Pregled svih kuglana


Kuglana:Gradska kuglana Pž
Broj staza:4
Adresa:Osječka 7
Grad:Požega
Županija:Požeško-slavonska
Regija:Istok

Kategorija kuglane:3
Vrsta licence:HKS
Licenca vrijedi do:07.08.2022
Datum pregleda:08.08.2019
Komisija:Pintarić
Automati:Funk KSM 4002 3/8
Segmenti:Vollmer 10/45
Čunjevi:Ke-Bo Tech
Kugle:Waldhauer "W"
Vlasnik/upravitelj:Grad Požega
Kontakt osoba:Goran Ribičić
Kontakt broj:034 272 100
Kontakt e-mail:sportski-objekti@pozega.hr
ŽENE

MUŠKARCI
Pojedinačno Darko Zovko 653 27.01.2017
Ekipno KK Zaprešić 3556 03.06.2019
6 35 Nove nade Zanatlija SB Gradska kuglana Pž
1-4
20.02.2021 17:00 Stipo Andrijević, B
Ivan Burivoda, D
| | |
8 46 Nove nade Šećerana Viro Gradska kuglana Pž
1-4
27.02.2021 17:00 Hrvoje Bakić, A
Mirjana Horvat, D
| | |
7 13 Croatia Elpidio Gradska kuglana Pž
1-4
28.02.2021 14:00 Darko Zovko, C
Milan Burivoda, D
| | |
6 28 HVIDR-a Obrtnik-BAM Gradska kuglana Pž
1-4
05.03.2021 18:00 Franjo Soldo, A
Mirjana Horvat, D
| | |
9 52 Obrtnik Pž Nove nade Gradska kuglana Pž
1-4
06.03.2021 17:00 | | |
7 34 PPK Kutjevo HVIDR-a Gradska kuglana Pž
1-4
07.03.2021 10:00 Robert Bakić, B
Antonio Kopić, D
| | |
8 15 Elpidio Elektra Pž Gradska kuglana Pž
1-4
07.03.2021 14:00 | | |
8 16 Zlatni Lug Croatia Gradska kuglana Pž
1-4
07.03.2021 18:00 | | |
9 18 Hrast Elektra Pž Gradska kuglana Pž
1-4
12.03.2021 18:00 | | |
8 37 HVIDR-a Požega Gradska kuglana Pž
1-4
13.03.2021 13:00 Franjo Soldo, A
Stipo Andrijević, B
| | |
10 57 Nove nade Slavonski Banovac Gradska kuglana Pž
1-4
13.03.2021 17:00 | | |
9 17 Zlatni Lug Elpidio Gradska kuglana Pž
1-4
14.03.2021 14:00 | | |
8 38 INA - Požega PPK Kutjevo Gradska kuglana Pž
1-4
14.03.2021 18:00 Željko Lončar, A
Mirjana Horvat, D
| | |
9 44 Požega INA - Požega Gradska kuglana Pž
1-4
19.03.2021 18:00 | | |
11 63 Obrtnik Pž Nova Gradiška Gradska kuglana Pž
1-4
20.03.2021 17:00 | | |
9 43 PPK Kutjevo Regoč Gradska kuglana Pž
1-4
21.03.2021 10:00 | | |
10 19 Elpidio Hrast Gradska kuglana Pž
1-4
21.03.2021 14:00 | | |
10 20 Elektra Pž Croatia Gradska kuglana Pž
1-4
21.03.2021 18:00 | | |
10 48 Požega Regoč Gradska kuglana Pž
1-4
26.03.2021 18:00 | | |
11 22 Hrast Croatia Gradska kuglana Pž
1-4
27.03.2021 13:00 | | |
12 71 Obrtnik Pž Zanatlija SB Gradska kuglana Pž
1-4
27.03.2021 17:00 | | |
10 49 PPK Kutjevo Lipik 1974 Gradska kuglana Pž
1-4
28.03.2021 10:00 | | |
11 21 Elektra Pž Zlatni Lug Gradska kuglana Pž
1-4
28.03.2021 14:00 | | |
13 78 Nove nade Željezničar Os Gradska kuglana Pž
1-4
10.04.2021 17:00 | | |
12 24 Zlatni Lug Hrast Gradska kuglana Pž
1-4
11.04.2021 10:00 | | |
12 23 Elpidio Croatia Gradska kuglana Pž
1-4
11.04.2021 14:00 | | |
11 55 INA - Požega HVIDR-a Gradska kuglana Pž
1-4
11.04.2021 18:00 | | |
12 59 Požega Lokomotiva 1967 Gradska kuglana Pž
1-4
16.04.2021 18:00 | | |
12 57 HVIDR-a Regoč Gradska kuglana Pž
1-4
17.04.2021 13:00 | | |
14 84 Obrtnik Pž Šećerana Viro Gradska kuglana Pž
1-4
17.04.2021 17:00 | | |
12 60 PPK Kutjevo Obrtnik-BAM Gradska kuglana Pž
1-4
18.04.2021 10:00 | | |
13 25 Elektra Pž Elpidio Gradska kuglana Pž
1-4
18.04.2021 14:00 | | |
13 26 Croatia Zlatni Lug Gradska kuglana Pž
1-4
18.04.2021 18:00 | | |
15 85 Obrtnik Pž Osijek II Gradska kuglana Pž
1-4
