 1967
HVIDR-a
06.11 18:00
3. HKLI-Pž
Regoč
PKK Halo 192
07.11 14:30
1. B HKLS
Slavonac
Đurđenovac
07.11 18:00
2. HKLI
Zanatlija SB
Željezničar Os
13.11 18:00
3. HKLI-Pž
PKK Halo 192
Požega
13.11 18:00
3. HKLI-Pž
Regoč
Lipik 1974
14.11 17:30
2. HKLI
Brod
Šećerana Viro
20.11 18:00
3. HKLI-Pž
Lokomotiva 1967
Regoč
21.11 14:30
1. B HKLS
Slavonac
Kandit
21.11 18:00
2. HKLI
Zanatlija SB
Željezničar Bel
27.11 18:00
3. HKLI-Pž
Regoč
Obrtnik-BAM
27.11 18:00
3. HKLI-Pž
PKK Halo 192
Sloga
28.11 14:30
1. B HKLS
Slavonac
Osijek
28.11 18:30
2. HKLI
Brod
Slavonski Banovac
04.12 18:00
3. HKLI-Pž
Lokomotiva 1967
PKK Halo 192
05.12 18:00
2. HKLI
Zanatlija SB
Osijek II
12.12 18:00
2. HKLI
Zanatlija SB
Slatina
19.12 17:30
2. HKLI
Brod
Željezničar Os
20.12 16:00
2. HKLI-ž
ŽKK Obrtnik SB
Sloboda-Tvin
09.01 14:00
2. HKLI-ž
ŽKK Obrtnik SB
ŽKK Đakovo
15.01 18:00
3. HKLI-Pž
PKK Halo 192
HVIDR-a
16.01 14:00
2. HKLI-ž
ŽKK Obrtnik SB
ŽKK Pitomača
16.01 17:30
2. HKLI
Brod
Nove nade
22.01 18:00
3. HKLI-Pž
Lokomotiva 1967
PPK Kutjevo
22.01 18:00
3. HKLI-Pž
Regoč
Sloga
23.01 14:30
1. B HKLS
Slavonac
Belišće
23.01 18:00
2. HKLI
Zanatlija SB
Slavonski Banovac
29.01 18:00
3. HKLI-Pž
PKK Halo 192
INA - Požega
30.01 14:00
2. HKLI-ž
ŽKK Obrtnik SB
Obrtnik Ng
30.01 17:30
2. HKLI
Brod
Nova Gradiška
05.02 18:00
3. HKLI-Pž
Regoč
INA - Požega
05.02 18:00
3. HKLI-Pž
Lokomotiva 1967
Sloga
06.02 14:30
1. B HKLS
Slavonac
Lepoglava
06.02 18:00
2. HKLI
Zanatlija SB
Brod
12.02 18:00
3. HKLI-Pž
PKK Halo 192
Regoč
13.02 17:30
2. HKLI
Brod
Slatina
19.02 18:00
3. HKLI-Pž
Lokomotiva 1967
INA - Požega
20.02 14:30
1. B HKLS
Slavonac
Podravka
20.02 18:00
2. HKLI
Zanatlija SB
Nove nade
26.02 18:00
3. HKLI-Pž
Regoč
Lokomotiva 1967
26.02 18:00
3. HKLI-Pž
PKK Halo 192
Lipik 1974
27.02 17:30
2. HKLI
Brod
Obrtnik Pž
05.03 18:00
3. HKLI-Pž
Lokomotiva 1967
Lipik 1974
06.03 14:30
1. B HKLS
Slavonac
Fortuna
06.03 18:00
2. HKLI
Zanatlija SB
Nova Gradiška
12.03 18:00
3. HKLI-Pž
PKK Halo 192
Lokomotiva 1967
12.03 18:00
3. HKLI-Pž
Regoč
PPK Kutjevo
13.03 17:30
2. HKLI
Brod
Silos
14.03 14:00
2. HKLI-ž
ŽKK Obrtnik SB
Sloboda-Tvin
20.03 17:30
2. HKLI
Brod
Osijek II
27.03 14:30
1. B HKLS
Slavonac
Zrinski-Pivovara
27.03 18:00
2. HKLI
Zanatlija SB
Šećerana Viro
24.10 17:30
2. HKLI
Brod
Zanatlija SB
7.0 : 1.0
Pregled
24.10 14:00
2. HKLI-ž
ŽKK Obrtnik SB
Obrtnik Ng
4.0 : 4.0
Pregled
23.10 18:00
3. HKLI-Pž
PKK Halo 192
PPK Kutjevo
6.0 : 2.0
Pregled
17.10 18:00
2. HKLI
Zanatlija SB
Silos
6.0 : 2.0
Pregled
16.10 18:00
3. HKLI-Pž
Lokomotiva 1967
Požega
2.0 : 6.0
Pregled
16.10 18:00
3. HKLI-Pž
Regoč
HVIDR-a
6.0 : 2.0
Pregled
13.10 16:30
1. B HKLS
Slavonac
Obrtnik Torbar
3.0 : 5.0
Pregled
10.10 14:00
2. HKLI-ž
ŽKK Obrtnik SB
ŽKK Pitomača
6.0 : 2.0
Pregled
09.10 18:00
3. HKLI-Pž
PKK Halo 192
Obrtnik-BAM
1.0 : 7.0
Pregled
07.10 18:30
2. HKLI
Brod
Željezničar Bel
2.0 : 6.0
Pregled
03.10 18:00
2. HKLI
Zanatlija SB
Obrtnik Pž
7.0 : 1.0
Pregled
03.10 14:00
2. HKLI-ž
ŽKK Obrtnik SB
ŽKK Đakovo
4.0 : 4.0
Pregled
02.10 18:00
3. HKLI-Pž
Lokomotiva 1967
Obrtnik-BAM
5.0 : 3.0
Pregled
02.10 18:00
3. HKLI-Pž
Regoč
Požega
6.0 : 2.0
Pregled
24.09 16:30
1. B HKLS
Slavonac
Zabok
2.0 : 6.0
Pregled
12.09 14:30
1. B HKLS
Slavonac
Pakrac-Papuk
6.0 : 2.0
Pregled
Ekipa Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno

1. B Hrvatska kuglačka liga sjever 2019./2020. (Prosjek lige: 541.94 )

Slavonac 11 538.86 540.98 539.04 539.92 Novska 3374 562.33 Josip Rukavina 602

2. Hrvatska kuglačka liga centar - žene 2019./2020. (Prosjek lige: 499.13 )

ŽKK Obrtnik SB 7 497.55 511.36 499.27 504.45 Obrtnik NG 3114 519.00 Kata Ćutić 556

2. Hrvatska kuglačka liga istok 2019./2020. (Prosjek lige: 524.54 )

Brod 11 528.94 531.06 529.12 530.00 Nove nade 3280 546.67 Božidar Krajačić 584
Zanatlija SB 11 525.39 541.56 526.74 533.48 Željezničar BEL 3260 543.33 Željko Lončar 626

3. Hrvatska kuglačka liga istok zona Požega 2019./2020. (Prosjek lige: 513.20 )

Regoč 8 517.29 525.21 518.17 521.25 Požega 3248 541.33 Tomislav Gruić 567

4. Hrvatska kuglačka liga istok zona Požega 2019./2020. (Prosjek lige: 494.46 )

PKK Halo 192 6 498.31 533.72 503.37 516.01 Zlatni Lug 3089 514.83 Josip Mauzner 549
Lokomotiva 1967 6 491.20 513.14 494.33 502.32 PKK Halo 192 3172 528.67 Josip Filajdić 605
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više