2. Hrvatska kuglačka liga sjever - žene

Regija: Regija Sjever

Stupanj natjecanja: III stupanj

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Siscia
Sisak
10 9 0 1 18 59.0 21.0
2. ŽKK Novska
Novska
10 6 1 3 13 42.0 38.0
3. ŽKK Varaždin
Varaždin
10 6 0 4 12 49.0 31.0
4. Moslavina
Kutina
10 5 1 4 11 41.0 39.0
5. Jedinstvo
Sisak
10 3 0 7 6 32.0 48.0
6. Koprivnica
Koprivnica
10 0 0 10 0 17.0 63.0
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Preuzimanja

Raspored utakmica
Izvješća kola:
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.
Statistika:
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Ana Matić
ŽKK Varaždin
3.0
1663
548.17
2211.17
552.79
2. Ana Marija Dujmić
Jedinstvo
3.0
1618
551.50
2169.50
542.38
3. Ankica Glajh
Siscia
3.0
1610
534.73
2144.73
536.18
4. Valentina Smuđ
Siscia
3.5
1865
541.20
2406.20
534.71
5. Ivana Belši
Moslavina
9.0
4784
0.00
4784.00
531.56
6. Ivona Vincek
ŽKK Varaždin
3.0
1580
521.39
2101.39
525.35
7. Ljiljana Gulić
ŽKK Novska
4.0
2103
513.00
2616.00
523.20
8. Ljiljana Zorec
ŽKK Varaždin
4.0
2081
513.33
2594.33
518.87
9. Mirjana Kukovec
ŽKK Varaždin
4.0
2063
529.83
2592.83
518.57
10. Mira Malović
Moslavina
10.0
5177
0.00
5177.00
517.70
11. Lucija Sever
Siscia
4.0
2049
521.45
2570.45
514.09
12. Ana Januš
ŽKK Novska
4.0
2054
500.83
2554.83
510.97
13. Ankica Novalić
Jedinstvo
4.0
2015
532.00
2547.00
509.40
14. Vesna Sertić
Koprivnica
3.0
1540
493.09
2033.09
508.27
15. Ksenija Lekić
ŽKK Novska
4.0
2000
518.67
2518.67
503.73
16. Tamara Arežina
Moslavina
9.0
4529
0.00
4529.00
503.22
17. Katarina Gršić
Moslavina
9.0
4522
0.00
4522.00
502.44
18. Mirela Zeman
ŽKK Novska
4.0
1993
510.00
2503.00
500.60
19. Snježana Barberić
ŽKK Novska
4.0
2003
495.62
2498.62
499.72
20. Lejla Štrbac
Siscia
4.0
1976
522.00
2498.00
499.60
21. Ljubica Dorić
Koprivnica
4.0
2002
488.00
2490.00
498.00
22. Ankica Keč
ŽKK Novska
3.0
1467
510.65
1977.65
494.41
23. Lidija Iveković
Jedinstvo
4.0
1945
523.80
2468.80
493.76
24. Zvjezdana Šeliga
Moslavina
10.0
4904
0.00
4904.00
490.40
25. Izidora Dolenc
ŽKK Varaždin
3.5
1727
474.80
2201.80
489.29
26. Ivana Marković
Jedinstvo
4.0
1921
495.40
2416.40
483.28
27. Barbara Ramić
Jedinstvo
3.0
1454
473.50
1927.50
481.88
28. Mirica Ilić
Koprivnica
4.0
1913
488.50
2401.50
480.30
29. Vesna Benotić
Koprivnica
3.5
1669
467.17
2136.17
474.70
30. Mirjana Gabaj
Koprivnica
3.0
1403
463.33
1866.33
466.58
31. Tatjana Balog
Koprivnica
3.5
1650
448.80
2098.80
466.40
Ime i prezime
Klub
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Ana Matić
ŽKK Varaždin
3.00
1663.00
554.33
6.00
3289.00
548.17
9.00
4952.00
550.22
2. Ana Marija Dujmić
Jedinstvo
3.00
1618.00
539.33
4.00
2206.00
551.50
7.00
3824.00
546.29
3. Ankica Glajh
Siscia
3.00
1610.00
536.67
5.50
2941.00
534.73
8.50
4551.00
535.41
4. Valentina Smuđ
Siscia
3.50
1865.00
532.86
2.50
1353.00
541.20
6.00
3218.00
536.33
5. Ivana Belši
Moslavina
9.00
4784.00
531.56
0.00
0.00
NaN
9.00
4784.00
531.56
6. Dražena Smuđ
Siscia
2.75
1457.00
529.82
6.00
3313.00
552.17
8.75
4770.00
545.14
7. Ivona Vincek
ŽKK Varaždin
