Zagrebački kuglački savez

OIB: 54712248399
Adresa: Savska cesta 137, 10 000 Zagreb



E-pošta: zg.kugl.sav@gmail.com
Adresa za dostavu pošte: Savska cesta 137
Kontakt: 01 6398 609, 607, 608
Mrežne stranice: www.zg-kuglanje.hr
Predsjednik zbora sudaca: Nikola Filipović
Tajnik zbora sudaca: Elizabeta Štajdohar
Komisija za delegiranje: Gordana Senta; Mirela Đeri
Datum izborne skupštine: 14.11.2019.
Predsjednik: Velimir Mrkonjić
Tajnik: Snježana Beluhan-Sklepić
Ovlaštene osobe: Velimir Mrkonjić i Snježana Beluhan-Sklepić

Klub OIB
1. BK Nomad - Zagreb 820002
2. BK Purger - Zagreb 820010
3. BK Trešnjevka - Zagreb 820006
4. BK Zagreb - Zagreb 820008
5. BK Zapad - Zagreb 820009
6. Centar - Zagreb 810010
7. Croatia-Osiguranje - Zagreb 810015
8. Endi-Tekstilac - Zagreb 810029
9. Grmoščica - Zagreb 810038
10. Harmica - Zagreb 810040
11. Hrabri - Zagreb 810042
12. Kustošija - Zagreb 810001
13. Medika - Zagreb 810065
14. Medvedgrad - Zagreb 810066
15. Medveščak-1958 - Zagreb 810067
16. Obrtnik Torbar - Zagreb 810131
17. Ponikve - Zagreb 810100
18. Sidra Zagreb - Zagreb 810112
19. Silent - Zagreb 810113
20. Vodovod - Zagreb 810140
21. Zagreb - Zagreb 810144
22. Zagrebačka pivovara - Zagreb 810145
23. Zanatlija - Zagreb 810150
24. ŽKK Sidra - Zagreb 810173
Ime i Prezime Rang, lista, IV stupanj Licenca vrijedi do
1. Filip Boc - 420423 SAVEZNI A IV 07.09.2026
2. Damir Cerle - 420345 SAVEZNI A IV 04.09.2023
3. Petar Filipčić - 420414 SAVEZNI A IV 08.09.2025
4. Nikola Filipović - 420063 MEĐUNARODNI A IV 30.06.2023
5. Lucija Marta Jelavić - 410097 SAVEZNI A IV 04.09.2023
6. Kristina Juras Kovač - 410092 SAVEZNI A IV 07.09.2026
7. Ivan Jurišić - 420346 SAVEZNI A IV 07.09.2026
8. Miroslav Noršić - 420352 SAVEZNI A IV 26.08.2024
9. Gordana Senta - 410093 SAVEZNI A IV 07.09.2026
10. Elizabeta Štajdohar - 410094 SAVEZNI A IV 08.09.2025
11. Vedran Štajdohar - 420362 SAVEZNI A IV 03.09.2024
12. Mirela Đeri - 410096 SAVEZNI B IV 06.09.2025
13. Petra Fiamengo - 410100 SAVEZNI B IV 04.09.2023
14. Kristijan Kerhin - 420415 SAVEZNI B IV 08.09.2025
15. Alen Kujundžić - 420416 SAVEZNI B IV 03.09.2025
16. Nino Semenski - 420350 SAVEZNI B IV 08.09.2025
17. Luka Bakić - 420479 REGIONALNI C IV 07.09.2026
18. Tihana Čavlović - 410123 REGIONALNI C IV 08.09.2025
19. Ljubica Dolanski - 410106 REGIONALNI C IV 30.08.2026
20. Matija Pavlinić - 420378 REGIONALNI C IV 26.08.2024
21. Milan Uzelac - 420480 REGIONALNI C IV 03.09.2026
22. Andreya Alpeza - 410163 SUDAC D IV 04.09.2026
23. Svjetlana Kokotović - 410141 SUDAC D IV 02.09.2024
24. Tomislav Vuković - 420430 SUDAC D IV 18.08.2023
Naziv Mjesto
1. Grmoščica Zagreb
2. Pongračevo Zagreb
3. Vinko Bek Zagreb
4. Zagreb Zagreb
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više