Pregled svih kuglana


Kuglana:Kuglana 2
Broj staza:6
Adresa:Taraščice 2
Grad:Koprivnica
Županija:Koprivničko-križevačka
Regija:Sjever

Kategorija kuglane:2
Vrsta licence:WNBA
Licenca vrijedi do:02.04.2022
Datum pregleda:03.04.2019
Komisija:Pintarić
Automati:Vollmer KSA 9/19
Segmenti:Funk 3/27
Čunjevi:Syndur TOP Premium
Kugle:Aramith
Vlasnik/upravitelj:KS Koprivničko-križevačke županije
Kontakt osoba:Ljiljana Picer
Kontakt broj:091 574 83 73
Kontakt e-mail:stjepan.picer@kc.t-com.hr
ŽENE
Pojedinačno Željka Orehovec 634 16.10.2010
Ekipno KK Mlaka 3444 23.01.2016

MUŠKARCI
Pojedinačno Hrvoje Marinović 643 23.04.2016
Ekipno KK Podravka 3509 22.02.2009
10 49 Podravka ŽKK Istra Kuglana 2
1-6
06.02.2021 13:00 Mladen Orehovec, A
Zdravko Vučić, B
| | |
12 60 Podravka Zagreb Kuglana 2
1-6
20.02.2021 13:00 | | |
13 61 Podravka Siscia Kuglana 2
1-6
27.02.2021 13:00 | | |
6 29 Elektra Kž Cesta Kuglana 2
1-6
27.02.2021 16:00 | | |
4 20 Elektra Kž Sirela Kuglana 2
1-6
06.03.2021 14:00 | | |
5 18 Dubravčan Koprivnica Kuglana 2
1-6
07.03.2021 10:00 | | |
6 24 Koprivnica ŽKK Varaždin Kuglana 2
1-6
09.03.2021 20:00 | | |
8 31 Koprivnica Željezničar Kc Kuglana 2
1-6
12.03.2021 18:00 | | |
8 38 Elektra Kž Graničar Kuglana 2
1-6
13.03.2021 16:00 | | |
8 32 Dubravčan Prosvjetar Kuglana 2
1-6
14.03.2021 10:00 | | |
8 31 Koprivnica Endi-Tekstilac Kuglana 2
1-6
14.03.2021 15:00 | | |
9 34 Željezničar Kc Željezničar Vž Kuglana 2
1-6
19.03.2021 18:00 | | |
15 72 Podravka ŽKK Ogulin Kuglana 2
1-6
20.03.2021 13:00 | | |
9 43 Graničar Sirela Kuglana 2
1-6
20.03.2021 17:00 | | |
10 40 Željezničar Kc Dubravčan Kuglana 2
1-6
26.03.2021 18:00 | | |
10 49 Graničar Željezničar Bj Kuglana 2
1-6
27.03.2021 17:00 | | |
11 44 Koprivnica Zanatlija Čk Kuglana 2
1-6
09.04.2021 18:00 | | |
17 83 Podravka ŽKK Split Kuglana 2
1-6
10.04.2021 12:00 | | |
11 55 Elektra Kž Obrtnik Krt Kuglana 2
1-6
10.04.2021 15:00 | | |
11 42 Dubravčan Obrtnik 2011 Kuglana 2
1-6
11.04.2021 10:00 | | |
12 60 Graničar Obrtnik Or Kuglana 2
1-6
17.04.2021 17:00 | | |
13 52 Koprivnica Željezničar Vž Kuglana 2
1-6
22.04.2021 20:00 | | |
13 49 Željezničar Kc Željezničar Čk II Kuglana 2
1-6
23.04.2021 18:00 | | |
13 61 Graničar Kutina Kuglana 2
1-6
24.04.2021 17:00 | | |
13 51 Dubravčan Zanatlija Čk Kuglana 2
1-6
25.04.2021 10:00 | | |
13 52 Koprivnica Jedinstvo Kuglana 2
1-6
25.04.2021 15:00 | | |
14 54 Koprivnica Dubravčan Kuglana 2
1-6
07.05.2021 18:00 | | |
14 67 Elektra Kž Željezničar Bj Kuglana 2
1-6
08.05.2021 14:00 | | |
15 58 Željezničar Kc Lepoglava II Kuglana 2
1-6
14.05.2021 18:00 | | |
15 72 Graničar Ciglenica Kuglana 2
1-6
15.05.2021 17:00 | | |
15 60 Dubravčan Željezničar Vž Kuglana 2
1-6
16.05.2021 10:00 | | |
16 78 Elektra Kž Obrtnik Or Kuglana 2
1-6
22.05.2021 14:00 | | |
16 62 Koprivnica ŽKK Zaprešić Kuglana 2
1-6
23.05.2021 15:00 | | |
17 67 Željezničar Kc Koprivnica Kuglana 2
1-6
28.05.2021 18:00 | | |
17 83 Graničar Elektra Kž Kuglana 2
1-6
29.05.2021 17:00 | | |
18 71 Koprivnica Obrtnik 2011 Kuglana 2
1-6
04.06.2021 18:00 | | |
18 89 Elektra Kž Belina-Novska Kuglana 2
1-6
05.06.2021 14:00 | | |
18 71 Koprivnica ŽKK Novska Kuglana 2
1-6
06.06.2021 15:00 | | |
7 25 Dubravčan Željezničar Čk II Kuglana 2
1-6
2.0 : 6.0 (3050 : 3179) 22.11.2020 10:00 Valentina Gal, B
Helena Bolić, B
| | |
7 34 Graničar Obrtnik Krt Kuglana 2
1-6
1.0 : 7.0 (3133 : 3253) 21.11.2020 17:00 Stjepan Bračko, A
Antonela Vargić, C
| | |
9 43 Podravka Mlaka Kuglana 2
1-6
2.0 : 6.0 (3211 : 3285) 21.11.2020 13:00 Mladen Orehovec, A
Zdravko Vučić, B
| | |
7 27 Željezničar Kc Zanatlija Čk Kuglana 2
1-6
3.0 : 5.0 (3135 : 3156) 20.11.2020 18:00 Jelena Kolarić, A
Ana-Marija Grčić, C
| | |
6 23 Koprivnica Prosvjetar Kuglana 2
1-6
2.0 : 6.0 (2990 : 3035) 13.11.2020 18:00 Jelena Kolarić, A
Ljiljana Bolić, B
| | |
5 17 Koprivnica ŽKK Sidra Kuglana 2
1-6
6.0 : 2.0 (2987 : 2834) 08.11.2020 15:00 Zdravko Vučić, B
Antonela Vargić, C
| | |
5 25 Graničar Belina-Novska Kuglana 2
1-6
6.0 : 2.0 (3214 : 3175) 07.11.2020 17:00 Helena Bolić, B
Mladen Dobrošek, C
| | |
7 34 Podravka Admiral Kuglana 2
1-6
3.0 : 5.0 (3080 : 3083) 07.11.2020 13:00 Stjepan Bračko, A
Siniša Brez, B
| | |
5 20 Željezničar Kc Obrtnik 2011 Kuglana 2
1-6
4.0 : 4.0 (3058 : 3050) 06.11.2020 18:00 Jelena Kolarić, A
Ana-Marija Grčić, C
| | |
3 10 Koprivnica Elektra Kuglana 2
1-6
7.0 : 1.0 (3014 : 2863) 18.10.2020 15:00 Zdravko Vučić, B
Siniša Brez, B
| | |
3 11 Dubravčan Lepoglava II Kuglana 2
1-6
2.0 : 6.0 (2955 : 2975) 18.10.2020 10:00 Jelena Kolarić, A
Ana-Marija Grčić, C
| | |
3 11 Elektra Kž Kutina Kuglana 2
1-6
2.0 : 6.0 (3021 : 3068) 17.10.2020 16:00 Stjepan Bračko, A
Antonela Vargić, C
| | |
5 25 Podravka Rijeka Kuglana 2
1-6
7.0 : 1.0 (3217 : 3083) 17.10.2020 13:00 Mladen Orehovec, A
Helena Bolić, B
| | |
3 9 Koprivnica Željezničar Čk II Kuglana 2
1-6
3.0 : 5.0 (2962 : 3048) 16.10.2020 18:00 Jelena Kolarić, A
Ljiljana Bolić, B
| | |
2 7 Graničar Cesta Kuglana 2
1-6
2.0 : 6.0 (3090 : 3168) 10.10.2020 13:00 Zdravko Vučić, B
Zlatko Betlehem, B
| | |
2 5 Željezničar Kc Prosvjetar Kuglana 2
1-6
2.0 : 6.0 (3148 : 3173) 09.10.2020 18:00 Helena Bolić, B
Antonela Vargić, C
| | |
1 2 Koprivnica Moslavina Kuglana 2
1-6
5.0 : 3.0 (2954 : 2906) 04.10.2020 15:00 Zlatko Betlehem, B
Siniša Brez, B
| | |
1 4 Dubravčan Željezničar Kc Kuglana 2
1-6
1.0 : 7.0 (2921 : 3170) 04.10.2020 10:00 Stjepan Bračko, A
Ljiljana Bolić, B
| | |
1 2 Elektra Kž Ciglenica Kuglana 2
1-6
1.0 : 7.0 (3112 : 3224) 03.10.2020 14:00 Helena Bolić, B
Antonela Vargić, C
| | |
1 2 Koprivnica Lepoglava II Kuglana 2
1-6
2.0 : 6.0 (2920 : 2991) 02.10.2020 18:00 Valentina Gal, B
Ana-Marija Grčić, C
| | |
2 7 Podravka ŽKK Osijek '97 Kuglana 2
1-6
8.0 : 0.0 (3247 : 3050) 19.09.2020 13:00 Mladen Orehovec, A
Zdravko Vučić, B
| | |
Ekipa Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno

