Pregled svih kuglana


Kuglana:Klek
Broj staza:4
Adresa:Žegar VI/3
Grad:Ogulin
Županija:Karlovačka
Regija:Zapad
Og

Kategorija kuglane:2
Vrsta licence:WNBA
Licenca vrijedi do:11.09.2023
Datum pregleda:12.09.2020
Komisija:Pintarić
Automati:Vollmer KSA 10 9/19
Segmenti:Vollmer 10/45
Čunjevi:Tornado Plus
Kugle:Aramith
Vlasnik/upravitelj:Sportska zajednica grada Ogulina
Kontakt osoba:Mario Pavić
Kontakt broj:091 152 25 84
Kontakt e-mail:szgo@szgo.hr
ŽENE
Pojedinačno Ines Maričić 659 16.11.2015
Ekipno KK Admiral 3531 21.11.2020

MUŠKARCI
Pojedinačno Ivica Bertović 673 12.12.2009
Ekipno KK Zadar 3767 08.11.2008
10 60 Policajac Og Karlobag Klek
1-4
26.11.2022 17:00 Barbara Žilić, B
Ivica Bertović, B
| | |
10 59 Željezničar-Branitelj Korana II Klek
1-4
27.11.2022 10:00 Milan Neralić, B
Valentina Stipetić, D
| | |
10 57 Euphoria Kupa II Klek
1-4
27.11.2022 17:00 Antonio Sušanj, A
Haris Ligata, B
| | |
11 66 Klek Mostanje 1949 Klek
1-4
10.12.2022 17:00 | | |
11 65 Poštar Og Euphoria Klek
1-4
11.12.2022 10:00 | | |
11 63 Obrtnik Og Skrad Klek
1-4
11.12.2022 17:00 | | |
10 47 ŽKK Ogulin ŽKK Osijek '97 Klek
1-4
14.01.2023 11:00 | | |
12 68 Klek Goranin I Klek
1-4
14.01.2023 17:00 | | |
12 69 Poštar Og Stara Hiža Klek
1-4
15.01.2023 10:00 | | |
12 71 Obrtnik Og Policajac Og Klek
1-4
15.01.2023 17:00 | | |
13 75 Policajac Og Kupa Klek
1-4
21.01.2023 17:00 | | |
13 76 Željezničar-Branitelj Poštar Og Klek
1-4
22.01.2023 10:00 | | |
13 78 Euphoria Korana III Klek
1-4
22.01.2023 17:00 | | |
12 58 ŽKK Ogulin ŽKK Split Klek
1-4
28.01.2023 11:00 | | |
14 81 Klek Skrad Klek
1-4
28.01.2023 17:00 | | |
14 82 Poštar Og Mantinela I Klek
1-4
29.01.2023 10:00 | | |
14 84 Obrtnik Og Dubovac Klek
1-4
29.01.2023 17:00 | | |
15 88 Policajac Og Klek Klek
1-4
04.02.2023 17:00 | | |
15 89 Željezničar-Branitelj Korana III Klek
1-4
05.02.2023 10:00 | | |
15 85 Obrtnik Og Velebit II Klek
1-4
05.02.2023 17:00 | | |
16 94 Klek Karlobag Klek
1-4
11.02.2023 17:00 | | |
16 95 Poštar Og Korana II Klek
1-4
12.02.2023 10:00 | | |
16 92 Euphoria Željezničar-Branitelj Klek
1-4
12.02.2023 17:00 | | |
17 101 Policajac Og Goranin I Klek
1-4
18.02.2023 17:00 | | |
17 102 Željezničar-Branitelj Stara Hiža Klek
1-4
19.02.2023 10:00 | | |
17 98 Obrtnik Og Željezničar Ka Klek
1-4
19.02.2023 17:00 | | |
14 69 ŽKK Ogulin Podravka Klek
1-4
25.02.2023 11:00 | | |