24.04.2021 17:00 | | |
13 61 PPK Kutjevo PKK Halo 192 Gradska kuglana Pž
1-4
25.04.2021 10:00 | | |
14 27 Elpidio Zlatni Lug Gradska kuglana Pž
1-4
25.04.2021 14:00 | | |
14 28 Elektra Pž Hrast Gradska kuglana Pž
1-4
25.04.2021 18:00 | | |
15 29 Hrast Elpidio Gradska kuglana Pž
1-4
30.04.2021 18:00 | | |
15 30 Croatia Elektra Pž Gradska kuglana Pž
1-4
01.05.2021 13:00 | | |
14 70 Požega PPK Kutjevo Gradska kuglana Pž
1-4
07.05.2021 18:00 | | |
14 68 HVIDR-a Lokomotiva 1967 Gradska kuglana Pž
1-4
08.05.2021 13:00 | | |
16 92 Nove nade Nova Gradiška Gradska kuglana Pž
1-4
08.05.2021 17:00 | | |
16 32 Croatia Hrast Gradska kuglana Pž
1-4
09.05.2021 10:00 | | |
16 31 Zlatni Lug Elektra Pž Gradska kuglana Pž
1-4
09.05.2021 14:00 | | |
14 67 INA - Požega Lipik 1974 Gradska kuglana Pž
1-4
09.05.2021 18:00 | | |
15 71 Požega PKK Halo 192 Gradska kuglana Pž
1-4
14.05.2021 18:00 | | |
17 33 Croatia Elpidio Gradska kuglana Pž
1-4
15.05.2021 13:00 | | |
17 98 Obrtnik Pž Silos Gradska kuglana Pž
1-4
15.05.2021 17:00 | | |
15 72 PPK Kutjevo Sloga Gradska kuglana Pž
1-4
16.05.2021 10:00 | | |
17 34 Hrast Zlatni Lug Gradska kuglana Pž
1-4
16.05.2021 14:00 | | |
16 79 HVIDR-a PPK Kutjevo Gradska kuglana Pž
1-4
22.05.2021 13:00 | | |
18 105 Nove nade Slatina Gradska kuglana Pž
1-4
22.05.2021 17:00 | | |
18 36 Zlatni Lug Croatia Gradska kuglana Pž
1-4
23.05.2021 10:00 | | |
18 35 Elpidio Elektra Pž Gradska kuglana Pž
1-4
23.05.2021 14:00 | | |
16 78 INA - Požega Obrtnik-BAM Gradska kuglana Pž
1-4
23.05.2021 18:00 | | |
17 82 Požega HVIDR-a Gradska kuglana Pž
1-4
28.05.2021 18:00 | | |
19 111 Obrtnik Pž Željezničar Os Gradska kuglana Pž
1-4
29.05.2021 17:00 | | |
17 83 PPK Kutjevo INA - Požega Gradska kuglana Pž
1-4
30.05.2021 10:00 | | |
19 38 Hrast Elektra Pž Gradska kuglana Pž
1-4
30.05.2021 14:00 | | |
19 37 Zlatni Lug Elpidio Gradska kuglana Pž
1-4
30.05.2021 18:00 | | |
18 90 HVIDR-a Sloga Gradska kuglana Pž
1-4
05.06.2021 13:00 | | |
20 118 Nove nade Obrtnik Pž Gradska kuglana Pž
1-4
05.06.2021 17:00 | | |
20 40 Elektra Pž Croatia Gradska kuglana Pž
1-4
06.06.2021 10:00 | | |
20 39 Elpidio Hrast Gradska kuglana Pž
1-4
06.06.2021 14:00 | | |
18 89 INA - Požega Požega Gradska kuglana Pž
1-4
06.06.2021 18:00 | | |
21 124 Obrtnik Pž Željezničar Bel Gradska kuglana Pž
1-4
12.06.2021 17:00 | | |
22 131 Nove nade Silos Gradska kuglana Pž
1-4
19.06.2021 17:00 | | |
7 14 Hrast Zlatni Lug Gradska kuglana Pž
1-4
3.0 : 5.0 (2885 : 2910) 27.11.2020 18:00 Robert Bakić, B
Mario Trnokop, D
| | |
6 11 Zlatni Lug Elektra Pž Gradska kuglana Pž
1-4
7.0 : 1.0 (2900 : 2798) 22.11.2020 18:00 Franjo Soldo, A
Antonio Kopić, D
| | |
6 12 Croatia Hrast Gradska kuglana Pž
1-4
7.0 : 1.0 (2971 : 2870) 22.11.2020 14:00 Robert Bakić, B
Ivan Burivoda, D
| | |
7 41 Obrtnik Pž Brod Gradska kuglana Pž
1-4
7.0 : 1.0 (3179 : 3055) 21.11.2020 17:00 Hrvoje Bakić, A
Franjo Soldo, A
| | |
7 35 Požega Sloga Gradska kuglana Pž
1-4
2.0 : 6.0 (3001 : 3029) 20.11.2020 18:00 Željko Lončar, A
Hrvoje Bakić, A
| | |
6 29 INA - Požega Lokomotiva 1967 Gradska kuglana Pž
1-4
6.0 : 2.0 (2994 : 2918) 15.11.2020 18:00 Darko Zovko, C
Mario Trnokop, D
| | |
5 10 Croatia Elektra Pž Gradska kuglana Pž
1-4
