Pregled svih kuglana


Kuglana:SRC Sisak
Broj staza:4
Adresa:Trg grada Heidenheima 1
Grad:Sisak
Županija:Sisačko-moslavačka
Regija:Sjever
Sisak

Kategorija kuglane:2
Vrsta licence:WNBA
Licenca vrijedi do:02.08.2022
Datum pregleda:03.08.2019
Komisija:Baričević
Automati:Vollmer KSA 10 9/19
Segmenti:Vollmer 9/42
Čunjevi:Syndur TOP Premium
Kugle:Aramith
Vlasnik/upravitelj:ŠRC Sisak
Kontakt osoba:
Kontakt broj:044 543 048
Kontakt e-mail:src-sisak@src-sisak.hr
ŽENE
Pojedinačno Ankica Glajh 613 29.09.2007
Ekipno INA Sisak 3383 29.09.2007

MUŠKARCI
Pojedinačno Luka Bolanča 684 25.05.2018
Ekipno KK Zaprešić 3622 03.06.2018
osmina finala 5 Jedinstvo_ Podravka SRC Sisak
1-4
1.0 : 7.0 (3026 : 3222) 07.05.2022 15:00 Davorka Novak, A
Darko Jurković, C
| | |
1 2 Jedinstvo ŽKK Ogulin SRC Sisak
1-4
3.0 : 5.0 (3059 : 3091) 24.04.2022 14:00 Dražena Smuđ, A
Mirna Matić, B
| | |
1 1 Jedinstvo ŽKK Osijek '97 SRC Sisak
1-4
6.0 : 2.0 (3097 : 3057) 23.04.2022 15:00 Davorka Novak, A
Tomislav Pejak, B
| | |
polufinale 3 Jedinstvo Lepoglava SRC Sisak
1-4
3.0 : 5.0 (3150 : 3221) 03.04.2022 10:00 Dragan Glajh, A
Ivana Marković, D
| | |
polufinale 2 Jedinstvo_ Koprivnica_ SRC Sisak
1-4
5.0 : 3.0 (3144 : 3112) 02.04.2022 15:00 Dražena Smuđ, A
Mirna Matić, B
| | |
20 54 Jedinstvo ŽKK Zaprešić SRC Sisak
1-4
6.0 : 2.0 (3055 : 2885) 27.03.2022 15:00 Davorka Novak, A
Daniel Novalić, D
| | |
17 83 Siscia Podravka SRC Sisak
1-4
4.0 : 4.0 (3167 : 3179) 19.03.2022 11:00 Davorka Novak, A
Vladimir Vukmanović, A
| | |
14 54 Siscia Poštar Bj SRC Sisak
1-4
6.0 : 2.0 (3218 : 2956) 13.03.2022 10:00 Dražena Smuđ, A
Darko Jurković, C
| | |
14 55 Zanatlija Sk Bilogora SRC Sisak
1-4
5.0 : 3.0 (3117 : 3114) 12.03.2022 15:00 Dragan Glajh, A
Ana Butković, D
| | |
13 49 Jedinstvo Slavonija SRC Sisak
1-4
6.5 : 1.5 (3275 : 3157) 05.03.2022 19:00 Dragan Glajh, A
Ana Butković, D
| | |
15 72 Siscia Admiral SRC Sisak
1-4
3.0 : 5.0 (3201 : 3311) 05.03.2022 15:00 Vladimir Vukmanović, A
Davorka Novak, A
| | |
16 46 Jedinstvo ŽKK Novska SRC Sisak
1-4
5.0 : 3.0 (3102 : 3090) 27.02.2022 15:00 Vladimir Vukmanović, A
Daniel Novalić, D
| | |
12 48 Jedinstvo Bilogora SRC Sisak
1-4
5.0 : 3.0 (3268 : 3225) 26.02.2022 19:00 Dragan Glajh, A
Ana Butković, D
| | |
12 46 Zanatlija Sk Stolar SRC Sisak
1-4
7.0 : 1.0 (3224 : 2986) 26.02.2022 15:00 Mirna Matić, B
Ivana Marković, D
| | |
pretkolo 1 Jedinstvo_ Moslavina SRC Sisak
1-4
6.0 : 2.0 (3147 : 3049) 25.02.2022 19:00 Davorka Novak, A
Daniel Novalić, D
| | |
10 49 Siscia Endi-Tekstilac SRC Sisak
1-4
7.0 : 1.0 (3254 : 3146) 20.02.2022 15:00 Vladimir Vukmanović, A
Tomislav Pejak, B
| | |
11 44 Siscia Zanatlija Sk SRC Sisak
1-4
3.0 : 5.0 (3133 : 3176) 20.02.2022 10:00 Dražena Smuđ, A
Merzeta Perak, C
| | |
13 61 Siscia ŽKK Plitvice SRC Sisak
1-4
5.5 : 2.5 (3187 : 3097) 19.02.2022 15:00 Davorka Novak, A
Tomislav Pejak, B
| | |
15 43 Jedinstvo ŽKK Varaždin SRC Sisak
1-4
4.0 : 4.0 (3179 : 3201) 19.02.2022 11:00 Dragan Glajh, A
Ana Butković, D
| | |
9 35 Siscia Jedinstvo SRC Sisak
1-4
2.0 : 6.0 (3064 : 3268) 17.02.2022 19:00 Davorka Novak, A
Valentino Smuđ, C
| | |
9 36 Zanatlija Sk Slavonac Li SRC Sisak
1-4
4.0 : 4.0 (3204 : 3214) 15.02.2022 19:30 Tomislav Pejak, B
Daniel Novalić, D
| | |
14 42 Jedinstvo ŽKK Novska SRC Sisak
1-4
2.0 : 6.0 (3048 : 3115) 13.02.2022 15:00 Dragan Glajh, A
Darko Jurković, C
