Pregled svih kuglana


Kuglana:Drava
Broj staza:6
Adresa:Šetalište Franje Tuđmana 1
Grad:Varaždin
Županija:Varaždinska
Regija:Sjever
Kuglana u varazdinu11

Kategorija kuglane:1
Vrsta licence:WNBA
Licenca vrijedi do:18.08.2025
Datum pregleda:19.08.2022
Komisija:Pintarić
Automati:S.E.S K800 1/5
Segmenti:Pro-Tec 19/48
Čunjevi:Syndur TOP Premium
Kugle:Aramith
Vlasnik/upravitelj:Arena Varaždin d.o.o.
Kontakt osoba:Arena Varaždin
Kontakt broj:042 659 125
Kontakt e-mail:info@arena-varazdin.hr
ŽENE
Pojedinačno Ines Maričić 649 29.04.2017
Ekipno KK Mlaka 3417 02.10.2014

MUŠKARCI
Pojedinačno Branko Manev 677 10.06.2012
Ekipno SKC Staffelstein 3818 04.10.2019
10 55 ŽKK Varaždin ŽKK Đakovo Drava
1-6
27.11.2022 15:00 Samir Borčak, A
Antonija Milak, B
| | |
7 27 Obrtnik 2011 Dubravčan Drava
1-6
09.12.2022 20:00 | | |
9 41 Željezničar Vž Cesta Drava
1-6
10.12.2022 14:00 | | |
11 62 Lepoglava Fortuna Drava
1-6
10.12.2022 17:00 | | |
12 72 Lepoglava Obrtnik Torbar Drava
1-6
14.01.2023 17:00 | | |
10 46 Cesta Željezničar Bj Drava
1-6
14.01.2023 20:00 | | |
12 67 ŽKK Varaždin Podravka II Drava
1-6
15.01.2023 15:00 | | |
11 52 Željezničar Vž Obrtnik Or Drava
1-6
21.01.2023 14:00 | | |
13 73 Lepoglava Medveščak-1958 Drava
1-6
21.01.2023 17:00 | | |
8 31 Obrtnik 2011 Prosvjetar Drava
1-6
27.01.2023 20:00 | | |
12 56 Cesta Obrtnik Krt Drava
1-6
28.01.2023 17:00 | | |
14 79 ŽKK Varaždin ŽKK Pitomača Drava
1-6
29.01.2023 15:00 | | |
13 63 Željezničar Vž Slavonac Li Drava
1-6
04.02.2023 14:00 | | |
15 86 Lepoglava Slavonac Drava
1-6
04.02.2023 17:00 | | |
10 40 Obrtnik 2011 Željezničar Kc Drava
1-6
10.02.2023 20:00 | | |
14 66 Cesta Bilogora Drava
1-6
11.02.2023 14:00 | | |
16 91 ŽKK Varaždin ŽKK Obrtnik SB Drava
1-6
12.02.2023 15:00 | | |
11 41 Obrtnik 2011 Elektra Kž Drava
1-6
17.02.2023 20:00 | | |
15 74 Željezničar Vž Obrtnik Krt Drava
1-6
18.02.2023 14:00 | | |
17 99 Lepoglava Ciglenica Drava
1-6
18.02.2023 17:00 | | |
16 76 Cesta Graničar Drava
1-6
25.02.2023 17:00 | | |
18 103 ŽKK Varaždin Moslavina Drava
1-6
26.02.2023 15:00 | | |
13 50 Obrtnik 2011 Zanatlija Čk Drava
1-6
03.03.2023 20:00 | | |
17 85 Željezničar Vž Graničar Drava
1-6
04.03.2023 11:00 | | |
19 112 Lepoglava Novska Drava
1-6
04.03.2023 14:00 | | |
18 86 Cesta Željezničar Vž Drava
1-6
11.03.2023 17:00 | | |
20 115 ŽKK Varaždin Sloboda-Tvin Drava
1-6
