Pregled svih kuglana


Kuglana:SRC Mladost
Broj staza:4
Adresa:Sportska 2
Grad:Čakovec
Županija:Međimurska
Regija:Sjever
Kuglana115

Kategorija kuglane:2
Vrsta licence:WNBA
Licenca vrijedi do:29.05.2022
Datum pregleda:30.05.2019
Komisija:Pintarić
Automati:Funk M4002 3/8
Segmenti:Funk 3/26
Čunjevi:Syndur top premium
Kugle:Aramith
Vlasnik/upravitelj:GP Ekom d.o.o.
Kontakt osoba:Damir Barić
Kontakt broj:099 514 15 58
Kontakt e-mail:srcmladost@ekom.hr, gp-ekom@ck.t-com.hr
ŽENE

MUŠKARCI
Pojedinačno Hrvoje Marinović 687 29.10.2016
Ekipno KK Mertojak 3683 29.10.2016
18 86 Željezničar Čk Medveščak-1958 SRC Mladost
1-4
5.0 : 3.0 (3467 : 3428) 26.03.2022 15:00 Nikola Turk, A
Mladen Kacun, A
| | |
polufinale 4 Prosvjetar Zabok SRC Mladost
1-4
2.0 : 6.0 (3140 : 3241) 16.03.2022 18:00 Zvonimir Turk, B
Denis Košak, D
| | |
16 76 Željezničar Čk Zaprešić SRC Mladost
1-4
2.0 : 6.0 (3452 : 3567) 12.03.2022 15:00 Nikola Turk, A
Igor Maček, B
| | |
18 70 Željezničar Čk II Koprivnica SRC Mladost
1-4
6.0 : 2.0 (3165 : 3082) 11.03.2022 18:00 Josip Filajdić, A
Zvonimir Žinić, C
| | |
17 65 Prosvjetar Lepoglava II SRC Mladost
1-4
7.0 : 1.0 (3232 : 3039) 04.03.2022 18:00 Zvonimir Turk, B
Mladen Kacun, A
| | |
17 68 Zanatlija Čk Željezničar Čk II SRC Mladost
1-4
3.0 : 5.0 (3194 : 3198) 02.03.2022 18:00 Žarko Martić, A
Mladen Kacun, A
| | |
četvrtfinale 2 Prosvjetar Sirela SRC Mladost
1-4
7.0 : 1.0 (3221 : 3010) 27.02.2022 00:31 Žarko Martić, A
Luka Štrukelj, D
| | |
14 66 Željezničar Čk Mertojak SRC Mladost
1-4
2.0 : 6.0 (3527 : 3625) 26.02.2022 15:00 Nikola Turk, A
Mladen Kacun, A
| | |
15 59 Zanatlija Čk Željezničar Vž SRC Mladost
1-4
3.0 : 5.0 (3226 : 3257) 19.02.2022 17:00 Zvonimir Turk, B
Žarko Martić, A
| | |
15 60 Željezničar Čk II Željezničar Kc SRC Mladost
1-4
6.0 : 2.0 (3213 : 3098) 18.02.2022 19:00 Josip Filajdić, A
Predrag Turk, A
| | |
14 56 Prosvjetar Koprivnica SRC Mladost
1-4
6.0 : 2.0 (3178 : 3086) 11.02.2022 18:00 Mladen Kacun, A
Predrag Turk, A
| | |
13 50 Zanatlija Čk Prosvjetar SRC Mladost
1-4
6.0 : 2.0 (3174 : 3118) 05.02.2022 17:00 Žarko Martić, A
Denis Košak, D
| | |
13 51 Željezničar Čk II Dubravčan SRC Mladost
1-4
8.0 : 0.0 (3264 : 3081) 04.02.2022 19:00 Josip Filajdić, A
Predrag Turk, A
| | |
12 56 Željezničar Čk Zadar SRC Mladost
1-4
3.0 : 5.0 (3436 : 3526) 29.01.2022 14:00 Nikola Turk, A
Igor Maček, B
| | |
12 47 Prosvjetar Željezničar Čk II SRC Mladost
1-4
2.0 : 6.0 (3141 : 3300) 28.01.2022 18:00 Nikola Turk, A
Zvonimir Žinić, C
| | |
11 42 Zanatlija Čk Obrtnik 2011 SRC Mladost
1-4
8.0 : 0.0 (3121 : 2904) 22.01.2022 17:00 Mladen Kacun, A
Zvonimir Turk, B
| | |
10 46 Željezničar Čk MKK Rijeka SRC Mladost
1-4
7.0 : 1.0 (3441 : 3247) 15.01.2022 15:00 Nikola Turk, A
Mladen Kacun, A
| | |
10 38 Prosvjetar Željezničar Vž SRC Mladost
1-4
3.0 : 5.0 (3123 : 3157) 12.01.2022 18:00 Nikola Turk, A
Predrag Turk, A
| | |
Finale 2 Prosvjetar Zanatlija Čk SRC Mladost
1-4
6.0 : 2.0 (3170 : 3142) 13.12.2021 18:00 Josip Filajdić, A
Predrag Turk, A
| | |
Polufinale 1 Zanatlija Čk Dubravčan SRC Mladost
1-4
7.0 : 1.0 (3145 : 3064) 08.12.2021 18:00 Mladen Kacun, A
Predrag Turk, A
| | |
8 36 Željezničar Čk Grmoščica SRC Mladost
1-4
5.0 : 3.0 (3503 : 3487) 27.11.2021 15:00 Nikola Turk, A
| | |
9 33 Zanatlija Čk Lepoglava II SRC Mladost
1-4
6.0 : 2.0 (3083 : 2931) 20.11.2021 17:00 Mladen Kacun, A
| | |
9 36 Prosvjetar Dubravčan SRC Mladost
1-4
3.0 : 5.0 (3091 : 3104) 19.11.2021 18:00 Nikola Turk, A
Predrag Turk, A
| | |
6 26 Željezničar Čk Poštar SRC Mladost
1-4
6.0 : 2.0 (3610 : 3506) 13.11.2021 15:00 Nikola Turk, A
Žarko Martić, A
| | |
8 32 Željezničar Čk II Zanatlija Čk SRC Mladost
1-4
7.0 : 1.0 (3258 : 3122) 12.11.2021 19:00 Žarko Martić, A
Zvonimir Žinić, C
| | |
7 26 Zanatlija Čk Željezničar Kc SRC Mladost
1-4
6.0 : 2.0 (3131 : 3064) 06.11.2021 17:00 Zvonimir Turk, B
| | |
7 25 Željezničar Čk II Lepoglava II SRC Mladost
1-4
7.0 : 1.0 (3248 : 3090) 05.11.2021 19:00 Nikola Turk, A
Zvonimir Žinić, C
| | |
6 21 Prosvjetar Obrtnik 2011 SRC Mladost
1-4
6.0 : 2.0 (3108 : 2942) 29.10.2021 18:00 Mladen Kacun, A
Predrag Turk, A
| | |
5 19 Zanatlija Čk Dubravčan SRC Mladost
1-4
2.0 : 6.0 (3073 : 3124) 23.10.2021 17:00 Mladen Kacun, A
Zvonimir Žinić, C
| | |
4 14 Prosvjetar Zanatlija Čk SRC Mladost
1-4
4.0 : 4.0 (3229 : 3193) 13.10.2021 18:00 Zvonimir Turk, B
Predrag Turk, A
| | |
5 18 Željezničar Čk II Željezničar Vž SRC Mladost
1-4
6.0 : 2.0 (3234 : 3203) 12.10.2021 19:00 Igor Maček, B
Predrag Turk, A
| | |
3 11 Željezničar Čk II Prosvjetar SRC Mladost
1-4
6.0 : 2.0 (3231 : 3160) 08.10.2021 19:00 Mladen Kacun, A
Predrag Turk, A
| | |
4 16 Željezničar Čk Bjelovar SRC Mladost
1-4
4.0 : 4.0 (3386 : 3421) 02.10.2021 15:00 Mladen Kacun, A
Igor Maček, B
| | |
2 7 Prosvjetar Željezničar Kc SRC Mladost
1-4
7.0 : 1.0 (3208 : 3096) 01.10.2021 18:00 Zvonimir Turk, B
Predrag Turk, A
| | |
1 4 Zanatlija Čk Koprivnica SRC Mladost
1-4
6.0 : 2.0 (3130 : 3111) 25.09.2021 17:00 Mladen Kacun, A
Zvonimir Turk, B
| | |
1 3 Željezničar Čk II Obrtnik 2011 SRC Mladost
1-4
7.0 : 1.0 (3148 : 2987) 24.09.2021 19:00 Josip Filajdić, A
Zvonimir Žinić, C
| | |
2 6 Željezničar Čk Osijek SRC Mladost
1-4
5.0 : 3.0 (3446 : 3400) 18.09.2021 15:00 Mladen Kacun, A
Zvonimir Turk, B
| | |
Ekipa Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno

1. Hrvatska kuglačka liga - muškarci 2021./2022. (Prosjek lige: 585.67 )

Željezničar Čk 9 577.91 579.04 578.02 578.47 Mertojak 3625 604.17 Alen Kujundžić 667

3. Hrvatska kuglačka liga sjever - zona Varaždin 2021./2022. (Prosjek lige: 520.75 )

Prosvjetar 8 519.10 527.29 520.01 523.20 Željezničar Čk II 3300 550.00 Franjo Gosarić 589
Željezničar Čk II 8 517.15 536.69 519.32 526.92 Željezničar Vž 3203 533.83 Ivan Silić 559
Zanatlija Čk 8 514.73 523.58 515.71 519.16 Željezničar Vž 3257 542.83 Zvonimir Plevnjak 595

1. Hrvatska kuglačka liga - muškarci 2020./2021. (Prosjek lige: 581.01 )

Željezničar Čk 9 564.39 572.00 565.15 568.19 Mertojak 3516 586.00 Nikola Muše 618

3. Hrvatska kuglačka liga sjever - zona Varaždin 2020./2021. (Prosjek lige: NaN )

Prosvjetar 3 519.67 531.06 522.51 525.36 Zanatlija Čk 3244 540.67 Rajmond Pokrivač 579
Zanatlija Čk 2 518.83 525.92 521.19 522.38 Željezničar Čk II 3239 539.83 Igor Ružić 602
Željezničar Čk II 2 510.08 535.08 518.42 522.58 Željezničar Kc 3093 515.50 Boris Ivaniš 544

1. Hrvatska kuglačka liga - muškarci 2019./2020. (Prosjek lige: 581.50 )

Željezničar Čk 9 568.70 569.52 568.79 569.11 Mertojak 3539 589.83 Marijo Baljak 633

3. Hrvatska kuglačka liga sjever - zona Varaždin 2019./2020. (Prosjek lige: 514.15 )

Zanatlija Čk 8 515.79 521.98 516.48 518.92 Željezničar Kc 3168 528.00 Ana Matić 558
Prosvjetar 9 512.59 514.06 512.74 513.32 Obrtnik Krt 3194 532.33 Denis Košak 579
Željezničar Čk II 8 509.85 531.31 512.24 520.58 Zanatlija Čk 3190 531.67 Franjo Žarković 581
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više