| | |
10 39 Jedinstvo Stolar SRC Sisak
1-4
8.0 : 0.0 (3254 : 2956) 12.02.2022 19:00 Vladimir Vukmanović, A
Valentino Smuđ, C
| | |
12 60 Siscia Mlaka SRC Sisak
1-4
1.0 : 7.0 (3172 : 3415) 12.02.2022 15:00 Vladimir Vukmanović, A
Mirna Matić, B
| | |
8 30 Jedinstvo Zanatlija Sk SRC Sisak
1-4
2.0 : 6.0 (3233 : 3290) 10.02.2022 16:00 Dragan Glajh, A
Ivana Marković, D
| | |
12 35 Jedinstvo ŽKK Zaprešić SRC Sisak
1-4
6.0 : 2.0 (3103 : 3017) 30.01.2022 15:00 Davorka Novak, A
Merzeta Perak, C
| | |
finale 8 Jedinstvo Novska SRC Sisak
5.0 : 3.0 (3259 : 2740) 26.01.2022 20:00 Dragan Glajh, A
Tomislav Pejak, B
| | |
polufinale 6 Jedinstvo Ciglenica SRC Sisak
1-4
6.0 : 2.0 (3280 : 3201) 19.01.2022 19:00 Valerija Smuđ, A
Tomislav Pejak, B
| | |
9 43 Siscia ŽKK Istra SRC Sisak
1-4
3.0 : 5.0 (3166 : 3205) 04.12.2021 15:00 Dragan Glajh, A
Mirna Matić, B
| | |
četvrtfinale 3 Jedinstvo Siscia SRC Sisak
1-4
6.0 : 2.0 (3143 : 3098) 01.12.2021 19:00 Davorka Novak, A
Ana Butković, D
| | |
7 28 Jedinstvo Slavonac Li SRC Sisak
1-4
2.0 : 6.0 (3262 : 3263) 20.11.2021 19:00 Dražena Smuđ, A
Ivana Marković, D
| | |
7 34 Siscia Rijeka SRC Sisak
1-4
6.0 : 2.0 (3205 : 3151) 20.11.2021 15:00 Davorka Novak, A
Tomislav Pejak, B
| | |
6 24 Siscia Stolar SRC Sisak
1-4
7.0 : 1.0 (3255 : 2950) 14.11.2021 10:00 Davorka Novak, A
Darko Jurković, C
| | |
6 23 Zanatlija Sk Poštar Bj SRC Sisak
1-4
6.0 : 2.0 (3124 : 2963) 13.11.2021 15:00 Dragan Glajh, A
Merzeta Perak, C
| | |
5 17 Siscia Slavonija SRC Sisak
1-4
2.0 : 6.0 (3233 : 3296) 07.11.2021 10:00 Davorka Novak, A
Valentino Smuđ, C
| | |
5 25 Siscia ŽKK Split SRC Sisak
1-4
6.0 : 2.0 (3321 : 3266) 06.11.2021 15:00 Vladimir Vukmanović, A
Mirna Matić, B
| | |
6 17 Jedinstvo Koprivnica SRC Sisak
1-4
5.0 : 3.0 (3077 : 3056) 31.10.2021 14:00 Dragan Glajh, A
Darko Jurković, C
| | |
4 14 Jedinstvo Poštar Bj SRC Sisak
1-4
6.0 : 2.0 (3164 : 3012) 30.10.2021 19:00 Tomislav Pejak, B
Dragan Glajh, A
| | |
4 16 Zanatlija Sk Siscia SRC Sisak
1-4
4.0 : 4.0 (3131 : 3165) 30.10.2021 15:00 Dražena Smuđ, A
Merzeta Perak, C
| | |
pretkolo 1 Zanatlija Sk Siscia SRC Sisak
1-4
2.0 : 6.0 (3114 : 3237) 26.10.2021 19:00 Dražena Smuđ, A
Merzeta Perak, C
| | |
3 10 Siscia Slavonac Li SRC Sisak
1-4
3.0 : 5.0 (3154 : 3160) 24.10.2021 10:00 Valerija Smuđ, A
Valentino Smuđ, C
| | |
3 9 Zanatlija Sk Slavonija SRC Sisak
1-4
2.0 : 6.0 (3064 : 3167) 23.10.2021 15:00 Dragan Glajh, A
Tomislav Pejak, B
| | |
4 12 Jedinstvo Moslavina SRC Sisak
1-4
6.0 : 2.0 (3046 : 2881) 17.10.2021 15:00 Davorka Novak, A
Mirna Matić, B
| | |
2 7 Jedinstvo Siscia SRC Sisak
1-4
6.0 : 2.0 (3151 : 3069) 13.10.2021 19:00 Dražena Smuđ, A
Merzeta Perak, C
| | |
3 7 Jedinstvo ŽKK Sidra SRC Sisak
1-4
7.0 : 1.0 (3131 : 2851) 10.10.2021 15:00 Vladimir Vukmanović, A
Darko Jurković, C
| | |
1 3 Siscia Bilogora SRC Sisak
1-4
2.0 : 6.0 (3153 : 3164) 10.10.2021 10:00 Dražena Smuđ, A
Valentino Smuđ, C
| | |
1 2 Zanatlija Sk Jedinstvo SRC Sisak
1-4
3.0 : 5.0 (3180 : 3262) 09.10.2021 15:00 Dragan Glajh, A
Vladimir Vukmanović, A
| | |
1 1 Jedinstvo ŽKK Varaždin SRC Sisak
1-4
5.0 : 3.0 (3107 : 3012) 26.09.2021 15:00 Dražena Smuđ, A
Darko Jurković, C
| | |
2 7 Siscia Zagreb SRC Sisak
1-4
5.0 : 3.0 (3279 : 3228) 18.09.2021 15:00 Davorka Novak, A
Tomislav Pejak, B
| | |
Ekipa Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno

1. Hrvatska kuglačka liga - žene 2021./2022. (Prosjek lige: 538.04 )

Siscia 9 537.00 536.15 536.91 536.57 Mlaka 3415 569.17 Magdalena Škreblin 602

2. Hrvatska kuglačka liga sjever - žene 2021./2022. (Prosjek lige: 505.40 )

Jedinstvo 9 502.00 515.70 503.37 508.85 ŽKK Varaždin 3201 533.50 Helena Bolić 572

3. Hrvatska kuglačka liga sjever - zona Bjelovar 2021./2022. (Prosjek lige: 521.94 )

Jedinstvo 7 523.14 538.26 525.03 530.70 Zanatlija Sk 3290 548.33 Srećko Pavlović 581
Siscia 7 523.10 528.81 523.81 525.95 Slavonija 3296 549.33 Dražen Leški 579
Zanatlija Sk 7 520.74 524.86 521.25 522.80 Jedinstvo 3262 543.67 Filip Turkalj 599

1. Hrvatska kuglačka liga - žene 2020./2021. (Prosjek lige: 539.67 )

Siscia 9 537.15 533.67 536.80 535.41 Mlaka 3389 564.83 Ana Jambrović 604

2. Hrvatska kuglačka liga sjever - žene 2020./2021. (Prosjek lige: 506.83 )

Jedinstvo 3 495.06 525.39 502.64 510.22 ŽKK Zaprešić 3123 520.50 Josipa Petković 545

3. Hrvatska kuglačka liga sjever - zona Bjelovar 2020./2021. (Prosjek lige: 519.18 )

Jedinstvo 3 528.00 514.17 524.54 521.08 Slavonac Li 3221 536.83 Antonio Fijačko 574
Siscia 3 514.28 515.89 514.68 515.08 Bilogora 3177 529.50 Goran Grof 562
Zanatlija Sk 4 506.42 534.83 512.10 520.63 Jedinstvo 3155 525.83 Marko Plivalić 545

2. Hrvatska kuglačka liga sjever 2019./2020. (Prosjek lige: 532.90 )

Zanatlija Sk 9 536.72 525.43 535.59 531.07 Ciglenica 3367 561.17 Leonardo Horvat 621

2. Hrvatska kuglačka liga sjever - žene 2019./2020. (Prosjek lige: 505.81 )

Jedinstvo 9 511.96 507.35 511.50 509.66 ŽKK Varaždin 3192 532.00 Ana Matić 574
Siscia 10 507.77 524.42 509.28 516.09 ŽKK Varaždin 3153 525.50 Ankica Novalić 554

3. Hrvatska kuglačka liga sjever zona Bjelovar 2019./2020. (Prosjek lige: 516.78 )

Siscia 6 517.78 530.08 519.54 523.93 Željezničar Bj 3250 541.67 Dražen Mišir 561
Jedinstvo 6 511.31 511.22 511.29 511.26 Siscia 3158 526.33 Vladimir Lončarević 561
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više