Kuglački savez Primorsko-goranske županije

OIB: 77323808215
Adresa: Dolac 8, 51 000 Rijeka



E-pošta: pgz.kuglanje@gmail.com
Adresa za dostavu pošte: Dolac 8, 51 000 Rijeka
Kontakt: Tonči Mikac 091 543 55 60 i Dražen Tomić 098 440 709
Mrežne stranice:
Predsjednik zbora sudaca: Dinko Kolić
Tajnik zbora sudaca: Gordana Balent
Komisija za delegiranje: Draženko Bistrović; Danijel Bertović; Štefanija Pezerović; Anamaria Predović; Tea Bosnar; Dinko Kolić
Datum izborne skupštine: 07.09.2019.
Predsjednik: Prof. dr. sc. Tonči Mikac
Tajnik: Dražen Tomić
Ovlaštene osobe: Tonči Mikac, Kristijan Jelovac i Dražen Tomić

Klub OIB
1. Crikvenica - Crikvenica 810013
2. Elektroprimorje - Rijeka 810027
3. Gomirje - Gomirje 810033
4. Goranin - Delnice 810034
5. Goranka - Ravna Gora 810035
6. Grobničan Riječka banka - Rijeka 810039
7. Jadranka hoteli - Mali Lošinj 810183
8. Kamačnik - Vrbovsko 810051
9. MKK Mlaka - Rijeka 810071
10. MKK Rijeka - Rijeka 810072
11. Mladost - Delnice 810074
12. Mlaka - Rijeka 810075
13. Policajac - Vrbovsko 810099
14. Ravnogorac - Ravna Gora 810202
15. Ričina - Dražice 810213
16. Rijeka - Rijeka 810110
17. Skrad - Skrad 810116
18. Telekom - Rijeka 810130
19. Zlobin - Zlobin 810153
20. Željezničar - Moravice 810161
21. ŽKK Goranin - Delnice 810165
Ime i Prezime Rang, lista, IV stupanj Licenca vrijedi do
1. Danijel Bertović - 420227 SAVEZNI A IV 16.08.2025
2. Draženko Bistrović - 420232 SAVEZNI A IV 02.09.2026
3. Milan Đujić - 420231 SAVEZNI A IV 02.09.2026
4. Marko Jakljević - 420223 SAVEZNI A IV 03.09.2026
5. Ivana Juričić - 410053 SAVEZNI A IV 04.09.2024
6. Drago Jurišić - 420218 SAVEZNI A IV 02.09.2025
7. Roko Klobučar - 420222 SAVEZNI A IV 05.09.2024
8. Dino Kos - 420442 SAVEZNI A IV 02.09.2026
9. Štefanija Pezerović - 410049 SAVEZNI A IV 06.09.2023
10. Anamaria Predović - 410051 SAVEZNI A IV 05.09.2024
11. Boris Sanković - 420219 SAVEZNI A IV 02.09.2024
12. Dragan Antolović - 420411 SAVEZNI B IV 06.09.2026
13. Tea Bosnar - 410047 SAVEZNI B IV 06.09.2026
14. Zlatko Burić - 420248 SAVEZNI B IV 16.08.2025
15. Josip Crnković - 420392 SUDAC B IV 05.09.2024
16. Dominik Jakovac - 420394 SAVEZNI B IV 16.08.2025
17. Kristijan Jelovac - 420261 SAVEZNI B IV 02.09.2025
18. Dinko Kolić - 420220 SAVEZNI B IV 03.09.2024
19. Marko Kozlov - 420469 SAVEZNI B IV 02.09.2026
20. Dubravko Mance - 420229 SAVEZNI B IV 05.09.2024
21. Marko Petranović - 420412 SAVEZNI B IV 05.09.2024
22. Marko Ribić - 420226 SAVEZNI B IV 16.08.2025
23. Nebojša Šušnjar - 420446 SAVEZNI B IV 02.09.2026
24. Brankica Antolović - 410143 REGIONALNI C IV 08.10.2025
25. Anamarija Antonić - 410130 REGIONALNI C IV 04.09.2024
26. Silvije Ivanković - 420475 REGIONALNI C IV 03.09.2026
27. Marin Skender - 420247 REGIONALNI C IV 05.09.2024
28. Lucija Bistrović - 410161 SUDAC D IV 01.09.2026
29. Marcel Margeta - 420472 SUDAC D IV 03.09.2026
30. Jasna Miletić - 410050 REGIONALNI D IV 05.09.2024
31. Karlo Petranović - 420500 SUDAC D IV 03.09.2026
32. Nataša Radešić - 410162 SUDAC D IV 02.09.2026
33. Ivica Sudarević - 420501 SUDAC D IV 06.09.2026
Naziv Mjesto
1. Dom Matija Mažića Bakar
2. Dražice Dražice
3. GSC Delnice Delnice
4. Hotel Aurora Mali Lošinj
5. Lovački dom Vrbovsko
6. SPC Goranka Ravna Gora
7. SRC 3. maj Rijeka
8. SRC Mlaka Rijeka
9. Zeleni Vir Skrad
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više