Prvenstvo parova RH za 2018./2019. godinu - JUNIORI U23

19.01.2019 - 20.01.2019 Poljud, Split


Rezultati

Klub
HKS ID
Ime i prezime
Pune
Čišćenje
Prazne
Ukupno

1. Zaprešić (Zaprešić Zaprešić)
760
380
9
1140
121058
Tomislav Pavičić
369
180
6
549
121067
Karlo Zekić
391
200
3
591
2. Medveščak-1958 (Medveščak-1958 Zagreb)
741
395
9
1136
121449
Adrian Belar
357
190
3
547
120009
Matija Vikert
384
205
6
589
3. Zanatlija 2 (Zanatlija Slavonski Brod)
752
378
9
1130
120095
Lovro Buzov
368
193
6
561
120111
Arijan Rukavina
384
185
3
569
4. Zabok (Zabok Zabok)
749
375
10
1124
121340
Dalibor Hršak
378
174
5
552
121346
Toni Ljubić
371
201
5
572
5. Grmoščica (Grmoščica Zagreb)
735
384
7
1119
121101
Karlo Boroš
365
209
2
574
121485
Karlo Mezak
370
175
5
545
6. MKK Mlaka (MKK Mlaka Rijeka)
713
384
13
1097
121209
Marko Kozlov
349
179
6
528
121205
Borna Crnković
364
205
7
569
7. MKK Rijeka (MKK Rijeka Rijeka)
756
340
7
1096
121214
Nebojša Šušnjar
370
171
3
541
121207
Dino Kos
386
169
4
555
8. Ponikve 2 (Ponikve Zagreb)
731
348
11
1079
121480
Tomislav Kerhin
368
171
4
539
121479
Kristijan Kerhin
363
177
7
540
9. Zanatlija 3 (Zanatlija Slavonski Brod)
709
367
6
1076
120108
Nikola Martinović
349
185
3
534
120109
Duje Matić
360
182
3
542
10. Bjelovar (Bjelovar Bjelovar)
741
334
10
1075
121667
Luka Mijić
367
195
4
562
122231
Matej Somljačan
374
139
6
513
11. Zanatlija 1 (Zanatlija Slavonski Brod)
717
341
5
1058
120107
Sven Marić
369
179
3
548
120099
Mario Drempetić
348
162
2
510
12. Slavonac (Slavonac Bukovlje)
725
320
15
1045
120094
Josip Buzgo
365
174
5
539
122713
Marijan Dežmić
360
146
10
506
13. Ponikve 1 (Ponikve Zagreb)
720
299
10
1019
121476
Fran Hećimović
359
159
5
518
121484
Dorian Mezak
361
140
5
501
14. Goranin (Goranin Delnice)
701
313
24
1014
120854
Marko Petranović
357
158
13
515
120843
Dominik Jakovac
344
155
11
499
15. Korana (Korana Slunj)
694
292
18
986
120543
Tomislav Vuković
346
153
11
499
122195
Tin Štefanac
348
139
7
487
16. Podravka (Podravka Koprivnica)
655
287
29
942
122479
Patrik Lukač
315
159
12
474
122480
Robert Lukač
340
128
17
468
17. Bojovnik Trilj (Bojovnik Trilj Trilj)
626
283
35
909
122446
Robert Ratković
342
193
3
535
122429
Mirko Gilić
284
90
32
374
18. Vrlika (Vrlika Split)
519
223
57
742
122644
Ante Mandarić
320
156
12
476
122860
Borna Erceg
199
67
45
266
19. Šubićevac (Šubićevac Šibenik)
520
177
55
697
122870
Stefano Brkić Tarozzi
232
73
31
305
122871
Maro Petar Kojundžić
288
104
24
392
20. Ciglenica (Ciglenica Ciglenica)
0
0
0
0
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više