3.00
1580.00
526.67
5.75
2998.00
521.39
8.75
4578.00
523.20
8. Ljiljana Gulić
ŽKK Novska
4.00
2103.00
525.75
6.00
3078.00
513.00
10.00
5181.00
518.10
9. Tanja Kuzel
ŽKK Varaždin
2.00
1045.00
522.50
3.50
1691.00
483.14
5.50
2736.00
497.45
10. Ljiljana Zorec
ŽKK Varaždin
4.00
2081.00
520.25
6.00
3080.00
513.33
10.00
5161.00
516.10
11. Magdalena Lukinić
Jedinstvo
2.00
1037.00
518.50
3.00
1492.00
497.33
5.00
2529.00
505.80
12. Mira Malović
Moslavina
10.00
5177.00
517.70
0.00
0.00
NaN
10.00
5177.00
517.70
13. Mirjana Kukovec
ŽKK Varaždin
4.00
2063.00
515.75
6.00
3179.00
529.83
10.00
5242.00
524.20
14. Ana Januš
ŽKK Novska
4.00
2054.00
513.50
2.40
1202.00
500.83
6.40
3256.00
508.75
15. Vesna Sertić
Koprivnica
3.00
1540.00
513.33
5.50
2712.00
493.09
8.50
4252.00
500.24
16. Lucija Sever
Siscia
4.00
2049.00
512.25
5.50
2868.00
521.45
9.50
4917.00
517.58
17. Helena Tunjić
Moslavina
7.33
3726.00
508.32
0.00
0.00
NaN
7.33
3726.00
508.32
18. Sara Pejak
Siscia
2.50
1268.00
507.20
6.00
3122.00
520.33
8.50
4390.00
516.47
19. Ankica Novalić
Jedinstvo
4.00
2015.00
503.75
6.00
3192.00
532.00
10.00
5207.00
520.70
20. Valerija Smuđ
Siscia
2.75
1384.00
503.27
1.25
632.00
505.60
4.00
2016.00
504.00
21. Tamara Arežina
Moslavina
9.00
4529.00
503.22
0.00
0.00
NaN
9.00
4529.00
503.22
22. Katarina Gršić
Moslavina
9.00
4522.00
502.44
0.00
0.00
NaN
9.00
4522.00
502.44
23. Snježana Barberić
ŽKK Novska
4.00
2003.00
500.75
5.25
2602.00
495.62
9.25
4605.00
497.84
24. Ljubica Dorić
Koprivnica
4.00
2002.00
500.50
5.00
2440.00
488.00
9.00
4442.00
493.56
25. Ksenija Lekić
ŽKK Novska
4.00
2000.00
500.00
6.00
3112.00
518.67
10.00
5112.00
511.20
26. Mirela Zeman
ŽKK Novska
4.00
1993.00
498.25
6.00
3060.00
510.00
10.00
5053.00
505.30
27. Lara Slavik
ŽKK Varaždin
2.25
1120.00
497.78
0.25
94.00
376.00
2.50
1214.00
485.60
28. Lejla Štrbac
Siscia
4.00
1976.00
494.00
6.00
3132.00
522.00
10.00
5108.00
510.80
29. Izidora Dolenc
ŽKK Varaždin
3.50
1727.00
493.43
2.50
1187.00
474.80
6.00
2914.00
485.67
30. Zvjezdana Šeliga
Moslavina
10.00
4904.00
490.40
0.00
0.00
NaN
10.00
4904.00
490.40
31. Ankica Keč
ŽKK Novska
3.00
1467.00
489.00
4.60
2349.00
510.65
7.60
3816.00
502.11
32. Lidija Iveković
Jedinstvo
4.00
1945.00
486.25
5.00
2619.00
523.80
9.00
4564.00
507.11
33. Barbara Ramić
Jedinstvo
3.00
1454.00
484.67
6.00
2841.00
473.50
9.00
4295.00
477.22
34. Nikolina Pavlić
Jedinstvo
2.00
963.00
481.50
1.50
711.00
474.00
3.50
1674.00
478.29
35. Ivana Marković
Jedinstvo
4.00
1921.00
480.25
5.00
2477.00
495.40
9.00
4398.00
488.67
36. Mirica Ilić
Koprivnica
4.00
1913.00
478.25
6.00
2931.00
488.50
10.00
4844.00
484.40
37. Vesna Benotić
Koprivnica
3.50
1669.00
476.86
6.00
2803.00
467.17
9.50
4472.00
470.74
38. Paula Švogor
ŽKK Varaždin
2.25
1069.00
475.11
2.50
1195.00
478.00
4.75
2264.00
476.63
39. Tatjana Balog
Koprivnica
3.50
1650.00
471.43
2.50
1122.00
448.80
6.00
2772.00
462.00
40. Mirjana Gabaj
Koprivnica
3.00
1403.00
467.67
4.50
2085.00
463.33
7.50
3488.00
465.07
41. Sandra Pehnec
Koprivnica
2.50
1124.00
449.60
5.50
2574.00
468.00
8.00
3698.00
462.25