18 107 Klek Obrtnik Og Klek
1-4
25.02.2023 17:00 | | |
18 108 Poštar Og Kupa II Klek
1-4
26.02.2023 10:00 | | |
18 105 Euphoria Vatrogasac Klek
1-4
26.02.2023 17:00 | | |
19 114 Policajac Og Skrad Klek
1-4
04.03.2023 17:00 | | |
19 109 Poštar Og Gacka Klek
1-4
05.03.2023 10:00 | | |
19 111 Obrtnik Og Mostanje 1949 Klek
1-4
05.03.2023 17:00 | | |
16 80 ŽKK Ogulin Rijeka Klek
1-4
11.03.2023 11:00 | | |
20 120 Klek Željezničar Ka Klek
1-4
11.03.2023 17:00 | | |
20 116 Željezničar-Branitelj Vatrogasac Klek
1-4
12.03.2023 10:00 | | |
20 118 Euphoria Visočica Klek
1-4
12.03.2023 17:00 | | |
17 81 ŽKK Ogulin Kustošija Klek
1-4
18.03.2023 11:00 | | |
21 121 Klek Velebit II Klek
1-4
18.03.2023 17:00 | | |
21 122 Poštar Og Korana III Klek
1-4
19.03.2023 10:00 | | |
21 124 Obrtnik Og Uljanik Klek
1-4
19.03.2023 17:00 | | |
22 128 Policajac Og Dubovac Klek
1-4
25.03.2023 17:00 | | |
22 129 Željezničar-Branitelj Visočica Klek
1-4
26.03.2023 10:00 | | |
22 131 Euphoria Poštar Og Klek
1-4
26.03.2023 17:00 | | |
9 54 Poštar Og Mantinela II Klek
1-4
7.0 : 1.0 (3084 : 2937) 13.11.2022 10:00 Antonio Sušanj, A
Valentina Stipetić, D
| | |
9 49 Policajac Og Velebit II Klek
1-4
4.0 : 4.0 (3218 : 3189) 12.11.2022 17:00 Antonio Sušanj, A
Barbara Žilić, B
| | |
9 45 ŽKK Ogulin Zagreb Klek
1-4
2.0 : 6.0 (3150 : 3221) 12.11.2022 11:00 Josip Sušanj, A
Haris Ligata, B
| | |
9 52 Obrtnik Og Goranin I Klek
1-4
6.0 : 2.0 (3315 : 3225) 09.11.2022 16:00 Milan Neralić, B
Haris Ligata, B
| | |
8 46 Euphoria Korana II Klek
1-4
7.0 : 1.0 (3288 : 3177) 06.11.2022 17:00 Haris Ligata, B
Barbara Žilić, B
| | |
8 48 Željezničar-Branitelj Mantinela I Klek
1-4
2.0 : 6.0 (3042 : 3230) 06.11.2022 10:00 Josip Sušanj, A
Milan Neralić, B
| | |
8 44 Klek Kupa Klek
1-4
1.0 : 7.0 (3249 : 3439) 05.11.2022 17:00 Dragan Ćuk, B
Haris Ligata, B
| | |
7 41 Obrtnik Og Klek Klek
1-4
6.0 : 2.0 (3249 : 3153) 30.10.2022 17:00 Haris Ligata, B
Barbara Žilić, B
| | |
7 37 Željezničar-Branitelj Gacka Klek
1-4
6.0 : 2.0 (3179 : 3105) 30.10.2022 10:00 Antonio Sušanj, A
Milan Neralić, B
| | |
7 38 Policajac Og Uljanik Klek
1-4
3.0 : 5.0 (3043 : 3145) 29.10.2022 17:00 Josip Sušanj, A
Ivica Bertović, B
| | |
6 35 Euphoria Mantinela I Klek
1-4
5.0 : 3.0 (3093 : 3077) 23.10.2022 17:00 Antonio Sušanj, A
Ivica Bertović, B
| | |
6 32 Poštar Og Visočica Klek
1-4