7.0 : 1.0 (2995 : 2800) 15.11.2020 13:00 Željko Lončar, A
Antonio Kopić, D
| | |
5 9 Hrast Elpidio Gradska kuglana Pž
1-4
3.0 : 5.0 (2862 : 2923) 13.11.2020 18:00 Željko Lončar, A
Darko Zovko, C
| | |
5 25 PPK Kutjevo Požega Gradska kuglana Pž
1-4
3.0 : 5.0 (2964 : 3044) 08.11.2020 10:00 Robert Bakić, B
Ivan Burivoda, D
| | |
5 30 Obrtnik Pž Slavonski Banovac Gradska kuglana Pž
1-4
3.0 : 5.0 (3140 : 3165) 07.11.2020 17:00 Hrvoje Bakić, A
Milan Burivoda, D
| | |
4 20 INA - Požega Regoč Gradska kuglana Pž
1-4
4.0 : 4.0 (2994 : 2992) 25.10.2020 18:00 Franjo Soldo, A
Mirjana Horvat, D
| | |
4 7 Elpidio Zlatni Lug Gradska kuglana Pž
1-4
2.0 : 6.0 (2823 : 2954) 25.10.2020 14:00 Darko Zovko, C
Milan Burivoda, D
| | |
4 8 Elektra Pž Hrast Gradska kuglana Pž
1-4
0.0 : 8.0 (2689 : 2950) 25.10.2020 10:00 Stipo Andrijević, B
Ivan Burivoda, D
| | |
4 24 Nove nade Željezničar Bel Gradska kuglana Pž
1-4
6.0 : 2.0 (3280 : 3058) 24.10.2020 17:00 Hrvoje Bakić, A
Stipo Andrijević, B
| | |
4 19 HVIDR-a Lipik 1974 Gradska kuglana Pž
1-4
7.0 : 1.0 (3068 : 3000) 24.10.2020 13:00 Hrvoje Bakić, A
Franjo Soldo, A
| | |
4 17 Požega Obrtnik-BAM Gradska kuglana Pž
1-4
1.0 : 7.0 (2992 : 3035) 23.10.2020 18:00 Željko Lončar, A
Robert Bakić, B
| | |
3 13 Nove nade Osijek II Gradska kuglana Pž
1-4
7.0 : 1.0 (3300 : 3156) 22.10.2020 17:00 Hrvoje Bakić, A
Milan Burivoda, D
| | |
3 11 INA - Požega PKK Halo 192 Gradska kuglana Pž
1-4
2.0 : 6.0 (2935 : 3023) 18.10.2020 18:00 Franjo Soldo, A
Mirjana Horvat, D
| | |
3 5 Elektra Pž Elpidio Gradska kuglana Pž
1-4
3.0 : 5.0 (2823 : 2829) 18.10.2020 10:00 Stipo Andrijević, B
Darko Zovko, C
| | |
3 6 Croatia Zlatni Lug Gradska kuglana Pž
1-4
6.5 : 1.5 (3068 : 2900) 17.10.2020 13:00 Robert Bakić, B
Ivan Burivoda, D
| | |
2 4 Zlatni Lug Hrast Gradska kuglana Pž
1-4
2.0 : 6.0 (2883 : 2931) 11.10.2020 18:00 Hrvoje Bakić, A
Milan Burivoda, D
| | |
2 3 Elpidio Croatia Gradska kuglana Pž
1-4
1.0 : 7.0 (2824 : 2971) 11.10.2020 14:00 Robert Bakić, B
Mirjana Horvat, D
| | |
2 7 PPK Kutjevo Lokomotiva 1967 Gradska kuglana Pž
1-4
2.0 : 6.0 (2912 : 2940) 11.10.2020 10:00 Robert Bakić, B
Ivan Burivoda, D
| | |
2 8 Obrtnik Pž Slatina Gradska kuglana Pž
1-4
7.0 : 1.0 (3118 : 3001) 10.10.2020 17:00 Franjo Soldo, A
Stipo Andrijević, B
| | |
2 10 HVIDR-a INA - Požega Gradska kuglana Pž
1-4
3.0 : 5.0 (2961 : 2994) 10.10.2020 13:00 Stipo Andrijević, B
Mirjana Horvat, D
| | |
2 8 Požega Lipik 1974 Gradska kuglana Pž
1-4
6.0 : 2.0 (3035 : 2958) 09.10.2020 18:00 Robert Bakić, B
Milan Burivoda, D
| | |
1 2 INA - Požega Sloga Gradska kuglana Pž
1-4
1.0 : 7.0 (2882 : 2911) 04.10.2020 18:00 Željko Lončar, A
Mirjana Horvat, D
| | |
1 1 Elektra Pž Zlatni Lug Gradska kuglana Pž
1-4
1.5 : 6.5 (2912 : 3024) 04.10.2020 10:00 Stipo Andrijević, B
Ivan Burivoda, D
| | |
1 2 Nove nade Brod Gradska kuglana Pž
1-4
8.0 : 0.0 (3297 : 3019) 03.10.2020 17:00 Hrvoje Bakić, A
Ivan Burivoda, D
| | |
1 1 HVIDR-a PKK Halo 192 Gradska kuglana Pž
1-4
2.0 : 6.0 (2962 : 3029) 03.10.2020 13:00 Franjo Soldo, A
Stipo Andrijević, B
| | |
1 2 Hrast Croatia Gradska kuglana Pž
1-4
1.0 : 7.0 (2804 : 3058) 02.10.2020 18:00 Robert Bakić, B
Milan Burivoda, D
| | |
Ekipa Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno

2. Hrvatska kuglačka liga istok 2019./2020. (Prosjek lige: 524.54 )

Nove nade 11 519.82 544.95 521.91 532.39 Silos 3222 537.00 Matija Tutnjević 589
Obrtnik Pž 11 518.88 521.32 519.08 520.10 Nove nade 3340 556.67 Darko Zovko 647

3. Hrvatska kuglačka liga istok zona Požega 2019./2020. (Prosjek lige: 513.20 )

Croatia 8 518.06 505.40 516.66 511.73 HVIDR-a 3218 536.33 Đuro Poljanac 590
PPK Kutjevo 8 512.77 517.21 513.26 514.99 Papuk 3152 525.33 Žarko Štampf 565
HVIDR-a 8 505.73 508.67 506.06 507.20 PPK Kutjevo 3208 534.67 Žarko Štampf 554
Požega 8 504.29 505.21 504.39 504.75 PPK Kutjevo 3094 515.67 Domagoj Tušim 586

4. Hrvatska kuglačka liga istok zona Požega 2019./2020. (Prosjek lige: 494.46 )

Elektra Pž 6 497.97 487.17 496.43 492.57 Hrast 3075 512.50 Josip Lončarević 546
Elpidio 6 499.50 472.69 495.67 486.10 PKK Halo 192 3067 511.17 Mato Brekalo 559
Zlatni Lug 6 491.11 491.75 491.20 491.43 PKK Halo 192 3121 520.17 Josip Filajdić 560
Hrast 6 490.78 488.11 490.40 489.44 Zlatni Lug 3058 509.67 Josip Filajdić 556
INA - Požega 6 487.89 501.47 489.83 494.68 PKK Halo 192 3037 506.17 Josip Filajdić 542
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više