1. Hrvatska kuglačka liga - žene 2019./2020. (Prosjek lige: 539.49 )

Podravka 9 517.94 534.80 519.63 526.37 Mlaka 3394 565.67 Mirna Bosak 604

1. B Hrvatska kuglačka liga sjever 2019./2020. (Prosjek lige: 541.94 )

Podravka 11 537.18 546.33 537.94 541.76 Novska 3398 566.33 Marko Hećimović 599
Elektra Kž 11 534.32 524.29 533.48 529.30 Novska 3327 554.50 Marko Jeličić 609

2. Hrvatska kuglačka liga sjever 2019./2020. (Prosjek lige: 532.90 )

Graničar 9 519.20 528.98 520.18 524.09 Ciglenica 3166 527.67 Mato Nikolić 565

2. Hrvatska kuglačka liga sjever - žene 2019./2020. (Prosjek lige: 505.81 )

Koprivnica 10 494.27 474.71 492.49 484.57 Siscia 3037 506.17 Valentina Smuđ 573

3. Hrvatska kuglačka liga sjever - zona Varaždin 2019./2020. (Prosjek lige: 514.15 )

Dubravčan 8 507.75 520.02 509.11 513.89 Obrtnik Krt 3171 528.50 Stjepan Pintarić 573
Željezničar Kc 8 508.27 515.23 509.04 511.75 Obrtnik Krt 3215 535.83 Bruno Milički 560
Koprivnica 8 498.44 501.77 498.81 500.10 Željezničar Čk II 3284 547.33 Luka Požega 601
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više