12.03.2023 15:00 | | |
21 125 Lepoglava Zabok Drava
1-6
18.03.2023 17:00 | | |
22 127 ŽKK Varaždin Beli Manastir Drava
1-6
26.03.2023 15:00 | | |
8 36 Cesta Slavonac Li Drava
1-6
5.5 : 2.5 (3255 : 3244) 17.11.2022 19:00 Samir Borčak, A
Igor Maček, A
| | |
9 51 Lepoglava Pakrac-Papuk Drava
1-6
3.0 : 5.0 (3332 : 3361) 12.11.2022 14:00 Nenad Perši, A
Goran Peršić, A
| | |
7 32 Željezničar Vž Bilogora Drava
1-6
6.0 : 2.0 (3286 : 3225) 12.11.2022 11:00 Dubravko Jurinić, A
Ivona Vincek, D
| | |
5 20 Obrtnik 2011 Željezničar Čk II Drava
1-6
1.0 : 7.0 (3045 : 3316) 11.11.2022 20:00 Stjepan Pintarić, A
Ivona Vincek, D
| | |
8 43 ŽKK Varaždin Obrtnik NG Drava
1-6
0.0 : 8.0 (3013 : 3223) 06.11.2022 15:00 Goran Peršić, A
Dubravko Jurinić, A
| | |
6 26 Cesta Kutina Drava
1-6
6.0 : 2.0 (3214 : 2575) 05.11.2022 17:00 Stjepan Pintarić, A
Mladen Vresk, D
| | |
7 40 Lepoglava Ponikve Drava
1-6
5.0 : 3.0 (3278 : 3263) 29.10.2022 17:00 Goran Peršić, A
Antonija Milak, B
| | |
5 23 Željezničar Vž Željezničar Bj Drava
1-6
5.0 : 3.0 (3293 : 3277) 29.10.2022 14:00 Goran Peršić, A
Ivona Vincek, D
| | |
6 31 ŽKK Varaždin Koprivnica Drava
1-6
5.0 : 3.0 (3010 : 2854) 23.10.2022 15:00 Stjepan Pintarić, A
Mladen Vresk, D
| | |
4 16 Cesta Obrtnik Or Drava
1-6
5.0 : 3.0 (3291 : 3241) 22.10.2022 17:00 Tomislav Peršić, A
Ivona Vincek, D
| | |
2 6 Obrtnik 2011 Koprivnica Drava
1-6
3.0 : 5.0 (3102 : 3153) 21.10.2022 19:00 Goran Peršić, A
Danijela Posavec, D
| | |
5 29 Lepoglava Nove nade Drava
1-6
2.0 : 6.0 (3236 : 3423) 15.10.2022 15:00 Igor Maček, A
Nenad Perši, A
| | |
3 14 Željezničar Vž Kutina Drava
1-6
6.0 : 2.0 (3232 : 3122) 15.10.2022 12:00 Antonija Milak, B
Nenad Perši, A
| | |
4 19 ŽKK Varaždin Jedinstvo Drava
1-6
7.0 : 1.0 (3103 : 2979) 02.10.2022 15:00 Samir Borčak, A
Tomislav Peršić, A
| | |
2 6 Cesta Belina-Novska Drava
1-6
6.0 : 2.0 (3277 : 3160) 01.10.2022 17:00 Goran Peršić, A
Antonija Milak, B
| | |
3 18 Lepoglava Zrinski-Pivovara Drava
1-6
5.0 : 3.0 (3356 : 3300) 24.09.2022 17:00 Nenad Perši, A
Tomislav Peršić, A
| | |
1 5 Željezničar Vž Belina-Novska Drava
1-6
6.0 : 2.0 (3276 : 3231) 24.09.2022 14:00 Nenad Perši, A
Igor Maček, A
| | |
2 7 ŽKK Varaždin ŽKK Novska Drava
1-6
1.0 : 7.0 (2972 : 3017) 18.09.2022 15:00 Goran Peršić, A
Samir Borčak, A
| | |
Ekipa Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno

1. B Hrvatska kuglačka liga sjever 2021./2022. (Prosjek lige: 542.39 )

Lepoglava 10 535.00 545.88 535.99 540.44 Novska 3490 581.67 Igor Šarkezi 625

2. Hrvatska kuglačka liga sjever 2021./2022. (Prosjek lige: 534.94 )

Cesta 9 531.81 539.81 532.61 535.81 Ciglenica 3323 553.83 Sven Finger 593

2. Hrvatska kuglačka liga sjever - žene 2021./2022. (Prosjek lige: 505.40 )

ŽKK Varaždin 9 494.30 506.98 495.56 500.64 Jedinstvo 3069 511.50 Ivana Belši 574

3. Hrvatska kuglačka liga sjever - zona Varaždin 2021./2022. (Prosjek lige: 520.75 )

Obrtnik 2011 8 533.48 520.75 532.06 527.11 Željezničar Čk II 3366 561.00 Mladen Vresk 616
Lepoglava II 8 527.38 514.46 525.94 520.92 Željezničar Vž 3261 543.50 Marijan Česi 578
Željezničar Vž 8 520.88 534.98 522.44 527.93 Željezničar Čk II 3250 541.67 Davor Dasović 587

1. B Hrvatska kuglačka liga sjever 2020./2021. (Prosjek lige: NaN )

Lepoglava 4 550.54 550.58 550.55 550.56 Đurđenovac 3428 571.33 Berislav Milojević 597

2. Hrvatska kuglačka liga sjever 2020./2021. (Prosjek lige: 534.62 )

Cesta 3 535.56 551.89 539.64 543.72 Obrtnik Krt 3234 539.00 Nikola Boromisa 572

2. Hrvatska kuglačka liga sjever - žene 2020./2021. (Prosjek lige: 506.83 )

ŽKK Varaždin 1 477.83 520.17 499.00 499.00 ŽKK Novska 2867 477.83 Mirela Zeman 520

3. Hrvatska kuglačka liga sjever - zona Varaždin 2020./2021. (Prosjek lige: NaN )

Obrtnik 2011 0 NaN NaN NaN NaN 0.00
Željezničar Vž 4 523.79 546.00 528.23 534.90 Zanatlija Čk 3270 545.00 Jurica Petković 602
Lepoglava II 3 531.28 501.11 523.74 516.19 Željezničar Vž 3277 546.17 Josip Kaniški 597

1. B Hrvatska kuglačka liga sjever 2019./2020. (Prosjek lige: 541.94 )

Lepoglava 11 541.64 557.15 542.93 549.39 Kandit 3445 574.17 Dario Duda 642

2. Hrvatska kuglačka liga sjever 2019./2020. (Prosjek lige: 532.90 )

Cesta 9 538.15 543.41 538.67 540.78 Zabok 3316 552.67 Martin Huis 615

2. Hrvatska kuglačka liga sjever - žene 2019./2020. (Prosjek lige: 505.81 )

ŽKK Varaždin 9 498.56 517.19 500.42 507.87 Siscia 3099 516.50 Magdalena Lukinić 576

3. Hrvatska kuglačka liga sjever - zona Varaždin 2019./2020. (Prosjek lige: 514.15 )

Obrtnik 2011 9 526.35 521.30 525.85 523.82 Obrtnik Krt 3350 558.33 Robert Cmrk 605
Ivančica 8 528.00 506.25 525.58 517.13 Željezničar Kc 3267 544.50 Vladimir Grošanić 580
Lepoglava II 8 520.10 531.17 521.33 525.64 Željezničar Čk II 3345 557.50 Bruno Milički 608
Željezničar Vž 8 520.13 523.98 520.55 522.05 Lepoglava II 3351 558.50 Bojan Barač 581
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više