Melanija Perenčević Ivanić
Jedinstvo
1.00
506.00
506.00
3.00
1441.00
480.33
4.00
1947.00
486.75
Renata Kovačević
Jedinstvo
1.00
504.00
504.00
2.50
1240.00
496.00
3.50
1744.00
498.29
Snježana Glavaš
Moslavina
3.00
1505.00
501.67
0.00
0.00
NaN
3.00
1505.00
501.67
Tea Durbas
Siscia
1.50
704.00
469.33
3.25
1547.00
476.00
4.75
2251.00
473.89
Kristina Borojević
Moslavina
2.67
1189.00
445.32
0.00
0.00
NaN
2.67
1189.00
445.32
Andreja Demeterfi
Koprivnica
0.50
210.00
420.00
0.00
0.00
NaN
0.50
210.00
420.00
Lana Čudina
ŽKK Novska
0.50
210.00
420.00
3.75
1851.00
493.60
4.25
2061.00
484.94
Zrinka Vidaković
ŽKK Novska
0.50
181.00
362.00
2.00
921.00
460.50
2.50
1102.00
440.80
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. ŽKK Varaždin
4.0
8474
3874
12348
514.50
183
6.0
12534
6037
18571
515.86
231
10.0
21008
9911
30919
515.32
414
2. Siscia
4.0
8383
3930
12313
513.04
142
6.0
12886
6022
18908
525.22
219
10.0
21269
9952
31221
520.35
361
3. Moslavina
10.0
20927
9409
30336
505.60
508
0.0
0
0
0
0
10.0
20927
9409
30336
505.60
508
4. ŽKK Novska
4.0
8372
3639
12011
500.46
189
6.0
12625
5550
18175
504.86
300
10.0
20997
9189
30186
503.10
489
5. Jedinstvo
4.0
8311
3652
11963
498.46
217
6.0
12458
5761
18219
506.08
278
10.0
20769
9413
30182
503.03
495
6. Koprivnica
4.0
8176
3335
11511
479.63
318
6.0
12105
5049
17154
476.50
438
10.0
20281
8384
28665
477.75
756
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više