5.0 : 3.0 (3176 : 3126) 23.10.2022 10:00 Josip Sušanj, A
Haris Ligata, B
| | |
6 27 ŽKK Ogulin ŽKK Istra Klek
1-4
0.0 : 8.0 (3149 : 3368) 22.10.2022 11:00 Danijela Škalamera, A
Ivica Bertović, B
| | |
6 33 Klek Dubovac Klek
1-4
3.0 : 5.0 (3182 : 3184) 20.10.2022 16:00 Josip Sušanj, A
Barbara Žilić, B
| | |
5 30 Obrtnik Og Kupa Klek
1-4
3.0 : 5.0 (3218 : 3309) 16.10.2022 17:00 Dragan Ćuk, B
Haris Ligata, B
| | |
5 26 Željezničar-Branitelj Euphoria Klek
1-4
6.0 : 2.0 (3041 : 2962) 16.10.2022 10:00 Milan Neralić, B
| | |
5 27 Policajac Og Mostanje 1949 Klek
1-4
1.0 : 7.0 (3141 : 3412) 15.10.2022 17:00 Haris Ligata, B
Ivica Bertović, B
| | |
4 24 Euphoria Stara Hiža Klek
1-4
6.0 : 2.0 (3114 : 3103) 02.10.2022 17:00 Milan Neralić, B
Valentina Stipetić, D
| | |
4 21 Poštar Og Vatrogasac Klek
1-4
2.0 : 6.0 (3084 : 3234) 02.10.2022 10:00 Haris Ligata, B
Ivica Bertović, B
| | |
4 22 Klek Policajac Og Klek
1-4
2.0 : 6.0 (3163 : 3327) 01.10.2022 17:00 Antonio Sušanj, A
Haris Ligata, B
| | |
4 18 ŽKK Ogulin Siscia Klek
1-4
1.0 : 7.0 (3104 : 3169) 29.09.2022 18:00 Josip Sušanj, A
Haris Ligata, B
| | |
3 13 Euphoria Gacka Klek
1-4
5.5 : 2.5 (3059 : 2983) 25.09.2022 17:00 Haris Ligata, B
Zlatan Mazor, B
| | |
3 15 Željezničar-Branitelj Mantinela II Klek
1-4
5.0 : 3.0 (3066 : 3034) 25.09.2022 10:00 Josip Sušanj, A
Barbara Žilić, B
| | |
3 16 Policajac Og Željezničar Ka Klek
1-4
4.0 : 4.0 (3229 : 3259) 24.09.2022 17:00 Milan Neralić, B
Haris Ligata, B
| | |
2 8 Obrtnik Og Karlobag Klek
1-4
6.0 : 2.0 (3267 : 3154) 18.09.2022 17:00 Barbara Žilić, B
Valentina Stipetić, D
| | |
2 10 Poštar Og Željezničar-Branitelj Klek
1-4
6.0 : 2.0 (3106 : 3037) 18.09.2022 10:00 Antonio Sušanj, A
Ivica Bertović, B
| | |
2 11 Klek Uljanik Klek
1-4
3.0 : 5.0 (3151 : 3250) 17.09.2022 17:00 Josip Sušanj, A
Barbara Žilić, B
| | |
2 9 ŽKK Ogulin Mlaka Klek
1-4
1.0 : 7.0 (3260 : 3386) 17.09.2022 11:00 Antonio Sušanj, A
Ivica Bertović, B
| | |
1 2 Euphoria Mantinela II Klek
1-4
6.0 : 2.0 (3056 : 2953) 11.09.2022 17:00 Haris Ligata, B
Ivica Bertović, B
| | |
1 4 Željezničar-Branitelj Kupa II Klek
1-4
2.0 : 6.0 (3073 : 3125) 11.09.2022 10:00 Antonio Sušanj, A
Barbara Žilić, B
| | |
1 5 Policajac Og Obrtnik Og Klek
1-4
0.0 : 8.0 (2847 : 3354) 10.09.2022 17:00 Dragan Ćuk, B
Valentina Stipetić, D
| | |
Ekipa Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno

1. B Hrvatska kuglačka liga jug 2021./2022. (Prosjek lige: 549.75 )

Klek 9 572.67 546.93 570.09 559.80 Velebit 3585 597.50 Krsto Lulić 639

2. Hrvatska kuglačka liga zapad 2021./2022. (Prosjek lige: 534.51 )

Policajac Og 11 554.50 557.91 554.78 556.20 Željezničar Ka 3427 571.17 Željko Rapaić 617
Obrtnik Og 11 553.76 563.35 554.56 558.55 Karlobag 3518 586.33 Davor Celinšćak 619

2. Hrvatska kuglačka liga zapad - žene 2021./2022. (Prosjek lige: 510.88 )

ŽKK Ogulin 9 523.09 545.35 525.32 534.22 Karlovac 3285 547.50 Jadranka Meglajec 614

3. Hrvatska kuglačka liga zapad - Karlovac i Lika 2021./2022. (Prosjek lige: 524.81 )

Poštar Og 9 540.89 544.43 541.24 542.66 Visočica 3392 565.33 Petar Grašić 603
Željezničar-Branitelj 9 536.46 533.17 536.13 534.81 Dubovac 3311 551.83 Dubravko Mesić 630
Euphoria 9 534.19 546.43 535.41 540.31 Visočica 3354 559.00 Krešimir Mesić 616

1. Hrvatska kuglačka liga - žene 2020./2021. (Prosjek lige: 539.67 )

ŽKK Ogulin 9 561.17 545.44 559.59 553.31 Admiral 3531 588.50 Amela Nicol Imširović 631

1. B Hrvatska kuglačka liga jug 2020./2021. (Prosjek lige: 547.18 )

Klek 3 569.17 552.00 564.88 560.58 Goranka 3486 581.00 Robert Skok 628

2. Hrvatska kuglačka liga zapad 2020./2021. (Prosjek lige: 539.12 )

Obrtnik Og 3 564.89 561.61 564.07 563.25 Policajac Og 3410 568.33 Božo Pavlaković 598
Policajac Og 4 555.17 556.38 555.41 555.77 Rakovica 3359 559.83 Zdravko Cegur 621

3. Hrvatska kuglačka liga zapad - Karlovac i Lika 2020./2021. (Prosjek lige: 521.07 )

Poštar Og 3 539.11 554.22 542.89 546.67 Dubovac 3252 542.00 Marijan Mlađan 611
Euphoria 4 541.50 534.58 540.12 538.04 Korana II 3403 567.17 Goran Živčić 612
Željezničar-Branitelj 4 530.46 530.04 530.38 530.25 Poštar Og 3255 542.50 Joško Matijašić 610

1. B Hrvatska kuglačka liga jug 2019./2020. (Prosjek lige: 555.16 )

Klek 9 572.76 569.70 572.45 571.23 MKK Rijeka 3530 588.33 Nadir Ravnić 628

2. Hrvatska kuglačka liga zapad 2019./2020. (Prosjek lige: 540.31 )

Policajac Og 11 550.44 558.35 551.10 554.39 Mostanje 1949 3364 560.67 Tihomir Bratić 626

2. Hrvatska kuglačka liga zapad - žene 2019./2020. (Prosjek lige: 508.51 )

ŽKK Ogulin 7 521.57 544.34 524.42 532.82 ŽKK Kupa 3249 541.50 Tea Miljković 631

3. Hrvatska kuglačka liga zapad Karlovac-Lika 2019./2020. (Prosjek lige: 527.35 )

Željezničar-Branitelj 9 544.50 527.33 542.78 535.92 Poštar Og 3465 577.50 Nikola Neralić 598
Poštar Og 9 541.69 548.87 542.40 545.28 Obrtnik Og 3467 577.83 Marinko Magdić 605
Obrtnik Og 9 536.69 570.28 540.04 553.48 Korana II 3341 556.83 Goran Živčić 606
Euphoria 9 531.78 535.41 532.14 533.59 Korana II 3322 553.67 Darko Špoljarić 608
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više